De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Boucles de l'Aulne - 2011 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Boucles de l'Aulne - 2011 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Frankrijk

Uitslagen 2011

Boucles de l'Aulne 2011

FrankrijkFrankrijk - Châteaulin - 29 Mei 2011


Boucles de l'Aulne - 29 Mei 2011


1NEDMartijn Keizer (NED)Vacansoleil - DCM4:03:06
2FRAAnthony Delaplace (FRA)Saur - Sojasun0:00:02
3FRAAnthony Charteau (FRA)Europcar0:00:09
4FRAJonathan Hivert (FRA)Saur - Sojasun0:00:17
5FRACyril Gautier (FRA)Europcarzt
6FRASteven Tronet (FRA)Roubaix Lille Metropole - Dalkia0:00:51
7FRAYohann Gène (FRA)Europcarzt
8FRAYohan Cauquil (FRA)VC La Pomme Marseillezt
9FRAJulien El Farès (FRA)Cofidiszt
10FRARémi Pauriol (FRA)La Française des Jeuxzt
11FRAJean-Marc Bideau (FRA)Bretagne - Schullerzt
12CANDavid Veilleux (CAN)Europcarzt
13GERFlorian Salzinger (GER)Atlas Personal - BMC0:00:56
14FRAJulien Simon (FRA)Saur - Sojasunzt
15FRASamuel Dumoulin (FRA)Cofidiszt
16FRAJonathan Thire (FRA)Big Mat - Aubervilliers 93zt
17BELBenjamin Gourgue (BEL)Landbouwkredietzt
18FRASébastien Hinault (FRA)AG2R - La Mondialezt
19FRAJérémie Galland (FRA)Saur - Sojasunzt
20FRAJustin Jules (FRA)VC La Pomme Marseille0:00:59
21FRAFabien Bacquet (FRA)Big Mat - Aubervilliers 93zt
22FRANicolas Baldo (FRA)Atlas Personal - BMCzt
23FRARomain Feillu (FRA)Vacansoleil - DCMzt
24FRAMaxime Renault (FRA)Sojasun Espoir - AC Noyal-Châtillonzt
25FRARomain Hardy (FRA)Bretagne - Schullerzt
26SUIPirmin Lang (SUI)Atlas Personal - BMCzt
27URUFabricio Ferrari Barcelo (URU)Caja Ruralzt
28FRAAurélien Passeron (FRA)Nationaal Team Van Frankrijkzt
29FRACésar Bihel (FRA)Cotes d'Armor - Marie Morinzt
30FRAArnaud Coyot (FRA)Saur - Sojasunzt
31NEDRob Ruijgh (NED)Vacansoleil - DCMzt
32FRARomain Lemarchand (FRA)AG2R - La Mondialezt
33FRAAnthony Roux (FRA)La Française des Jeuxzt
34FRASaïd Haddou (FRA)Europcarzt
35ESPRuben Reig Conejero (ESP)Caja Ruralzt
36FRAJean-Luc Delpech (FRA)Bretagne - Schullerzt
37ESPGuillermo Lana Baquedano (ESP)Caja Ruralzt
38SUIJonathan Fumeaux (SUI)Atlas Personal - BMCzt
39BELBart Dockx (BEL)Landbouwkredietzt
40HUNPéter Kusztor (HUN)Atlas Personal - BMCzt
41BELSébastien Delfosse (BEL)Landbouwkredietzt
42FRAStéphane Rossetto (FRA)Nationaal Team Van Frankrijkzt
43SUISébastien Reichenbach (SUI)Atlas Personal - BMCzt
44FRASandy Casar (FRA)La Française des Jeuxzt
45FRAArnold Jeannesson (FRA)La Française des Jeuxzt
46BELEdwig Cammaerts (BEL)Landbouwkredietzt
47FRAMaxime Mederel (FRA)Big Mat - Aubervilliers 93zt
48LTUEvaldas Siskevicius (LTU)VC La Pomme Marseillezt
49FRAAnthony Vignes (FRA)Brest Iroise Cyclisme 2000zt
50FRAEtienne Tortelier (FRA)Sojasun Espoir - AC Noyal-Châtillonzt
51ESPIgor Romero Etxebarria (ESP)Caja Ruralzt
52FRAMathieu Halleguen (FRA)Bretagne - Schullerzt
53FRAMathieu Claude (FRA)Europcarzt
54FRATony Gallopin (FRA)Cofidiszt
55FRAFlorian Le Corre (FRA)Roubaix Lille Metropole - Dalkiazt
56FRAMatthieu Boulo (FRA)Roubaix Lille Metropole - Dalkia0:01:10
57FRAArnaud Gérard (FRA)La Française des Jeuxzt
58UKROleg Chuzhda (UKR)Caja Ruralzt
59NEDReinier Honig (NED)Landbouwkrediet0:01:12
60KORHyung Min Choi (KOR)Geumsan Ginseng Asia0:01:13
61NEDDirk Bellemakers (NED)Landbouwkredietzt
62FRAMathieu Drujon (FRA)Big Mat - Aubervilliers 93zt
63FRAJérémy Roy (FRA)La Française des Jeux0:01:16
64FRAJulien Antomarchi (FRA)VC La Pomme Marseille0:01:17
65ESPDiego Milán Jiménez (ESP)Caja Ruralzt
66FRAGuillaume Le Floch (FRA)Europcar0:01:21
67FRAGuillaume Bonnafond (FRA)AG2R - La Mondiale0:01:23
68FRALaurent Pichon (FRA)Bretagne - Schuller0:01:25
69ITAMarcello Pavarin (ITA)Vacansoleil - DCM0:01:27
70BELBert Scheirlinckx (BEL)Landbouwkrediet0:01:29
71FRAFabrice Jeandesboz (FRA)Saur - Sojasunzt
72FRALaurent Mangel (FRA)Saur - Sojasunzt
73FRAFlorian Guillou (FRA)Bretagne - Schullerzt
74FRASébastien Chavanel (FRA)Europcar0:01:33
75FRAPierre Luc Périchon (FRA)Sco Dijon - Team Lapierrezt
76FRADavid Moncoutie (FRA)Cofidis0:01:35
77FRAJulien Guay (FRA)Roubaix Lille Metropole - Dalkiazt
78UKRRuslan Pidgornyy (UKR)Vacansoleil - DCM0:01:45
79FRAMickaël Buffaz (FRA)Cofidis0:01:52
80FRADamien Monier (FRA)Cofidis0:02:01
81FRAStéphane Bonsergent (FRA)Bretagne - Schuller0:03:21
82FRAWilliam Bonnet (FRA)La Française des Jeux0:04:48
83FRANicolas Edet (FRA)Cofidiszt
84FRAAnthony Ravard (FRA)AG2R - La Mondiale0:06:34
85FRAArnaud Molmy (FRA)Big Mat - Aubervilliers 930:06:36
86FRADimitri Champion (FRA)AG2R - La Mondialezt
87FRAYannick Martinez (FRA)Nationaal Team Van Frankrijkzt
88FRADavid Chopin (FRA)Nationaal Team Van Frankrijk0:06:38
89FRAGuillaume Blot (FRA)Bretagne - Schullerzt
90FRABenjamin Giraud (FRA)VC La Pomme Marseille0:08:05

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden