De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - GP Banca di Legnano - Coppa Bernocchi - 2011 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - GP Banca di Legnano - Coppa Bernocchi - 2011 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Italië

Uitslagen 2011

GP Banca di Legnano - Coppa Bernocchi 2011

ItaliëItalië - 18 Augustus 2011


GP Banca di Legnano - Coppa Bernocchi - 18 Augustus 2011


1BLRYauheni Hutarovich (BLR)La Française des Jeux04:32:45
2ITAManuel Belletti (ITA)Colnago - CSF Inoxzt
3ITAGiovanni Visconti (ITA)Farnese Vini - Nerizt
4SLOKristijan Koren (SLO)Liquigas - Cannondalezt
5POLMaciej Paterski (POL)Liquigas - Cannondalezt
6NEDMichel Kreder (NED)Garmin - Cervelo00:05
7ITAFrancesco Ginanni (ITA)Androni Giocattolizt
8ITAMauro Finetto (ITA)Liquigas - Cannondalezt
9ITAEnrico Magazzini (ITA)Lampre - ISDzt
10KAZYevgeniy Nepomnyachshiy (KAZ)Astanazt
11ITALuca Solari (ITA)Androni Giocattolizt
12ESPFrancisco Javier 'Patxi' Vila Errandonea (ESP)De Rosa - Ceramica Flaminiazt
13ESPConstantino Zaballa Gutierrez (ESP)Miche - Guerciottizt
14ITADanilo Andrenacci (ITA)d'Angelo Antenucci - Nippozt
15ITAPaolo Bailetti (ITA)De Rosa - Ceramica Flaminiazt
16BELGeert Verheyen (BEL)Landbouwkredietzt
17BELSander Armée (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercatorzt
18ITAClaudio Corioni (ITA)Acqua & Sapone - Caffe Mokambozt
19ITAMarco Corti (ITA)Geox - TMCzt
20ITADanilo Di Luca (ITA)Team Katushazt
21FRASandy Casar (FRA)La Française des Jeux00:12
22TUNRafaâ Chtioui (TUN)Acqua & Sapone - Caffe Mokambo00:14
23POLMaciej Bodnar (POL)Liquigas - Cannondalezt
24COLMiguel Angel Rubiano Chavez (COL)d'Angelo Antenucci - Nippozt
25CANChristian Meier (CAN)United Health Care Presented by Maxxiszt
26ITAFrancesco Masciarelli (ITA)Astanazt
27MDAOleg Berdos (MDA)De Rosa - Ceramica Flaminiazt
28COLCarlos Alberto Betancur Gómez (COL)Acqua & Sapone - Caffe Mokambozt
29ITAPierpaolo De Negri (ITA)Farnese Vini - Nerizt
30FRABenoît Vaugrenard (FRA)La Française des Jeuxzt
31FRAArnold Jeannesson (FRA)La Française des Jeuxzt
32UKRAnton Kaniuk (UKR)Amore & Vitazt
33MDAAlexandr Pliuschin (MDA)Team Katushazt
34ITAMirko Tedeschi (ITA)Lampre - ISDzt
35ITAAdriano Malori (ITA)Lampre - ISDzt
36ITAAlessandro Donati (ITA)Acqua & Sapone - Caffe Mokambozt
37ITAAlessandro De Marchi (ITA)Androni Giocattolizt
38BELJohan Coenen (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercator00:38
39ITAGiuseppe De Maria (ITA)De Rosa - Ceramica Flaminiazt
40RUSPavel Brutt (RUS)Team Katushazt
41AUSSimon Clarke (AUS)Astana00:55
42ITAOmar Lombardi (ITA)Colnago - CSF Inox01:01
43VENYonathan Alejandro Monsalve Pertsinidis (VEN)Androni Giocattoli01:19
44ITADiego Caccia (ITA)Farnese Vini - Neri01:25
45ITAAlessandro Proni (ITA)Acqua & Sapone - Caffe Mokambozt
46ITAOscar Gatto (ITA)Farnese Vini - Neri01:46
47ITAFilippo Baggio (ITA)De Rosa - Ceramica Flaminiazt
48GBRCharles Wegelius (GBR)United Health Care Presented by Maxxis02:14
49ITAEdoardo Girardi (ITA)De Rosa - Ceramica Flaminiazt
50ITAEmanuele Bindi (ITA)Meridiana - Kamen06:10
51RUSNikolay Trusov (RUS)Team Katushazt
52RUSAlexander Zdanov (RUS)d'Angelo Antenucci - Nippozt
53NEDDirk Bellemakers (NED)Landbouwkredietzt

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden