De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Kreiz Breizh Elites - 2011 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Kreiz Breizh Elites - 2011 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Frankrijk

Uitslagen 2011

Kreiz Breizh Elites 2011

FrankrijkFrankrijk - 23 Juli 2011 - 25 Juli 2011


Algemeen klassement - 25 Juli 2011


1FRALaurent Pichon (FRA)Bretagne - Schuller13:02:40
2NEDMoreno Hofland (NED)Rabobank Continental Team0:04
3DENThomas Vedel Kvist (DEN)Glud & Marstrand - Lrø Rådgivning0:08
4FRAMaxime Renault (FRA)Sojasun Espoir - AC Noyal-Châtillon0:17
5NEDMarc Goos (NED)Rabobank Continental Team0:18
6FRAAurélien Passeron (FRA)Nationaal Team Van Frankrijk0:18
7NEDWesley Kreder (NED)Rabobank Continental Team0:21
8NEDJarno Gmelich Meijling (NED)Cycling Team Jo Piels0:21
9NEDLars Vierbergen (NED)Parkhotel Rooding0:21
10DENAndreas Frisch (DEN)Concordia - Himmerland0:21
11FRAVincent Ragot (FRA)0:21
12NEDJeffrey Wiersma (NED)Rucanor - Line0:21
13FRAFlorian Vachon (FRA)Bretagne - Schuller0:30
14BELBryan Kouwenbergh (BEL)0:33
15KORHyung Min Choi (KOR)Geumsan Ginseng Asia0:38
16NEDRamon Sinkeldam (NED)Rabobank Continental Team1:00
17FRARomain Bacon (FRA)Big Mat - Aubervilliers 931:39
18NEDMaurits Lammertink (NED)Cycling Team Jo Piels2:04
19NEDBrian Megens (NED)Cycling Team Jo Piels2:05
20FRAWarren Barguil (FRA)Nationaal Team Van Frankrijk2:05
21FRAJonathan Thire (FRA)Big Mat - Aubervilliers 932:06
22FRACésar Bihel (FRA)Cotes d'Armor - Marie Morin2:08
23FRAGuillaume Blot (FRA)Bretagne - Schuller2:08
24BELNiels Nachtergaele (BEL)2:10
25BELTom Devriendt (BEL)2:12
26FRAMathieu Halleguen (FRA)Bretagne - Schuller2:14
27FRAJohan Mombaerts (FRA)Big Mat - Aubervilliers 932:14
28FRALudovic Poilvet (FRA)2:19
29FRAClément Mahe (FRA)Brest Iroise Cyclisme 20002:30
30DENNikola Aistrup (DEN)Concordia - Himmerland2:39
31ITAMarino Palandri (ITA)Vorarlberg - Corratec2:44
32BELDimitri Peyskens (BEL)2:54
33JAPMasaru Fukuhara (JAP)Bridgestone Anchor2:54
34AUSSamuel Spokes (AUS)3:24
35NEDDaan de Groot (NED)Rucanor - Line3:49
36ITACarmelo Consolato Pantò (ITA)4:05
37ITAMarco Cardinali (ITA)4:05
38FRANicolas Loustaunou (FRA)Entente Sud Gascogne4:11
39BELGregory Franckaert (BEL)4:19
40FRASébastien Duret (FRA)Bretagne - Schuller4:52
41FRARonan Racault (FRA)Big Mat - Aubervilliers 935:24
42NEDBert-Jan Lindeman (NED)Cycling Team Jo Piels6:11
43BELAlphonse Vermote (BEL)6:15
44BELKlaas Sys (BEL)VC Rouen 767:03
45FRACamille Chancrin (FRA)EC Saint-Etienne Loire7:06
46FRASimon Gouedard (FRA)Bretagne7:06
47FRABenjamin Le Montagner (FRA)7:06
48FRANicolas Capdepuy (FRA)Entente Sud Gascogne7:46
49FRARenaud Dion (FRA)Bretagne - Schuller8:09
50FRAAntoine Loreau (FRA)8:31
51NEDMark Schreurs (NED)Rucanor - Line8:33
52BELKevin Pauwels (BEL)Sunweb - Revor8:39
53NEDRaymond Werst (NED)Parkhotel Rooding8:49
54NEDBram Nolten (NED)Rucanor - Line8:49
55FRACyrille Patoux (FRA)VC Rouen 768:52
56FRAKevin Denis (FRA)8:53
57ITAGiovanni Petroni (ITA)8:53
58NORLorents Ola Aasvold (NOR)Plussbank - Cervelo8:56
59FRAChristopher De Souza (FRA)VC Rouen 768:56
60FRAYann Rault (FRA)8:56
61FRAVincent Rouxel (FRA)8:56
62FRAWilfried Jaffrelot (FRA)8:56
63FRARomain Cardis (FRA)8:56
64ESTSilver Schultz (EST)EC Saint-Etienne Loire8:59
65FRAYann Botrel (FRA)Cotes d'Armor - Marie Morin8:59
66BELEdward Theuns (BEL)9:26
67BELBrecht Dhaene (BEL)9:29
68FRAYoann David (FRA)9:39
69FRAMickaël Szkolnik (FRA)Entente Sud Gascogne9:52
70FRATaruia Krainer (FRA)9:57
71FRAXavier Brun (FRA)EC Saint-Etienne Loire10:17
72DENDaniel Holm Foder (DEN)Glud & Marstrand - Lrø Rådgivning11:47
73NEDPeter Koning (NED)Rucanor - Line13:29
74DENRasmus Christian Quaade (DEN)Concordia - Himmerland15:33
75NEDJetse Bol (NED)Rabobank Continental Team15:35
76NEDBarry Markus (NED)Rabobank Continental Team15:41
77FRAMaxime Daniel (FRA)Sojasun Espoir - AC Noyal-Châtillon15:41
78FRAMathieu Ploquin (FRA)15:41
79FRAStévan Masse (FRA)15:41
80GERJulian Kern (GER)Seven Stones15:41
81JAPTomoya Kano (JAP)Bridgestone Anchor15:41
82FRAVincent Guezennec (FRA)Brest Iroise Cyclisme 200015:41
83FRAStéphan Ravaleu (FRA)15:41
84FRARonan Poulizac (FRA)15:41
85JAPTakayuki Abe (JAP)16:41
86ITAEmiliano Betti (ITA)17:24
87ITAMichele Binelli (ITA)18:05
88KORHyo Suk Gong (KOR)Geumsan Ginseng Asia19:20
89FRAGrégoire Le Calvé (FRA)19:59
90FRAMaxime Menez (FRA)Brest Iroise Cyclisme 200020:31
91JAPYoshiyuki Shimizu (JAP)Bridgestone Anchor21:40
92JAPKazuo Inoue (JAP)Bridgestone Anchor21:59
93FRAThibault Huche (FRA)VC Rouen 7623:02
94FRARomain Le Roux (FRA)Brest Iroise Cyclisme 200023:14
95GEROlivier Johr (GER)Seven Stones25:52
96GBRSam Allen (GBR)32:14
97NEDJasper Hamelink (NED)Cycling Team Jo Piels39:05
98NEDPatrick Ruckert (NED)Rucanor - Line45:02

Etappe 1 - Calanhel - Plouray - 174,4 km - 23 Juli 2011Ontsnapping


1NZLClinton Robert Avery (NZL)Handy Rentals Team4:07:35
2FRALaurent Pichon (FRA)Bretagne - Schullerzt
3DENRasmus Christian Quaade (DEN)Concordia - Himmerlandzt
4FRAFrederic Bichot (FRA)Véranda Rideau 72zt
5NEDBrian Megens (NED)Cycling Team Jo Piels0:05
6BELKlaas Sys (BEL)VC Rouen 760:05
7NEDBarry Markus (NED)Rabobank Continental Team0:08
8FRAKevin Denis (FRA)0:08
9FRAGrégoire Le Calvé (FRA)0:08
10FRAFlorian Vachon (FRA)Bretagne - Schuller0:08
11FRACyrille Patoux (FRA)VC Rouen 760:08
12FRACésar Bihel (FRA)Cotes d'Armor - Marie Morin0:08
13FRACamille Chancrin (FRA)EC Saint-Etienne Loire0:08
14FRAFabien Bacquet (FRA)Big Mat - Aubervilliers 930:08
15NEDJetse Bol (NED)Rabobank Continental Team0:08
16NEDWesley Kreder (NED)Rabobank Continental Team0:08
17NEDMoreno Hofland (NED)Rabobank Continental Team0:08
18FRAMaxime Daniel (FRA)Sojasun Espoir - AC Noyal-Châtillon0:08
19DENKasper Jebjerg (DEN)Glud & Marstrand - Lrø Rådgivning0:08
20FRAMickaël Szkolnik (FRA)Entente Sud Gascogne0:08
21BELTom Devriendt (BEL)0:08
22ESTSilver Schultz (EST)EC Saint-Etienne Loire0:08
23FRAMathieu Halleguen (FRA)Bretagne - Schuller0:08
24NEDJarno Gmelich Meijling (NED)Cycling Team Jo Piels0:08
25NEDBert-Jan Lindeman (NED)Cycling Team Jo Piels0:08

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 2 - Vélodrome de Cleden Poher - Carhaix - 96,1 km - 24 Juli 2011Ontsnapping


1NEDMoreno Hofland (NED)Rabobank Continental Team2:18:21
2BELKevin Pauwels (BEL)Sunweb - Revor+0
3DENThomas Vedel Kvist (DEN)Glud & Marstrand - Lrø Rådgivning+0
4FRASébastien Duret (FRA)Bretagne - Schuller+0
5FRALaurent Pichon (FRA)Bretagne - Schuller+4
6FRAFrederic Bichot (FRA)Véranda Rideau 72+4
7FRAWarren Barguil (FRA)Nationaal Team Van Frankrijk+4
8NEDJetse Bol (NED)Rabobank Continental Team+7
9FRACésar Bihel (FRA)Cotes d'Armor - Marie Morin+10
10NEDMarc Goos (NED)Rabobank Continental Team+10
11BELBrecht Dhaene (BEL)+10
12FRAAurélien Passeron (FRA)Nationaal Team Van Frankrijk+10
13FRAKevin Denis (FRA)+10
14FRAFlorian Vachon (FRA)Bretagne - Schuller+10
15CZEJirí Polnický (CZE)Sunweb - Revor+13
16DENNikola Aistrup (DEN)Concordia - Himmerland+13
17BELTom Devriendt (BEL)+13
18FRAJohan Mombaerts (FRA)Big Mat - Aubervilliers 93+13
19NEDMaurits Lammertink (NED)Cycling Team Jo Piels+13
20FRAMathieu Halleguen (FRA)Bretagne - Schuller+13
21ITACarmelo Consolato Pantò (ITA)+13
22FRARomain Le Roux (FRA)Brest Iroise Cyclisme 2000+13
23DENRasmus Christian Quaade (DEN)Concordia - Himmerland+13
24FRACamille Chancrin (FRA)EC Saint-Etienne Loire+13
25NEDMark Schreurs (NED)Rucanor - Line+13

Etappe 3 - Plouguernével - Ploerdut - 102,4 km - 24 Juli 2011Ontsnapping


1BELKevin Pauwels (BEL)Sunweb - Revor2:30:59
2FRAFrederic Bichot (FRA)Véranda Rideau 72+0
3NEDMoreno Hofland (NED)Rabobank Continental Team+0
4FRAMaxime Renault (FRA)Sojasun Espoir - AC Noyal-Châtillon+0
5FRACyrille Patoux (FRA)VC Rouen 76+0
6NEDMaurits Lammertink (NED)Cycling Team Jo Piels+0
7FRALaurent Pichon (FRA)Bretagne - Schuller+0
8BELTom Devriendt (BEL)+4
9FRACésar Bihel (FRA)Cotes d'Armor - Marie Morin+4
10DENAndreas Frisch (DEN)Concordia - Himmerland+4
11FRAXavier Brun (FRA)EC Saint-Etienne Loire+4
12DENKasper Linde Jorgensen (DEN)Glud & Marstrand - Lrø Rådgivning+4
13CZEJirí Polnický (CZE)Sunweb - Revor+4
14NEDMarc Goos (NED)Rabobank Continental Team+4
15NEDMark Schreurs (NED)Rucanor - Line+4
16DENNikola Aistrup (DEN)Concordia - Himmerland+4
17NORLorents Ola Aasvold (NOR)Plussbank - Cervelo+4
18NEDRaymond Werst (NED)Parkhotel Rooding+4
19FRANicolas Loustaunou (FRA)Entente Sud Gascogne+4
20FRAChristopher De Souza (FRA)VC Rouen 76+4
21NEDBram Nolten (NED)Rucanor - Line+4
22FRAClément Mahe (FRA)Brest Iroise Cyclisme 2000+4
23KORHyung Min Choi (KOR)Geumsan Ginseng Asia+4
24NOROystein Stake Laengen (NOR)Plussbank - Cervelo+4
25NEDJeffrey Wiersma (NED)Rucanor - Line+4

Etappe 4 - Carhaix - Rostrenen - 169,1 km - 25 Juli 2011Ontsnapping


1NEDMoreno Hofland (NED)Rabobank Continental Team4:05:41
2FRALaurent Pichon (FRA)Bretagne - Schullerzt
3FRAMaxime Renault (FRA)Sojasun Espoir - AC Noyal-Châtillonzt
4FRABenjamin Le Montagner (FRA)zt
5NEDBert-Jan Lindeman (NED)Cycling Team Jo Pielszt
6FRAAurélien Passeron (FRA)Nationaal Team Van Frankrijkzt
7FRACamille Chancrin (FRA)EC Saint-Etienne Loirezt
8FRASimon Gouedard (FRA)Bretagnezt
9DENThomas Vedel Kvist (DEN)Glud & Marstrand - Lrø Rådgivningzt
10FRAVincent Ragot (FRA)zt
11DENAndreas Frisch (DEN)Concordia - Himmerlandzt
12BELKlaas Sys (BEL)VC Rouen 76zt
13NEDJeffrey Wiersma (NED)Rucanor - Linezt
14NEDJarno Gmelich Meijling (NED)Cycling Team Jo Pielszt
15NEDMarc Goos (NED)Rabobank Continental Teamzt
16NEDLars Vierbergen (NED)Parkhotel Roodingzt
17FRAThibault Huche (FRA)VC Rouen 76zt
18BELNiels Nachtergaele (BEL)zt
19NEDWesley Kreder (NED)Rabobank Continental Teamzt
20BELBryan Kouwenbergh (BEL)0:12
21FRAFlorian Vachon (FRA)Bretagne - Schuller0:12
22FRARomain Bacon (FRA)Big Mat - Aubervilliers 930:12
23KORHyung Min Choi (KOR)Geumsan Ginseng Asia0:17
24NEDRamon Sinkeldam (NED)Rabobank Continental Team0:39
25FRARenaud Dion (FRA)Bretagne - Schuller0:53
26FRAJonathan Thire (FRA)Big Mat - Aubervilliers 931:45
27ITAGiovanni Petroni (ITA)1:47
28NEDBrian Megens (NED)Cycling Team Jo Piels1:47
29FRAGuillaume Blot (FRA)Bretagne - Schuller1:47
30BELEdward Theuns (BEL)1:47
31NEDMaurits Lammertink (NED)Cycling Team Jo Piels1:47
32FRACésar Bihel (FRA)Cotes d'Armor - Marie Morin1:50
33BELTom Devriendt (BEL)1:51
34FRAWarren Barguil (FRA)Nationaal Team Van Frankrijk1:53
35FRAYann Botrel (FRA)Cotes d'Armor - Marie Morin1:53
36ESTSilver Schultz (EST)EC Saint-Etienne Loire1:53
37ITAMarino Palandri (ITA)Vorarlberg - Corratec1:53
38FRASébastien Duret (FRA)Bretagne - Schuller1:53
39FRAMathieu Halleguen (FRA)Bretagne - Schuller1:53
40FRAJohan Mombaerts (FRA)Big Mat - Aubervilliers 931:53
41AUSSamuel Spokes (AUS)1:57
42FRALudovic Poilvet (FRA)1:58
43JAPMasaru Fukuhara (JAP)Bridgestone Anchor2:00
44NEDPeter Koning (NED)Rucanor - Line2:05
45FRAClément Mahe (FRA)Brest Iroise Cyclisme 20002:09
46FRARonan Racault (FRA)Big Mat - Aubervilliers 932:12
47DENNikola Aistrup (DEN)Concordia - Himmerland2:18
48BELAlphonse Vermote (BEL)2:29
49FRATaruia Krainer (FRA)2:32
50BELDimitri Peyskens (BEL)2:33
51FRAMickaël Szkolnik (FRA)Entente Sud Gascogne2:46
52FRANicolas Capdepuy (FRA)Entente Sud Gascogne3:00
53NEDDaan de Groot (NED)Rucanor - Line3:28
54ITAMarco Cardinali (ITA)3:44
55ITACarmelo Consolato Pantò (ITA)3:44
56FRANicolas Loustaunou (FRA)Entente Sud Gascogne3:50
57BELGregory Franckaert (BEL)3:58
58ITAMichele Binelli (ITA)4:41
59GEROlivier Johr (GER)Seven Stones8:10
60FRAAntoine Loreau (FRA)8:10
61NEDMark Schreurs (NED)Rucanor - Line8:12
62NEDBram Nolten (NED)Rucanor - Line8:28
63NEDRaymond Werst (NED)Parkhotel Rooding8:28
64ITAEmiliano Betti (ITA)8:34
65BELBrecht Dhaene (BEL)8:35
66DENRasmus Christian Quaade (DEN)Concordia - Himmerland8:35
67FRAStévan Masse (FRA)8:35
68KORHyo Suk Gong (KOR)Geumsan Ginseng Asia8:35
69NEDJetse Bol (NED)Rabobank Continental Team8:35
70NEDBarry Markus (NED)Rabobank Continental Team8:35
71FRAGrégoire Le Calvé (FRA)8:35
72FRAWilfried Jaffrelot (FRA)8:35
73FRAMaxime Menez (FRA)Brest Iroise Cyclisme 20008:35
74FRARomain Le Roux (FRA)Brest Iroise Cyclisme 20008:35
75FRAMathieu Ploquin (FRA)8:35
76FRAMaxime Daniel (FRA)Sojasun Espoir - AC Noyal-Châtillon8:35
77FRAVincent Rouxel (FRA)8:35
78GERJulian Kern (GER)Seven Stones8:35
79BELKevin Pauwels (BEL)Sunweb - Revor8:35
80FRARomain Cardis (FRA)8:35
81JAPTomoya Kano (JAP)Bridgestone Anchor8:35
82JAPTakayuki Abe (JAP)8:35
83JAPYoshiyuki Shimizu (JAP)Bridgestone Anchor8:35
84NORLorents Ola Aasvold (NOR)Plussbank - Cervelo8:35
85DENDaniel Holm Foder (DEN)Glud & Marstrand - Lrø Rådgivning8:35
86JAPKazuo Inoue (JAP)Bridgestone Anchor8:35
87FRAKevin Denis (FRA)8:35
88NEDJasper Hamelink (NED)Cycling Team Jo Piels8:35
89FRAVincent Guezennec (FRA)Brest Iroise Cyclisme 20008:35
90FRAYann Rault (FRA)8:35
91FRAYoann David (FRA)8:35
92FRARonan Poulizac (FRA)8:35
93FRACyrille Patoux (FRA)VC Rouen 768:35
94FRAStéphan Ravaleu (FRA)8:35
95FRAXavier Brun (FRA)EC Saint-Etienne Loire8:35
96FRAChristopher De Souza (FRA)VC Rouen 768:35
97NEDPatrick Ruckert (NED)Rucanor - Line18:50
98GBRSam Allen (GBR)18:50
99FRAVincent Guego (FRA)
100NZLClinton Robert Avery (NZL)Handy Rentals Team
101POLPiotr Zielinski (POL)
102AUSChris Jory (AUS)Asfra Racing Team
103BELMatthias Bossuyt (BEL)Sunweb - Revor
104DENJimmi Sørensen (DEN)Glud & Marstrand - Lrø Rådgivning
105NOROystein Stake Laengen (NOR)Plussbank - Cervelo
106FRAFlorian Auberger (FRA)
107KORJin Hoon Kim (KOR)Geumsan Ginseng Asia
108FRALoïc Tallot (FRA)
109ESTSander Maasing (EST)EC Saint-Etienne Loire
110FRAArnaud Molmy (FRA)Big Mat - Aubervilliers 93
111FRAAnthony Avril (FRA)
112NORNiklas Akvik (NOR)Plussbank - Cervelo
113FRAErwan Guianvarc'h (FRA)
114GERAlexander Nordhoff (GER)Seven Stones
115FRAEmmanuel Keo (FRA)Sojasun Espoir - AC Noyal-Châtillon
116CHIArnold Cristobal Olavarria Abarca (CHI)EC Saint-Etienne Loire
117FRAFrederic Bichot (FRA)Véranda Rideau 72
118NORJon Anders Grondahl (NOR)Plussbank - Cervelo
119FRAJulien Ballion (FRA)
120GERFlorenz Knauer (GER)Seven Stones
121DENKasper Linde Jorgensen (DEN)Glud & Marstrand - Lrø Rådgivning
122NORTorgeir Strandberg (NOR)Plussbank - Cervelo
123FRAAlban Piquet (FRA)
124USANick Mulder (USA)Parkhotel Rooding
125FRARémi Laffitte (FRA)Entente Sud Gascogne
126CZEJirí Polnický (CZE)Sunweb - Revor
127DENLasse Bøchman-Larsen (DEN)Glud & Marstrand - Lrø Rådgivning
128NORSebastian Kvålsvoll (NOR)Plussbank - Cervelo

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen


Uitslagen voor etappe

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden