De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Five Rings of Moscow - 2011 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Five Rings of Moscow - 2011 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Rusland

Uitslagen 2011

Five Rings of Moscow 2011

RuslandRusland - 5 Mei 2011 - 9 Mei 2011


Algemeen klassement - 9 Mei 2011


1RUSSergey Firsanov (RUS)Itera - Katusha13:41:34
2SRBIvan Stevic (SRB)Partizan Srbija - Powermove+23
3GERGrischa Janorschke (GER)Nutrixxion - Sparkasse+35
4RUSAndrey Solomennikov (RUS)Itera - Katusha+50
5RUSDmitry Kosyakov (RUS)Itera - Katusha+51
6GERBjörn Schröder (GER)Nutrixxion - Sparkasse+52
7RUSAlexander Serebryakov (RUS)+55
8RUSSergey Rudaskov (RUS)Itera - Katusha+55
9UKRYuriy Agarkov (UKR)ISD - Lampre+55
10UKRAndriy Vasylyuk (UKR)Kolss+57
11GERSergej Fuchs (GER)Nutrixxion - Sparkasse+59
12RUSAnton Samokhvalov (RUS)+59
13RUSDmitry Samokhvalov (RUS)+1:00
14UKROleksand Martynenko (UKR)ISD - Lampre+1:00
15UKRMykhaylo Kononenko (UKR)Kolss+1:00
16UKRAnatoliy Pakhtusov (UKR)ISD - Lampre+1:00
17LATArmands Becis (LAT)Nationaal Team Van Letland+1:02
18RUSSergey Alekhin (RUS)+1:02
19LATAndris Smirnovs (LAT)Nationaal Team Van Letland+1:04
20UKRVolodymyr Gomenyuk (UKR)Kolss+1:06
22RUSDaniil Komkov (RUS)+1:06
23GERDirk Müller (GER)Nutrixxion - Sparkasse+1:07
24RUSDmitriy Sokolov (RUS)+1:07
25RUSPavel Kochetkov (RUS)Itera - Katusha+1:07
26UKRArtem Topchanyuk (UKR)ISD - Lampre+1:08
27MDASergiu Cioban (MDA)Tusnad+1:08
28UKROleksandr Sheydyk (UKR)ISD - Lampre+1:09
29LATAndzs Flaksis (LAT)Nationaal Team Van Letland+1:10
30RUSSergey Pomoshnikov (RUS)+1:11
31RUSKirill Chuporshnev (RUS)+1:11
32LATIndulis Bekmanis (LAT)Nationaal Team Van Letland+1:11
33GERChristoph Springer (GER)SP Tableware+1:14
34UKRAndriy Khripta (UKR)+1:15
35BLRSergei Sakavets (BLR)Nationaal Team Van Wit-Rusland+1:16
36RUSIvan Seledkov (RUS)+1:16
37GREGeorgios Karatzios (GRE)SP Tableware+1:16
38BLRAlexei Tsikhanau (BLR)Nationaal Team Van Wit-Rusland+1:16
39RUSArtem Vavilov (RUS)+1:18
40RUSEugeny Bakhin (RUS)Nationaal Team Van Rusland+1:18
41RUSVladimir Likhachev (RUS)+1:18
42KAZRuslan Tleubayev (KAZ)Nationaal Team Van Kazachstan+1:20
43RUSDenis Berezkin (RUS)+1:20
44RUSRoman Koltsov (RUS)Nationaal Team Van Rusland+1:20
45SRBJovan Zekavica (SRB)Partizan Srbija - Powermove+1:21
46RUSSergey Nikolaev (RUS)+1:22
47KAZYevgeniy Sladkov (KAZ)+1:23
48UKRVladyslav Bakumenko (UKR)+1:23
49RUSVictor Sudeykin (RUS)Nationaal Team Van Rusland+1:25
50RUSEvgeny Reshetko (RUS)Nationaal Team Van Rusland+1:27
51KAZNazar Jumabekov (KAZ)Nationaal Team Van Kazachstan+1:28
52BLRSiarhei Artsimovich (BLR)+1:28
53UKRDmytro Volovod (UKR)+1:29
54AUSMark O'Brien (AUS)SP Tableware+1:30
55RUSMikhail Timochine (RUS)+1:31
56RUSAlexey Leontyev (RUS)+1:32
57RUSAleksey Velikanov (RUS)Nationaal Team Van Rusland+1:34
58RUSVassilian Romanov (RUS)+1:35
59RUSVadim Maslennikov (RUS)Nationaal Team Van Rusland+1:38
60GERMichael Schweizer (GER)Nutrixxion - Sparkasse+1:44
61RUSAndrey Shmigun (RUS)+2:05
62RUSAndrej Klyuev (RUS)Amore & Vita+4:36
63RUSAnton Afonin (RUS)+4:37
64UKROleksandr Prevar (UKR)Kolss+5:34
65UKRMaksym Vasilyev (UKR)ISD - Lampre+7:14
66RUSAleksandr Rotyakov (RUS)+7:26
67UKRRostislav Mykhaylov (UKR)+7:32
68RUSAlexander Erofeev (RUS)+7:34
69KAZAblay Shugaipov (KAZ)+7:44
70UKRAnatoliy Sosnitskiy (UKR)Kolss+7:46
71ISREyal Rahat (ISR)+7:48
72ISRDor Dviri (ISR)+8:01
73ISRNoam Cohen (ISR)+8:08
74SRBNebojsa Jovanovic (SRB)Partizan Srbija - Powermove+9:07
75GREMagkoyras Neofytos Sakellaridis (GRE)SP Tableware+9:16
76UKRAndrii Gorkusha (UKR)Kolss+9:32
77BLRMikhail Besaha (BLR)Nationaal Team Van Wit-Rusland+9:36
78BLRSiarhei Safonau (BLR)+9:52
79RUSArtem Kartashov (RUS)+12:01
80RUSAndrey Byvaltsev (RUS)+12:06
81RUSMaxim Toporitchev (RUS)+13:56
82GREDimitrios Polyporopoulos (GRE)+14:57
83LATIvars Prokofjevs (LAT)Nationaal Team Van Letland+15:12
84RUSBoris Shpilevsky (RUS)Tabriz Petrochemical Cycling Team+16:47
85RUSAlexei Tsatevitch (RUS)Itera - Katusha+16:48
86RUSAlexander Arekeev (RUS)+16:55
87UKRIevgen Filin (UKR)+16:58
88SRBEsad Hasanovic (SRB)Partizan Srbija - Powermove+17:02
89RUSDenis Lozinsky (RUS)+17:04
90RUSIgor Boev (RUS)+17:05
91SRBDragan Spasic (SRB)+17:06
92RUSAlexey Medvedev (RUS)+17:13
93RUSKirill Zukin (RUS)+17:19
94UKRIgor Bykov (UKR)+17:20
95MDAVictor Mironov (MDA)+17:21
96LATDmitrijs Sorokins (LAT)Nationaal Team Van Letland+17:22
97RUSAnton Lyga (RUS)+17:27
98RUSKirill Bozhenko (RUS)+17:31
99SRBNikola Kozomara (SRB)Partizan Srbija - Powermove+17:37
100RUSValery Grinkovsky (RUS)+18:02
101RUSEvgeniy Zheltobryukhov (RUS)+18:10
102RUSKirill Varyatchenkov (RUS)+18:45
103ISROri Spektor (ISR)+19:18
104RUSDmitry Suvorin (RUS)+21:19
105RUSDenis Chuporshnev (RUS)+21:26
106GREPanagiotis Chatzakis (GRE)SP Tableware+21:27
107RUSVladimir Bardin (RUS)+22:49
108RUSDmitriy Volkov (RUS)+25:25
109RUSIlya Dyshakov (RUS)+25:47
110RUSAlexey Markovtsev (RUS)+25:53
111KAZMikhail Kochetkov (KAZ)+32:20

Proloog - Moscou - Moscou - 4,2 km - 5 Mei 2011Individuele Tijdrit


1RUSAndrey Solomennikov (RUS)Itera - Katusha4:46
2RUSDmitry Kosyakov (RUS)Itera - Katusha+1
3RUSSergey Rudaskov (RUS)Itera - Katusha+5
4UKRYuriy Agarkov (UKR)ISD - Lampre+5
5RUSSergey Firsanov (RUS)Itera - Katusha+6
6UKRAndriy Vasylyuk (UKR)Kolss+7
7GERSergej Fuchs (GER)Nutrixxion - Sparkasse+9
8UKROleksand Martynenko (UKR)ISD - Lampre+10
9GERBjörn Schröder (GER)Nutrixxion - Sparkasse+10
10RUSAnton Samokhvalov (RUS)+10
11UKRMykhaylo Kononenko (UKR)Kolss+10
12UKRAnatoliy Pakhtusov (UKR)ISD - Lampre+10
13RUSDmitry Samokhvalov (RUS)+11
14RUSAlexei Tsatevitch (RUS)Itera - Katusha+12
15GERGrischa Janorschke (GER)Nutrixxion - Sparkasse+12
16RUSSergey Alekhin (RUS)+12
17RUSAlexei Kunshin (RUS)+14
18UKRMaksym Vasilyev (UKR)ISD - Lampre+15
19RUSBoris Shpilevsky (RUS)Tabriz Petrochemical Cycling Team+15
21UKRVolodymyr Gomenyuk (UKR)Kolss+16
22GERDirk Müller (GER)Nutrixxion - Sparkasse+17
23RUSDmitriy Sokolov (RUS)+17
24RUSPavel Kochetkov (RUS)Itera - Katusha+17
25UKRArtem Topchanyuk (UKR)ISD - Lampre+18
26RUSAlexander Arekeev (RUS)+18
27MDASergiu Cioban (MDA)Tusnad+18
28LATAndris Smirnovs (LAT)Nationaal Team Van Letland+18
29UKROleksandr Sheydyk (UKR)ISD - Lampre+19
30LATAndzs Flaksis (LAT)Nationaal Team Van Letland+20
31GERSebastian Forke (GER)Nutrixxion - Sparkasse+20
32RUSSergey Pomoshnikov (RUS)+21
33RUSKirill Chuporshnev (RUS)+21
34UKRIevgen Filin (UKR)+21
35LATArmands Becis (LAT)Nationaal Team Van Letland+22
36SRBIvan Stevic (SRB)Partizan Srbija - Powermove+23
37SRBNikola Kozomara (SRB)Partizan Srbija - Powermove+24
38GERChristoph Springer (GER)SP Tableware+24
39RUSAlexander Serebryakov (RUS)+25
40SRBEsad Hasanovic (SRB)Partizan Srbija - Powermove+25
41UKRAndriy Khripta (UKR)+25

Etappe 1 - Moscou - Moscou - 148 km - 6 Mei 2011Ontsnapping


1RUSSergey Firsanov (RUS)Itera - Katusha3:32:39
2SRBIvan Stevic (SRB)Partizan Srbija - Powermove+2
3LATArmands Becis (LAT)Nationaal Team Van Letland+46
4UKROleksand Martynenko (UKR)ISD - Lampre+46
5RUSMaxim Toporitchev (RUS)+46
6RUSAlexander Serebryakov (RUS)+46
7RUSAlexei Tsatevitch (RUS)Itera - Katusha+46
8GREGeorgios Karatzios (GRE)SP Tableware+46
9GERGrischa Janorschke (GER)Nutrixxion - Sparkasse+46
11RUSSergey Pomoshnikov (RUS)+46
12RUSVladimir Likhachev (RUS)+46
13RUSAndrey Byvaltsev (RUS)+46
14KAZRuslan Tleubayev (KAZ)Nationaal Team Van Kazachstan+46
15MDAVictor Mironov (MDA)+46
16LATIndulis Bekmanis (LAT)Nationaal Team Van Letland+46
17UKRYuriy Agarkov (UKR)ISD - Lampre+46
18KAZYevgeniy Sladkov (KAZ)+46
19GERBjörn Schröder (GER)Nutrixxion - Sparkasse+46
20BLRMikhail Besaha (BLR)Nationaal Team Van Wit-Rusland+46
21LATAndris Smirnovs (LAT)Nationaal Team Van Letland+46
22RUSSergey Nikolaev (RUS)+46
23RUSAnatoliy Gavrilov (RUS)+46
24RUSDaniil Komkov (RUS)+46
25SRBJovan Zekavica (SRB)Partizan Srbija - Powermove+46
26RUSAndrey Solomennikov (RUS)Itera - Katusha+46

Etappe 2 - Moscou - Moscou - 120 km - 7 Mei 2011Sprint


1RUSAlexander Serebryakov (RUS)3:04:42
2GERMichael Schweizer (GER)Nutrixxion - Sparkasse+0
3GERGrischa Janorschke (GER)Nutrixxion - Sparkasse+0
4GERBjörn Schröder (GER)Nutrixxion - Sparkasse+0
5RUSBoris Shpilevsky (RUS)Tabriz Petrochemical Cycling Team+0
6UKRMykhaylo Kononenko (UKR)Kolss+0
7RUSSergey Nikolaev (RUS)+0
8RUSMaxim Toporitchev (RUS)+0
9LATArmands Becis (LAT)Nationaal Team Van Letland+0
10RUSAlexei Tsatevitch (RUS)Itera - Katusha+0
11GREGeorgios Karatzios (GRE)SP Tableware+0
12SRBJovan Zekavica (SRB)Partizan Srbija - Powermove+0
13RUSAndrey Byvaltsev (RUS)+0
15RUSAleksandr Rotyakov (RUS)+0
16SRBIvan Stevic (SRB)Partizan Srbija - Powermove+0
17RUSSergey Pomoshnikov (RUS)+0
18RUSAnatoliy Gavrilov (RUS)+0
19RUSVladimir Likhachev (RUS)+0
20MDAVictor Mironov (MDA)+0
21MDASergiu Cioban (MDA)Tusnad+0
22GERSergej Fuchs (GER)Nutrixxion - Sparkasse+0
23KAZRuslan Tleubayev (KAZ)Nationaal Team Van Kazachstan+0
24UKROleksand Martynenko (UKR)ISD - Lampre+0
25UKRAndriy Khripta (UKR)+0
26UKRAndriy Vasylyuk (UKR)Kolss+0

Etappe 3 - Moscou - Moscou - 163,2 km - 8 Mei 2011Ontsnapping


1RUSDaniil Komkov (RUS)4:05:25
2GERGrischa Janorschke (GER)Nutrixxion - Sparkasse+0
3LATAndris Smirnovs (LAT)Nationaal Team Van Letland+5
4LATArmands Becis (LAT)Nationaal Team Van Letland+5
5RUSSergey Pomoshnikov (RUS)+5
6RUSAlexander Serebryakov (RUS)+5
7UKROleksand Martynenko (UKR)ISD - Lampre+5
8KAZRuslan Tleubayev (KAZ)Nationaal Team Van Kazachstan+5
9RUSIvan Seledkov (RUS)+5
10BLRSiarhei Artsimovich (BLR)+5
11GREGeorgios Karatzios (GRE)SP Tableware+5
12UKRMykhaylo Kononenko (UKR)Kolss+5
13RUSArtem Vavilov (RUS)+5
14BLRSergei Sakavets (BLR)Nationaal Team Van Wit-Rusland+5
16SRBJovan Zekavica (SRB)Partizan Srbija - Powermove+5
17UKRYuriy Agarkov (UKR)ISD - Lampre+5
18LATIndulis Bekmanis (LAT)Nationaal Team Van Letland+5
19RUSMaxim Toporitchev (RUS)+5
20RUSKirill Chuporshnev (RUS)+5
21RUSSergey Nikolaev (RUS)+5
22UKRAndriy Khripta (UKR)+5
23RUSVladimir Likhachev (RUS)+5
24RUSMikhail Timochine (RUS)+5
25KAZYevgeniy Sladkov (KAZ)+5
26GERBjörn Schröder (GER)Nutrixxion - Sparkasse+5

Etappe 4 - Moscou - Moscou - 129 km - 9 Mei 2011Sprint


1RUSAlexander Serebryakov (RUS)2:54:01
2GERGrischa Janorschke (GER)Nutrixxion - Sparkasse+0
3RUSBoris Shpilevsky (RUS)Tabriz Petrochemical Cycling Team+0
4RUSAlexei Tsatevitch (RUS)Itera - Katusha+0
5UKROleksand Martynenko (UKR)ISD - Lampre+0
6GERBjörn Schröder (GER)Nutrixxion - Sparkasse+0
7LATArmands Becis (LAT)Nationaal Team Van Letland+0
8LATAndris Smirnovs (LAT)Nationaal Team Van Letland+0
9RUSSergey Nikolaev (RUS)+0
10UKRMykhaylo Kononenko (UKR)Kolss+0
11RUSAlexey Medvedev (RUS)+0
12RUSMaxim Toporitchev (RUS)+0
13SRBIvan Stevic (SRB)Partizan Srbija - Powermove+0
14RUSSergey Pomoshnikov (RUS)+0
15GERChristoph Springer (GER)SP Tableware+0
16SRBJovan Zekavica (SRB)Partizan Srbija - Powermove+0
17BLRAlexei Tsikhanau (BLR)Nationaal Team Van Wit-Rusland+0
18GREGeorgios Karatzios (GRE)SP Tableware+0
19UKRVolodymyr Gomenyuk (UKR)Kolss+0
20MDAVictor Mironov (MDA)+0
21GREDimitrios Polyporopoulos (GRE)+0
22UKRAndriy Vasylyuk (UKR)Kolss+0
23UKRAnatoliy Pakhtusov (UKR)ISD - Lampre+0
24RUSDenis Berezkin (RUS)+0
25RUSSergey Firsanov (RUS)Itera - Katusha+0

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden