De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Trofeo Magaluf-Palmanova - 2010 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Trofeo Magaluf-Palmanova - 2010 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Spanje

Uitslagen 2010

Trofeo Magaluf-Palmanova 2010

SpanjeSpanje - 11 Februari 2010


Trofeo Magaluf-Palmanova - 11 Februari 2010


1GERAndré Greipel (GER)Team HTC - Columbia4:13:17
2ESPKoldo Fernandez De Larrea (ESP)Euskaltel - Euskadizt
3PORManuel Antonio Cardoso Leal (POR)Footon - Servettozt
4ESPJosé Joaquin Rojas Gil (ESP)Caisse d'Epargnezt
5BELJens Keukeleire (BEL)Cofidis, le Crédit en Lignezt
6GERFabian Wegmann (GER)Team Milramzt
7DENJonas Aaen Jørgensen (DEN)Saxo Bankzt
8GERAndreas Schillinger (GER)Team Netappzt
9ESPRuben Perez Moreno (ESP)Euskaltel - Euskadizt
10RUSEduard Vorganov (RUS)Team Katushazt
11GERChristian Knees (GER)Team Milramzt
12GERJens Voigt (GER)Saxo Bankzt
13NEDBram Tankink (NED)Rabobankzt
14FRAJérôme Pineau (FRA)Quick Stepzt
15ESPVicente Reynès Mimo (ESP)Team HTC - Columbia0:00:06
16LUXLaurent Didier (LUX)Saxo Bank0:00:07
17GERJohannes Fröhlinger (GER)Team Milramzt
18ESPIván Melero Coco (ESP)Burgos 2016 - Castilla y Leonzt
19GERPaul Voss (GER)Team Milramzt
20BELRomain Zingle (BEL)Cofidis, le Crédit en Lignezt
21ESPAntonio Piedra Perez (ESP)Andalucía - Cajasur0:00:10
22ESPIban Velasco Murillo (ESP)Euskaltel - Euskadizt
23BELFrancis De Greef (BEL)Omega Pharma - Lottozt
24AUSLuke Roberts (AUS)Team Milramzt
25BELNico Sijmens (BEL)Cofidis, le Crédit en Lignezt
26FRADavid Deroo (FRA)Skil - Shimanozt
27ESPDaniel Moreno Fernández (ESP)Omega Pharma - Lottozt
28ESPÁngel Vicioso Arcos (ESP)Andalucía - Cajasurzt
29SUIDavid Vitoria (SUI)Footon - Servettozt
30ESPJoan Horrach Rippoll (ESP)Team Katushazt
31RUSAlexandre Botcharov (RUS)Team Katushazt
32ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Caisse d'Epargne0:00:13
33ESPLuis Pasamontes Rodriguez (ESP)Caisse d'Epargnezt
34BELJurgen Van Den Broeck (BEL)Omega Pharma - Lottozt
35BELJan Bakelants (BEL)Omega Pharma - Lottozt
36FRAJean-Christophe Péraud (FRA)Omega Pharma - Lottozt
37LUXFränk Schleck (LUX)Saxo Bankzt
38DENAndré Steensen (DEN)Saxo Bankzt
39ESPRaul Santamarta Valvuena (ESP)Burgos 2016 - Castilla y Leonzt
40ITAFrancesco Reda (ITA)Quick Stepzt
41ESPAntonio Tauler Llull (ESP)Nationaal Team Van Spanje0:00:17
42ESPMikel Landa Meana (ESP)Orbeazt
43NEDLars Boom (NED)Rabobankzt
44ESPJon Izagirre Insausti (ESP)Orbeazt
45BELNick Nuyens (BEL)Rabobankzt
46BLRVasil Kiryienka (BLR)Caisse d'Epargnezt
47BELJelle Vanendert (BEL)Omega Pharma - Lottozt
48NORFrederik Wilmann (NOR)Skil - Shimanozt
49RUSAlexandr Kolobnev (RUS)Team Katushazt
50RUSEgor Silin (RUS)Team Katushazt
51NEDLaurens Ten Dam (NED)Rabobank0:00:20
52BELMaxime Monfort (BEL)Team HTC - Columbiazt
53DENChris Anker Sørensen (DEN)Saxo Bankzt
54SVKPeter Velits (SVK)Team HTC - Columbiazt
55ESPRodrigo García Rena (ESP)Xacobeo - Galiciazt
56DENKasper Klostergård Larsen (DEN)Saxo Bankzt
57CRCAndrey Amador Bikkazakova (CRC)Caisse d'Epargnezt
58ESPBeñat Intxausti Elorriaga (ESP)Euskaltel - Euskadi0:00:31
59RUSVladimir Karpets (RUS)Team Katusha0:00:32
60ESPAlberto Losada Alguacil (ESP)Caisse d'Epargnezt
61AUTMarkus Eibegger (AUT)Footon - Servettozt
62ESPRafael Valls Ferri (ESP)Footon - Servettozt
63LUXKim Kirchen (LUX)Team Katushazt
64USATejay Van Garderen (USA)Team HTC - Columbia0:00:41
65NEDMaarten Tjallingii (NED)Rabobank0:00:45
66USACraig Lewis (USA)Team HTC - Columbia0:01:08
67ESPJesus Rosendo Prado (ESP)Andalucía - Cajasur0:01:53
68ESPOscar Grau Jorda (ESP)Burgos 2016 - Castilla y Leon0:01:54
69FRAChristophe Moreau (FRA)Caisse d'Epargne0:04:24
70ESPPablo Lastras Garcia (ESP)Caisse d'Epargnezt
71DENRasmus Poulsen Guldhammer (DEN)Team HTC - Columbiazt
72NEDThomas Berkhout (NED)Van Vliet - Ebh - Elshofzt
73CZEFrantisek Rabon (CZE)Team HTC - Columbiazt
74PORRui Alberto Faria da Costa (POR)Caisse d'Epargnezt
75GERBert Grabsch (GER)Team HTC - Columbiazt
76BELMaxime Vantomme (BEL)Team Katushazt
77ESPInaki Isasi Flores (ESP)Euskaltel - Euskadizt
90NEDBas Stamsnijder (NED)Van Vliet - Ebh - Elshof0:09:07
91NEDTom Leezer (NED)Rabobankzt
92AUTMatthias Brändle (AUT)Footon - Servettozt
93CRCGregory Brenes Obando (CRC)Burgos 2016 - Castilla y Leonzt
94AUSRobbie McEwen (AUS)Team Katusha0:09:14
95ESPJoaquim Rodríguez Oliver (ESP)Team Katushazt
96DENJakob Fuglsang (DEN)Saxo Bank0:09:19
97ESPFrancisco Jose Pacheco Torres (ESP)Xacobeo - Galicia0:12:15

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden