De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Parijs-Brussel - 2011 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Parijs-Brussel - 2011 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

België

Uitslagen 2011

Parijs-Brussel 2011

BelgiëBelgië - 10 September 2011


Parijs-Brussel - 10 September 2011


1RUSDenis Galimzyanov (RUS)Team Katusha04:51:35
2BLRYauheni Hutarovich (BLR)La Française des Jeuxzt
3FRAAnthony Ravard (FRA)AG2R - La Mondialezt
4NEDStefan Van Dijk (NED)Verandas Willems - Accentzt
5JAPTakashi Miyazawa (JAP)Farnese Vini - Nerizt
6SLOBorut Bozic (SLO)Vacansoleil - DCMzt
7NORAlexander Kristoff (NOR)BMC Racing Teamzt
8ITADaniele Colli (ITA)Geox - TMCzt
9BELMichaël Van Staeyen (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercatorzt
10FRACyril Lemoine (FRA)Saur - Sojasunzt
11BELKevyn Ista (BEL)Cofidiszt
12AUSRobbie McEwen (AUS)Radio Shackzt
13BELJoeri Stallaert (BEL)Landbouwkredietzt
14GEREric Baumann (GER)Team Netappzt
15ITAAlessandro Bazzana (ITA)Team Type 1zt
16BELSven Vanthourenhout (BEL)Landbouwkredietzt
17FRARomain Feillu (FRA)Vacansoleil - DCMzt
18BELKenny Dehaes (BEL)Omega Pharma - Lottozt
19BELKenneth Vanbilsen (BEL)Donckers Koffie - Jelly Bellyzt
20BELGaëtan Bille (BEL)Wallonie Bruxelles - Crédit Agricolezt
21ARGLucas Sebastian Haedo (ARG)Saxo Bank - Sungardzt
22ESPXavier Florencio Cabre (ESP)Geox - TMCzt
23FRAAnthony Roux (FRA)La Française des Jeuxzt
24ITAPierpaolo De Negri (ITA)Farnese Vini - Nerizt
25BELGeert Verheyen (BEL)Landbouwkredietzt
26FRAMatthieu Ladagnous (FRA)La Française des Jeuxzt
27ESPDavid Gutierrez Gutierrez (ESP)Geox - TMCzt
28ITAMarco Bandiera (ITA)Quick Stepzt
29GERRoger Kluge (GER)Skil - Shimanozt
30FRAGael Malacarne (FRA)Bretagne - Schullerzt
31AUSLuke Roberts (AUS)Saxo Bank - Sungardzt
32FRARomain Delalot (FRA)Cofidiszt
33BELJames Vanlandshoot (BEL)Verandas Willems - Accentzt
34ITAGiairo Ermeti (ITA)Androni Giocattolizt
35AUSBaden Cooke (AUS)Saxo Bank - Sungardzt
36BELJens Keukeleire (BEL)Cofidiszt
37LTUAidis Kruopis (LTU)Landbouwkredietzt
38AUSDavid Tanner (AUS)Saxo Bank - Sungardzt
39GERTimon Seubert (GER)Team Netappzt
40BELKurt Hovelynck (BEL)Donckers Koffie - Jelly Bellyzt
41BELBenjamin Verraes (BEL)Jong Vlaanderen - Bauknechtzt
42BELFabio Polazzi (BEL)Wallonie Bruxelles - Crédit Agricolezt
43UKRYuriy Krivtsov (UKR)AG2R - La Mondialezt
44BELJohan Coenen (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercatorzt
45BELGeert Steurs (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercatorzt
46SLOJan Tratnik (SLO)Quick Stepzt
47BELKevin Van Impe (BEL)Quick Step00:09
48NEDHuub Duyn (NED)Donckers Koffie - Jelly Bellyzt
49FRALaurent Mangel (FRA)Saur - Sojasunzt
50FRAJérémie Galland (FRA)Saur - Sojasunzt
51SLOJure Kocjan (SLO)Team Type 1zt
52RSADaryl Impey (RSA)Team Netappzt
53BELBert De Waele (BEL)Landbouwkredietzt
54POLMichal Golas (POL)Vacansoleil - DCMzt
55FRAJulien Bérard (FRA)AG2R - La Mondialezt
56SLOAldo Ino Ilesic (SLO)Team Type 1zt
57SUISimon Zahner (SUI)BMC Racing Team00:14
58SLOMarko Kump (SLO)Geox - TMCzt
59BELGilles Devillers (BEL)Wallonie Bruxelles - Crédit Agricolezt
60SUIMichael Schär (SUI)BMC Racing Team00:16
61NEDKenny Van Hummel (NED)Skil - Shimanozt
62FRAThomas Damuseau (FRA)Skil - Shimanozt
63GERMarcus Burghardt (GER)BMC Racing Teamzt
64BELGorik Gardeyn (BEL)Vacansoleil - DCMzt
65NEDRonan Van Zandbeek (NED)Skil - Shimanozt
66FRAYoann Offredo (FRA)La Française des Jeuxzt
67FRAYannick Martinez (FRA)Nationaal Team Van Frankrijkzt
68UKRValery Kobzarenko (UKR)Team Type 1zt
69SUISteve Morabito (SUI)BMC Racing Teamzt
70FRAArnaud Démare (FRA)CC Nogent-Sur-Oisezt
71BELSander Armée (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercatorzt
72FRAVincent Jerome (FRA)Europcarzt
73FRAGuillaume Le Floch (FRA)Europcarzt
74DENKasper Klostergård Larsen (DEN)Saxo Bank - Sungardzt
75LTUEgidijus Juodvalkis (LTU)Landbouwkredietzt
76FRALászló Bodrogi (FRA)Team Type 1zt
77RUSVladimir Isaychev (RUS)Team Katushazt
78BELEdwig Cammaerts (BEL)Landbouwkredietzt
79BELGregory Habeaux (BEL)Verandas Willems - Accent00:29
80FRAEric Berthou (FRA)Bretagne - Schullerzt
81GERAndré Greipel (GER)Omega Pharma - Lottozt
82FRAArnaud Labbe (FRA)Cofidiszt
83USAChris Butler (USA)BMC Racing Teamzt
84BELPieter Jacobs (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercatorzt
85GERMartin Reimer (GER)Skil - Shimanozt
86FRAThomas Voeckler (FRA)Europcarzt
87AUSRichie Porte (AUS)Saxo Bank - Sungardzt
88FRAMaxime Bouet (FRA)AG2R - La Mondialezt
89FRAJohan Le Bon (FRA)Bretagne - Schullerzt
90FRAFlorent Barle (FRA)Cofidiszt
91BELWilfried Cretskens (BEL)Donckers Koffie - Jelly Bellyzt
92BELJelle Vanendert (BEL)Omega Pharma - Lotto00:31
93RUSAlexander Porsev (RUS)Team Katusha00:33
94BELOlivier Pardini (BEL)Wallonie Bruxelles - Crédit Agricolezt
95BELSven Jodts (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercator00:41
96FRAArnaud Gérard (FRA)La Française des Jeuxzt
97USAChad Beyer (USA)BMC Racing Teamzt
98RUSMikhail Ignatiev (RUS)Team Katushazt
99RUSVladimir Gusev (RUS)Team Katushazt
100BELSteven De Neef (BEL)Jong Vlaanderen - Bauknechtzt
101BELOlivier Chevalier (BEL)Wallonie Bruxelles - Crédit Agricolezt
102ITAFrancesco Ginanni (ITA)Androni Giocattolizt
103BELJoaquim Durant (BEL)Jong Vlaanderen - Bauknechtzt
104ITAThomas Bertolini (ITA)Farnese Vini - Nerizt
105FRAJean-Luc Delpech (FRA)Bretagne - Schullerzt
106BELAndy Cappelle (BEL)Quick Stepzt
107FRAJulien Simon (FRA)Saur - Sojasunzt
108SUIRubens Bertogliati (SUI)Team Type 1zt
109FRAChristophe Laborie (FRA)Saur - Sojasunzt
110FRAMathieu Teychenne-Coutet (FRA)Chambéry Cyclisme Formationzt
111ITAAlberto Ongarato (ITA)Vacansoleil - DCMzt
112ITAManuele Boaro (ITA)Saxo Bank - Sungard00:49
113RUSVladimir Efimkin (RUS)Team Type 1zt
114GERMarcel Sieberg (GER)Omega Pharma - Lotto01:03
115BELPieter Vanspeybrouck (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercatorzt
116FRALaurent Pichon (FRA)Bretagne - Schuller01:07
117FRAKévin Réza (FRA)Europcarzt
118LUXJean-Pierre 'Jempy' Drucker (LUX)Verandas Willems - Accent01:18
119BELThomas Degand (BEL)Verandas Willems - Accentzt
120FRAFabrice Jeandesboz (FRA)Saur - Sojasunzt
121BELMaxime Vantomme (BEL)Team Katusha01:30
122FRAYann Huguet (FRA)Skil - Shimano04:00
123BELStijn Vandenbergh (BEL)Team Katusha04:10
124LUXBen Gastauer (LUX)AG2R - La Mondialezt
125ITAFabio Felline (ITA)Geox - TMCzt
126ITAElia Favilli (ITA)Farnese Vini - Nerizt
127ESPJavier Mejías Leal (ESP)Team Type 105:00
128BELSteven Van Vooren (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercator06:10
129ESPÁngel Vicioso Arcos (ESP)Androni Giocattoli07:15
130FRAJonathan Hivert (FRA)Saur - Sojasun08:00
131UKRYaroslav Popovych (UKR)Radio Shack08:20
132KAZDmitriy Muravyev (KAZ)Radio Shack11:00
133FRAAdrien Petit (FRA)Cofidis13:00
134BELRob Goris (BEL)Verandas Willems - Accentzt
135BELKevin Van Dyck (BEL)Jong Vlaanderen - Bauknechtzt
136USABjörn Selander (USA)Radio Shackzt
137POLMichal Kwiatkowski (POL)Radio Shackzt
138BELKevin Verwaest (BEL)Jong Vlaanderen - Bauknechtzt
139RUSAlexander Mironov (RUS)Team Katushazt
140RUSEvgeny Shalunov (RUS)Radio Shackzt
141NZLJesse Sergent (NZL)Radio Shackzt
142FRADavid Boucher (FRA)Omega Pharma - Lottozt
143BRAOttavio Didier Bulgarelli (BRA)Farnese Vini - Nerizt
144FRAFrédéric Guesdon (FRA)La Française des Jeuxzt
145FRASébastien Chavanel (FRA)Europcarzt
146FRANicolas Edet (FRA)Cofidiszt
147BELJeroen Lepla (BEL)Jong Vlaanderen - Bauknechtzt
148BELJurgen Van Goolen (BEL)Verandas Willems - Accentzt
149SUIMichael Baer (SUI)Team Netappzt
150BELKoen Barbe (BEL)Landbouwkredietzt
151FRAGiovanni Bernaudeau (FRA)Europcarzt
152USAJohn Murphy (USA)BMC Racing Teamzt
153ITAOmar Bertazzo (ITA)Androni Giocattolizt
154ITAMatteo Pelucchi (ITA)Geox - TMCzt
155ITATomas Alberio (ITA)Geox - TMCzt
156GERAlexander Gottfried (GER)Team Netappzt
157BELChristophe Prémont (BEL)Wallonie Bruxelles - Crédit Agricolezt
158FRAFlorian Guillou (FRA)Bretagne - Schullerzt
159FRAStéphane Bonsergent (FRA)Bretagne - Schullerzt
160ITARoberto De Patre (ITA)Farnese Vini - Nerizt
161SWETobias Ludvigsson (SWE)Skil - Shimanozt
162FRAMatthieu Sprick (FRA)Skil - Shimanozt
163BELSteve Schets (BEL)Donckers Koffie - Jelly Bellyzt
164NEDJens Mouris (NED)Vacansoleil - DCMzt
165BELMichaël Vanderaerden (BEL)Donckers Koffie - Jelly Bellyzt
166BELSander Helven (BEL)Donckers Koffie - Jelly Bellyzt
167BELFrancesco Van Coppernolle (BEL)Jong Vlaanderen - Bauknechtzt
168BELSteven Caethoven (BEL)Verandas Willems - Accentzt
169BELGuillaume Van Keirsbulck (BEL)Quick Stepzt
170ESPRamón Domené Reyes (ESP)Androni Giocattolizt
171NEDJoost Van Leijen (NED)Vacansoleil - DCMzt
172BELJonas van Genechten (BEL)Wallonie Bruxelles - Crédit Agricolezt
173ITAAlessandro De Marchi (ITA)Androni Giocattolizt
174BELFrederik Willems (BEL)Omega Pharma - Lottozt
175ITADaniele Ratto (ITA)Geox - TMCzt
176ITADiego Caccia (ITA)Farnese Vini - Nerizt

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden