De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Ronde van Midden Nederland - 2017 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Ronde van Midden Nederland - 2017 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Nederland

Uitslagen 2017

Ronde van Midden Nederland 2017

NederlandNederland - 26 Augustus 2017 - 27 Augustus 2017


Algemeen klassement - 27 Augustus 2017


1POLKamil Gradek (POL)Verva - Active Jet4:28:32
2AUSSteele Von Hoff (AUS)One Pro Cycling0:02
3GBRTom Baylis (GBR)One Pro Cycling0:02
4NZLJames Oram (NZL)One Pro Cycling0:02
5NZLHayden McCormick (NZL)One Pro Cycling0:03
6DENRasmus Bøgh Wallin (DEN)Coloquick - Cult0:05
7DENMathias Krigbaum (DEN)Coloquick - Cult0:07
8DENTorkil Veyhe (DEN)Coloquick - Cult0:07
9DENMagnus Bak Klaris (DEN)Coloquick - Cult0:07
10DENAnders Hardahl (DEN)Coloquick - Cult0:07
11NORKristoffer Skjerping (NOR)Joker - Icopal0:08
12DENMichael Svendgaard (DEN)0:10
13NORBjørn Tore Nilsen Hoem (NOR)0:11
14NORMarkus Hoelgård (NOR)Joker - Icopal0:11
15NOROle Forfang (NOR)Joker - Icopal0:11
16DENNiklas Larsen (DEN)Veloconcept0:13
17NEDDaan Meijers (NED)Delta Rotterdam0:14
18AUSMitchell Mulhern (AUS)Delta Rotterdam0:14
19NEDRens Tulner (NED)0:14
20NEDJens Van Den Dool (NED)Delta Rotterdam0:14
21DENAndreas Jeppesen (DEN)Veloconcept0:16
22DENRasmus Poulsen Guldhammer (DEN)Veloconcept0:16
23DENMark Sehested Pedersen (DEN)Veloconcept0:16
24GERJohn Mandrysch (GER)Leopard Pro Cycling0:18
25GERJan Brockhoff (GER)Leopard Pro Cycling0:18
26ITACarmelo Foti (ITA)Leopard Pro Cycling0:18
27POLSzymon Rekita (POL)Leopard Pro Cycling0:18
28GBRChris Opie (GBR)Bike Channel - Canyon0:20
29GBRHarry Tanfield (GBR)Bike Channel - Canyon0:20
30GBRCharlie Tanfield (GBR)0:20
31GBRRory Townsed (GBR)Bike Channel - Canyon0:20
32GERMax Kanter (GER)Sunweb Development0:22
33NEDTwan Brusselman (NED)Destil - Jo Piels0:22
34NEDJoey Van Rhee (NED)Destil - Jo Piels0:22
35NEDChiel Breukelman (NED)Destil - Jo Piels0:22
36NEDTim Kerkhof (NED)Destil - Jo Piels0:22
37NEDJasper Hamelink (NED)Metec - TKH0:24
38NEDJohim Ariesen (NED)Metec - TKH0:24
39NEDStef Krul (NED)Metec - TKH0:24
40NEDTijmen Eising (NED)Metec - TKH0:24
41NEDJarno Gmelich Meijling (NED)Metec - TKH0:24
42NEDJarno Mobach (NED)Sunweb Development0:26
43NEDNils Eekhoff (NED)Sunweb Development0:26
44FRAMaxime Gressier (FRA)Sunweb Development0:26
45BELGerben Thijssen (BEL)Lotto - Soudal Espoirs0:28
46BELSenne Leysen (BEL)Lotto - Soudal Espoirs0:28
47NEDArvid De Kleijn (NED)Baby Dump0:30
48NEDJustin Timmermans (NED)Baby Dump0:30
49NEDRobbert de Greef (NED)Baby Dump0:30
50NEDPatrick Van Der Duin (NED)Baby Dump0:30
51NEDMarten Kooistra (NED)Seg Racing Academy0:32
52SWELucas Eriksson (SWE)Seg Racing Academy0:32
53NEDAdriaan Janssen (NED)Seg Racing Academy0:32
54GBRStephen Williams (GBR)Seg Racing Academy0:32
55GERTheo Reinhardt (GER)Radnet - Rose0:34
56GERFelix Groß (GER)Radnet - Rose0:34
57NEDGijs Meijer (NED)Monkey Town0:36
58NEDYannick Detant (NED)Monkey Town0:36
59NEDMaarten De Jonge (NED)Monkey Town0:36
60NEDRamon Van Bokhoven (NED)0:38
61NEDDavid Dekker (NED)0:38
62NEDMartijn Dijkstra (NED)0:38
63GBRConnor Swift (GBR)Madison - Genesis0:40
64GBRJonathan McEvoy (GBR)Madison - Genesis0:40
65NEDPiotr Havik (NED)0:41
66NEDJos Koop (NED)0:42
67NEDNick Van Der Meer (NED)0:42
68NEDCoen Van Kleef (NED)0:42
69NEDDiederik Deelen (NED)0:42
70SWEPhilip Lindau (SWE)Coop0:44
71NORKrister Hagen (NOR)Coop0:44
72NORAnton Tunset (NOR)0:44
73NORØivind Lukkedal (NOR)Coop0:44
74NEDJelle Johannink (NED)0:46
75NEDWiebe Scholten (NED)0:46
76NEDWim Stroetinga (NED)Vlasman0:48
77NEDMatthew Oversie (NED)0:49
78NEDGert-Jan Bosman (NED)Destil - Jo Piels0:49
79NORIver Knotten (NOR)Joker - Icopal0:49
80GBRTobyn Horton (GBR)Madison - Genesis0:52
81GERFlorian Stork (GER)Sunweb Development0:52
82NEDMarco Doets (NED)Baby Dump0:57
83GBRMatthew Holmes (GBR)Madison - Genesis0:58
84NEDRoy Eefting (NED)Vlasman0:59
85NEDIde Schelling (NED)Seg Racing Academy0:59
86GBRPeter Williams (GBR)One Pro Cycling1:00
87NEDLuuc Bugter (NED)Delta Rotterdam1:05
88NEDJasper Bovenhuis (NED)Vlasman1:06
89GERAlex Bhogal (GER)1:07
90NEDLorenzo Harbers (NED)1:09
91NEDIke Groen (NED)Delta Rotterdam1:17
92NEDWillem Bok (NED)1:18
93NEDJim Lindenburg (NED)Metec - TKH1:20
94BELAlfdan De Decker (BEL)Lotto - Soudal Espoirs1:22
95NEDOlaf Oussoren (NED)1:27
96ESTAksel Nõmmela (EST)Leopard Pro Cycling1:32
97SWEGustav Höög (SWE)Coop1:32
98GBRJames Lowsley-Williams (GBR)Bike Channel - Canyon1:32
99NORHåkon Lunder Aalrust (NOR)1:32
100BELJordi Meeus (BEL)Pauwels Sauzen - Vastgoedservice1:32
101BELGaëtan Pons (BEL)Leopard Pro Cycling1:32
102NEDDennis Van Der Horst (NED)Metec - TKH1:32
103GERTobias Nolde (GER)Radnet - Rose1:32
104FRAAlexandre Blain (FRA)Madison - Genesis1:32
105NEDChristian Varweg (NED)1:32
106NEDThomas Ruijgrok (NED)1:32
107NEDPaul Cremers (NED)1:32
108BELRuben Apers (BEL)Lotto - Soudal Espoirs1:32
109NEDBram Nolten (NED)1:32
110NEDIvar Slik (NED)Monkey Town1:32
111NORVegard Breen (NOR)Joker - Icopal1:32
112GERSven Reutter (GER)Radnet - Rose1:32
113NEDJaap Kooijman (NED)1:32
114BELJonas Castrique (BEL)Lotto - Soudal Espoirs1:32
115GERMartin Salomon (GER)Sunweb Development1:32
116BELMathias Van Gompel (BEL)Lotto - Soudal Espoirs1:32
117NORCarl Fredrik Hagen (NOR)Joker - Icopal1:32
118NEDBas Ottevanger (NED)Vlasman1:32
119NEDDaan Van Sintmaartensdijk (NED)1:32
120NEDJordi Van Loon (NED)Destil - Jo Piels1:32
121NEDJasper Ockeloen (NED)Monkey Town1:39
122NEDRick Ottema (NED)1:47
123DENMartin Mortensen (DEN)Coloquick - Cult1:49
124POLKarol Domagalski (POL)One Pro Cycling1:50
125DENLouis Bendixen (DEN)Coloquick - Cult1:53
126DENMads Rahbek (DEN)Veloconcept1:53
127NEDSjoerd Bax (NED)1:55
128NEDStephan Bakker (NED)Monkey Town1:56
129NEDWessel Van Koppen (NED)1:59
130NEDMaarten Lubbers (NED)1:59
131NEDRob Van Broekhoven (NED)Destil - Jo Piels1:59
132NZLTaylor Karl Gunman (NZL)Madison - Genesis1:59
133NEDFolkert Oostra (NED)Baby Dump1:59
134NORHaavard Blikra (NOR)Coop1:59
135NEDChristiaan Meerbeek (NED)1:59
136GBRRobert Partridge (GBR)Bike Channel - Canyon1:59
137DENThomas Nybo Riis (DEN)Veloconcept2:09
138NEDBram De Kort (NED)2:12
139NEDJelle Nieuwpoort (NED)Metec - TKH2:12
140DENChristian Moberg Jørgensen (DEN)Coloquick - Cult2:20
141GBRDexter Gardias (GBR)Bike Channel - Canyon2:20
142DENMichael Reihs (DEN)Veloconcept2:35
143NEDGino Vierhouten (NED)Vlasman2:52
144NEDJoost Van der Burg (NED)2:52
145NEDBeau Duvigneau (NED)Vlasman2:52
146GERKersten Thiele (GER)Radnet - Rose2:54
147NEDRobin Wennekes (NED)Vlasman2:58
148GBRKristian House (GBR)One Pro Cycling3:15
149NEDMichaël De Jong (NED)3:29
150NEDLuuk Lohuis (NED)4:23
151GBRJoseph Fry (GBR)Bike Channel - Canyon5:07
152NEDLuuk Van Der Wal (NED)5:29

Etappe 1 - Doorn - Leersum - 26,4 km - 26 Augustus 2017Ploegentijdrit


1GBR One Pro Cycling (Peter Williams, Steele Von Hoff, Kristian House, James Oram, Hayden McCormick, Kamil Gradek, Karol Domagalski, Tom Baylis)28:38
2DEN ColoQuick - Cult (Rasmus Bøgh Wallin, Torkil Veyhe, Martin Mortensen, Mathias Krigbaum, Christian Moberg Jørgensen, Anders Hardahl, Louis Bendixen, Magnus Bak Klaris)28:48
3NOR Joker - Icopal (Iver Knotten, Kristoffer Skjerping, Ole Forfang, Bjørn Tore Nilsen Hoem, Markus Hoelgård, Carl Fredrik Hagen, Vegard Breen)28:56
4NED Delta Rotterdam (Jens Van Den Dool, Gerco Pastoor, Rens Tulner, Daan Meijers, Mitchell Mulhern, Ike Groen, Luuc Bugter, Sjoerd Bax)28:56
5DEN Veloconcept (Michael Carbel Svengaard, Mark Sehested Pedersen, Michael Reihs, Niklas Larsen, Mads Rahbek, Andreas Jeppesen, Rasmus Poulsen Guldhammer, Thomas Nybo Riis)28:58
6LUX Leopard Pro Cycling (Szymon Rekita, Gaëtan Pons, Aksel Nõmmela, John Mandrysch, Carmelo Foti, Jan Brockhoff)29:02
7GBR Bike Channel - Canyon (Dexter Gardias, James Lowsley-Williams, Chris Opie, Robert Partridge, Joseph Fry, Charlie Tanfield, Harry Tanfield, Rory Townsed)29:17
8NED Destil - Jo Piels (Rob Van Broekhoven, Gert-Jan Bosman, Twan Brusselman, Jordi Van Loon, Tim Kerkhof, Chiel Breukelman, Rens Te Stroet, Joey Van Rhee)29:39
9NED Metec - TKH (Johim Ariesen, Tijmen Eising, Jasper Hamelink, Stef Krul, Jim Lindenburg, Jelle Nieuwpoort, Jarno Gmelich Meijling, Dennis Van Der Horst)29:39
10GER Sunweb Development (Nils Eekhoff, Maxime Gressier, Max Kanter, Jarno Mobach, Martin Salomon, Florian Stork, Ruben Zepuntke)29:41
11BEL Lotto - Soudal Espoirs (Ruben Apers, Alfdan De Decker, Robbe Ghys, Senne Leysen, Mathias Van Gompel, Brent van Moer, Jonas Castrique, Gerben Thijssen)29:50
12NED Baby Dump (Robbert de Greef, Arvid De Kleijn, Folkert Oostra, Marco Doets, Rick Ottema, Daan Van Sintmaartensdijk, Justin Timmermans, Patrick Van Der Duin)29:51
13NED SEG Racing Academy (Lucas Eriksson, Henrik Evensen, Jordi Meeus, Adriaan Janssen, Marten Kooistra, Ide Schelling, Stephen Williams)29:57
14GER RadNet - Rose (Sven Reutter, Felix Groß, Tobias Nolde, Theo Reinhardt, Nils Schomber, Kersten Thiele)29:57
15NED Monkey Town (Stephan Bakker, Rick Van Breda, Maarten De Jonge, Yannick Detant, Gijs Meijer, Bram Nolten, Jasper Ockeloen, Ivar Slik)30:11
16NED WV De Jonge Renner (Willem Bok, Michaël De Jong, Bram De Kort, David Dekker, Martijn Dijkstra, Paul Cremers, Jaap Kooijman, Ramon Van Bokhoven)30:12
17GBR Madison - Genesis (Alexandre Blain, Mathew Cronshaw, Tobyn Horton, Matthew Holmes, Jonathan McEvoy, Erick Rowsell, Connor Swift)30:39
18NED Westland Wil Vooruit (Luuk Van Der Wal, Christiaan Meerbeek, Nick Van Der Meer, Jos Koop, Coen Van Kleef, Wessel Van Koppen, Diederik Deelen, Piotr Havik)30:40
19NOR Team Coop (Ole Andre Austevoll, Håkon Lunder Aalrust, Haavard Blikra, Anton Tunset, Krister Hagen, Gustav Höög, Øivind Lukkedal, Philip Lindau)31:09
20NED Sensa - Kanjers Voor Kanjers (Lorenzo Harbers, Maarten Lubbers, Jelle Johannink, Danilo Wattez, Luuk Lohuis, Wiebe Scholten, Christian Varweg, Yannick Vrielink)31:24
21NED Vlasman (Jasper Bovenhuis, Roy Eefting, Bas Ottevanger, Wim Stroetinga, Beau Duvigneau, Joost Van der Burg, Gino Vierhouten, Robin Wennekes)31:28
22NED UWTC De Volharding (Alex Bhogal, Milan Broer, Olaf Oussoren, Matthew Oversie, Thomas Ruijgrok, Jasper Van Mierle, Martin Van de Pol, Eddy Van Ijzendoorn)31:43

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 2 - Utrecht - Utrecht - 167,3 km - 27 Augustus 2017Sprint


1BELAlfdan De Decker (BEL)Lotto - Soudal Espoirs3:59:56
2DENMichael Svendgaard (DEN)0:00
3GERMax Kanter (GER)Sunweb Development0:00
4NEDArvid De Kleijn (NED)Baby Dump0:00
5GBRChris Opie (GBR)Bike Channel - Canyon0:00
6NORKristoffer Skjerping (NOR)Joker - Icopal0:00
7NEDWim Stroetinga (NED)Vlasman0:00
8DENRasmus Bøgh Wallin (DEN)Coloquick - Cult0:00
9GERTheo Reinhardt (GER)Radnet - Rose0:00
10NEDJasper Hamelink (NED)Metec - TKH0:00
11NEDJohim Ariesen (NED)Metec - TKH0:00
12ESTAksel Nõmmela (EST)Leopard Pro Cycling0:00
13GERFelix Groß (GER)Radnet - Rose0:00
14SWEGustav Höög (SWE)Coop0:00
15NEDTwan Brusselman (NED)Destil - Jo Piels0:00
16NEDDaan Meijers (NED)Delta Rotterdam0:00
17AUSSteele Von Hoff (AUS)One Pro Cycling0:00
18NEDJos Koop (NED)0:00
19DENAndreas Jeppesen (DEN)Veloconcept0:00
20NEDMatthew Oversie (NED)0:00
21GERJohn Mandrysch (GER)Leopard Pro Cycling0:00
22DENMathias Krigbaum (DEN)Coloquick - Cult0:00
23GBRJames Lowsley-Williams (GBR)Bike Channel - Canyon0:00
24GBRHarry Tanfield (GBR)Bike Channel - Canyon0:00
25NEDJoey Van Rhee (NED)Destil - Jo Piels0:00
26NEDRamon Van Bokhoven (NED)0:00
27NORHåkon Lunder Aalrust (NOR)0:00
28BELJordi Meeus (BEL)Pauwels Sauzen - Vastgoedservice0:00
29NZLHayden McCormick (NZL)One Pro Cycling0:00
30NEDDavid Dekker (NED)0:00
31BELGaëtan Pons (BEL)Leopard Pro Cycling0:00
32NEDDennis Van Der Horst (NED)Metec - TKH0:00
33GBRConnor Swift (GBR)Madison - Genesis0:00
34GERTobias Nolde (GER)Radnet - Rose0:00
35NEDJustin Timmermans (NED)Baby Dump0:00
36NEDJim Lindenburg (NED)Metec - TKH0:00
37NEDLuuc Bugter (NED)Delta Rotterdam0:00
38FRAAlexandre Blain (FRA)Madison - Genesis0:00
39POLKamil Gradek (POL)Verva - Active Jet0:00
40NEDChiel Breukelman (NED)Destil - Jo Piels0:00
41NEDGijs Meijer (NED)Monkey Town0:00
42NEDNick Van Der Meer (NED)0:00
43NEDTim Kerkhof (NED)Destil - Jo Piels0:00
44NEDChristian Varweg (NED)0:00
45GBRTom Baylis (GBR)One Pro Cycling0:00
46NEDThomas Ruijgrok (NED)0:00
47NEDPaul Cremers (NED)0:00
48BELGerben Thijssen (BEL)Lotto - Soudal Espoirs0:00
49NEDPiotr Havik (NED)0:00
50BELSenne Leysen (BEL)Lotto - Soudal Espoirs0:00
51NEDJarno Mobach (NED)Sunweb Development0:00
52NEDMarten Kooistra (NED)Seg Racing Academy0:00
53DENTorkil Veyhe (DEN)Coloquick - Cult0:00
54NEDStef Krul (NED)Metec - TKH0:00
55NEDMartijn Dijkstra (NED)0:00
56BELRuben Apers (BEL)Lotto - Soudal Espoirs0:00
57GERJan Brockhoff (GER)Leopard Pro Cycling0:00
58NEDNils Eekhoff (NED)Sunweb Development0:00
59NEDJelle Johannink (NED)0:00
60FRAMaxime Gressier (FRA)Sunweb Development0:00
61NEDTijmen Eising (NED)Metec - TKH0:00
62NEDJarno Gmelich Meijling (NED)Metec - TKH0:00
63NEDBram Nolten (NED)0:00
64DENNiklas Larsen (DEN)Veloconcept0:00
65DENMagnus Bak Klaris (DEN)Coloquick - Cult0:00
66DENRasmus Poulsen Guldhammer (DEN)Veloconcept0:00
67AUSMitchell Mulhern (AUS)Delta Rotterdam0:00
68NORBjørn Tore Nilsen Hoem (NOR)0:00
69SWEPhilip Lindau (SWE)Coop0:00
70NEDYannick Detant (NED)Monkey Town0:00
71NORMarkus Hoelgård (NOR)Joker - Icopal0:00
72NORKrister Hagen (NOR)Coop0:00
73NEDIvar Slik (NED)Monkey Town0:00
74NEDRens Tulner (NED)0:00
75ITACarmelo Foti (ITA)Leopard Pro Cycling0:00
76NORAnton Tunset (NOR)0:00
77NEDWiebe Scholten (NED)0:00
78NORVegard Breen (NOR)Joker - Icopal0:00
79GERSven Reutter (GER)Radnet - Rose0:00
80NEDJaap Kooijman (NED)0:00
81SWELucas Eriksson (SWE)Seg Racing Academy0:00
82POLSzymon Rekita (POL)Leopard Pro Cycling0:00
83DENMark Sehested Pedersen (DEN)Veloconcept0:00
84NOROle Forfang (NOR)Joker - Icopal0:00
85NEDCoen Van Kleef (NED)0:00
86BELJonas Castrique (BEL)Lotto - Soudal Espoirs0:00
87GBRJonathan McEvoy (GBR)Madison - Genesis0:00
88GERMartin Salomon (GER)Sunweb Development0:00
89BELMathias Van Gompel (BEL)Lotto - Soudal Espoirs0:00
90NORCarl Fredrik Hagen (NOR)Joker - Icopal0:00
91NEDJens Van Den Dool (NED)Delta Rotterdam0:00
92NEDAdriaan Janssen (NED)Seg Racing Academy0:00
93NEDBas Ottevanger (NED)Vlasman0:00
94GBRCharlie Tanfield (GBR)0:00
95GBRRory Townsed (GBR)Bike Channel - Canyon0:00
96NEDDiederik Deelen (NED)0:00
97GBRStephen Williams (GBR)Seg Racing Academy0:00
98NEDDaan Van Sintmaartensdijk (NED)0:00
99DENAnders Hardahl (DEN)Coloquick - Cult0:00
100NEDMaarten De Jonge (NED)Monkey Town0:00
101NEDRobbert de Greef (NED)Baby Dump0:00
102NEDJordi Van Loon (NED)Destil - Jo Piels0:00
103NORØivind Lukkedal (NOR)Coop0:00
104NEDRoy Eefting (NED)Vlasman0:11
105GBRTobyn Horton (GBR)Madison - Genesis0:12
106GBRMatthew Holmes (GBR)Madison - Genesis0:18
107NEDJasper Bovenhuis (NED)Vlasman0:18
108GERAlex Bhogal (GER)0:18
109DENLouis Bendixen (DEN)Coloquick - Cult0:21
110NEDSjoerd Bax (NED)0:23
111NEDLorenzo Harbers (NED)0:23
112NEDWessel Van Koppen (NED)0:27
113NEDGert-Jan Bosman (NED)Destil - Jo Piels0:27
114NEDMaarten Lubbers (NED)0:27
115NEDRob Van Broekhoven (NED)Destil - Jo Piels0:27
116GERFlorian Stork (GER)Sunweb Development0:27
117NZLTaylor Karl Gunman (NZL)Madison - Genesis0:27
118NEDIde Schelling (NED)Seg Racing Academy0:27
119NEDMarco Doets (NED)Baby Dump0:27
120NEDFolkert Oostra (NED)Baby Dump0:27
121NEDRick Ottema (NED)0:27
122NORIver Knotten (NOR)Joker - Icopal0:27
123GBRPeter Williams (GBR)One Pro Cycling0:27
124DENMads Rahbek (DEN)Veloconcept0:27
125NORHaavard Blikra (NOR)Coop0:27
126NEDChristiaan Meerbeek (NED)0:27
127GBRRobert Partridge (GBR)Bike Channel - Canyon0:27
128DENThomas Nybo Riis (DEN)Veloconcept0:37
129NEDOlaf Oussoren (NED)0:38
130NEDBram De Kort (NED)0:40
131NEDJelle Nieuwpoort (NED)Metec - TKH0:40
132NEDWillem Bok (NED)0:40
133DENMartin Mortensen (DEN)Coloquick - Cult0:48
134DENChristian Moberg Jørgensen (DEN)Coloquick - Cult0:48
135GBRDexter Gardias (GBR)Bike Channel - Canyon0:48
136POLKarol Domagalski (POL)One Pro Cycling0:54
137DENMichael Reihs (DEN)Veloconcept1:03
138NEDIke Groen (NED)Delta Rotterdam1:03
139NEDJasper Ockeloen (NED)Monkey Town1:03
140NEDGino Vierhouten (NED)Vlasman1:20
141NEDStephan Bakker (NED)Monkey Town1:20
142NEDJoost Van der Burg (NED)1:20
143NEDBeau Duvigneau (NED)Vlasman1:20
144GBRKristian House (GBR)One Pro Cycling1:43
145NEDRobin Wennekes (NED)Vlasman2:10
146NEDPatrick Van Der Duin (NED)Baby Dump2:10
147GERKersten Thiele (GER)Radnet - Rose2:20
148NEDLuuk Lohuis (NED)2:51
149NEDMichaël De Jong (NED)2:51
150NZLJames Oram (NZL)One Pro Cycling2:51
151GBRJoseph Fry (GBR)Bike Channel - Canyon4:47
152NEDLuuk Van Der Wal (NED)4:47
153NEDYannick Vrielink (NED)
154NEDMilan Broer (NED)
155NEDJasper Van Mierle (NED)
156NEDMartin Van de Pol (NED)
157NEDEddy Van Ijzendoorn (NED)
158GERRuben Zepuntke (GER)Sunweb Development
159GERNils Schomber (GER)Radnet - Rose
160NOROle Andre Austevoll (NOR)Coop
161NEDGerco Pastoor (NED)
162NEDRick Van Breda (NED)Monkey Town
163BELRobbe Ghys (BEL)Lotto - Soudal Espoirs
164NEDRens Te Stroet (NED)Destil - Jo Piels
165NORHenrik Evensen (NOR)Seg Racing Academy
166BELBrent van Moer (BEL)Lotto - Soudal Espoirs

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen


Uitslagen voor etappe

Startlijst

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden