De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Le Tour de Bretagne Cycliste - 2021 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Le Tour de Bretagne Cycliste - 2021 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Frankrijk

Uitslagen 2021

Le Tour de Bretagne Cycliste 2021

FrankrijkFrankrijk - 20 September 2021 - 26 September 2021


Algemeen klassement - 26 September 2021


1FRAJean-Louis Le Ny (FRA)28:33:34
2FRAAnthony Delaplace (FRA)Arkéa - Samsic0:02
3FRAValentin Retailleau (FRA)0:06
4FRAThibault Ferasse (FRA)B&b Hotels P/b KTM0:09
5NEDNick Van Der Lijke (NED)0:10
6FRAJohan Le Bon (FRA)0:18
7SUILukas Rüegg (SUI)0:21
8AUSMatthew Dinham (AUS)Team Bridgelane0:34
9FRALéo Danès (FRA)0:43
10FRAJordan Labrosse (FRA)1:42
11FRAMathis Le Berre (FRA)1:54
12GBRLeo Hayter (GBR)Development Team Dsm1:56
13BELMilan Fretin (BEL)2:23
14ESPÓscar Pelegrí Ferrandis (ESP)Electro Híper Europazt
15BELLiam Slock (BEL)2:29
16ESPIbon Ruiz Sedano (ESP)Equipo Kern Pharma2:33
17NEDTim Naberman (NED)Development Team Dsm2:36
18FRAMatthieu Boulo (FRA)2:39
19ESPMartí Marquez Román (ESP)Equipo Kern Pharmazt
20NEDJarno Mobach (NED)2:47
21DENJesper Hansen (DEN)2:59
22SUIRobin Froidevaux (SUI)3:00
23AUSSamuel Jenner (AUS)Team Bridgelane3:06
24FRAAlan Riou (FRA)Arkéa - Samsic3:12
25FRAAxel Mariault (FRA)3:20
26FRAPaul Lapeira (FRA)4:47
27FRAAlan Boileau (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
28FRAEwen Costiou (FRA)5:15
29FRATom Mainguenaud (FRA)5:36
30ISREdo Goldstein (ISR)Israel Cycling Academy5:44
31BELLars Van Ryckeghem (BEL)6:16
32ESPCarlos Eloy Garcia Pierna (ESP)Equipo Kern Pharma6:32
33DENTobias Lund Andresen (DEN)Development Team Dsm7:57
34NZLAaron Gate (NZL)Black Spoke Pro Cycling Academy8:53
35ITAKevin Bonaldo (ITA)Team Qhubeka9:48
36RSANicholas Dlamini (RSA)Team Qhubeka Assos10:11
37FRAJulian Lino (FRA)10:36
38SUIYannis Voisard (SUI)11:17
39ESPMiguel Angel Ballesteros Canovas (ESP)Electro Híper Europa12:19
40ITAMattia Guasco (ITA)Team Qhubeka14:20
41NZLJames Fouche (NZL)Black Spoke Pro Cycling Academy14:29
42FRABastien Tronchon (FRA)15:12
43FRASteve Chainel (FRA)15:22
44ESPÁlex Jaime Fernández (ESP)Equipo Kern Pharma15:30
45POLPrzemyslaw Kasperkiewicz (POL)15:38
46GBRStuart Balfour (GBR)16:05
47CANRobin Plamondon (CAN)Israel Cycling Academy16:40
48FRAErwann Guenneugues (FRA)18:41
49FRADavid Menut (FRA)19:46
50FRALomig Le Clec'h (FRA)22:15
51SUIMatthias Reutimann (SUI)22:36
52NEDElmar Reinders (NED)22:50
53GERJustin Wolf (GER)Bike Aid23:07
54ESTMarkus Pajur (EST)Arkéa - Samsic23:18
55NEDEnzo Leijnse (NED)Development Team Dsm23:19
56RWAMoise Mugisha (RWA)24:43
57ITALeonardo Marchiori (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec24:57
58ESPMateu Estelrich Cabanellas (ESP)Electro Híper Europa25:33
59FRAAurélien Le Lay (FRA)26:32
60FRAThomas Gachignard (FRA)28:04
61FRAHugo Chandemerle (FRA)28:11
62FRADavid Boutville (FRA)29:21
63FRAAnthony Rallé (FRA)29:33
64COLMiguel Eduardo Florez Lopez (COL)Arkéa - Samsic29:41
65RSACallum Ormiston (RSA)Protouch30:21
66ITACristian Rocchetta (ITA)General Store - Essegibi - F.lli Curia30:36
67RSAKent Main (RSA)Protouch31:01
68GBROscar Onley (GBR)Development Team Dsm31:19
69FRAMaël Guégan (FRA)31:50
70FRAThibault Lavenant (FRA)33:58
71FRATheo Cotard (FRA)34:02
72FRADamien Bodard (FRA)35:03
73GERPatrick Haller (GER)35:16
74DENTobias Mørch Kongstad (DEN)37:00
75ESPMarcos Jurado Rodriguez (ESP)Electro Híper Europa37:21
76NEDAdne Van Engelen (NED)Bike Aid37:32
77GERLucas Carstensen (GER)Bike Aid38:19
78ITAFilippo Tagliani (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec39:30
79GBRAdam Lewis (GBR)39:45
80FRALoris Trastour (FRA)40:47
81FRABenjamin Labbe (FRA)41:04
82FRAAxel Rome (FRA)42:07
83ALGAzzedine Lagab (ALG)42:42
84USATom Armstrong (USA)Electro Híper Europa43:24
85FRAMaxime Rio (FRA)43:25
86ISRLahav Davidzon (ISR)Israel Cycling Academy47:39
87FRALéo Bouvier (FRA)47:53
88SWEEdvin Lovidius (SWE)49:03
89FRAGari Lagnet (FRA)50:26
90FRAVolodia Chuzeville (FRA)51:33
91FRALouis Coqueret (FRA)53:41
92ESPEnrique Sanz Unzue (ESP)Equipo Kern Pharma56:16
93NZLJoel Yates (NZL)Black Spoke Pro Cycling Academy57:11
94FRALilian Schneider (FRA)57:16
95RSATiano Da Silva (RSA)Protouch1:02:23
96GBRHenry Lawton (GBR)1:04:46
97NZLEthan Batt (NZL)Black Spoke Pro Cycling Academy1:08:07
98AUSSamuel Eddy (AUS)Team Bridgelane1:12:50
99FRAArthur Blanc (FRA)1:14:59
100ITASimone Sanò (ITA)1:21:36
101AUSRyan Schilt (AUS)1:31:02

Etappe 1 - Le Cambout - Allineuc - 155,4 km - 20 September 2021Medium berg

Image Le Tour de Bretagne. Source : Site officiel du Tour de Bretagne Cycliste.


1FRAValentin Retailleau (FRA)4:02:27
2FRAThibault Ferasse (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
3NEDNick Van Der Lijke (NED)zt
4NEDJan Maas (NED)zt
5SUILukas Rüegg (SUI)zt
6FRAAnthony Delaplace (FRA)Arkéa - Samsiczt
7FRAJean-Louis Le Ny (FRA)zt
8FRAJohan Le Bon (FRA)zt
9FRALéo Danès (FRA)zt
10FRAAntoine Huby (FRA)0:19
11AUSMatthew Dinham (AUS)Team Bridgelanezt
12FRAJordan Labrosse (FRA)1:11
13FRAMathis Le Berre (FRA)zt
14FRASteve Chainel (FRA)1:15
15ITANicola Bagioli (ITA)B&b Hotels P/b KTMzt
16FRAEwen Costiou (FRA)1:22
17BELLiam Slock (BEL)2:01
18DENJesper Schultz (DEN)zt
19FRAPaul Lapeira (FRA)2:05
20GBRLeo Hayter (GBR)Development Team Dsmzt
21NEDTim Naberman (NED)Development Team Dsmzt
22ITANicola Venchiarutti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
23ESPÁlex Jaime Fernández (ESP)Equipo Kern Pharmazt
24FRAFlorian Dauphin (FRA)zt
25NZLAaron Gate (NZL)Black Spoke Pro Cycling Academyzt
26COLMiguel Eduardo Florez Lopez (COL)Arkéa - Samsiczt
27BELMilan Fretin (BEL)zt
28SWEKim Magnusson (SWE)zt
29FRAMatthieu Boulo (FRA)zt
30NEDElmar Reinders (NED)zt
31AUSSamuel Jenner (AUS)Team Bridgelanezt
32SUIRobin Froidevaux (SUI)zt
33DENTobias Lund Andresen (DEN)Development Team Dsmzt
34NEDJarno Mobach (NED)zt
35ESPMartí Marquez Román (ESP)Equipo Kern Pharmazt
36NEDEnzo Leijnse (NED)Development Team Dsmzt
37BELLars Van Ryckeghem (BEL)zt
38SWEEdvin Lovidius (SWE)zt
39FRAAlan Boileau (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
40ESPIbon Ruiz Sedano (ESP)Equipo Kern Pharmazt
41USATom Armstrong (USA)Electro Híper Europazt
42FRADavid Menut (FRA)zt
43ESPÓscar Pelegrí Ferrandis (ESP)Electro Híper Europazt
44FRATom Mainguenaud (FRA)zt
45GBRAdam Lewis (GBR)zt
46FRAMaël Guégan (FRA)zt
47ESTMarkus Pajur (EST)Arkéa - Samsiczt
48ISREdo Goldstein (ISR)Israel Cycling Academyzt
49DENTobias Mørch Kongstad (DEN)zt
50POLPrzemyslaw Kasperkiewicz (POL)zt
51RSACallum Ormiston (RSA)Protouchzt
52FRALomig Le Clec'h (FRA)zt
53FRALoris Trastour (FRA)zt
54FRALouis Coqueret (FRA)zt
55FRAMaxime Rio (FRA)zt
56ITAMattia Guasco (ITA)Team Qhubekazt
57FRAErwann Guenneugues (FRA)zt
58ESPMiguel Angel Ballesteros Canovas (ESP)Electro Híper Europazt
59FRAAdrien Lagree (FRA)zt
60GERJustin Wolf (GER)Bike Aidzt
61FRAMaxime Renault (FRA)zt
62GERLucas Carstensen (GER)Bike Aidzt
63FRAJulian Lino (FRA)zt
64ITALeonardo Marchiori (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
65DENJesper Hansen (DEN)zt
66GBROscar Onley (GBR)Development Team Dsmzt
67FRAAurélien Le Lay (FRA)zt
68ESPCarlos Eloy Garcia Pierna (ESP)Equipo Kern Pharma2:20
69FRALéo-Paul Jamin (FRA)2:21
70RSANicholas Dlamini (RSA)Team Qhubeka Assoszt
71FRAUgo Ananie (FRA)2:24
72FRAAnthony Rallé (FRA)2:26
73FRAAlan Riou (FRA)Arkéa - Samsic2:27
74SUIYannis Voisard (SUI)2:36
75ITAKevin Bonaldo (ITA)Team Qhubeka2:37
76FRAAxel Mariault (FRA)2:42
77RSAKent Main (RSA)Protouch3:06
78ITAMattia Viel (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
79FRAThomas Gachignard (FRA)zt
80ESPMateu Estelrich Cabanellas (ESP)Electro Híper Europa3:22
81SUIMatthias Reutimann (SUI)3:33
82FRAClément Poirier (FRA)3:55
83GBRStuart Balfour (GBR)4:17
84NZLJames Fouche (NZL)Black Spoke Pro Cycling Academy4:40
85FRABastien Tronchon (FRA)5:27
86ITAFilippo Tagliani (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec6:56
87ITACristian Rocchetta (ITA)General Store - Essegibi - F.lli Curiazt
88RWAMoise Mugisha (RWA)6:58
89CANRobin Plamondon (CAN)Israel Cycling Academy7:52
90BELSteven Pattyn (BEL)8:11
91FRAArthur Blanc (FRA)13:36
92GERPatrick Haller (GER)zt
93BELJarne Van de Paar (BEL)zt
94FRADavid Boutville (FRA)zt
95FRABenjamin Labbe (FRA)14:39
96FRAAxel Rome (FRA)zt
97FRADamien Bodard (FRA)zt
98FRAGari Lagnet (FRA)zt
99FRAHugo Chandemerle (FRA)zt
100NEDAdne Van Engelen (NED)Bike Aidzt
101FRAThibault Lavenant (FRA)zt
102FRABaptiste Constantin (FRA)zt
103ESPEnrique Sanz Unzue (ESP)Equipo Kern Pharmazt
104NZLEthan Batt (NZL)Black Spoke Pro Cycling Academyzt
105CANRiley Pickrell (CAN)Israel Cycling Academyzt
106FRAVolodia Chuzeville (FRA)zt
107SUICyrille Thièry (SUI)zt
108FRATheo Cotard (FRA)zt
109GBRHenry Lawton (GBR)zt
110ISRLahav Davidzon (ISR)Israel Cycling Academyzt
111CZEJakub Boucek (CZE)zt
112FRATitouan Savignoni (FRA)16:16
113ALGAzzedine Lagab (ALG)zt
114FRALéo Bouvier (FRA)zt
115FRADamien Ridel (FRA)zt
116NZLJoel Yates (NZL)Black Spoke Pro Cycling Academyzt
117ISROded Kogut (ISR)zt
118AUSAlastair Christie-Johnston (AUS)Team Bridgelanezt
119ITASimone Sanò (ITA)zt
120AUSSamuel Eddy (AUS)Team Bridgelanezt
121AUSRyan Schilt (AUS)zt
122FRALilian Schneider (FRA)zt
123ESPMarcos Jurado Rodriguez (ESP)Electro Híper Europazt
124RSARohan Du Plooy (RSA)Protouch16:45
125RSAAndries Nigrini (RSA)Protouchzt
126RSATiano Da Silva (RSA)Protouchzt
127NZLJoshua Kench (NZL)Black Spoke Pro Cycling Academy17:03
128AUSBenjamin Van Dam (AUS)21:49
129LUXColin Heiderscheid (LUX)23:30
130NZLDrew Christensen (NZL)Team Qhubeka
131ESPJordi Lopez Caravaca (ESP)Equipo Kern Pharma
132NEDPepijn Reinderink (NED)Development Team Dsm

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 2 - Corlay - Rosporden - 165,9 km - 21 September 2021Ontsnapping

Image Le Tour de Bretagne. Source : Site officiel du Tour de Bretagne Cycliste.


1GBRLeo Hayter (GBR)Development Team Dsm4:02:07
2DENTobias Lund Andresen (DEN)Development Team Dsm0:37
3BELMilan Fretin (BEL)zt
4NZLAaron Gate (NZL)Black Spoke Pro Cycling Academyzt
5FRAJean-Louis Le Ny (FRA)zt
6FRAThibault Ferasse (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
7ITALeonardo Marchiori (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
8ESPÓscar Pelegrí Ferrandis (ESP)Electro Híper Europazt
9FRAAnthony Delaplace (FRA)Arkéa - Samsiczt
10FRAJohan Le Bon (FRA)zt
11ISREdo Goldstein (ISR)Israel Cycling Academyzt
12FRAAlan Riou (FRA)Arkéa - Samsiczt
13NEDNick Van Der Lijke (NED)zt
14NEDJarno Mobach (NED)zt
15SUIRobin Froidevaux (SUI)zt
16FRAAntoine Huby (FRA)zt
17NEDJan Maas (NED)zt
18NEDElmar Reinders (NED)zt
19AUSSamuel Jenner (AUS)Team Bridgelanezt
20FRAValentin Retailleau (FRA)zt
21FRASteve Chainel (FRA)zt
22FRAPaul Lapeira (FRA)zt
23RSANicholas Dlamini (RSA)Team Qhubeka Assoszt
24SUILukas Rüegg (SUI)zt
25AUSMatthew Dinham (AUS)Team Bridgelanezt
26NEDTim Naberman (NED)Development Team Dsmzt
27FRATheo Cotard (FRA)zt
28FRAGari Lagnet (FRA)zt
29GBRStuart Balfour (GBR)zt
30ESPÁlex Jaime Fernández (ESP)Equipo Kern Pharmazt
31COLMiguel Eduardo Florez Lopez (COL)Arkéa - Samsiczt
32ESPIbon Ruiz Sedano (ESP)Equipo Kern Pharmazt
33ESTMarkus Pajur (EST)Arkéa - Samsiczt
34ESPMiguel Angel Ballesteros Canovas (ESP)Electro Híper Europazt
35FRAEwen Costiou (FRA)zt
36FRAMathis Le Berre (FRA)zt
37ESPMartí Marquez Román (ESP)Equipo Kern Pharmazt
38FRAMatthieu Boulo (FRA)zt
39FRAJulian Lino (FRA)zt
40LUXColin Heiderscheid (LUX)zt
41ITANicola Venchiarutti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
42DENJesper Schultz (DEN)zt
43GERJustin Wolf (GER)Bike Aidzt
44ESPCarlos Eloy Garcia Pierna (ESP)Equipo Kern Pharmazt
45BELLiam Slock (BEL)zt
46FRALéo Danès (FRA)zt
47FRAAlan Boileau (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
48SUIYannis Voisard (SUI)zt
49CANRobin Plamondon (CAN)Israel Cycling Academyzt
50FRAAxel Mariault (FRA)zt
51DENJesper Hansen (DEN)zt
52SUIMatthias Reutimann (SUI)zt
53BELLars Van Ryckeghem (BEL)zt
54FRAHugo Chandemerle (FRA)zt
55FRADavid Menut (FRA)zt
56FRAMaxime Renault (FRA)zt
57ITAKevin Bonaldo (ITA)Team Qhubekazt
58FRALomig Le Clec'h (FRA)zt
59FRAFlorian Dauphin (FRA)zt
60ESPMateu Estelrich Cabanellas (ESP)Electro Híper Europazt
61FRAJordan Labrosse (FRA)zt
62FRADamien Bodard (FRA)zt
63FRAClément Poirier (FRA)zt
64FRABenjamin Labbe (FRA)zt
65GBRAdam Lewis (GBR)zt
66NEDEnzo Leijnse (NED)Development Team Dsmzt
67DENTobias Mørch Kongstad (DEN)zt
68GERPatrick Haller (GER)zt
69FRALoris Trastour (FRA)zt
70FRAAnthony Rallé (FRA)zt
71FRABaptiste Constantin (FRA)zt
72NZLJames Fouche (NZL)Black Spoke Pro Cycling Academy1:28
73FRAAdrien Lagree (FRA)1:31
74FRADamien Ridel (FRA)1:35
75SWEKim Magnusson (SWE)1:41
76ITACristian Rocchetta (ITA)General Store - Essegibi - F.lli Curia2:15
77FRAArthur Blanc (FRA)3:38
78ITAMattia Viel (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
79FRAUgo Ananie (FRA)zt
80BELJarne Van de Paar (BEL)zt
81FRADavid Boutville (FRA)zt
82FRAErwann Guenneugues (FRA)zt
83CANRiley Pickrell (CAN)Israel Cycling Academyzt
84FRATom Mainguenaud (FRA)zt
85FRAAurélien Le Lay (FRA)zt
86ALGAzzedine Lagab (ALG)zt
87RSAKent Main (RSA)Protouchzt
88RSACallum Ormiston (RSA)Protouchzt
89ITANicola Bagioli (ITA)B&b Hotels P/b KTMzt
90FRAVolodia Chuzeville (FRA)zt
91GBRHenry Lawton (GBR)zt
92ITAMattia Guasco (ITA)Team Qhubeka5:36
93POLPrzemyslaw Kasperkiewicz (POL)zt
94FRALéo Bouvier (FRA)8:49
95FRAThomas Gachignard (FRA)zt
96SWEEdvin Lovidius (SWE)9:41
97FRABastien Tronchon (FRA)zt
98FRALouis Coqueret (FRA)zt
99FRAThibault Lavenant (FRA)zt
100ISRLahav Davidzon (ISR)Israel Cycling Academyzt
101RSARohan Du Plooy (RSA)Protouchzt
102RSATiano Da Silva (RSA)Protouchzt
103AUSBenjamin Van Dam (AUS)zt
104FRALéo-Paul Jamin (FRA)zt
105FRATitouan Savignoni (FRA)zt
106AUSSamuel Eddy (AUS)Team Bridgelanezt
107NZLEthan Batt (NZL)Black Spoke Pro Cycling Academyzt
108GBROscar Onley (GBR)Development Team Dsmzt
109NZLJoel Yates (NZL)Black Spoke Pro Cycling Academyzt
110ITAFilippo Tagliani (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
111AUSRyan Schilt (AUS)zt
112AUSAlastair Christie-Johnston (AUS)Team Bridgelanezt
113ESPEnrique Sanz Unzue (ESP)Equipo Kern Pharmazt
114RWAMoise Mugisha (RWA)zt
115ESPMarcos Jurado Rodriguez (ESP)Electro Híper Europazt
116FRAMaël Guégan (FRA)zt
117FRAMaxime Rio (FRA)zt
118NEDAdne Van Engelen (NED)Bike Aidzt
119BELSteven Pattyn (BEL)zt
120FRALilian Schneider (FRA)zt
121GERLucas Carstensen (GER)Bike Aidzt
122SUICyrille Thièry (SUI)zt
123FRAAxel Rome (FRA)14:30
124ITASimone Sanò (ITA)16:12
125USATom Armstrong (USA)Electro Híper Europazt
126CZEJakub Boucek (CZE)zt
127RSAAndries Nigrini (RSA)Protouch27:28
128NZLJoshua Kench (NZL)Black Spoke Pro Cycling Academy
129ISROded Kogut (ISR)

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 3 - Rosporden - Brandivy - 170,5 km - 22 September 2021Sprint

Image Le Tour de Bretagne. Source : Site officiel du Tour de Bretagne Cycliste.


1ESPÓscar Pelegrí Ferrandis (ESP)Electro Híper Europa4:17:48
2FRATom Mainguenaud (FRA)zt
3FRAThibault Ferasse (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
4BELMilan Fretin (BEL)zt
5FRAAlan Riou (FRA)Arkéa - Samsiczt
6ITANicola Venchiarutti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
7FRAJean-Louis Le Ny (FRA)zt
8NEDNick Van Der Lijke (NED)zt
9FRAAnthony Delaplace (FRA)Arkéa - Samsiczt
10NEDJan Maas (NED)zt
11FRAAxel Mariault (FRA)zt
12SUILukas Rüegg (SUI)zt
13FRAValentin Retailleau (FRA)zt
14ESPIbon Ruiz Sedano (ESP)Equipo Kern Pharmazt
15FRAPaul Lapeira (FRA)zt
16GBRLeo Hayter (GBR)Development Team Dsmzt
17FRAJohan Le Bon (FRA)zt
18AUSMatthew Dinham (AUS)Team Bridgelanezt
19FRAAlan Boileau (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
20NZLJames Fouche (NZL)Black Spoke Pro Cycling Academyzt
21ISREdo Goldstein (ISR)Israel Cycling Academyzt
22FRAAntoine Huby (FRA)zt
23FRAMathis Le Berre (FRA)zt
24AUSSamuel Jenner (AUS)Team Bridgelanezt
25BELLiam Slock (BEL)zt
26DENJesper Hansen (DEN)zt
27NEDTim Naberman (NED)Development Team Dsmzt
28FRAMatthieu Boulo (FRA)zt
29FRAJordan Labrosse (FRA)zt
30FRALéo Danès (FRA)zt
31SUIRobin Froidevaux (SUI)zt
32ITAMattia Guasco (ITA)Team Qhubekazt
33ESPMartí Marquez Román (ESP)Equipo Kern Pharmazt
34NEDJarno Mobach (NED)0:08
35FRAFlorian Dauphin (FRA)0:21
36FRABastien Tronchon (FRA)0:44
37NEDEnzo Leijnse (NED)Development Team Dsm0:49
38FRAAdrien Lagree (FRA)1:10
39FRAJulian Lino (FRA)1:17
40RWAMoise Mugisha (RWA)zt
41GBRStuart Balfour (GBR)2:21
42BELLars Van Ryckeghem (BEL)3:12
43FRAEwen Costiou (FRA)zt
44ESPCarlos Eloy Garcia Pierna (ESP)Equipo Kern Pharmazt
45ESPMarcos Jurado Rodriguez (ESP)Electro Híper Europazt
46FRAUgo Ananie (FRA)6:26
47FRAAnthony Rallé (FRA)zt
48FRALéo Bouvier (FRA)zt
49ITAMattia Viel (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
50ESPMiguel Angel Ballesteros Canovas (ESP)Electro Híper Europazt
51ISRLahav Davidzon (ISR)Israel Cycling Academyzt
52NEDElmar Reinders (NED)zt
53ESPMateu Estelrich Cabanellas (ESP)Electro Híper Europazt
54FRAMaël Guégan (FRA)zt
55FRAGari Lagnet (FRA)zt
56FRABaptiste Constantin (FRA)zt
57ITAKevin Bonaldo (ITA)Team Qhubekazt
58FRAHugo Chandemerle (FRA)zt
59ALGAzzedine Lagab (ALG)zt
60FRAErwann Guenneugues (FRA)zt
61FRAThibault Lavenant (FRA)zt
62RSAKent Main (RSA)Protouchzt
63RSANicholas Dlamini (RSA)Team Qhubeka Assoszt
64FRAAxel Rome (FRA)zt
65FRADavid Menut (FRA)zt
66FRADamien Bodard (FRA)zt
67COLMiguel Eduardo Florez Lopez (COL)Arkéa - Samsiczt
68ESTMarkus Pajur (EST)Arkéa - Samsiczt
69SUIYannis Voisard (SUI)zt
70SWEKim Magnusson (SWE)zt
71FRAThomas Gachignard (FRA)zt
72SUIMatthias Reutimann (SUI)zt
73NEDAdne Van Engelen (NED)Bike Aidzt
74POLPrzemyslaw Kasperkiewicz (POL)zt
75DENJesper Schultz (DEN)zt
76CANRobin Plamondon (CAN)Israel Cycling Academyzt
77DENTobias Mørch Kongstad (DEN)zt
78ESPÁlex Jaime Fernández (ESP)Equipo Kern Pharmazt
79GBROscar Onley (GBR)Development Team Dsmzt
80DENTobias Lund Andresen (DEN)Development Team Dsmzt
81FRALoris Trastour (FRA)zt
82FRAAurélien Le Lay (FRA)zt
83RSACallum Ormiston (RSA)Protouchzt
84ITANicola Bagioli (ITA)B&b Hotels P/b KTMzt
85FRAClément Poirier (FRA)zt
86FRAMaxime Renault (FRA)zt
87FRALomig Le Clec'h (FRA)zt
88GERJustin Wolf (GER)Bike Aidzt
89ITALeonardo Marchiori (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
90GERPatrick Haller (GER)zt
91NZLAaron Gate (NZL)Black Spoke Pro Cycling Academyzt
92GERLucas Carstensen (GER)Bike Aidzt
93FRADavid Boutville (FRA)zt
94FRABenjamin Labbe (FRA)6:36
95LUXColin Heiderscheid (LUX)zt
96FRATheo Cotard (FRA)6:43
97FRASteve Chainel (FRA)6:46
98FRAArthur Blanc (FRA)10:21
99GBRAdam Lewis (GBR)zt
100NZLEthan Batt (NZL)Black Spoke Pro Cycling Academyzt
101ESPEnrique Sanz Unzue (ESP)Equipo Kern Pharmazt
102AUSSamuel Eddy (AUS)Team Bridgelanezt
103ITACristian Rocchetta (ITA)General Store - Essegibi - F.lli Curiazt
104BELJarne Van de Paar (BEL)zt
105RSATiano Da Silva (RSA)Protouchzt
106CANRiley Pickrell (CAN)Israel Cycling Academyzt
107FRALouis Coqueret (FRA)11:28
108NZLJoel Yates (NZL)Black Spoke Pro Cycling Academyzt
109ITASimone Sanò (ITA)13:30
110FRAMaxime Rio (FRA)13:34
111FRALéo-Paul Jamin (FRA)13:36
112AUSAlastair Christie-Johnston (AUS)Team Bridgelanezt
113SUICyrille Thièry (SUI)zt
114FRALilian Schneider (FRA)zt
115FRAVolodia Chuzeville (FRA)zt
116SWEEdvin Lovidius (SWE)18:28
117FRATitouan Savignoni (FRA)21:35
118ITAFilippo Tagliani (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
119RSARohan Du Plooy (RSA)Protouchzt
120GBRHenry Lawton (GBR)zt
121AUSBenjamin Van Dam (AUS)23:50
122USATom Armstrong (USA)Electro Híper Europazt
123AUSRyan Schilt (AUS)zt
124RSAAndries Nigrini (RSA)Protouch26:56
125BELSteven Pattyn (BEL)
126CZEJakub Boucek (CZE)
127FRADamien Ridel (FRA)

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 4 - Ploeren - Louisfert - 166,9 km - 23 September 2021Ontsnapping

Image Le Tour de Bretagne. Source : Site officiel du Tour de Bretagne Cycliste.


1NEDElmar Reinders (NED)3:49:56
2FRAAlan Riou (FRA)Arkéa - Samsiczt
3FRALoris Trastour (FRA)0:04
4GBRAdam Lewis (GBR)0:08
5LUXColin Heiderscheid (LUX)0:28
6FRATheo Cotard (FRA)zt
7DENTobias Lund Andresen (DEN)Development Team Dsmzt
8ITALeonardo Marchiori (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
9ESPÓscar Pelegrí Ferrandis (ESP)Electro Híper Europazt
10BELMilan Fretin (BEL)zt
11NEDNick Van Der Lijke (NED)zt
12FRAPaul Lapeira (FRA)zt
13ISREdo Goldstein (ISR)Israel Cycling Academyzt
14FRAJean-Louis Le Ny (FRA)zt
15SUIRobin Froidevaux (SUI)zt
16FRAGari Lagnet (FRA)zt
17FRADavid Menut (FRA)zt
18FRATom Mainguenaud (FRA)zt
19GBRHenry Lawton (GBR)zt
20ITAKevin Bonaldo (ITA)Team Qhubekazt
21ESPÁlex Jaime Fernández (ESP)Equipo Kern Pharmazt
22FRABenjamin Labbe (FRA)zt
23FRALéo Danès (FRA)zt
24NZLAaron Gate (NZL)Black Spoke Pro Cycling Academyzt
25NEDJarno Mobach (NED)zt
26FRABastien Tronchon (FRA)zt
27FRALéo Bouvier (FRA)zt
28ESTMarkus Pajur (EST)Arkéa - Samsiczt
29CANRobin Plamondon (CAN)Israel Cycling Academyzt
30SUILukas Rüegg (SUI)zt
31FRAJohan Le Bon (FRA)zt
32RWAMoise Mugisha (RWA)zt
33FRAAnthony Delaplace (FRA)Arkéa - Samsiczt
34FRALilian Schneider (FRA)zt
35FRAMatthieu Boulo (FRA)zt
36FRAMaxime Rio (FRA)zt
37FRAThibault Ferasse (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
38FRAEwen Costiou (FRA)zt
39POLPrzemyslaw Kasperkiewicz (POL)zt
40RSATiano Da Silva (RSA)Protouchzt
41BELLiam Slock (BEL)zt
42ESPMateu Estelrich Cabanellas (ESP)Electro Híper Europazt
43NEDTim Naberman (NED)Development Team Dsmzt
44FRAThomas Gachignard (FRA)zt
45FRAHugo Chandemerle (FRA)zt
46AUSSamuel Jenner (AUS)Team Bridgelanezt
47FRADamien Bodard (FRA)zt
48FRAValentin Retailleau (FRA)zt
49FRAAxel Rome (FRA)zt
50AUSMatthew Dinham (AUS)Team Bridgelanezt
51FRAAlan Boileau (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
52ITACristian Rocchetta (ITA)General Store - Essegibi - F.lli Curiazt
53FRAThibault Lavenant (FRA)zt
54GBRStuart Balfour (GBR)zt
55FRAAnthony Rallé (FRA)zt
56SUIMatthias Reutimann (SUI)zt
57RSAKent Main (RSA)Protouchzt
58FRAErwann Guenneugues (FRA)zt
59AUSRyan Schilt (AUS)zt
60ESPMartí Marquez Román (ESP)Equipo Kern Pharmazt
61ESPIbon Ruiz Sedano (ESP)Equipo Kern Pharmazt
62COLMiguel Eduardo Florez Lopez (COL)Arkéa - Samsiczt
63GBRLeo Hayter (GBR)Development Team Dsmzt
64ALGAzzedine Lagab (ALG)zt
65DENJesper Hansen (DEN)zt
66FRAJordan Labrosse (FRA)zt
67FRAFlorian Dauphin (FRA)zt
68DENJesper Schultz (DEN)zt
69GBROscar Onley (GBR)Development Team Dsmzt
70NZLEthan Batt (NZL)Black Spoke Pro Cycling Academyzt
71ESPMarcos Jurado Rodriguez (ESP)Electro Híper Europazt
72NEDEnzo Leijnse (NED)Development Team Dsmzt
73FRAJulian Lino (FRA)zt
74ITANicola Venchiarutti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
75ESPCarlos Eloy Garcia Pierna (ESP)Equipo Kern Pharmazt
76RSACallum Ormiston (RSA)Protouchzt
77BELLars Van Ryckeghem (BEL)zt
78SUIYannis Voisard (SUI)zt
79ITAMattia Guasco (ITA)Team Qhubekazt
80RSANicholas Dlamini (RSA)Team Qhubeka Assoszt
81ESPMiguel Angel Ballesteros Canovas (ESP)Electro Híper Europazt
82FRASteve Chainel (FRA)zt
83FRAAurélien Le Lay (FRA)zt
84FRABaptiste Constantin (FRA)zt
85FRAAxel Mariault (FRA)zt
86NEDAdne Van Engelen (NED)Bike Aidzt
87FRALomig Le Clec'h (FRA)zt
88FRAMathis Le Berre (FRA)zt
89NZLJoel Yates (NZL)Black Spoke Pro Cycling Academyzt
90FRALéo-Paul Jamin (FRA)0:41
91GERLucas Carstensen (GER)Bike Aidzt
92SUICyrille Thièry (SUI)zt
93NZLJames Fouche (NZL)Black Spoke Pro Cycling Academy0:44
94FRAAdrien Lagree (FRA)zt
95DENTobias Mørch Kongstad (DEN)0:56
96FRAClément Poirier (FRA)1:21
97USATom Armstrong (USA)Electro Híper Europa1:34
98FRAMaël Guégan (FRA)1:38
99ITAFilippo Tagliani (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec1:55
100FRADavid Boutville (FRA)zt
101ESPEnrique Sanz Unzue (ESP)Equipo Kern Pharma3:22
102AUSSamuel Eddy (AUS)Team Bridgelane4:30
103FRAArthur Blanc (FRA)5:29
104FRAVolodia Chuzeville (FRA)6:59
105FRAMaxime Renault (FRA)zt
106FRATitouan Savignoni (FRA)zt
107ITANicola Bagioli (ITA)B&b Hotels P/b KTMzt
108RSARohan Du Plooy (RSA)Protouchzt
109GERPatrick Haller (GER)8:01
110ITASimone Sanò (ITA)zt
111GERJustin Wolf (GER)Bike Aidzt
112SWEEdvin Lovidius (SWE)zt
113FRALouis Coqueret (FRA)zt
114ISRLahav Davidzon (ISR)Israel Cycling Academyzt
115RSAAndries Nigrini (RSA)Protouch10:35
116AUSBenjamin Van Dam (AUS)zt
117AUSAlastair Christie-Johnston (AUS)Team Bridgelanezt
118ITAMattia Viel (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec
119NEDJan Maas (NED)
120SWEKim Magnusson (SWE)
121FRAUgo Ananie (FRA)
122CANRiley Pickrell (CAN)Israel Cycling Academy
123BELJarne Van de Paar (BEL)
124FRAAntoine Huby (FRA)

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 5 - Châteaubriant - Boisgervilly - 217 km - 24 September 2021Sprint

Image Le Tour de Bretagne. Source : Site officiel du Tour de Bretagne Cycliste.


1ITALeonardo Marchiori (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec4:50:08
2NZLAaron Gate (NZL)Black Spoke Pro Cycling Academyzt
3BELMilan Fretin (BEL)zt
4ESTMarkus Pajur (EST)Arkéa - Samsiczt
5ESPÓscar Pelegrí Ferrandis (ESP)Electro Híper Europazt
6FRATheo Cotard (FRA)zt
7NEDNick Van Der Lijke (NED)zt
8ISREdo Goldstein (ISR)Israel Cycling Academyzt
9FRASteve Chainel (FRA)zt
10LUXColin Heiderscheid (LUX)zt
11DENTobias Lund Andresen (DEN)Development Team Dsmzt
12FRAFlorian Dauphin (FRA)zt
13FRAThibault Ferasse (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
14FRAAlan Riou (FRA)Arkéa - Samsiczt
15FRATom Mainguenaud (FRA)zt
16ESPMiguel Angel Ballesteros Canovas (ESP)Electro Híper Europazt
17ITAKevin Bonaldo (ITA)Team Qhubekazt
18FRAGari Lagnet (FRA)zt
19GBRHenry Lawton (GBR)zt
20SUILukas Rüegg (SUI)zt
21NEDJarno Mobach (NED)zt
22FRABastien Tronchon (FRA)zt
23FRALéo Bouvier (FRA)zt
24ESPÁlex Jaime Fernández (ESP)Equipo Kern Pharmazt
25FRABenjamin Labbe (FRA)zt
26CANRobin Plamondon (CAN)Israel Cycling Academyzt
27FRAJordan Labrosse (FRA)zt
28GERLucas Carstensen (GER)Bike Aidzt
29FRAHugo Chandemerle (FRA)zt
30FRAPaul Lapeira (FRA)zt
31NEDTim Naberman (NED)Development Team Dsmzt
32ESPIbon Ruiz Sedano (ESP)Equipo Kern Pharmazt
33FRAJean-Louis Le Ny (FRA)zt
34AUSSamuel Jenner (AUS)Team Bridgelanezt
35FRAJohan Le Bon (FRA)zt
36NEDElmar Reinders (NED)zt
37ISRLahav Davidzon (ISR)Israel Cycling Academyzt
38FRAValentin Retailleau (FRA)zt
39FRAAnthony Delaplace (FRA)Arkéa - Samsiczt
40FRAAnthony Rallé (FRA)zt
41FRAErwann Guenneugues (FRA)zt
42FRAMatthieu Boulo (FRA)zt
43RSAKent Main (RSA)Protouchzt
44FRALéo Danès (FRA)zt
45FRAThibault Lavenant (FRA)zt
46ITAFilippo Tagliani (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
47GBRLeo Hayter (GBR)Development Team Dsmzt
48FRALilian Schneider (FRA)zt
49ESPMateu Estelrich Cabanellas (ESP)Electro Híper Europazt
50AUSMatthew Dinham (AUS)Team Bridgelanezt
51FRAEwen Costiou (FRA)zt
52ALGAzzedine Lagab (ALG)zt
53RSATiano Da Silva (RSA)Protouchzt
54FRADamien Bodard (FRA)zt
55FRAAlan Boileau (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
56FRAJulian Lino (FRA)zt
57ESPCarlos Eloy Garcia Pierna (ESP)Equipo Kern Pharmazt
58DENJesper Hansen (DEN)zt
59SWEEdvin Lovidius (SWE)zt
60ESPMartí Marquez Román (ESP)Equipo Kern Pharmazt
61BELLiam Slock (BEL)zt
62SUIYannis Voisard (SUI)zt
63GERPatrick Haller (GER)zt
64FRALomig Le Clec'h (FRA)zt
65SUIRobin Froidevaux (SUI)zt
66BELLars Van Ryckeghem (BEL)zt
67FRAAxel Mariault (FRA)zt
68GBRStuart Balfour (GBR)zt
69FRALouis Coqueret (FRA)zt
70FRAVolodia Chuzeville (FRA)zt
71FRAMathis Le Berre (FRA)zt
72FRAClément Poirier (FRA)zt
73FRABaptiste Constantin (FRA)zt
74FRAAxel Rome (FRA)zt
75ITAMattia Guasco (ITA)Team Qhubekazt
76FRAAurélien Le Lay (FRA)zt
77FRADavid Boutville (FRA)zt
78ITACristian Rocchetta (ITA)General Store - Essegibi - F.lli Curiazt
79FRAMaxime Renault (FRA)zt
80RSACallum Ormiston (RSA)Protouch0:17
81SUIMatthias Reutimann (SUI)zt
82USATom Armstrong (USA)Electro Híper Europa0:20
83ESPMarcos Jurado Rodriguez (ESP)Electro Híper Europazt
84NZLEthan Batt (NZL)Black Spoke Pro Cycling Academyzt
85FRAAdrien Lagree (FRA)zt
86NZLJoel Yates (NZL)Black Spoke Pro Cycling Academy0:29
87ITANicola Bagioli (ITA)B&b Hotels P/b KTMzt
88NZLJames Fouche (NZL)Black Spoke Pro Cycling Academyzt
89POLPrzemyslaw Kasperkiewicz (POL)zt
90RSANicholas Dlamini (RSA)Team Qhubeka Assoszt
91FRAThomas Gachignard (FRA)0:38
92GERJustin Wolf (GER)Bike Aid0:54
93NEDEnzo Leijnse (NED)Development Team Dsm2:28
94ITASimone Sanò (ITA)3:05
95ESPEnrique Sanz Unzue (ESP)Equipo Kern Pharma3:11
96COLMiguel Eduardo Florez Lopez (COL)Arkéa - Samsiczt
97RWAMoise Mugisha (RWA)3:13
98FRAMaxime Rio (FRA)zt
99FRAMaël Guégan (FRA)zt
100FRALoris Trastour (FRA)3:19
101GBROscar Onley (GBR)Development Team Dsm4:04
102DENJesper Schultz (DEN)zt
103FRADavid Menut (FRA)zt
104AUSSamuel Eddy (AUS)Team Bridgelane4:51
105GBRAdam Lewis (GBR)4:59
106DENTobias Mørch Kongstad (DEN)6:35
107NEDAdne Van Engelen (NED)Bike Aidzt
108FRALéo-Paul Jamin (FRA)7:51
109FRAArthur Blanc (FRA)15:37
110AUSRyan Schilt (AUS)15:39
111SUICyrille Thièry (SUI)zt
112RSAAndries Nigrini (RSA)Protouch23:32
113RSARohan Du Plooy (RSA)Protouch
114AUSBenjamin Van Dam (AUS)
115ITANicola Venchiarutti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec
116AUSAlastair Christie-Johnston (AUS)Team Bridgelane
117FRATitouan Savignoni (FRA)

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 6 - Quédillac - Fougères - 164,5 km - 25 September 2021Medium berg

Image Le Tour de Bretagne. Source : Site officiel du Tour de Bretagne Cycliste.


1GERJustin Wolf (GER)Bike Aid3:52:48
2DENTobias Lund Andresen (DEN)Development Team Dsm0:55
3FRAEwen Costiou (FRA)0:58
4BELMilan Fretin (BEL)1:01
5FRAJohan Le Bon (FRA)1:02
6NEDNick Van Der Lijke (NED)zt
7FRAJean-Louis Le Ny (FRA)zt
8SUILukas Rüegg (SUI)zt
9FRAThibault Ferasse (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
10AUSMatthew Dinham (AUS)Team Bridgelanezt
11FRAValentin Retailleau (FRA)zt
12FRAAnthony Delaplace (FRA)Arkéa - Samsiczt
13FRAPaul Lapeira (FRA)zt
14NZLAaron Gate (NZL)Black Spoke Pro Cycling Academy1:09
15FRATom Mainguenaud (FRA)zt
16NEDTim Naberman (NED)Development Team Dsmzt
17ESPÁlex Jaime Fernández (ESP)Equipo Kern Pharmazt
18FRALéo Danès (FRA)zt
19FRAMatthieu Boulo (FRA)zt
20ISREdo Goldstein (ISR)Israel Cycling Academyzt
21AUSSamuel Jenner (AUS)Team Bridgelanezt
22ITAKevin Bonaldo (ITA)Team Qhubekazt
23FRABastien Tronchon (FRA)zt
24NEDJarno Mobach (NED)zt
25ESPÓscar Pelegrí Ferrandis (ESP)Electro Híper Europazt
26ITAFilippo Tagliani (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
27BELLiam Slock (BEL)zt
28ESPIbon Ruiz Sedano (ESP)Equipo Kern Pharmazt
29USATom Armstrong (USA)Electro Híper Europazt
30FRAJordan Labrosse (FRA)zt
31ESPMartí Marquez Román (ESP)Equipo Kern Pharmazt
32ESPMiguel Angel Ballesteros Canovas (ESP)Electro Híper Europa1:18
33FRAAxel Mariault (FRA)1:19
34FRAThibault Lavenant (FRA)zt
35GBRLeo Hayter (GBR)Development Team Dsmzt
36RSANicholas Dlamini (RSA)Team Qhubeka Assoszt
37FRAHugo Chandemerle (FRA)zt
38BELLars Van Ryckeghem (BEL)zt
39GERPatrick Haller (GER)zt
40SUIRobin Froidevaux (SUI)zt
41FRAMathis Le Berre (FRA)1:24
42FRADavid Menut (FRA)zt
43POLPrzemyslaw Kasperkiewicz (POL)zt
44ESPCarlos Eloy Garcia Pierna (ESP)Equipo Kern Pharmazt
45FRAAxel Rome (FRA)zt
46FRAErwann Guenneugues (FRA)zt
47ISRLahav Davidzon (ISR)Israel Cycling Academyzt
48SUIYannis Voisard (SUI)zt
49ITAMattia Guasco (ITA)Team Qhubeka1:29
50FRAJulian Lino (FRA)zt
51NEDAdne Van Engelen (NED)Bike Aidzt
52FRAAlan Boileau (FRA)B&b Hotels P/b KTM1:33
53RWAMoise Mugisha (RWA)zt
54FRAMaxime Renault (FRA)1:39
55FRAAlan Riou (FRA)Arkéa - Samsic1:44
56FRAFlorian Dauphin (FRA)1:47
57FRADavid Boutville (FRA)2:01
58DENJesper Hansen (DEN)zt
59NZLJames Fouche (NZL)Black Spoke Pro Cycling Academy2:12
60FRAAdrien Lagree (FRA)2:15
61ESPMarcos Jurado Rodriguez (ESP)Electro Híper Europa2:46
62SUIMatthias Reutimann (SUI)3:03
63CANRobin Plamondon (CAN)Israel Cycling Academyzt
64GBRStuart Balfour (GBR)3:37
65FRAMaxime Rio (FRA)4:09
66FRAClément Poirier (FRA)4:13
67FRASteve Chainel (FRA)4:32
68DENJesper Schultz (DEN)4:58
69ITACristian Rocchetta (ITA)General Store - Essegibi - F.lli Curia5:26
70FRALilian Schneider (FRA)7:00
71FRATheo Cotard (FRA)7:07
72ESPMateu Estelrich Cabanellas (ESP)Electro Híper Europa10:01
73FRAThomas Gachignard (FRA)zt
74FRADamien Bodard (FRA)zt
75ESPEnrique Sanz Unzue (ESP)Equipo Kern Pharma10:17
76ITALeonardo Marchiori (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec10:21
77ITANicola Bagioli (ITA)B&b Hotels P/b KTMzt
78NEDEnzo Leijnse (NED)Development Team Dsmzt
79GBROscar Onley (GBR)Development Team Dsmzt
80FRAMaël Guégan (FRA)zt
81ALGAzzedine Lagab (ALG)11:14
82FRALéo Bouvier (FRA)zt
83GERLucas Carstensen (GER)Bike Aidzt
84FRAAnthony Rallé (FRA)12:09
85DENTobias Mørch Kongstad (DEN)zt
86SWEEdvin Lovidius (SWE)zt
87NEDElmar Reinders (NED)zt
88ESTMarkus Pajur (EST)Arkéa - Samsiczt
89COLMiguel Eduardo Florez Lopez (COL)Arkéa - Samsiczt
90FRAAurélien Le Lay (FRA)zt
91FRABaptiste Constantin (FRA)zt
92FRALomig Le Clec'h (FRA)12:14
93FRALouis Coqueret (FRA)zt
94FRABenjamin Labbe (FRA)zt
95FRAVolodia Chuzeville (FRA)zt
96NZLJoel Yates (NZL)Black Spoke Pro Cycling Academy12:15
97RSAKent Main (RSA)Protouch12:17
98RSACallum Ormiston (RSA)Protouchzt
99FRAGari Lagnet (FRA)16:49
100ITASimone Sanò (ITA)16:51
101FRALéo-Paul Jamin (FRA)16:56
102GBRHenry Lawton (GBR)zt
103FRALoris Trastour (FRA)zt
104NZLEthan Batt (NZL)Black Spoke Pro Cycling Academyzt
105AUSSamuel Eddy (AUS)Team Bridgelanezt
106AUSRyan Schilt (AUS)zt
107RSATiano Da Silva (RSA)Protouchzt
108GBRAdam Lewis (GBR)zt
109FRAArthur Blanc (FRA)18:50
110RSAAndries Nigrini (RSA)Protouch
111LUXColin Heiderscheid (LUX)
OTLSUICyrille Thièry (SUI)-

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 7 - Guitté - Dinan - 155,3 km - 26 September 2021Medium berg

Image Le Tour de Bretagne. Source : Site officiel du Tour de Bretagne Cycliste.


1DENTobias Lund Andresen (DEN)Development Team Dsm3:36:09
2FRABastien Tronchon (FRA)zt
3DENJesper Hansen (DEN)0:03
4FRAAnthony Delaplace (FRA)Arkéa - Samsic0:07
5AUSMatthew Dinham (AUS)Team Bridgelane0:20
6FRAValentin Retailleau (FRA)0:22
7NEDNick Van Der Lijke (NED)zt
8SUILukas Rüegg (SUI)0:25
9FRAJohan Le Bon (FRA)zt
10USATom Armstrong (USA)Electro Híper Europazt
11ITAFilippo Tagliani (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
12NZLAaron Gate (NZL)Black Spoke Pro Cycling Academyzt
13ESPÓscar Pelegrí Ferrandis (ESP)Electro Híper Europazt
14ESPIbon Ruiz Sedano (ESP)Equipo Kern Pharmazt
15FRAAxel Mariault (FRA)zt
16FRAThibault Ferasse (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
17NEDAdne Van Engelen (NED)Bike Aidzt
18BELLiam Slock (BEL)zt
19GBROscar Onley (GBR)Development Team Dsm0:31
20NEDTim Naberman (NED)Development Team Dsmzt
21ESPMartí Marquez Román (ESP)Equipo Kern Pharmazt
22FRAMatthieu Boulo (FRA)zt
23NEDJarno Mobach (NED)zt
24FRAJordan Labrosse (FRA)zt
25GBRLeo Hayter (GBR)Development Team Dsmzt
26BELMilan Fretin (BEL)zt
27FRATom Mainguenaud (FRA)0:35
28FRALéo Danès (FRA)0:40
29ITAKevin Bonaldo (ITA)Team Qhubeka0:42
30ESPCarlos Eloy Garcia Pierna (ESP)Equipo Kern Pharmazt
31RSANicholas Dlamini (RSA)Team Qhubeka Assoszt
32SUIRobin Froidevaux (SUI)zt
33FRAAlan Riou (FRA)Arkéa - Samsiczt
34BELLars Van Ryckeghem (BEL)0:46
35FRAMaël Guégan (FRA)0:50
36SWEEdvin Lovidius (SWE)zt
37FRAJean-Louis Le Ny (FRA)0:07
38FRAEwen Costiou (FRA)0:53
39FRAThomas Gachignard (FRA)0:58
40AUSSamuel Jenner (AUS)Team Bridgelanezt
41POLPrzemyslaw Kasperkiewicz (POL)1:21
42CANRobin Plamondon (CAN)Israel Cycling Academy0:25
43SUIYannis Voisard (SUI)1:57
44FRAAlan Boileau (FRA)B&b Hotels P/b KTM2:15
45FRAMathis Le Berre (FRA)0:25
46FRALomig Le Clec'h (FRA)2:38
47FRAVolodia Chuzeville (FRA)zt
48FRAPaul Lapeira (FRA)2:46
49ISREdo Goldstein (ISR)Israel Cycling Academy3:36
50ESPMiguel Angel Ballesteros Canovas (ESP)Electro Híper Europazt
51FRAThibault Lavenant (FRA)zt
52RWAMoise Mugisha (RWA)3:44
53ESTMarkus Pajur (EST)Arkéa - Samsiczt
54FRASteve Chainel (FRA)3:55
55FRADavid Boutville (FRA)3:57
56FRAAurélien Le Lay (FRA)3:58
57NEDElmar Reinders (NED)zt
58FRADamien Bodard (FRA)5:03
59ESPMarcos Jurado Rodriguez (ESP)Electro Híper Europa6:51
60ESPMateu Estelrich Cabanellas (ESP)Electro Híper Europazt
61FRAErwann Guenneugues (FRA)zt
62FRAAxel Rome (FRA)zt
63ALGAzzedine Lagab (ALG)zt
64FRALéo Bouvier (FRA)zt
65FRAJulian Lino (FRA)6:53
66FRADavid Menut (FRA)zt
67FRAHugo Chandemerle (FRA)zt
68ESPEnrique Sanz Unzue (ESP)Equipo Kern Pharma6:56
69ESPÁlex Jaime Fernández (ESP)Equipo Kern Pharmazt
70COLMiguel Eduardo Florez Lopez (COL)Arkéa - Samsiczt
71ITAMattia Guasco (ITA)Team Qhubekazt
72GBRStuart Balfour (GBR)zt
73FRATheo Cotard (FRA)zt
74GBRAdam Lewis (GBR)zt
75NZLJames Fouche (NZL)Black Spoke Pro Cycling Academy7:11
76RSAKent Main (RSA)Protouch7:17
77RSACallum Ormiston (RSA)Protouch7:21
78ITALeonardo Marchiori (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
79ITACristian Rocchetta (ITA)General Store - Essegibi - F.lli Curiazt
80GERPatrick Haller (GER)7:28
81GERJustin Wolf (GER)Bike Aidzt
82NEDEnzo Leijnse (NED)Development Team Dsm8:45
83NZLJoel Yates (NZL)Black Spoke Pro Cycling Academyzt
84FRABenjamin Labbe (FRA)zt
85FRAAnthony Rallé (FRA)9:38
86ISRLahav Davidzon (ISR)Israel Cycling Academy9:39
87FRAArthur Blanc (FRA)zt
88GBRHenry Lawton (GBR)9:41
89ITASimone Sanò (ITA)9:52
90SUIMatthias Reutimann (SUI)10:23
91DENTobias Mørch Kongstad (DEN)zt
92AUSRyan Schilt (AUS)zt
93RSATiano Da Silva (RSA)Protouchzt
94GERLucas Carstensen (GER)Bike Aidzt
95FRALouis Coqueret (FRA)12:26
96AUSSamuel Eddy (AUS)Team Bridgelanezt
97FRALilian Schneider (FRA)zt
98FRAMaxime Rio (FRA)zt
99FRALoris Trastour (FRA)13:35
100FRAGari Lagnet (FRA)13:38
101NZLEthan Batt (NZL)Black Spoke Pro Cycling Academy17:54
102FRAFlorian Dauphin (FRA)
103DENJesper Schultz (DEN)
104FRABaptiste Constantin (FRA)
105FRAMaxime Renault (FRA)
106ITANicola Bagioli (ITA)B&b Hotels P/b KTM
107FRAAdrien Lagree (FRA)
108FRALéo-Paul Jamin (FRA)
109FRAClément Poirier (FRA)

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen


Uitslagen voor etappe

Startlijst

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2021 - Alle rechten voorbehouden