De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Trofeo Serra de Tramuntana (Lloseta - Deia) - 2021 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Trofeo Serra de Tramuntana (Lloseta - Deia) - 2021 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Spanje

Uitslagen 2021

Trofeo Serra de Tramuntana (Lloseta - Deia) 2021

SpanjeSpanje - 14 Mei 2021


Trofeo Serra de Tramuntana (Lloseta - Deia) - Lloseta - Deia - 158,6 km - 14 Mei 2021

Image Unisport Consulting. Source : Site officiel du Challenge Mallorca.


1ESPJesús Herrada Lopez (ESP)Cofidis3:52:21
2ESPJonathan Lastra Martinez (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
3ESPHéctor Carretero Milla (ESP)Movistar0:11
4DENMads Würtz Schmidt (DEN)Israel Start-Up Nation0:20
5NORAlexander Kristoff (NOR)Uae Team Emirateszt
6FRARomain Hardy (FRA)Arkéa - Samsiczt
7GERGeorg Zimmermann (GER)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
8ESPGonzalo Serrano Rodriguez (ESP)zt
9ITACristian Scaroni (ITA)Gazprom - Rusvelozt
10FRAFranck Bonnamour (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
11RSARyan Gibbons (RSA)Uae Team Emirateszt
12SUIRoland Thalmann (SUI)Vorarlbergzt
13ITADaniel Savini (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
14ITAAndrea Garosio (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
15ESPFernando Barcelo Aragón (ESP)Cofidiszt
16FRAMaxime Chevalier (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
17ESPJordi Lopez Caravaca (ESP)Equipo Kern Pharmazt
18RUSDmitriy Strakhov (RUS)zt
19KENSalim Kipkemboi (KEN)Bike Aidzt
20RUSSergey Chernetskiy (RUS)Gazprom - Rusvelozt
21FRAMaxime Bouet (FRA)Arkéa - Samsiczt
22COLWinner Andrew Anacona Gomez (COL)Arkéa - Samsiczt
23FRAJérémy Bellicaud (FRA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
24FRAThibault Ferasse (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
25ESPJulen Amezqueta Moreno (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
26NEDJan Maas (NED)zt
27USANathan Brown (USA)Rally Cyclingzt
28BELJulian Mertens (BEL)Sport Vlaanderen - Baloisezt
29COLDaniel Alejandro Mendez Noreña (COL)Equipo Kern Pharmazt
30ESPAnder Okamika Bengoetxea (ESP)Burgos - BHzt
31MONVictor Langellotti (MON)Burgos - BHzt
32BELRobbe Ghys (BEL)Sport Vlaanderen - Baloisezt
33ESPMikel Bizkarra Etxeguibel (ESP)Euskaltel - Euskadizt
34NORVegard Stake Laengen (NOR)Uae Team Emirateszt
35ECUJefferson Albeiro Cepeda Hernandez (ECU)Androni Giocattoli - Sidermeczt
36COLMiguel Angel López Moreno (COL)Movistar0:39
37ESPJon Agirre Egaña (ESP)Equipo Kern Pharma1:31
38ESPCarlos Eloy Garcia Pierna (ESP)Equipo Kern Pharma1:34
39ITASimone Velasco (ITA)Gazprom - Rusvelo1:36
40BELEliot Lietaer (BEL)B&b Hotels P/b KTMzt
41FRAKévin Ledanois (FRA)Arkéa - Samsiczt
42DENAndreas Stokbro Nielsen (DEN)2:01
43RUSDenis Nekrasov (RUS)Gazprom - Rusvelozt
44RSAReinardt Janse Van Rensburg (RSA)Team Qhubeka Assos2:58
45BELTom Devriendt (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
46GERPatrick Haller (GER)zt
47NORSven Erik Bystrøm (NOR)Uae Team Emirateszt
48ESPVíctor Martín Hernandez (ESP)zt
49ESPLuis Angel Maté Mardones (ESP)Euskaltel - Euskadizt
50NEDMaurits Lammertink (NED)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
51NEDJarno Mobach (NED)zt
52ITALuca Covili (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
53GERDominik Bauer (GER)zt
54USAConnor Brown (USA)Team Qhubeka Assoszt
55BELSander De Pestel (BEL)Sport Vlaanderen - Baloisezt
56SUIJonathan Bögli (SUI)Nippo - Provence - Pts Contizt
57ESPJosé Manuel Gutiérrez (ESP)zt
58USAKyle Murphy (USA)Rally Cyclingzt
59USACorey Davis (USA)Maloja - Pushbikerszt
60ITADiego Rosa (ITA)Arkéa - Samsiczt
61ITAMarco Canola (ITA)Gazprom - Rusvelozt
62CANRobert Britton (CAN)Rally Cyclingzt
63COLAlejandro Osorio Carvajal (COL)Caja Rural - Seguros Rgazt
64ESPCarlos Barbero Cuesta (ESP)Team Qhubeka Assoszt
65ESPTxomin Juaristi Arrieta (ESP)Euskaltel - Euskadizt
66ESPUrko Berrade Fernandez (ESP)Equipo Kern Pharmazt
67BELThomas Sprengers (BEL)Sport Vlaanderen - Baloisezt
68ESPJon Aberasturi Izaga (ESP)Caja Rural - Seguros Rga4:16
69ESPFrancisco Galvan Fernandez (ESP)Equipo Kern Pharma5:21
70AUSNathan Haas (AUS)Cofidis6:06
71USAMagnus Sheffield (USA)Rally Cyclingzt
72RSAWillem Jakobus Smit (RSA)Burgos - BHzt
73GERRick Zabel (GER)Israel Start-Up Nationzt
74BELAaron Van Poucke (BEL)Sport Vlaanderen - Baloisezt
75CZEKarel Vacek (CZE)Team Qhubeka Assoszt
76GBROliver Stockwell (GBR)zt
77CZEJakub Boucek (CZE)zt
78ESPÓscar Pelegrí Ferrandis (ESP)Electro Híper Europazt
79BELFrederik Backaert (BEL)B&b Hotels P/b KTMzt
80ITANicola Bagioli (ITA)B&b Hotels P/b KTMzt
81ESPMarcos Jurado Rodriguez (ESP)Electro Híper Europazt
82GERMiguel Heidemann (GER)zt
83BELKenny De Ketele (BEL)Sport Vlaanderen - Baloisezt
84LUXCédric Pries (LUX)zt
85ESPMiguel Angel Ballesteros Canovas (ESP)Electro Híper Europazt
86COLJuan Diego Alba Bolivar (COL)Movistarzt
87ITAMirco Maestri (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
88RSANicholas Dlamini (RSA)Team Qhubeka Assoszt
89NEDCorne Van Kessel (NED)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
90ITAGiovanni Lonardi (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
91ESPJon Barrenetxea Golzarri (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
92ESPSergio Nestor Araiz Michel (ESP)Equipo Kern Pharmazt
93ESPLluís Guillermo Mas Bonet (ESP)Movistarzt
94ESPDiego Rubio Hernandez (ESP)Burgos - BHzt
95FRAHugo Hofstetter (FRA)Israel Start-Up Nationzt
96ESPGarikoitz Bravo Oiarbide (ESP)Euskaltel - Euskadizt
97FRAEddy Fine (FRA)Cofidiszt
98SUIMatthias Reutimann (SUI)zt
99AUSAlexander Evans (AUS)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
100AUSSebastian Berwick (AUS)Israel Start-Up Nationzt
101ESPIsaac Cantón Serrano (ESP)Burgos - BHzt
102ESPJosé Herrada Lopez (ESP)Cofidiszt
103GBRMason Hollyman (GBR)Israel Cycling Academy8:32
104GERSven Thurau (GER)8:50
105ESPAntonio Jesús Soto Guirao (ESP)Euskaltel - Euskadi8:54
106ESPAritz Bagües Kalparsoro (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
107FRAThomas Champion (FRA)Cofidiszt
108FRAAlan Riou (FRA)Arkéa - Samsic10:51
109USAJoey Rosskopf (USA)Rally Cyclingzt
110UAEYousif Mirza Bani Hammad (UAE)Uae Team Emirateszt
111ITAFabio Mazzucco (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
112FRAAlan Boileau (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
113ERIMekseb Abrha Debesay (ERI)11:08
114GBRSamuel Watson (GBR)14:25
115GERJonas Fabian Messerschmidt (GER)zt
116GBREthan Vernon (GBR)zt
117GBRJack Rootkin-Gray (GBR)zt
118ESPMateu Estelrich Cabanellas (ESP)Electro Híper Europazt
119POLFilip Maciejuk (POL)zt
120COLEdwin Alcibiades Avila Vanegas (COL)Burgos - BHzt
121ITAEnrico Zanoncello (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
122SUIFabio Christen (SUI)Nippo - Provence - Pts Contizt
123GERJustin Wolf (GER)Bike Aidzt
124DENMathias Norsgaard Jørgensen (DEN)Movistarzt
125GERRoman Duckert (GER)zt
126ESPSebastián Mora Vedri (ESP)Movistarzt
127BELChristophe Noppe (BEL)Arkéa - Samsiczt
128RUSIvan Rovny (RUS)Gazprom - Rusvelozt
129GERAndré Greipel (GER)Israel Start-Up Nationzt
130SUIValère Thiébaud (SUI)zt
131GERKilian Steigner (GER)zt
132ESPJorge Bueno Garcia (ESP)Gioszt
133VENJuan Eugenio Belandria Marquina (VEN)Gioszt
134ESPPelayo Sanchez Mayo (ESP)Burgos - BHzt
135USATom Armstrong (USA)Electro Híper Europazt
136SUIJoab Schneiter (SUI)Vini Zabùzt
137RSAByron Munton (RSA)Electro Híper Europazt
138SUIClaudio Imhof (SUI)zt
139SWEErik Bergström Frisk (SWE)Bike Aidzt
140ESPMikel Iturria Segurola (ESP)Euskaltel - Euskadizt
141ESPIker Ballarin Manso (ESP)Euskaltel - Euskadizt
DNFGERMarco König (GER)Bike Aid-
DNFITAOliviero Troia (ITA)Uae Team Emirates-
DNFPOLMichal Galka (POL)Maloja - Pushbikers-
DNFVENJose Bruzual (VEN)Gios-
DNFGBROscar Nilsson-Julien (GBR)-
DNFUSAStephen Bassett (USA)Rally Cycling-
DNFGERFrederik Raßmann (GER)-
DNFGERMiká Heming (GER)Maloja - Pushbikers-
DNFGBRAlfred George (GBR)-
DNFUSAEmerson Oronte (USA)Rally Cycling-
DNFGERHenning Bommel (GER)-
DNFPOLSzymon Sajnok (POL)Cofidis-
DNFGERFranz Schlachter (GER)Maloja - Pushbikers-
DNFGBRRhys Britton (GBR)-
DNFESPXavier Cañellas Sanchez (ESP)Gios-
DNFNEDAdne Van Engelen (NED)Bike Aid-
DNFNOROdd Christian Eiking (NOR)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux-
DNFGERLaurin Von Stetten (GER)-
DNFESPFernando Lópes González (ESP)Gios-
DNFGERMatthias Schnapka (GER)Bike Aid-
DNFAUTMichael Gogl (AUT)Team Qhubeka Assos-
DNFGERTim Wollenberg (GER)Maloja - Pushbikers-
DNFCYPAndreas Miltiadis (CYP)Gios-

Startlijst

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2021 - Alle rechten voorbehouden