De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Settimana Internazionale Coppi e Bartali - 2021 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Settimana Internazionale Coppi e Bartali - 2021 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Italië

Uitslagen 2021

Settimana Internazionale Coppi e Bartali 2021

ItaliëItalië - 23 Maart 2021 - 27 Maart 2021


Algemeen klassement - 27 Maart 2021


1DENJonas Vingegaard Rasmussen (DEN)Jumbo - Visma19:03:47
2DENMikkel Frølich Honoré (DEN)Deceuninck - Quick Step0:22
3AUSNichola Schultz (AUS)Team Bikeexchange0:32
4GBREthan Hayter (GBR)Ineos Grenadiers0:36
5ESPJavier Romo Oliver (ESP)Astana - Premier Tech0:39
6BELBen Hermans (BEL)Israel Start-Up Nation0:40
7BELMauri Vansevenant (BEL)Deceuninck - Quick Step0:46
8COLSergio Luis Henao Montoya (COL)Team Qhubeka Assos1:08
9ERIAmanuel Gebrezgabihier (ERI)Trek - Segafredo1:14
10BELIlan Van Wilder (BEL)Team Dsm1:18
11ITAKevin Colleoni (ITA)Team Bikeexchange1:21
12ESPJonathan Lastra Martinez (ESP)Caja Rural - Seguros Rga1:24
13COLRodrigo Contreras Pinzón (COL)Astana - Premier Tech1:48
14ITAEdward Ravasi (ITA)Eolo - Kometa1:49
15ERINatnael Tesfatsion Ocbit (ERI)Androni Giocattoli - Sidermeczt
16ECUJefferson Alexander Cepeda Ortiz (ECU)Caja Rural - Seguros Rgazt
17ESPJuan Ayuso Pesquera (ESP)Team Colpack Ballan2:24
18GBRPaul Double (GBR)Mg.k Vis Vpm2:39
19ITAMarco Frigo (ITA)Seg Racing Academy2:45
20ITASimone Ravanelli (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec2:59
21ITALuca Covili (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè3:20
22ITAAntonio Tiberi (ITA)Trek - Segafredo3:33
23ERIHenok Mulubrhan (ERI)Team Qhubeka3:49
24ESPJokin Murguialday Elorza (ESP)Caja Rural - Seguros Rga4:32
25ITASimone Velasco (ITA)Gazprom - Rusvelo4:38
26ARGEduardo Sepúlveda (ARG)Androni Giocattoli - Sidermec4:48
27GBRBen Swift (GBR)Ineos Grenadiers5:12
28ITAJacopo Mosca (ITA)Trek - Segafredo5:31
29CANJames Gene Piccoli (CAN)Israel Start-Up Nation5:38
30USAMatteo Jorgenson (USA)Movistar6:18
31BELHenri Vandenabeele (BEL)Development Team Dsm7:06
32COLSebastián Henao Gómez (COL)Ineos Grenadiers7:54
33GERMarco Brenner (GER)Team Dsm8:04
34UKRAndrii Ponomar (UKR)8:47
35ITAGiacomo Garavaglia (ITA)Work Service - Marchiol - Dynatek9:03
36ISRGuy Niv (ISR)Israel Start-Up Nation9:17
37ESPAntonio Angulo Sampedro (ESP)Euskaltel - Euskadi9:33
38ITAGiovanni Carboni (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè10:31
39ESPOier Lazkano Lopez (ESP)Caja Rural - Seguros Rga13:44
40ITAAlessandro De Marchi (ITA)Israel Start-Up Nation13:50
41COLJuan Diego Alba Bolivar (COL)Movistar15:08
42VENOrluis Alberto Aular Sanabria (VEN)Caja Rural - Seguros Rga17:38
43NZLFinn Fisher-Black (NZL)Jumbo - Visma Development Team17:47
44COLEiner Augusto Rubio Reyes (COL)Movistar19:42
45ESPTxomin Juaristi Arrieta (ESP)Euskaltel - Euskadi19:50
46ITALorenzo Fortunato (ITA)Eolo - Kometa20:32
47AUSCameron Meyer (AUS)Team Bikeexchange20:34
48ITADavide Gabburo (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè21:26
49ESPAlvaro Cuadros Morata (ESP)Caja Rural - Seguros Rga22:10
50ITAEdoardo Zardini (ITA)Vini Zabù22:16
51RUSAlexander Vdovin (RUS)Lokosphinx23:07
52ITAAntonio Nibali (ITA)Trek - Segafredo23:16
53PURAbner González Rivera (PUR)Movistar23:41
54ESPGarikoitz Bravo Oiarbide (ESP)Euskaltel - Euskadi24:21
55AUSDamien Howson (AUS)Team Bikeexchange24:37
56KAZNikita Stalnov (KAZ)Astana - Premier Tech25:08
57ITANicola Conci (ITA)Trek - Segafredo26:21
58ESPHéctor Carretero Milla (ESP)Movistar26:57
59COLJohnatan Cañaveral Vargas (COL)Bardiani - CSF - Faizanè28:20
60ITAAlessandro Fancellu (ITA)Eolo - Kometa28:55
61NEDGijs Leemreize (NED)Jumbo - Visma33:59
62ITACristian Scaroni (ITA)Gazprom - Rusvelo35:21
63NZLShane Archbold (NZL)Deceuninck - Quick Step37:15
64ITAAntonio Puppio (ITA)Team Qhubeka37:31
65DENNiklas Eg (DEN)Trek - Segafredo37:52
66ITAAndrea Garosio (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè38:04
67COLAlejandro Osorio Carvajal (COL)Caja Rural - Seguros Rga38:07
68ITANicolo Parisini (ITA)Beltrami Tsa - Tre Colli39:23
69AUSSebastian Berwick (AUS)Israel Start-Up Nation44:53
70RUSEvgeny Shalunov (RUS)Gazprom - Rusvelo47:11
71ROUEmil Dima (ROU)Giotti Victoria - Savini Due48:23
72HUNMárton Dina (HUN)Eolo - Kometa48:24
73POLKamil Gradek (POL)Vini Zabù50:03
74RUSPetr Rikunov (RUS)Gazprom - Rusvelo50:42
75ITAVincenzo Albanese (ITA)Eolo - Kometa51:03
76ITARaul Colombo (ITA)Work Service - Marchiol - Dynatek52:02
77ITAFrancesco Carollo (ITA)Mg.k Vis Vpm58:43
78ITALorenzo Visintainer (ITA)General Store - Essegibi - F.lli Curia59:40
79DENMathias Norsgaard Jørgensen (DEN)Movistar59:42
80USAIan Garrison (USA)Deceuninck - Quick Step59:49
81GERMichel Heßmann (GER)Jumbo - Visma Development Team1:00:47
82RUSDmitry Mukhomediarov (RUS)Lokosphinx1:01:06
83ITAFederico Burchio (ITA)Work Service - Marchiol - Dynatek1:03:11
84ITARaffaele Radice (ITA)Mg.k Vis Vpm1:05:33
85ITADamiano Cima (ITA)Gazprom - Rusvelo1:06:10
86GBRMark Cavendish (GBR)Deceuninck - Quick Step1:06:12
87ITAMarco Frapporti (ITA)Vini Zabù1:11:17
88ITASimone Bevilacqua (ITA)Vini Zabùzt

Etappe 1 - Gatteo - Gatteo - 97,8 km - 23 Maart 2021Sprint

Image © Gruppo Sportivo Emilia. Source : Site officiel de la Settimana Internazionale Coppi e Bartali.


1ITAJakub Mareczko (ITA)Vini Zabù2:19:05
2GBRMark Cavendish (GBR)Deceuninck - Quick Stepzt
3GERMarius Mayrhofer (GER)Development Team Dsmzt
4ITALuca Coati (ITA)Team Qhubekazt
5GBREthan Hayter (GBR)Ineos Grenadierszt
6ITAMichael Zecchin (ITA)Work Service - Marchiol - Dynatekzt
7ITACristian Rocchetta (ITA)General Store - Essegibi - F.lli Curiazt
8ITAVincenzo Albanese (ITA)Eolo - Kometazt
9ITADamiano Cima (ITA)Gazprom - Rusvelozt
10NEDMick Van Dijke (NED)Jumbo - Visma Development Teamzt
11ITATommaso Nencini (ITA)zt
12ITAJacopo Mosca (ITA)Trek - Segafredozt
13ITADavide Gabburo (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
14ITAMatteo Baseggio (ITA)General Store - Essegibi - F.lli Curiazt
15COLEiner Augusto Rubio Reyes (COL)Movistarzt
16PURAbner González Rivera (PUR)Movistarzt
17BELIlan Van Wilder (BEL)Team Dsmzt
18GBRBen Swift (GBR)Ineos Grenadierszt
19GERMichel Heßmann (GER)Jumbo - Visma Development Teamzt
20KAZGleb Brussenskiy (KAZ)Astana - Premier Techzt
21ESPJavier Romo Oliver (ESP)Astana - Premier Techzt
22ITALuca Cretti (ITA)Beltrami Tsa - Tre Collizt
23DENJonas Vingegaard Rasmussen (DEN)Jumbo - Vismazt
24RUSEvgeny Shalunov (RUS)Gazprom - Rusvelozt
25USAMatteo Jorgenson (USA)Movistarzt
26GBRAlex Dowsett (GBR)Israel Start-Up Nationzt
27ITAMattia Frapporti (ITA)Eolo - Kometazt
28NZLShane Archbold (NZL)Deceuninck - Quick Stepzt
29BELMauri Vansevenant (BEL)Deceuninck - Quick Stepzt
30ITAFederico Burchio (ITA)Work Service - Marchiol - Dynatekzt
31UKRAndrii Ponomar (UKR)zt
32COLJuan Diego Alba Bolivar (COL)Movistarzt
33COLSebastián Henao Gómez (COL)Ineos Grenadierszt
34ITAFrancesco Della Lunga (ITA)Team Colpack Ballanzt
35ITANicolo Parisini (ITA)Beltrami Tsa - Tre Collizt
36ITAEdward Ravasi (ITA)Eolo - Kometazt
37RUSGleb Syritsa (RUS)Lokosphinxzt
38DENNiklas Eg (DEN)Trek - Segafredozt
39ITAAntonio Nibali (ITA)Trek - Segafredozt
40AUTFelix Gall (AUT)Team Dsmzt
41CROJosip Rumac (CRO)Androni Giocattoli - Sidermeczt
42ITAKevin Colleoni (ITA)Team Bikeexchangezt
43ARGEduardo Sepúlveda (ARG)Androni Giocattoli - Sidermeczt
44ITAStefano Di Benedetto (ITA)Work Service - Marchiol - Dynatekzt
45POLKamil Gradek (POL)Vini Zabùzt
46COLIván Ramiro Sosa Cuervo (COL)Ineos Grenadierszt
47COLJohnatan Cañaveral Vargas (COL)Bardiani - CSF - Faizanèzt
48ITAFrancesco Carollo (ITA)Mg.k Vis Vpmzt
49ITAManuele Boaro (ITA)Astana - Premier Techzt
50ITAFabio Felline (ITA)Astana - Premier Techzt
51ITALorenzo Visintainer (ITA)General Store - Essegibi - F.lli Curiazt
52ITALuca Covili (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
53ITAAlessandro Monaco (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
54ITAGiacomo Garavaglia (ITA)Work Service - Marchiol - Dynatekzt
55ESPJuan Ayuso Pesquera (ESP)Team Colpack Ballanzt
56RUSPetr Rikunov (RUS)Gazprom - Rusvelozt
57ERIHenok Mulubrhan (ERI)Team Qhubekazt
58ITALorenzo Milesi (ITA)Beltrami Tsa - Tre Collizt
59DENMikkel Frølich Honoré (DEN)Deceuninck - Quick Stepzt
60HUNErik Fetter (HUN)Eolo - Kometazt
61ITADavide De Pretto (ITA)Beltrami Tsa - Tre Collizt
62AUSDamien Howson (AUS)Team Bikeexchangezt
63BELBen Hermans (BEL)Israel Start-Up Nationzt
64ESPXabier Mikel Azparren Irurzun (ESP)Euskaltel - Euskadizt
65ESPJonathan Lastra Martinez (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
66ITAEdoardo Zardini (ITA)Vini Zabùzt
67RUSAlexander Vdovin (RUS)Lokosphinxzt
68NEDGijs Leemreize (NED)Jumbo - Vismazt
69ITACristian Scaroni (ITA)Gazprom - Rusvelozt
70COLRodrigo Contreras Pinzón (COL)Astana - Premier Techzt
71ITAAlessio Martinelli (ITA)Team Colpack Ballanzt
72NZLDrew Christensen (NZL)Team Qhubekazt
73ITAAlex Tolio (ITA)Zalf - Euromobil - Désirée - Fiorzt
74COLSergio Luis Henao Montoya (COL)Team Qhubeka Assoszt
75AUSMichael Hepburn (AUS)Team Bikeexchangezt
76AUSNichola Schultz (AUS)Team Bikeexchangezt
77NZLFinn Fisher-Black (NZL)Jumbo - Visma Development Teamzt
78CANJames Gene Piccoli (CAN)Israel Start-Up Nationzt
79ESPCarlos Rodriguez Cano (ESP)Ineos Grenadierszt
80ESPOier Lazkano Lopez (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
81RUSNikita Bersenev (RUS)Lokosphinxzt
82ESPHéctor Carretero Milla (ESP)Movistarzt
83ITAManuel Senni (ITA)Amore & Vitazt
84ESPGarikoitz Bravo Oiarbide (ESP)Euskaltel - Euskadizt
85ITAMarco Frigo (ITA)Seg Racing Academyzt
86IRLEddie Dunbar (IRL)zt
87ITAAntonio Tiberi (ITA)Trek - Segafredozt
88ITALorenzo Fortunato (ITA)Eolo - Kometazt
89ITARicardo Tosin (ITA)General Store - Essegibi - F.lli Curiazt
90ITAAlessandro Fancellu (ITA)Eolo - Kometazt
91ERIAmanuel Gebrezgabihier (ERI)Trek - Segafredozt
92ITAMattia Petrucci (ITA)Team Colpack Ballanzt
93KAZNikita Stalnov (KAZ)Astana - Premier Techzt
94ITARaul Colombo (ITA)Work Service - Marchiol - Dynatekzt
95HUNGergely Szarka (HUN)zt
96ITANiccolò Salvietti (ITA)Mg.k Vis Vpmzt
97ITARiccardo Lucca (ITA)General Store - Essegibi - F.lli Curiazt
98AUTMatthias Brändle (AUT)Israel Start-Up Nationzt
99ESPUnai Cuadrado Ruiz De Gauna (ESP)Euskaltel - Euskadizt
100ROUEmil Dima (ROU)Giotti Victoria - Savini Duezt
101COLAlejandro Osorio Carvajal (COL)Caja Rural - Seguros Rgazt
102ITADavide Rebellin (ITA)Work Service - Marchiol - Dynatekzt
103ESPJokin Murguialday Elorza (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
104ITANicola Conci (ITA)Trek - Segafredozt
105ITASimone Ravanelli (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
106MARAbderrahim Zahiri (MAR)General Store - Essegibi - F.lli Curiazt
107GBRPaul Double (GBR)Mg.k Vis Vpmzt
108ISRGuy Niv (ISR)Israel Start-Up Nationzt
109ITANicola Plebani (ITA)Team Colpack Ballanzt
110CZEMathias Vacek (CZE)Gazprom - Rusvelozt
111KAZAnton Kuzmin (KAZ)Gazprom - Rusvelozt
112ITAAndrea Guardini (ITA)Giotti Victoria - Savini Duezt
113ITASimone Bevilacqua (ITA)Vini Zabùzt
114ITASimone Velasco (ITA)Gazprom - Rusvelozt
115ITAMarco Frapporti (ITA)Vini Zabùzt
116KAZYuriy Natarov (KAZ)Astana - Premier Techzt
117ITADavide Boscaro (ITA)Team Colpack Ballanzt
118ITALorenzo Balestra (ITA)Beltrami Tsa - Tre Collizt
119ITAGidas Umbri (ITA)Team Colpack Ballanzt
120ECUJefferson Alexander Cepeda Ortiz (ECU)Caja Rural - Seguros Rgazt
121RUSDmitry Mukhomediarov (RUS)Lokosphinxzt
122POLDominik Gorak (POL)General Store - Essegibi - F.lli Curiazt
123ITAAndrea Garosio (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
124ESPHéctor Saez Benito (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
125ITAAlessandro De Marchi (ITA)Israel Start-Up Nationzt
126RUSArseny Nikiforov (RUS)Lokosphinxzt
127DENMathias Norsgaard Jørgensen (DEN)Movistarzt
128AUSDylan Sunderland (AUS)Team Qhubeka Assoszt
129ROURaul-Antonio Sinza (ROU)Giotti Victoria - Savini Duezt
130ITAMattia Guasco (ITA)Team Qhubekazt
131ITAAntonio Puppio (ITA)Team Qhubekazt
132ITAGiovanni Carboni (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
133AUSSebastian Berwick (AUS)Israel Start-Up Nationzt
134GBRLeo Hayter (GBR)Development Team Dsmzt
135NZLPaul Wright (NZL)Mg.k Vis Vpmzt
136ESPTxomin Juaristi Arrieta (ESP)Euskaltel - Euskadizt
137HUNMárton Dina (HUN)Eolo - Kometazt
138ITAAndrea Piras (ITA)Beltrami Tsa - Tre Collizt
139CRCKevin Rivera Serrano (CRC)Bardiani - CSF - Faizanèzt
140ITAMichele Scartezzini (ITA)zt
141BELHenri Vandenabeele (BEL)Development Team Dsmzt
142ITAGuido Draghi (ITA)Mg.k Vis Vpmzt
143RUSIvan Smirnov (RUS)Lokosphinxzt
144AUSCameron Meyer (AUS)Team Bikeexchangezt
145RUSKirill Sveshnikov (RUS)Lokosphinxzt
146ITARaffaele Radice (ITA)Mg.k Vis Vpm1:01
147ESPAlvaro Cuadros Morata (ESP)Caja Rural - Seguros Rga1:54
148NEDRick Pluimers (NED)Jumbo - Visma Development Teamzt
149COLKristian Javier Yustre Rodriguez (COL)Giotti Victoria - Savini Duezt
150GERMarco Brenner (GER)Team Dsmzt
151USAKevin Vermaerke (USA)Team Dsmzt
152USAIan Garrison (USA)Deceuninck - Quick Stepzt
153ITALiam Bertazzo (ITA)Vini Zabù2:43
154ITARiccardo Stacchiotti (ITA)Vini Zabùzt
155ITAEmanuele Onesti (ITA)Giotti Victoria - Savini Duezt
156ERINatnael Tesfatsion Ocbit (ERI)Androni Giocattoli - Sidermeczt
157VENOrluis Alberto Aular Sanabria (VEN)Caja Rural - Seguros Rgazt
158ITAFrancesco Zandri (ITA)Work Service - Marchiol - Dynatek3:43
159ITAThomas Pesenti (ITA)Beltrami Tsa - Tre Collizt
160NZLSam Bewley (NZL)Team Bikeexchange3:45
161ITANicolò Pencedano (ITA)Mg.k Vis Vpmzt
162COLAbner Santiago Umba López (COL)Androni Giocattoli - Sidermeczt
163ITALuca Colnaghi (ITA)zt
164ITAAndrea Vendrame (ITA)AG2R Citroënzt
165ITAPaolo Simion (ITA)Giotti Victoria - Savini Duezt
166ESPAlbert Torres Barceló (ESP)Movistarzt
167ESPMikel Aristi Gardoki (ESP)Euskaltel - Euskadizt
168ESPAntonio Angulo Sampedro (ESP)Euskaltel - Euskadizt
169ESPIbai Azurmendi Sagastibeltza (ESP)Euskaltel - Euskadi
170KAZAndrey Zeits (KAZ)Team Bikeexchange
171ITAGianni Moscon (ITA)Ineos Grenadiers

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 2 - Gatteo - Gatteo - 14 km - 23 Maart 2021Ploegentijdrit

Image © Gruppo Sportivo Emilia. Source : Site officiel de la Settimana Internazionale Coppi e Bartali.


1ISR Israel Start-Up Nation (James Gene Piccoli, Sebastian Berwick, Alessandro De Marchi, Alex Dowsett, Matthias Brändle, Guy Niv, Ben Hermans)11:36
2KAZ Astana - Premier Tech (Rodrigo Contreras Pinzón, Nikita Stalnov, Manuele Boaro, Yuriy Natarov, Javier Romo Oliver, Gleb Brussenskiy, Fabio Felline)11:37
3BEL Deceuninck - Quick Step (Shane Archbold, Mikkel Frølich Honoré, Ian Garrison, Mauri Vansevenant, Mark Cavendish)11:38
4AUS Team BikeExchange (Nichola Schultz, Kevin Colleoni, Andrey Zeits, Sam Bewley, Michael Hepburn, Damien Howson, Cameron Meyer)11:42
5GBR Ineos Grenadiers (Ben Swift, Carlos Rodriguez Cano, Eddie Dunbar, Sebastián Henao Gómez, Ethan Hayter, Gianni Moscon, Iván Ramiro Sosa Cuervo)11:44
6NED Team Jumbo-Visma (Rick Pluimers, Finn Fisher-Black, Gijs Leemreize, Mick Van Dijke, Jonas Vingegaard Rasmussen, Michel Heßmann)11:47
7ITA Nationaal team van Italië (Andrea Vendrame, Luca Colnaghi, Michele Scartezzini, Tommaso Nencini, Marco Frigo, Alex Tolio, Manuel Senni)11:50
8ESP Movistar (Abner González Rivera, Héctor Carretero Milla, Juan Diego Alba Bolivar, Albert Torres Barceló, Einer Augusto Rubio Reyes, Mathias Norsgaard Jørgensen, Matteo Jorgenson)11:57
9ITA Team Qhubeka (Henok Mulubrhan, Antonio Puppio, Drew Christensen, Sergio Luis Henao Montoya, Mattia Guasco, Dylan Sunderland, Luca Coati)11:58
10USA Trek - Segafredo (Niklas Eg, Jacopo Mosca, Antonio Nibali, Amanuel Gebrezgabihier, Antonio Tiberi, Nicola Conci)11:59
11ITA Vini Zabù (Kamil Gradek, Riccardo Stacchiotti, Edoardo Zardini, Marco Frapporti, Jakub Mareczko, Liam Bertazzo, Simone Bevilacqua)12:00
12RUS Gazprom - RusVelo (Cristian Scaroni, Simone Velasco, Evgeny Shalunov, Mathias Vacek, Petr Rikunov, Damiano Cima, Anton Kuzmin)12:06
13ESP Caja Rural - Seguros RGA (Orluis Alberto Aular Sanabria, Alejandro Osorio Carvajal, Héctor Saez Benito, Jonathan Lastra Martinez, Jokin Murguialday Elorza, Alvaro Cuadros Morata, Oier Lazkano Lopez)12:06
14GER Team DSM (Marco Brenner, Ilan Van Wilder, Kevin Vermaerke, Leo Hayter, Marius Mayrhofer, Henri Vandenabeele, Felix Gall)12:08
15ITA Eolo - Kometa (Vincenzo Albanese, Edward Ravasi, Lorenzo Fortunato, Márton Dina, Alessandro Fancellu, Erik Fetter, Mattia Frapporti)12:08
16ITA Team Colpack Ballan (Alessio Martinelli, Juan Ayuso Pesquera, Mattia Petrucci, Davide Boscaro, Gidas Umbri, Francesco Della Lunga, Nicola Plebani)12:11
17RUS Nationaal team van Rusland (Nikita Bersenev, Dmitry Mukhomediarov, Ivan Smirnov, Arseny Nikiforov, Alexander Vdovin, Gleb Syritsa, Kirill Sveshnikov)12:14
18ITA General Store - Essegibi - F.lli Curia (Lorenzo Visintainer, Dominik Gorak, Abderrahim Zahiri, Matteo Baseggio, Riccardo Lucca, Cristian Rocchetta, Ricardo Tosin)12:18
19ESP Euskaltel - Euskadi (Txomin Juaristi Arrieta, Antonio Angulo Sampedro, Mikel Aristi Gardoki, Xabier Mikel Azparren Irurzun, Garikoitz Bravo Oiarbide, Ibai Azurmendi Sagastibeltza, Unai Cuadrado Ruiz De Gauna)12:18
20ITA Beltrami TSA - Tre Colli (Lorenzo Balestra, Andrea Piras, Lorenzo Milesi, Davide De Pretto, Thomas Pesenti, Nicolo Parisini, Luca Cretti)12:19
21ITA Androni Giocattoli - Sidermec (Simone Ravanelli, Jefferson Alexander Cepeda Ortiz, Andrii Ponomar, Natnael Tesfatsion Ocbit, Abner Santiago Umba López, Eduardo Sepúlveda, Josip Rumac)12:19
22ITA Bardiani - CSF - Faizanè (Luca Covili, Alessandro Monaco, Johnatan Cañaveral Vargas, Giovanni Carboni, Davide Gabburo, Andrea Garosio, Kevin Rivera Serrano)12:36
23ITA MG.K vis VPM (Nicolò Pencedano, Guido Draghi, Paul Wright, Paul Double, Raffaele Radice, Francesco Carollo, Niccolò Salvietti)12:38
24ITA Work Service - Marchiol - Vega (Giacomo Garavaglia, Davide Rebellin, Federico Burchio, Raul Colombo, Francesco Zandri, Stefano Di Benedetto, Michael Zecchin)12:40
25ROU Giotti Victoria - Savini Due (Kristian Javier Yustre Rodriguez, Gergely Szarka, Emil Dima, Paolo Simion, Emanuele Onesti, Andrea Guardini, Raul-Antonio Sinza)12:52

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 3 - Riccione - Sogliano al Rubicone - 163,5 km - 24 Maart 2021Medium berg

Image © Gruppo Sportivo Emilia. Source : Site officiel de la Settimana Internazionale Coppi e Bartali.


1DENJonas Vingegaard Rasmussen (DEN)Jumbo - Visma4:17:43
2COLIván Ramiro Sosa Cuervo (COL)Ineos Grenadierszt
3AUSNichola Schultz (AUS)Team Bikeexchange0:04
4BELBen Hermans (BEL)Israel Start-Up Nationzt
5GBREthan Hayter (GBR)Ineos Grenadierszt
6BELMauri Vansevenant (BEL)Deceuninck - Quick Step0:10
7BELIlan Van Wilder (BEL)Team Dsmzt
8GERMarco Brenner (GER)Team Dsmzt
9COLSergio Luis Henao Montoya (COL)Team Qhubeka Assoszt
10ESPJavier Romo Oliver (ESP)Astana - Premier Techzt
11ERINatnael Tesfatsion Ocbit (ERI)Androni Giocattoli - Sidermec0:13
12ESPJonathan Lastra Martinez (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
13DENMikkel Frølich Honoré (DEN)Deceuninck - Quick Stepzt
14ITAEdward Ravasi (ITA)Eolo - Kometazt
15ITAAlessandro Fancellu (ITA)Eolo - Kometa0:15
16ERIAmanuel Gebrezgabihier (ERI)Trek - Segafredozt
17ITAKevin Colleoni (ITA)Team Bikeexchangezt
18ECUJefferson Alexander Cepeda Ortiz (ECU)Caja Rural - Seguros Rga0:18
19ESPCarlos Rodriguez Cano (ESP)Ineos Grenadiers0:28
20USAMatteo Jorgenson (USA)Movistar0:31
21GBRPaul Double (GBR)Mg.k Vis Vpm0:33
22ITAJacopo Mosca (ITA)Trek - Segafredo0:42
23ITAGiovanni Carboni (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
24COLRodrigo Contreras Pinzón (COL)Astana - Premier Techzt
25ITALuca Covili (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
26ESPUnai Cuadrado Ruiz De Gauna (ESP)Euskaltel - Euskadizt
27ITANicola Conci (ITA)Trek - Segafredozt
28ITAMarco Frigo (ITA)Seg Racing Academy0:53
29ITAEdoardo Zardini (ITA)Vini Zabù0:56
30ITAAlex Tolio (ITA)Zalf - Euromobil - Désirée - Fiorzt
31ESPJokin Murguialday Elorza (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
32ESPAntonio Angulo Sampedro (ESP)Euskaltel - Euskadi1:04
33ITASimone Ravanelli (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec1:06
34AUTFelix Gall (AUT)Team Dsm1:08
35ITAFabio Felline (ITA)Astana - Premier Techzt
36ITASimone Velasco (ITA)Gazprom - Rusvelo1:10
37ITAAlessandro De Marchi (ITA)Israel Start-Up Nationzt
38ESPGarikoitz Bravo Oiarbide (ESP)Euskaltel - Euskadizt
39USAKevin Vermaerke (USA)Team Dsm1:13
40ESPTxomin Juaristi Arrieta (ESP)Euskaltel - Euskadizt
41ESPJuan Ayuso Pesquera (ESP)Team Colpack Ballan1:15
42ITAManuele Boaro (ITA)Astana - Premier Tech1:18
43ITAAndrea Garosio (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
44ITAAntonio Nibali (ITA)Trek - Segafredozt
45UKRAndrii Ponomar (UKR)zt
46ERIHenok Mulubrhan (ERI)Team Qhubeka1:32
47ITAAlessandro Monaco (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
48ARGEduardo Sepúlveda (ARG)Androni Giocattoli - Sidermec1:55
49ITAGiacomo Garavaglia (ITA)Work Service - Marchiol - Dynatek2:00
50COLSebastián Henao Gómez (COL)Ineos Grenadiers2:04
51GBRBen Swift (GBR)Ineos Grenadierszt
52COLJohnatan Cañaveral Vargas (COL)Bardiani - CSF - Faizanèzt
53KAZNikita Stalnov (KAZ)Astana - Premier Tech2:16
54ITAAntonio Tiberi (ITA)Trek - Segafredo2:34
55ITALorenzo Fortunato (ITA)Eolo - Kometa2:54
56AUSCameron Meyer (AUS)Team Bikeexchange3:12
57CANJames Gene Piccoli (CAN)Israel Start-Up Nation4:00
58HUNErik Fetter (HUN)Eolo - Kometa4:51
59ISRGuy Niv (ISR)Israel Start-Up Nationzt
60BELHenri Vandenabeele (BEL)Development Team Dsm4:55
61NEDRick Pluimers (NED)Jumbo - Visma Development Team5:30
62ESPOier Lazkano Lopez (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
63COLJuan Diego Alba Bolivar (COL)Movistar5:32
64ITAManuel Senni (ITA)Amore & Vita6:14
65AUSDamien Howson (AUS)Team Bikeexchange6:20
66ITADavide Gabburo (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè7:44
67ITAAlessio Martinelli (ITA)Team Colpack Ballanzt
68ITARaul Colombo (ITA)Work Service - Marchiol - Dynatekzt
69ITARiccardo Lucca (ITA)General Store - Essegibi - F.lli Curiazt
70RUSAlexander Vdovin (RUS)Lokosphinxzt
71PURAbner González Rivera (PUR)Movistar7:59
72KAZGleb Brussenskiy (KAZ)Astana - Premier Tech8:57
73ESPHéctor Carretero Milla (ESP)Movistar9:20
74VENOrluis Alberto Aular Sanabria (VEN)Caja Rural - Seguros Rga9:21
75ITANicolo Parisini (ITA)Beltrami Tsa - Tre Colli10:22
76GBRLeo Hayter (GBR)Development Team Dsm11:53
77RUSPetr Rikunov (RUS)Gazprom - Rusvelozt
78COLAbner Santiago Umba López (COL)Androni Giocattoli - Sidermeczt
79ITAAntonio Puppio (ITA)Team Qhubekazt
80ITALorenzo Visintainer (ITA)General Store - Essegibi - F.lli Curiazt
81NZLPaul Wright (NZL)Mg.k Vis Vpmzt
82ITADavide Rebellin (ITA)Work Service - Marchiol - Dynatekzt
83RUSIvan Smirnov (RUS)Lokosphinxzt
84GERMarius Mayrhofer (GER)Development Team Dsmzt
85AUSSebastian Berwick (AUS)Israel Start-Up Nationzt
86AUSMichael Hepburn (AUS)Team Bikeexchangezt
87ESPXabier Mikel Azparren Irurzun (ESP)Euskaltel - Euskadizt
88NEDMick Van Dijke (NED)Jumbo - Visma Development Team13:08
89GERMichel Heßmann (GER)Jumbo - Visma Development Teamzt
90NEDGijs Leemreize (NED)Jumbo - Vismazt
91HUNMárton Dina (HUN)Eolo - Kometa13:12
92RUSDmitry Mukhomediarov (RUS)Lokosphinx13:50
93CROJosip Rumac (CRO)Androni Giocattoli - Sidermec14:20
94CRCKevin Rivera Serrano (CRC)Bardiani - CSF - Faizanè14:22
95MARAbderrahim Zahiri (MAR)General Store - Essegibi - F.lli Curia14:23
96ITALorenzo Milesi (ITA)Beltrami Tsa - Tre Colli14:53
97ITARicardo Tosin (ITA)General Store - Essegibi - F.lli Curia14:55
98ITACristian Scaroni (ITA)Gazprom - Rusvelozt
99CZEMathias Vacek (CZE)Gazprom - Rusvelozt
100ITALorenzo Balestra (ITA)Beltrami Tsa - Tre Collizt
101GBRMark Cavendish (GBR)Deceuninck - Quick Stepzt
102ITAFrancesco Zandri (ITA)Work Service - Marchiol - Dynatekzt
103DENNiklas Eg (DEN)Trek - Segafredo15:27
104ITANicola Plebani (ITA)Team Colpack Ballan15:58
105COLKristian Javier Yustre Rodriguez (COL)Giotti Victoria - Savini Duezt
106NZLDrew Christensen (NZL)Team Qhubekazt
107ITAGuido Draghi (ITA)Mg.k Vis Vpmzt
108ITALuca Cretti (ITA)Beltrami Tsa - Tre Collizt
109ITAThomas Pesenti (ITA)Beltrami Tsa - Tre Collizt
110DENMathias Norsgaard Jørgensen (DEN)Movistarzt
111KAZYuriy Natarov (KAZ)Astana - Premier Techzt
112NZLSam Bewley (NZL)Team Bikeexchangezt
113AUSDylan Sunderland (AUS)Team Qhubeka Assoszt
114NZLShane Archbold (NZL)Deceuninck - Quick Stepzt
115ITARaffaele Radice (ITA)Mg.k Vis Vpmzt
116ESPAlvaro Cuadros Morata (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
117ROUEmil Dima (ROU)Giotti Victoria - Savini Duezt
118KAZAnton Kuzmin (KAZ)Gazprom - Rusvelozt
119RUSEvgeny Shalunov (RUS)Gazprom - Rusvelozt
120NZLFinn Fisher-Black (NZL)Jumbo - Visma Development Teamzt
121ITAMichael Zecchin (ITA)Work Service - Marchiol - Dynatek16:09
122ITAVincenzo Albanese (ITA)Eolo - Kometazt
123ITAMattia Petrucci (ITA)Team Colpack Ballanzt
124COLAlejandro Osorio Carvajal (COL)Caja Rural - Seguros Rgazt
125POLKamil Gradek (POL)Vini Zabù16:18
126GBRAlex Dowsett (GBR)Israel Start-Up Nation16:55
127COLEiner Augusto Rubio Reyes (COL)Movistar17:06
128RUSGleb Syritsa (RUS)Lokosphinx18:50
129RUSNikita Bersenev (RUS)Lokosphinx18:51
130ITADamiano Cima (ITA)Gazprom - Rusvelo18:53
131ITAMarco Frapporti (ITA)Vini Zabùzt
132ITANicolò Pencedano (ITA)Mg.k Vis Vpmzt
133ITANiccolò Salvietti (ITA)Mg.k Vis Vpmzt
134ITALuca Coati (ITA)Team Qhubekazt
135AUTMatthias Brändle (AUT)Israel Start-Up Nationzt
136ITASimone Bevilacqua (ITA)Vini Zabùzt
137ITAMatteo Baseggio (ITA)General Store - Essegibi - F.lli Curiazt
138ITAMattia Guasco (ITA)Team Qhubekazt
139ITAAndrea Guardini (ITA)Giotti Victoria - Savini Duezt
140ITAFrancesco Della Lunga (ITA)Team Colpack Ballanzt
141POLDominik Gorak (POL)General Store - Essegibi - F.lli Curiazt
142ITADavide De Pretto (ITA)Beltrami Tsa - Tre Collizt
143USAIan Garrison (USA)Deceuninck - Quick Stepzt
144HUNGergely Szarka (HUN)zt
145ITAMattia Frapporti (ITA)Eolo - Kometazt
146ITADavide Boscaro (ITA)Team Colpack Ballanzt
147ITACristian Rocchetta (ITA)General Store - Essegibi - F.lli Curiazt
148ITAFederico Burchio (ITA)Work Service - Marchiol - Dynatekzt
149ESPHéctor Saez Benito (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
150ITATommaso Nencini (ITA)19:02
151ITALuca Colnaghi (ITA)zt
152ITAStefano Di Benedetto (ITA)Work Service - Marchiol - Dynatek19:03
153ITAAndrea Piras (ITA)Beltrami Tsa - Tre Colli19:14
154ITAGidas Umbri (ITA)Team Colpack Ballan19:21
155ITAFrancesco Carollo (ITA)Mg.k Vis Vpm19:45
156ITARiccardo Stacchiotti (ITA)Vini Zabù20:38
157ITAEmanuele Onesti (ITA)Giotti Victoria - Savini Duezt
158ITAJakub Mareczko (ITA)Vini Zabùzt
159ITALiam Bertazzo (ITA)Vini Zabù21:07
160ITAMichele Scartezzini (ITA)21:39
161RUSKirill Sveshnikov (RUS)Lokosphinx29:54
162RUSArseny Nikiforov (RUS)Lokosphinxzt
163IRLEddie Dunbar (IRL)
164ROURaul-Antonio Sinza (ROU)Giotti Victoria - Savini Due
165ITAPaolo Simion (ITA)Giotti Victoria - Savini Due
166ITAAndrea Vendrame (ITA)AG2R Citroën

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 4 - Riccione - Riccione - 145 km - 25 Maart 2021Sprint

Image © Gruppo Sportivo Emilia. Source : Site officiel de la Settimana Internazionale Coppi e Bartali.


1GBREthan Hayter (GBR)Ineos Grenadiers3:49:21
2NZLShane Archbold (NZL)Deceuninck - Quick Stepzt
3AUSNichola Schultz (AUS)Team Bikeexchangezt
4ITAJacopo Mosca (ITA)Trek - Segafredozt
5ERINatnael Tesfatsion Ocbit (ERI)Androni Giocattoli - Sidermeczt
6VENOrluis Alberto Aular Sanabria (VEN)Caja Rural - Seguros Rgazt
7ITAVincenzo Albanese (ITA)Eolo - Kometazt
8ITADavide Gabburo (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
9ITACristian Scaroni (ITA)Gazprom - Rusvelozt
10ITASimone Velasco (ITA)Gazprom - Rusvelozt
11ESPJuan Ayuso Pesquera (ESP)Team Colpack Ballanzt
12GBRBen Swift (GBR)Ineos Grenadierszt
13GERMarius Mayrhofer (GER)Development Team Dsmzt
14ITASimone Ravanelli (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
15KAZGleb Brussenskiy (KAZ)Astana - Premier Techzt
16ESPJavier Romo Oliver (ESP)Astana - Premier Techzt
17USAMatteo Jorgenson (USA)Movistarzt
18ERIHenok Mulubrhan (ERI)Team Qhubekazt
19ITAAntonio Puppio (ITA)Team Qhubekazt
20ESPAntonio Angulo Sampedro (ESP)Euskaltel - Euskadizt
21NEDMick Van Dijke (NED)Jumbo - Visma Development Teamzt
22DENMikkel Frølich Honoré (DEN)Deceuninck - Quick Stepzt
23ITAGiacomo Garavaglia (ITA)Work Service - Marchiol - Dynatekzt
24POLKamil Gradek (POL)Vini Zabùzt
25ITAKevin Colleoni (ITA)Team Bikeexchangezt
26DENJonas Vingegaard Rasmussen (DEN)Jumbo - Vismazt
27COLIván Ramiro Sosa Cuervo (COL)Ineos Grenadierszt
28BELMauri Vansevenant (BEL)Deceuninck - Quick Stepzt
29ERIAmanuel Gebrezgabihier (ERI)Trek - Segafredozt
30ITAFabio Felline (ITA)Astana - Premier Techzt
31BELIlan Van Wilder (BEL)Team Dsmzt
32ESPJonathan Lastra Martinez (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
33ITALuca Covili (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
34ITAAntonio Tiberi (ITA)Trek - Segafredozt
35ITANicola Conci (ITA)Trek - Segafredozt
36GBRAlex Dowsett (GBR)Israel Start-Up Nationzt
37ARGEduardo Sepúlveda (ARG)Androni Giocattoli - Sidermeczt
38ITAEdward Ravasi (ITA)Eolo - Kometazt
39PURAbner González Rivera (PUR)Movistarzt
40COLRodrigo Contreras Pinzón (COL)Astana - Premier Techzt
41GERMarco Brenner (GER)Team Dsmzt
42COLKristian Javier Yustre Rodriguez (COL)Giotti Victoria - Savini Duezt
43RUSAlexander Vdovin (RUS)Lokosphinxzt
44COLJohnatan Cañaveral Vargas (COL)Bardiani - CSF - Faizanèzt
45BELBen Hermans (BEL)Israel Start-Up Nationzt
46USAKevin Vermaerke (USA)Team Dsmzt
47COLJuan Diego Alba Bolivar (COL)Movistarzt
48ITAAlessandro De Marchi (ITA)Israel Start-Up Nationzt
49COLSergio Luis Henao Montoya (COL)Team Qhubeka Assoszt
50ESPCarlos Rodriguez Cano (ESP)Ineos Grenadierszt
51ITAGiovanni Carboni (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
52GBRPaul Double (GBR)Mg.k Vis Vpmzt
53ITALorenzo Fortunato (ITA)Eolo - Kometazt
54DENNiklas Eg (DEN)Trek - Segafredozt
55CANJames Gene Piccoli (CAN)Israel Start-Up Nationzt
56ISRGuy Niv (ISR)Israel Start-Up Nationzt
57ITAMarco Frigo (ITA)Seg Racing Academyzt
58ESPUnai Cuadrado Ruiz De Gauna (ESP)Euskaltel - Euskadizt
59ESPHéctor Carretero Milla (ESP)Movistarzt
60ECUJefferson Alexander Cepeda Ortiz (ECU)Caja Rural - Seguros Rgazt
61AUTFelix Gall (AUT)Team Dsmzt
62NZLFinn Fisher-Black (NZL)Jumbo - Visma Development Teamzt
63ITAAlessandro Fancellu (ITA)Eolo - Kometazt
64ESPJokin Murguialday Elorza (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
65ESPTxomin Juaristi Arrieta (ESP)Euskaltel - Euskadi0:08
66AUSCameron Meyer (AUS)Team Bikeexchangezt
67UKRAndrii Ponomar (UKR)zt
68BELHenri Vandenabeele (BEL)Development Team Dsmzt
69NEDGijs Leemreize (NED)Jumbo - Visma0:19
70ITAManuele Boaro (ITA)Astana - Premier Tech0:29
71ESPOier Lazkano Lopez (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
72ITAEdoardo Zardini (ITA)Vini Zabù0:35
73COLSebastián Henao Gómez (COL)Ineos Grenadiers0:37
74COLEiner Augusto Rubio Reyes (COL)Movistarzt
75ESPAlvaro Cuadros Morata (ESP)Caja Rural - Seguros Rga0:53
76AUSDamien Howson (AUS)Team Bikeexchange1:19
77HUNMárton Dina (HUN)Eolo - Kometazt
78ITARiccardo Lucca (ITA)General Store - Essegibi - F.lli Curia1:48
79ESPGarikoitz Bravo Oiarbide (ESP)Euskaltel - Euskadi2:08
80ITAAntonio Nibali (ITA)Trek - Segafredo3:26
81CZEMathias Vacek (CZE)Gazprom - Rusvelo5:04
82COLAlejandro Osorio Carvajal (COL)Caja Rural - Seguros Rga6:50
83ITAAndrea Garosio (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè7:20
84ITANicola Plebani (ITA)Team Colpack Ballan10:14
85ITAAlessio Martinelli (ITA)Team Colpack Ballanzt
86ITAManuel Senni (ITA)Amore & Vitazt
87KAZNikita Stalnov (KAZ)Astana - Premier Tech10:22
88RUSEvgeny Shalunov (RUS)Gazprom - Rusvelozt
89ITANicolo Parisini (ITA)Beltrami Tsa - Tre Collizt
90ESPXabier Mikel Azparren Irurzun (ESP)Euskaltel - Euskadizt
91ROUEmil Dima (ROU)Giotti Victoria - Savini Duezt
92CRCKevin Rivera Serrano (CRC)Bardiani - CSF - Faizanèzt
93RUSIvan Smirnov (RUS)Lokosphinx15:07
94GERMichel Heßmann (GER)Jumbo - Visma Development Teamzt
95NZLPaul Wright (NZL)Mg.k Vis Vpmzt
96AUSSebastian Berwick (AUS)Israel Start-Up Nationzt
97KAZAnton Kuzmin (KAZ)Gazprom - Rusvelozt
98ITAAlex Tolio (ITA)Zalf - Euromobil - Désirée - Fiorzt
99RUSGleb Syritsa (RUS)Lokosphinx17:58
100AUSMichael Hepburn (AUS)Team Bikeexchangezt
101ITAThomas Pesenti (ITA)Beltrami Tsa - Tre Collizt
102ITARaul Colombo (ITA)Work Service - Marchiol - Dynatekzt
103ITADamiano Cima (ITA)Gazprom - Rusvelozt
104RUSDmitry Mukhomediarov (RUS)Lokosphinxzt
105ITAMattia Petrucci (ITA)Team Colpack Ballanzt
106ITALorenzo Milesi (ITA)Beltrami Tsa - Tre Collizt
107DENMathias Norsgaard Jørgensen (DEN)Movistarzt
108ITANiccolò Salvietti (ITA)Mg.k Vis Vpmzt
109ITAAndrea Piras (ITA)Beltrami Tsa - Tre Collizt
110COLAbner Santiago Umba López (COL)Androni Giocattoli - Sidermeczt
111ITALuca Cretti (ITA)Beltrami Tsa - Tre Collizt
112RUSPetr Rikunov (RUS)Gazprom - Rusvelozt
113ITADavide De Pretto (ITA)Beltrami Tsa - Tre Collizt
114ITAMattia Frapporti (ITA)Eolo - Kometazt
115NZLDrew Christensen (NZL)Team Qhubekazt
116ESPHéctor Saez Benito (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
117ITAAlessandro Monaco (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
118ITAGidas Umbri (ITA)Team Colpack Ballanzt
119CROJosip Rumac (CRO)Androni Giocattoli - Sidermeczt
120ITAFrancesco Zandri (ITA)Work Service - Marchiol - Dynatekzt
121ITARicardo Tosin (ITA)General Store - Essegibi - F.lli Curiazt
122GBRMark Cavendish (GBR)Deceuninck - Quick Stepzt
123GBRLeo Hayter (GBR)Development Team Dsmzt
124MARAbderrahim Zahiri (MAR)General Store - Essegibi - F.lli Curiazt
125USAIan Garrison (USA)Deceuninck - Quick Stepzt
126AUTMatthias Brändle (AUT)Israel Start-Up Nationzt
127ITAFrancesco Carollo (ITA)Mg.k Vis Vpmzt
128ITARaffaele Radice (ITA)Mg.k Vis Vpmzt
129ITAGuido Draghi (ITA)Mg.k Vis Vpmzt
130ITALorenzo Balestra (ITA)Beltrami Tsa - Tre Collizt
131ITAFederico Burchio (ITA)Work Service - Marchiol - Dynatekzt
132ITASimone Bevilacqua (ITA)Vini Zabù18:39
133ITAMarco Frapporti (ITA)Vini Zabùzt
134RUSNikita Bersenev (RUS)Lokosphinxzt
135NEDRick Pluimers (NED)Jumbo - Visma Development Teamzt
136ITADavide Boscaro (ITA)Team Colpack Ballanzt
137ITALorenzo Visintainer (ITA)General Store - Essegibi - F.lli Curiazt
138ITAAndrea Guardini (ITA)Giotti Victoria - Savini Duezt
139ITAMichele Scartezzini (ITA)zt
140ITACristian Rocchetta (ITA)General Store - Essegibi - F.lli Curia17:58
141ITAMatteo Baseggio (ITA)General Store - Essegibi - F.lli Curia18:39
142ITAJakub Mareczko (ITA)Vini Zabùzt
143POLDominik Gorak (POL)General Store - Essegibi - F.lli Curiazt
144KAZYuriy Natarov (KAZ)Astana - Premier Techzt
145ITARiccardo Stacchiotti (ITA)Vini Zabùzt
146HUNErik Fetter (HUN)Eolo - Kometazt
147AUSDylan Sunderland (AUS)Team Qhubeka Assoszt
148ITADavide Rebellin (ITA)Work Service - Marchiol - Dynatekzt
149NZLSam Bewley (NZL)Team Bikeexchangezt
150ITALiam Bertazzo (ITA)Vini Zabùzt
151ITAMattia Guasco (ITA)Team Qhubekazt
152HUNGergely Szarka (HUN)zt
153ITAStefano Di Benedetto (ITA)Work Service - Marchiol - Dynatekzt
154ITAMichael Zecchin (ITA)Work Service - Marchiol - Dynatekzt
155ITAEmanuele Onesti (ITA)Giotti Victoria - Savini Duezt
156RUSKirill Sveshnikov (RUS)Lokosphinx
157ITANicolò Pencedano (ITA)Mg.k Vis Vpm
158ITAFrancesco Della Lunga (ITA)Team Colpack Ballan
159ITALuca Colnaghi (ITA)
160ITALuca Coati (ITA)Team Qhubeka
161ITATommaso Nencini (ITA)
162RUSArseny Nikiforov (RUS)Lokosphinx

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 5 - San Marino - San Marino - 154 km - 26 Maart 2021Sprint

Image © Gruppo Sportivo Emilia. Source : Site officiel de la Settimana Internazionale Coppi e Bartali.


1DENJonas Vingegaard Rasmussen (DEN)Jumbo - Visma4:26:37
2ESPJavier Romo Oliver (ESP)Astana - Premier Techzt
3AUSNichola Schultz (AUS)Team Bikeexchangezt
4GBREthan Hayter (GBR)Ineos Grenadierszt
5BELMauri Vansevenant (BEL)Deceuninck - Quick Stepzt
6ESPJuan Ayuso Pesquera (ESP)Team Colpack Ballanzt
7BELBen Hermans (BEL)Israel Start-Up Nation0:02
8ERINatnael Tesfatsion Ocbit (ERI)Androni Giocattoli - Sidermeczt
9COLSergio Luis Henao Montoya (COL)Team Qhubeka Assoszt
10ITAAntonio Tiberi (ITA)Trek - Segafredozt
11ESPAlvaro Cuadros Morata (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
12DENMikkel Frølich Honoré (DEN)Deceuninck - Quick Stepzt
13BELIlan Van Wilder (BEL)Team Dsmzt
14ERIAmanuel Gebrezgabihier (ERI)Trek - Segafredozt
15USAMatteo Jorgenson (USA)Movistarzt
16COLIván Ramiro Sosa Cuervo (COL)Ineos Grenadiers0:05
17ESPJonathan Lastra Martinez (ESP)Caja Rural - Seguros Rga0:07
18ITAKevin Colleoni (ITA)Team Bikeexchange0:09
19ITAEdward Ravasi (ITA)Eolo - Kometa0:13
20COLRodrigo Contreras Pinzón (COL)Astana - Premier Tech0:14
21ECUJefferson Alexander Cepeda Ortiz (ECU)Caja Rural - Seguros Rgazt
22ITASimone Ravanelli (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec0:19
23GBRPaul Double (GBR)Mg.k Vis Vpm0:30
24ESPUnai Cuadrado Ruiz De Gauna (ESP)Euskaltel - Euskadi0:31
25ITAGiovanni Carboni (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè0:37
26AUTFelix Gall (AUT)Team Dsm0:40
27CANJames Gene Piccoli (CAN)Israel Start-Up Nationzt
28BELHenri Vandenabeele (BEL)Development Team Dsmzt
29ITALuca Covili (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè0:47
30ITAMarco Frigo (ITA)Seg Racing Academyzt
31NZLFinn Fisher-Black (NZL)Jumbo - Visma Development Teamzt
32COLEiner Augusto Rubio Reyes (COL)Movistarzt
33ERIHenok Mulubrhan (ERI)Team Qhubeka1:04
34RUSAlexander Vdovin (RUS)Lokosphinx1:06
35ARGEduardo Sepúlveda (ARG)Androni Giocattoli - Sidermec1:19
36ESPJokin Murguialday Elorza (ESP)Caja Rural - Seguros Rga1:30
37ITASimone Velasco (ITA)Gazprom - Rusvelo2:07
38ITAGiacomo Garavaglia (ITA)Work Service - Marchiol - Dynatek2:08
39GBRBen Swift (GBR)Ineos Grenadiers2:09
40COLKristian Javier Yustre Rodriguez (COL)Giotti Victoria - Savini Due2:20
41ITAManuel Senni (ITA)Amore & Vita3:28
42ITAJacopo Mosca (ITA)Trek - Segafredo3:35
43AUSCameron Meyer (AUS)Team Bikeexchangezt
44ISRGuy Niv (ISR)Israel Start-Up Nationzt
45ITANicolo Parisini (ITA)Beltrami Tsa - Tre Colli3:41
46ESPOier Lazkano Lopez (ESP)Caja Rural - Seguros Rga3:51
47ESPHéctor Carretero Milla (ESP)Movistarzt
48COLJuan Diego Alba Bolivar (COL)Movistarzt
49COLSebastián Henao Gómez (COL)Ineos Grenadiers4:04
50ESPTxomin Juaristi Arrieta (ESP)Euskaltel - Euskadi4:22
51ITAManuele Boaro (ITA)Astana - Premier Tech4:27
52ITAAlessandro De Marchi (ITA)Israel Start-Up Nation4:28
53AUSSebastian Berwick (AUS)Israel Start-Up Nationzt
54UKRAndrii Ponomar (UKR)5:47
55ITACristian Scaroni (ITA)Gazprom - Rusvelo6:31
56GERMarco Brenner (GER)Team Dsmzt
57ITAGuido Draghi (ITA)Mg.k Vis Vpm6:56
58ITAEdoardo Zardini (ITA)Vini Zabùzt
59NEDGijs Leemreize (NED)Jumbo - Vismazt
60RUSPetr Rikunov (RUS)Gazprom - Rusvelozt
61ITAAlessandro Monaco (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
62NEDMick Van Dijke (NED)Jumbo - Visma Development Teamzt
63DENNiklas Eg (DEN)Trek - Segafredozt
64VENOrluis Alberto Aular Sanabria (VEN)Caja Rural - Seguros Rgazt
65HUNErik Fetter (HUN)Eolo - Kometazt
66ESPAntonio Angulo Sampedro (ESP)Euskaltel - Euskadizt
67ESPGarikoitz Bravo Oiarbide (ESP)Euskaltel - Euskadizt
68RUSEvgeny Shalunov (RUS)Gazprom - Rusvelozt
69KAZNikita Stalnov (KAZ)Astana - Premier Techzt
70AUSDamien Howson (AUS)Team Bikeexchange8:40
71KAZGleb Brussenskiy (KAZ)Astana - Premier Tech9:31
72USAIan Garrison (USA)Deceuninck - Quick Stepzt
73AUSMichael Hepburn (AUS)Team Bikeexchangezt
74ITALorenzo Balestra (ITA)Beltrami Tsa - Tre Collizt
75USAKevin Vermaerke (USA)Team Dsmzt
76MARAbderrahim Zahiri (MAR)General Store - Essegibi - F.lli Curiazt
77NZLPaul Wright (NZL)Mg.k Vis Vpm9:57
78PURAbner González Rivera (PUR)Movistarzt
79ITAAntonio Nibali (ITA)Trek - Segafredozt
80ESPXabier Mikel Azparren Irurzun (ESP)Euskaltel - Euskadi10:19
81RUSGleb Syritsa (RUS)Lokosphinx10:59
82GERMarius Mayrhofer (GER)Development Team Dsm11:09
83ITALorenzo Fortunato (ITA)Eolo - Kometazt
84ITAMattia Petrucci (ITA)Team Colpack Ballan11:51
85ITAAlessio Martinelli (ITA)Team Colpack Ballanzt
86ITANicola Conci (ITA)Trek - Segafredozt
87ITARaul Colombo (ITA)Work Service - Marchiol - Dynatekzt
88ITAMattia Guasco (ITA)Team Qhubekazt
89ITAAntonio Puppio (ITA)Team Qhubekazt
90ITALuca Cretti (ITA)Beltrami Tsa - Tre Collizt
91ITADavide Gabburo (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
92ITAFederico Burchio (ITA)Work Service - Marchiol - Dynatekzt
93DENMathias Norsgaard Jørgensen (DEN)Movistarzt
94COLJohnatan Cañaveral Vargas (COL)Bardiani - CSF - Faizanèzt
95GBRAlex Dowsett (GBR)Israel Start-Up Nationzt
96NZLDrew Christensen (NZL)Team Qhubeka13:45
97COLAlejandro Osorio Carvajal (COL)Caja Rural - Seguros Rga13:47
98KAZAnton Kuzmin (KAZ)Gazprom - Rusvelo14:48
99ITADamiano Cima (ITA)Gazprom - Rusvelo15:01
100CROJosip Rumac (CRO)Androni Giocattoli - Sidermeczt
101ITALorenzo Visintainer (ITA)General Store - Essegibi - F.lli Curiazt
102ITAStefano Di Benedetto (ITA)Work Service - Marchiol - Dynatekzt
103CZEMathias Vacek (CZE)Gazprom - Rusvelozt
104ITAAndrea Garosio (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
105ITACristian Rocchetta (ITA)General Store - Essegibi - F.lli Curiazt
106POLDominik Gorak (POL)General Store - Essegibi - F.lli Curiazt
107GBRLeo Hayter (GBR)Development Team Dsm15:08
108RUSDmitry Mukhomediarov (RUS)Lokosphinx15:15
109ITAMichael Zecchin (ITA)Work Service - Marchiol - Dynatek15:55
110ITARaffaele Radice (ITA)Mg.k Vis Vpm16:07
111ITAFrancesco Carollo (ITA)Mg.k Vis Vpmzt
112GERMichel Heßmann (GER)Jumbo - Visma Development Team16:24
113NEDRick Pluimers (NED)Jumbo - Visma Development Team17:32
114ITAMarco Frapporti (ITA)Vini Zabù19:56
115ITAJakub Mareczko (ITA)Vini Zabùzt
116ITAAlessandro Fancellu (ITA)Eolo - Kometazt
117ITANicola Plebani (ITA)Team Colpack Ballanzt
118ITAMichele Scartezzini (ITA)zt
119GBRMark Cavendish (GBR)Deceuninck - Quick Stepzt
120ITANiccolò Salvietti (ITA)Mg.k Vis Vpmzt
121ITARicardo Tosin (ITA)General Store - Essegibi - F.lli Curiazt
122ITAAndrea Piras (ITA)Beltrami Tsa - Tre Collizt
123ROUEmil Dima (ROU)Giotti Victoria - Savini Duezt
124ITAVincenzo Albanese (ITA)Eolo - Kometazt
125ITARiccardo Lucca (ITA)General Store - Essegibi - F.lli Curiazt
126ITASimone Bevilacqua (ITA)Vini Zabùzt
127ITAAlex Tolio (ITA)Zalf - Euromobil - Désirée - Fiorzt
128HUNMárton Dina (HUN)Eolo - Kometazt
129ITAThomas Pesenti (ITA)Beltrami Tsa - Tre Collizt
130POLKamil Gradek (POL)Vini Zabùzt
131NZLShane Archbold (NZL)Deceuninck - Quick Stepzt
132AUTMatthias Brändle (AUT)Israel Start-Up Nation20:01
133ITAAndrea Guardini (ITA)Giotti Victoria - Savini Due27:12
134ITAFrancesco Zandri (ITA)Work Service - Marchiol - Dynatekzt
135ITALiam Bertazzo (ITA)Vini Zabù33:14
136ITARiccardo Stacchiotti (ITA)Vini Zabùzt
137ITAEmanuele Onesti (ITA)Giotti Victoria - Savini Due34:29
138ITAMatteo Baseggio (ITA)General Store - Essegibi - F.lli Curia
139ITAMattia Frapporti (ITA)Eolo - Kometa
140KAZYuriy Natarov (KAZ)Astana - Premier Tech
141HUNGergely Szarka (HUN)
142RUSNikita Bersenev (RUS)Lokosphinx
143NZLSam Bewley (NZL)Team Bikeexchange
144ITADavide Boscaro (ITA)Team Colpack Ballan
145RUSIvan Smirnov (RUS)Lokosphinx
146COLAbner Santiago Umba López (COL)Androni Giocattoli - Sidermec
147AUSDylan Sunderland (AUS)Team Qhubeka Assos
148ITALorenzo Milesi (ITA)Beltrami Tsa - Tre Colli
149CRCKevin Rivera Serrano (CRC)Bardiani - CSF - Faizanè
150ESPCarlos Rodriguez Cano (ESP)Ineos Grenadiers
151ITADavide De Pretto (ITA)Beltrami Tsa - Tre Colli
152ESPHéctor Saez Benito (ESP)Caja Rural - Seguros Rga
153ITAFabio Felline (ITA)Astana - Premier Tech
154ITAGidas Umbri (ITA)Team Colpack Ballan
155ITADavide Rebellin (ITA)Work Service - Marchiol - Dynatek

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 6 - Forlì - Forlì - 166 km - 27 Maart 2021Sprint


1DENMikkel Frølich Honoré (DEN)Deceuninck - Quick Step3:59:40
2DENJonas Vingegaard Rasmussen (DEN)Jumbo - Vismazt
3NZLShane Archbold (NZL)Deceuninck - Quick Step0:19
4GBREthan Hayter (GBR)Ineos Grenadierszt
5ESPJuan Ayuso Pesquera (ESP)Team Colpack Ballanzt
6ESPJonathan Lastra Martinez (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
7BELIlan Van Wilder (BEL)Team Dsmzt
8ESPJavier Romo Oliver (ESP)Astana - Premier Techzt
9GBRPaul Double (GBR)Mg.k Vis Vpmzt
10BELBen Hermans (BEL)Israel Start-Up Nationzt
11ITAAntonio Tiberi (ITA)Trek - Segafredozt
12COLSergio Luis Henao Montoya (COL)Team Qhubeka Assoszt
13AUSNichola Schultz (AUS)Team Bikeexchangezt
14BELMauri Vansevenant (BEL)Deceuninck - Quick Stepzt
15ERIAmanuel Gebrezgabihier (ERI)Trek - Segafredozt
16ECUJefferson Alexander Cepeda Ortiz (ECU)Caja Rural - Seguros Rgazt
17ITASimone Velasco (ITA)Gazprom - Rusvelo0:36
18ITAJacopo Mosca (ITA)Trek - Segafredozt
19ITADavide Gabburo (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
20BELHenri Vandenabeele (BEL)Development Team Dsmzt
21ESPAntonio Angulo Sampedro (ESP)Euskaltel - Euskadizt
22GERMarco Brenner (GER)Team Dsmzt
23ARGEduardo Sepúlveda (ARG)Androni Giocattoli - Sidermeczt
24ITAMarco Frigo (ITA)Seg Racing Academyzt
25UKRAndrii Ponomar (UKR)zt
26ROUEmil Dima (ROU)Giotti Victoria - Savini Duezt
27ERIHenok Mulubrhan (ERI)Team Qhubekazt
28COLEiner Augusto Rubio Reyes (COL)Movistarzt
29ITAKevin Colleoni (ITA)Team Bikeexchangezt
30ITASimone Ravanelli (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
31ISRGuy Niv (ISR)Israel Start-Up Nationzt
32VENOrluis Alberto Aular Sanabria (VEN)Caja Rural - Seguros Rgazt
33NZLFinn Fisher-Black (NZL)Jumbo - Visma Development Teamzt
34COLAlejandro Osorio Carvajal (COL)Caja Rural - Seguros Rgazt
35ITALuca Covili (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
36ITAEdward Ravasi (ITA)Eolo - Kometazt
37ERINatnael Tesfatsion Ocbit (ERI)Androni Giocattoli - Sidermeczt
38COLRodrigo Contreras Pinzón (COL)Astana - Premier Techzt
39GBRBen Swift (GBR)Ineos Grenadierszt
40COLSebastián Henao Gómez (COL)Ineos Grenadierszt
41CANJames Gene Piccoli (CAN)Israel Start-Up Nation0:43
42ESPJokin Murguialday Elorza (ESP)Caja Rural - Seguros Rga1:21
43ESPAlvaro Cuadros Morata (ESP)Caja Rural - Seguros Rga1:26
44ESPOier Lazkano Lopez (ESP)Caja Rural - Seguros Rga3:09
45ITAFrancesco Carollo (ITA)Mg.k Vis Vpm3:36
46ITAGiacomo Garavaglia (ITA)Work Service - Marchiol - Dynatekzt
47ITALorenzo Fortunato (ITA)Eolo - Kometa5:09
48USAMatteo Jorgenson (USA)Movistarzt
49KAZNikita Stalnov (KAZ)Astana - Premier Techzt
50PURAbner González Rivera (PUR)Movistarzt
51COLJuan Diego Alba Bolivar (COL)Movistarzt
52ITAAntonio Nibali (ITA)Trek - Segafredo7:57
53ITAAlessandro De Marchi (ITA)Israel Start-Up Nationzt
54ITAGiovanni Carboni (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
55AUSDamien Howson (AUS)Team Bikeexchangezt
56ITAAlessandro Fancellu (ITA)Eolo - Kometazt
57ITAFederico Burchio (ITA)Work Service - Marchiol - Dynatek13:10
58ITARaul Colombo (ITA)Work Service - Marchiol - Dynatekzt
59DENMathias Norsgaard Jørgensen (DEN)Movistarzt
60NEDGijs Leemreize (NED)Jumbo - Vismazt
61AUSCameron Meyer (AUS)Team Bikeexchangezt
62ITADamiano Cima (ITA)Gazprom - Rusvelozt
63POLKamil Gradek (POL)Vini Zabùzt
64RUSDmitry Mukhomediarov (RUS)Lokosphinxzt
65RUSPetr Rikunov (RUS)Gazprom - Rusvelozt
66COLJohnatan Cañaveral Vargas (COL)Bardiani - CSF - Faizanèzt
67GERMichel Heßmann (GER)Jumbo - Visma Development Teamzt
68ESPGarikoitz Bravo Oiarbide (ESP)Euskaltel - Euskadizt
69ITAAndrea Garosio (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
70GBRMark Cavendish (GBR)Deceuninck - Quick Stepzt
71ITAMarco Frapporti (ITA)Vini Zabùzt
72ITANicolo Parisini (ITA)Beltrami Tsa - Tre Collizt
73USAIan Garrison (USA)Deceuninck - Quick Stepzt
74ESPHéctor Carretero Milla (ESP)Movistarzt
75ITACristian Scaroni (ITA)Gazprom - Rusvelozt
76ITARaffaele Radice (ITA)Mg.k Vis Vpmzt
77ITALorenzo Visintainer (ITA)General Store - Essegibi - F.lli Curiazt
78ITAAntonio Puppio (ITA)Team Qhubekazt
79DENNiklas Eg (DEN)Trek - Segafredozt
80ITANicola Conci (ITA)Trek - Segafredozt
81RUSAlexander Vdovin (RUS)Lokosphinxzt
82ITAEdoardo Zardini (ITA)Vini Zabùzt
83HUNMárton Dina (HUN)Eolo - Kometazt
84AUSSebastian Berwick (AUS)Israel Start-Up Nationzt
85ESPTxomin Juaristi Arrieta (ESP)Euskaltel - Euskadizt
86ITASimone Bevilacqua (ITA)Vini Zabùzt
87RUSEvgeny Shalunov (RUS)Gazprom - Rusvelozt
88ITAVincenzo Albanese (ITA)Eolo - Kometazt
89GBRAlex Dowsett (GBR)Israel Start-Up Nation
90ITAJakub Mareczko (ITA)Vini Zabù
91ITAAndrea Guardini (ITA)Giotti Victoria - Savini Due
92ESPXabier Mikel Azparren Irurzun (ESP)Euskaltel - Euskadi
93ITARiccardo Lucca (ITA)General Store - Essegibi - F.lli Curia
94ITAStefano Di Benedetto (ITA)Work Service - Marchiol - Dynatek
95GBRLeo Hayter (GBR)Development Team Dsm
96ITAThomas Pesenti (ITA)Beltrami Tsa - Tre Colli
97ITAAlessio Martinelli (ITA)Team Colpack Ballan
98NEDRick Pluimers (NED)Jumbo - Visma Development Team
99ITALiam Bertazzo (ITA)Vini Zabù
100COLKristian Javier Yustre Rodriguez (COL)Giotti Victoria - Savini Due
101COLIván Ramiro Sosa Cuervo (COL)Ineos Grenadiers
102ESPUnai Cuadrado Ruiz De Gauna (ESP)Euskaltel - Euskadi
103ITACristian Rocchetta (ITA)General Store - Essegibi - F.lli Curia
104ITAMichael Zecchin (ITA)Work Service - Marchiol - Dynatek
105GERMarius Mayrhofer (GER)Development Team Dsm
106ITALuca Cretti (ITA)Beltrami Tsa - Tre Colli
107ITAMattia Petrucci (ITA)Team Colpack Ballan
108NEDMick Van Dijke (NED)Jumbo - Visma Development Team
109ITAManuel Senni (ITA)Amore & Vita
110ITANiccolò Salvietti (ITA)Mg.k Vis Vpm
111ITAManuele Boaro (ITA)Astana - Premier Tech
112KAZAnton Kuzmin (KAZ)Gazprom - Rusvelo
113ITARicardo Tosin (ITA)General Store - Essegibi - F.lli Curia
114CROJosip Rumac (CRO)Androni Giocattoli - Sidermec
115ITALorenzo Balestra (ITA)Beltrami Tsa - Tre Colli
116ITAMattia Guasco (ITA)Team Qhubeka
117AUSMichael Hepburn (AUS)Team Bikeexchange
118ITAMichele Scartezzini (ITA)
119ITAGuido Draghi (ITA)Mg.k Vis Vpm
120KAZGleb Brussenskiy (KAZ)Astana - Premier Tech
121CZEMathias Vacek (CZE)Gazprom - Rusvelo
122MARAbderrahim Zahiri (MAR)General Store - Essegibi - F.lli Curia
123ITAAlessandro Monaco (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè
124ITAAndrea Piras (ITA)Beltrami Tsa - Tre Colli
125NZLDrew Christensen (NZL)Team Qhubeka
126AUTFelix Gall (AUT)Team Dsm
127ITAAlex Tolio (ITA)Zalf - Euromobil - Désirée - Fior
128NZLPaul Wright (NZL)Mg.k Vis Vpm
129AUTMatthias Brändle (AUT)Israel Start-Up Nation
130ITARiccardo Stacchiotti (ITA)Vini Zabù
131ITAEmanuele Onesti (ITA)Giotti Victoria - Savini Due
132HUNErik Fetter (HUN)Eolo - Kometa
133POLDominik Gorak (POL)General Store - Essegibi - F.lli Curia
134ITAFrancesco Zandri (ITA)Work Service - Marchiol - Dynatek
135USAKevin Vermaerke (USA)Team Dsm
136RUSGleb Syritsa (RUS)Lokosphinx
137ITANicola Plebani (ITA)Team Colpack Ballan

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen


Uitslagen voor etappe

Startlijst

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2021 - Alle rechten voorbehouden