De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Per Sempre Alfredo - 2021 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Per Sempre Alfredo - 2021 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Italië

Uitslagen 2021

Per Sempre Alfredo 2021

ItaliëItalië - 21 Maart 2021


Per Sempre Alfredo - 21 Maart 2021


1ITAMatteo Moschetti (ITA)Trek - Segafredo3:48:10
2ESPMikel Aristi Gardoki (ESP)Euskaltel - Euskadizt
3ITASamuele Zambelli (ITA)Iseo Serrature - Rime - Carnovalizt
4ESPJon Aberasturi Izaga (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
5ITALuca Colnaghi (ITA)zt
6ITAGiovanni Lonardi (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
7ITAStefano Gandin (ITA)Zalf - Euromobil - Désirée - Fiorzt
8ITATommaso Nencini (ITA)zt
9ERINatnael Tesfatsion Ocbit (ERI)Androni Giocattoli - Sidermeczt
10GERMarius Mayrhofer (GER)Development Team Dsmzt
11ITADamiano Cima (ITA)Gazprom - Rusvelozt
12ITAEdoardo Zambanini (ITA)Zalf - Euromobil - Désirée - Fiorzt
13POLKamil Gradek (POL)Vini Zabùzt
14ITAEmanuele Onesti (ITA)Giotti Victoria - Savini Duezt
15VENOrluis Alberto Aular Sanabria (VEN)Caja Rural - Seguros Rgazt
16ITAKevin Bonaldo (ITA)Team Qhubekazt
17ERIHenok Mulubrhan (ERI)Team Qhubekazt
18AUTFelix Gall (AUT)Team Dsmzt
19POLMichal Paluta (POL)Global 6 Cyclingzt
20ESPDavid González Arribas (ESP)zt
21ESPAntonio Angulo Sampedro (ESP)Euskaltel - Euskadizt
22USAKevin Vermaerke (USA)Team Dsmzt
23ITALuca Coati (ITA)Team Qhubekazt
24ITAJacopo Mosca (ITA)Trek - Segafredozt
25ITACristian Rocchetta (ITA)General Store - Essegibi - F.lli Curiazt
26ESPXabier Mikel Azparren Irurzun (ESP)Euskaltel - Euskadizt
27RUSPetr Rikunov (RUS)Gazprom - Rusvelo0:05
28ECUJefferson Alexander Cepeda Ortiz (ECU)Caja Rural - Seguros Rgazt
29ITADavide Appollonio (ITA)Amore & Vitazt
30RUSEvgeny Shalunov (RUS)Gazprom - Rusvelo0:08
31COLJohnatan Cañaveral Vargas (COL)Bardiani - CSF - Faizanèzt
32ITADavide Gabburo (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè0:21
33ITACristian Scaroni (ITA)Gazprom - Rusvelozt
34GERMarco Brenner (GER)Team Dsmzt
35ITAMatteo Zurlo (ITA)Zalf - Euromobil - Désirée - Fiorzt
36ITALuca Cretti (ITA)Beltrami Tsa - Tre Colli0:44
37ITALorenzo Milesi (ITA)Beltrami Tsa - Tre Collizt
38ITAPaolo Simion (ITA)Giotti Victoria - Savini Duezt
39ERIYohannes Gebrihiwet Berhane (ERI)zt
40ESPIbai Azurmendi Sagastibeltza (ESP)Euskaltel - Euskadizt
41NZLDrew Christensen (NZL)Team Qhubekazt
42ITAManuel Senni (ITA)Amore & Vitazt
43COLKristian Javier Yustre Rodriguez (COL)Giotti Victoria - Savini Duezt
44ITANicola Plebani (ITA)Team Colpack Ballanzt
45ESPGarikoitz Bravo Oiarbide (ESP)Euskaltel - Euskadizt
46ITANicholas Agostini (ITA)General Store - Essegibi - F.lli Curiazt
47ITAAntonio Tiberi (ITA)Trek - Segafredozt
48ITAFederico Burchio (ITA)Work Service - Marchiol - Dynatekzt
49ITANicolo Buratti (ITA)zt
50ITADavide Rebellin (ITA)Work Service - Marchiol - Dynatekzt
51ITAGiacomo Garavaglia (ITA)Work Service - Marchiol - Dynatekzt
52ITAAntonio Nibali (ITA)Trek - Segafredozt
53ITAMarco Frapporti (ITA)Vini Zabùzt
54ITAAlessio Martinelli (ITA)Team Colpack Ballanzt
55ITASimone Bevilacqua (ITA)Vini Zabùzt
56ITASimone Ravanelli (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
57ITAStefano Di Benedetto (ITA)Work Service - Marchiol - Dynatekzt
58BELIlan Van Wilder (BEL)Team Dsmzt
59RUSIvan Rovny (RUS)Gazprom - Rusvelozt
60GBRPaul Double (GBR)Mg.k Vis Vpmzt
61ITAVincenzo Albanese (ITA)Eolo - Kometa0:50
62ITARaul Colombo (ITA)Work Service - Marchiol - Dynatek1:16
63ITAAndrea Piras (ITA)Beltrami Tsa - Tre Colli1:21
64ITAGiovanni Visconti (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè1:35
65PANRoberto Carlos González Castillero (PAN)Vini Zabùzt
66ITAAndrea Guardini (ITA)Giotti Victoria - Savini Duezt
67GBRJames Mitri (GBR)Global 6 Cyclingzt
68ITAFrancesco Manuel Bongiorno (ITA)Global 6 Cyclingzt
69ITAMatteo Freddi (ITA)Beltrami Tsa - Tre Collizt
70ITAUmberto Marengo (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
71ITAGiosue' Crescioli (ITA)Beltrami Tsa - Tre Collizt
72ROUEmil Dima (ROU)Giotti Victoria - Savini Duezt
73ITAAlessandro Bisolti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
74ESPOier Lazkano Lopez (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
75ITASamuele Carpene (ITA)General Store - Essegibi - F.lli Curiazt
76ITANicola Conci (ITA)Trek - Segafredozt
77ITAMattia Guasco (ITA)Team Qhubekazt
78ITALorenzo Fortunato (ITA)Eolo - Kometazt
79ITAPaolo Totò (ITA)zt
80ITANiccolò Salvietti (ITA)Mg.k Vis Vpmzt
81ERIAmanuel Gebrezgabihier (ERI)Trek - Segafredozt
82ITAAlex Tolio (ITA)Zalf - Euromobil - Désirée - Fiorzt
83ITAMattia Petrucci (ITA)Team Colpack Ballanzt
84ETHNegasi Haylu Abreha (ETH)Team Qhubekazt
85CZEMathias Vacek (CZE)Gazprom - Rusvelozt
86ITAJacopo Menegotto (ITA)General Store - Essegibi - F.lli Curiazt
87ITARiccardo Lucca (ITA)General Store - Essegibi - F.lli Curiazt
88ITAAlessandro Fancellu (ITA)Eolo - Kometazt
89NZLPaul Wright (NZL)Mg.k Vis Vpmzt
90ITASimone Raccani (ITA)Zalf - Euromobil - Désirée - Fiorzt
91ITAGabriele Benedetti (ITA)Zalf - Euromobil - Désirée - Fiorzt
92ESPUnai Cuadrado Ruiz De Gauna (ESP)Euskaltel - Euskadizt
93FRASergio Meris (FRA)Team Colpack Ballanzt
94ESPTxomin Juaristi Arrieta (ESP)Euskaltel - Euskadizt
95ESPJonathan Lastra Martinez (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
96ESPHéctor Saez Benito (ESP)Caja Rural - Seguros Rga2:47
97BRANícolas Sessler (BRA)Global 6 Cyclingzt
98BELHenri Vandenabeele (BEL)Development Team Dsmzt
99DENNiklas Eg (DEN)Trek - Segafredozt
100ITAFrancesco Zandri (ITA)Work Service - Marchiol - Dynatekzt
101ITAEdward Ravasi (ITA)Eolo - Kometazt
102ITAMarco Tizza (ITA)Amore & Vitazt
103ITASamuele Rivi (ITA)Eolo - Kometazt
104ITAEdoardo Zardini (ITA)Vini Zabùzt
105ITAEric Paties Montagner (ITA)Work Service - Marchiol - Dynatekzt
106ITAMattia Frapporti (ITA)Eolo - Kometa3:46
107RUSStepan Kurianov (RUS)Global 6 Cycling3:59
108ITAMatteo Malucelli (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec4:10
109ITADavide Plebani (ITA)zt
110ITAFilippo Fiorelli (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
111ITAJakub Mareczko (ITA)Vini Zabùzt
112COLAbner Santiago Umba López (COL)Androni Giocattoli - Sidermec4:47
113ITAEnrico Battaglin (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè4:55
DNFITADavide Vignato (ITA)General Store - Essegibi - F.lli Curia-
DNFLUXCharly Petelin (LUX)Amore & Vita-
DNFCOLDaniel Felipe Muñoz Giraldo (COL)Androni Giocattoli - Sidermec-
DNFITAJacopo Cortese (ITA)Mg.k Vis Vpm-
DNFHUNGergely Szarka (HUN)-
DNFLATKristaps Pelcers (LAT)-
DNFCOLAlejandro Osorio Carvajal (COL)Caja Rural - Seguros Rga-
DNFITAEdoardo Martinelli (ITA)Mg.k Vis Vpm-
DNFROURaul-Antonio Sinza (ROU)Giotti Victoria - Savini Due-
DNFITALorenzo Peschi (ITA)Beltrami Tsa - Tre Colli-
DNFITADavide Bais (ITA)Eolo - Kometa-
DNFITAYuri Brioni (ITA)Team Colpack Ballan-
DNFNORDan Erik Hansen (NOR)Global 6 Cycling-
DNFITAFederico Chiari (ITA)Beltrami Tsa - Tre Colli-
DNFRUSNikolay Cherkasov (RUS)Gazprom - Rusvelo-
DNFITAMichele Scartezzini (ITA)-
DNFITANicolò Pencedano (ITA)Mg.k Vis Vpm-
DNFITAMatteo Baseggio (ITA)General Store - Essegibi - F.lli Curia-
DNFITARiccardo Stacchiotti (ITA)Vini Zabù-
DNFGBRLeo Hayter (GBR)Development Team Dsm-
DNFITARaffaele Radice (ITA)Mg.k Vis Vpm-

Statistieken

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2021 - Alle rechten voorbehouden