De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Ronde van Trentino - 2009 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Ronde van Trentino - 2009 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Italië

Uitslagen 2009

Ronde van Trentino 2009

ItaliëItalië - 4 April 2009 - 25 April 2009


Algemeen klassement - 7 April 2009


1ITAIvan Basso (ITA)Liquigas13.17.50
2SLOJanez Brajkovic (SLO)Astana0.22
3POLPrzemyslaw Niemec (POL)Miche - Silver Cross0.33
4ITAStefano Garzelli (ITA)Acqua & Sapone - Caffe Mokambo0.55
5ITADomenico Pozzovivo (ITA)C.S.F. Group Navigare1.08
6ITAGilberto Simoni (ITA)Serramenti PVC Diquigiovanni - Selle Italia1.14
7ITAGiampaolo Caruso (ITA)Ceramica Flaminia - Bossini Docce1.18
8ITADanilo Di Luca (ITA)Lpr Brakes - Farnese Vini1.49
9ITAPietro Caucchioli (ITA)Lampre - N.G.C.1.55
10VENJackson Jesus Rodriguez Ortiz (VEN)Serramenti PVC Diquigiovanni - Selle Italia2.02
11BLRBranislau Samoilau (BLR)Quick Step2.03
12POLSylvester Szmyd (POL)Liquigas2.24
13SUIReto Hollenstein (SUI)Vorarlberg - Corratec2.38
14ITALeonardo Bertagnolli (ITA)Serramenti PVC Diquigiovanni - Selle Italia2.40
15SLOTomaz Nose (SLO)Adria Mobil2.56
16COLMiguel Angel Rubiano Chavez (COL)Centri Della Calzatura3.06
17CRORobert Kiserlovski (CRO)Fuji - Servetto3.26
18ITAMassimiliano Gentili (ITA)Ceramica Flaminia - Bossini Docce3.30
19COLEdwin Andres Carvajal Jaramillo (COL)Miche - Silver Cross3.33
20ESPSergio Pardilla Bellón (ESP)Carmiooro & A-Style3.38
21VENCarlos Jose Ochoa (VEN)Serramenti PVC Diquigiovanni - Selle Italia3.40
22GERAndreas Klöden (GER)Astana3.42
23ITAFrancesco Masciarelli (ITA)Acqua & Sapone - Caffe Mokambo3.43
24SLOJure Golcer (SLO)Lpr Brakes - Farnese Vini3.56
25BLRYauhen Sobal (BLR)Centri Della Calzatura4.22
26UKRRuslan Pidgornyy (UKR)ISD - Neri4.30
27FRACyril Dessel (FRA)AG2R - La Mondiale4.32
28ITAFortunato Baliani (ITA)C.S.F. Group Navigare4.54
29FRAGuillaume Bonnafond (FRA)AG2R - La Mondiale5.05
30CROVladimir Miholjevic (CRO)Liquigas5.25
31CZEMartin Mares (CZE)PSK Whirlpool - Author5.31
32CZELeopold König (CZE)PSK Whirlpool - Author5.32
33SUIOliver Zaugg (SUI)Liquigas5.37
34ITAMarzio Bruseghin (ITA)Lampre - N.G.C.5.49
35ITAMassimo Codol (ITA)Acqua & Sapone - Caffe Mokambo5.55
36ITAGiovanni Visconti (ITA)ISD - Neri6.23
37ITAFrancesco De Bonis (ITA)Serramenti PVC Diquigiovanni - Selle Italia6.53
38AUTHarald Totschnig (AUT)Elk Haus - Simplon7.16
39ESPMarcos Garcia Fernandez (ESP)Xacobeo - Galicia7.19
40FRALudovic Turpin (FRA)AG2R - La Mondiale7.21
41ITAMarco Marzano (ITA)Lampre - N.G.C.7.39
42ITAMassimo Giunti (ITA)Miche - Silver Cross7.41
43ITARuggero Marzoli (ITA)Acqua & Sapone - Caffe Mokambo8.21
44ITAAndrea Noe (ITA)Liquigas8.24
45ITADonato Cannone (ITA)Betonexpressz 2000 - Limonta9.30
46GERPatrik Sinkewitz (GER)PSK Whirlpool - Author9.42
47SUIElias Schmäh (SUI)Vorarlberg - Corratec10.58
48ITASimone Stortoni (ITA)C.S.F. Group Navigare11.14
49ITAFrancesco Failli (ITA)Acqua & Sapone - Caffe Mokambo11.20
50ITADario David Cioni (ITA)ISD - Neri11.26
51ITAGabriele Bosisio (ITA)Lpr Brakes - Farnese Vini11.44
52ITAAlessandro Bisolti (ITA)C.S.F. Group Navigare11.57
53UKRAndriy Grivko (UKR)ISD - Neri12.01
54FRASébastien Fournet Fayard (FRA)Carmiooro & A-Stylezt
55AUTMatthias Brändle (AUT)Elk Haus - Simplon12.11
56ITAPasquale Muto (ITA)Miche - Silver Cross12.19
57ESPAlberto Fernandez Sainz (ESP)Xacobeo - Galicia12.46
58CROMatija Kvasina (CRO)Aeronautica Militare - Amica Chips - Knauf13.02
59POLBartosz Huzarski (POL)ISD - Neri13.12
60ITAAndrea Moletta (ITA)Miche - Silver Cross13.15
61FRABlaise Sonnery (FRA)AG2R - La Mondiale13.43
62ITAVincenzo Garofalo (ITA)Aeronautica Militare - Amica Chips - Knauf14.01
63FINKjell Carlström (FIN)Liquigas14.19
64COLRafael Infantino Abreu (COL)Aeronautica Militare - Amica Chips - Knauf15.21
65KAZRoman Kireyev (KAZ)Astana15.53
66SLORobert Vrecer (SLO)Adria Mobil16.24
67ITASanto Anza (ITA)ISD - Neri18.41
68ITAMarco Frapporti (ITA)C.S.F. Group Navigare18.43
69KAZAndrey Zeits (KAZ)Astana19.29
70ITAFabio Taborre (ITA)Serramenti PVC Diquigiovanni - Selle Italia19.45
71ITAAlessandro Spezialetti (ITA)Lpr Brakes - Farnese Vini20.30
72UKRYaroslav Popovych (UKR)Astana20.53
73NEDAlain Van Der Velde (NED)Centri Della Calzatura20.56
74AUTMartin Schöffmann (AUT)Elk Haus - Simplon22.13
75ITARiccardo Chiarini (ITA)Lpr Brakes - Farnese Vini22.23
76ITAFrancesco Tizza (ITA)Carmiooro & A-Style23.48
77UKRVolodymyr Zagorodny (UKR)Lampre - N.G.C.27.01
78ITADiego Caccia (ITA)Barloworld - Bianchi27.04
79ITAFrancesco Bellotti (ITA)Barloworld - Bianchi27.41
80ITALuigi Sestili (ITA)Ceramica Flaminia - Bossini Docce27.53
81UKRYuriy Krivtsov (UKR)AG2R - La Mondiale29.01
82ITAFabio Terrenzio (ITA)Carmiooro & A-Style29.20
83FRABlel Kadri (FRA)AG2R - La Mondiale31.53
84ITAEnrico Zen (ITA)C.S.F. Group Navigare32.28
85FRAJohn Gadret (FRA)AG2R - La Mondiale32.34
86ITAMarco Carletti (ITA)Betonexpressz 2000 - Limonta33.43
87RSARobert Hunter (RSA)Barloworld - Bianchi33.48
88ITAGiairo Ermeti (ITA)Lpr Brakes - Farnese Vini34.33
89ITAMatteo Montaguti (ITA)Lpr Brakes - Farnese Vini34.36
90UKRVolodimyr Duma (UKR)Ceramica Flaminia - Bossini Docce34.40
91ITAEddy Ratti (ITA)Aeronautica Militare - Amica Chips - Knauf34.58
92ITAMarco Cattaneo (ITA)Lpr Brakes - Farnese Vini35.11
93UKRDmytro Grabovskyy (UKR)ISD - Neri35.17
94RUSDmitri Nikandrov (RUS)Centri Della Calzatura36.20
95LTUDainius Kairelis (LTU)Ceramica Flaminia - Bossini Docce38.14
96ITAEmanuele Vona (ITA)ISD - Neri39.01
97NEDStefan Cohnen (NED)Betonexpressz 2000 - Limonta40.16
98HUNIstvan Cziraki (HUN)Betonexpressz 2000 - Limonta42.42
99ITAMauro Da Dalto (ITA)Lampre - N.G.C.45.08
100ESPAlejandro Paleo Mosquera (ESP)Xacobeo - Galicia45.23
101ITALeonardo Moser (ITA)Serramenti PVC Diquigiovanni - Selle Italia45.29
102ITAAndrea Masciarelli (ITA)Acqua & Sapone - Caffe Mokambo45.37
103ARGRoberto Antonio Richeze Araquistaín (ARG)Betonexpressz 2000 - Limonta45.39
104ITAMassimiliano Mori (ITA)Lampre - N.G.C.46.18
105ITAFilippo Simeoni (ITA)Ceramica Flaminia - Bossini Docce46.27
106CZEPetr Bencik (CZE)PSK Whirlpool - Author46.38
107ITAWalter Proch (ITA)Betonexpressz 2000 - Limonta46.49
108ITALuca Zanasca (ITA)Adria Mobil46.50
109CZEFrantisek Kloucek (CZE)PSK Whirlpool - Author47.09
110CZEMartin Hebík (CZE)PSK Whirlpool - Author47.14
111AUTHarald Starzengruber (AUT)Elk Haus - Simplon48.03
112FRAEric Berthou (FRA)Carmiooro & A-Style48.46
113ITAAntonio Quadranti (ITA)Betonexpressz 2000 - Limonta51.15
114SUISilvere Ackermann (SUI)Vorarlberg - Corratec55.56
115CZEJakub Danacik (CZE)PSK Whirlpool - Author59.30
116POLKrzysztof Szczawinski (POL)Miche - Silver Cross1.00.40
117POLArtur Krol (POL)Centri Della Calzatura1.01.28
118SLOMatej Gnezda (SLO)Adria Mobil1.01.46
119GBRGeraint Howell Thomas (GBR)Barloworld - Bianchi1.04.18
120ITAAlexander Gufler (ITA)Vorarlberg - Corratec20

Etappe 1 - Torbole - Arco 16.3km - 4 April 2009Individuele Tijdrit


1GERAndreas Klöden (GER)Astana18.21 (53.29 km/h)
2SLOJanez Brajkovic (SLO)Astana0.01
3UKRAndriy Grivko (UKR)ISD - Neri0.07
4BLRBranislau Samoilau (BLR)Quick Step0.08
5ITAGabriele Bosisio (ITA)Lpr Brakes - Farnese Vini0.09
6ITAGiovanni Visconti (ITA)ISD - Neri0.22
7ITALeonardo Bertagnolli (ITA)Serramenti PVC Diquigiovanni - Selle Italia0.24
8ITAStefano Garzelli (ITA)Acqua & Sapone - Caffe Mokambo0.26
9POLBartosz Huzarski (POL)ISD - Neri0.30
10ITALuca Celli (ITA)Serramenti PVC Diquigiovanni - Selle Italia0.34
11UKRYuriy Krivtsov (UKR)AG2R - La Mondiale0.35
12UKRRuslan Pidgornyy (UKR)ISD - Neri0.36
13ITARiccardo Chiarini (ITA)Lpr Brakes - Farnese Vini0.38
14ITAPietro Caucchioli (ITA)Lampre - N.G.C.0.43
15ITAGiairo Ermeti (ITA)Lpr Brakes - Farnese Vini0.45
16ITAAlessandro Spezialetti (ITA)Lpr Brakes - Farnese Vini0.48
17CRORobert Kiserlovski (CRO)Fuji - Servetto0.49
18ITAFrancesco De Bonis (ITA)Serramenti PVC Diquigiovanni - Selle Italiazt
19ITAIvan Basso (ITA)Liquigaszt
20ITADario David Cioni (ITA)ISD - Neri0.51
21ITAFederico Canuti (ITA)C.S.F. Group Navigare0.53
22FRABlel Kadri (FRA)AG2R - La Mondialezt
23ITAThomas Bertolini (ITA)Serramenti PVC Diquigiovanni - Selle Italia0.54
24UKRVolodimyr Duma (UKR)Ceramica Flaminia - Bossini Docce0.55
25COLRafael Infantino Abreu (COL)Aeronautica Militare - Amica Chips - Knaufzt
26KAZRoman Kireyev (KAZ)Astana0.56
27ITAMatteo Montaguti (ITA)Lpr Brakes - Farnese Vinizt
28POLSylvester Szmyd (POL)Liquigaszt
29ITALuigi Sestili (ITA)Ceramica Flaminia - Bossini Docce0.57
30LTUDainius Kairelis (LTU)Ceramica Flaminia - Bossini Doccezt
31ITAMarzio Bruseghin (ITA)Lampre - N.G.C.zt
32RSARobert Hunter (RSA)Barloworld - Bianchi0.58
33ITADomenico Pozzovivo (ITA)C.S.F. Group Navigare0.59
34ITAFortunato Baliani (ITA)C.S.F. Group Navigare1.00
35ITAMassimo Codol (ITA)Acqua & Sapone - Caffe Mokambozt

Etappe 2 - Riva del Garda - Alpe di Pampeago 141km - 5 April 2009Berg


1POLPrzemyslaw Niemec (POL)Miche - Silver Cross3.50.44 (36.66 km/h)
2ITAIvan Basso (ITA)Liquigas0.22
3ITAGiampaolo Caruso (ITA)Ceramica Flaminia - Bossini Docce0.39
4ITAGilberto Simoni (ITA)Serramenti PVC Diquigiovanni - Selle Italia0.45
5SLOJanez Brajkovic (SLO)Astana1.01
6ITADomenico Pozzovivo (ITA)C.S.F. Group Navigare1.08
7VENJackson Jesus Rodriguez Ortiz (VEN)Serramenti PVC Diquigiovanni - Selle Italia1.24
8COLMiguel Angel Rubiano Chavez (COL)Centri Della Calzatura1.26
9ESPSergio Pardilla Bellón (ESP)Carmiooro & A-Style1.34
10SLOTomaz Nose (SLO)Adria Mobil1.42
11SUIReto Hollenstein (SUI)Vorarlberg - Corratec1.45
12SLORobert Vrecer (SLO)Adria Mobil1.46
13ITAStefano Garzelli (ITA)Acqua & Sapone - Caffe Mokambo1.49
14ITADanilo Di Luca (ITA)Lpr Brakes - Farnese Vini1.50
15ITAPietro Caucchioli (ITA)Lampre - N.G.C.1.51
16ITAMassimiliano Gentili (ITA)Ceramica Flaminia - Bossini Docce1.54
17BLRBranislau Samoilau (BLR)Quick Stepzt
18CROVladimir Miholjevic (CRO)Liquigas1.59
19VENCarlos Jose Ochoa (VEN)Serramenti PVC Diquigiovanni - Selle Italia2.02
20ITAAndrea Noe (ITA)Liquigaszt
21ITAFrancesco Masciarelli (ITA)Acqua & Sapone - Caffe Mokambo2.04
22POLSylvester Szmyd (POL)Liquigas2.08
23ITAGabriele Bosisio (ITA)Lpr Brakes - Farnese Vini2.10
24COLEdwin Andres Carvajal Jaramillo (COL)Miche - Silver Cross2.17
25UKRRuslan Pidgornyy (UKR)ISD - Neri2.20
26SLOJure Golcer (SLO)Lpr Brakes - Farnese Vinizt
27CRORobert Kiserlovski (CRO)Fuji - Servetto2.22
28GERAndreas Klöden (GER)Astana2.38
29ITAMassimo Giunti (ITA)Miche - Silver Crosszt
30ITAFortunato Baliani (ITA)C.S.F. Group Navigare2.50
31CZELeopold König (CZE)PSK Whirlpool - Author2.58
32FRACyril Dessel (FRA)AG2R - La Mondialezt
33FRALudovic Turpin (FRA)AG2R - La Mondialezt
34FRABlel Kadri (FRA)AG2R - La Mondiale3.04
35ITALeonardo Bertagnolli (ITA)Serramenti PVC Diquigiovanni - Selle Italiazt

Etappe 3 - Tesero - Innervillgraten 165.5km - 6 April 2009Sprint


1RSARobert Hunter (RSA)Barloworld - Bianchi4.09.16 (38.513 km/h)
2ITAStefano Garzelli (ITA)Acqua & Sapone - Caffe Mokambozt
3ITADanilo Di Luca (ITA)Lpr Brakes - Farnese Vinizt
4VENJackson Jesus Rodriguez Ortiz (VEN)Serramenti PVC Diquigiovanni - Selle Italiazt
5ITAPasquale Muto (ITA)Miche - Silver Crosszt
6ITAMassimiliano Gentili (ITA)Ceramica Flaminia - Bossini Doccezt
7ITAAndrea Moletta (ITA)Miche - Silver Crosszt
8ITAGiampaolo Caruso (ITA)Ceramica Flaminia - Bossini Doccezt
9POLPrzemyslaw Niemec (POL)Miche - Silver Crosszt
10FRACyril Dessel (FRA)AG2R - La Mondialezt
11POLSylvester Szmyd (POL)Liquigaszt
12CZELeopold König (CZE)PSK Whirlpool - Authorzt
13FRAGuillaume Bonnafond (FRA)AG2R - La Mondialezt
14ITAPietro Caucchioli (ITA)Lampre - N.G.C.zt
15COLMiguel Angel Rubiano Chavez (COL)Centri Della Calzaturazt
16ITADaniele Colli (ITA)Carmiooro & A-Stylezt
17SUIReto Hollenstein (SUI)Vorarlberg - Corrateczt
18ITAIvan Basso (ITA)Liquigaszt
19ITALeonardo Bertagnolli (ITA)Serramenti PVC Diquigiovanni - Selle Italiazt
20SLOTomaz Nose (SLO)Adria Mobilzt
21BLRBranislau Samoilau (BLR)Quick Stepzt
22SLOJanez Brajkovic (SLO)Astanazt
23ITADonato Cannone (ITA)Betonexpressz 2000 - Limontazt
24ITAGilberto Simoni (ITA)Serramenti PVC Diquigiovanni - Selle Italiazt
25ITAMarco Frapporti (ITA)C.S.F. Group Navigarezt

Etappe 4 - Sillan - Pejo Fonti 214.2km - 7 April 2009Sprint


1ITADanilo Di Luca (ITA)Lpr Brakes - Farnese Vini4.58.19 (42.036 km/h)
2ITAGiampaolo Caruso (ITA)Ceramica Flaminia - Bossini Doccezt
3ITAStefano Garzelli (ITA)Acqua & Sapone - Caffe Mokambozt
4ITADomenico Pozzovivo (ITA)C.S.F. Group Navigarezt
5ITAIvan Basso (ITA)Liquigas0.04
6POLPrzemyslaw Niemec (POL)Miche - Silver Cross0.22
7ITAGilberto Simoni (ITA)Serramenti PVC Diquigiovanni - Selle Italiazt
8ITALeonardo Bertagnolli (ITA)Serramenti PVC Diquigiovanni - Selle Italiazt
9VENJackson Jesus Rodriguez Ortiz (VEN)Serramenti PVC Diquigiovanni - Selle Italiazt
10SLOJanez Brajkovic (SLO)Astana0.30
11ITAPietro Caucchioli (ITA)Lampre - N.G.C.zt
12POLSylvester Szmyd (POL)Liquigaszt
13SUIReto Hollenstein (SUI)Vorarlberg - Corratec0.42
14BLRYauhen Sobal (BLR)Centri Della Calzatura0.44
15SLOTomaz Nose (SLO)Adria Mobil0.51
16ITAFrancesco Masciarelli (ITA)Acqua & Sapone - Caffe Mokambozt
17VENCarlos Jose Ochoa (VEN)Serramenti PVC Diquigiovanni - Selle Italia0.57
18SLOJure Golcer (SLO)Lpr Brakes - Farnese Vini1.00
19ESPSergio Pardilla Bellón (ESP)Carmiooro & A-Stylezt
20COLEdwin Andres Carvajal Jaramillo (COL)Miche - Silver Cross1.06
21ITAGiovanni Visconti (ITA)ISD - Neri1.07
22FRACyril Dessel (FRA)AG2R - La Mondiale1.09
23ITAMassimiliano Gentili (ITA)Ceramica Flaminia - Bossini Doccezt
24SUIOliver Zaugg (SUI)Liquigas1.11
25CZEMartin Mares (CZE)PSK Whirlpool - Authorzt
26BLRBranislau Samoilau (BLR)Quick Stepzt
27COLMiguel Angel Rubiano Chavez (COL)Centri Della Calzatura1.21
28CRORobert Kiserlovski (CRO)Fuji - Servetto1.25
29FRAGuillaume Bonnafond (FRA)AG2R - La Mondiale1.35
30POLBartosz Huzarski (POL)ISD - Neri1.42
31ITAMassimo Codol (ITA)Acqua & Sapone - Caffe Mokambo2.14
32ITARuggero Marzoli (ITA)Acqua & Sapone - Caffe Mokambozt
33GERPatrik Sinkewitz (GER)PSK Whirlpool - Authorzt
34GERAndreas Klöden (GER)Astanazt
35ESPMarcos Garcia Fernandez (ESP)Xacobeo - Galiciazt

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden