De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Trofej Umag - Umag Trophy - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Trofej Umag - Umag Trophy - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Kroatië

Uitslagen 2019

Trofej Umag - Umag Trophy 2019

KroatiëKroatië - 6 Maart 2019


Trofej Umag - Umag Trophy - 6 Maart 2019


1CZEAlois Kankovský (CZE)Elkov - Author3:44:14
2ITAAndrea Guardini (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inoxzt
3NOROlav Hjemsaeter (NOR)Coopzt
4ITARiccardo Stacchiotti (ITA)Giotti Victoria - Palomarzt
5SLOMarko Kump (SLO)Adria Mobilzt
6GERNiklas Märkl (GER)Sunweb Developmentzt
7POLStanislaw Aniolkowski (POL)CCC Developmentzt
8ITAAntonio Puppio (ITA)Kometa Cycling Teamzt
9GERMarcel Franz (GER)zt
10SLORok Korosec (SLO)Ljubljana - Gusto Xuarumzt
11ITAStefano Oldani (ITA)Kometa Cycling Teamzt
12GERJonas Bokeloh (GER)Hrinkow Advarics Cycleangzt
13GERJohn Mandrysch (GER)P&s Metalltechnikzt
14ITAFederico Zurlo (ITA)Giotti Victoria - Palomarzt
15SUIFabian Lienhard (SUI)Iam - Excelsiorzt
16SLORobert Jenko (SLO)zt
17SLOLuka Cotar (SLO)zt
18SUILukas Flückiger (SUI)zt
19GERPatrick Haller (GER)Heizomat - Rad-Net.dezt
20GERTimon Loderer (GER)Hrinkow Advarics Cycleangzt
21SLOAles Pirih (SLO)zt
22POLKarol Wawrzyniak (POL)CCC Developmentzt
23SUILéo L'Homme (SUI)zt
24AUTFabian Steininger (AUT)Felbermayr - Simplon Welszt
25GERYannick Mayer (GER)Ratisbonazt
26AUTValentin Götzinger (AUT)Maloja - Pushbikerszt
27SLOTilen Finkst (SLO)Ljubljana - Gusto Xuarumzt
28CZEAdam Sekanina (CZE)zt
29NORTrond Trondsen (NOR)Coopzt
30AUTDaniel Auer (AUT)Maloja - Pushbikerszt
31ESPDiego Pablo Sevilla Lopez (ESP)Kometa Cycling Teamzt
32SLODavid Per (SLO)Adria Mobilzt
33CZEDavid Kulhánek (CZE)zt
34GERPeter Förster (GER)Triebwerk Energyzt
35SVKJakub Varhanovsky (SVK)Dukla Banska Bystricazt
36GERLeon Heinschke (GER)Sunweb Developmentzt
37ITAMarco Maronese (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inoxzt
38NORKristian Aasvold (NOR)Coopzt
39CZEMartin Boubal (CZE)zt
40DENJohan Langballe (DEN)Waoozt
41BELXandres Vervloesem (BEL)Sunweb Developmentzt
42POLKacper Walkowiak (POL)CCC Developmentzt
43AUTFlorian Gamper (AUT)Tirolzt
44AUTStefan Kolb (AUT)Maloja - Pushbikerszt
45ITASimone Ravanelli (ITA)Biesse Carrerazt
46POLDamian Papierski (POL)CCC Developmentzt
47CROViktor Potocki (CRO)Ljubljana - Gusto Xuarumzt
48SLOLuka Sagadin (SLO)zt
49SLOMatic Groselj (SLO)Ljubljana - Gusto Xuarumzt
50SLOGasper Katrasnik (SLO)Adria Mobilzt
51PORDaniel Viegas (POR)Kometa Cycling Teamzt
52AUTPatrick Gamper (AUT)Tirolzt
53AUTAlexander Gratzer (AUT)zt
54AUTJulian Gruber (AUT)Sport.land Niederösterreich - Selle SMP - St. Richzt
55AUTMarvin Hammerschmid (AUT)Sport.land Niederösterreich - Selle SMP - St. Richzt
56SLOAnze Skok (SLO)Ljubljana - Gusto Xuarumzt
57GERFlorian Stork (GER)Sunwebzt
58GERLennart Jung (GER)Herrmannzt
59SWEJacob Eriksson (SWE)Coopzt
60SLOAljaz Prah (SLO)Ljubljana - Gusto Xuarumzt
61DENLudvig Anton Wacker (DEN)Sunweb Developmentzt
62GERLeon Echtermann (GER)Herrmannzt
63AUTStefan Taferner (AUT)zt
64AUTMichael Holland (AUT)Sport.land Niederösterreich - Selle SMP - St. Richzt
65AUTRiccardo Stabentheiner (AUT)zt
66CZEJan Bárta (CZE)Elkov - Authorzt
67CZEMichal Rotter (CZE)zt
68CZEPavel Gruber (CZE)0:13
69CZEDominik Neumann (CZE)Elkov - Author0:13
70CZEMichal Schlegel (CZE)Elkov - Author0:13
71GERJuri Hollmann (GER)Heizomat - Rad-Net.de0:13
72DENMichael Carbel Svengaard (DEN)Waoo0:13
73SVKMartin Chren (SVK)Dukla Banska Bystrica0:13
74SVKMichal Hloza (SVK)0:13
75CROLorenzo Marenzi (CRO)Meridiana - Kamen0:13
76GERTobias Nolde (GER)P&s Metalltechnik0:13
77GERStefan Brandlmeier (GER)Ratisbona0:13
78SUIFabian Giger (SUI)0:13
79SLOLuka Pajek (SLO)0:13
80DENMathias Larsen (DEN)Waoo0:13
81SVKRóbert Málik (SVK)0:13
82CROFilip Kvasina (CRO)0:13
83POLPiotr Pekala (POL)CCC Development0:13
84ITAEmanuele Onesti (ITA)Giotti Victoria - Palomar0:13
85NORAndre Sotberg (NOR)Coop0:13
86AUTJan Koller (AUT)0:13
87NORHåkon Lunder Aalrust (NOR)Coop0:13
88AUTFelix Ritzinger (AUT)Maloja - Pushbikers0:13
89BIHNedzad Mahmic (BIH)0:13
90CZEMichal Procházka (CZE)0:13
91ITAMatteo Bellia (ITA)Biesse Carrera0:13
92GERLeon Frosch (GER)0:13
93GERTim Wollenberg (GER)Felbermayr - Simplon Wels0:13
94ESPIsaac Cantón Serrano (ESP)Kometa Cycling Team0:13
95SLOMatic Veber (SLO)0:13
96SVKMartin Vlcák (SVK)Dukla Banska Bystrica0:13
97SVKMiklos Szabo (SVK)Pannon0:13
98SRBOgnjen Ilic (SRB)0:13
99AUTAndreas Hofer (AUT)Hrinkow Advarics Cycleang0:13
100SVKSamuel Oros (SVK)Dukla Banska Bystrica0:13
101GERFelix Engelhardt (GER)Tirol0:13
102GERJan Tschernoster (GER)Heizomat - Rad-Net.de0:13
103ITASimone Sterbini (ITA)Giotti Victoria - Palomar0:13
104AUTNils Friedl (AUT)0:13
105AUTLukas Reckendorfer (AUT)Hrinkow Advarics Cycleang0:13
106AUTJodok Salzmann (AUT)Maloja - Pushbikers0:13
107GERNils Weispfennig (GER)Herrmann0:13
108SLOGregor Matija Cerne (SLO)0:13
109DENFrederik Thomsen (DEN)Waoo0:25
110GERFlorian Obersteiner (GER)Herrmann0:25
111GERChristopher Hatz (GER)Herrmann0:25
112GERCalvin Dik (GER)Heizomat - Rad-Net.de0:25
113SLOGregor Homan (SLO)0:25
114ROUCiprian Ioan Jitaru (ROU)Giotti Victoria - Palomar0:25
115ITASamuele Rivi (ITA)Tirol0:25
116SLOTevz Gorjanc (SLO)0:25
117GERDominic Böke (GER)0:25
118ITAMirco Maestri (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox0:25
119ITAMichael Bresciani (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox0:25
120AUTThomas Umhaller (AUT)Sport.land Niederösterreich - Selle SMP - St. Rich0:25
121AUTPaul Bleyer (AUT)Felbermayr - Simplon Wels0:25
122ITAMatteo Rabottini (ITA)Meridiana - Kamen0:25
123CROEmanuel Kiserlovski (CRO)Meridiana - Kamen0:25
124SLOLuka Skuk (SLO)0:25
125GERKilian Rietzler (GER)Maloja - Pushbikers0:25
126ITATommaso Bramati (ITA)Biesse Carrera0:25
127SLONik Cemazar (SLO)0:25
128DENSilas Zacharias Clemmensen (DEN)Waoo0:25
129DENJesper Schultz (DEN)Waoo0:25
130SLOAndi Bajc (SLO)Felbermayr - Simplon Wels0:25
131SLOAljaz Omrzel (SLO)Adria Mobil0:25
132SLOJon Bozic (SLO)Adria Mobil0:25
133ITAKevin Colleoni (ITA)Biesse Carrera0:25
134AUTMatthias Krizek (AUT)Felbermayr - Simplon Wels0:25
135ITANicolas Dalla Valle (ITA)Tirol0:25
136ITAMichel Piccot (ITA)Biesse Carrera0:25
137CZEPetr Hampl (CZE)0:25
138SLOZiga Groselj (SLO)Adria Mobil0:25
139CZEMatej Zahálka (CZE)Elkov - Author0:25
140GERRobert Müller (GER)Nex Ccn0:25
141GERJohannes Adamietz (GER)Herrmann0:25
142AUTDaniel Eichinger (AUT)Hrinkow Advarics Cycleang0:25
143CZETomas Jakoubek (CZE)0:25
144GERJonathan Dinkler (GER)P&s Metalltechnik0:25
145ITAStefano Taglietti (ITA)Biesse Carrera0:25
146AUTDominik Hrinkow (AUT)Hrinkow Advarics Cycleang0:25
147GERRobert Retschke (GER)P&s Metalltechnik0:25
148SLOKristijan Hocevar (SLO)0:25
149SLOJakob Smid (SLO)0:25
150ITAAlessandro Pessot (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox1:14
151NEDEdo Maas (NED)Sunweb Development1:17
152GERFabian Käßmann (GER)P&s Metalltechnik1:21
153GERPascal Treubel (GER)Heizomat - Rad-Net.de1:51
154ITAPaolo Simion (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox2:10
155GERRobert Jägeler (GER)P&s Metalltechnik0:00
156CZEMatej Stibingr (CZE)Elkov - Author0:00

Startlijst

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden