De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Vuelta a Castilla y León - 2021 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Vuelta a Castilla y León - 2021 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Spanje

Uitslagen 2021

Vuelta a Castilla y León 2021

SpanjeSpanje - 29 Juli 2021


Vuelta a Castilla y León - 29 Juli 2021


1FRAMatis Louvel (FRA)Arkéa - Samsic4:16:13
2ITAStefano Oldani (ITA)Lotto - Soudal0:44
3URUMauricio José Moreira Guarino (URU)1:25
4CANNickolas Zukowsky (CAN)Rally Cycling2:01
5PURAbner González Rivera (PUR)Movistarzt
6ESPJulen Amezqueta Moreno (ESP)Caja Rural - Seguros Rga2:02
7ESPÓscar Rodríguez Garaicoechea (ESP)Astana - Premier Tech2:18
8USABenjamin King (USA)Rally Cycling2:41
9BELAmaury Capiot (BEL)Arkéa - Samsiczt
10ESPÁlex Jaime Fernández (ESP)Equipo Kern Pharmazt
11BLRAliaksandr Riabushenko (BLR)Uae Team Emirateszt
12ITAFilippo Conca (ITA)Lotto - Soudalzt
13ESPJon Barrenetxea Golzarri (ESP)Caja Rural - Seguros Rga4:54
14ESPGonzalo Serrano Rodriguez (ESP)5:07
15USAGavin Mannion (USA)Rally Cyclingzt
16ESPCarlos Eloy Garcia Pierna (ESP)Equipo Kern Pharma5:27
17ESPAntonio Angulo Sampedro (ESP)Euskaltel - Euskadizt
18ESPDiego Rubio Hernandez (ESP)Burgos - BH7:20
19GBRMason Hollyman (GBR)Israel Cycling Academyzt
20ITAMatteo Trentin (ITA)Uae Team Emirates7:22
21ESPJosé Joaquin Rojas Gil (ESP)Movistarzt
22BELMaxim Van Gils (BEL)Lotto - Soudalzt
23FRAThomas Boudat (FRA)Arkéa - Samsiczt
24ESPFrancisco Galvan Fernandez (ESP)Equipo Kern Pharmazt
25ITAVincenzo Albanese (ITA)Eolo - Kometazt
26ESPMarcos Jurado Rodriguez (ESP)Electro Híper Europazt
27BELXandres Vervloesem (BEL)Lotto - Soudalzt
28NEDJetse Bol (NED)Burgos - BHzt
29ESPAlejandro Ropero Molina (ESP)Eolo - Kometazt
30KAZYuriy Natarov (KAZ)Astana - Premier Techzt
31PORAndré Domingues (POR)zt
32COLDayer Quintana Rojas (COL)Arkéa - Samsiczt
33RSAWillem Jakobus Smit (RSA)Burgos - BHzt
34ESPGarikoitz Bravo Oiarbide (ESP)Euskaltel - Euskadizt
35ESPIván Moreno Sánchez (ESP)Equipo Kern Pharmazt
36FRARomain Hardy (FRA)Arkéa - Samsiczt
37COLCristian Camilo Muñoz Lancheros (COL)Uae Team Emirateszt
38USAKyle Murphy (USA)Rally Cyclingzt
39GBRMatthew Holmes (GBR)Lotto - Soudalzt
40COLWinner Andrew Anacona Gomez (COL)Arkéa - Samsiczt
41ESPHéctor Carretero Milla (ESP)Movistarzt
42ESPJulen Irizar Laskurain (ESP)Euskaltel - Euskadizt
43NEDDanny Van Der Tuuk (NED)Equipo Kern Pharmazt
44ESPJorge Bueno Garcia (ESP)Gios7:29
45PORFábio Costa (POR)7:33
46PORAntónio Ferreira Carvalho (POR)zt
47AUSHarry Sweeny (AUS)zt
48BELKobe Goossens (BEL)Lotto - Soudalzt
49ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Astana - Premier Techzt
50CANPier-André Côté (CAN)Rally Cycling10:23
51GBRGabriel Cullaigh (GBR)Movistar11:28
52ITAValerio Conti (ITA)Uae Team Emirateszt
53ITASimone Sanò (ITA)zt
54COLJuan Diego Alba Bolivar (COL)Movistarzt
55ESPJavier Romo Oliver (ESP)Astana - Premier Techzt
56COLAndres Camilo Ardila Ordoñez (COL)Uae Team Emirateszt
57ESPHéctor Saez Benito (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
58CYPAndreas Miltiadis (CYP)Gioszt
59ESPJon Aberasturi Izaga (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
60ESPXavier Cañellas Sanchez (ESP)Gioszt
61ESPÓscar Pelegrí Ferrandis (ESP)Electro Híper Europazt
62ESPCarlos Canal Blanco (ESP)Burgos - BHzt
63RSAByron Munton (RSA)Electro Híper Europazt
64ESPPelayo Sanchez Mayo (ESP)Burgos - BHzt
65ESPDiego López Fuentes (ESP)Equipo Kern Pharmazt
66USAJoseph Lloyd Dombrowski (USA)Uae Team Emirateszt
67HUNMárton Dina (HUN)Eolo - Kometazt
68NEDBram Welten (NED)Arkéa - Samsic11:48
69USAColin Joyce (USA)Rally Cycling12:08
70ESPMiguel Angel Ballesteros Canovas (ESP)Electro Híper Europazt
71ESPJon Irisarri Rincon (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
72USAStephen Bassett (USA)Rally Cycling17:52
DNFUAEYousif Mirza Bani Hammad (UAE)Uae Team Emirates-
DNFESPOier Lazkano Lopez (ESP)Caja Rural - Seguros Rga-
DNFESPFelipe Orts Lloret (ESP)Burgos - BH-
DNFESPTxomin Juaristi Arrieta (ESP)Euskaltel - Euskadi-
DNFESPIker Ballarin Manso (ESP)Euskaltel - Euskadi-
DNFESPDiego Pablo Sevilla Lopez (ESP)Eolo - Kometa-
DNFESPArturo Gravalos Lopez (ESP)Eolo - Kometa-
DNFUSATom Armstrong (USA)Electro Híper Europa-
DNFCANRiley Pickrell (CAN)Israel Cycling Academy-
DNFISREdo Goldstein (ISR)Israel Cycling Academy-
DNFISRSaned Abu-Fares (ISR)Israel Cycling Academy-
DNFESPRubén Caseny Catala (ESP)Massi Vivo - Conecta-
DNFSUICédric Jolidon (SUI)-
DNFSUINicola Jolidon (SUI)-
DNFARGEmanuel Villalba (ARG)Massi Vivo - Conecta-
DNFESPFernando Lópes González (ESP)Gios-
DNFESPMauro Rato Castrillo (ESP)-
DNFUSAMatteo Jorgenson (USA)Movistar-
DNFKAZYevgeniy Gidich (KAZ)Astana - Premier Tech-
DNFKAZNikita Stalnov (KAZ)Astana - Premier Tech-
DNFESPAritz Bagües Kalparsoro (ESP)Caja Rural - Seguros Rga-
DNFESPJuan Antonio López-Cózar Jaimez (ESP)Burgos - BH-
DNFESPMikel Alonso Flores (ESP)Euskaltel - Euskadi-
DNFESPUnai Cuadrado Ruiz De Gauna (ESP)Euskaltel - Euskadi-
DNFESPSergio Nestor Araiz Michel (ESP)Equipo Kern Pharma-
DNFPORDaniel Viegas Pedroso (POR)Eolo - Kometa-
DNFESPMateu Estelrich Cabanellas (ESP)Electro Híper Europa-
DNFCZEKarel Hník (CZE)-
DNFISRYuval Ben Moshe (ISR)Israel Cycling Academy-
DNFISRLahav Davidzon (ISR)Israel Cycling Academy-
DNFCZEJakub Boucek (CZE)-
DNFESPJavier Comín (ESP)Massi Vivo - Conecta-
DNFSUILuca Jolidon (SUI)-
DNFARGJuan Eduardo Salas Robledo (ARG)Massi Vivo - Conecta-
DNFESPJosé Manuel Gutiérrez (ESP)-
DNFVENJose Bruzual (VEN)Gios-
DNFKAZYevgeniy Fedorov (KAZ)Astana - Premier Tech-

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2021 - Alle rechten voorbehouden