De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Ronde van Castilië en León - 2009 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Ronde van Castilië en León - 2009 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Spanje

Uitslagen 2009

Ronde van Castilië en León 2009

SpanjeSpanje - 23 Maart 2009 - 27 Maart 2009


Algemeen klassement - 27 Maart 2009


1USALevi Leipheimer (USA)Astana15.33.26
2ESPAlberto Contador Velasco (ESP)Astana0.16
3USADavid Zabriskie (USA)Garmin - Slipstream0.22
4NEDStef Clement (NED)Rabobank0.49
5RUSDenis Menchov (RUS)Rabobank1.07
6ESPXavier Tondo Volpini (ESP)Andalucía - Cajasur1.51
7IRLPhilip Deignan (IRL)Cervélo Testteam1.53
8ESPEzequiel Mosquera Miguez (ESP)Xacobeo - Galicia2.01
9ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Caisse d'Epargne2.05
10ESPJuan Jose Cobo Acebo (ESP)Fuji - Servetto2.45
11NEDLaurens Ten Dam (NED)Rabobankzt
12ESPÓscar Sevilla Rivera (ESP)Rock Racing2.50
13ESPAitor Hernandez Gutierrez (ESP)Euskaltel - Euskadi3.02
14PORBruno Manuel Silva Pires (POR)Barbot - Siper3.03
15ESPMarkel Irizar Aranburu (ESP)Euskaltel - Euskadi3.05
16ESPRubén Plaza Molina (ESP)Liberty Seguros - Würth Team3.09
17ESPJavier Moreno Bazan (ESP)Andalucía - Cajasur3.30
18COLVictor Hugo Peña Grisales (COL)Rock Racing3.35
19COLMauricio Alberto Ardila Cano (COL)Rabobank3.37
20LTUIgnatas Konovalovas (LTU)Cervélo Testteam4.08
21PORNuno Ribeiro (POR)Liberty Seguros - Würth Team4.09
22ESPDavid García Da Pena (ESP)Xacobeo - Galicia4.11
23UKRVolodymir Gustov (UKR)Cervélo Testteam4.30
24ESPFrancisco Perez Sanchez (ESP)Caisse d'Epargne4.31
25RUSEduard Vorganov (RUS)Xacobeo - Galicia4.35
26ESPJosé Enrique Gutiérrez Cataluña (ESP)Rock Racing4.51
27USABlake Caldwell (USA)Garmin - Slipstream4.55
28ESPJose Ivan Gutierrez Palacios (ESP)Caisse d'Epargne4.58
29ESPVicente David Bernabéu Armengol (ESP)Barbot - Siper5.13
30ESPAlberto Losada Alguacil (ESP)Caisse d'Epargne5.28
31ESPOscar Pujol Muñoz (ESP)Cervélo Testteam5.30
32ESPMikel Nieve Iturralde (ESP)Euskaltel - Euskadi5.31
33ESPLuis Pasamontes Rodriguez (ESP)Caisse d'Epargne5.34
34ESPJavier Mejías Leal (ESP)Fuji - Servetto5.45
35ESPIsidro Nozal Vega (ESP)Liberty Seguros - Würth Team5.50
36ESPRafael Valls Ferri (ESP)Burgos Monumental5.56
37USAThomas Danielson (USA)Garmin - Slipstream5.59
38NZLGlen Alan Chadwick (NZL)Rock Racing6.01
39POLBartosz Huzarski (POL)ISD - Neri6.15
40ESPCarlos Sastre Candil (ESP)Cervélo Testteam6.24
41ESPAmets Txurruka Ansola (ESP)Euskaltel - Euskadi6.46
42ESPManuel Calvente Gorbas (ESP)Andalucía - Cajasur7.09
43UKRVitaliy Kondrut (UKR)ISD - Neri7.10
44ESPFrancisco Mancebo Perez (ESP)Rock Racing7.45
45ESPCarlos Nozal Vega (ESP)Liberty Seguros - Würth Team8.09
46ESPJuan Manuel Gárate Cepa (ESP)Rabobank8.43
47ESPJulian Sanchez Pimienta (ESP)Murcia - Contentpolis - Ampo9.06
48ECUByron Patricio Guamá de la Cruz (ECU)Burgos Monumental9.20
49NEDKoos Moerenhout (NED)Rabobank9.21
50ESPAdrian Palomares Villaplana (ESP)Murcia - Contentpolis - Ampo9.34
51USAChristian Vandevelde (USA)Garmin - Slipstream9.37
52ESPNicolas Jonathan Castroviejo (ESP)Orbea - Oreka S.d.a9.59
53ESPAntonio Piedra Perez (ESP)Andalucía - Cajasur10.09
54ESPJavier Etxarri Marin (ESP)Rock Racing10.11
55ESPHaimar Zubeldia Aguirre (ESP)Astana12.10
56ESPIñigo Cuesta Lopez De Castro (ESP)Cervélo Testteamzt
57ESPRuben Perez Moreno (ESP)Euskaltel - Euskadi12.51
58ESPJesús Hernández Blázquez (ESP)Astana13.23
59PORHernâni Brôco (POR)Liberty Seguros - Würth Team16.05
60USALucas Euser (USA)Garmin - Slipstream17.36
61ESPRicardo Serrano Gonzalez (ESP)Fuji - Servetto18.07
62ESPJosé Alberto Benitez Roman (ESP)Fuji - Servetto18.20
63ESPIgor Antón Hernandez (ESP)Euskaltel - Euskadi19.47
64ESPJorge Azanza Soto (ESP)Euskaltel - Euskadi20.29
65UKRDenys Kostyuk (UKR)ISD - Neri22.28
66ESPJosé Joaquin Rojas Gil (ESP)Caisse d'Epargne22.54
67UKROleksandr Kvachuk (UKR)ISD - Neri23.09
68JAPYukiya Arashiro (JAP)Bbox - Bouygues Telecom23.29
69RUSDmitry Kozontchuk (RUS)Rabobank23.39
70ESPArkaitz Duran Aroca (ESP)Fuji - Servetto23.49
71POREdgar Miguel Lemos Pinto (POR)Liberty Seguros - Würth Team23.58
72ESPAlejandro Paleo Mosquera (ESP)Xacobeo - Galicia24.21
73ESPJoseba Larralde Alzugaray (ESP)Orbea - Oreka S.d.a24.22
74ESPJosé Luis Rubiera Vigil (ESP)Astana24.47
75ESPDionisio Galparsoro Martinez (ESP)Murcia - Contentpolis - Ampo24.55
76FRAGuillaume Le Floch (FRA)Bbox - Bouygues Telecom25.23
77PORCarlos Manuel Pinho Olivera (POR)Barbot - Siper26.37
78ESPJosé Vicente Garcia Acosta (ESP)Caisse d'Epargne26.41
79COLMarlon Alirio Perez Arango (COL)Caisse d'Epargne28.25
80SUIDavid Vitoria (SUI)Rock Racing28.32
81ESPJosé Antonio Redondo Ramos (ESP)Andalucía - Cajasur28.57
82FRAPerrig Quemeneur (FRA)Bbox - Bouygues Telecom29.33
83ESPJosé Herrada Lopez (ESP)Murcia - Contentpolis - Ampo29.58
84ESPJosé Antonio Carrasco Ramirez (ESP)Andalucía - Cajasur30.01
85ESPPablo Urtasun Perez (ESP)Euskaltel - Euskadi30.06
86ESPGorka Izagirre Insausti (ESP)Murcia - Contentpolis - Ampo30.10
87ITADavide Ricci Bitti (ITA)ISD - Neri30.44
88ITAGianluca Mirenda (ITA)ISD - Neri31.54
89ESPOscar Garcia Casarrubios Pintor (ESP)Murcia - Contentpolis - Ampo32.14
90NEDBauke Mollema (NED)Rabobank32.25
91ESPDavid Francisco Delgado (ESP)Burgos Monumental32.40
92ESPJuan Francisco Mouron Doldan (ESP)Xacobeo - Galicia32.42
93FRAMathieu Claude (FRA)Bbox - Bouygues Telecomzt
94PORBruno Miguel Castanheira Gomes (POR)Barbot - Siper32.48
95ESPJoaquin Sobrino Martinez (ESP)Burgos Monumental33.01
96PORHeldér Oliveira (POR)Barbot - Siper33.08
97NEDHuub Duyn (NED)Garmin - Slipstream33.34
98RUSEvgeny Sokolov (RUS)Bbox - Bouygues Telecom34.24
99USAFred Rodriguez (USA)Rock Racing34.56
100ESPJavier Benitez Pomares (ESP)Murcia - Contentpolis - Ampo35.03
101PORManuel Antonio Cardoso Leal (POR)Liberty Seguros - Würth Team35.22
102NEDRicardo Van Der Velde (NED)Garmin - Slipstream35.49
103ESPEnrique Mata Cabello (ESP)Burgos Monumental36.05
104ESPMiguel Minguez Ayala (ESP)Orbea - Oreka S.d.a36.08
105ESPDaniel Sesma Sorbet (ESP)Orbea - Oreka S.d.a36.16
106ESPEriz Ruiz De Erentxun Antetara (ESP)Orbea - Oreka S.d.a37.08
107BELSerge Pauwels (BEL)Cervélo Testteam37.12
108ESPDavid Martin Velasco (ESP)Rock Racing37.54
109FRAGiovanni Bernaudeau (FRA)Bbox - Bouygues Telecom37.56
110RUSVladimir Isaychev (RUS)Xacobeo - Galicia38.02
111BELIgor Abakoumov (BEL)ISD - Neri38.34
112ESPBenjamin Noval Gonzalez (ESP)Astana38.50
113ESPDiego Gallego Arnaiz (ESP)Burgos Monumental38.58
114ESPJoaquín Novoa Mendez (ESP)Cervélo Testteam39.58
115ESPIván Melero Coco (ESP)Burgos Monumental40.05
116ESPFrancisco Jose Martinez Perez (ESP)Andalucía - Cajasur40.06
117NEDHans Dekkers (NED)Tml - Dommelstreek - Eindhoven40.24
118CUBIvan Dominguez (CUB)Fuji - Servetto40.33
119ESPJosé Antonio Lopez Gil (ESP)Andalucía - Cajasur42.04
120PORSamuel Dias Coelho (POR)Barbot - Siper43.09
121ESPRaul Santamarta Valvuena (ESP)Burgos Monumental43.40
122ESPMikel Ilundain Tirapu (ESP)Orbea - Oreka S.d.a44.29
123FRADamien Gaudin (FRA)Bbox - Bouygues Telecom45.08
124ESPFélix Vidal Celis Zabala (ESP)Barbot - Siper45.18
125ESPEneko Echeverz Carte (ESP)45.54
126ESPAitor Olano Orbegozo (ESP)Orbea - Oreka S.d.a46.01
127PORAntonio Jesus (POR)47.41
128PORAntonio Felipe Amorim Oliveira (POR)Barbot - Siper64

Etappe 1 - Paredes De Nava - Baltanas 168.3km - 23 Maart 2009Sprint


1ESPJoaquin Sobrino Martinez (ESP)Burgos Monumental4.31.53 (38.906 km/h)
2SUIDavid Vitoria (SUI)Rock Racingzt
3ESPJosé Joaquin Rojas Gil (ESP)Caisse d'Epargnezt
4ESPRuben Perez Moreno (ESP)Euskaltel - Euskadizt
5PORManuel Antonio Cardoso Leal (POR)Liberty Seguros - Würth Teamzt
6NEDHans Dekkers (NED)Tml - Dommelstreek - Eindhovenzt
7ESPJuan Francisco Mouron Doldan (ESP)Xacobeo - Galiciazt
8UKRDenys Kostyuk (UKR)ISD - Nerizt
9ESPRicardo Serrano Gonzalez (ESP)Fuji - Servettozt
10ESPPablo Urtasun Perez (ESP)Euskaltel - Euskadizt
11ESPGustavo Dominguez Lemos (ESP)Xacobeo - Galiciazt
12COLMauricio Alberto Ardila Cano (COL)Rabobankzt
13ESPJose Ivan Gutierrez Palacios (ESP)Caisse d'Epargnezt
14ESPEnrique Mata Cabello (ESP)Burgos Monumentalzt
15RUSEduard Vorganov (RUS)Xacobeo - Galiciazt
16ESPJavier Moreno Bazan (ESP)Andalucía - Cajasurzt
17COLMarlon Alirio Perez Arango (COL)Caisse d'Epargnezt
18ESPÓscar Sevilla Rivera (ESP)Rock Racingzt
19POREdgar Miguel Lemos Pinto (POR)Liberty Seguros - Würth Teamzt
20FRAMathieu Claude (FRA)Bbox - Bouygues Telecomzt
21BELIgor Abakoumov (BEL)ISD - Nerizt
22ESPJosé Antonio Carrasco Ramirez (ESP)Andalucía - Cajasurzt
23USAChristian Vandevelde (USA)Garmin - Slipstreamzt
24ITAGianluca Mirenda (ITA)ISD - Nerizt
25ESPRubén Plaza Molina (ESP)Liberty Seguros - Würth Teamzt

Etappe 2 - Palencia - Palencia 28.2km - 24 Maart 2009Individuele Tijdrit


1USALevi Leipheimer (USA)Astana33.17 (50.836 km/h)
2ESPAlberto Contador Velasco (ESP)Astana0.16
3USADavid Zabriskie (USA)Garmin - Slipstream0.22
4NEDStef Clement (NED)Rabobank0.49
5RUSDenis Menchov (RUS)Rabobank0.55
6ESPMarkel Irizar Aranburu (ESP)Euskaltel - Euskadi1.16
7ESPJose Ivan Gutierrez Palacios (ESP)Caisse d'Epargne1.17
8ESPÓscar Sevilla Rivera (ESP)Rock Racing1.33
9USAThomas Danielson (USA)Garmin - Slipstream1.36
10USAChristian Vandevelde (USA)Garmin - Slipstream1.39
11ESPIñigo Cuesta Lopez De Castro (ESP)Cervélo Testteam1.44
12NEDKoos Moerenhout (NED)Rabobank1.46
13LTUIgnatas Konovalovas (LTU)Cervélo Testteam1.47
14NEDLaurens Ten Dam (NED)Rabobankzt
15ESPLuis Pasamontes Rodriguez (ESP)Caisse d'Epargnezt
16ESPXavier Tondo Volpini (ESP)Andalucía - Cajasur1.51
17ESPRubén Plaza Molina (ESP)Liberty Seguros - Würth Team1.52
18IRLPhilip Deignan (IRL)Cervélo Testteam1.53
19ESPJuan Manuel Gárate Cepa (ESP)Rabobank1.56
20NEDHuub Duyn (NED)Garmin - Slipstream1.59
21ESPEzequiel Mosquera Miguez (ESP)Xacobeo - Galicia2.01
22ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Caisse d'Epargne2.07
23ESPAitor Hernandez Gutierrez (ESP)Euskaltel - Euskadi2.08
24ESPFrancisco Perez Sanchez (ESP)Caisse d'Epargne2.10
25UKRVitaliy Kondrut (UKR)ISD - Neri2.12
26ESPJosé Enrique Gutiérrez Cataluña (ESP)Rock Racing2.15
27ESPJosé Vicente Garcia Acosta (ESP)Caisse d'Epargne2.16
28COLVictor Hugo Peña Grisales (COL)Rock Racing2.18
29POLBartosz Huzarski (POL)ISD - Nerizt
30ESPAlberto Losada Alguacil (ESP)Caisse d'Epargne2.19
31COLMauricio Alberto Ardila Cano (COL)Rabobank2.20
32UKRSergiy Matveyev (UKR)ISD - Neri2.24
33ESPVicente David Bernabéu Armengol (ESP)Barbot - Siperzt
34ESPIsidro Nozal Vega (ESP)Liberty Seguros - Würth Team2.26
35ESPAdrian Palomares Villaplana (ESP)Murcia - Contentpolis - Ampo2.31
36ESPCarlos Sastre Candil (ESP)Cervélo Testteam2.32
37RUSVladimir Isaychev (RUS)Xacobeo - Galicia2.34
38ESPNicolas Jonathan Castroviejo (ESP)Orbea - Oreka S.d.azt
39COLMarlon Alirio Perez Arango (COL)Caisse d'Epargne2.35
40UKRVolodymir Gustov (UKR)Cervélo Testteam2.42
41UKRDenys Kostyuk (UKR)ISD - Neri2.43
42UKROleksandr Kvachuk (UKR)ISD - Nerizt
43ESPHaimar Zubeldia Aguirre (ESP)Astana2.45
44ESPJavier Moreno Bazan (ESP)Andalucía - Cajasur2.49
45ESPPablo Urtasun Perez (ESP)Euskaltel - Euskadizt
46USABlake Caldwell (USA)Garmin - Slipstream2.51
47ESPJuan Jose Cobo Acebo (ESP)Fuji - Servetto2.54
48ESPJosé Luis Rubiera Vigil (ESP)Astanazt
49ESPDavid García Da Pena (ESP)Xacobeo - Galicia2.56
50ESPCarlos Nozal Vega (ESP)Liberty Seguros - Würth Team2.57
51ESPArkaitz Duran Aroca (ESP)Fuji - Servetto3.00
52ESPFrancisco Jose Martinez Perez (ESP)Andalucía - Cajasurzt
53ESPAntonio Piedra Perez (ESP)Andalucía - Cajasurzt
54ESPBeñat Intxausti Elorriaga (ESP)Fuji - Servetto3.01
55ESPJosé Antonio Redondo Ramos (ESP)Andalucía - Cajasurzt
56ESPJosé Antonio Carrasco Ramirez (ESP)Andalucía - Cajasur3.02
57ESPIgor Antón Hernandez (ESP)Euskaltel - Euskadi3.03
58PORBruno Manuel Silva Pires (POR)Barbot - Siperzt
59ESPFrancisco Mancebo Perez (ESP)Rock Racing3.04
60ESPJulian Sanchez Pimienta (ESP)Murcia - Contentpolis - Ampo3.06
61ESPJosé Joaquin Rojas Gil (ESP)Caisse d'Epargne3.11
62RUSEvgeny Sokolov (RUS)Bbox - Bouygues Telecom3.13
63FRAPerrig Quemeneur (FRA)Bbox - Bouygues Telecomzt
64BELSerge Pauwels (BEL)Cervélo Testteam3.14
65JAPYukiya Arashiro (JAP)Bbox - Bouygues Telecom3.17
66ESPMikel Nieve Iturralde (ESP)Euskaltel - Euskadi3.18
67RUSEduard Vorganov (RUS)Xacobeo - Galicia3.20
68NEDBauke Mollema (NED)Rabobank3.25
69ESPRuben Perez Moreno (ESP)Euskaltel - Euskadi3.26
70ESPDaniel Sesma Sorbet (ESP)Orbea - Oreka S.d.a3.27
71ESPGorka Izagirre Insausti (ESP)Murcia - Contentpolis - Ampozt
72RUSDmitry Kozontchuk (RUS)Rabobankzt
73NEDHans Dekkers (NED)Tml - Dommelstreek - Eindhoven3.28
74FRADamien Gaudin (FRA)Bbox - Bouygues Telecom3.30
75SUIDavid Vitoria (SUI)Rock Racing3.33
76ESPJesús Hernández Blázquez (ESP)Astana3.37
77ESPBenjamin Noval Gonzalez (ESP)Astanazt
78PORBruno Miguel Castanheira Gomes (POR)Barbot - Siper3.38
79USAFred Rodriguez (USA)Rock Racingzt
80NZLGlen Alan Chadwick (NZL)Rock Racing3.40
81ITADavide Ricci Bitti (ITA)ISD - Neri3.41
82ESPOscar Pujol Muñoz (ESP)Cervélo Testteamzt
83ESPGustavo Dominguez Lemos (ESP)Xacobeo - Galicia3.42
84ESPJosé Herrada Lopez (ESP)Murcia - Contentpolis - Ampo3.45
85ESPAmets Txurruka Ansola (ESP)Euskaltel - Euskadi3.46
86ESPJavier Mejías Leal (ESP)Fuji - Servetto3.47
87ESPRafael Valls Ferri (ESP)Burgos Monumental3.49
88NEDRicardo Van Der Velde (NED)Garmin - Slipstream3.54
89ESPAlejandro Paleo Mosquera (ESP)Xacobeo - Galicia3.55
90PORNuno Ribeiro (POR)Liberty Seguros - Würth Team3.58
91PORHernâni Brôco (POR)Liberty Seguros - Würth Team4.02
92ESPJorge Azanza Soto (ESP)Euskaltel - Euskadi4.03
93ESPDionisio Galparsoro Martinez (ESP)Murcia - Contentpolis - Ampo4.06
94ESPMiguel Minguez Ayala (ESP)Orbea - Oreka S.d.azt
95ESPEnrique Mata Cabello (ESP)Burgos Monumental4.10
96POREdgar Miguel Lemos Pinto (POR)Liberty Seguros - Würth Team4.13
97ESPDavid Martin Velasco (ESP)Rock Racing4.15
98ESPEneko Echeverz Carte (ESP)4.16
99ESPJavier Benitez Pomares (ESP)Murcia - Contentpolis - Ampo4.17
100ESPJoaquín Novoa Mendez (ESP)Cervélo Testteam4.22
101FRAMathieu Claude (FRA)Bbox - Bouygues Telecom4.23
102ESPJosé Alberto Benitez Roman (ESP)Fuji - Servettozt
103ESPIván Melero Coco (ESP)Burgos Monumental4.24
104ESPEriz Ruiz De Erentxun Antetara (ESP)Orbea - Oreka S.d.a4.29
105ESPRicardo Serrano Gonzalez (ESP)Fuji - Servettozt
106ESPJuan Francisco Mouron Doldan (ESP)Xacobeo - Galicia4.36
107ESPJoseba Larralde Alzugaray (ESP)Orbea - Oreka S.d.a4.37
108ESPMikel Ilundain Tirapu (ESP)Orbea - Oreka S.d.a4.42
109FRAGuillaume Le Floch (FRA)Bbox - Bouygues Telecom4.47
110CUBIvan Dominguez (CUB)Fuji - Servettozt
111USALucas Euser (USA)Garmin - Slipstreamzt
112ESPOscar Garcia Casarrubios Pintor (ESP)Murcia - Contentpolis - Ampo4.49
113LTUTomas Vaitkus (LTU)Astana4.54
114ESPJavier Etxarri Marin (ESP)Rock Racing4.55
115ESPJoaquin Sobrino Martinez (ESP)Burgos Monumentalzt
116ESPJosé Antonio Lopez Gil (ESP)Andalucía - Cajasur5.08
117ITAGianluca Mirenda (ITA)ISD - Nerizt
118ESPManuel Calvente Gorbas (ESP)Andalucía - Cajasur5.20
119PORHeldér Oliveira (POR)Barbot - Siper5.24
120ESPDiego Gallego Arnaiz (ESP)Burgos Monumental5.25
121ESPAitor Olano Orbegozo (ESP)Orbea - Oreka S.d.a5.28
122ESPRaul Santamarta Valvuena (ESP)Burgos Monumental5.30
123ESPDavid Francisco Delgado (ESP)Burgos Monumental5.36
124PORManuel Antonio Cardoso Leal (POR)Liberty Seguros - Würth Team5.40
125FRAGiovanni Bernaudeau (FRA)Bbox - Bouygues Telecom5.45
126PORCarlos Manuel Pinho Olivera (POR)Barbot - Siper5.48
127ESPAlberto Fernandez Sainz (ESP)Xacobeo - Galicia5.53
128PORSamuel Dias Coelho (POR)Barbot - Siper6.15
129BELIgor Abakoumov (BEL)ISD - Neri6.21
130ECUByron Patricio Guamá de la Cruz (ECU)Burgos Monumental6.27
131PORAntonio Jesus (POR)6.59
132PORAntonio Felipe Amorim Oliveira (POR)Barbot - Siper7.03
133ESPFélix Vidal Celis Zabala (ESP)Barbot - Siper25

Etappe 3 - Sahagun - Estacion Inv. De San Isiro 156.9km - 25 Maart 2009Sprint


1ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Caisse d'Epargne3.28.16 (45.202 km/h)
2ESPRubén Plaza Molina (ESP)Liberty Seguros - Würth Teamzt
3ESPJavier Moreno Bazan (ESP)Andalucía - Cajasurzt
4ESPJosé Alberto Benitez Roman (ESP)Fuji - Servettozt
5ESPRuben Perez Moreno (ESP)Euskaltel - Euskadizt
6ESPÓscar Sevilla Rivera (ESP)Rock Racingzt
7COLMauricio Alberto Ardila Cano (COL)Rabobankzt
8ESPJavier Mejías Leal (ESP)Fuji - Servettozt
9ESPJosé Joaquin Rojas Gil (ESP)Caisse d'Epargnezt
10ESPBeñat Intxausti Elorriaga (ESP)Fuji - Servettozt
11ESPAlberto Contador Velasco (ESP)Astanazt
12RUSDenis Menchov (RUS)Rabobankzt
13ESPJuan Manuel Gárate Cepa (ESP)Rabobankzt
14ESPXavier Tondo Volpini (ESP)Andalucía - Cajasurzt
15ESPDavid García Da Pena (ESP)Xacobeo - Galiciazt
16LTUIgnatas Konovalovas (LTU)Cervélo Testteamzt
17NEDBauke Mollema (NED)Rabobankzt
18USALevi Leipheimer (USA)Astanazt
19ECUByron Patricio Guamá de la Cruz (ECU)Burgos Monumentalzt
20ESPLuis Pasamontes Rodriguez (ESP)Caisse d'Epargnezt
21ESPJuan Jose Cobo Acebo (ESP)Fuji - Servettozt
22FRAGiovanni Bernaudeau (FRA)Bbox - Bouygues Telecomzt
23PORBruno Manuel Silva Pires (POR)Barbot - Siperzt
24NEDLaurens Ten Dam (NED)Rabobankzt
25ESPManuel Calvente Gorbas (ESP)Andalucía - Cajasurzt

Etappe 4 - Santa Maria Del Paramo - Galende-Laguna De Los Peces 145.4km - 26 Maart 2009Berg


1ESPJuan Jose Cobo Acebo (ESP)Fuji - Servetto3.42.03 (39.288 km/h)
2RUSDenis Menchov (RUS)Rabobank0.08
3ESPJavier Moreno Bazan (ESP)Andalucía - Cajasur0.09
4ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Caisse d'Epargnezt
5IRLPhilip Deignan (IRL)Cervélo Testteamzt
6NEDStef Clement (NED)Rabobankzt
7ESPEzequiel Mosquera Miguez (ESP)Xacobeo - Galiciazt
8USALevi Leipheimer (USA)Astanazt
9ESPAlberto Contador Velasco (ESP)Astanazt
10PORBruno Manuel Silva Pires (POR)Barbot - Siperzt
11USADavid Zabriskie (USA)Garmin - Slipstreamzt
12ESPXavier Tondo Volpini (ESP)Andalucía - Cajasurzt
13PORNuno Ribeiro (POR)Liberty Seguros - Würth Team0.20
14ESPAitor Hernandez Gutierrez (ESP)Euskaltel - Euskadi1.03
15ESPJavier Mejías Leal (ESP)Fuji - Servettozt
16NEDLaurens Ten Dam (NED)Rabobank1.07
17ESPMikel Nieve Iturralde (ESP)Euskaltel - Euskadi1.18
18ESPBeñat Intxausti Elorriaga (ESP)Fuji - Servetto1.24
19RUSEduard Vorganov (RUS)Xacobeo - Galiciazt
20ESPDavid García Da Pena (ESP)Xacobeo - Galiciazt
21ESPLuis Pasamontes Rodriguez (ESP)Caisse d'Epargnezt
22COLMauricio Alberto Ardila Cano (COL)Rabobank1.26
23UKRVolodymir Gustov (UKR)Cervélo Testteamzt
24ESPFrancisco Mancebo Perez (ESP)Rock Racingzt
25LTUIgnatas Konovalovas (LTU)Cervélo Testteamzt
26ESPÓscar Sevilla Rivera (ESP)Rock Racingzt
27COLVictor Hugo Peña Grisales (COL)Rock Racingzt
28ESPAlberto Losada Alguacil (ESP)Caisse d'Epargnezt
29ESPFrancisco Perez Sanchez (ESP)Caisse d'Epargnezt
30ESPJulian Sanchez Pimienta (ESP)Murcia - Contentpolis - Ampozt
31ESPRubén Plaza Molina (ESP)Liberty Seguros - Würth Teamzt
32NZLGlen Alan Chadwick (NZL)Rock Racingzt
33ESPVicente David Bernabéu Armengol (ESP)Barbot - Siper1.54
34ESPJose Ivan Gutierrez Palacios (ESP)Caisse d'Epargne1.58
35ESPManuel Calvente Gorbas (ESP)Andalucía - Cajasurzt
36ESPMarkel Irizar Aranburu (ESP)Euskaltel - Euskadizt
37ESPAmets Txurruka Ansola (ESP)Euskaltel - Euskadizt
38ESPOscar Pujol Muñoz (ESP)Cervélo Testteamzt
39USABlake Caldwell (USA)Garmin - Slipstreamzt
40ESPJavier Etxarri Marin (ESP)Rock Racingzt
41ESPRafael Valls Ferri (ESP)Burgos Monumental2.16
42ESPJosé Enrique Gutiérrez Cataluña (ESP)Rock Racing2.45
43ECUByron Patricio Guamá de la Cruz (ECU)Burgos Monumental3.02
44POLBartosz Huzarski (POL)ISD - Nerizt
45ESPCarlos Nozal Vega (ESP)Liberty Seguros - Würth Teamzt
46ESPIsidro Nozal Vega (ESP)Liberty Seguros - Würth Teamzt
47ESPIñigo Cuesta Lopez De Castro (ESP)Cervélo Testteam3.13
48ESPCarlos Sastre Candil (ESP)Cervélo Testteamzt
49UKRVitaliy Kondrut (UKR)ISD - Neri4.32
50PORHernâni Brôco (POR)Liberty Seguros - Würth Teamzt

Etappe 5 - Benavente - Valladolid 152.5km - 27 Maart 2009Sprint


1ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Caisse d'Epargne3.17.46 (46.276 km/h)
2ESPJosé Joaquin Rojas Gil (ESP)Caisse d'Epargnezt
3ESPPablo Urtasun Perez (ESP)Euskaltel - Euskadizt
4ESPRicardo Serrano Gonzalez (ESP)Fuji - Servetto0.02
5BELIgor Abakoumov (BEL)ISD - Nerizt
6ESPÓscar Sevilla Rivera (ESP)Rock Racingzt
7RUSEduard Vorganov (RUS)Xacobeo - Galiciazt
8ESPDavid García Da Pena (ESP)Xacobeo - Galiciazt
9ESPJoaquin Sobrino Martinez (ESP)Burgos Monumentalzt
10ESPAlberto Contador Velasco (ESP)Astanazt
11ESPManuel Calvente Gorbas (ESP)Andalucía - Cajasurzt
12UKRDenys Kostyuk (UKR)ISD - Nerizt
13ESPJuan Francisco Mouron Doldan (ESP)Xacobeo - Galiciazt
14ESPRuben Perez Moreno (ESP)Euskaltel - Euskadizt
15ESPJorge Azanza Soto (ESP)Euskaltel - Euskadizt
16USALevi Leipheimer (USA)Astanazt
17NEDStef Clement (NED)Rabobankzt
18ESPAitor Hernandez Gutierrez (ESP)Euskaltel - Euskadizt
19NEDHuub Duyn (NED)Garmin - Slipstreamzt
20ESPEzequiel Mosquera Miguez (ESP)Xacobeo - Galiciazt
21ESPJuan Jose Cobo Acebo (ESP)Fuji - Servettozt
22ESPRubén Plaza Molina (ESP)Liberty Seguros - Würth Teamzt
23IRLPhilip Deignan (IRL)Cervélo Testteamzt
24ESPMarkel Irizar Aranburu (ESP)Euskaltel - Euskadizt
25ESPJosé Antonio Carrasco Ramirez (ESP)Andalucía - Cajasurzt

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden