De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Tour of the Alps - 2021 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Tour of the Alps - 2021 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Italië

Uitslagen 2021

Tour of the Alps 2021

ItaliëItalië - 19 April 2021 - 23 April 2021


Algemeen klassement - 23 April 2021


1GBRSimon Yates (GBR)Team Bikeexchange18:36:06
2ESPPello Bilbao López de Armentia (ESP)Bahrain Victorious0:58
3RUSAleksander Vlasov (RUS)Astana - Premier Tech1:06
4ECUJefferson Alexander Cepeda Ortiz (ECU)Caja Rural - Seguros Rga2:25
5GBRHugh Carthy (GBR)EF Education - Nippo2:37
6RUSPavel Sivakov (RUS)Ineos Grenadiers2:44
7COLNairo Alexander Quintana Rojas (COL)Arkéa - Samsic2:54
8PORRuben Guerreiro (POR)EF Education - Nippo3:12
9FRARomain Bardet (FRA)Team Dsmzt
10AUSNichola Schultz (AUS)Team Bikeexchange3:36
11FRAGeoffrey Bouchard (FRA)AG2R Citroën3:53
12ITAMatteo Fabbro (ITA)Bora - Hansgrohe3:59
13COLDaniel Felipe Martínez Poveda (COL)Ineos Grenadiers4:21
14COLAlejandro Osorio Carvajal (COL)Caja Rural - Seguros Rga4:25
15IRLDaniel Martin (IRL)Israel Start-Up Nation4:35
16ITADomenico Pozzovivo (ITA)Team Qhubeka Assos5:01
17USAJoseph Lloyd Dombrowski (USA)Uae Team Emirates6:20
18AUTFlorian Lipowitz (AUT)Tirol - KTM6:28
19ERIAmanuel Gebrezgabihier (ERI)Trek - Segafredo8:21
20AUTHermann Pernsteiner (AUT)Bahrain Victorious8:53
21ITAGiovanni Carboni (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè9:48
22FRATony Gallopin (FRA)AG2R Citroën9:52
23ITAGianni Moscon (ITA)Ineos Grenadiers10:07
24ITAGianluca Brambilla (ITA)Trek - Segafredo10:17
25HUNErik Fetter (HUN)Eolo - Kometa10:28
26ITAAntonio Nibali (ITA)Trek - Segafredo11:20
27HUNAttila Valter (HUN)Groupama - Fdj11:38
28KAZVadim Pronskiy (KAZ)Astana - Premier Tech12:01
29ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Astana - Premier Tech12:05
30FINJaakko Hänninen (FIN)AG2R Citroën12:31
31ISRGuy Niv (ISR)Israel Start-Up Nation13:13
32COLSebastián Henao Gómez (COL)Ineos Grenadiers13:30
33USALawrence Warbasse (USA)AG2R Citroën14:04
34AUTFelix Großschartner (AUT)Bora - Hansgrohe14:33
35GERBen Zwiehoff (GER)Bora - Hansgrohe14:52
36FRANicolas Prodhomme (FRA)AG2R Citroën15:43
37DENMattias Skjelmose Jensen (DEN)16:32
38COLAndres Camilo Ardila Ordoñez (COL)Uae Team Emirateszt
39SUIKilian Frankiny (SUI)Team Qhubeka Assos16:33
40LUXMichel Ries (LUX)Trek - Segafredo16:55
41GERGeorg Steinhauser (GER)Tirol - KTM17:28
42COLIván Ramiro Sosa Cuervo (COL)Ineos Grenadiers17:39
43IRLNicolas Roche (IRL)Team Dsm17:45
44ITAEdward Ravasi (ITA)Eolo - Kometa18:10
45ITASimone Ravanelli (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec18:34
46USATejay Van Garderen (USA)EF Education - Nippo19:01
47GERAnton Palzer (GER)Bora - Hansgrohe20:52
48ITALuca Chirico (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec20:54
49CANAlexander Cataford (CAN)Israel Start-Up Nation21:18
50FRAFrançois Bidard (FRA)AG2R Citroën21:44
51ERINatnael Tesfatsion Ocbit (ERI)Androni Giocattoli - Sidermec22:12
52COLWinner Andrew Anacona Gomez (COL)Arkéa - Samsic22:14
53RUSPavel Kochetkov (RUS)Gazprom - Rusvelo22:33
54FRAAnthony Delaplace (FRA)Arkéa - Samsic23:58
55DENJonas Gregaard Wilsly (DEN)Astana - Premier Tech24:33
56ESPJulen Amezqueta Moreno (ESP)Caja Rural - Seguros Rga24:43
57FRASimon Guglielmi (FRA)Groupama - Fdj24:49
58NEDLars Van de Berg (NED)Groupama - Fdj24:59
59ESTTanel Kangert (EST)Team Bikeexchange25:09
60FRAThibaut Pinot (FRA)Groupama - Fdj25:35
61ITALuca Covili (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè26:25
62ISROmer Goldstein (ISR)Israel Start-Up Nation27:13
63ITAAlessandro De Marchi (ITA)Israel Start-Up Nation27:15
64RUSIlnur Zakarin (RUS)Gazprom - Rusvelo27:27
65ITADavide Gabburo (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè27:57
66ESPRafael Valls Ferri (ESP)Bahrain Victorious28:23
67ITACristian Scaroni (ITA)Gazprom - Rusvelo28:28
68COLCristian Camilo Muñoz Lancheros (COL)Uae Team Emirates28:46
69ITAFilippo Zana (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè30:11
70ESPSergio Roman Martín Galan (ESP)Caja Rural - Seguros Rga30:33
71GBRMark Christian (GBR)Eolo - Kometa31:08
72UKRMark Padun (UKR)Bahrain Victorious31:11
73ITAFabio Felline (ITA)Astana - Premier Tech32:20
74ITADaniel Savini (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè33:28
75JAPYukiya Arashiro (JAP)Bahrain Victorious35:21
76ITAMatteo Sobrero (ITA)Astana - Premier Tech36:00
77AUSMichael Storer (AUS)Team Dsm36:50
78ITAEnrico Battaglin (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè38:38
79COLAbner Santiago Umba López (COL)Androni Giocattoli - Sidermec39:30
80AUSCallum Scotson (AUS)Team Bikeexchange40:00
81COLJohnatan Cañaveral Vargas (COL)Bardiani - CSF - Faizanè41:59
82FRARomain Combaud (FRA)Team Dsm42:02
83ITAAlessandro Bisolti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec42:55
84AUSLachlan David Morton (AUS)EF Education - Nippo44:35
85COLDayer Quintana Rojas (COL)Arkéa - Samsic44:49
86ITASalvatore Puccio (ITA)Ineos Grenadiers47:05
87ITAKevin Colleoni (ITA)Team Bikeexchange47:15
88USAConnor Brown (USA)Team Qhubeka Assos47:37
89FRAMaxime Bouet (FRA)Arkéa - Samsic48:00
90HUNMárton Dina (HUN)Eolo - Kometa48:44
91ESPJon Barrenetxea Golzarri (ESP)Caja Rural - Seguros Rga49:06
92BLRAliaksandr Riabushenko (BLR)Uae Team Emirates49:54
93GBRChris Froome (GBR)Israel Start-Up Nation51:09
94AUSCameron Meyer (AUS)Team Bikeexchange55:08
95RSANicholas Dlamini (RSA)Team Qhubeka Assos55:41
96BELHenri Vandenabeele (BEL)Development Team Dsm56:20
97ITAMarco Marcato (ITA)Uae Team Emirates59:54
98KAZAnton Kuzmin (KAZ)Gazprom - Rusvelo1:00:11
99RUSDenis Nekrasov (RUS)Gazprom - Rusvelo1:00:23
100SLODomen Novak (SLO)Bahrain Victorious1:01:16
101NZLReuben Thompson (NZL)Groupama - Fdj Continental1:02:04
102DENFrederik Wandahl (DEN)Bora - Hansgrohe1:03:07
103ITADavide Bais (ITA)Eolo - Kometa1:06:27
104SWETobias Ludvigsson (SWE)Groupama - Fdj1:07:15
105AUTLukas Pöstlberger (AUT)Bora - Hansgrohe1:07:16
106GERFelix Engelhardt (GER)Tirol - KTM1:07:52
107ITAAndrea Vendrame (ITA)AG2R Citroën1:09:13
108CANAntoine Duchesne (CAN)Groupama - Fdj1:10:00
109USAWilliam Barta (USA)EF Education - Nippo1:13:47
110RUSNikolay Cherkasov (RUS)Gazprom - Rusvelo1:14:34
111GERLeon Heinschke (GER)Development Team Dsm1:17:55
112ITALeonardo Basso (ITA)Ineos Grenadiers1:19:08
113NEDJulius Van Den Berg (NED)EF Education - Nippo1:21:02
114CZEMathias Vacek (CZE)Gazprom - Rusvelo1:24:33
115SLOMatevz Govekar (SLO)Tirol - KTM1:27:03
116GERRüdiger Selig (GER)Bora - Hansgrohe1:29:09

Etappe 1 - Brixen - Innsbruck - 140,6 km - 19 April 2021Ontsnapping

Image © Gruppo Sportivo Alto Garda A.s.d. . Source : Site officiel du Tour of The Alps.


1NORIdar Andersen (NOR)Uno - X Pro Cycling Team3:29:24
2ERINatnael Tesfatsion Ocbit (ERI)Androni Giocattoli - Sidermeczt
3ITADavide Bais (ITA)Eolo - Kometazt
4NEDLars Van de Berg (NED)Groupama - Fdjzt
5COLAbner Santiago Umba López (COL)Androni Giocattoli - Sidermeczt
6NORTobias Halland Johannessen (NOR)Uno-X Dare Development Teamzt
7ESPJon Barrenetxea Golzarri (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
8LUXMichel Ries (LUX)Trek - Segafredozt
9COLAndres Camilo Ardila Ordoñez (COL)Uae Team Emirateszt
10KAZVadim Pronskiy (KAZ)Astana - Premier Techzt
11ESPAlejandro Ropero Molina (ESP)Eolo - Kometazt
12COLAlejandro Osorio Carvajal (COL)Caja Rural - Seguros Rgazt
13DENMattias Skjelmose Jensen (DEN)zt
14HUNErik Fetter (HUN)Eolo - Kometazt
15ITAFilippo Zana (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
16ECUJefferson Alexander Cepeda Ortiz (ECU)Caja Rural - Seguros Rgazt
17HUNAttila Valter (HUN)Groupama - Fdjzt
18GERGeorg Steinhauser (GER)Tirol - KTMzt
19ITAAntonio Tiberi (ITA)Trek - Segafredo0:25
20AUTFlorian Lipowitz (AUT)Tirol - KTMzt
21ITAKevin Colleoni (ITA)Team Bikeexchangezt
22DENFrederik Wandahl (DEN)Bora - Hansgrohe5:13
23SLOMatevz Govekar (SLO)Tirol - KTMzt
24NZLReuben Thompson (NZL)Groupama - Fdj Continentalzt
25USAConnor Brown (USA)Team Qhubeka Assoszt
26USALogan McLain (USA)Tirol - KTMzt
27CZEMathias Vacek (CZE)Gazprom - Rusvelozt
28CZEKarel Vacek (CZE)Team Qhubeka Assoszt
29ITAAlessandro Fancellu (ITA)Eolo - Kometazt
30DENMorten Hulgaard (DEN)Uno - X Pro Cycling Teamzt
31NORSindre Kulset (NOR)Uno - X Pro Cycling Teamzt
32AUTEmanuel Zangerle (AUT)Tirol - KTM7:36
33GERFelix Engelhardt (GER)Tirol - KTMzt
34ITARosola Kevin Pezzo (ITA)zt
35GERLeon Heinschke (GER)Development Team Dsmzt
36BELHenri Vandenabeele (BEL)Development Team Dsmzt
37ESTMarkus Pajur (EST)Arkéa - Samsic13:38
38COLJuan Fernando Calle Hurtado (COL)Caja Rural - Seguros Rgazt
39ITAEdward Ravasi (ITA)Eolo - Kometazt
41FRASimon Guglielmi (FRA)Groupama - Fdjzt
42ITAMatteo Fabbro (ITA)Bora - Hansgrohezt
45USAJoseph Lloyd Dombrowski (USA)Uae Team Emirateszt
46CANAlexander Cataford (CAN)Israel Start-Up Nationzt
47FRANicolas Prodhomme (FRA)AG2R Citroënzt
49IRLDaniel Martin (IRL)Israel Start-Up Nationzt
50DENMattias Skjelmose Jensen (DEN)zt
51COLDaniel Felipe Martínez Poveda (COL)Ineos Grenadierszt
52FRAGeoffrey Bouchard (FRA)AG2R Citroënzt
53RUSAleksander Vlasov (RUS)Astana - Premier Techzt
55ITAAlessandro Bisolti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
57ESPJulen Amezqueta Moreno (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
58COLWinner Andrew Anacona Gomez (COL)Arkéa - Samsiczt
59AUSCameron Meyer (AUS)Team Bikeexchangezt
60COLSebastián Henao Gómez (COL)Ineos Grenadierszt
61GBRSimon Yates (GBR)Team Bikeexchangezt
62FRAThibaut Pinot (FRA)Groupama - Fdjzt
63ITAGiovanni Carboni (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
64ITAMarco Marcato (ITA)Uae Team Emirateszt
65ITAAntonio Nibali (ITA)Trek - Segafredozt
66ESTTanel Kangert (EST)Team Bikeexchangezt
67ITADomenico Pozzovivo (ITA)Team Qhubeka Assoszt
68GBRHugh Carthy (GBR)EF Education - Nippozt
69ITALuca Covili (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
70FINJaakko Hänninen (FIN)AG2R Citroënzt
72GBRMark Christian (GBR)Eolo - Kometazt
73FRATony Gallopin (FRA)AG2R Citroënzt
75FRARomain Combaud (FRA)Team Dsmzt
76AUTHermann Pernsteiner (AUT)Bahrain Victoriouszt
77RUSIlnur Zakarin (RUS)Gazprom - Rusvelozt
78SUIKilian Frankiny (SUI)Team Qhubeka Assoszt
79USATejay Van Garderen (USA)EF Education - Nippozt
80BELBen Hermans (BEL)Israel Start-Up Nationzt
81RUSPavel Kochetkov (RUS)Gazprom - Rusvelozt
82ESPRafael Valls Ferri (ESP)Bahrain Victoriouszt
84ESPMikel Nieve Iturralde (ESP)Team Bikeexchangezt
85RUSDenis Nekrasov (RUS)Gazprom - Rusvelozt
86NORTorstein Træen (NOR)Uno - X Pro Cycling Teamzt
87ITASimone Ravanelli (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
89ITASalvatore Puccio (ITA)Ineos Grenadiers0:25
91ISRGuy Niv (ISR)Israel Start-Up Nationzt
92UKRMark Padun (UKR)Bahrain Victoriouszt
93GERAnton Palzer (GER)Bora - Hansgrohezt
95ITALeonardo Basso (ITA)Ineos Grenadiers0:29
96ESPSergio Roman Martín Galan (ESP)Caja Rural - Seguros Rga1:48
97ITAAlessandro De Marchi (ITA)Israel Start-Up Nation3:27
98AUSMichael Storer (AUS)Team Dsm4:56
100GERRüdiger Selig (GER)Bora - Hansgrohe5:13
102COLDayer Quintana Rojas (COL)Arkéa - Samsiczt
105SWETobias Ludvigsson (SWE)Groupama - Fdjzt
106FRARomain Hardy (FRA)Arkéa - Samsiczt
108KAZAnton Kuzmin (KAZ)Gazprom - Rusvelozt
110RUSNikolay Cherkasov (RUS)Gazprom - Rusvelozt
111RSANicholas Dlamini (RSA)Team Qhubeka Assoszt
113ESPAlvaro Cuadros Morata (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
114DENJonas Gregaard Wilsly (DEN)Astana - Premier Techzt
115GBRChris Froome (GBR)Israel Start-Up Nationzt
117COLDaniel Felipe Muñoz Giraldo (COL)Androni Giocattoli - Sidermeczt
118COLHarold Alfonso Tejada Canacue (COL)Astana - Premier Techzt
119COLJohnatan Cañaveral Vargas (COL)Bardiani - CSF - Faizanèzt
122ITAAndrea Vendrame (ITA)AG2R Citroënzt
123JAPYukiya Arashiro (JAP)Bahrain Victoriouszt
124AUSLachlan David Morton (AUS)EF Education - Nippo7:07
125DENLasse Norman Hansen (DEN)Team Qhubeka Assos7:36
126CANAntoine Duchesne (CAN)Groupama - Fdjzt
128FRAMaxime Bouet (FRA)Arkéa - Samsiczt
129NEDJulius Van Den Berg (NED)EF Education - Nippozt
130USAWilliam Barta (USA)EF Education - Nippozt
132NORLars Saugstad (NOR)Uno - X Pro Cycling Teamzt
133SLODomen Novak (SLO)Bahrain Victoriouszt
134ITAMatteo Sobrero (ITA)Astana - Premier Techzt
135AUTLukas Pöstlberger (AUT)Bora - Hansgrohezt
139HUNMárton Dina (HUN)Eolo - Kometa10:33
142TPEChun Kai Feng (TPE)Bahrain Victorious13:38
143ITAOliviero Troia (ITA)Uae Team Emirateszt

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 2 - Innsbruck - Feichten im Kaunertal - 121,5 km - 20 April 2021Berg

Image © Gruppo Sportivo Alto Garda A.s.d. . Source : Site officiel du Tour of The Alps.


1GBRSimon Yates (GBR)Team Bikeexchange3:17:42
2RUSPavel Sivakov (RUS)Ineos Grenadiers0:41
3IRLDaniel Martin (IRL)Israel Start-Up Nation0:58
4RUSAleksander Vlasov (RUS)Astana - Premier Techzt
5ECUJefferson Alexander Cepeda Ortiz (ECU)Caja Rural - Seguros Rgazt
6AUSJai Hindley (AUS)Team Dsm1:17
7GBRHugh Carthy (GBR)EF Education - Nippozt
8AUSNichola Schultz (AUS)Team Bikeexchange1:42
9FRARomain Bardet (FRA)Team Dsmzt
10PORRuben Guerreiro (POR)EF Education - Nippozt
11ESPPello Bilbao López de Armentia (ESP)Bahrain Victoriouszt
12COLIván Ramiro Sosa Cuervo (COL)Ineos Grenadierszt
13COLNairo Alexander Quintana Rojas (COL)Arkéa - Samsiczt
14FRAGeoffrey Bouchard (FRA)AG2R Citroën1:59
15COLDaniel Felipe Martínez Poveda (COL)Ineos Grenadiers2:08
16NORTobias Halland Johannessen (NOR)Uno-X Dare Development Teamzt
17ITAGianluca Brambilla (ITA)Trek - Segafredo2:49
18COLAlejandro Osorio Carvajal (COL)Caja Rural - Seguros Rgazt
19ERIAmanuel Gebrezgabihier (ERI)Trek - Segafredozt
20ESPMikel Nieve Iturralde (ESP)Team Bikeexchangezt
21ITAAntonio Nibali (ITA)Trek - Segafredo2:51
22DENMattias Skjelmose Jensen (DEN)3:11
23ITAGiovanni Carboni (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
24ITAEdward Ravasi (ITA)Eolo - Kometazt
25GBRMark Christian (GBR)Eolo - Kometazt
26HUNErik Fetter (HUN)Eolo - Kometazt
27LUXMichel Ries (LUX)Trek - Segafredozt
28ITAMatteo Fabbro (ITA)Bora - Hansgrohezt
29AUTHermann Pernsteiner (AUT)Bahrain Victoriouszt
30AUTFelix Großschartner (AUT)Bora - Hansgrohezt
31ITAGianni Moscon (ITA)Ineos Grenadierszt
32IRLNicolas Roche (IRL)Team Dsmzt
33ITADomenico Pozzovivo (ITA)Team Qhubeka Assoszt
34AUTFlorian Lipowitz (AUT)Tirol - KTMzt
35USAJoseph Lloyd Dombrowski (USA)Uae Team Emirateszt
36ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Astana - Premier Techzt
37FRATony Gallopin (FRA)AG2R Citroënzt
38COLAndres Camilo Ardila Ordoñez (COL)Uae Team Emirates5:18
39COLHarold Alfonso Tejada Canacue (COL)Astana - Premier Techzt
40COLAbner Santiago Umba López (COL)Androni Giocattoli - Sidermec5:57
41ITALuca Chirico (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec6:01
42GERBen Zwiehoff (GER)Bora - Hansgrohezt
43GERAnton Palzer (GER)Bora - Hansgrohezt
44FINJaakko Hänninen (FIN)AG2R Citroënzt
45COLSebastián Henao Gómez (COL)Ineos Grenadierszt
46NZLReuben Thompson (NZL)Groupama - Fdj Continentalzt
47ITADaniel Savini (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
48COLWinner Andrew Anacona Gomez (COL)Arkéa - Samsiczt
49COLCristian Camilo Muñoz Lancheros (COL)Uae Team Emirateszt
50ISRGuy Niv (ISR)Israel Start-Up Nationzt
51USALawrence Warbasse (USA)AG2R Citroënzt
52ITAKevin Colleoni (ITA)Team Bikeexchangezt
53FRANicolas Prodhomme (FRA)AG2R Citroënzt
54HUNAttila Valter (HUN)Groupama - Fdjzt
55KAZVadim Pronskiy (KAZ)Astana - Premier Techzt
56ITAMatteo Sobrero (ITA)Astana - Premier Techzt
57ITAFabio Felline (ITA)Astana - Premier Techzt
58ESTTanel Kangert (EST)Team Bikeexchangezt
59NORTorstein Træen (NOR)Uno - X Pro Cycling Teamzt
60FRAFrançois Bidard (FRA)AG2R Citroënzt
61USATejay Van Garderen (USA)EF Education - Nippozt
62NORSindre Kulset (NOR)Uno - X Pro Cycling Team6:09
63RUSIlnur Zakarin (RUS)Gazprom - Rusvelo7:16
64CANAlexander Cataford (CAN)Israel Start-Up Nationzt
65GERGeorg Steinhauser (GER)Tirol - KTM7:37
66ITACristian Scaroni (ITA)Gazprom - Rusvelo7:53
67USALogan McLain (USA)Tirol - KTMzt
68ESPRafael Valls Ferri (ESP)Bahrain Victoriouszt
69SUIKilian Frankiny (SUI)Team Qhubeka Assoszt
70RUSPavel Kochetkov (RUS)Gazprom - Rusvelozt
71ITAAlessandro Bisolti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec9:54
72COLJohnatan Cañaveral Vargas (COL)Bardiani - CSF - Faizanèzt
73ITADavide Gabburo (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
74ISROmer Goldstein (ISR)Israel Start-Up Nationzt
75ITALuca Covili (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
76ITAFilippo Zana (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
77BELBen Hermans (BEL)Israel Start-Up Nationzt
78ESPJulen Amezqueta Moreno (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
79NORTorjus Sleen (NOR)Uno - X Pro Cycling Teamzt
80FRAAnthony Delaplace (FRA)Arkéa - Samsiczt
81ITASimone Ravanelli (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
82ITAAntonio Tiberi (ITA)Trek - Segafredozt
83DENJonas Gregaard Wilsly (DEN)Astana - Premier Techzt
84ERINatnael Tesfatsion Ocbit (ERI)Androni Giocattoli - Sidermeczt
85ITAAlessandro De Marchi (ITA)Israel Start-Up Nation9:58
86NEDLars Van de Berg (NED)Groupama - Fdj12:11
87FRAThibaut Pinot (FRA)Groupama - Fdjzt
88ESPSergio Roman Martín Galan (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
89RUSNikolay Cherkasov (RUS)Gazprom - Rusvelozt
90GERFelix Engelhardt (GER)Tirol - KTMzt
91ESPAlejandro Ropero Molina (ESP)Eolo - Kometazt
92HUNMárton Dina (HUN)Eolo - Kometazt
93RSANicholas Dlamini (RSA)Team Qhubeka Assoszt
94SWETobias Ludvigsson (SWE)Groupama - Fdjzt
95FRASimon Guglielmi (FRA)Groupama - Fdjzt
96JAPYukiya Arashiro (JAP)Bahrain Victoriouszt
97ITADavide Bais (ITA)Eolo - Kometazt
98AUSLachlan David Morton (AUS)EF Education - Nippozt
99ITAAlessandro Fancellu (ITA)Eolo - Kometa14:19
100ITAMarco Marcato (ITA)Uae Team Emirateszt
101ESPJon Barrenetxea Golzarri (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
102FRAMaxime Bouet (FRA)Arkéa - Samsiczt
103AUTEmanuel Zangerle (AUT)Tirol - KTMzt
104ITAEnrico Battaglin (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
105USAConnor Brown (USA)Team Qhubeka Assoszt
106GBRChris Froome (GBR)Israel Start-Up Nationzt
107DENMorten Hulgaard (DEN)Uno - X Pro Cycling Teamzt
108ESPAlvaro Cuadros Morata (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
109AUSCameron Meyer (AUS)Team Bikeexchangezt
110ITAAndrea Vendrame (ITA)AG2R Citroënzt
111UKRMark Padun (UKR)Bahrain Victoriouszt
112COLDayer Quintana Rojas (COL)Arkéa - Samsiczt
113CANAntoine Duchesne (CAN)Groupama - Fdj17:56
114AUTLukas Pöstlberger (AUT)Bora - Hansgrohezt
115SLODomen Novak (SLO)Bahrain Victoriouszt
116BELHenri Vandenabeele (BEL)Development Team Dsmzt
117DENFrederik Wandahl (DEN)Bora - Hansgrohezt
118NORIdar Andersen (NOR)Uno - X Pro Cycling Teamzt
119BLRAliaksandr Riabushenko (BLR)Uae Team Emirates19:44
120ITASalvatore Puccio (ITA)Ineos Grenadierszt
121FRARomain Combaud (FRA)Team Dsmzt
122KAZAnton Kuzmin (KAZ)Gazprom - Rusvelozt
123AUSMichael Storer (AUS)Team Dsmzt
124NORLars Saugstad (NOR)Uno - X Pro Cycling Teamzt
125RUSDenis Nekrasov (RUS)Gazprom - Rusvelozt
126CZEMathias Vacek (CZE)Gazprom - Rusvelozt
127USAWilliam Barta (USA)EF Education - Nippozt
128AUSCallum Scotson (AUS)Team Bikeexchange20:08
129DENLasse Norman Hansen (DEN)Team Qhubeka Assos22:14
130CZEKarel Vacek (CZE)Team Qhubeka Assoszt
131GERRüdiger Selig (GER)Bora - Hansgrohezt
132SLOMatevz Govekar (SLO)Tirol - KTMzt
133ITALeonardo Basso (ITA)Ineos Grenadierszt
134GERLeon Heinschke (GER)Development Team Dsmzt
135FRARomain Hardy (FRA)Arkéa - Samsiczt
136NEDJulius Van Den Berg (NED)EF Education - Nippozt
137ESTMarkus Pajur (EST)Arkéa - Samsiczt
138RSAReinardt Janse Van Rensburg (RSA)Team Qhubeka Assoszt
139ITARosola Kevin Pezzo (ITA)zt
140ITAOliviero Troia (ITA)Uae Team Emirateszt
141COLDaniel Felipe Muñoz Giraldo (COL)Androni Giocattoli - Sidermec
142COLJuan Fernando Calle Hurtado (COL)Caja Rural - Seguros Rga
OTLTPEChun Kai Feng (TPE)Bahrain Victorious-

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 3 - Imst - Naturns - 162 km - 21 April 2021Medium berg

Image © Gruppo Sportivo Alto Garda A.s.d. . Source : Site officiel du Tour of The Alps.


1ITAGianni Moscon (ITA)Ineos Grenadiers4:04:25
2AUTFelix Großschartner (AUT)Bora - Hansgrohezt
3AUSMichael Storer (AUS)Team Dsm0:01
4ITAMatteo Fabbro (ITA)Bora - Hansgrohezt
5ITAAlessandro De Marchi (ITA)Israel Start-Up Nationzt
6ITAAntonio Nibali (ITA)Trek - Segafredozt
7FRAFrançois Bidard (FRA)AG2R Citroënzt
8ESPPello Bilbao López de Armentia (ESP)Bahrain Victoriouszt
9ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Astana - Premier Techzt
10AUTHermann Pernsteiner (AUT)Bahrain Victorious0:13
11IRLNicolas Roche (IRL)Team Dsm0:49
12UKRMark Padun (UKR)Bahrain Victoriouszt
13PORRuben Guerreiro (POR)EF Education - Nippozt
14ITAGianluca Brambilla (ITA)Trek - Segafredozt
15ITACristian Scaroni (ITA)Gazprom - Rusvelozt
16USALawrence Warbasse (USA)AG2R Citroënzt
17ITAAntonio Tiberi (ITA)Trek - Segafredozt
18ITAEnrico Battaglin (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
19FRARomain Bardet (FRA)Team Dsmzt
20BELHenri Vandenabeele (BEL)Development Team Dsmzt
21KAZVadim Pronskiy (KAZ)Astana - Premier Techzt
22HUNErik Fetter (HUN)Eolo - Kometazt
23ERIAmanuel Gebrezgabihier (ERI)Trek - Segafredozt
24ITALuca Chirico (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
25GERBen Zwiehoff (GER)Bora - Hansgrohezt
26ITAMatteo Sobrero (ITA)Astana - Premier Techzt
27ESPJulen Amezqueta Moreno (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
28RUSAleksander Vlasov (RUS)Astana - Premier Techzt
29AUSJai Hindley (AUS)Team Dsmzt
30RUSPavel Kochetkov (RUS)Gazprom - Rusvelozt
31FRANicolas Prodhomme (FRA)AG2R Citroënzt
32NEDLars Van de Berg (NED)Groupama - Fdjzt
33COLSebastián Henao Gómez (COL)Ineos Grenadierszt
34RUSPavel Sivakov (RUS)Ineos Grenadierszt
35ECUJefferson Alexander Cepeda Ortiz (ECU)Caja Rural - Seguros Rgazt
36CANAlexander Cataford (CAN)Israel Start-Up Nationzt
37LUXMichel Ries (LUX)Trek - Segafredozt
38DENMattias Skjelmose Jensen (DEN)zt
39BLRAliaksandr Riabushenko (BLR)Uae Team Emirateszt
40GBRSimon Yates (GBR)Team Bikeexchangezt
41ITASimone Ravanelli (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
42AUSNichola Schultz (AUS)Team Bikeexchangezt
43COLDaniel Felipe Martínez Poveda (COL)Ineos Grenadierszt
44FINJaakko Hänninen (FIN)AG2R Citroënzt
45ITAGiovanni Carboni (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
46FRAGeoffrey Bouchard (FRA)AG2R Citroënzt
47ESPSergio Roman Martín Galan (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
48DENJonas Gregaard Wilsly (DEN)Astana - Premier Techzt
49COLAlejandro Osorio Carvajal (COL)Caja Rural - Seguros Rgazt
50ITADomenico Pozzovivo (ITA)Team Qhubeka Assoszt
51ISRGuy Niv (ISR)Israel Start-Up Nationzt
52COLNairo Alexander Quintana Rojas (COL)Arkéa - Samsiczt
53COLIván Ramiro Sosa Cuervo (COL)Ineos Grenadierszt
54SUIKilian Frankiny (SUI)Team Qhubeka Assoszt
55IRLDaniel Martin (IRL)Israel Start-Up Nationzt
56USAJoseph Lloyd Dombrowski (USA)Uae Team Emirateszt
57AUTFlorian Lipowitz (AUT)Tirol - KTMzt
58HUNMárton Dina (HUN)Eolo - Kometazt
59GBRHugh Carthy (GBR)EF Education - Nippozt
60USATejay Van Garderen (USA)EF Education - Nippozt
61ESPMikel Nieve Iturralde (ESP)Team Bikeexchangezt
62COLAndres Camilo Ardila Ordoñez (COL)Uae Team Emirateszt
63FRATony Gallopin (FRA)AG2R Citroënzt
64ESTTanel Kangert (EST)Team Bikeexchangezt
65ESPRafael Valls Ferri (ESP)Bahrain Victoriouszt
66JAPYukiya Arashiro (JAP)Bahrain Victoriouszt
67AUSCallum Scotson (AUS)Team Bikeexchangezt
68GERAnton Palzer (GER)Bora - Hansgrohe1:57
69ITALuca Covili (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
70GERGeorg Steinhauser (GER)Tirol - KTMzt
71RUSIlnur Zakarin (RUS)Gazprom - Rusvelozt
72HUNAttila Valter (HUN)Groupama - Fdjzt
73FRASimon Guglielmi (FRA)Groupama - Fdjzt
74COLDayer Quintana Rojas (COL)Arkéa - Samsiczt
75FRAAnthony Delaplace (FRA)Arkéa - Samsiczt
76COLWinner Andrew Anacona Gomez (COL)Arkéa - Samsiczt
77AUSLachlan David Morton (AUS)EF Education - Nippozt
78ERINatnael Tesfatsion Ocbit (ERI)Androni Giocattoli - Sidermeczt
79ISROmer Goldstein (ISR)Israel Start-Up Nationzt
80ITAEdward Ravasi (ITA)Eolo - Kometazt
81FRAThibaut Pinot (FRA)Groupama - Fdjzt
82ITADavide Gabburo (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè7:49
83ITADaniel Savini (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
84FRAMaxime Bouet (FRA)Arkéa - Samsiczt
85USAConnor Brown (USA)Team Qhubeka Assos8:07
86ITAFilippo Zana (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
87ESPJon Barrenetxea Golzarri (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
88COLHarold Alfonso Tejada Canacue (COL)Astana - Premier Techzt
89COLCristian Camilo Muñoz Lancheros (COL)Uae Team Emirateszt
90GBRMark Christian (GBR)Eolo - Kometazt
91ITAFabio Felline (ITA)Astana - Premier Techzt
92ITASalvatore Puccio (ITA)Ineos Grenadierszt
93GBRChris Froome (GBR)Israel Start-Up Nationzt
94NZLReuben Thompson (NZL)Groupama - Fdj Continental11:54
95COLJohnatan Cañaveral Vargas (COL)Bardiani - CSF - Faizanèzt
96FRARomain Hardy (FRA)Arkéa - Samsiczt
97USAWilliam Barta (USA)EF Education - Nippozt
98KAZAnton Kuzmin (KAZ)Gazprom - Rusvelozt
99FRARomain Combaud (FRA)Team Dsmzt
100CANAntoine Duchesne (CAN)Groupama - Fdjzt
101SLODomen Novak (SLO)Bahrain Victoriouszt
102ESPAlejandro Ropero Molina (ESP)Eolo - Kometazt
103ITADavide Bais (ITA)Eolo - Kometa13:18
104SWETobias Ludvigsson (SWE)Groupama - Fdjzt
105RSANicholas Dlamini (RSA)Team Qhubeka Assoszt
106ITALeonardo Basso (ITA)Ineos Grenadierszt
107RUSNikolay Cherkasov (RUS)Gazprom - Rusvelozt
108AUTLukas Pöstlberger (AUT)Bora - Hansgrohezt
109NEDJulius Van Den Berg (NED)EF Education - Nippozt
110ITAAndrea Vendrame (ITA)AG2R Citroënzt
111ITAKevin Colleoni (ITA)Team Bikeexchangezt
112GERFelix Engelhardt (GER)Tirol - KTMzt
113ITAAlessandro Fancellu (ITA)Eolo - Kometazt
114AUSCameron Meyer (AUS)Team Bikeexchangezt
115DENFrederik Wandahl (DEN)Bora - Hansgrohezt
116GERLeon Heinschke (GER)Development Team Dsmzt
117DENLasse Norman Hansen (DEN)Team Qhubeka Assos18:35
118GERRüdiger Selig (GER)Bora - Hansgrohezt
119AUTEmanuel Zangerle (AUT)Tirol - KTMzt
120ITAAlessandro Bisolti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
121COLAbner Santiago Umba López (COL)Androni Giocattoli - Sidermeczt
122CZEMathias Vacek (CZE)Gazprom - Rusvelozt
123RSAReinardt Janse Van Rensburg (RSA)Team Qhubeka Assoszt
124SLOMatevz Govekar (SLO)Tirol - KTMzt
125ITARosola Kevin Pezzo (ITA)zt
126ITAOliviero Troia (ITA)Uae Team Emirateszt
127ITAMarco Marcato (ITA)Uae Team Emirateszt
128RUSDenis Nekrasov (RUS)Gazprom - Rusvelozt
129USALogan McLain (USA)Tirol - KTM
130CZEKarel Vacek (CZE)Team Qhubeka Assos
131BELBen Hermans (BEL)Israel Start-Up Nation
132ESTMarkus Pajur (EST)Arkéa - Samsic
133ESPAlvaro Cuadros Morata (ESP)Caja Rural - Seguros Rga
134NORIdar Andersen (NOR)Uno - X Pro Cycling Team
135DENMorten Hulgaard (DEN)Uno - X Pro Cycling Team
136NORTorstein Træen (NOR)Uno - X Pro Cycling Team
137NORTobias Halland Johannessen (NOR)Uno-X Dare Development Team
138NORLars Saugstad (NOR)Uno - X Pro Cycling Team
139NORTorjus Sleen (NOR)Uno - X Pro Cycling Team
140NORSindre Kulset (NOR)Uno - X Pro Cycling Team

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 4 - Naturns - Pieve di Bono - 168,6 km - 22 April 2021Berg

Image © Gruppo Sportivo Alto Garda A.s.d. . Source : Site officiel du Tour of The Alps.


1ESPPello Bilbao López de Armentia (ESP)Bahrain Victorious4:39:42
2RUSAleksander Vlasov (RUS)Astana - Premier Techzt
3GBRSimon Yates (GBR)Team Bikeexchangezt
4COLNairo Alexander Quintana Rojas (COL)Arkéa - Samsic0:58
5ECUJefferson Alexander Cepeda Ortiz (ECU)Caja Rural - Seguros Rga1:06
6GBRHugh Carthy (GBR)EF Education - Nippozt
7PORRuben Guerreiro (POR)EF Education - Nippo1:16
8FRARomain Bardet (FRA)Team Dsmzt
9ITAGianluca Brambilla (ITA)Trek - Segafredozt
10ITAMatteo Fabbro (ITA)Bora - Hansgrohe1:22
11COLAlejandro Osorio Carvajal (COL)Caja Rural - Seguros Rgazt
12ITADomenico Pozzovivo (ITA)Team Qhubeka Assos1:36
13AUSNichola Schultz (AUS)Team Bikeexchange1:40
14FRAGeoffrey Bouchard (FRA)AG2R Citroënzt
15RUSPavel Sivakov (RUS)Ineos Grenadiers1:48
16COLDaniel Felipe Martínez Poveda (COL)Ineos Grenadiers1:52
17AUTFlorian Lipowitz (AUT)Tirol - KTM2:06
18AUSJai Hindley (AUS)Team Dsm2:19
19ITAEdward Ravasi (ITA)Eolo - Kometa2:35
20COLAndres Camilo Ardila Ordoñez (COL)Uae Team Emirates2:48
21GERBen Zwiehoff (GER)Bora - Hansgrohe2:53
22AUTHermann Pernsteiner (AUT)Bahrain Victoriouszt
23IRLDaniel Martin (IRL)Israel Start-Up Nationzt
24USAJoseph Lloyd Dombrowski (USA)Uae Team Emirates2:55
25FINJaakko Hänninen (FIN)AG2R Citroën3:05
26KAZVadim Pronskiy (KAZ)Astana - Premier Tech3:12
27ITAGiovanni Carboni (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
28ITAFilippo Zana (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
29USATejay Van Garderen (USA)EF Education - Nippo3:13
30DENMattias Skjelmose Jensen (DEN)3:34
31HUNErik Fetter (HUN)Eolo - Kometa3:52
32ERIAmanuel Gebrezgabihier (ERI)Trek - Segafredo3:53
33FRATony Gallopin (FRA)AG2R Citroënzt
34LUXMichel Ries (LUX)Trek - Segafredo3:57
35CANAlexander Cataford (CAN)Israel Start-Up Nation4:15
36HUNAttila Valter (HUN)Groupama - Fdjzt
37COLIván Ramiro Sosa Cuervo (COL)Ineos Grenadiers4:41
38COLSebastián Henao Gómez (COL)Ineos Grenadierszt
39ITAAntonio Nibali (ITA)Trek - Segafredozt
40ITADavide Gabburo (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè4:57
41ITALuca Chirico (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec5:06
42FRARomain Combaud (FRA)Team Dsm5:15
43ITASimone Ravanelli (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
44SUIKilian Frankiny (SUI)Team Qhubeka Assoszt
45ISRGuy Niv (ISR)Israel Start-Up Nationzt
46USALawrence Warbasse (USA)AG2R Citroënzt
47RUSPavel Kochetkov (RUS)Gazprom - Rusvelozt
48GERGeorg Steinhauser (GER)Tirol - KTM5:18
49DENJonas Gregaard Wilsly (DEN)Astana - Premier Techzt
50ESPSergio Roman Martín Galan (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
51COLWinner Andrew Anacona Gomez (COL)Arkéa - Samsiczt
52ITAAlessandro Bisolti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec5:28
53COLCristian Camilo Muñoz Lancheros (COL)Uae Team Emirates5:40
54COLAbner Santiago Umba López (COL)Androni Giocattoli - Sidermec6:00
55COLJohnatan Cañaveral Vargas (COL)Bardiani - CSF - Faizanèzt
56NEDLars Van de Berg (NED)Groupama - Fdj6:38
57GERAnton Palzer (GER)Bora - Hansgrohe7:08
58ITAGianni Moscon (ITA)Ineos Grenadiers7:51
59FRAFrançois Bidard (FRA)AG2R Citroën8:05
60FRASimon Guglielmi (FRA)Groupama - Fdjzt
61ITADaniel Savini (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè9:11
62ITALuca Covili (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè9:14
63GBRMark Christian (GBR)Eolo - Kometa9:23
64FRAThibaut Pinot (FRA)Groupama - Fdj9:28
65ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Astana - Premier Techzt
66FRANicolas Prodhomme (FRA)AG2R Citroënzt
67AUSMichael Storer (AUS)Team Dsm9:31
68FRAAnthony Delaplace (FRA)Arkéa - Samsiczt
69USAConnor Brown (USA)Team Qhubeka Assoszt
70RUSDenis Nekrasov (RUS)Gazprom - Rusvelozt
71ERINatnael Tesfatsion Ocbit (ERI)Androni Giocattoli - Sidermeczt
72ESPJulen Amezqueta Moreno (ESP)Caja Rural - Seguros Rga11:24
73COLDayer Quintana Rojas (COL)Arkéa - Samsic12:53
74COLHarold Alfonso Tejada Canacue (COL)Astana - Premier Techzt
75KAZAnton Kuzmin (KAZ)Gazprom - Rusvelozt
76RUSIlnur Zakarin (RUS)Gazprom - Rusvelozt
77ESPMikel Nieve Iturralde (ESP)Team Bikeexchangezt
78FRAMaxime Bouet (FRA)Arkéa - Samsiczt
79ITACristian Scaroni (ITA)Gazprom - Rusvelozt
80AUSLachlan David Morton (AUS)EF Education - Nippozt
81AUTFelix Großschartner (AUT)Bora - Hansgrohezt
82GBRChris Froome (GBR)Israel Start-Up Nation14:32
83IRLNicolas Roche (IRL)Team Dsmzt
84ISROmer Goldstein (ISR)Israel Start-Up Nationzt
85ESPRafael Valls Ferri (ESP)Bahrain Victoriouszt
86RSANicholas Dlamini (RSA)Team Qhubeka Assoszt
87JAPYukiya Arashiro (JAP)Bahrain Victoriouszt
88ITAEnrico Battaglin (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
89ESTTanel Kangert (EST)Team Bikeexchangezt
90ITAAlessandro De Marchi (ITA)Israel Start-Up Nation14:34
91ITAFabio Felline (ITA)Astana - Premier Tech16:13
92ITASalvatore Puccio (ITA)Ineos Grenadierszt
93ITAMatteo Sobrero (ITA)Astana - Premier Techzt
94BLRAliaksandr Riabushenko (BLR)Uae Team Emirateszt
95UKRMark Padun (UKR)Bahrain Victoriouszt
96ESPJon Barrenetxea Golzarri (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
97HUNMárton Dina (HUN)Eolo - Kometazt
98DENFrederik Wandahl (DEN)Bora - Hansgrohezt
99ITAMarco Marcato (ITA)Uae Team Emirates16:33
100AUSCameron Meyer (AUS)Team Bikeexchange17:04
101ITAKevin Colleoni (ITA)Team Bikeexchangezt
102AUSCallum Scotson (AUS)Team Bikeexchangezt
103AUTLukas Pöstlberger (AUT)Bora - Hansgrohe17:59
104FRARomain Hardy (FRA)Arkéa - Samsiczt
105SLODomen Novak (SLO)Bahrain Victorious18:29
106CANAntoine Duchesne (CAN)Groupama - Fdj22:07
107USAWilliam Barta (USA)EF Education - Nippo24:06
108GERLeon Heinschke (GER)Development Team Dsm24:20
109GERFelix Engelhardt (GER)Tirol - KTMzt
110RSAReinardt Janse Van Rensburg (RSA)Team Qhubeka Assos25:52
111ITAAndrea Vendrame (ITA)AG2R Citroën25:56
112SWETobias Ludvigsson (SWE)Groupama - Fdj26:06
113NZLReuben Thompson (NZL)Groupama - Fdj Continental26:23
114NEDJulius Van Den Berg (NED)EF Education - Nippo28:56
115ITADavide Bais (ITA)Eolo - Kometa30:31
116ITAAlessandro Fancellu (ITA)Eolo - Kometazt
117CZEMathias Vacek (CZE)Gazprom - Rusvelo30:34
118AUTEmanuel Zangerle (AUT)Tirol - KTMzt
119ITARosola Kevin Pezzo (ITA)zt
120RUSNikolay Cherkasov (RUS)Gazprom - Rusvelozt
121ITALeonardo Basso (ITA)Ineos Grenadierszt
122SLOMatevz Govekar (SLO)Tirol - KTMzt
123GERRüdiger Selig (GER)Bora - Hansgrohezt
124BELHenri Vandenabeele (BEL)Development Team Dsmzt
125DENLasse Norman Hansen (DEN)Team Qhubeka Assos
126ITAOliviero Troia (ITA)Uae Team Emirates
127DENLasse Norman Hansen (DEN)Team Qhubeka Assos
128ESPAlejandro Ropero Molina (ESP)Eolo - Kometa
129ITAAntonio Tiberi (ITA)Trek - Segafredo

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 5 - Valle del Chiese/Idroland - Riva del Garda - 120,9 km - 23 April 2021Medium berg

Image © Gruppo Sportivo Alto Garda A.s.d. . Source : Site officiel du Tour of The Alps.


1AUTFelix Großschartner (AUT)Bora - Hansgrohe3:03:38
2IRLNicolas Roche (IRL)Team Dsm0:34
3ITAAlessandro De Marchi (ITA)Israel Start-Up Nationzt
4ITAGianni Moscon (ITA)Ineos Grenadiers0:40
5COLAlejandro Osorio Carvajal (COL)Caja Rural - Seguros Rgazt
6FRARomain Bardet (FRA)Team Dsmzt
7ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Astana - Premier Techzt
8PORRuben Guerreiro (POR)EF Education - Nippozt
9UKRMark Padun (UKR)Bahrain Victoriouszt
10ITAMatteo Fabbro (ITA)Bora - Hansgrohezt
11BELHenri Vandenabeele (BEL)Development Team Dsmzt
12GBRSimon Yates (GBR)Team Bikeexchangezt
13AUSNichola Schultz (AUS)Team Bikeexchangezt
14ESPPello Bilbao López de Armentia (ESP)Bahrain Victoriouszt
15RUSAleksander Vlasov (RUS)Astana - Premier Techzt
16ITADomenico Pozzovivo (ITA)Team Qhubeka Assoszt
17FRAGeoffrey Bouchard (FRA)AG2R Citroënzt
18COLNairo Alexander Quintana Rojas (COL)Arkéa - Samsiczt
19HUNAttila Valter (HUN)Groupama - Fdjzt
20GBRHugh Carthy (GBR)EF Education - Nippozt
21FRANicolas Prodhomme (FRA)AG2R Citroënzt
22USAJoseph Lloyd Dombrowski (USA)Uae Team Emirateszt
23COLDaniel Felipe Martínez Poveda (COL)Ineos Grenadiers0:47
24RUSPavel Sivakov (RUS)Ineos Grenadierszt
25ECUJefferson Alexander Cepeda Ortiz (ECU)Caja Rural - Seguros Rgazt
26AUTFlorian Lipowitz (AUT)Tirol - KTM1:12
27IRLDaniel Martin (IRL)Israel Start-Up Nation1:14
28ISRGuy Niv (ISR)Israel Start-Up Nation1:58
29ERIAmanuel Gebrezgabihier (ERI)Trek - Segafredo2:05
30ISROmer Goldstein (ISR)Israel Start-Up Nationzt
31ERINatnael Tesfatsion Ocbit (ERI)Androni Giocattoli - Sidermeczt
32ITAFabio Felline (ITA)Astana - Premier Tech3:14
33KAZVadim Pronskiy (KAZ)Astana - Premier Techzt
34FRAThibaut Pinot (FRA)Groupama - Fdjzt
35FRATony Gallopin (FRA)AG2R Citroënzt
36USALawrence Warbasse (USA)AG2R Citroënzt
37AUSCallum Scotson (AUS)Team Bikeexchangezt
38COLSebastián Henao Gómez (COL)Ineos Grenadierszt
39HUNErik Fetter (HUN)Eolo - Kometa3:51
40AUTHermann Pernsteiner (AUT)Bahrain Victoriouszt
41SUIKilian Frankiny (SUI)Team Qhubeka Assoszt
42GERGeorg Steinhauser (GER)Tirol - KTMzt
43ESPJulen Amezqueta Moreno (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
44FRASimon Guglielmi (FRA)Groupama - Fdjzt
45FRAAnthony Delaplace (FRA)Arkéa - Samsiczt
46ITASalvatore Puccio (ITA)Ineos Grenadierszt
47ITAGiovanni Carboni (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
48ITASimone Ravanelli (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
49FINJaakko Hänninen (FIN)AG2R Citroënzt
50JAPYukiya Arashiro (JAP)Bahrain Victoriouszt
51AUSMichael Storer (AUS)Team Dsm3:57
52DENJonas Gregaard Wilsly (DEN)Astana - Premier Tech4:34
53ESTTanel Kangert (EST)Team Bikeexchange5:02
54ITAAntonio Nibali (ITA)Trek - Segafredozt
55FRARomain Combaud (FRA)Team Dsm6:24
56GERBen Zwiehoff (GER)Bora - Hansgrohezt
57ESPRafael Valls Ferri (ESP)Bahrain Victoriouszt
58ITADavide Gabburo (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè6:32
59ITALuca Covili (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè6:35
60GERAnton Palzer (GER)Bora - Hansgrohe6:36
61NEDLars Van de Berg (NED)Groupama - Fdjzt
62ITAMatteo Sobrero (ITA)Astana - Premier Techzt
63SLODomen Novak (SLO)Bahrain Victoriouszt
64RUSIlnur Zakarin (RUS)Gazprom - Rusvelozt
65FRAMaxime Bouet (FRA)Arkéa - Samsic6:38
66ITAGianluca Brambilla (ITA)Trek - Segafredozt
67ITACristian Scaroni (ITA)Gazprom - Rusvelo8:08
68FRAFrançois Bidard (FRA)AG2R Citroën8:52
69COLAndres Camilo Ardila Ordoñez (COL)Uae Team Emirateszt
70RUSPavel Kochetkov (RUS)Gazprom - Rusvelo9:51
71ITAAlessandro Bisolti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec10:13
72NEDJulius Van Den Berg (NED)EF Education - Nippozt
73GBRChris Froome (GBR)Israel Start-Up Nationzt
74DENMattias Skjelmose Jensen (DEN)zt
75ITALuca Chirico (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
76LUXMichel Ries (LUX)Trek - Segafredozt
77COLAbner Santiago Umba López (COL)Androni Giocattoli - Sidermeczt
78ITAFilippo Zana (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
79CANAlexander Cataford (CAN)Israel Start-Up Nationzt
80ITAEnrico Battaglin (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
81COLWinner Andrew Anacona Gomez (COL)Arkéa - Samsiczt
82COLCristian Camilo Muñoz Lancheros (COL)Uae Team Emirateszt
83COLJohnatan Cañaveral Vargas (COL)Bardiani - CSF - Faizanèzt
84HUNMárton Dina (HUN)Eolo - Kometazt
85USATejay Van Garderen (USA)EF Education - Nippozt
86CANAntoine Duchesne (CAN)Groupama - Fdj11:42
87ESPSergio Roman Martín Galan (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
88KAZAnton Kuzmin (KAZ)Gazprom - Rusvelozt
89USAConnor Brown (USA)Team Qhubeka Assoszt
90SWETobias Ludvigsson (SWE)Groupama - Fdjzt
91ITAKevin Colleoni (ITA)Team Bikeexchangezt
92ESPJon Barrenetxea Golzarri (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
93CZEMathias Vacek (CZE)Gazprom - Rusvelozt
94AUTLukas Pöstlberger (AUT)Bora - Hansgrohezt
95ITADavide Bais (ITA)Eolo - Kometazt
96GBRMark Christian (GBR)Eolo - Kometazt
97ITAAndrea Vendrame (ITA)AG2R Citroënzt
98RSANicholas Dlamini (RSA)Team Qhubeka Assoszt
99ITADaniel Savini (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
100GERFelix Engelhardt (GER)Tirol - KTMzt
101SLOMatevz Govekar (SLO)Tirol - KTMzt
102USAWilliam Barta (USA)EF Education - Nippozt
103ITAEdward Ravasi (ITA)Eolo - Kometazt
104ITAMarco Marcato (ITA)Uae Team Emirateszt
105DENFrederik Wandahl (DEN)Bora - Hansgrohezt
106COLDayer Quintana Rojas (COL)Arkéa - Samsiczt
107COLIván Ramiro Sosa Cuervo (COL)Ineos Grenadierszt
108GERLeon Heinschke (GER)Development Team Dsmzt
109AUSLachlan David Morton (AUS)EF Education - Nippozt
110AUSCameron Meyer (AUS)Team Bikeexchangezt
111GERRüdiger Selig (GER)Bora - Hansgrohe13:48
112NZLReuben Thompson (NZL)Groupama - Fdj Continentalzt
113RUSDenis Nekrasov (RUS)Gazprom - Rusvelozt
114ITALeonardo Basso (ITA)Ineos Grenadierszt
115BLRAliaksandr Riabushenko (BLR)Uae Team Emirates14:27
116RUSNikolay Cherkasov (RUS)Gazprom - Rusvelo14:33
117ITAAlessandro Fancellu (ITA)Eolo - Kometa
118ITARosola Kevin Pezzo (ITA)
119COLHarold Alfonso Tejada Canacue (COL)Astana - Premier Tech
120AUTEmanuel Zangerle (AUT)Tirol - KTM
121ESPMikel Nieve Iturralde (ESP)Team Bikeexchange
122RSAReinardt Janse Van Rensburg (RSA)Team Qhubeka Assos
123FRARomain Hardy (FRA)Arkéa - Samsic
124AUSJai Hindley (AUS)Team Dsm

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen


Uitslagen voor etappe

Startlijst

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2021 - Alle rechten voorbehouden