De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Giro della Regione Friuli Venezia Giulia - 2010 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Giro della Regione Friuli Venezia Giulia - 2010 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Italië

Uitslagen 2010

Giro della Regione Friuli Venezia Giulia 2010

ItaliëItalië - 8 September 2010 - 11 September 2010


Algemeen klassement - 11 September 2010


1NORVegard Stake Laengen (NOR)Joker - Bianchi11:35:43
2BRACarlos Alexandre Manarelli (BRA)+45
3ITAMatteo Busato (ITA)+1:28
4AUTStefan Kirchmair (AUT)Tyrol - Team Radland Tirol+1:28
5CROKristijan Durasek (CRO)Loborika+1:28
6SUISven Schelling (SUI)VC Mendrisio-PL Valli+2:13
7KAZYevgeniy Sladkov (KAZ)Nationaal Team Van Kazachstan+2:37
8LTUEdgaras Kovaliovas (LTU)+2:50
9BLRSiarhei Papok (BLR)+3:04
10FRAGregoire Tarride (FRA)+3:09
11FRAThomas Girard (FRA)Chambéry Cyclisme Formation+3:17
12ITAStefano Agostini (ITA)+3:23
13LTUMantas Bliakevicius (LTU)+3:31
14FRAMathieu Teychenne-Coutet (FRA)AG2R - La Mondiale+3:33
15AUTDominik Hrinkow (AUT)Vorarlberg - Corratec+3:35
16ITAAntonio Doneddu (ITA)+3:38
17ITAStiven Fanelli (ITA)+3:41
18CROHrvoje Miholjevic (CRO)Loborika+3:41
19AUTGeorg Preidler (AUT)Arbö Gourmetfein Wels+3:41
20ITAEnrico Battaglin (ITA)+3:41
21ITAMarco Stefani (ITA)+3:41
22AUTMatthias Brändle (AUT)Footon - Servetto+3:55
23CRORadoslav Rogina (CRO)Loborika+4:00
24ITAMattia Cattaneo (ITA)+4:07
25AUSAdam Semple (AUS)+4:07
26ITAAlberto Petitto (ITA)+4:14
27ITANicola Martinello (ITA)+4:19
28ITAVincenzo Ianniello (ITA)+4:19
29COLWinner Andrew Anacona Gomez (COL)+4:23
30AUTDavid Wöhrer (AUT)Tyrol - Team Radland Tirol+4:23
31ITAPaolo Colorma (ITA)+4:30
32GERRobert Retschke (GER)Continental Cycling Team Differdange+5:12
33ITAMattia Bernardi (ITA)+5:32
34FRAMathieu Delaroziere (FRA)+5:35
35UKRMaksym Averin (UKR)+5:35
36FRAGeorges Lestage (FRA)AVC Aix-en-Provence+5:35
37SUIRomain Beney (SUI)VC Mendrisio-PL Valli+5:35
38ITASimone Boifava (ITA)+5:35
39ITADaniele Canziani (ITA)+6:03
40NEDDaan de Groot (NED)Line Lloyd Footwear Cycling+6:08
41FRAThomas Welter (FRA)+6:08
42ITAAndrea Magrin (ITA)+6:08
43ITAAttilio Nichele (ITA)+6:13
44UKREldar Dzhebraylov (UKR)+6:13
45ITACristiano Monguzzi (ITA)+7:37
46KAZSergey Kuzin (KAZ)Nationaal Team Van Kazachstan+7:39
47AUTAndreas Hofer (AUT)Tyrol - Team Radland Tirol+8:19
48FRAAxel Domont (FRA)+8:19
49KAZMerey Khakankman (KAZ)+9:41
50AUTMatthias Krizek (AUT)Tyrol - Team Radland Tirol+10:14
51NEDJelmer Asjes (NED)Line Lloyd Footwear Cycling+11:54
52GERJulian Kern (GER)Seven Stones+12:01
53GERPhilipp Ries (GER)Heizomat+12:27
54GERMichel Koch (GER)LKT Team Brandenburg+12:59
55ITAPaolo Locatelli (ITA)+13:40
56ITASergio Martin (ITA)+14:04
57FRASébastien Harbonnier (FRA)Continental Cycling Team Differdange+16:21
58CROEmanuel Kiserlovski (CRO)Loborika+18:59
59ITADaniele Angelini (ITA)+20:06
60FRAJonathan Balbuena (FRA)AVC Aix-en-Provence+21:07
61AUTRiccardo Zoidl (AUT)Arbö Gourmetfein Wels+21:10
62NORVegard Robinson Bugge (NOR)Joker - Bianchi+21:12
63ITAEros Piccin (ITA)+21:12
64FRAJulien Antomarchi (FRA)VC La Pomme Marseille+21:12
65ITAAntonio Marchiori (ITA)+21:25
66NEDJasper Hamelink (NED)Line Lloyd Footwear Cycling+27:31
67ITAThomas Rech (ITA)+27:31
68KAZAlexandr Shushemoin (KAZ)Nationaal Team Van Kazachstan+27:31
69ITADaniele Cavasin (ITA)+27:38
70NEDJeffrey Wiersma (NED)Line Lloyd Footwear Cycling+27:51
71ITAMatteo Trentin (ITA)+29:07
72ITAGianluca Leonardi (ITA)+29:14
73ITAClaudio Zanotti (ITA)+31:01
74ITADaniele Ferraresso (ITA)+31:01
75ITANicola Gaffurini (ITA)+31:08
76ITAAndrew Bonsi (ITA)+31:15
77FRAThomas Vaubourzeix (FRA)+31:15
78ALBEugeny Zhupa (ALB)+31:20
79ITAMaurizio Anzalone (ITA)+31:20
80ITALeandro Cotesta (ITA)+31:34
81ITAMattia Moresco (ITA)+32:51
82ITANicolas Francesconi (ITA)+32:51
83KAZRuslan Tleubayev (KAZ)Nationaal Team Van Kazachstan+33:14
84NORKristian Engen Forbord (NOR)+33:14
85NORBjørn Tore Nilsen Hoem (NOR)+33:14
86ITADavide Orrico (ITA)+33:14
87GERAlexander Nordhoff (GER)Seven Stones+33:14
88ITAAndrea Crema (ITA)+33:14
89ITASamuele Conti (ITA)+33:14
90AUTFlorian Gaugl (AUT)Tyrol - Team Radland Tirol+34:38
91GERNico Schneider (GER)Continental Cycling Team Differdange+34:38
92ITALuca Orlandi (ITA)+37:27
93BULYovcho Zhivkov Yovchev (BUL)+37:46
94ITAMattia Trombin (ITA)+39:33
95ITAAlessandro Stocco (ITA)+39:33
96ITAMichele Nodari (ITA)+39:33
97NEDJake Griffin (NED)Line Lloyd Footwear Cycling+39:40
98LUXJean-Pierre 'Jempy' Drucker (LUX)Continental Cycling Team Differdange+39:40
99ITALuca Dugani Flumian (ITA)+39:40
100RUSSergey Kolesnikov (RUS)Moscow+39:40
101ROUAndrei Nechita (ROU)+39:40
102GERChristopher Roth (GER)Seven Stones+39:40
103ITAMatteo Piazza (ITA)+39:51
104ITALuca Donella (ITA)+40:07
105ITAMarco Prodigioso (ITA)+40:07
106ITAGiacomo Nizzolo (ITA)+40:55
107NOROystein Stake Laengen (NOR)Plussbank - Cervelo+43:17
108ITARudy Dal Bò (ITA)+43:17
109GERFritz Koch (GER)Seven Stones+43:17
110ITARino Maestrini (ITA)+43:17
111ITAAndrea Dal Col (ITA)+43:36
112FRAAurélien Ribet (FRA)AVC Aix-en-Provence+43:36
113ITALuca Dodi (ITA)+45:59
114ITANicola Ruffoni (ITA)+46:40
115ALBErvin Haxhi (ALB)+46:40
116SUIOlivier Hofstetter (SUI)+46:40
117ITAMarco Tapparello (ITA)+46:40
118ITALorenzo Lancini (ITA)+46:40
119ITANakya Traversi (ITA)+46:40
120LUXCyrille Heymans (LUX)Continental Cycling Team Differdange+46:40
121ITAElia Ongaretto (ITA)+46:40
122ITAAlessio Menciassi (ITA)+46:40
123AUTJan Sokol (AUT)Arbö Gourmetfein Wels+46:40
124ITAMichele Torri (ITA)+46:40
125RUSAlexei Markov (RUS)Nationaal Team Van Rusland+46:40
126ITADaniele Zuanon (ITA)+46:40
127ITAAndrea Zanetti (ITA)Amore & Vita - Conad+46:40
128ITANicola Danesi (ITA)+46:40
129ITAFederico Incardona (ITA)+46:40
130ITAChristian Grazian (ITA)+46:40
131ITAFabio Molaro (ITA)+46:40
132ITAMarco Fusaz (ITA)+46:40
133ITAFilippo Conte Bonin (ITA)+46:40
134GERRon Pfeifer (GER)+46:40
135ITAAlex Buttazzoni (ITA)+46:40
136FRAErwan Brenterch (FRA)AVC Aix-en-Provence+46:40
137CROVinko Zaninovic (CRO)Loborika+46:47
138GERThomas Bontenackels (GER)Seven Stones+46:58
139ITADavide Bolzonello (ITA)+46:59
140ITAPasquale Papale (ITA)+47:06
141ITAMarco Zanotti (ITA)+47:14
142ITARiccardo Storti (ITA)+47:23
143GERNils Plötner (GER)Heizomat+47:23
144SUIJulien Taramarcaz (SUI)VC Mendrisio-PL Valli+47:37
145RUSDmitry Kholod (RUS)+48:18

Etappe 1 - Gorizia - Fagagna - 152 km - 8 September 2010Ontsnapping


1ITAMatteo Trentin (ITA)3:26:00
2ITAMatteo Busato (ITA)+0
3ITAClaudio Zanotti (ITA)+0
4BLRSiarhei Papok (BLR)+0
5ITALuca Orlandi (ITA)+0
6CROKristijan Durasek (CRO)Loborika+0
7KAZMerey Khakankman (KAZ)+0
8AUTStefan Kirchmair (AUT)Tyrol - Team Radland Tirol+0
9AUTMatthias Brändle (AUT)Footon - Servetto+0
10ITANicola Gaffurini (ITA)+0
11AUTMatthias Krizek (AUT)Tyrol - Team Radland Tirol+0
12ITAGianluca Leonardi (ITA)+0
13NORVegard Stake Laengen (NOR)Joker - Bianchi+0
14ITADaniele Ferraresso (ITA)+0
15BRACarlos Alexandre Manarelli (BRA)+0
16FRAGregoire Tarride (FRA)+0
17FRAThomas Girard (FRA)Chambéry Cyclisme Formation+0
18CROEmanuel Kiserlovski (CRO)Loborika+0
19BULYovcho Zhivkov Yovchev (BUL)+16
20ITANicola Ruffoni (ITA)+2:13
21GERMichel Koch (GER)LKT Team Brandenburg+2:13
22LUXJean-Pierre 'Jempy' Drucker (LUX)Continental Cycling Team Differdange+2:13
23KAZRuslan Tleubayev (KAZ)Nationaal Team Van Kazachstan+2:13
24FRAMathieu Delaroziere (FRA)+2:13
25ITAGiacomo Nizzolo (ITA)+2:13
26RUSIvan Kovalev (RUS)Moscow+2:13
27NORVegard Robinson Bugge (NOR)Joker - Bianchi+2:13
28AUTAndreas Hofer (AUT)Tyrol - Team Radland Tirol+2:13
29NORKristian Engen Forbord (NOR)+2:13
30KAZYevgeniy Sladkov (KAZ)Nationaal Team Van Kazachstan+2:13

Etappe 2 - Codroipo - Pordenone - 152,1 km - 9 September 2010Ontsnapping


1BRACarlos Alexandre Manarelli (BRA)3:34:26
2ITAEnrico Battaglin (ITA)+43
3ITAMatteo Trentin (ITA)+43
4ITAMatteo Busato (ITA)+43
5FRAMathieu Teychenne-Coutet (FRA)AG2R - La Mondiale+43
6ITAMaurizio Anzalone (ITA)+43
7ITAStefano Agostini (ITA)+43
8ITAGianluca Leonardi (ITA)+43
9AUTStefan Kirchmair (AUT)Tyrol - Team Radland Tirol+43
10ITANicola Martinello (ITA)+43
11ITAAntonio Doneddu (ITA)+43
12AUTGeorg Preidler (AUT)Arbö Gourmetfein Wels+43
13ITAStiven Fanelli (ITA)+43
14LTUMantas Bliakevicius (LTU)+43
15ITAMarco Stefani (ITA)+43
16LTUEdgaras Kovaliovas (LTU)+43
17ITAAlberto Petitto (ITA)+43
18CROHrvoje Miholjevic (CRO)Loborika+43
19ALBEugeny Zhupa (ALB)+43
20KAZYevgeniy Sladkov (KAZ)Nationaal Team Van Kazachstan+43
21CROKristijan Durasek (CRO)Loborika+43
22SUISven Schelling (SUI)VC Mendrisio-PL Valli+43
23AUTDominik Hrinkow (AUT)Vorarlberg - Corratec+43
24NORVegard Stake Laengen (NOR)Joker - Bianchi+43
25ITAVincenzo Ianniello (ITA)+43
26CRORadoslav Rogina (CRO)Loborika+43
27AUTDavid Wöhrer (AUT)Tyrol - Team Radland Tirol+47
28ITAMattia Moresco (ITA)+2:14
29GERRobert Retschke (GER)Continental Cycling Team Differdange+2:32
30AUTAndreas Hofer (AUT)Tyrol - Team Radland Tirol+2:32
31FRAThomas Girard (FRA)Chambéry Cyclisme Formation+2:32
32FRAJonathan Balbuena (FRA)AVC Aix-en-Provence+2:32
33FRAAxel Domont (FRA)+2:32
34KAZSergey Kuzin (KAZ)Nationaal Team Van Kazachstan+2:32
35ITADaniele Canziani (ITA)+2:32
36COLWinner Andrew Anacona Gomez (COL)+2:32
37AUTRiccardo Zoidl (AUT)Arbö Gourmetfein Wels+2:35
38ITADiego Zanco (ITA)+2:37
39FRAMathieu Delaroziere (FRA)+2:37
40UKRMaksym Averin (UKR)+2:37

Etappe 3 - Maniago - Forni di Sopra - 173,4 km - 10 September 2010Ontsnapping


1AUSAdam Semple (AUS)4:34:34
2ITAMattia Cattaneo (ITA)+0
3SUISven Schelling (SUI)VC Mendrisio-PL Valli+0
4NORVegard Stake Laengen (NOR)Joker - Bianchi+0
5COLWinner Andrew Anacona Gomez (COL)+21
6ITAPaolo Colorma (ITA)+23
7KAZYevgeniy Sladkov (KAZ)Nationaal Team Van Kazachstan+24
8LTUEdgaras Kovaliovas (LTU)+37
9GERRobert Retschke (GER)Continental Cycling Team Differdange+1:10
10ITAStefano Agostini (ITA)+1:10
11BLRSiarhei Papok (BLR)+1:10
12FRAGregoire Tarride (FRA)+1:15
13LTUMantas Bliakevicius (LTU)+1:18
14FRAMathieu Teychenne-Coutet (FRA)AG2R - La Mondiale+1:20
15AUTDominik Hrinkow (AUT)Vorarlberg - Corratec+1:22
16ITAMattia Bernardi (ITA)+1:25
17ITAAntonio Doneddu (ITA)+1:25
18ITAEnrico Battaglin (ITA)+1:28
19UKRMaksym Averin (UKR)+1:28
20ITAMatteo Busato (ITA)+1:28
21BRACarlos Alexandre Manarelli (BRA)+1:28
22ITAStiven Fanelli (ITA)+1:28
23CROKristijan Durasek (CRO)Loborika+1:28
24GERJulian Kern (GER)Seven Stones+1:28
25FRAMathieu Delaroziere (FRA)+1:28
26AUTGeorg Preidler (AUT)Arbö Gourmetfein Wels+1:28
27FRAThomas Girard (FRA)Chambéry Cyclisme Formation+1:28
28NEDJelmer Asjes (NED)Line Lloyd Footwear Cycling+1:28
29AUTStefan Kirchmair (AUT)Tyrol - Team Radland Tirol+1:28
30CROHrvoje Miholjevic (CRO)Loborika+1:28
31ITAMarco Stefani (ITA)+1:28
32SUIRomain Beney (SUI)VC Mendrisio-PL Valli+1:28
33FRAGeorges Lestage (FRA)AVC Aix-en-Provence+1:28
34KAZMerey Khakankman (KAZ)+1:28
35ITASimone Boifava (ITA)+1:28
36CRORadoslav Rogina (CRO)Loborika+1:47
37FRASébastien Harbonnier (FRA)Continental Cycling Team Differdange+2:01
38AUTMatthias Brändle (AUT)Footon - Servetto+2:01
39GERPhilipp Ries (GER)Heizomat+2:01
40AUTMatthias Krizek (AUT)Tyrol - Team Radland Tirol+2:01

Etappe 4 - Arta Terme - Udine - 164,8 km - 11 September 2010Sprint

Deze etappe werd geannuleerd.

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden