De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Trofeo Magaluf-Palmanova - 2011 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Trofeo Magaluf-Palmanova - 2011 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Spanje

Uitslagen 2011

Trofeo Magaluf-Palmanova 2011

SpanjeSpanje - 10 Februari 2011


Trofeo Magaluf-Palmanova - 10 Februari 2011


1BRAMurilo Antonio Fischer (BRA)Garmin - Cervelo4:09:49
2ESPOscar Freire Gomez (ESP)Rabobankzt
3ESPJosé Joaquin Rojas Gil (ESP)Movistarzt
4ESPFrancisco José Ventoso Alberdi (ESP)Movistarzt
5ITAGiacomo Nizzolo (ITA)Leopard - Trekzt
6FRATony Gallopin (FRA)Cofidiszt
7ITADario Cataldo (ITA)Quick Stepzt
8BELKlaas Lodewyck (BEL)Omega Pharma - Lottozt
9NEDTom Leezer (NED)Rabobankzt
10GERJohn Degenkolb (GER)HTC - High Roadzt
11GERJohannes Fröhlinger (GER)Skil - Shimanozt
12FRASylvain Chavanel (FRA)Quick Stepzt
13NEDNiki Terpstra (NED)Quick Stepzt
14ESPVicente Reynès Mimo (ESP)Omega Pharma - Lottozt
15ESPRuben Perez Moreno (ESP)Euskaltel - Euskadizt
16RUSAlexandr Kolobnev (RUS)Team Katushazt
17GERFabian Wegmann (GER)Leopard - Trekzt
18BELPhilippe Gilbert (BEL)Omega Pharma - Lottozt
19CANRyder Hesjedal (CAN)Garmin - Cervelozt
20ESPGorka Izagirre Insausti (ESP)Euskaltel - Euskadizt
21ESPPello Bilbao Lopez De Armentia (ESP)Euskaltel - Euskadi0:00:05
22ESPAmets Txurruka Ansola (ESP)Euskaltel - Euskadizt
23SVKMartin Velits (SVK)HTC - High Roadzt
24RUSEduard Vorganov (RUS)Team Katushazt
25ESPIban Velasco Murillo (ESP)Euskaltel - Euskadizt
26ESPVicente David Bernabéu Armengol (ESP)Andalucia - Caja Granada0:00:07
27GERBert Grabsch (GER)HTC - High Roadzt
28FRAJérôme Pineau (FRA)Quick Stepzt
29BELBart De Clercq (BEL)Omega Pharma - Lottozt
30ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Rabobankzt
31ESPJosé Vicente Toribio Alcolea (ESP)Andalucia - Caja Granadazt
32ESPJuan Jose Cobo Acebo (ESP)Geox - TMCzt
33ESPLuis Pasamontes Rodriguez (ESP)Movistarzt
34ESPJon Izagirre Insausti (ESP)Euskaltel - Euskadizt
35ESPMikel Landa Meana (ESP)Euskaltel - Euskadizt
36ESPArkaitz Duran Aroca (ESP)Geox - TMCzt
37AUTMatthias Brändle (AUT)Geox - TMCzt
38ESPJavier Ramirez Abeja (ESP)Andalucia - Caja Granadazt
39NEDAddy Engels (NED)Quick Stepzt
40ESPMiguel Minguez Ayala (ESP)Euskaltel - Euskadizt
41ESPAdrian Palomares Villaplana (ESP)Andalucia - Caja Granadazt
42ESPHaimar Zubeldia Aguirre (ESP)Radio Shackzt
43ESPJosé Herrada Lopez (ESP)Caja Ruralzt
44ESPMarkel Irizar Aranburu (ESP)Radio Shackzt
45IRLPhilip Deignan (IRL)Radio Shackzt
46ESPNicolas Jonathan Castroviejo (ESP)Euskaltel - Euskadizt
47ESPSergio Mantecon Gutierrez (ESP)Nationaal Team Van Spanje0:00:20
48NEDSebastian Langeveld (NED)Rabobank0:00:24
49SVKPeter Velits (SVK)HTC - High Road0:00:30
50ESPDavid Blanco Rodriguez (ESP)Geox - TMC0:00:31
51RUSDenis Menchov (RUS)Geox - TMC0:00:32
52COLFabio Andres Duarte Arevalo (COL)Geox - TMCzt
53GERLinus Gerdemann (GER)Leopard - Trek0:00:41
54ESPXavier Tondo Volpini (ESP)Movistar0:00:48
55ESPBeñat Intxausti Elorriaga (ESP)Movistar0:00:57
56SUISamuel Horstmann (SUI)Price Your Bike0:01:02
57LATAleksejs Saramotins (LAT)Cofidis0:01:14
58ESPPablo Urtasun Perez (ESP)Euskaltel - Euskadi0:01:15
59RSAChristopher Jennings (RSA)Burgos 2016 - Castilla y Leon0:03:13
60ESPCarlos Verona Quintanilla (ESP)Burgos 2016 - Castilla y Leonzt
61ESPOscar Grau Jorda (ESP)Burgos 2016 - Castilla y Leonzt
62ESPVíctor De La Parte Gonzalez (ESP)Caja Ruralzt
63ESPGarikoitz Bravo Oiarbide (ESP)Caja Ruralzt
64GERGrischa Niermann (GER)Rabobankzt
65AUTDaniel Schorn (AUT)Team Netappzt
66USASteven Cozza (USA)Team Netappzt
67ESPInaki Isasi Flores (ESP)Euskaltel - Euskadizt
68NEDMartijn Maaskant (NED)Garmin - Cervelozt
69USATyler Farrar (USA)Garmin - Cervelozt
70ESPAritz Etxebarria Etxebarria (ESP)Orbeazt
71USADanny Pate (USA)HTC - High Roadzt
72ESPMikel Bizkarra Etxeguibel (ESP)Orbeazt
73BELFrederik Willems (BEL)Omega Pharma - Lotto0:03:16
74BELGert Dockx (BEL)Omega Pharma - Lottozt
75DENAnders Lund (DEN)Leopard - Trekzt
76ESPJon Aberasturi Izaga (ESP)Orbea0:03:22
77ESPPablo Lechuga Rodriguez (ESP)Andalucia - Caja Granadazt
78ESPDavid Belda Garcia (ESP)Burgos 2016 - Castilla y Leonzt
79SUIElias Schmäh (SUI)Price Your Bikezt
80SUIPatrick Schelling (SUI)Price Your Bikezt
81ESPRaul Alarcon Garcia (ESP)Barbot - Efapelzt
82ESPAitor Galdos Alonso (ESP)Caja Rural0:04:09
83UKROleg Chuzhda (UKR)Caja Ruralzt
84BELGuillaume Van Keirsbulck (BEL)Quick Step0:06:27
85BELJulien Vermote (BEL)Quick Stepzt
86RUSVladimir Karpets (RUS)Team Katushazt
87USACaleb Fairly (USA)HTC - High Roadzt
88BELKevyn Ista (BEL)Cofidiszt
89FRABrice Feillu (FRA)Leopard - Trekzt
90GERRobert Wagner (GER)Leopard - Trekzt
91ESPJesús Herrada Lopez (ESP)Movistar0:08:09
92PORBruno Manuel Silva Pires (POR)Leopard - Trekzt
93BELKevin Seeldraeyers (BEL)Quick Stepzt
94GERJens Voigt (GER)Leopard - Trekzt
95ITADanilo Di Luca (ITA)Team Katusha0:11:31
96ESPPablo Lastras Garcia (ESP)Movistarzt
97ESPJoan Horrach Rippoll (ESP)Team Katushazt
98GERAndré Greipel (GER)Omega Pharma - Lottozt
99ESPDiego Gallego Arnaiz (ESP)Burgos 2016 - Castilla y Leon0:14:59
100ESPAntonio Miguel Parra (ESP)Nationaal Team Van Spanjezt
101ESPLluís Guillermo Mas Bonet (ESP)Burgos 2016 - Castilla y Leonzt
102RUSPetr Ignatenko (RUS)Team Katushazt
103ESPDiego Milán Jiménez (ESP)Caja Ruralzt
104ESPFrancisco Manuel Anton Marin (ESP)Burgos 2016 - Castilla y Leonzt
105BELJens Keukeleire (BEL)Cofidis0:15:01
106BELNico Sijmens (BEL)Cofidiszt

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden