De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Trofeo Palma de Mallorca - 2009 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Trofeo Palma de Mallorca - 2009 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Spanje

Uitslagen 2009

Trofeo Palma de Mallorca 2009

SpanjeSpanje - 8 Februari 2009


Trofeo Palma de Mallorca - 8 Februari 2009


1BELGert Steegmans (BEL)Team Katusha2.35.42 (44.7km/h)
2AUSRobbie McEwen (AUS)Team Katushazt
3ESPJosé Joaquin Rojas Gil (ESP)Caisse d'Epargnezt
4AUSGraeme Allen Brown (AUS)Rabobankzt
5ESPKoldo Fernandez De Larrea (ESP)Euskaltel - Euskadizt
6BLRAlexandre Usov (BLR)Cofidis, le Crédit en Lignezt
7ESPFrancisco Jose Pacheco Torres (ESP)Murcia - Contentpolis - Ampozt
8GEREric Baumann (GER)Nutrixxion - Sparkassezt
9COLLeonardo Fabio Duque (COL)Cofidis, le Crédit en Lignezt
10ESPVicente Reynès Mimo (ESP)Team Columbia - HTCzt
11NEDBram Schmitz (NED)Van Vliet - Ebh - Elshofzt
12GERDennis Pohl (GER)Kuota - Indelandzt
13NEDTom Leezer (NED)Rabobankzt
14FRAJérôme Pineau (FRA)Quick Stepzt
15FRAGuillaume Blot (FRA)Cofidis, le Crédit en Lignezt
16ESPEnrique Mata Cabello (ESP)Burgos Monumentalzt
17GERSteffen Radochla (GER)Elk Haus - Simplonzt
18BLRAleksandr Kuschynski (BLR)Liquigaszt
19NEDArjen Pieter De Baat (NED)Van Vliet - Ebh - Elshofzt
20GERJoachim Tolles (GER)Kuota - Indelandzt
21GERGerald Ciolek (GER)Team Milramzt
22ESPJoaquin Sobrino Martinez (ESP)Burgos Monumentalzt
23ESPDaniel Sesma Sorbet (ESP)Orbea - Oreka S.d.azt
24ESPManuel Vazquez Hueso (ESP)Murcia - Contentpolis - Ampozt
25GERStefan Ganser (GER)Kuota - Indelandzt
26ESPGustavo Dominguez Lemos (ESP)Xacobeo - Galiciazt
27ITADario Cataldo (ITA)Quick Stepzt
28PORRui Alberto Faria da Costa (POR)Caisse d'Epargnezt
29BELDries Devenyns (BEL)Quick Stepzt
30FRAArnaud Coyot (FRA)Caisse d'Epargnezt
31AUTJochen Summer (AUT)Elk Haus - Simplonzt
32BELKenny Dehaes (BEL)Silence - Lottozt
33FRASylvain Chavanel (FRA)Quick Stepzt
34GERBjörn Thurau (GER)Elk Haus - Simplonzt
35NOREdvald Boasson Hagen (NOR)Team Columbia - HTCzt
36RUSEduard Vorganov (RUS)Xacobeo - Galiciazt
37ESPFrancisco Perez Sanchez (ESP)Caisse d'Epargnezt
38AUTGerhard Trampusch (AUT)Elk Haus - Simplonzt
39GERTony Martin (GER)Team Columbia - HTCzt
40ESPRicardo Garcia Ambroa (ESP)Orbea - Oreka S.d.azt
41ESPDaniel Moreno Fernández (ESP)Caisse d'Epargnezt
42ESPAndoni Blazquez Berasarte (ESP)Orbea - Oreka S.d.azt
43ESPIban Mayoz Etxebarria (ESP)Xacobeo - Galiciazt
44RUSNikolay Trusov (RUS)Team Katushazt
45AUTStefan Rucker (AUT)Elk Haus - Simplonzt
46ESPJorge Azanza Soto (ESP)Euskaltel - Euskadizt
47ESPJavier Etxarri Marin (ESP)Rock Racingzt
48GERMarkus Eichler (GER)Team Milramzt
49AUTThomas Rohregger (AUT)Team Milramzt
50ESPManuel Ortega Ocana (ESP)Andalucía - Cajasurzt
51ESPMikel Nieve Iturralde (ESP)Euskaltel - Euskadizt
52FRASamuel Dumoulin (FRA)Cofidis, le Crédit en Lignezt
53NEDRick Flens (NED)Rabobankzt
54ESPBingen Fernandez Bustinza (ESP)Cofidis, le Crédit en Lignezt
55FRAMathieu Drujon (FRA)Caisse d'Epargnezt
56ESPRafael Valls Ferri (ESP)Burgos Monumentalzt
57BELStijn Devolder (BEL)Quick Stepzt
58ESPEneko Echeverz Carte (ESP)zt
59GERMarkus Fothen (GER)Team Milramzt
60AUTHarald Starzengruber (AUT)Elk Haus - Simplonzt
61GERMarcel Sieberg (GER)Team Columbia - HTCzt
62ESPAndres Sergio De Lis (ESP)Euskaltel - Euskadizt
63NEDLars Jun (NED)Van Vliet - Ebh - Elshofzt
64GBRTom Barras (GBR)Plowman Craven - Madisonzt
65GERTim Klessa (GER)Kuota - Indelandzt
66NEDEmmanuel Van Ruitenbeek (NED)Kuota - Indelandzt
67ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Caisse d'Epargnezt
68ESPMarcos Garcia Fernandez (ESP)Xacobeo - Galiciazt
69GERChristian Knees (GER)Team Milramzt
70ESPJuan Francisco Mouron Doldan (ESP)Xacobeo - Galiciazt
71ITAMorris Possoni (ITA)Team Columbia - HTCzt
72FRAStéphane Augé (FRA)Cofidis, le Crédit en Lignezt
73CRCAndrey Amador Bipkazacova (CRC)Caisse d'Epargnezt
74NEDWim Stroetinga (NED)Team Milramzt
75ESPJavier Benitez Pomares (ESP)Murcia - Contentpolis - Ampozt
76GERDirk Müller (GER)Nutrixxion - Sparkassezt
77BELStijn Vandenbergh (BEL)Team Katushazt
78NEDLaurens Ten Dam (NED)Rabobankzt
79NEDJoost Van Leijen (NED)Vacansoleil Pro Cycling Teamzt
80SUIMichael Albasini (SUI)Team Columbia - HTCzt
81NEDJarno Gmelich Meijling (NED)Van Vliet - Ebh - Elshofzt
82GBRStephen Adams (GBR)Plowman Craven - Madisonzt
83ESPInigo Landaluze Intxaurraga (ESP)Euskaltel - Euskadizt
84GERStefan Parinussa (GER)Nutrixxion - Sparkassezt
85AUTClemens Fankhauser (AUT)Elk Haus - Simplonzt
86GERBert Grabsch (GER)Team Columbia - HTCzt
87GBRJonathan Mozley (GBR)Plowman Craven - Madisonzt
88ITAMatteo Tosatto (ITA)Quick Stepzt
89ESPSamuel Sanchez Gonzalez (ESP)Euskaltel - Euskadizt
90AUTWolfgang Murer (AUT)Elk Haus - Simplonzt
91ESPManuel Calvente Gorbas (ESP)Andalucía - Cajasurzt
92BELFrederik Willems (BEL)Liquigaszt
93ESPSergio Dominguez Munoz (ESP)Murcia - Contentpolis - Ampozt
94AUTBernhard Eisel (AUT)Team Columbia - HTCzt
95GERMarcus Burghardt (GER)Team Columbia - HTCzt
96ITADaniele Bennati (ITA)Liquigaszt
97ESPEloy Teruel Rovira (ESP)Murcia - Contentpolis - Ampozt
98SVKMartin Velits (SVK)Team Milramzt
99RUSSergey Ivanov (RUS)Team Katusha0.13
100AUSMathew Hayman (AUS)Rabobank0.15
101ESPAntonio Colom Mas (ESP)Team Katushazt
102GERAndreas Schillinger (GER)Nutrixxion - Sparkassezt
103RUSVladimir Isaychev (RUS)Xacobeo - Galiciazt
104ESPPablo Urtasun Perez (ESP)Euskaltel - Euskadizt
105ESPDavid Francisco Delgado (ESP)Burgos Monumentalzt
106ESPFrancisco Javier Aramendia Llorente (ESP)Euskaltel - Euskadizt
107ESPAitor Perez Arrieta (ESP)Murcia - Contentpolis - Ampozt
108ESPAlejandro Paleo Mosquera (ESP)Xacobeo - Galiciazt
109ESPJavier Moreno Bazan (ESP)Andalucía - Cajasurzt
110ESPJesus Rosendo Prado (ESP)Andalucía - Cajasurzt
111ESPJuan Javier Estrada Ruiz (ESP)Andalucía - Cajasurzt
112ESPJuan Manuel Gárate Cepa (ESP)Rabobankzt
113ESPEsteban Plaza Mira (ESP)Andalucía - Cajasurzt
114ESPAntonio Piedra Perez (ESP)Andalucía - Cajasurzt
115FRAChristophe Kern (FRA)Cofidis, le Crédit en Lignezt
116NEDDennis Kreder (NED)Van Vliet - Ebh - Elshofzt
117COLMarlon Alirio Perez Arango (COL)Caisse d'Epargnezt
118GBRTom Murray (GBR)Plowman Craven - Madisonzt
119MEXJose Carlos Valdez Calva (MEX)Burgos Monumentalzt
120GERJean-Mitja Schlüter (GER)Nutrixxion - Sparkassezt
121GERRonny Scholz (GER)Team Milramzt
122GBRJonathan Tiernan-Locke (GBR)Plowman Craven - Madisonzt
123GBRAnthony Gibb (GBR)Plowman Craven - Madisonzt
124RUSDmitry Kozontchuk (RUS)Rabobankzt
125GERAlexander Gottfried (GER)Kuota - Indelandzt
126SUIHubert Schwab (SUI)Quick Stepzt
127ESPEriz Ruiz De Erentxun Antetara (ESP)Orbea - Oreka S.d.azt
128ESPDiego Gallego Arnaiz (ESP)Burgos Monumentalzt
129ITAMarco Pinotti (ITA)Team Columbia - HTCzt
130ITADavide Malacarne (ITA)Quick Stepzt
131ITAMauro Facci (ITA)Quick Stepzt
132ESPMiguel Minguez Ayala (ESP)Orbea - Oreka S.d.azt
133ESPPedro Fernandez Hermida (ESP)Xacobeo - Galiciazt
134FRARomain Villa (FRA)Cofidis, le Crédit en Lignezt
135GBREvan Oliphant (GBR)Endura Racingzt
136SVKJan Valach (SVK)Elk Haus - Simplonzt
137ESPLluís Guillermo Mas Bonet (ESP)Burgos Monumentalzt
138GERPaul Martens (GER)Rabobankzt
139ESPOscar Pereiro Sio (ESP)Caisse d'Epargnezt
140ESPJosé Antonio Lopez Gil (ESP)Andalucía - Cajasurzt
141ESPJosé Antonio Redondo Ramos (ESP)Andalucía - Cajasurzt
142RUSVladimir Karpets (RUS)Team Katushazt
143ESPJose Ruiz Sanchez (ESP)Andalucía - Cajasurzt
144ESPHector Espasandin Rama (ESP)Xacobeo - Galiciazt
145FRAFlorent Brard (FRA)Cofidis, le Crédit en Lignezt
146ESPJoan Horrach Rippoll (ESP)Team Katushazt
147NEDRonan Van Zandbeek (NED)Van Vliet - Ebh - Elshofzt
148RUSSerguei Klimov (RUS)Team Katushazt
149ESPJulian Sanchez Pimienta (ESP)Murcia - Contentpolis - Ampozt
150NEDBas Stamsnijder (NED)Van Vliet - Ebh - Elshofzt

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden