De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Brixia Tour - 2010 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Brixia Tour - 2010 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Italië

Uitslagen 2010

Brixia Tour 2010

ItaliëItalië - Brescia - 21 Juli 2010 - 25 Juli 2010


Algemeen klassement - 25 Juli 2010


1ITADomenico Pozzovivo (ITA)Colnago - CSF Inox15:32:00
2ITAMorris Possoni (ITA)Team Ineos0:01:50
3IRLDaniel Martin (IRL)Garmin - Transitions0:02:39
4ITADiego Ulissi (ITA)Lampre - Farnese Vini0:03:21
5POLBartosz Huzarski (POL)ISD - Neri0:03:36
6ITAMarco Marzano (ITA)Lampre - Farnese Vini0:03:49
7ITADamiano Caruso (ITA)De Rosa - Stac Plastic0:04:27
8UKRRuslan Pidgornyy (UKR)ISD - Neri0:04:35
9ITAMatteo Carrara (ITA)Vacansoleil Pro Cycling Team0:04:40
10ITARiccardo Chiarini (ITA)De Rosa - Stac Plastic0:06:05
11ITAAlessandro Bertuola (ITA)Kalev Chocolate - Kuota0:06:35
12GBRChris Froome (GBR)Team Ineos0:06:43
13COLMiguel Angel Rubiano Chavez (COL)Meridiana - Kamen0:07:05
14VENJackson Jesus Rodriguez Ortiz (VEN)Androni Giocattoli0:07:07
15ITACristiano Salerno (ITA)De Rosa - Stac Plastic0:07:09
16ITAFrancesco Masciarelli (ITA)Acqua & Sapone - Caffe Mokambo0:07:10
17ITAManuele Mori (ITA)Lampre - Farnese Vini0:07:49
18ITAAlberto Contoli (ITA)Colnago - CSF Inox0:07:57
19ITALeonardo Bertagnolli (ITA)Androni Giocattoli0:08:03
20ITADonato Cannone (ITA)Ceramica Flaminia - Bossini Docce0:08:38
21ITAGiampaolo Caruso (ITA)Team Katushazt
22GERPatrik Sinkewitz (GER)ISD - Neri0:08:52
23RUSMaxim Belkov (RUS)ISD - Neri0:09:33
24VENCarlos Jose Ochoa (VEN)Androni Giocattoli0:10:25
25ITADaniele Pietropolli (ITA)Lampre - Farnese Vini0:10:51
26NORLars Petter Nordhaug (NOR)Team Ineos0:11:07
27ITAPaolo Ciavatta (ITA)Acqua & Sapone - Caffe Mokambo0:12:12
28RUSSerguei Klimov (RUS)Team Katusha0:12:14
29ESPDidac Ortega Orts (ESP)Acqua & Sapone - Caffe Mokambo0:13:13
30ESPLuis Angel Maté Mardones (ESP)Androni Giocattoli0:13:42
31POLPrzemyslaw Niemec (POL)Miche - Silver Cross - Selle Italia0:14:03
32ITAFabio Taborre (ITA)Androni Giocattoli0:14:06
33ITAAlfredo Balloni (ITA)Lampre - Farnese Vini0:14:17
34ITALeonardo Giordani (ITA)Ceramica Flaminia - Bossini Docce0:14:30
35ESPJuan Jose Cobo Acebo (ESP)Caisse d'Epargne0:14:58
36UZBSergey Lagutin (UZB)Vacansoleil Pro Cycling Team0:16:22
37ITALuca Zanasca (ITA)Centri Della Calzatura - Cavaliere0:16:47
38ITAEdoardo Girardi (ITA)Ceramica Flaminia - Bossini Docce0:17:17
39LATViesturs Luksevics (LAT)Kalev Chocolate - Kuota0:17:24
40RUSNikita Eskov (RUS)Team Katusha0:17:27
41ITAFrancesco Ginanni (ITA)Androni Giocattoli0:17:28
42CRCAndrey Amador Bipkazacova (CRC)Caisse d'Epargne0:19:59
43ITAFederico Canuti (ITA)Colnago - CSF Inox0:20:33
44ITADavide Bonuccelli (ITA)Centri Della Calzatura - Cavaliere0:20:52
45GBRPeter Kennaugh (GBR)Team Ineos0:20:57
46ITAMarzio Bruseghin (ITA)Caisse d'Epargne0:22:21
47ITAPasquale Muto (ITA)Miche - Silver Cross - Selle Italia0:22:28
48COLCayetano José Sarmiento Tunarrosa (COL)Acqua & Sapone - Caffe Mokambo0:22:32
49KAZAndrey Kashechkin (KAZ)Lampre - Farnese Vini0:22:33
50ITAMarco Cattaneo (ITA)De Rosa - Stac Plastic0:22:36
51ESPXabier Zandio Echaide (ESP)Caisse d'Epargne0:22:43
52ESPAlberto Losada Alguacil (ESP)Caisse d'Epargne0:23:09
53NEDJohnny Hoogerland (NED)Vacansoleil Pro Cycling Team0:23:26
54ITACristiano Fumagalli (ITA)Ceramica Flaminia - Bossini Docce0:23:53
55ITASimone Ponzi (ITA)Lampre - Farnese Vini0:24:20
56ITAGianluca Brambilla (ITA)Colnago - CSF Inox0:24:56
57ITAAlessandro Donati (ITA)Acqua & Sapone - Caffe Mokambo0:25:19
58ITAEnrico Magazzini (ITA)Lampre - Farnese Vini0:25:34
59POLMichal Golas (POL)Vacansoleil Pro Cycling Team0:26:36
60ITASergio Lagana (ITA)De Rosa - Stac Plastic0:27:06
61CROBruno Radotic (CRO)Meridiana - Kamen0:27:53
62AUSTravis Meyer (AUS)Garmin - Transitions0:28:16
63ITALuca Paolini (ITA)Acqua & Sapone - Caffe Mokambo0:28:33
64GBRIan Stannard (GBR)Team Ineos0:28:51
65UKRVolodymyr Zagorodny (UKR)Miche - Silver Cross - Selle Italia0:28:59
66RUSArtem Ovechkin (RUS)Team Katusha0:30:04
67NEDWout Poels (NED)Vacansoleil Pro Cycling Team0:30:23
68USASteven Cozza (USA)Garmin - Transitions0:31:04
69DENMartin Mortensen (DEN)Vacansoleil Pro Cycling Team0:32:05
70ITASanto Anza (ITA)Ceramica Flaminia - Bossini Docce0:32:25
71ITAFortunato Baliani (ITA)Miche - Silver Cross - Selle Italia0:34:36
72ESPJoan Horrach Rippoll (ESP)Team Katusha0:34:47
73ITAMarco Carletti (ITA)Tecnofilm - Betonexpressz 20000:35:19
74ITAStefano Usai (ITA)Meridiana - Kamenzt
75ITAAlessandro Maserati (ITA)Ceramica Flaminia - Bossini Docce0:35:56
76ITAWalter Proch (ITA)Tecnofilm - Betonexpressz 20000:36:17
77ITAMarco Frapporti (ITA)Colnago - CSF Inox0:36:28
78ITARoberto Ferrari (ITA)De Rosa - Stac Plastic0:36:57
79SWEFredrik Kessiakoff (SWE)Garmin - Transitions0:37:00
80ITAAlessandro Fantini (ITA)Acqua & Sapone - Caffe Mokambo0:37:23
81ITADaniele Callegarin (ITA)Centri Della Calzatura - Cavaliere0:37:37
82NEDJens Mouris (NED)Vacansoleil Pro Cycling Team0:38:27
83ITADavide Viganò (ITA)Team Ineos0:38:35
84ITAClaudio Corioni (ITA)De Rosa - Stac Plastic0:38:51
85BRAMurilo Antonio Fischer (BRA)Garmin - Transitions0:39:08
86ITAPaolo Longo Borghini (ITA)ISD - Neri0:39:18
87ITADavide D'Angelo (ITA)Centri Della Calzatura - Cavaliere0:39:39
88ITAManuel Belletti (ITA)Colnago - CSF Inox0:40:03
89FRAArnold Jeannesson (FRA)Caisse d'Epargne0:40:08
90ITAAlan Marangoni (ITA)Colnago - CSF Inox0:40:25
91RUSDenis Galimzyanov (RUS)Team Katusha0:40:26
92NEDMichel Kreder (NED)Garmin - Transitions0:41:18
93ITAFabrizio Lucciola (ITA)Ceramica Flaminia - Bossini Docce0:41:31
94ITAAndrea Grendene (ITA)Lampre - Farnese Vini0:41:41
95ITAOscar Gatto (ITA)ISD - Neri0:43:21
96AUSChristopher Sutton (AUS)Team Ineos0:43:24
97ITADiego Caccia (ITA)ISD - Neri0:43:27
98ITAMarcello Pavarin (ITA)Colnago - CSF Inox0:43:34
99RUSNikolay Trusov (RUS)Team Katusha0:43:41
100GBRBen Swift (GBR)Team Ineos0:43:42
101NEDBobbie Traksel (NED)Vacansoleil Pro Cycling Team0:44:02
102ITAEugenio Loria (ITA)Centri Della Calzatura - Cavaliere0:44:43
103RUSMikhail Ignatiev (RUS)Team Katusha0:45:08
104ARGRoberto Antonio Richeze Araquistaín (ARG)Tecnofilm - Betonexpressz 20000:46:58
105COLEdwin Andres Carvajal Jaramillo (COL)Miche - Silver Cross - Selle Italia0:47:06
106ITAEmanuele Rizza (ITA)Tecnofilm - Betonexpressz 20000:47:23
107LTUSimas Kondrotas (LTU)Kalev Chocolate - Kuota0:47:28
108AUSJack Bobridge (AUS)Garmin - Transitions0:47:30
109ITASacha Modolo (ITA)Colnago - CSF Inox0:47:31
110ITABernardo Riccio (ITA)Centri Della Calzatura - Cavaliere0:47:46
111ITAFilippo Baggio (ITA)Ceramica Flaminia - Bossini Docce0:49:12
112ITACristiano Benenati (ITA)De Rosa - Stac Plastic0:49:35
113ESPAngel Madrazo Ruiz (ESP)Caisse d'Epargne0:49:51
114POLKrzysztof Szczawinski (POL)Miche - Silver Cross - Selle Italia0:50:37
115ITALuca Pierfelici (ITA)Acqua & Sapone - Caffe Mokambo0:51:14
116NEDRicardo Van Der Velde (NED)Garmin - Transitions0:51:34
117ITAGiorgio Brambilla (ITA)De Rosa - Stac Plastic0:53:22
118ITANicola D'Andrea (ITA)Meridiana - Kamen0:54:12
119ITARoberto Cesaro (ITA)Miche - Silver Cross - Selle Italia0:55:19
120ITAGiuseppe Palumbo (ITA)Acqua & Sapone - Caffe Mokambo0:56:08
121ITAAdriano Angeloni (ITA)Tecnofilm - Betonexpressz 20000:58:38
122ITALeonardo Pinizzotto (ITA)Miche - Silver Cross - Selle Italia0:59:48
123ITAFabio Donesana (ITA)Kalev Chocolate - Kuota1:01:16
124NEDJoost Van Leijen (NED)Vacansoleil Pro Cycling Team1:04:23
125ESTMartin Puusepp (EST)Kalev Chocolate - Kuota1:07:03
126ITALuigi Gitto (ITA)Miche - Silver Cross - Selle Italia1:08:40

Etappe 1 - Palazzolo - 16.5 km - 21 Juli 2010Ploegentijdrit


1UKR ISD - Neri0:18:30
2NED Vacansoleil Pro Cycling Team0:00:09
3ITA Lampre - Farnese Vini0:00:17
4RUS Team Katusha0:00:20
5GBR Team Ineos0:00:21
6USA Garmin - Transitions0:00:25
7IRL De Rosa - Stac Plastic0:00:30
8IRL Colnago - CSF Inox0:00:35
9ITA Androni Giocattoli0:00:38
10IRL Ceramica Flaminia - Bossini Docce0:00:48
11ESP Caisse d'Epargnezt
12ITA Acqua & Sapone - Caffe Mokambo0:00:57
13ITA Centri della Calzatura - Cavaliere0:01:22
14CRO Meridiana - Kamen0:01:56
15EST Kalev Chocolate - Kuota0:02:02
16HUN Tecnofilm - Betonexpressz 20000:02:24
17ITA Miche - Silver Cross - Selle Italia0:08:51

Etappe 2 - Brescia Buffalora - Lumezzane/Cima Poffe - 160.4 km - 22 Juli 2010Berg


1ITADomenico Pozzovivo (ITA)Colnago - CSF Inox3:46:33
2ITAPasquale Muto (ITA)Miche - Silver Cross - Selle Italia0:00:39
3ITAMorris Possoni (ITA)Team Ineos0:00:46
4POLBartosz Huzarski (POL)ISD - Neri0:00:54
5ITAFabio Taborre (ITA)Androni Giocattoli0:01:03
6ITAMarco Marzano (ITA)Lampre - Farnese Vini0:01:07
7ITAAlessandro Bertuola (ITA)Kalev Chocolate - Kuota0:01:35
8IRLDaniel Martin (IRL)Garmin - Transitions0:01:42
9GBRChris Froome (GBR)Team Ineos0:02:01
10ITADiego Ulissi (ITA)Lampre - Farnese Vini0:02:02
11UKRRuslan Pidgornyy (UKR)ISD - Neri0:02:15
12ITADaniele Pietropolli (ITA)Lampre - Farnese Vini0:02:27
13ITAMatteo Carrara (ITA)Vacansoleil Pro Cycling Teamzt
14ITALuca Zanasca (ITA)Centri Della Calzatura - Cavaliere0:02:30
15ITAManuele Mori (ITA)Lampre - Farnese Vini0:02:34
16ITADamiano Caruso (ITA)De Rosa - Stac Plastic0:02:37
17VENJackson Jesus Rodriguez Ortiz (VEN)Androni Giocattoli0:02:45
18COLMiguel Angel Rubiano Chavez (COL)Meridiana - Kamen0:02:51
19POLPrzemyslaw Niemec (POL)Miche - Silver Cross - Selle Italia0:03:09
20ITAAlberto Contoli (ITA)Colnago - CSF Inox0:03:18
21ITALeonardo Bertagnolli (ITA)Androni Giocattoli0:03:22
22ITARiccardo Chiarini (ITA)De Rosa - Stac Plastic0:03:23
23ITAFrancesco Masciarelli (ITA)Acqua & Sapone - Caffe Mokambo0:03:25
24VENCarlos Jose Ochoa (VEN)Androni Giocattoli0:03:30
25ITACristiano Salerno (ITA)De Rosa - Stac Plastic0:03:39

Etappe 3 - Pisogne - 154.4 km - 23 Juli 2010Ontsnapping


1AUSChristopher Sutton (AUS)Team Ineos3:29:25
2ITARoberto Ferrari (ITA)De Rosa - Stac Plasticzt
3COLMiguel Angel Rubiano Chavez (COL)Meridiana - Kamenzt
4ITAManuel Belletti (ITA)Colnago - CSF Inoxzt
5ITALuca Paolini (ITA)Acqua & Sapone - Caffe Mokambozt
6ITAMatteo Carrara (ITA)Vacansoleil Pro Cycling Teamzt
7POLKrzysztof Szczawinski (POL)Miche - Silver Cross - Selle Italiazt
8ITAFrancesco Ginanni (ITA)Androni Giocattolizt
9ITAManuele Mori (ITA)Lampre - Farnese Vinizt
10ITAAlessandro Bertuola (ITA)Kalev Chocolate - Kuotazt
11FRAMathieu Drujon (FRA)Caisse d'Epargnezt
12GBRBen Swift (GBR)Team Ineoszt
13ITADaniele Callegarin (ITA)Centri Della Calzatura - Cavalierezt
14ITADaniele Pietropolli (ITA)Lampre - Farnese Vinizt
15ITAEdoardo Girardi (ITA)Ceramica Flaminia - Bossini Doccezt
16RUSDenis Galimzyanov (RUS)Team Katushazt
17ITADomenico Pozzovivo (ITA)Colnago - CSF Inoxzt
18GERPatrik Sinkewitz (GER)ISD - Nerizt
19IRLDaniel Martin (IRL)Garmin - Transitionszt
20ITAEugenio Loria (ITA)Centri Della Calzatura - Cavalierezt
21CRCAndrey Amador Bipkazacova (CRC)Caisse d'Epargne0:00:04
22ITADavide Viganò (ITA)Team Ineos0:00:09
23BRAMurilo Antonio Fischer (BRA)Garmin - Transitionszt
24ITADamiano Caruso (ITA)De Rosa - Stac Plastic0:00:12
25ITAFabio Taborre (ITA)Androni Giocattolizt

Etappe 4 - Concesio - Passo Maniva - 158.5 km - 24 Juli 2010Berg


1ITADomenico Pozzovivo (ITA)Colnago - CSF Inox4:07:57
2IRLDaniel Martin (IRL)Garmin - Transitions0:00:53
3ITAMorris Possoni (ITA)Team Ineos0:00:54
4ITADiego Ulissi (ITA)Lampre - Farnese Vini0:01:05
5ITADamiano Caruso (ITA)De Rosa - Stac Plastic0:01:23
6POLPrzemyslaw Niemec (POL)Miche - Silver Cross - Selle Italia0:02:04
7ITAPasquale Muto (ITA)Miche - Silver Cross - Selle Italia0:02:10
8ITARiccardo Chiarini (ITA)De Rosa - Stac Plastic0:02:15
9ITAMarco Marzano (ITA)Lampre - Farnese Vini0:02:20
10ITAMatteo Carrara (ITA)Vacansoleil Pro Cycling Teamzt
11UKRRuslan Pidgornyy (UKR)ISD - Neri0:02:24
12ITADonato Cannone (ITA)Ceramica Flaminia - Bossini Docce0:02:29
13RUSMaxim Belkov (RUS)ISD - Neri0:02:37
14COLMiguel Angel Rubiano Chavez (COL)Meridiana - Kamenzt
15ITAFrancesco Masciarelli (ITA)Acqua & Sapone - Caffe Mokambo0:02:43
16ITAAlfredo Balloni (ITA)Lampre - Farnese Vini0:02:47
17POLBartosz Huzarski (POL)ISD - Nerizt
18ITACristiano Salerno (ITA)De Rosa - Stac Plastic0:03:03
19ITAAlessandro Bertuola (ITA)Kalev Chocolate - Kuota0:03:13
20ITAGiampaolo Caruso (ITA)Team Katusha0:03:36
21VENJackson Jesus Rodriguez Ortiz (VEN)Androni Giocattoli0:03:47
22UZBSergey Lagutin (UZB)Vacansoleil Pro Cycling Team0:04:00
23ITALeonardo Bertagnolli (ITA)Androni Giocattoli0:04:06
24ITAAlberto Contoli (ITA)Colnago - CSF Inox0:04:07
25GERPatrik Sinkewitz (GER)ISD - Neri0:04:12

Etappe 5 - Chiari - Orzinuovi - 179.5 km - 25 Juli 2010Sprint


1ITARoberto Ferrari (ITA)De Rosa - Stac Plastic3:49:20
2AUSChristopher Sutton (AUS)Team Ineoszt
3ITAManuel Belletti (ITA)Colnago - CSF Inoxzt
4RUSDenis Galimzyanov (RUS)Team Katushazt
5ITAOscar Gatto (ITA)ISD - Nerizt
6ITABernardo Riccio (ITA)Centri Della Calzatura - Cavalierezt
7ITALuca Paolini (ITA)Acqua & Sapone - Caffe Mokambozt
8COLMiguel Angel Rubiano Chavez (COL)Meridiana - Kamenzt
9POLKrzysztof Szczawinski (POL)Miche - Silver Cross - Selle Italiazt
10ITAGiorgio Brambilla (ITA)De Rosa - Stac Plasticzt
11NEDBobbie Traksel (NED)Vacansoleil Pro Cycling Teamzt
12NEDMichel Kreder (NED)Garmin - Transitionszt
13ITAManuele Mori (ITA)Lampre - Farnese Vinizt
14ITADavide Viganò (ITA)Team Ineoszt
15ITANicola D'Andrea (ITA)Meridiana - Kamenzt
16ITAFilippo Baggio (ITA)Ceramica Flaminia - Bossini Doccezt
17UKRVolodymyr Zagorodny (UKR)Miche - Silver Cross - Selle Italiazt
18ITADavide D'Angelo (ITA)Centri Della Calzatura - Cavalierezt
19RUSNikolay Trusov (RUS)Team Katushazt
20ITARiccardo Chiarini (ITA)De Rosa - Stac Plasticzt
21ITASacha Modolo (ITA)Colnago - CSF Inoxzt
22ITAMatteo Carrara (ITA)Vacansoleil Pro Cycling Teamzt
23ITAWalter Proch (ITA)Tecnofilm - Betonexpressz 2000zt
24ITAAlessandro Bertuola (ITA)Kalev Chocolate - Kuotazt
25NEDRicardo Van Der Velde (NED)Garmin - Transitionszt

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden