De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Ruta del Sol - 2011 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Ruta del Sol - 2011 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Spanje

Uitslagen 2011

Ruta del Sol 2011

SpanjeSpanje - 20 Februari 2011 - 24 Februari 2011


Algemeen klassement - 24 Februari 2011


1ESPMarkel Irizar Aranburu (ESP)Radio Shack16:27:21
2BELJurgen Van Den Broeck (BEL)Omega Pharma - Lotto0:00:01
3USALevi Leipheimer (USA)Radio Shack0:00:02
4FRAJérôme Coppel (FRA)Saur - Sojasun0:00:03
5ESPLuis Pasamontes Rodriguez (ESP)Movistar0:00:08
6SWEThomas Lövkvist (SWE)Team Ineoszt
7COLRigoberto Uran Uran (COL)Team Ineos0:00:09
8ESPHaimar Zubeldia Aguirre (ESP)Radio Shack0:00:12
9ESPSamuel Sanchez Gonzalez (ESP)Euskaltel - Euskadi0:00:16
10RUSIvan Rovny (RUS)Radio Shack0:00:18
11ESPBeñat Intxausti Elorriaga (ESP)Movistarzt
12CZELeopold König (CZE)Team Netappzt
13LUXFränk Schleck (LUX)Leopard - Trek0:00:20
14FRAJonathan Hivert (FRA)Saur - Sojasun0:00:23
15ESPOscar Freire Gomez (ESP)Rabobank0:00:25
16RUSYury Trofimov (RUS)Team Katusha0:00:26
17ITAMatteo Carrara (ITA)Vacansoleil - DCM0:00:27
18ITAMarco Marcato (ITA)Vacansoleil - DCM0:00:30
19NEDLaurens Ten Dam (NED)Rabobankzt
20RUSVladimir Karpets (RUS)Team Katushazt
21BELFrancis De Greef (BEL)Omega Pharma - Lotto0:00:34
22GERChristian Knees (GER)Team Ineos0:00:36
23ESPPello Bilbao Lopez De Armentia (ESP)Euskaltel - Euskadizt
24ESPJuan Jose Cobo Acebo (ESP)Geox - TMC0:00:40
25ESPMikel Landa Meana (ESP)Euskaltel - Euskadizt
26COLFabio Andres Duarte Arevalo (COL)Geox - TMC0:00:41
27ESPPablo Lastras Garcia (ESP)Movistar0:00:42
28ESPJosé Alberto Benitez Roman (ESP)Andalucia - Caja Granada0:00:44
29ESPArkaitz Duran Aroca (ESP)Geox - TMC0:00:54
30ESPAntonio Piedra Perez (ESP)Andalucia - Caja Granadazt
31ESPFrancisco José Ventoso Alberdi (ESP)Movistar0:00:56
32BELStijn Devolder (BEL)Vacansoleil - DCM0:01:00
33ESPMarcos Garcia Fernandez (ESP)KTM - Murcia0:01:05
34POLBartosz Huzarski (POL)Team Netapp0:01:06
35ESPVicente David Bernabéu Armengol (ESP)Andalucia - Caja Granada0:01:07
36BELGert Dockx (BEL)Omega Pharma - Lotto0:01:08
37ESPXabier Zandio Echaide (ESP)Team Ineos0:01:34
38ESPJoan Horrach Rippoll (ESP)Team Katusha0:01:39
39BELJan Bakelants (BEL)Omega Pharma - Lotto0:01:45
40SLOJanez Brajkovic (SLO)Radio Shack0:01:48
41NEDJohnny Hoogerland (NED)Vacansoleil - DCM0:02:44
42ESPRafael Valls Ferri (ESP)Geox - TMC0:02:53
43ESPIñigo Cuesta Lopez De Castro (ESP)Caja Ruralzt
44ESPSergio Pardilla Bellón (ESP)Movistar0:03:22
45ESPPablo Urtasun Perez (ESP)Euskaltel - Euskadi0:03:30
46ESPJavier Ramirez Abeja (ESP)Andalucia - Caja Granada0:04:03
47ESPJavier Moreno Bazan (ESP)Caja Rural0:04:19
48KAZDmitriy Muravyev (KAZ)Radio Shack0:05:21
49ESPVíctor Cabedo Carda (ESP)Orbea0:07:27
50GBRChris Froome (GBR)Team Ineos0:11:20
51BELJelle Vanendert (BEL)Omega Pharma - Lotto0:14:17
52FRAJean-Marc Marino (FRA)Saur - Sojasun0:15:54
53ESPGorka Verdugo Marcotegui (ESP)Euskaltel - Euskadi0:16:15
54ESPRuben Perez Moreno (ESP)Euskaltel - Euskadi0:16:47
55FRAThierry Hupond (FRA)Skil - Shimano0:20:03
56ESPJesús Herrada Lopez (ESP)Movistar0:20:04
57FRAPaul Poux (FRA)Saur - Sojasun0:20:19
58RUSArtem Ovechkin (RUS)Team Katusha0:20:28
59FRAGuillaume Levarlet (FRA)Saur - Sojasun0:20:35
60JAPYukihiro Doi (JAP)Skil - Shimano0:20:36
61AUTDaniel Schorn (AUT)Team Netapp0:21:04
62AUTMatthias Brändle (AUT)Geox - TMC0:21:07
63RUSEgor Silin (RUS)Team Katusha0:21:14
64GERAlexander Gottfried (GER)Team Netapp0:21:17
65ESPJuan Manuel Gárate Cepa (ESP)Rabobank0:21:27
66FRARomain Sicard (FRA)Euskaltel - Euskadi0:21:37
67CZEJan Bárta (CZE)Team Netapp0:22:23
68ESPRicardo Garcia Ambroa (ESP)Orbea0:22:30
69FRAJimmy Engoulvent (FRA)Saur - Sojasun0:22:57
70ESPDavid De La Cruz Melgarejo (ESP)Caja Rural0:22:59
71ESPAritz Etxebarria Etxebarria (ESP)Orbea0:23:19
72SUIAndreas Dietziker (SUI)Team Netapp0:23:21
73ESPJuan José Lobato del Valle (ESP)Andalucia - Caja Granadazt
74ITADavide Appollonio (ITA)Team Ineos0:23:25
75GERJohannes Fröhlinger (GER)Skil - Shimano0:23:38
76SUIMarcel Wyss (SUI)Geox - TMC0:23:40
77ESPJavier Benitez Pomares (ESP)KTM - Murcia0:23:41
78ESPDiego Milán Jiménez (ESP)Caja Rural0:23:55
79ESPJon Aberasturi Izaga (ESP)Orbea0:23:56
80DENAnders Lund (DEN)Leopard - Trek0:24:16
81LUXAndy Schleck (LUX)Leopard - Trek0:24:25
82ESPJosé Antonio Carrasco Ramirez (ESP)KTM - Murcia0:24:28
83NEDTom Leezer (NED)Rabobank0:24:36
84GERGrischa Niermann (GER)Rabobank0:24:38
85ITAMirko Selvaggi (ITA)Vacansoleil - DCM0:24:42
86ESPJaume Rovira Pous (ESP)KTM - Murcia0:24:48
87ESPAdrian Palomares Villaplana (ESP)Andalucia - Caja Granada0:24:53
88ESPJesus Del Nero Montes (ESP)Team Netapp0:24:54
89ESPAntonio Cabello Baena (ESP)Andalucia - Caja Granada0:24:58
90FRAThomas Bonnin (FRA)Skil - Shimano0:25:14
91ESPBenat Urain Epelde (ESP)Orbea0:25:16
92RSARobert Hunter (RSA)Radio Shack0:25:18
93ESPDavid De La Fuente Rasilla (ESP)Geox - TMC0:25:22
94ESPHiginio Fernandez Suarez (ESP)Caja Rural0:25:23
95NEDDennis Van Winden (NED)Rabobank0:25:25
96ESPOscar Pujol Muñoz (ESP)Omega Pharma - Lotto0:25:28
97BELGorik Gardeyn (BEL)Vacansoleil - DCM0:25:38
98ESPHéctor González Baeza (ESP)KTM - Murcia0:26:06
99ESPAitor Galdos Alonso (ESP)Caja Rural0:26:15
100GERJens Voigt (GER)Leopard - Trek0:26:33
101ESPXabier Zabalo Imaz (ESP)Orbea0:27:07
102BELMario Aerts (BEL)Omega Pharma - Lotto0:27:11
103FRAYann Huguet (FRA)Skil - Shimano0:27:28
104ESPJosé Vicente Garcia Acosta (ESP)Movistar0:27:29
105GBRAlex Dowsett (GBR)Team Ineos0:27:45
106ESPSalvador Guardiola Tora (ESP)KTM - Murcia0:29:13
107FRACyril Bessy (FRA)Saur - Sojasun0:29:14
108ESPJulian Sanchez Pimienta (ESP)Caja Rural0:31:18
109ESPOscar Garcia Casarrubios Pintor (ESP)KTM - Murcia0:32:35

Etappe 1 - Benahavis 6.8km - 20 Februari 2011Individuele Tijdrit


1FRAJimmy Engoulvent (FRA)Saur - Sojasun0:09:28
2ESPMarkel Irizar Aranburu (ESP)Radio Shackzt
3BELJurgen Van Den Broeck (BEL)Omega Pharma - Lotto0:00:01
4USALevi Leipheimer (USA)Radio Shack0:00:02
5FRAJérôme Coppel (FRA)Saur - Sojasun0:00:03
6FRAPaul Poux (FRA)Saur - Sojasun0:00:07
7ESPLuis Pasamontes Rodriguez (ESP)Movistar0:00:08
8SWEThomas Lövkvist (SWE)Team Ineoszt
9COLRigoberto Uran Uran (COL)Team Ineos0:00:09
10RUSIvan Rovny (RUS)Radio Shack0:00:10
11ESPBeñat Intxausti Elorriaga (ESP)Movistarzt
12CZEJan Bárta (CZE)Team Netapp0:00:11
13ESPHaimar Zubeldia Aguirre (ESP)Radio Shack0:00:12
14GBRAlex Dowsett (GBR)Team Ineos0:00:13
15ESPXabier Zandio Echaide (ESP)Team Ineoszt
16ESPJavier Moreno Bazan (ESP)Caja Rural0:00:15
17KAZDmitriy Muravyev (KAZ)Radio Shackzt
18ESPSamuel Sanchez Gonzalez (ESP)Euskaltel - Euskadi0:00:16
19RUSArtem Ovechkin (RUS)Team Katushazt
20NEDDennis Van Winden (NED)Rabobank0:00:17
21RSARobert Hunter (RSA)Radio Shackzt
22FRAThierry Hupond (FRA)Skil - Shimano0:00:18
23CZELeopold König (CZE)Team Netappzt
24ESPFrancisco José Ventoso Alberdi (ESP)Movistarzt
25ESPJesús Herrada Lopez (ESP)Movistar0:00:19

Etappe 2 - Almunecar - Adraa 162km - 21 Februari 2011Sprint


1FRAJonathan Hivert (FRA)Saur - Sojasun4:20:25
2ESPFrancisco José Ventoso Alberdi (ESP)Movistarzt
3ESPOscar Freire Gomez (ESP)Rabobankzt
4BELStijn Devolder (BEL)Vacansoleil - DCMzt
5RUSSergey Ivanov (RUS)Team Katushazt
6ESPLuis Pasamontes Rodriguez (ESP)Movistarzt
7ESPJuan Jose Cobo Acebo (ESP)Geox - TMCzt
8BELJurgen Van Den Broeck (BEL)Omega Pharma - Lottozt
9ESPJosé Alberto Benitez Roman (ESP)Andalucia - Caja Granadazt
10GERChristian Knees (GER)Team Ineoszt
11GBRChris Froome (GBR)Team Ineoszt
12ITAMarco Marcato (ITA)Vacansoleil - DCMzt
13CZELeopold König (CZE)Team Netappzt
14ESPArkaitz Duran Aroca (ESP)Geox - TMCzt
15POLBartosz Huzarski (POL)Team Netappzt
16ESPMarcos Garcia Fernandez (ESP)KTM - Murciazt
17BELGert Dockx (BEL)Omega Pharma - Lottozt
18ESPPello Bilbao Lopez De Armentia (ESP)Euskaltel - Euskadizt
19LUXFränk Schleck (LUX)Leopard - Trekzt
20ESPHaimar Zubeldia Aguirre (ESP)Radio Shackzt
21FRAJérôme Coppel (FRA)Saur - Sojasunzt
22RUSIvan Rovny (RUS)Radio Shackzt
23RUSYury Trofimov (RUS)Team Katushazt
24ESPBeñat Intxausti Elorriaga (ESP)Movistarzt
25ESPMarkel Irizar Aranburu (ESP)Radio Shackzt

Etappe 3 - Otura - Jaen 175km - 22 Februari 2011Sprint


1ESPFrancisco José Ventoso Alberdi (ESP)Movistar4:21:53
2ESPJuan José Lobato del Valle (ESP)Andalucia - Caja Granadazt
3ITADavide Appollonio (ITA)Team Ineoszt
4ITAGiacomo Nizzolo (ITA)Leopard - Trekzt
5FRAThierry Hupond (FRA)Skil - Shimanozt
6ESPPello Bilbao Lopez De Armentia (ESP)Euskaltel - Euskadizt
7ESPSamuel Sanchez Gonzalez (ESP)Euskaltel - Euskadizt
8ESPRicardo Garcia Ambroa (ESP)Orbeazt
9ESPLuis Pasamontes Rodriguez (ESP)Movistarzt
10JAPYukihiro Doi (JAP)Skil - Shimanozt
11ESPJuan Jose Cobo Acebo (ESP)Geox - TMCzt
12FRAJimmy Engoulvent (FRA)Saur - Sojasunzt
13POLBartosz Huzarski (POL)Team Netappzt
14COLFabio Andres Duarte Arevalo (COL)Geox - TMCzt
15ESPDavid De La Fuente Rasilla (ESP)Geox - TMCzt
16ESPMarcos Garcia Fernandez (ESP)KTM - Murciazt
17ESPKoldo Fernandez De Larrea (ESP)Euskaltel - Euskadizt
18CZELeopold König (CZE)Team Netappzt
19BELStijn Devolder (BEL)Vacansoleil - DCMzt
20ESPOscar Freire Gomez (ESP)Rabobankzt
21BELJurgen Van Den Broeck (BEL)Omega Pharma - Lottozt
22FRAGuillaume Levarlet (FRA)Saur - Sojasunzt
23ESPBeñat Intxausti Elorriaga (ESP)Movistarzt
24AUTMatthias Brändle (AUT)Geox - TMCzt
25GBRChris Froome (GBR)Team Ineoszt

Etappe 4 - La Guardia de Jaen - Cordoba 174km - 23 Februari 2011Sprint


1ESPOscar Freire Gomez (ESP)Rabobank3:49:23
2FRAJimmy Engoulvent (FRA)Saur - Sojasunzt
3ESPAitor Galdos Alonso (ESP)Caja Ruralzt
4ITAMarco Marcato (ITA)Vacansoleil - DCMzt
5RSARobert Hunter (RSA)Radio Shackzt
6ITADavide Appollonio (ITA)Team Ineoszt
7JAPYukihiro Doi (JAP)Skil - Shimanozt
8ESPJon Aberasturi Izaga (ESP)Orbeazt
9GERChristian Knees (GER)Team Ineoszt
10ITAMirko Selvaggi (ITA)Vacansoleil - DCMzt
11ESPLuis Pasamontes Rodriguez (ESP)Movistarzt
12ESPMarcos Garcia Fernandez (ESP)KTM - Murciazt
13ITAGiacomo Nizzolo (ITA)Leopard - Trekzt
14POLBartosz Huzarski (POL)Team Netappzt
15BELJurgen Van Den Broeck (BEL)Omega Pharma - Lottozt
16RUSVladimir Isaychev (RUS)Team Katushazt
17ESPMarkel Irizar Aranburu (ESP)Radio Shackzt
18ESPJosé Alberto Benitez Roman (ESP)Andalucia - Caja Granadazt
19ESPJosé Antonio Carrasco Ramirez (ESP)KTM - Murciazt
20AUTDaniel Schorn (AUT)Team Netappzt
21ESPDiego Milán Jiménez (ESP)Caja Ruralzt
22GERJohannes Fröhlinger (GER)Skil - Shimanozt
23ESPPello Bilbao Lopez De Armentia (ESP)Euskaltel - Euskadizt
24FRAJérôme Coppel (FRA)Saur - Sojasunzt
25ESPSamuel Sanchez Gonzalez (ESP)Euskaltel - Euskadizt

Etappe 5 - Cordoba - Antequera 163km - 24 Februari 2011Sprint


1ESPOscar Freire Gomez (ESP)Rabobank3:46:12
2ESPSamuel Sanchez Gonzalez (ESP)Euskaltel - Euskadizt
3FRAJonathan Hivert (FRA)Saur - Sojasunzt
4ITADavide Appollonio (ITA)Team Ineoszt
5COLRigoberto Uran Uran (COL)Team Ineoszt
6ITAMarco Marcato (ITA)Vacansoleil - DCMzt
7BELJurgen Van Den Broeck (BEL)Omega Pharma - Lottozt
8ESPLuis Pasamontes Rodriguez (ESP)Movistarzt
9FRAJérôme Coppel (FRA)Saur - Sojasunzt
10ESPJuan José Lobato del Valle (ESP)Andalucia - Caja Granadazt
11ESPJesús Herrada Lopez (ESP)Movistarzt
12ESPMikel Landa Meana (ESP)Euskaltel - Euskadizt
13RUSYury Trofimov (RUS)Team Katushazt
14ITAMatteo Carrara (ITA)Vacansoleil - DCMzt
15ESPJon Aberasturi Izaga (ESP)Orbeazt
16FRAThierry Hupond (FRA)Skil - Shimanozt
17ESPRicardo Garcia Ambroa (ESP)Orbeazt
18SUIAndreas Dietziker (SUI)Team Netappzt
19ESPMarkel Irizar Aranburu (ESP)Radio Shackzt
20ESPJosé Alberto Benitez Roman (ESP)Andalucia - Caja Granadazt
21ESPMarcos Garcia Fernandez (ESP)KTM - Murciazt
22ESPDiego Milán Jiménez (ESP)Caja Ruralzt
23CZELeopold König (CZE)Team Netappzt
24COLFabio Andres Duarte Arevalo (COL)Geox - TMCzt
25ESPHaimar Zubeldia Aguirre (ESP)Radio Shackzt

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden