De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Royal Bernard Drome Classic - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Royal Bernard Drome Classic - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Frankrijk

Uitslagen 2019

Royal Bernard Drome Classic 2019

FrankrijkFrankrijk - 3 Maart 2019


Royal Bernard Drome Classic - 3 Maart 2019


1FRAAlexis Vuillermoz (FRA)AG2R - La Mondiale5:06:04
2FRAValentin Madouas (FRA)Groupama - Fdj0:03
3FRAWarren Barguil (FRA)Arkéa - Samsic0:03
4DENEmil Nygaard Vinjebo (DEN)Riwal - Readynez0:08
5ITAGiovanni Visconti (ITA)Tharcor (ktm / Wilier Triestina - Selle Italia)0:13
6FRAArthur Vichot (FRA)Vital Concept - B&b Hotels0:13
7FRARomain Bardet (FRA)AG2R - La Mondiale0:13
8FRAGuillaume Martin (FRA)Wanty - Groupe Gobert0:13
9ITAMatteo Busato (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec0:13
10FRAKévin Le Cunff (FRA)Saint-Michel - Auber 930:13
11FRAAnthony Perez (FRA)Cofidis0:13
12ESTAlo Jakin (EST)Saint-Michel - Auber 930:13
13NEDNick Van Der Lijke (NED)Roompot - Charles0:17
14FRAAnthony Maldonado (FRA)Saint-Michel - Auber 930:17
15FRAJulien Simon (FRA)Cofidis0:17
16BELDimitri Peyskens (BEL)WB Aqua Protect0:17
17NOROdd Christian Eiking (NOR)Wanty - Groupe Gobert0:17
18FRARomain Combaud (FRA)Delko - Marseille Provence KTM0:17
19AUTSebastian Schönberger (AUT)Tharcor (ktm / Wilier Triestina - Selle Italia)0:17
20ITASimone Velasco (ITA)Tharcor (ktm / Wilier Triestina - Selle Italia)0:25
21BELBen Hermans (BEL)Israel Cycling Academy0:25
22FRAJonathan Hivert (FRA)Total Direct Energie0:25
23RUSSergey Chernetskiy (RUS)Caja Rural - Seguros Rga0:25
24FRAElie Gesbert (FRA)Arkéa - Samsic0:25
25ESPJonathan Lastra Martinez (ESP)Caja Rural - Seguros Rga0:32
26SUIKilian Frankiny (SUI)Groupama - Fdj0:32
27ITAEdoardo Zardini (ITA)Tharcor (ktm / Wilier Triestina - Selle Italia)0:32
28FRALilian Calmejane (FRA)Total Direct Energie0:54
29FRAFabien Doubey (FRA)Wanty - Groupe Gobert1:01
30FRARomain Seigle (FRA)Groupama - Fdj1:01
31ESPJulen Amezqueta Moreno (ESP)Caja Rural - Seguros Rga1:11
32SUIPatrick Müller (SUI)Vital Concept - B&b Hotels1:16
33FRAMathias Le Turnier (FRA)Cofidis1:22
34FRAQuentin Pacher (FRA)Vital Concept - B&b Hotels1:45
35NORKrister Hagen (NOR)Riwal - Readynez2:07
36COLMiguel Eduardo Florez Lopez (COL)Androni Giocattoli - Sidermec2:09
37ITAFausto Masnada (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec2:12
38USAColin Joyce (USA)Rally - Uhc2:12
39ITAKristian Sbaragli (ITA)Israel Cycling Academy2:26
40NEDHuub Duyn (NED)Roompot - Charles2:28
41FRACyril Barthe (FRA)Euskadi Basque Country - Murias2:31
42FRAHubert Dupont (FRA)AG2R - La Mondiale3:09
43FRAJustin Jules (FRA)WB Aqua Protect3:16
44BELJulien Mortier (BEL)WB Aqua Protect3:16
45NORSindre Skjøstad Lunke (NOR)Riwal - Readynez3:16
46ITADavide Gabburo (ITA)Tharcor (ktm / Wilier Triestina - Selle Italia)3:16
47NEDMarco Minnaard (NED)Wanty - Groupe Gobert3:16
48FRAMaxime Bouet (FRA)Arkéa - Samsic3:16
49FRALéo Vincent (FRA)Groupama - Fdj3:16
50LUXBen Gastauer (LUX)AG2R - La Mondiale3:16
51BELBart De Clercq (BEL)Wanty - Groupe Gobert3:16
52CANAlexander Cataford (CAN)Israel Cycling Academy3:16
53FRAFrançois Bidard (FRA)AG2R - La Mondiale3:16
54ERINatnael Teweldemedhin Berhane (ERI)Cofidis3:16
55FRAAnthony Delaplace (FRA)Arkéa - Samsic3:16
56ISRGuy Niv (ISR)Israel Cycling Academy3:16
57ITAIuri Filosi (ITA)Delko - Marseille Provence KTM3:16
58NEDPieter Weening (NED)Roompot - Charles3:16
59ESPGonzalo Serrano Rodriguez (ESP)Caja Rural - Seguros Rga4:00
60BELKenny Molly (BEL)WB Aqua Protect4:23
61FRALaurent Pichon (FRA)Arkéa - Samsic4:23
62SWETobias Ludvigsson (SWE)Groupama - Fdj4:23
63ESPGarikoitz Bravo Oiarbide (ESP)Euskadi Basque Country - Murias4:39
64FRANans Peters (FRA)AG2R - La Mondiale4:39
65ITAFrancesco Gavazzi (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec6:45
66ITAMarco Frapporti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec6:45
67DENRasmus Christian Quaade (DEN)Riwal - Readynez6:45
68DENAndreas Kron (DEN)Riwal - Readynez6:45
69ESPRubén Plaza Molina (ESP)Israel Cycling Academy6:45
70ESPJorge Cubero Galvez (ESP)Burgos - BH6:48
71FRAPaul Ourselin (FRA)Total Direct Energie6:48
72FRAMathieu Burgaudeau (FRA)Total Direct Energie6:54
73COLDaniel Muñoz Giraldo (COL)Androni Giocattoli - Sidermec6:54
74USARobin Carpenter (USA)Rally - Uhc9:34
75PORDomingos André Maciel Gonçalves (POR)Caja Rural - Seguros Rga10:10
76ESPAngel Madrazo Ruiz (ESP)Burgos - BH10:10
77FRAGeoffrey Soupe (FRA)Cofidis10:21
78ISRRoy Goldstein (ISR)Israel Cycling Academy10:21
79ESPJesús Ezquerra Muela (ESP)Burgos - BH10:21
80FRALoïc Chetout (FRA)Cofidis10:21
81NEDJetse Bol (NED)Burgos - BH10:21
82ESPMikel Bizkarra Etxeguibel (ESP)Euskadi Basque Country - Murias10:21
83FRAFlavien Maurelet (FRA)Saint-Michel - Auber 9310:21
84BELArjen Livyns (BEL)Roompot - Charles11:12
85USAKyle Murphy (USA)Rally - Uhc11:12
86NEDJustin Timmermans (NED)Roompot - Charles12:37
87FRAKévin Réza (FRA)Vital Concept - B&b Hotels12:37
88FRAYoann Paillot (FRA)Saint-Michel - Auber 9312:37
89BELThomas Degand (BEL)Wanty - Groupe Gobert12:37
90FRABenoît Vaugrenard (FRA)Groupama - Fdj12:37
91LTUEvaldas Siskevicius (LTU)Delko - Marseille Provence KTM12:37
92ITAUmberto Marengo (ITA)Tharcor (ktm / Wilier Triestina - Selle Italia)12:37
93FRAFabien Schmidt (FRA)Delko - Marseille Provence KTM12:37
94FRALucas De Rossi (FRA)Delko - Marseille Provence KTM15:00
95BELMathijs Paasschens (BEL)WB Aqua Protect15:42
96BELLudovic Robeet (BEL)WB Aqua Protect15:42
97NZLHamish Schreurs (NZL)Israel Cycling Academy17:23
98ESPJulen Irizar Laskurain (ESP)Euskadi Basque Country - Murias18:12
99BRANícolas Sessler (BRA)Burgos - BH21:18
100ITAFrancesco Manuel Bongiorno (ITA)21:24
101CANNigel Ellsay (CAN)Rally - Uhc21:24
102DENTroels Rønning Vinther (DEN)Riwal - Readynez21:24

Startlijst

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden