De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Tallinn-Tartu Grand Prix - 2010 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Tallinn-Tartu Grand Prix - 2010 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Estland

Uitslagen 2010

Tallinn-Tartu Grand Prix 2010

EstlandEstland - 28 Mei 2010


Tallinn-Tartu Grand Prix - 28 Mei 2010


1FRADenis Flahaut (FRA)ISD Continental Team3:53:38
2ESTJaan Kirsipuu (EST)Ckt - Tmit - Champion Systemzt
3ESTErki Pütsep (EST)Kalev Chocolate - Kuotazt
4ESTReijo Puhm (EST)zt
5LATNormunds Lasis (LAT)Nationaal Team Van Letlandzt
6LTUVytautas Kaupas (LTU)Continental Cycling Team Differdangezt
7POLSylvester Janiszewski (POL)CCC - Polsat - Polkowicezt
8LTUSimas Kondrotas (LTU)Kalev Chocolate - Kuotazt
9ESTAlo Jakin (EST)CC Villeneuve Saint Germain - Soissons - AISnezt
10ITAFabio Donesana (ITA)Kalev Chocolate - Kuotazt
11ESTArdy Utar (EST)Kalev Chocolate - Kuotazt
12LATToms Skujins (LAT)zt
13ESTSilver Schultz (EST)EC Saint-Etienne Loirezt
14LTUDarijus Dzervus (LTU)Nationaal Team Van Litouwenzt
15LATAleksejs Saramotins (LAT)Team HTC - Columbiazt
16ESTCaspar Austa (EST)Nationaal Team Van Estlandzt
17BLRAliaksandr Sinelnikau (BLR)Nationaal Team Van Wit-Ruslandzt
18POLKamil Migdol (POL)Nationaal Team Van Polenzt
19POLJakub Tomkiewicz (POL)Legia - Feltzt
20BLRAlexei Tsikhanau (BLR)Nationaal Team Van Wit-Ruslandzt
21POLMariusz Woznicki (POL)Legia - Feltzt
22POLPawel Poljanski (POL)Nationaal Team Van Polenzt
23BLRKanstantsin Shkreddau (BLR)Nationaal Team Van Wit-Ruslandzt
24LTUGediminas Bagdonas (LTU)Nationaal Team Van Litouwenzt
25BELIgor Abakoumov (BEL)ISD Continental Teamzt
26FINPaavo Paajanen (FIN)Nationaal Team Van Finlandzt
27LATIndulis Bekmanis (LAT)ISD Continental Teamzt
28FINJoonas Henttala (FIN)Nationaal Team Van Finlandzt
29ESTKarlo Aia (EST)zt
30SUIJoris Boillat (SUI)Ckt - Tmit - Champion Systemzt
31POLDariusz Gluszak (POL)Nationaal Team Van Polenzt
32ESTMart Ojavee (EST)Ckt - Tmit - Champion Systemzt
33POLKamil Zielinski (POL)CCC - Polsat - Polkowicezt
34ESTGabriel Leppik (EST)Kalev Chocolate - Kuotazt
35LATIngus Eislers (LAT)Nationaal Team Van Letlandzt
36ESTKristjan Heinrand (EST)zt
37POLAdrian Honkisz (POL)CCC - Polsat - Polkowicezt
38ITAAlessandro Bertuola (ITA)Kalev Chocolate - Kuotazt
39LATDmitrijs Sorokins (LAT)Nationaal Team Van Letland0:00:04
40LTUVladimiras Kokorevas (LTU)Nationaal Team Van Litouwenzt
41BLRYauheni Lahun (BLR)Nationaal Team Van Wit-Rusland0:00:06
42ESTMihkel Jüri (EST)0:00:07
43LATKristaps Safranovics (LAT)Nationaal Team Van Letlandzt
44LATJanis Keiss (LAT)zt
45LTUAurimas Varna (LTU)Nationaal Team Van Litouwenzt
46ESTEsko Oöpik (EST)zt
47BLRYauhen Sobal (BLR)Partizan Srbijazt
48ESTRisto Raid (EST)zt
49UKRDenys Karnulin (UKR)ISD Continental Teamzt
50ESTEerik Idarand (EST)Kalev Chocolate - Kuotazt
51ESTTanel Kangert (EST)EC Saint-Etienne Loirezt
52ESTGert Jõeäär (EST)CC Villeneuve Saint Germain - Soissons - AISnezt
53SUIRoger Beuchat (SUI)Ckt - Tmit - Champion Systemzt
54LTUZydrunas Savickas (LTU)Nationaal Team Van Litouwenzt
55ESTMartin Puusepp (EST)Kalev Chocolate - Kuotazt
56ESTJoonas Jõgi (EST)0:00:11
57ESTMarkku Ainsalu (EST)Nationaal Team Van Estlandzt
58UKRRostislav Mykhaylov (UKR)ISD Continental Teamzt
59ESTErvin Korts-Laur (EST)Nationaal Team Van Estlandzt
60LATArtis Pujats (LAT)zt
61BLRYury Yurchanka (BLR)Nationaal Team Van Wit-Ruslandzt
62BLRSiarhei Novikau (BLR)Nationaal Team Van Wit-Ruslandzt
63FINMika Simola (FIN)Nationaal Team Van Finland0:00:16
64UKRMaksym Polischuk (UKR)ISD Continental Team0:00:18
65ESTPriit Prous (EST)Nationaal Team Van Estland0:00:22
66POLLukasz Modzelewski (POL)Legia - Feltzt
67LATJanis Rezins (LAT)zt
68BLRMikhail Besaha (BLR)Nationaal Team Van Wit-Ruslandzt
69LATAndzs Flaksis (LAT)zt
70POLAdam Dudziak (POL)Legia - Felt0:00:31
71UKRMaksym Vasilyev (UKR)ISD Continental Teamzt
72BLRAlexandre Usov (BLR)ISD Continental Teamzt

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden