De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Polynormande - 2011 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Polynormande - 2011 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Frankrijk

Uitslagen 2011

Polynormande 2011

FrankrijkFrankrijk - Saint-Martin-de-Landelles - 31 Juli 2011


Polynormande - 31 Juli 2011


1FRAAnthony Delaplace (FRA)Saur - Sojasun03:43:36
2FRAJulien El Farès (FRA)Cofidis01:44
3FRAArnaud Gérard (FRA)La Française des Jeuxzt
4FRAFlorian Vachon (FRA)Bretagne - Schullerzt
5FRAMickaël Chérel (FRA)AG2R - La Mondiale01:48
6FRATony Gallopin (FRA)Cofidis04:36
7FRAJulien Simon (FRA)Saur - Sojasunzt
8FRAMatthieu Ladagnous (FRA)La Française des Jeuxzt
9FRAJérôme Cousin (FRA)Europcarzt
10FRAMorgan Kneisky (FRA)Roubaix Lille Metropole - Dalkiazt
11FRALaurent Pichon (FRA)Bretagne - Schullerzt
12BELBert De Waele (BEL)Landbouwkredietzt
13BELEvert Verbist (BEL)Verandas Willems - Accentzt
14FRATony Hurel (FRA)Europcarzt
15BELGeert Verheyen (BEL)Landbouwkredietzt
16BELGregory Habeaux (BEL)Verandas Willems - Accentzt
17JAPYukiya Arashiro (JAP)Europcarzt
18FRAJohan Le Bon (FRA)Bretagne - Schullerzt
19FRADavid Le Lay (FRA)AG2R - La Mondialezt
20FRAGuillaume Bonnet (FRA)Team Vulco - VC Vaulx En Velinzt
21FRARenaud Dion (FRA)Bretagne - Schullerzt
22FRAJonathan Thire (FRA)Big Mat - Aubervilliers 93zt
23FRACyril Lemoine (FRA)Saur - Sojasunzt
24FRARomain Lemarchand (FRA)AG2R - La Mondialezt
25FRAJean-Eudes Demaret (FRA)Cofidiszt
26FRALoïc Desriac (FRA)Roubaix Lille Metropole - Dalkiazt
27NEDDirk Bellemakers (NED)Landbouwkredietzt
28UKRYuriy Krivtsov (UKR)AG2R - La Mondialezt
29LUXTom Thill (LUX)Differdange - Magic Sportfoot.de04:42
30FRAMathieu Drujon (FRA)Big Mat - Aubervilliers 93zt
31FRAYohan Bagot (FRA)Cofidiszt
32FRAPierrick Fedrigo (FRA)La Française des Jeuxzt
33FRABenjamin Giraud (FRA)VC La Pomme Marseillezt
34FRAMatthieu Boulo (FRA)Roubaix Lille Metropole - Dalkiazt
35DENMorten Knudsen (DEN)Differdange - Magic Sportfoot.dezt
36FRAJulien Antomarchi (FRA)VC La Pomme Marseillezt
37FRAJulien Guay (FRA)Roubaix Lille Metropole - Dalkiazt
38FRAFlorian Le Corre (FRA)Roubaix Lille Metropole - Dalkiazt
39FRAYohan Cauquil (FRA)VC La Pomme Marseillezt
40NEDArnoud Van Groen (NED)Verandas Willems - Accentzt
41FINMatti Helminen (FIN)Landbouwkredietzt
42FRAFabrice Jeandesboz (FRA)Saur - Sojasunzt
43FRAClément Mahe (FRA)Brest Iroise Cyclisme 200004:49
44FRAJohan Mombaerts (FRA)Big Mat - Aubervilliers 93zt
45FRAJulien Bérard (FRA)AG2R - La Mondialezt
46BELThomas Degand (BEL)Verandas Willems - Accentzt
47FRAJulien Fouchard (FRA)Cofidiszt
48JAPMasaru Fukuhara (JAP)Bridgestone Anchor04:54
49FRANicolas Edet (FRA)Cofidiszt
50FRAJérémy Roy (FRA)La Française des Jeux04:59
51LATToms Skujins (LAT)VC La Pomme Marseillezt
52FRASébastien Duret (FRA)Bretagne - Schuller05:01
53FRADimitri Champion (FRA)AG2R - La Mondialezt
54BELWim De Vocht (BEL)Verandas Willems - Accentzt
55FRAMaxime Renault (FRA)Sojasun Espoir - AC Noyal-Châtillonzt
56FRARudy Lesschaeve (FRA)Differdange - Magic Sportfoot.dezt
57FRAGiovanni Bernaudeau (FRA)Europcarzt
58FRAGuillaume Levarlet (FRA)Saur - Sojasunzt
59FRAFrédéric Guesdon (FRA)La Française des Jeuxzt
60FRALloyd Mondory (FRA)AG2R - La Mondialezt
61FRAFranck Bouyer (FRA)Europcarzt
62FRAAnthony Geslin (FRA)La Française des Jeuxzt
63FRABenoît Vaugrenard (FRA)La Française des Jeuxzt
64LUXChristian Poos (LUX)Differdange - Magic Sportfoot.de05:10
65FRAJérémie Galland (FRA)Saur - Sojasun05:13
66FRASteven Tronet (FRA)Roubaix Lille Metropole - Dalkia05:24
67FRARonan Racault (FRA)Big Mat - Aubervilliers 9305:30
68FRAJean-Luc Delpech (FRA)Bretagne - Schullerzt
69FRAOlivier Bonnaire (FRA)La Française des Jeuxzt
70FRAAnthony Colin (FRA)Roubaix Lille Metropole - Dalkia05:43
71SWEJonas Ljungblad (SWE)Differdange - Magic Sportfoot.de05:58
72FRAArnaud Molmy (FRA)Big Mat - Aubervilliers 93zt
73LUXJoel Zangerle (LUX)Differdange - Magic Sportfoot.dezt
74JAPKazuo Inoue (JAP)Bridgestone Anchorzt
75JAPTomoya Kaneko (JAP)Bridgestone Anchorzt
76FRAStéphane Bonsergent (FRA)Bretagne - Schullerzt
77FRAEdouard Louyest (FRA)Sojasun Espoir - AC Noyal-Châtillonzt
78FRAThomas Vaubourzeix (FRA)VC La Pomme Marseillezt
79FRAFabien Bacquet (FRA)Big Mat - Aubervilliers 9309:30
80FRANicolas Vogondy (FRA)Cofidiszt
81FRAJimmy Casper (FRA)Saur - Sojasun09:33
82LUXJean-Pierre 'Jempy' Drucker (LUX)Verandas Willems - Accent09:35
83FRASylvain Georges (FRA)Big Mat - Aubervilliers 9309:49

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden