De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Vierdaagse van Duinkerken - 2010 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Vierdaagse van Duinkerken - 2010 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Frankrijk

Uitslagen 2010

Vierdaagse van Duinkerken 2010

FrankrijkFrankrijk - 5 Mei 2010 - 9 Mei 2010


Algemeen klassement - 9 Mei 2010


1SUIMartin Elmiger (SUI)AG2R - La Mondiale21:36:03
2PORRui Alberto Faria da Costa (POR)Caisse d'Epargne0:00:04
3ESPJosé Joaquin Rojas Gil (ESP)Caisse d'Epargne0:00:17
4FRACédric Pineau (FRA)Roubaix Lille Metropole - Dalkia0:00:23
5GERGerald Ciolek (GER)Team Milram0:00:27
6ITAMatteo Carrara (ITA)Vacansoleil Pro Cycling Team0:00:33
7ESPImanol Erviti Ollo (ESP)Caisse d'Epargne0:00:35
8UKRMikhaylo Khalilov (UKR)Team Katusha0:00:38
9FRAAnthony Geslin (FRA)La Française des Jeuxzt
10FRAPierrick Fedrigo (FRA)Bbox - Bouygues Telecomzt
11FRALilian Jégou (FRA)Bretagne - Schuller0:00:55
12TUNRafaâ Chtioui (TUN)Acqua & Sapone - Caffe Mokambo0:00:57
13BELGeert Verheyen (BEL)Landbouwkrediet - Tönissteiner0:01:08
14FRAFranck Bouyer (FRA)Bbox - Bouygues Telecomzt
15BELGert Dockx (BEL)Team HTC - Columbia0:01:14
16BELGianni Meersman (BEL)La Française des Jeux0:01:29
17FRAMaxime Mederel (FRA)Big Mat - Aubervilliers 930:01:32
18FRAGael Malacarne (FRA)Bretagne - Schuller0:01:50
19BELStijn Devolder (BEL)Quick Step0:02:12
20FRARenaud Dion (FRA)Roubaix Lille Metropole - Dalkia0:02:59
21FRABrice Feillu (FRA)Vacansoleil Pro Cycling Teamzt
22FRACyril Lemoine (FRA)Saur - Sojasun0:04:32
23BELKristof Goddaert (BEL)AG2R - La Mondiale0:04:52
24FRAStéphane Augé (FRA)Cofidis, le Crédit en Ligne0:04:53
25BELNikolas Maes (BEL)Quick Step0:04:54
26FRAArnaud Labbe (FRA)Cofidis, le Crédit en Ligne0:04:58
27ESPRuben Perez Moreno (ESP)Euskaltel - Euskadi0:04:59
28BELGreg Van Avermaet (BEL)Omega Pharma - Lottozt
29FRAJocelyn Bar (FRA)Roubaix Lille Metropole - Dalkiazt
30ESPFrancisco Javier Aramendia Llorente (ESP)Euskaltel - Euskadizt
31ESPLuis Pasamontes Rodriguez (ESP)Caisse d'Epargnezt
32GERPatrick Gretsch (GER)Team HTC - Columbiazt
33POLJaroslaw Marycz (POL)Saxo Bankzt
34ESPFrancisco Perez Sanchez (ESP)Caisse d'Epargnezt
35FRASébastien Duret (FRA)Bretagne - Schullerzt
36FRAVincent Jerome (FRA)Bbox - Bouygues Telecom0:05:02
37FRASébastien Chavanel (FRA)La Française des Jeux0:05:03
38DENKasper Klostergård Larsen (DEN)Saxo Bank0:05:08
39FRAClément Lhotellerie (FRA)Roubaix Lille Metropole - Dalkia0:05:12
40BELStijn Vandenbergh (BEL)Team Katushazt
41DENFrank Høj (DEN)Saxo Bank0:06:23
42FRALloyd Mondory (FRA)AG2R - La Mondiale0:08:01
43BELSep Vanmarcke (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercator0:08:07
44FRALaurent Mangel (FRA)Saur - Sojasun0:09:43
45FRAMickael Delage (FRA)Omega Pharma - Lotto0:11:30
46FRAAlexandre Lemair (FRA)Roubaix Lille Metropole - Dalkia0:11:32
47FRAFrédéric Guesdon (FRA)La Française des Jeux0:11:38
48RUSDenis Galimzyanov (RUS)Team Katusha0:14:42
49ITADanilo Napolitano (ITA)Team Katusha0:15:43
50FRABenoît Vaugrenard (FRA)La Française des Jeux0:15:45
51NEDJens Mouris (NED)Vacansoleil Pro Cycling Team0:15:54
52FRAJimmy Engoulvent (FRA)Saur - Sojasun0:15:55
53BELKevyn Ista (BEL)Cofidis, le Crédit en Ligne0:15:58
54FRAAlexandre Pichot (FRA)Bbox - Bouygues Telecom0:15:59
55BELMaxime Vantomme (BEL)Team Katushazt
56FRARomain Feillu (FRA)Vacansoleil Pro Cycling Team0:16:00
57FRAJimmy Casper (FRA)Saur - Sojasun0:16:01
58ARGJuan José Haedo (ARG)Saxo Bankzt
59FRAFabien Bacquet (FRA)Big Mat - Aubervilliers 930:16:02
60BELRomain Zingle (BEL)Cofidis, le Crédit en Lignezt
61BELSteven Caethoven (BEL)Landbouwkrediet - Tönissteinerzt
62FRAJean-Luc Delpech (FRA)Bretagne - Schullerzt
63FRANiels Brouzes (FRA)Big Mat - Aubervilliers 93zt
64FRAJean-Marc Bideau (FRA)Bretagne - Schuller0:16:04
65FRARomain Lemarchand (FRA)Big Mat - Aubervilliers 930:16:05
66BELKevin Neirynck (BEL)Landbouwkrediet - Tönissteiner0:16:06
67BELGorik Gardeyn (BEL)Vacansoleil Pro Cycling Team0:16:07
68BELStijn Neirynck (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercatorzt
69NEDGerben Löwik (NED)Omega Pharma - Lottozt
70DENJonas Aaen Jørgensen (DEN)Saxo Bankzt
71BELGeert Steurs (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercatorzt
72BELWilfried Cretskens (BEL)Omega Pharma - Lottozt
73ESPAngel Madrazo Ruiz (ESP)Caisse d'Epargnezt
74BELFrédéric Amorison (BEL)Landbouwkrediet - Tönissteinerzt
75BELIljo Keisse (BEL)Quick Stepzt
76FRAPierre Cazaux (FRA)La Française des Jeuxzt
77FRAMathieu Drujon (FRA)Caisse d'Epargne0:16:11
78BELSteven Van Vooren (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercator0:16:19
79FRASteven Tronet (FRA)Roubaix Lille Metropole - Dalkia0:16:20
80FRADavid Le Lay (FRA)AG2R - La Mondialezt
81FRALaurent Lefevre (FRA)Bbox - Bouygues Telecomzt
82FRAJulien El Farès (FRA)Cofidis, le Crédit en Lignezt
83ESPMikel Nieve Iturralde (ESP)Euskaltel - Euskadizt
84RUSPavel Brutt (RUS)Team Katusha0:16:24
85BELKurt Hovelynck (BEL)Quick Step0:16:27
86FRAOlivier Bonnaire (FRA)La Française des Jeux0:16:34
87NEDWouter Mol (NED)Vacansoleil Pro Cycling Teamzt
88GERAndreas Stauff (GER)Quick Step0:16:35
89ITAAlessandro Fantini (ITA)Acqua & Sapone - Caffe Mokambozt
90BELKevin Van Impe (BEL)Quick Step0:16:47
91FRAStéphane Poulhies (FRA)Saur - Sojasun0:17:23
92FRASaïd Haddou (FRA)Bbox - Bouygues Telecom0:18:24
93NEDReinier Honig (NED)Acqua & Sapone - Caffe Mokambo0:19:11
94ESPKoldo Fernandez De Larrea (ESP)Euskaltel - Euskadi0:21:02
95BELWim De Vocht (BEL)Team Milram0:22:33
96FRADavid Boucher (FRA)Landbouwkrediet - Tönissteiner0:22:40
97BELKris Boeckmans (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercator0:22:44
98SWEJonas Ljungblad (SWE)Omega Pharma - Lotto0:23:27
99BELGregory Joseph (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercator0:23:28
100FRAFlorian Vachon (FRA)Bretagne - Schuller0:25:35
101FRAYohann Gène (FRA)Bbox - Bouygues Telecomzt
102FRAMatthieu Sprick (FRA)Bbox - Bouygues Telecom0:25:48
103ESPDaniel Sesma Sorbet (ESP)Euskaltel - Euskadi0:26:47
104GERMarkus Eichler (GER)Team Milram0:27:41
105GERArtur Gajek (GER)Team Milram0:28:18
106AUSLeigh Howard (AUS)Team HTC - Columbia0:29:29
107FRALászló Bodrogi (FRA)Team Katusha0:29:42
108GERBjörn Schröder (GER)Team Milramzt
109RUSNikolay Trusov (RUS)Team Katusha0:31:59
110NEDServais Knaven (NED)Team Milram0:32:05
111FRANadir Haddou (FRA)Big Mat - Aubervilliers 930:32:10
112FRAJohan Mombaerts (FRA)Big Mat - Aubervilliers 930:32:28
113NEDJoost Van Leijen (NED)Vacansoleil Pro Cycling Team0:33:53
114GERThomas Fothen (GER)Team Milram0:41:45

Etappe 1 - Dunkerque - Bray-Dunes - 143,8 km - 5 Mei 2010Sprint


1DENAlex Rasmussen (DEN)Saxo Bank3:31:23
2GERGerald Ciolek (GER)Team Milramzt
3BELKevyn Ista (BEL)Cofidis, le Crédit en Lignezt
4BELKenny Dehaes (BEL)Omega Pharma - Lottozt
5ITADanilo Napolitano (ITA)Team Katushazt
6ESPKoldo Fernandez De Larrea (ESP)Euskaltel - Euskadizt
7BELGreg Van Avermaet (BEL)Omega Pharma - Lottozt
8FRAFabien Bacquet (FRA)Big Mat - Aubervilliers 93zt
9BELGregory Joseph (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercatorzt
10FRASébastien Chavanel (FRA)La Française des Jeuxzt
11BELNikolas Maes (BEL)Quick Stepzt
12FRALloyd Mondory (FRA)AG2R - La Mondialezt
13FRACyril Lemoine (FRA)Saur - Sojasunzt
14ESPJosé Joaquin Rojas Gil (ESP)Caisse d'Epargnezt
15FRARomain Feillu (FRA)Vacansoleil Pro Cycling Teamzt

Etappe 2 - Coulogne - Auby - 196,4 km - 6 Mei 2010Sprint


1ITADanilo Napolitano (ITA)Team Katusha4:47:14
2ARGJuan José Haedo (ARG)Saxo Bankzt
3TUNRafaâ Chtioui (TUN)Acqua & Sapone - Caffe Mokambozt
4FRASébastien Chavanel (FRA)La Française des Jeuxzt
5ESPJosé Joaquin Rojas Gil (ESP)Caisse d'Epargnezt
6FRARomain Feillu (FRA)Vacansoleil Pro Cycling Teamzt
7FRAMatthieu Ladagnous (FRA)La Française des Jeuxzt
8GERAndreas Stauff (GER)Quick Stepzt
9BELKenny Dehaes (BEL)Omega Pharma - Lottozt
10FRAStéphane Augé (FRA)Cofidis, le Crédit en Lignezt
11GERGerald Ciolek (GER)Team Milramzt
12FRACyril Lemoine (FRA)Saur - Sojasunzt
13FRAVincent Jerome (FRA)Bbox - Bouygues Telecomzt
14BELKristof Goddaert (BEL)AG2R - La Mondialezt
15FRAFlorian Vachon (FRA)Bretagne - Schullerzt

Etappe 3 - Menin - Ypres - 196 km - 7 Mei 2010Sprint


1DENAlex Rasmussen (DEN)Saxo Bank4:22:46
2ITADanilo Napolitano (ITA)Team Katushazt
3ESPJosé Joaquin Rojas Gil (ESP)Caisse d'Epargnezt
4TUNRafaâ Chtioui (TUN)Acqua & Sapone - Caffe Mokambozt
5BELNikolas Maes (BEL)Quick Stepzt
6FRAJean-Luc Delpech (FRA)Bretagne - Schullerzt
7GERGerald Ciolek (GER)Team Milramzt
8BELKlaas Lodewyck (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercatorzt
9FRALloyd Mondory (FRA)AG2R - La Mondialezt
10BELKevyn Ista (BEL)Cofidis, le Crédit en Lignezt
11FRAFabien Bacquet (FRA)Big Mat - Aubervilliers 93zt
12BELGert Dockx (BEL)Team HTC - Columbiazt
13BELRomain Zingle (BEL)Cofidis, le Crédit en Lignezt
14FRARomain Feillu (FRA)Vacansoleil Pro Cycling Teamzt
15ESPRuben Perez Moreno (ESP)Euskaltel - Euskadizt

Etappe 4 - Merville - Cassel - 181,3 km - 8 Mei 2010Ontsnapping


1SUIMartin Elmiger (SUI)AG2R - La Mondiale4:42:47
2PORRui Alberto Faria da Costa (POR)Caisse d'Epargne0:00:03
3FRACédric Pineau (FRA)Roubaix Lille Metropole - Dalkia0:00:28
4UKRMikhaylo Khalilov (UKR)Team Katushazt
5TUNRafaâ Chtioui (TUN)Acqua & Sapone - Caffe Mokambozt
6ITAMatteo Carrara (ITA)Vacansoleil Pro Cycling Teamzt
7ESPJosé Joaquin Rojas Gil (ESP)Caisse d'Epargnezt
8ESPImanol Erviti Ollo (ESP)Caisse d'Epargnezt
9GERGerald Ciolek (GER)Team Milramzt
10FRAAnthony Geslin (FRA)La Française des Jeuxzt
11FRAPierrick Fedrigo (FRA)Bbox - Bouygues Telecomzt
12BELGeert Verheyen (BEL)Landbouwkrediet - Tönissteiner0:00:58
13FRALilian Jégou (FRA)Bretagne - Schullerzt
14FRAFranck Bouyer (FRA)Bbox - Bouygues Telecomzt
15BELGert Dockx (BEL)Team HTC - Columbia0:01:09

Etappe 5 - Ardres - Dunkerque - 179,5 km - 9 Mei 2010Ontsnapping


1FRABenoît Vaugrenard (FRA)La Française des Jeux4:11:51
2RUSNikolay Trusov (RUS)Team Katusha0:00:02
3NEDJens Mouris (NED)Vacansoleil Pro Cycling Team0:00:04
4FRAJimmy Engoulvent (FRA)Saur - Sojasunzt
5FRALilian Jégou (FRA)Bretagne - Schullerzt
6FRAMickael Delage (FRA)Omega Pharma - Lottozt
7BELSep Vanmarcke (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercatorzt
8FRAAlexandre Pichot (FRA)Bbox - Bouygues Telecomzt
9BELMaxime Vantomme (BEL)Team Katushazt
10ESPJosé Joaquin Rojas Gil (ESP)Caisse d'Epargnezt
11SWEJonas Ljungblad (SWE)Omega Pharma - Lotto0:00:07
12BELWim De Vocht (BEL)Team Milramzt
13FRAStéphane Augé (FRA)Cofidis, le Crédit en Lignezt
14FRAJimmy Casper (FRA)Saur - Sojasunzt
15RUSDenis Galimzyanov (RUS)Team Katushazt

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden