De site voor alle sporten

Menu
 

Wielrennen - Deens Nationaal Kampieonschap - 2019

Keuze van een seizoen :

Denemarken

Uitslagen Dames

Uitslagen Heren

Deens Nationaal Kampieonschap - Uitslagen Heren 2019

DenemarkenDenemarken - 22 Juni 2019 - 30 Juni 2019


Individuele Tijdrit - U23 Heren - 22 Juni 2019


1DENJohan Price-Pejtersen (DEN)Coloquick00:38:59.893
2DENMikkel Bjerg (DEN)Hagens Berman - Axeon00:39:28.911
3DENMathias Norsgaard Jørgensen (DEN)Riwal - Readynez00:40:21.236
4DENMattias Skjelmose Jensen (DEN)00:40:27.291
5DENMorten Hulgaard (DEN)Coloquick00:40:37.181
6DENMads Østergaard Kristensen (DEN)00:40:47.195
7DENNiklas Larsen (DEN)Coloquick00:40:53.98
8DENAndreas Kron (DEN)Riwal - Readynez00:41:07.489
9DENThomas Rald Kaspersen (DEN)Bhs - Almeborg Bornholm00:41:14.183
10DENMathias Bundsgaard Matz (DEN)Bhs - Almeborg Bornholm00:41:30.987
11DENJacob Hindsgaul Madsen (DEN)Coloquick00:41:58.392
12DENBenjamin Movang (DEN)00:42:29.11
13DENJakob Egholm (DEN)Hagens Berman - Axeon00:42:47.292
14DENMarcus Sander Hansen (DEN)OB Wiik - Dan Stillads00:42:55.301
15DENFrederik Jensen (DEN)OB Wiik - Dan Stillads00:42:59.129
16DENMads Rasmussen (DEN)Aura Energi - CK Aarhus00:43:08.696
17DENFrederik Thomsen (DEN)Waoo00:43:43.358
18DENJeppe Hanssing (DEN)Bhs - Almeborg Bornholm00:43:56.47
19DENMathias Larsen (DEN)Waoo00:43:57.682
20DENSander Andersen (DEN)Bhs - Almeborg Bornholm00:43:58.859
21DENKristian Siig Hessel (DEN)00:43:59.112
22DENMads Andersen (DEN)OK - Kvickly Odder00:44:06.818
23DENSebastian Ryttersgaard (DEN)OK - Kvickly Odder00:44:06.86
24DENLudvig Anton Wacker (DEN)Sunweb Development00:44:16.01
25DENJannik Ljungdahl (DEN)00:44:59.351
26DENMarcus Holm (DEN)00:45:12.909
27DENMagnus Skov Jensen (DEN)00:45:17.439
28DENMads Høiberg Klinke (DEN)OB Wiik - Dan Stillads00:45:28.75
29DENAndreas Nielsen (DEN)00:45:33.029
30DENRicky Martin Larsen (DEN)00:45:57.601
31DENThomas Brayan-Lund (DEN)00:46:06.364
32DENPeter Friis Løfstedt (DEN)00:46:29.6
33DENSebastian Kolze Changizi (DEN)Aura Energi - CK Aarhus00:46:44.595
34DENRasmus Stigaard (DEN)00:48:50.339
35DENJonathan Sulbaek Skarving (DEN)00:48:54.836
36DENAlberto Christian Heegaard Kodra (DEN)00:52:56.438

Wegwedstrijd - U23 Heren - 23 Juni 2019


1DENFrederik Rodenberg Madsen (DEN)Coloquick4:03:36
2DENOliver Knudsen (DEN)OK - Kvickly Odder0:02
3DENFrederik Jensen (DEN)OB Wiik - Dan Stillads0:02
4DENJakob Egholm (DEN)Hagens Berman - Axeon0:02
5DENLudvig Anton Wacker (DEN)Sunweb Development0:05
6DENAndreas Stokbro Nielsen (DEN)Riwal - Readynez0:05
7DENMarcus Sander Hansen (DEN)OB Wiik - Dan Stillads0:05
8DENMathias Norsgaard Jørgensen (DEN)Riwal - Readynez0:07
9DENMads Østergaard Kristensen (DEN)0:07
10DENMatias Gunnar Malmberg (DEN)0:10
11DENSebastian Kolze Changizi (DEN)Aura Energi - CK Aarhus0:11
12DENSebastian Ryttersgaard (DEN)OK - Kvickly Odder0:11
13DENMathias Larsen (DEN)Waoo0:12
14DENMads Sogaard Mondrup (DEN)0:17
15DENMagnus Henneberg (DEN)0:18
16DENPeter Friis Løfstedt (DEN)0:18
17DENChristian Ingeman Lindquist (DEN)0:18
18DENMathias Bundsgaard Matz (DEN)Bhs - Almeborg Bornholm0:18
19DENFrederik Uhre (DEN)0:18
20DENAsbjørn Hellemose (DEN)0:18
21DENAlexander Salby (DEN)Coloquick0:23
22DENLucas Nørregaard (DEN)0:25
23DENAndreas Nielsen (DEN)0:25
24DENThomas Bilde (DEN)0:28
25DENJacob Hindsgaul Madsen (DEN)Coloquick0:28
26DENSander Andersen (DEN)Bhs - Almeborg Bornholm0:48
27DENAndreas Lund Andresen (DEN)0:48
28DENThomas Rald Kaspersen (DEN)Bhs - Almeborg Bornholm1:12
29DENOliver Wulff Frederiksen (DEN)1:12
30DENChristian Bahr (DEN)OK - Kvickly Odder1:17
31DENMattias Skjelmose Jensen (DEN)1:38
32DENJulius Johansen (DEN)Coloquick1:38
33DENJeppe Aaskov Pallesen (DEN)Coloquick1:38
34DENMorten Hulgaard (DEN)Coloquick2:00
35DENNiklas Larsen (DEN)Coloquick2:47
36DENRasmus Wulff Nørholm Gøtke (DEN)3:08
37DENMads Lundh (DEN)4:10
38DENJeppe Klein Jensen (DEN)Bhs - Almeborg Bornholm4:10
39DENMikkel Beck Olsen (DEN)4:12
40DENMads Andersen (DEN)OK - Kvickly Odder4:12
41DENAksel Skot-Hansen (DEN)4:17
42DENFrederik Thomsen (DEN)Waoo4:19
43DENRasmus Lund Pedersen (DEN)Coloquick4:29
44DENSebastian Nielsen (DEN)5:48
45DENChristian Albrechtsen (DEN)5:48
46GBRBenjamin Irving (GBR)9:12
47DENThomas Brayan-Lund (DEN)9:12
48DENThomas Koldkjær Decker (DEN)14:28
49DENFrederik Lund (DEN)OK - Kvickly Odder14:28
50DENJannik Ljungdahl (DEN)14:28
51DENJohan Price-Pejtersen (DEN)Coloquick14:28

Individuele Tijdrit Heren - 27 Juni 2019Individuele Tijdrit


1DENKasper Asgreen (DEN)Deceuninck - Quick Step46:03
2DENMartin Toft Madsen (DEN)Bhs - Almeborg Bornholm0:24
3DENJohan Price-Pejtersen (DEN)Coloquick0:45
4DENMathias Norsgaard Jørgensen (DEN)Riwal - Readynez1:24
5DENMikkel Bjerg (DEN)Hagens Berman - Axeon1:27
6DENMorten Hulgaard (DEN)Coloquick1:33
7DENRasmus Christian Quaade (DEN)Riwal - Readynez1:42
8DENChristoffer Lisson (DEN)Bhs - Almeborg Bornholm1:46
9DENCasper Pedersen (DEN)Sunweb1:58
10DENMads Pedersen (DEN)Trek - Segafredo2:04
11DENMads Østergaard Kristensen (DEN)2:04
12DENEmil Nygaard Vinjebo (DEN)Riwal - Readynez2:18
13DENCasper Von Folsach (DEN)Coloquick2:18
14DENAsbjørn Kragh Andersen (DEN)Sunweb2:21
15DENSilas Zacharias Clemmensen (DEN)Waoo2:22
16DENMathias Bundsgaard Matz (DEN)Bhs - Almeborg Bornholm2:26
17DENFrederik Muff (DEN)2:29
18DENRasmus Byriel Iversen (DEN)Lotto - Soudal2:32
19DENMattias Skjelmose Jensen (DEN)2:37
20DENAndreas Kron (DEN)Riwal - Readynez2:40
21DENMathias Bregnhøj (DEN)Bhs - Almeborg Bornholm2:41
22DENJonas Vingegaard Rasmussen (DEN)Jumbo - Visma2:49
23DENThomas Rald Kaspersen (DEN)Bhs - Almeborg Bornholm2:52
24DENMads Rahbek (DEN)Bhs - Almeborg Bornholm3:10
25DENMartin Mortensen (DEN)Waoo3:47
26DENTobias Mørch Kongstad (DEN)Riwal - Readynez4:03
27DENJakob Egholm (DEN)Hagens Berman - Axeon4:13
28DENKasper Thomsen (DEN)OB Wiik - Dan Stillads4:18
29DENAndreas Jeppesen (DEN)Waoo4:19
30DENJesper Juul Andreasen (DEN)Bhs - Almeborg Bornholm4:30
31DENRasmus Bøgh Wallin (DEN)Riwal - Readynez4:33
32DENLasse Yde Eland (DEN)Aura Energi - CK Aarhus4:40
33DENKristian Broløs (DEN)4:40
34DENAndreas Aidel (DEN)4:42
35DENMads Rasmussen (DEN)Aura Energi - CK Aarhus4:47
36DENAksel Skot-Hansen (DEN)4:54
37DENMarcus Sander Hansen (DEN)OB Wiik - Dan Stillads4:55
38DENJesper Schultz (DEN)Waoo4:56
39DENKris Arnth Sørensen (DEN)4:58
40DENLudvig Anton Wacker (DEN)Sunweb Development5:02
41DENJacob Gye Madsen (DEN)Aura Energi - CK Aarhus5:14
42DENFrederik Thomsen (DEN)Waoo5:23
43DENSebastian Ryttersgaard (DEN)OK - Kvickly Odder5:27
44DENJohannes Rom Dahl (DEN)5:29
45DENMads Andersen (DEN)OK - Kvickly Odder5:37
46DENMathias Larsen (DEN)Waoo5:42
47DENFrederik Lund (DEN)OK - Kvickly Odder6:08
48DENRasmus Hammer (DEN)6:58
49DENSøren Vosgerau (DEN)OK - Kvickly Odder7:12
50DENAndreas Nielsen (DEN)7:51
51DENFrederik Uhre (DEN)7:56
52DENSimon Jacob Svensson (DEN)8:06
53DENMartin Henriksen (DEN)8:29
54DENMads Høiberg Klinke (DEN)OB Wiik - Dan Stillads8:46
55DENNicolaj Amping (DEN)9:46
56DENKasper Thomsen (DEN)OB Wiik - Dan Stillads10:41
57DENChristopher Wolfgang Thomas (DEN)15:43

Individuele Tijdrit - Junior Heren - 27 Juni 2019


1DENGustav Wang (DEN)00:30:48
2DENJoshua Amos Gudnitz (DEN)00:30:57
3DENWilliam Blume Levy (DEN)00:31:11
4DENAdam Holm Jørgensen (DEN)00:31:32
5DENSebastian Andreasson (DEN)00:31:37
6DENNikolaj Mengel (DEN)00:31:54
7DENTobias Lund Andresen (DEN)00:31:58
8DENBenjamin Hertz (DEN)00:32:02
9DENFrederik Wandahl (DEN)00:32:14
10DENMarckus Njor (DEN)00:32:15
11DENEmil Schandorff Iwersen (DEN)00:32:15
12DENAndreas Engholm Larsen (DEN)00:32:25
13DENJonas Flø Pedersen (DEN)00:32:26
14DENStian Rosenlund (DEN)00:32:34
15DENDennis Lock (DEN)00:32:36
16DENCarl F P Voldbjerg (DEN)00:32:38
17DENVictor Fuhrmann Desimpelaere (DEN)00:32:43
18DENThorolf Rønhede (DEN)00:32:46
19DENEmil Vinther Schmidt (DEN)00:32:47
20DENMads Fenneberg (DEN)00:32:59
21DENRobin Juel Skivild (DEN)00:33:00
22DENKasper Due Kaspersen (DEN)00:33:00
23DENTobias Juul (DEN)00:33:04
24DENPeter Asbjørn Hansen (DEN)00:33:07
25DENPeter Skov Lauritzen (DEN)00:33:20
26DENFrederik Erringsø (DEN)00:33:20
27DENMads Mosevang Pedersen (DEN)00:33:21
28DENSebastian Roer Iversen (DEN)00:33:23
29DENFrederik Bjørn Sørensen (DEN)00:33:27
30DENAlexander Studsgaard (DEN)00:33:30
31DENCasper Kaysen (DEN)00:33:31
32DENMattias Nordal (DEN)00:33:31
33DENPhilip Otte Mikkelsen (DEN)00:33:32
34DENLaust Sandkvist (DEN)00:33:33
35DENMorten Aalling Nørtoft (DEN)00:33:43
36DENJonas Tanski Kristensen (DEN)00:33:45
37DENAnders Foldager (DEN)00:33:47
38DENAnders Bjørn Jørgensen (DEN)00:33:48
39DENTobias Aagaard Hansen (DEN)00:33:49
40DENRasmus Madsen (DEN)00:33:53
41DENJacob Fredslund Larsen (DEN)00:33:56
42DENEmil Als Feldberg Hansen (DEN)00:33:57
43DENJacob Christensen (DEN)00:33:58
44DENSøren Bruun Fejfer (DEN)00:34:01
45DENMartin Schack Kjærgaard (DEN)00:34:03
46DENMathias Porsmose Andersen (DEN)00:34:05
47DENJonas Larsen (DEN)00:34:05
48DENMarius Mørkeberg Poulsen (DEN)00:34:05
49DENAnders Toft Nielsen (DEN)00:34:06
50DENOliver Heine (DEN)00:34:10
51DENMagnus Rost (DEN)00:34:16
52DENKasper Viberg Søgaard (DEN)00:34:17
53DENJacob Christian Vestergaard (DEN)00:34:18
54DENSimon Høy (DEN)00:34:18
55DENCasper Skov Lodahl (DEN)00:34:21
56DENVictor Mejdal Svenstrup (DEN)00:34:22
57DENLukas Lund Sørensen (DEN)00:34:24
58DENChristian Spang Kjeldsen (DEN)00:34:27
59DENSebastian Theodor Millinge Petersen (DEN)00:34:31
60DENSebastian Mikkelsen (DEN)00:34:36
61DENOliver Nielsen (DEN)00:34:36
62DENMads Bak Bjerregaard (DEN)00:34:40
63DENKasper LÆssø Sørensen (DEN)00:34:40
64DENLucas Schrøder (DEN)00:34:45
65DENDaniel Lond (DEN)00:34:46
66DENRuben Zilas Larsen (DEN)00:34:55
67DENViktor Wiby Paulsen (DEN)00:34:55
68DENLasse Kruse Sibbert (DEN)00:34:57
69DENMads Jensby (DEN)00:34:58
70DENMarkus Bjørno Jensen (DEN)00:35:15
71DENJulius Nowak Dalner (DEN)00:35:30
72DENCasper Veth Jensen (DEN)00:35:38
73DENNicholas Thorøe-Hansen (DEN)00:35:50
74DENOliver Madsen Nielsen (DEN)00:35:55
75DENJeppe Andreasen (DEN)00:35:56
76DENMathias Møller Jørgensen (DEN)00:36:00
77DENPhillip Mathiesen (DEN)00:36:03
78DENAndreas LÆssø Unger (DEN)00:36:12
79DENMathias Birk Madsen (DEN)00:36:22
80DENMartin Egen Kristensen (DEN)00:36:24
81DENWilliam Harvald (DEN)00:36:39
82DENOliver Sund (DEN)00:36:59
83DENVictor Fanøe KronbÆk (DEN)00:38:11
84DENMathias Tang Jensen (DEN)00:38:29
85DENJonathan Stück (DEN)00:38:40
86DENBoxuan Yang (DEN)00:39:02
87DENGustav Rønn (DEN)00:40:47
88DENOliver Monø (DEN)00:41:46
89DENKasper Andersen (DEN)00:42:15

Wegrit - Junior Heren - 29 Juni 2019


1DENJoshua Amos Gudnitz (DEN)03:01:14
2DENFrederik Wandahl (DEN)03:01:14
3DENWilliam Blume Levy (DEN)03:01:14
4DENRobin Juel Skivild (DEN)03:01:14
5DENSebastian Theodor Millinge Petersen (DEN)03:01:14
6DENTobias Aagaard Hansen (DEN)03:01:14
7DENBenjamin Hertz (DEN)03:01:14
8DENOliver B. Søndergaard (DEN)03:01:14
9DENMagnus Rost (DEN)03:01:14
10DENRasmus Madsen (DEN)03:01:14
11DENMorten Aalling Nørtoft (DEN)03:01:14
12DENJonas Tanski Kristensen (DEN)03:01:14
13DENNicholas Thorøe-Hansen (DEN)03:01:14
14DENKasper Due Kaspersen (DEN)03:01:14
15DENAndreas Engholm Larsen (DEN)03:01:14
16DENLucas Schrøder (DEN)03:01:14
17DENRuben Zilas Larsen (DEN)03:01:14
18DENJeppe Andreasen (DEN)03:01:14
19DENPeter Skov Lauritzen (DEN)03:01:14
20DENJacob Christensen (DEN)03:01:14
21DENViktor Wiby Paulsen (DEN)03:01:14
22DENCarl-Frederik Bévort (DEN)03:01:14
23DENJulius Nowak Dalner (DEN)03:01:14
24DENSebastian Roer Iversen (DEN)03:01:14
25DENSøren Bruun Fejfer (DEN)03:01:14
26DENEmil Vinther Schmidt (DEN)03:01:14
27DENRasmus Søjberg Pedersen (DEN)03:01:14
28DENChristian Spang Kjeldsen (DEN)03:01:14
29DENOliver Heine (DEN)03:01:14
30DENMarius Mørkeberg Poulsen (DEN)03:01:14
31DENMattias Nordal (DEN)03:01:14
32DENJacob Fredslund Larsen (DEN)03:01:14
33DENPeter Asbjørn Hansen (DEN)03:01:14
34DENPhilip Otte Mikkelsen (DEN)03:01:14
35DENWilliam Harvald (DEN)03:01:14
36DENDennis Lock (DEN)03:01:28
37DENCarl Dalton (DEN)03:01:28
38DENLaust Sandkvist (DEN)03:01:28
39DENOliver Nielsen (DEN)03:01:28
40DENSimon Høy (DEN)03:01:28
41DENMagnus Machholdt (DEN)03:01:28
42DENAnders Bjørn Jørgensen (DEN)03:01:28
43DENMartin Egen Kristensen (DEN)03:01:28
44DENGustav Lykkeberg Bruun (DEN)03:01:33
45DENCarl F P Voldbjerg (DEN)03:01:33
46DENLukas Sulaj Kloppenborg (DEN)03:01:33
47DENJacob Christian Vestergaard (DEN)03:01:33
48DENMarkus Bjørno Jensen (DEN)03:01:33
49DENKristian Mundbjerg (DEN)03:01:36
50DENSebastian Andreasson (DEN)03:01:36
51DENKasper Viberg Søgaard (DEN)03:01:36
52DENThorolf Rønhede (DEN)03:01:36
53DENVictor Fuhrmann Desimpelaere (DEN)03:01:38
54DENCasper Skov Lodahl (DEN)03:01:40
55DENFrederik Erringsø (DEN)03:01:41
56DENLauge Hastrup Woer (DEN)03:01:41
57DENAksel Makwarth Onink (DEN)03:01:41
58DENAnders Foldager (DEN)03:01:46
59DENMarckus Njor (DEN)03:01:48
60DENPhilip Birker Nielsen (DEN)03:01:50
61DENJonas Larsen (DEN)03:01:50
62DENEmil Schandorff Iwersen (DEN)03:01:59
63DENNikolaj Mengel (DEN)03:01:59
64DENTobias Lund Andresen (DEN)03:01:59
65DENKasper Andersen (DEN)03:01:59
66DENMads Mosevang Pedersen (DEN)03:02:44
67DENStian Rosenlund (DEN)03:02:56
68DENAdam Holm Jørgensen (DEN)03:02:56
69DENAlexander Studsgaard (DEN)03:03:02
70DENSimon Dalby (DEN)03:03:09
71DENFrederik Bjørn Sørensen (DEN)03:03:33
72DENMartin Schack Kjærgaard (DEN)03:04:24
73DENJonas Flø Pedersen (DEN)03:07:37
74DENSimon Vangkilde Lehmann (DEN)03:11:38
75DENTobias Juul (DEN)03:12:12
76DENEmil Als Feldberg Hansen (DEN)03:12:12
77DENSebastian Mikkelsen (DEN)03:12:12
78DENNicolai Bujakewitz Kristensen (DEN)03:12:52
79DENVictor Fanøe KronbÆk (DEN)03:14:29
80DENMads Jensby (DEN)03:14:34
81DENLasse Kruse Sibbert (DEN)03:14:42
82DENOliver Sund (DEN)03:20:27

Wegrit Heren - 30 Juni 2019


1DENMichael Mørkøv (DEN)Deceuninck - Quick Step4:59:30
2DENKasper Asgreen (DEN)Deceuninck - Quick Stepzt
3DENNiklas Larsen (DEN)Coloquick0:01
4DENAndreas Stokbro Nielsen (DEN)Riwal - Readynez0:02
5DENChristoffer Lisson (DEN)Bhs - Almeborg Bornholm0:02
6DENMichael Carbel Svengaard (DEN)Waoo0:02
7DENMichael Valgren Andersen (DEN)Dimension Data0:03
8DENLouis Bendixen (DEN)Coop0:05
10DENAsbjørn Kragh Andersen (DEN)Sunweb0:06
11DENJonas Gregaard Wilsly (DEN)Astana0:08
12DENCasper Pedersen (DEN)Sunweb0:08
13DENRasmus Byriel Iversen (DEN)Lotto - Soudal0:09
14DENJesper Hansen (DEN)Cofidis0:10
15DENChristian Ingeman Lindquist (DEN)0:12
16DENMads Pedersen (DEN)Trek - Segafredo0:12
17DENMartin Toft Madsen (DEN)Bhs - Almeborg Bornholm0:17
18DENMads Rahbek (DEN)Bhs - Almeborg Bornholm0:17
19DENAlexander Kamp Egested (DEN)Riwal - Readynez0:21
20DENNicklas Overgaard Amdi Pedersen (DEN)Bhs - Almeborg Bornholm0:25
21DENCasper Von Folsach (DEN)Coloquick0:28
22DENLars Ytting Bak (DEN)Dimension Data0:28
23DENMads Würtz Schmidt (DEN)Katusha - Alpecin0:28
24DENJonas Aaen Jørgensen (DEN)Riwal - Readynez0:29
25DENRasmus Bøgh Wallin (DEN)Riwal - Readynez0:30
26DENJonas Vingegaard Rasmussen (DEN)Jumbo - Visma0:31
27DENLasse Norman Hansen (DEN)Corendon - Circus0:38
28DENFrederik Muff (DEN)0:38
29DENJacob Hindsgaul Madsen (DEN)Coloquick0:49
30DENEmil Nygaard Vinjebo (DEN)Riwal - Readynez1:16
31DENAndreas Kron (DEN)Riwal - Readynez2:21
32DENAksel Skot-Hansen (DEN)2:49
33DENMathias Bregnhøj (DEN)Bhs - Almeborg Bornholm2:52
34DENMikkel Frølich Honoré (DEN)Deceuninck - Quick Step3:38
35DENDaniel Stampe (DEN)3:48
36DENMatias Gunnar Malmberg (DEN)3:48
37DENRasmus Christian Quaade (DEN)Riwal - Readynez3:49
38DENJannik Hyldtoft Hansen (DEN)OB Wiik - Dan Stillads3:49
39DENMartin Mortensen (DEN)Waoo3:49
40DENSilas Zacharias Clemmensen (DEN)Waoo3:49
41DENMads Østergaard Kristensen (DEN)3:50
42DENNiklas Eg (DEN)Trek - Segafredo3:50
43DENNicolai Philip Brøchner Nielsen (DEN)Riwal - Readynez3:50
44DENTobias Mørch Kongstad (DEN)Riwal - Readynez3:50
45DENMikkel Bjerg (DEN)Hagens Berman - Axeon3:54
46DENSebastian Kolze Changizi (DEN)Aura Energi - CK Aarhus3:54
47DENAndreas Jeppesen (DEN)Waoo6:30
48DENFrederik Thomsen (DEN)Waoo6:30
49DENOliver Wulff Frederiksen (DEN)6:30
50DENKasper Thomsen (DEN)OB Wiik - Dan Stillads6:32
51DENJesper Schultz (DEN)Waoo6:46
52DENMathias Norsgaard Jørgensen (DEN)Riwal - Readynez6:46
53DENMikkel Øritsland (DEN)11:02
54DENSebastian Nielsen (DEN)11:02
55DENSebastian Ryttersgaard (DEN)OK - Kvickly Odder11:03
56DENOskar Hvid (DEN)11:03
57DENMathias Bundsgaard Matz (DEN)Bhs - Almeborg Bornholm11:04
58DENDaniel Guld (DEN)11:04
59DENFrederik Uhre (DEN)11:05
60GBRBenjamin Irving (GBR)11:05
61DENEmil Toudal (DEN)Bhs - Almeborg Bornholm11:05
62DENLucas Nørregaard (DEN)11:06
63DENChristian Axelsen (DEN)11:07
64DENMads Sogaard Mondrup (DEN)11:10
65DENJeppe Klein Jensen (DEN)Bhs - Almeborg Bornholm11:12
66DENJakob Egholm (DEN)Hagens Berman - Axeon11:14
67DENThomas Edemann Jensen (DEN)Aura Energi - CK Aarhus11:17
68DENJeppe Tolbøll (DEN)13:19

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden