De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - V4 Special Series Debrecen - Ibrany - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - V4 Special Series Debrecen - Ibrany - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Hongarije

Uitslagen 2019

V4 Special Series Debrecen - Ibrany 2019

HongarijeHongarije - 20 Juli 2019


V4 Special Series Debrecen - Ibrany - 20 Juli 2019


1AUTDaniel Auer (AUT)Maloja - Pushbikers3:22:38
2HUNJános Pelikán (HUN)Pannon0:03
3SLORok Korosec (SLO)Ljubljana - Gusto Xuarum0:06
4POLKamil Malecki (POL)CCC Development0:06
5SVKPatrik Tybor (SVK)Dukla Banska Bystrica0:06
6LUXIvan Centrone (LUX)Differdange - Geba0:06
7ITASimone Innocenti (ITA)0:06
8SVKJan Andrej Cully (SVK)Dukla Banska Bystrica0:06
9GERLaurin Winter (GER)Differdange - Geba0:06
10HUNDaniel Dina (HUN)Pannon0:06
11SVKJuraj Lajcha (SVK)0:12
12HUNGergely Szarka (HUN)0:12
13SVKMartin Mahdar (SVK)Dukla Banska Bystrica0:12
14SVKRichard Coma (SVK)0:12
15SLOMatic Groselj (SLO)Ljubljana - Gusto Xuarum0:15
16AUSBen Hill (AUS)Ljubljana - Gusto Xuarum0:35
17POLKarol Wawrzyniak (POL)CCC Development0:40
18ITAMatteo Gino Pegoraro (ITA)T&p - Delio - Gallina0:40
19CZELudek Lichnovský (CZE)Pardus - Tufo Prostejov0:55
20HUNMárk Zathureczky (HUN)0:59
21TPEChih Hao Sergio Tu (TPE)CCC Development1:00
22SVKJakub Varhanovsky (SVK)Dukla Banska Bystrica1:43
23GERToni Franz (GER)Differdange - Geba1:43
24POLPatryk Stosz (POL)CCC Development1:43
25SVKJuraj Bellan (SVK)Dukla Banska Bystrica1:43
26ITADavide Scandiuzzi (ITA)1:43
27USACameron Beard (USA)Differdange - Geba1:43
28ITAEmanuele Paolini (ITA)1:43
29CZETomás Bárta (CZE)Pardus - Tufo Prostejov1:43
30HUNDaniel Moricz (HUN)1:43
31CZEKarel Tyrpekl (CZE)Pardus - Tufo Prostejov1:43
32AUTStefan Kolb (AUT)Maloja - Pushbikers1:43
33SVKStanislav Beres (SVK)1:43
34SVKRóbert Málik (SVK)1:43
35HUNGergely Orosz (HUN)Pannon1:43
36SVKMartin Gavenda (SVK)1:43
37HUNÁdám Kristóf Karl (HUN)UC Monaco1:43
38HUNBalázs Rózsa (HUN)Differdange - Geba1:43
39SVKMarek Canecky (SVK)Dukla Banska Bystrica1:43
40HUNViktor Filutás (HUN)Pannon1:43
41ROUMarius-Cristian Petrache (ROU)1:43
42SLOTilen Finkst (SLO)Ljubljana - Gusto Xuarum1:43
43SLOAnze Skok (SLO)Ljubljana - Gusto Xuarum1:43
44HUNÁdám Pápai (HUN)1:43
45ITAAndrea Tafi (ITA)1:43
46HUNKrisztian Lovassy (HUN)1:43
47UKRYegor Dementyev (UKR)1:43
48POLKacper Walkowiak (POL)CCC Development1:43
49SVKMiroslav Gavenda (SVK)1:43
50AUTAlberto Leoni (AUT)1:43
51ROUIonut-Andrei Furtuna (ROU)1:43
52SVKMiklos Szabo (SVK)Pannon1:43
53HUNDávid Gabor Kovács (HUN)1:43
54AUTPaul Hopfgartner (AUT)1:43
55AUTStefan Sölkner (AUT)1:43
56POLStanislaw Aniolkowski (POL)CCC Development1:43
57POLWojciech Pszczolarski (POL)Pardus - Tufo Prostejov1:43
58CZEDenis Rugovac (CZE)Pardus - Tufo Prostejov1:43
59HUNZsolt Istlstekker (HUN)1:43
60AUTValentin Götzinger (AUT)Maloja - Pushbikers1:43
61FRAGabriel Muller (FRA)Differdange - Geba1:43
62CROViktor Potocki (CRO)Ljubljana - Gusto Xuarum1:43
63COLWilmar Molina Rico (COL)1:43
64ITAFrancesco Boaga (ITA)1:43
65HUNGergö Gönczi (HUN)1:43
66AUTEric Polansek (AUT)1:43
67HUNSebestyén Schneider (HUN)1:43
68SVKDavid Kasko (SVK)1:43
69HUNKároly Bodzán (HUN)2:03
70SVKAlex Zeman (SVK)2:03
71HUNKristóf Artúr Kovács (HUN)2:03
72ROULorant Balazsi (ROU)Novak2:03
73ROUDan-Mihai Babaita (ROU)2:03
74HUNCsaba Pályi (HUN)2:03
75SVKIvan Havran (SVK)2:03
76HUNAndrás Szentpéteri (HUN)2:03
77AUTPeter Ochsenhofer (AUT)2:07
78HUNDániel Püspöki (HUN)2:07
79HUNZoltán Vígh (HUN)2:11
80ITADavide Bessega (ITA)2:11
81ITARiccardo Bobbo (ITA)T&p - Delio - Gallina2:16
82ITAElia Menegale (ITA)T&p - Delio - Gallina2:16
83COLJaime Alberto Restrepo Diosa (COL)2:16
84AUTJodok Salzmann (AUT)Maloja - Pushbikers2:25
85ITAAchille Bertizzolo (ITA)2:29
86ITAEdoardo Sali (ITA)2:29
87ITAStefano Gandin (ITA)T&p - Delio - Gallina2:29
88HUNGábor Molnár (HUN)3:20
89HUNJakab Urbán (HUN)5:30
90SVKRadovan Vrabel (SVK)5:30

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden