De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Tour de Bretagne Cycliste - 2011 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Tour de Bretagne Cycliste - 2011 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Frankrijk

Uitslagen 2011

Tour de Bretagne Cycliste 2011

FrankrijkFrankrijk - 25 April 2011 - 1 Mei 2011


Algemeen klassement - 1 Mei 2011


1HUNPéter Kusztor (HUN)Atlas Personal - BMC26:33:29
2ESTRené Mandri (EST)Endura Racing0:00:04
3LTUEvaldas Siskevicius (LTU)VC La Pomme Marseille0:00:38
4NEDJetse Bol (NED)Rabobank Continental Team0:01:06
5FRAAnthony Vignes (FRA)Brest Iroise Cyclisme 20000:01:12
6SUIPirmin Lang (SUI)Atlas Personal - BMC0:01:20
7BELGilles Devillers (BEL)Wallonie Bruxelles - Crédit Agricole0:01:22
8FRAAnthony Delaplace (FRA)Saur - Sojasun0:01:25
9FRAMatthieu Boulo (FRA)Roubaix Lille Metropole - Dalkia0:01:26
10FRAMathieu Halleguen (FRA)Bretagne - Schuller0:01:27
11FRAMorgan Kneisky (FRA)Roubaix Lille Metropole - Dalkia0:01:29
12FRAMaxime Mederel (FRA)Big Mat - Aubervilliers 930:01:32
13NEDMoreno Hofland (NED)Rabobank Continental Team0:01:33
14GBRAndrew Fenn (GBR)An Post - Sean Kelly Team0:01:35
15RUSAndrey Solomennikov (RUS)Itera - Katusha0:01:37
16FRACésar Bihel (FRA)Cotes d'Armor - Marie Morin0:01:40
17FRASébastien Harbonnier (FRA)Ile De Francezt
18RUSPavel Kochetkov (RUS)Itera - Katusha0:01:41
19FRAEric Berthou (FRA)Bretagne - Schuller0:01:46
20FRAAlexandre Aulas (FRA)0:01:48
21NORChrister Rake (NOR)Joker - Meridazt
22DENMikkel Mortensen (DEN)Team Bonnat 91zt
23FRAFlorian Le Corre (FRA)Roubaix Lille Metropole - Dalkia0:01:52
24GBRMark Christian (GBR)Nationaal Team Van Groot-Brittanniëzt
25GERHenning Bommel (GER)LKT Team Brandenburgzt
26DENNiki Byrgesen (DEN)Concordia - Himmerlandzt
27FRARomain Hardy (FRA)Bretagne - Schuller0:01:58
28BELJimmy Janssens (BEL)Omega Pharma-Lotto-Davo0:02:02
29GBRRobert Partridge (GBR)Endura Racing0:02:03
30FRAGael Malacarne (FRA)Bretagne - Schuller0:02:04
31FRAYohan Cauquil (FRA)VC La Pomme Marseillezt
32NEDBrian Bulgac (NED)Omega Pharma-Lotto-Davozt
33FRAGwenaël Simon (FRA)Bretagne0:02:06
34NORVegard Stake Laengen (NOR)Joker - Meridazt
35AUTDominik Hrinkow (AUT)Vorarlberg - Corratec0:02:15
36SUIReto Hollenstein (SUI)Vorarlberg - Corratec0:02:21
37FRASébastien Duret (FRA)Bretagne - Schuller0:02:22
38FRAFabien Sidaner (FRA)Brest Iroise Cyclisme 20000:03:29
39GBRLuke Rowe (GBR)Nationaal Team Van Groot-Brittannië0:04:09
40USAJesse Anthony (USA)Kelly Benefit Strategies - Optum Health0:04:34
41USAAlex Candelario (USA)Kelly Benefit Strategies - Optum Health0:04:38
42FRARomain Mathéou (FRA)Saur - Sojasun0:04:42
43NEDRamon Sinkeldam (NED)Rabobank Continental Team0:04:43
44AUTJosef Benetseder (AUT)Vorarlberg - Corratec0:07:43
45FRASimon Gouedard (FRA)Bretagne0:09:04
46USAMichael Friedman (USA)Kelly Benefit Strategies - Optum Health0:09:32
47FRAMatthieu Jeannes (FRA)Brest Iroise Cyclisme 20000:09:49
48FRAAlbain Cormier (FRA)CC Nogent-Sur-Oise0:16:43
49FRAJulien Antomarchi (FRA)VC La Pomme Marseille0:27:00
50FRANicolas Baldo (FRA)Atlas Personal - BMC0:28:05
51NORStian Remme (NOR)Joker - Merida0:32:07
52BELJonas van Genechten (BEL)Wallonie Bruxelles - Crédit Agricole0:32:09
53FRAGuillaume Faucon (FRA)Big Mat - Aubervilliers 930:32:12
54BELNiels Reynvoet (BEL)Omega Pharma-Lotto-Davo0:32:18
55AUSSamuel Spokes (AUS)zt
56FRAJulien Simon (FRA)Saur - Sojasun0:32:21
57FRALudovic Bret (FRA)0:32:32
58BELOlivier Pardini (BEL)Wallonie Bruxelles - Crédit Agricole0:32:45
59FRALoïc Desriac (FRA)Roubaix Lille Metropole - Dalkia0:32:51
60FRAKévin Lalouette (FRA)Roubaix Lille Metropole - Dalkia0:32:53
61FRAArnaud Démare (FRA)CC Nogent-Sur-Oise0:35:00
62FRAYann Guyot (FRA)Ile De France0:35:06
63FRAAlexis Bodiot (FRA)0:35:21
64FRAAlexandre Gratiot (FRA)CC Nogent-Sur-Oise0:35:40
65GERMichael Weicht (GER)LKT Team Brandenburg0:35:43
66SUILaurent Beuret (SUI)Atlas Personal - BMC0:39:18
67FRAPaul Poux (FRA)Saur - Sojasun0:39:37
68FRAMathieu Cloarec (FRA)0:40:08
69FRAOlivier Lefrançois (FRA)0:40:19
70AUSJoel Pearson (AUS)Genesys Wealth Advisers0:42:07
71BELFabio Polazzi (BEL)Wallonie Bruxelles - Crédit Agricole0:42:46
72GERDavid Rösch (GER)Atlas Personal - BMC0:44:37
73FRAVincent Ragot (FRA)0:45:25
74FRAJulien Gonnet (FRA)0:46:02
75BELNiels Nachtergaele (BEL)0:46:21
76BELFrederic Verkinderen (BEL)Omega Pharma-Lotto-Davo0:46:57
77AUSRohan Dennis (AUS)Rabobank Continental Team0:47:00
78BELOlivier Chevalier (BEL)Wallonie Bruxelles - Crédit Agricole0:47:03
79FRAJonathan Thire (FRA)Big Mat - Aubervilliers 930:47:39
80FRAChristophe Laborie (FRA)Saur - Sojasun0:49:17
81GBRDaniel McLay (GBR)Omega Pharma-Lotto-Davo0:49:48
82BELSander Verhaeghe (BEL)0:52:19
83FRAGuillaume Blot (FRA)Bretagne - Schullerzt
84BELGijs Van Hoecke (BEL)Omega Pharma-Lotto-Davo0:52:31
85FRAJulien Jegou (FRA)Brest Iroise Cyclisme 20000:52:45
86GERPaul Voss (GER)Endura Racing0:52:47
87LATToms Skujins (LAT)VC La Pomme Marseille0:53:16
88FRAFlavien Maurelet (FRA)CC Nogent-Sur-Oise0:53:21
89GERNiklas Arndt (GER)LKT Team Brandenburg1:00:27
90GBRJames Moss (GBR)Endura Racing1:01:56
91GBRJonathan Mould (GBR)100% ME1:08:38
92DENLasse Norman Hansen (DEN)Concordia - Himmerland1:19:44
93BELJarno Van Guyse (BEL)1:21:37
94GERFranz Schiewer (GER)LKT Team Brandenburg1:24:31

Etappe 1 - Argentré-du-Plessis - 150,3 km - 25 April 2011Sprint


1NEDJetse Bol (NED)Rabobank Continental Team3:38:43
2GBRAndrew Fenn (GBR)An Post - Sean Kelly Teamzt
3FRAAlexandre Blain (FRA)Endura Racingzt
4FRAGuillaume Blot (FRA)Bretagne - Schullerzt
5GERNiklas Arndt (GER)LKT Team Brandenburgzt
6AUSJoel Pearson (AUS)Genesys Wealth Adviserszt
7FRAJulien Gonnet (FRA)zt
8NEDBarry Markus (NED)Rabobank Continental Teamzt
9FRABenjamin Giraud (FRA)VC La Pomme Marseillezt
10FRACésar Bihel (FRA)Cotes d'Armor - Marie Morinzt
11BELNiels Reynvoet (BEL)Omega Pharma-Lotto-Davozt
12USAMichael Friedman (USA)Kelly Benefit Strategies - Optum Healthzt
13NEDMoreno Hofland (NED)Rabobank Continental Teamzt
14FRARomain Mathéou (FRA)Saur - Sojasunzt
15USAAlex Candelario (USA)Kelly Benefit Strategies - Optum Healthzt
16AUTJosef Benetseder (AUT)Vorarlberg - Corrateczt
17FRAMatthieu Boulo (FRA)Roubaix Lille Metropole - Dalkiazt
18FRARomain Hardy (FRA)Bretagne - Schullerzt
19BELOlivier Chevalier (BEL)Wallonie Bruxelles - Crédit Agricolezt
20FRAKevin Cherruault (FRA)zt
21SUILaurent Beuret (SUI)Atlas Personal - BMCzt
22ITAErmanno Capelli (ITA)Vorarlberg - Corrateczt
23LTUEvaldas Siskevicius (LTU)VC La Pomme Marseillezt
24FRAArnaud Démare (FRA)CC Nogent-Sur-Oisezt
25DENChristian Ranneries (DEN)Concordia - Himmerlandzt

Etappe 2 - Rennes - Guérande - 187,7 km - 26 April 2011Ontsnapping


1ESTRené Mandri (EST)Endura Racing4:21:08
2LTUEvaldas Siskevicius (LTU)VC La Pomme Marseillezt
3HUNPéter Kusztor (HUN)Atlas Personal - BMC0:00:02
4RUSMikhail Antonov (RUS)Itera - Katusha0:00:06
5FRAMathieu Desniou (FRA)CC Nogent-Sur-Oise0:01:25
6GBRAndrew Fenn (GBR)An Post - Sean Kelly Teamzt
7GERNiklas Arndt (GER)LKT Team Brandenburgzt
8FRAJulien Gonnet (FRA)zt
9FRAArnaud Démare (FRA)CC Nogent-Sur-Oisezt
10FRAArnaud Molmy (FRA)Big Mat - Aubervilliers 93zt
11RUSPavel Kochetkov (RUS)Itera - Katushazt
12USAAlex Candelario (USA)Kelly Benefit Strategies - Optum Healthzt
13SUILaurent Beuret (SUI)Atlas Personal - BMCzt
14FRABenoit Daeninck (FRA)Roubaix Lille Metropole - Dalkiazt
15FRAAlexandre Gratiot (FRA)CC Nogent-Sur-Oisezt
16USAMichael Friedman (USA)Kelly Benefit Strategies - Optum Healthzt
17FRARomain Mathéou (FRA)Saur - Sojasunzt
18FRARomain Hardy (FRA)Bretagne - Schullerzt
19FRAAnthony Delaplace (FRA)Saur - Sojasunzt
20SUIPirmin Lang (SUI)Atlas Personal - BMCzt
21NEDJetse Bol (NED)Rabobank Continental Teamzt
22FRAMorgan Kneisky (FRA)Roubaix Lille Metropole - Dalkiazt
23USAJesse Anthony (USA)Kelly Benefit Strategies - Optum Healthzt
24AUTJosef Benetseder (AUT)Vorarlberg - Corrateczt
25FRALudovic Bret (FRA)zt

Etappe 3 - Guérande - Saint-Avé - 151 km - 27 April 2011Ontsnapping


1NEDJetse Bol (NED)Rabobank Continental Team3:25:44
2FRAKevin Cherruault (FRA)0:00:01
3FRAMathieu Halleguen (FRA)Bretagne - Schullerzt
4USAJesse Anthony (USA)Kelly Benefit Strategies - Optum Healthzt
5FRAAnthony Vignes (FRA)Brest Iroise Cyclisme 2000zt
6SUIPirmin Lang (SUI)Atlas Personal - BMCzt
7BELGilles Devillers (BEL)Wallonie Bruxelles - Crédit Agricolezt
8FRAClément Mahe (FRA)Brest Iroise Cyclisme 2000zt
9FRAMatthieu Boulo (FRA)Roubaix Lille Metropole - Dalkiazt
10FRAAnthony Delaplace (FRA)Saur - Sojasunzt
11NORStian Remme (NOR)Joker - Meridazt
12HUNPéter Kusztor (HUN)Atlas Personal - BMCzt
13GBRAndrew Fenn (GBR)An Post - Sean Kelly Team0:00:21
14FRAJulien Gonnet (FRA)0:00:22
15FRARomain Mathéou (FRA)Saur - Sojasunzt
16FRACésar Bihel (FRA)Cotes d'Armor - Marie Morinzt
17FRARomain Hardy (FRA)Bretagne - Schullerzt
18BELOlivier Pardini (BEL)Wallonie Bruxelles - Crédit Agricolezt
19NEDRamon Sinkeldam (NED)Rabobank Continental Teamzt
20AUTJosef Benetseder (AUT)Vorarlberg - Corrateczt
21BELJonas van Genechten (BEL)Wallonie Bruxelles - Crédit Agricolezt
22BELFrederic Verkinderen (BEL)Omega Pharma-Lotto-Davozt
23SUILaurent Beuret (SUI)Atlas Personal - BMCzt
24BELSander Verhaeghe (BEL)zt
25DENNiki Byrgesen (DEN)Concordia - Himmerlandzt

Etappe 4 - Saint-Avé - Fouesnant - 158,9 km - 28 April 2011Ontsnapping


1FRAPaul Poux (FRA)Saur - Sojasun3:36:26
2FRAArnaud Démare (FRA)CC Nogent-Sur-Oise0:00:08
3FRAMorgan Kneisky (FRA)Roubaix Lille Metropole - Dalkiazt
4FRARomain Mathéou (FRA)Saur - Sojasunzt
5NEDJetse Bol (NED)Rabobank Continental Teamzt
6RUSAndrey Solomennikov (RUS)Itera - Katushazt
7AUTJosef Benetseder (AUT)Vorarlberg - Corrateczt
8FRAJérémie Galland (FRA)Saur - Sojasunzt
9FRABenjamin Giraud (FRA)VC La Pomme Marseillezt
10BELKenneth Bultynck (BEL)zt
11BELJonas van Genechten (BEL)Wallonie Bruxelles - Crédit Agricolezt
12FRAJulien Gonnet (FRA)zt
13BELOlivier Chevalier (BEL)Wallonie Bruxelles - Crédit Agricolezt
14GERHenning Bommel (GER)LKT Team Brandenburgzt
15BELNiels Reynvoet (BEL)Omega Pharma-Lotto-Davozt
16GBRAndrew Fenn (GBR)An Post - Sean Kelly Teamzt
17FRANicolas Baldo (FRA)Atlas Personal - BMCzt
18FRACésar Bihel (FRA)Cotes d'Armor - Marie Morinzt
19GBRDaniel McLay (GBR)Omega Pharma-Lotto-Davozt
20USAMichael Friedman (USA)Kelly Benefit Strategies - Optum Healthzt
21GBRMark Christian (GBR)Nationaal Team Van Groot-Brittanniëzt
22FRABenjamin Le Montagner (FRA)zt
23BELGilles Devillers (BEL)Wallonie Bruxelles - Crédit Agricolezt
24USAAlex Candelario (USA)Kelly Benefit Strategies - Optum Healthzt
25DENMikkel Mortensen (DEN)Team Bonnat 91zt

Etappe 5 - Fouesnant - Morlaix - 175,1 km - 29 April 2011Ontsnapping


1FRAMaxime Mederel (FRA)Big Mat - Aubervilliers 934:21:07
2FRASébastien Harbonnier (FRA)Ile De Francezt
3FRAEric Berthou (FRA)Bretagne - Schullerzt
4FRAMorgan Kneisky (FRA)Roubaix Lille Metropole - Dalkia0:00:02
5GBRAndrew Fenn (GBR)An Post - Sean Kelly Teamzt
6FRARomain Mathéou (FRA)Saur - Sojasunzt
7NEDJetse Bol (NED)Rabobank Continental Teamzt
8FRACésar Bihel (FRA)Cotes d'Armor - Marie Morinzt
9FRARomain Hardy (FRA)Bretagne - Schullerzt
10GERHenning Bommel (GER)LKT Team Brandenburgzt
11NEDMoreno Hofland (NED)Rabobank Continental Teamzt
12BELAlphonse Vermote (BEL)zt
13FRAGael Malacarne (FRA)Bretagne - Schullerzt
14BELGilles Devillers (BEL)Wallonie Bruxelles - Crédit Agricolezt
15FRAMathieu Halleguen (FRA)Bretagne - Schullerzt
16DENNiki Byrgesen (DEN)Concordia - Himmerlandzt
17AUTJosef Benetseder (AUT)Vorarlberg - Corrateczt
18HUNPéter Kusztor (HUN)Atlas Personal - BMCzt
19LTUEvaldas Siskevicius (LTU)VC La Pomme Marseillezt
20FRAAlexandre Aulas (FRA)zt
21NEDRamon Sinkeldam (NED)Rabobank Continental Teamzt
22FRAMatthieu Boulo (FRA)Roubaix Lille Metropole - Dalkiazt
23NORChrister Rake (NOR)Joker - Meridazt
24RUSAndrey Solomennikov (RUS)Itera - Katushazt
25AUTDominik Hrinkow (AUT)Vorarlberg - Corrateczt

Etappe 6 - Morlaix - Plaintel - 155 km - 30 April 2011Ontsnapping


1FRAAnthony Vignes (FRA)Brest Iroise Cyclisme 20003:39:04
2RUSAndrey Solomennikov (RUS)Itera - Katushazt
3FRAMorgan Kneisky (FRA)Roubaix Lille Metropole - Dalkiazt
4FRACésar Bihel (FRA)Cotes d'Armor - Marie Morinzt
5FRAJulien Simon (FRA)Saur - Sojasunzt
6BELJonas van Genechten (BEL)Wallonie Bruxelles - Crédit Agricolezt
7FRAAlexandre Aulas (FRA)0:00:05
8FRAGuillaume Faucon (FRA)Big Mat - Aubervilliers 93zt
9BELKenneth Bultynck (BEL)zt
10BELGilles Devillers (BEL)Wallonie Bruxelles - Crédit Agricolezt
11BELOlivier Pardini (BEL)Wallonie Bruxelles - Crédit Agricolezt
12NORChrister Rake (NOR)Joker - Meridazt
13RUSPavel Kochetkov (RUS)Itera - Katushazt
14DENMikkel Mortensen (DEN)Team Bonnat 91zt
15FRARomain Hardy (FRA)Bretagne - Schullerzt
16ESTRené Mandri (EST)Endura Racingzt
17FRAAnthony Delaplace (FRA)Saur - Sojasun0:00:09
18FRAMatthieu Boulo (FRA)Roubaix Lille Metropole - Dalkiazt
19FRAMaxime Mederel (FRA)Big Mat - Aubervilliers 93zt
20FRAYann Guyot (FRA)Ile De Francezt
21HUNPéter Kusztor (HUN)Atlas Personal - BMCzt
22AUTJosef Benetseder (AUT)Vorarlberg - Corrateczt
23NEDJetse Bol (NED)Rabobank Continental Teamzt
24NEDMoreno Hofland (NED)Rabobank Continental Teamzt
25LTUEvaldas Siskevicius (LTU)VC La Pomme Marseillezt

Etappe 7 - Hémonstoir - Loudéac - 151,9 km - 1 Mei 2011Sprint


1GBRAndrew Fenn (GBR)An Post - Sean Kelly Team3:31:03
2FRAMorgan Kneisky (FRA)Roubaix Lille Metropole - Dalkiazt
3NEDJetse Bol (NED)Rabobank Continental Teamzt
4USAAlex Candelario (USA)Kelly Benefit Strategies - Optum Healthzt
5GERHenning Bommel (GER)LKT Team Brandenburgzt
6BELJonas van Genechten (BEL)Wallonie Bruxelles - Crédit Agricolezt
7BELOlivier Pardini (BEL)Wallonie Bruxelles - Crédit Agricolezt
8FRAGuillaume Blot (FRA)Bretagne - Schullerzt
9FRAAnthony Delaplace (FRA)Saur - Sojasunzt
10FRACésar Bihel (FRA)Cotes d'Armor - Marie Morinzt
11GBRDaniel McLay (GBR)Omega Pharma-Lotto-Davozt
12FRAJulien Gonnet (FRA)zt
13HUNPéter Kusztor (HUN)Atlas Personal - BMCzt
14BELNiels Reynvoet (BEL)Omega Pharma-Lotto-Davozt
15ESTRené Mandri (EST)Endura Racingzt
16FRAFlorian Le Corre (FRA)Roubaix Lille Metropole - Dalkiazt
17FRAAlexandre Aulas (FRA)zt
18NEDRamon Sinkeldam (NED)Rabobank Continental Teamzt
19AUTDominik Hrinkow (AUT)Vorarlberg - Corrateczt
20NORChrister Rake (NOR)Joker - Meridazt
21BELGilles Devillers (BEL)Wallonie Bruxelles - Crédit Agricolezt
22FRARomain Mathéou (FRA)Saur - Sojasunzt
23BELSander Verhaeghe (BEL)zt
24AUSSamuel Spokes (AUS)zt
25SUIReto Hollenstein (SUI)Vorarlberg - Corrateczt

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden