De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Rund um Köln - 2017 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Rund um Köln - 2017 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Duitsland

Uitslagen 2017

Rund um Köln 2017

DuitslandDuitsland - 11 Juni 2017


Rund um Köln - 11 Juni 2017


1AUTGregor Mühlberger (AUT)Bora - Hansgrohe4:51:39
2DENMads Würtz Schmidt (DEN)Katusha - Alpecin0:01
3SUIFabian Lienhard (SUI)Vorarlberg0:01
4BELJasper De Buyst (BEL)Lotto - Soudal0:01
5RUSEvgeny Shalunov (RUS)Gazprom - Rusvelo0:01
6NEDTwan Castelijns (NED)Lotto NL - Jumbo0:03
7BELDimitri Peyskens (BEL)WB Veranclassic - Aqua Protect0:03
8SUIGian Friesecke (SUI)Vorarlberg0:03
9BELThomas Sprengers (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise0:03
10BELVictor Campenaerts (BEL)Lotto NL - Jumbo0:09
11BELEliot Lietaer (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise0:45
12BELKris Boeckmans (BEL)Lotto - Soudal3:26
13GERAlexander Krieger (GER)Leopard Pro Cycling3:26
14GERMarco Mathis (GER)Katusha - Alpecin3:26
15ITACesare Benedetti (ITA)Bora - Hansgrohe3:26
16GERRaphael Freienstein (GER)Lotto - Kern Haus3:26
17SUIDylan Page (SUI)Caja Rural - Seguros Rga3:26
18BELPreben Van Hecke (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise3:26
19AUTFelix Gall (AUT)Sunweb Development3:26
20SUIPirmin Lang (SUI)Roth - Akros3:26
21RUSArtur Ershov (RUS)Gazprom - Rusvelo3:26
22GERNikodemus Holler (GER)Bike Aid3:26
23POLSzymon Rekita (POL)Leopard Pro Cycling3:26
24BELMaarten Wynants (BEL)Lotto NL - Jumbo3:29
25AUTLukas Pöstlberger (AUT)Bora - Hansgrohe4:30
26NEDDylan Groenewegen (NED)Lotto NL - Jumbo4:34
27SUIReto Müller (SUI)BMC Development4:34
28BELEnzo Wouters (BEL)Lotto - Soudal4:34
29FRAJustin Jules (FRA)WB Veranclassic - Aqua Protect4:34
30GERAaron Grosser (GER)Sauerland Nrw - Henley & Partners4:34
31BELGaëtan Pons (BEL)Leopard Pro Cycling4:34
32GERJan Brockhoff (GER)Leopard Pro Cycling4:34
33ESTAksel Nõmmela (EST)Leopard Pro Cycling4:34
34BELTimothy Dupont (BEL)Verandas Willems - Crelan4:34
35GERKonrad Geßner (GER)Radnet - Rose4:34
36GERManuel Porzner (GER)Heizomat4:34
37GERJonas Rutsch (GER)Lotto - Kern Haus4:34
38GERFlorian Stork (GER)Sunweb Development4:34
39SUIThéry Schir (SUI)Vorarlberg4:34
40BELJenthe Biermans (BEL)Katusha - Alpecin4:34
41GERLorenz Fiege (GER)Dauner D&dq - Akkon4:34
42RUSIgor Boev (RUS)Gazprom - Rusvelo4:34
43AUTPatrick Jäger (AUT)Vorarlberg4:34
44GERPatrick Haller (GER)Radnet - Rose4:34
45SUIRoland Thalmann (SUI)Roth - Akros4:34
46GERJohn Mandrysch (GER)Leopard Pro Cycling4:34
47NEDMoreno Hofland (NED)Lotto - Soudal4:34
48GERPascal Treubel (GER)Heizomat4:34
49BELKenny De Ketele (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise4:34
50SUIMario Spengler (SUI)BMC Development4:34
51SUICyrille Thièry (SUI)4:34
52GERDorian Lübbers (GER)Heizomat4:34
53NEDTimo Roosen (NED)Lotto NL - Jumbo4:34
54NEDJarno Mobach (NED)Sunweb Development4:34
55BELBert Van Lerberghe (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise4:34
56GERLaurin Winter (GER)Heizomat4:34
57GERRuben Zepuntke (GER)Sunweb Development4:34
58GERFrederik Hähnel (GER)LKT Team Brandenburg4:34
59ERIAwet Habtom (ERI)4:34
60GERTobias Nolde (GER)Radnet - Rose4:34
61GERFelix Intra (GER)Sauerland Nrw - Henley & Partners4:34
62ITACarmelo Foti (ITA)Leopard Pro Cycling4:34
63GERSimon Redmers (GER)Heizomat4:34
64GERChristoph Schweizer (GER)Sauerland Nrw - Henley & Partners4:34
65GERCarl Soballa (GER)LKT Team Brandenburg4:34
66BELDries De Bondt (BEL)Verandas Willems - Crelan4:34
67BELFloris De Tier (BEL)Lotto NL - Jumbo4:34
68AUSAdam Hansen (AUS)Lotto - Soudal4:34
69GERMoritz Backofen (GER)Dauner D&dq - Akkon4:34
70GERRobert Retschke (GER)Lotto - Kern Haus4:34
71BELSébastien Delfosse (BEL)WB Veranclassic - Aqua Protect4:34
72BELThomas Deruette (BEL)WB Veranclassic - Aqua Protect4:34
73RUSAndrey Solomennikov (RUS)Gazprom - Rusvelo4:34
74IRLSam Bennett (IRL)Bora - Hansgrohe4:34
75GERRobert Kessler (GER)LKT Team Brandenburg4:34
76KENSuleiman Kangangi (KEN)Bike Aid4:34
77GERJoann Leinau (GER)Sauerland Nrw - Henley & Partners4:34
78GERLouis Leinau (GER)Sauerland Nrw - Henley & Partners4:34
79RUSArtem Nych (RUS)Gazprom - Rusvelo4:46
80GERAndré Greipel (GER)Lotto - Soudal4:46
81GERPhilipp Mamos (GER)Dauner D&dq - Akkon4:46
82BELAntoine Warnier (BEL)WB Veranclassic - Aqua Protect4:46
83SUIMatteo Badilatti (SUI)4:46
84GERRobert Wagner (GER)Lotto NL - Jumbo4:46
85GERMarcel Sieberg (GER)Lotto - Soudal4:53
86GERLeif Lampater (GER)Radnet - Rose4:53
87GERFabian Schormaier (GER)Lotto - Kern Haus4:54
88GERMartin Salomon (GER)Sunweb Development4:54
89RUSSergey Nikolaev (RUS)Gazprom - Rusvelo4:54
90RUSMaxim Belkov (RUS)Katusha - Alpecin4:54
91NEDTom Leezer (NED)Lotto NL - Jumbo4:54
92PORJosé Isidro Maciel Gonçalves (POR)Katusha - Alpecin4:54
93PORJosé João Pimenta Costa Mendes (POR)Bora - Hansgrohe4:54
94RUSDmitry Kozontchuk (RUS)Gazprom - Rusvelo4:54
95SVKErik Baska (SVK)Bora - Hansgrohe4:54
96BELRemy Mertz (BEL)Lotto - Soudal4:54
97GERTobias Knaup (GER)Lotto - Kern Haus4:54
98BELGregory Habeaux (BEL)WB Veranclassic - Aqua Protect4:54
99BELChristophe Prémont (BEL)Verandas Willems - Crelan4:54
100RUSViatcheslav Kuznetsov (RUS)Katusha - Alpecin4:54
101GERRüdiger Selig (GER)Bora - Hansgrohe5:10
102LUXTom Wirtgen (LUX)Leopard Pro Cycling6:07
103RUSRoman Maikin (RUS)Gazprom - Rusvelo6:27

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden