De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Trofeo Inca - 2009 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Trofeo Inca - 2009 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Spanje

Uitslagen 2009

Trofeo Inca 2009

SpanjeSpanje - 10 Februari 2009


Trofeo Inca - 10 Februari 2009


1AUSRobbie McEwen (AUS)Team Katusha4.09.02 (42.52 km/h)
2AUSGraeme Allen Brown (AUS)Rabobankzt
3FRAGuillaume Blot (FRA)Cofidis, le Crédit en Lignezt
4ITADaniele Bennati (ITA)Liquigaszt
5ESPKoldo Fernandez De Larrea (ESP)Euskaltel - Euskadizt
6ESPFrancisco Jose Pacheco Torres (ESP)Murcia - Contentpolis - Ampozt
7BELKurt Hovelynck (BEL)Quick Stepzt
8NEDTom Leezer (NED)Rabobankzt
9ESPJosé Joaquin Rojas Gil (ESP)Caisse d'Epargnezt
10ESPJoaquin Sobrino Martinez (ESP)Burgos Monumentalzt
11GERGerald Ciolek (GER)Team Milramzt
12NOREdvald Boasson Hagen (NOR)Team Columbia - HTCzt
13FRAJérôme Pineau (FRA)Quick Stepzt
14NEDArjen Pieter De Baat (NED)Van Vliet - Ebh - Elshofzt
15ESPManuel Vazquez Hueso (ESP)Murcia - Contentpolis - Ampozt
16GEREric Baumann (GER)Nutrixxion - Sparkassezt
17ESPJavier Benitez Pomares (ESP)Murcia - Contentpolis - Ampozt
18ESPAntonio Colom Mas (ESP)Team Katushazt
19RUSEduard Vorganov (RUS)Xacobeo - Galiciazt
20ESPVicente Reynès Mimo (ESP)Team Columbia - HTCzt
21GERMarcel Sieberg (GER)Team Columbia - HTCzt
22ESPImanol Erviti Ollo (ESP)Caisse d'Epargnezt
23FRAMathieu Drujon (FRA)Caisse d'Epargnezt
24ESPRafael Valls Ferri (ESP)Burgos Monumentalzt
25GERBjörn Thurau (GER)Elk Haus - Simplonzt
26FRASylvain Chavanel (FRA)Quick Stepzt
27CRCAndrey Amador Bipkazacova (CRC)Caisse d'Epargnezt
28GERJoachim Tolles (GER)Kuota - Indelandzt
29ESPFrancisco Perez Sanchez (ESP)Caisse d'Epargnezt
30ITADavide Malacarne (ITA)Quick Stepzt
31COLLeonardo Fabio Duque (COL)Cofidis, le Crédit en Lignezt
32ESPGustavo Dominguez Lemos (ESP)Xacobeo - Galiciazt
33ESPDaniel Sesma Sorbet (ESP)Orbea - Oreka S.d.azt
34ESPJavier Etxarri Marin (ESP)Rock Racingzt
35ESPFrancisco Javier Aramendia Llorente (ESP)Euskaltel - Euskadizt
36AUTGerhard Trampusch (AUT)Elk Haus - Simplonzt
37AUSMathew Hayman (AUS)Rabobankzt
38GBRJonathan Mozley (GBR)Plowman Craven - Madisonzt
39ESPJoseba Larralde Alzugaray (ESP)Orbea - Oreka S.d.azt
40GERDennis Pohl (GER)Kuota - Indelandzt
41ESPJorge Azanza Soto (ESP)Euskaltel - Euskadizt
42ESPEneko Echeverz Carte (ESP)zt
43GBRTom Murray (GBR)Plowman Craven - Madisonzt
44ESPIban Mayoz Etxebarria (ESP)Xacobeo - Galiciazt
45ESPRicardo Garcia Ambroa (ESP)Orbea - Oreka S.d.azt
46BELDries Devenyns (BEL)Quick Stepzt
47AUTHarald Starzengruber (AUT)Elk Haus - Simplonzt
48NEDStefan Vreugdenhil (NED)Van Vliet - Ebh - Elshofzt
49ESPManuel Ortega Ocana (ESP)Andalucía - Cajasurzt
50ESPJuan Manuel Gárate Cepa (ESP)Rabobankzt
51SVKJan Valach (SVK)Elk Haus - Simplonzt
52ESPMikel Nieve Iturralde (ESP)Euskaltel - Euskadizt
53ESPMikel Gaztañaga Echeverria (ESP)Murcia - Contentpolis - Ampozt
54GERStefan Ganser (GER)Kuota - Indelandzt
55GERMarkus Fothen (GER)Team Milramzt
56GERJohannes Fröhlinger (GER)Team Milramzt
57NEDLaurens Ten Dam (NED)Rabobankzt
58ITAMatteo Tosatto (ITA)Quick Stepzt
59ESPMarcos Garcia Fernandez (ESP)Xacobeo - Galiciazt
60BELStijn Vandenbergh (BEL)Team Katushazt
61ESPAitor Perez Arrieta (ESP)Murcia - Contentpolis - Ampozt
62ESPInigo Landaluze Intxaurraga (ESP)Euskaltel - Euskadizt
63FRASamuel Dumoulin (FRA)Cofidis, le Crédit en Lignezt
64ESPPedro Fernandez Hermida (ESP)Xacobeo - Galiciazt
65BLRAlexandre Usov (BLR)Cofidis, le Crédit en Lignezt
66FRAStéphane Augé (FRA)Cofidis, le Crédit en Lignezt
67ESPJuan Francisco Mouron Doldan (ESP)Xacobeo - Galiciazt
68NEDJos Van Emden (NED)Rabobankzt
69AUTStefan Rucker (AUT)Elk Haus - Simplonzt
70RUSSergey Ivanov (RUS)Team Katushazt
71GBRTom Barras (GBR)Plowman Craven - Madisonzt
72ESPBingen Fernandez Bustinza (ESP)Cofidis, le Crédit en Ligne0.14
73AUTThomas Rohregger (AUT)Team Milramzt
74BELGert Steegmans (BEL)Team Katushazt
75GERJean-Mitja Schlüter (GER)Nutrixxion - Sparkassezt
76ESPAndres Sergio De Lis (ESP)Euskaltel - Euskadizt
77AUTWolfgang Murer (AUT)Elk Haus - Simplonzt
78ESPMikel Astarloza Chaurreau (ESP)Euskaltel - Euskadizt
79ESPManuel Calvente Gorbas (ESP)Andalucía - Cajasurzt
80ESPJesus Rosendo Prado (ESP)Andalucía - Cajasurzt
81GERBert Grabsch (GER)Team Columbia - HTCzt
82ITAMauro Facci (ITA)Quick Stepzt
83RUSVladimir Isaychev (RUS)Xacobeo - Galiciazt
84BELMaxime Monfort (BEL)Team Columbia - HTCzt
85ESPPablo Lastras Garcia (ESP)Caisse d'Epargnezt
86BELStijn Devolder (BEL)Quick Stepzt
87ESPMiguel Minguez Ayala (ESP)Orbea - Oreka S.d.azt
88ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Caisse d'Epargnezt
89ESPEsteban Plaza Mira (ESP)Andalucía - Cajasurzt
90ESPAlejandro Paleo Mosquera (ESP)Xacobeo - Galicia0.17
91AUTMatthias Brändle (AUT)Elk Haus - Simplon0.18
92GERAlexander Gottfried (GER)Kuota - Indelandzt
93GERLinus Gerdemann (GER)Team Milramzt
94GBREvan Oliphant (GBR)Endura Racingzt
95RUSAlexandre Botcharov (RUS)Team Katushazt
96ESPEriz Ruiz De Erentxun Antetara (ESP)Orbea - Oreka S.d.azt
97GERDirk Müller (GER)Nutrixxion - Sparkassezt
98GERMarkus Eichler (GER)Team Milramzt
99BELFrederik Willems (BEL)Liquigaszt
100ESPAntonio Piedra Perez (ESP)Andalucía - Cajasurzt
101ESPEnrique Mata Cabello (ESP)Burgos Monumentalzt
102GERMichael Kurth (GER)Kuota - Indelandzt
103ESPDavid Francisco Delgado (ESP)Burgos Monumentalzt
104ESPJosé Antonio Redondo Ramos (ESP)Andalucía - Cajasurzt
105NEDKoos Moerenhout (NED)Rabobankzt
106NEDWim Stroetinga (NED)Team Milramzt
107ITAMarco Pinotti (ITA)Team Columbia - HTCzt
108AUTJochen Summer (AUT)Elk Haus - Simplonzt
109NEDWesley Kreder (NED)Van Vliet - Ebh - Elshofzt
110ESPSamuel Sanchez Gonzalez (ESP)Euskaltel - Euskadizt
111BELNick Nuyens (BEL)Rabobankzt
112GERMartin Müller (GER)Team Milramzt
113ITAManuel Quinziato (ITA)Liquigaszt
114ESPDiego Gallego Arnaiz (ESP)Burgos Monumentalzt
115BELKenny Dehaes (BEL)Silence - Lottozt
116RUSNikolay Trusov (RUS)Team Katushazt
117GERFabian Wegmann (GER)Team Milramzt
118AUTChristian Pfannberger (AUT)Team Katushazt
119NEDJoost Van Leijen (NED)Vacansoleil Pro Cycling Teamzt
120ESPJose Ivan Gutierrez Palacios (ESP)Caisse d'Epargnezt
121FRARomain Villa (FRA)Cofidis, le Crédit en Lignezt
122ESPAndres Avelino Antuña Coro (ESP)Burgos Monumentalzt
123GERStefan Parinussa (GER)Nutrixxion - Sparkassezt
124ESPLluís Guillermo Mas Bonet (ESP)Burgos Monumentalzt
125ESPAdrian Palomares Villaplana (ESP)Murcia - Contentpolis - Ampozt
126ESPPablo Urtasun Perez (ESP)Euskaltel - Euskadizt
127BLRAleksandr Kuschynski (BLR)Liquigas0.28
128GERAndreas Schillinger (GER)Nutrixxion - Sparkasse0.29
129SVKMartin Velits (SVK)Team Milramzt
130SUIMichael Albasini (SUI)Team Columbia - HTCzt
131RUSSerguei Klimov (RUS)Team Katusha0.31
132NEDBram Schmitz (NED)Van Vliet - Ebh - Elshof0.33
133ESPEloy Teruel Rovira (ESP)Murcia - Contentpolis - Ampo0.35
134ESPJuan Javier Estrada Ruiz (ESP)Andalucía - Cajasur0.40
135NEDJeffrey Wiersma (NED)Van Vliet - Ebh - Elshof0.42
136NEDDennis Kreder (NED)Van Vliet - Ebh - Elshofzt
137ESPDaniel Moreno Fernández (ESP)Caisse d'Epargne0.45
138ITAEnrico Franzoi (ITA)Liquigas0.49
139ITAIvan Santaromita (ITA)Liquigaszt
140ESPAitor Galdos Alonso (ESP)Euskaltel - Euskadi0.56
141AUTBernhard Eisel (AUT)Team Columbia - HTC1.20
142ITAValerio Agnoli (ITA)Liquigas1.37
143ESPGorka Izagirre Insausti (ESP)Murcia - Contentpolis - Ampo1.41
144ESPJulian Sanchez Pimienta (ESP)Murcia - Contentpolis - Ampozt
145FRAMathieu Perget (FRA)Caisse d'Epargnezt
146AUTClemens Fankhauser (AUT)Elk Haus - Simplonzt
147ESPDelio Fernandez Cruz (ESP)Xacobeo - Galiciazt
148ESPJavier Ramirez Abeja (ESP)Andalucía - Cajasurzt
149SLOGorazd Stangelj (SLO)Liquigaszt
150CZERoman Kreuziger (CZE)Liquigaszt
151ESPJavier Moreno Bazan (ESP)Andalucía - Cajasurzt
152FRAChristophe Kern (FRA)Cofidis, le Crédit en Lignezt
153BELDominique Cornu (BEL)Quick Step2.06
154GERTony Martin (GER)Team Columbia - HTC2.41
155ESPHector Espasandin Rama (ESP)Xacobeo - Galicia2.43
156GERSteffen Radochla (GER)Elk Haus - Simplon3.29
157NEDJesper Asselman (NED)Van Vliet - Ebh - Elshof3.55
158GERThomas Bontenackels (GER)Kuota - Indeland5.12
159GBRRoss Creber (GBR)Plowman Craven - Madison5.37
160ESPJosé Antonio Lopez Gil (ESP)Andalucía - Cajasur5.48
161ESPRaul Santamarta Valvuena (ESP)Burgos Monumentalzt
162BELNico Sijmens (BEL)Cofidis, le Crédit en Lignezt
163ESPAndoni Blazquez Berasarte (ESP)Orbea - Oreka S.d.a6.01
164FRARomain Sicard (FRA)Orbea - Oreka S.d.azt
165GERPaul Martens (GER)Rabobankzt
166NEDRick Flens (NED)Rabobankzt
167GERRené Obst (GER)Nutrixxion - Sparkasse6.23
168GERLars Wackernagel (GER)Nutrixxion - Sparkassezt
169GERMarcus Burghardt (GER)Team Columbia - HTC9.02
170GEROlivier Johr (GER)Kuota - Indelandzt
171GERBjörn Glasner (GER)Kuota - Indelandzt
172NEDRonan Van Zandbeek (NED)Van Vliet - Ebh - Elshof9.03
173MEXJose Carlos Valdez Calva (MEX)Burgos Monumentalzt
174ESPMikel Ilundain Tirapu (ESP)Orbea - Oreka S.d.azt
175POLSylvester Szmyd (POL)Liquigas11.15
176NEDBas Stamsnijder (NED)Van Vliet - Ebh - Elshof12.25

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden