De site voor alle sporten

Menu
 

Wielrennen - Zweeds Nationaal Kampioenschap - 2011

Keuze van een seizoen :

Zweden

Uitslagen Dames

Uitslagen Heren

Zweeds Nationaal Kampioenschap - Uitslagen Heren 2011

ZwedenZweden - Solleron - 22 Juni 2011 - 25 Juni 2011


Individuele Tijdrit Heren - 22 Juni 2011Individuele Tijdrit


1SWEJan Marcus Fåglum Karlsson (SWE)Falköpings Cykelklubb00:41:17
2SWELudwig Halleröd (SWE)Falköpings Cykelklubb01:05
3SWEFredrik Ludvigsson (SWE)Falköpings Cykelklubb01:51
4SWEAxel Lindh (SWE)Härnösands Cykelklubb01:59
5SWEEmil Andersson (SWE)Mölndals Cykelklubbzt
6SWEMarcus Ottosson (SWE)02:31
7SWEErik Nyqvist (SWE)Arvika Idrottssällskap02:43
8SWEDennis Wahlqvist (SWE)Falköpings Cykelklubb02:49
9SWEMarcus Persson (SWE)Jönköpings Cykelklubb02:58
10SWEJohan Sarwe (SWE)Friluftsklubben Trampen03:02

Wegrit - Junior Heren - 23 Juni 2011


1SWEJan Marcus Fåglum Karlsson (SWE)Falköpings Cykelklubb3:14:33
2SWEFredrik Ludvigsson (SWE)Falköpings Cykelklubb0:00:37
3SWELudvig Bengtsson (SWE)Idrottsklubben Ymer0:00:56
4SWEAxel Lindh (SWE)Härnösands Cykelklubb0:01:58
5SWEDennis Wahlqvist (SWE)Falköpings Cykelklubb0:02:28
6SWELudwig Halleröd (SWE)Falköpings Cykelklubb0:03:28
7SWEErik Nyqvist (SWE)Arvika Idrottssällskapzt
8SWELinus Andersson (SWE)Falu Cykelklubb0:12:21
9SWEChristoffer Kvist (SWE)Borlänge Cykelklubbzt
10SWEEmil Linde (SWE)Gävle Cykelamatörer0:12:23
11SWEEdvin Tholin (SWE)Cykelklubben Bure0:12:25
12SWEMarcus Persson (SWE)Jönköpings Cykelklubb0:12:30
13SWEPer Harring (SWE)Mölndals Cykelklubb0:18:56
14SWEJohan Sarwe (SWE)Friluftsklubben Trampen0:19:02
15SWEViktor Bengtsson (SWE)Cykelklubben Burezt
16SWEDaniel Renhage (SWE)Mölndals Cykelklubbzt
17SWEEmil Andersson (SWE)Mölndals Cykelklubbzt
18SWEVictor Hillerström Rundh (SWE)Jönköpings Cykelklubbzt
19SWEJonathan Nilsson (SWE)Falu Cykelklubb0:32:23

Wegrit Heren - 24 Juni 2011


1SWEPhilip Lindau (SWE)Cykelcity.se04:45:54
2SWEAlexander Gingsjö (SWE)Nationaal Team Van Zweden00:02
3SWEMarcus Johansson (SWE)zt
4SWEJonas Ahlstrand (SWE)Cykelcity.se00:16
5SWEMichael Stevenson (SWE)Sparebanken Vest - Ridleyzt
6SWELars Andersson (SWE)Nationaal Team Van Zwedenzt
7SWEJoakim Aleheim (SWE)zt
8SWEKalle Sandell (SWE)Geox Fuji Test Team00:20
9SWEMats Andersson (SWE)Nationaal Team Van Zweden00:21
10SWELucas Persson (SWE)Geox Fuji Test Team00:25
11SWEJohan Svensson (SWE)00:44
12SWEMichael Olsson (SWE)Cykelcity.sezt
13SWEJesper Dahlström (SWE)Nationaal Team Van Zwedenzt
14SWEChristofer Stevenson (SWE)Sparebanken Vest - Ridleyzt
15SWESebastian Balck (SWE)Cykelcity.sezt
16SWEPaul Wirenstedt (SWE)zt
17SWEJohan Lindgren (SWE)Cykelcity.sezt
18SWEKim Magnusson (SWE)zt
19SWEOve Nilsson (SWE)zt
20SWETobias Ludvigsson (SWE)Skil - Shimanozt
21SWEGustav Erik Larsson (SWE)Saxo Bank - Sungardzt
22SWEThomas Lövkvist (SWE)Team Ineoszt
23SWERobert Pölder (SWE)Cykelcity.sezt
24SWEPatrik Morén (SWE)Amore & Vitazt
25SWEAlexander Wetterhall (SWE)Endura Racingzt
26SWEErik Saeden (SWE)zt
27SWEJohan Landström (SWE)Cykelcity.se01:04
28SWEHakan Nilsson (SWE)01:19
29SWEJonas Bjelkmark (SWE)Cykelcity.se01:49
30SWEEmil Eriksson (SWE)05:11
31SWEJimmy Rönn (SWE)Cykelcity.se05:16
32SWEEdvin Wilson (SWE)06:55
33SWEJohan Nystrand (SWE)zt
34SWEPeter Liljebladh (SWE)07:01
35SWENiklas Gustavsson (SWE)08:13
36SWEMathias Hjärtström (SWE)zt
37SWEChristian Bertilsson (SWE)Cykelcity.se08:15
38SWELinus Dahlberg (SWE)Nationaal Team Van Zwedenzt
39SWEPetter Persson (SWE)Nationaal Team Van Zwedenzt
40SWEJonas Ljungblad (SWE)Differdange - Magic Sportfoot.dezt
41NORAndreas Arvidsson (NOR)zt
42SWESimon Galle (SWE)zt
43SWEMattias Lundqvist (SWE)zt
44SWEBenny Sonesson (SWE)zt
45SWEBenjamin Hendler (SWE)zt
46SWEJohan Carls (SWE)zt
47SWERick Andersson (SWE)zt
48SWEPatrik Ericsson (SWE)zt
49SWEGunnar Bäckgren (SWE)zt
50SWEJakob Södergrann (SWE)zt
51SWESead Mujacevic (SWE)zt
52SWEMattias Brolin (SWE)zt
53SWEJoel Håland (SWE)zt
54SWEFredrik Kingstad (SWE)zt
55SWERasmus Mikiver (SWE)zt
56SWERobert Bengtsson (SWE)zt
57SWEAlexander Nordström (SWE)zt
58SWEJohan Gransten (SWE)zt
59SWEAnton Holm (SWE)zt
60SWEPatrik Paulsson (SWE)zt
61SWEFilip Rudenstam Robin (SWE)zt
62SWEJesper Johansson (SWE)zt
63SWEDaniel Brengdahl (SWE)zt
64SWELars Bleckur (SWE)zt
65SWEAnders Stenberg (SWE)zt
66SWEFredrik Edin (SWE)08:23
67SWEGlenn Dahl (SWE)zt
68SWEDaniel Dyrander (SWE)zt
69SWEHenrik Abom (SWE)Nwv Groningenzt
70SWEFrederik Ericsson (SWE)zt
71SWEJohan Brengdahl (SWE)zt
72SWEChristian Gustavsson (SWE)zt
73SWEDavid Ekholm (SWE)zt
74FRAFrancois David (FRA)zt
75SWEGunnar Grönlund (SWE)Twenty3c-Orbeazt
76SWEFredrik Svärm (SWE)zt
77SWEJan Mattsson (SWE)08:34
78SWEJimmy Bodin (SWE)zt
79SWEDaniel Lundvall (SWE)Nationaal Team Van Zweden08:42
80SWEMagnus Anundsson (SWE)08:53
81SWEMichael Johansson (SWE)11:28
82SWEErik Johansson (SWE)13:06
83SWELudwig Brandt (SWE)zt
84SWEFredrik Frykberg (SWE)13:24
85SWEClas Nordström (SWE)zt
86SWEKristoffer Fransson (SWE)13:32
87SWEDaniel Osterman (SWE)14:27
88SWETobias Stridsberg (SWE)14:35
89SWEMichael Andersson (SWE)14:38
90SWEHendrik Oijer (SWE)17:48
91SWEAnders Ekh Dahlberg (SWE)zt
92SWELudvig Ek (SWE)22:18
93SWETim Nilsson (SWE)34:10
94SWEFredrik Olofsson (SWE)39:11

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden