De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Royal Bernard Drome Classic - 2021 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Royal Bernard Drome Classic - 2021 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Frankrijk

Uitslagen 2021

Royal Bernard Drome Classic 2021

FrankrijkFrankrijk - 28 Februari 2021


Royal Bernard Drome Classic - 28 Februari 2021


1ITAAndrea Bagioli (ITA)Deceuninck - Quick Step4:23:18
2RSADaryl Impey (RSA)Israel Start-Up Nation0:11
3DENMikkel Frølich Honoré (DEN)Deceuninck - Quick Stepzt
4FRAJulien Simon (FRA)Total Direct énergiezt
5AUSSimon Clarke (AUS)Team Qhubeka Assoszt
6FRADorian Godon (FRA)AG2R Citroënzt
7ERIBiniyam Ghirmay Hailu (ERI)Delkozt
8FRACyril Gautier (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
9FRAWarren Barguil (FRA)Arkéa - Samsiczt
10CZEPetr Vakoc (CZE)Alpecin - Fenixzt
11FRAClément Venturini (FRA)AG2R Citroënzt
12ITALorenzo Rota (ITA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
13FRAAurélien Paret-Peintre (FRA)AG2R Citroënzt
14GERSimon Geschke (GER)Cofidiszt
15BELJan Bakelants (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
16USAQuinn Simmons (USA)Trek - Segafredozt
17BELPieter Serry (BEL)Deceuninck - Quick Stepzt
18FRAGuillaume Martin (FRA)Cofidiszt
19RUSAleksander Vlasov (RUS)Astana - Premier Techzt
20FRADavid Gaudu (FRA)Groupama - Fdjzt
21NOROdd Christian Eiking (NOR)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
22FRANans Peters (FRA)AG2R Citroënzt
23FRAClément Berthet (FRA)Delkozt
24ESPJosé Manuel Díaz Gallego (ESP)Delkozt
25ESPJonathan Lastra Martinez (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
26FRAAnthony Delaplace (FRA)Arkéa - Samsiczt
27GBRSimon Carr (GBR)zt
28ESPJesús Herrada Lopez (ESP)Cofidiszt
29BELJelle Vanendert (BEL)Bingoal - Wallonie Bruxelleszt
30ESPJon Izagirre Insausti (ESP)Astana - Premier Techzt
31FRAClément Champoussin (FRA)AG2R Citroënzt
32ITAFabio Aru (ITA)Team Qhubeka Assoszt
33ITANicola Conci (ITA)Trek - Segafredozt
34GBRJames Knox (GBR)Deceuninck - Quick Stepzt
35ITAAlessandro De Marchi (ITA)Israel Start-Up Nationzt
36DENJakob Fuglsang (DEN)Astana - Premier Tech0:17
37BELDries Devenyns (BEL)Deceuninck - Quick Step0:22
38BELLouis Vervaeke (BEL)Alpecin - Fenix0:55
39FRAMaxime Bouet (FRA)Arkéa - Samsic1:06
40FRAAlexis Vuillermoz (FRA)Total Direct énergie1:19
41BELStan Dewulf (BEL)AG2R Citroënzt
42ESPOmar Fraile Matarranz (ESP)Astana - Premier Techzt
43GBRHugh Carthy (GBR)EF Education - Nippozt
44FRARémi Cavagna (FRA)Deceuninck - Quick Step2:40
45ITAJacopo Mosca (ITA)Trek - Segafredo2:46
46SUIKilian Frankiny (SUI)Team Qhubeka Assos3:52
47FRAThibault Ferasse (FRA)B&b Hotels P/b KTM3:55
48GBRBen Tulett (GBR)Alpecin - Fenix4:29
49PORRui Alberto Faria da Costa (POR)Uae Team Emirateszt
50BELKenny Molly (BEL)Bingoal - Wallonie Bruxelleszt
51ESPJokin Murguialday Elorza (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
52LUXLuc Wirtgen (LUX)Bingoal - Wallonie Bruxelleszt
53BELMathias De Witte (BEL)Xelliss - Roubaix Lille Métropolezt
54LUXBen Gastauer (LUX)AG2R Citroënzt
55FRAKévin Réza (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
56FRANacer Bouhanni (FRA)Arkéa - Samsiczt
57NEDMaurits Lammertink (NED)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
58KAZVadim Pronskiy (KAZ)Astana - Premier Techzt
59ESPÓscar Rodríguez Garaicoechea (ESP)Astana - Premier Techzt
60FRAAloïs Charrin (FRA)zt
61FRAYoann Paillot (FRA)Saint-Michel - Auber 93zt
62DENMagnus Cort Nielsen (DEN)EF Education - Nippozt
63FRAFabien Doubey (FRA)Total Direct énergiezt
64NORCarl Fredrik Hagen (NOR)Israel Start-Up Nationzt
65FRASimon Guglielmi (FRA)Groupama - Fdjzt
66FRANicolas Edet (FRA)Cofidiszt
67CANHugo Houle (CAN)Astana - Premier Techzt
68BELLaurens Huys (BEL)Bingoal - Wallonie Bruxelleszt
69FRAPierre Luc Périchon (FRA)Cofidiszt
70BELJimmy Janssens (BEL)Alpecin - Fenix5:05
71CANJames Gene Piccoli (CAN)Israel Start-Up Nation5:35
72AUTTobias Bayer (AUT)Alpecin - Fenix7:13
73FRAJérémy Leveau (FRA)Xelliss - Roubaix Lille Métropolezt
74AUSRobert Power (AUS)Team Qhubeka Assoszt
75ESPFernando Barcelo Aragón (ESP)Cofidiszt
76CANAlexander Cataford (CAN)Israel Start-Up Nationzt
77SUIYannis Voisard (SUI)zt
78ITAAlessandro Covi (ITA)Uae Team Emirateszt
79FRADylan Kowalski (FRA)Xelliss - Roubaix Lille Métropolezt
80FRAThibault Guernalec (FRA)Arkéa - Samsiczt
81BELRemy Mertz (BEL)Bingoal - Wallonie Bruxelleszt
82ESPJon Irisarri Rincon (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
83FRAJulien El Farès (FRA)EF Education - Nippozt
84FRALaurent Pichon (FRA)Arkéa - Samsiczt
85FRAJérémy Bellicaud (FRA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
86SUIMauro Schmid (SUI)Team Qhubeka Assoszt
87FRAMaxime Cam (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
88FRAKévin Ledanois (FRA)Arkéa - Samsiczt
89FRAAlexandre Delettre (FRA)Delkozt
90FRAThomas Champion (FRA)Cofidiszt
91LUXMichel Ries (LUX)Trek - Segafredozt
92DENAlexander Kamp Egested (DEN)Trek - Segafredozt
93FRAJérémy Cabot (FRA)Total Direct énergiezt
94NEDLars Van de Berg (NED)Groupama - Fdjzt
95BELQuentin Venner (BEL)Bingoal - Wallonie Bruxelles7:32
96CZEJosef Cerný (CZE)Deceuninck - Quick Step10:38
97FRAJonathan Hivert (FRA)B&b Hotels P/b KTM11:01
98BLRAliaksandr Riabushenko (BLR)Uae Team Emirates11:23
99FRABruno Armirail (FRA)Groupama - Fdj11:42
100FRAJulien Bernard (FRA)Trek - Segafredozt
101FRAAlexandre Geniez (FRA)Total Direct énergiezt
102ESPJon Barrenetxea Golzarri (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
103SUIReto Müller (SUI)zt
104ITANicola Bagioli (ITA)B&b Hotels P/b KTMzt
105FRASamuel Leroux (FRA)Xelliss - Roubaix Lille Métropolezt
106NEDMathijs Paasschens (NED)Bingoal - Wallonie Bruxelleszt
107SUISébastien Reichenbach (SUI)Groupama - Fdjzt
108ESPDelio Fernandez Cruz (ESP)Delkozt
109LTUIgnatas Konovalovas (LTU)Groupama - Fdj13:27
110SUIDamian Lüscher (SUI)zt
111SUIMatthias Reutimann (SUI)zt
112GBRStuart Balfour (GBR)zt
113ITAKristian Sbaragli (ITA)Alpecin - Fenixzt
114FRAAnthony Maldonado (FRA)Saint-Michel - Auber 93zt
115FRARomain Seigle (FRA)Groupama - Fdjzt
116FRAMaxime Urruty (FRA)Xelliss - Roubaix Lille Métropolezt
117PORIvo Emanuel Alves Oliveira (POR)Uae Team Emirates16:15
118FRAPaul Ourselin (FRA)Total Direct énergie17:07
119FRALucas De Rossi (FRA)Delkozt
120ITADavide Cimolai (ITA)Israel Start-Up Nationzt
121SUICyrille Thièry (SUI)zt
122FRALouis Louvet (FRA)Saint-Michel - Auber 93zt
123FRAThéo Delacroix (FRA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
124PORRui Filipe Alves Oliveira (POR)Uae Team Emirateszt
125ITALeonardo Bonifazio (ITA)Total Direct énergiezt
DNFESPAlvaro Cuadros Morata (ESP)Caja Rural - Seguros Rga-
DNFGERPhilipp Walsleben (GER)Alpecin - Fenix-
DNFFRAFranck Bonnamour (FRA)B&b Hotels P/b KTM-
DNFJAPHideto Nakana (JAP)EF Education - Nippo-
DNFESPSergio Roman Martín Galan (ESP)Caja Rural - Seguros Rga-
DNFFRAJulien Antomarchi (FRA)Xelliss - Roubaix Lille Métropole-
DNFITAAlessandro Fedeli (ITA)Delko-
DNFITAAntonio Nibali (ITA)Trek - Segafredo-
DNFFRAFranck Bonnamour (FRA)B&b Hotels P/b KTM-
DNFLUXIvan Centrone (LUX)Xelliss - Roubaix Lille Métropole-
DNFVENOrluis Alberto Aular Sanabria (VEN)Caja Rural - Seguros Rga-
DNFISRGuy Niv (ISR)Israel Start-Up Nation-
DNFCZEKarel Vacek (CZE)Team Qhubeka Assos-
DNFFRAJason Tesson (FRA)Saint-Michel - Auber 93-
DNFESPAlvaro Cuadros Morata (ESP)Caja Rural - Seguros Rga-
DNFITAValerio Conti (ITA)Uae Team Emirates-
DNFITAAlberto Bettiol (ITA)EF Education - Nippo-
DNFFRATony Hurel (FRA)Saint-Michel - Auber 93-
DNFCOLCristian Camilo Muñoz Lancheros (COL)Uae Team Emirates-
DNFESPSergio Roman Martín Galan (ESP)Caja Rural - Seguros Rga-
DNFCOLCristian Camilo Muñoz Lancheros (COL)Uae Team Emirates-
DNFJAPFumiyuki Beppu (JAP)EF Education - Nippo-
DNFUSAConnor Brown (USA)Team Qhubeka Assos-

Startlijst

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2021 - Alle rechten voorbehouden