De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Ronde Van Bochum - 2011 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Ronde Van Bochum - 2011 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Duitsland

Uitslagen 2011

Ronde Van Bochum 2011

DuitslandDuitsland - 31 Juli 2011


Ronde Van Bochum - 31 Juli 2011


1BELPieter Vanspeybrouck (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercator04:06:07
2GERGrischa Janorschke (GER)Nutrixxion - Sparkassezt
3GERAndreas Stauff (GER)Quick Stepzt
4GERTimon Seubert (GER)Team Netappzt
5NEDRobin Chaigneau (NED)Skil - Shimanozt
6BELKris Boeckmans (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercatorzt
7NEDRoy Curvers (NED)Skil - Shimanozt
8SUIMarcel Aregger (SUI)Price Your Bikezt
9DENKasper Jebjerg (DEN)Glud & Marstrand - Lrø Rådgivningzt
10GERJan Oelerich (GER)Raiko Argon 18zt
11SLOLuka Mezgec (SLO)Savazt
12GBRAndrew Fenn (GBR)An Post - Sean Kelly Teamzt
13SLOMark Dzamastagic (SLO)Savazt
14ESTErki Pütsep (EST)Alpha Baltic - UnityMarathons.comzt
15GERMathias Belka (GER)Raiko Argon 18zt
16CZEAdam Homolka (CZE)WSA - Viperbikezt
17GERAlexander Schmitt (GER)Eddy Merckx - Indelandzt
18GERRobert Retschke (GER)Team Netappzt
19LATKristofers Racenajs (LAT)Alpha Baltic - UnityMarathons.comzt
20LATEmils Liepins (LAT)Alpha Baltic - UnityMarathons.comzt
21GERHolger Burkhardt (GER)Champion Systemzt
22GERMichael Schwarzmann (GER)Team Netappzt
23NORAudun Brekke Fløtten (NOR)Ringeriks - Kraftzt
24LATViesturs Luksevics (LAT)Alpha Baltic - UnityMarathons.comzt
25AUTAndreas Hofer (AUT)Tyrol - Team Radland Tirolzt
26GERJulian Kern (GER)Seven Stoneszt
27CANGuillaume Boivin (CAN)Spidertech Powered by Planet Energyzt
28NORMarius Andre Hafsås (NOR)Ringeriks - Kraftzt
29SUIDaniel Henggeler (SUI)Price Your Bikezt
30NOREirik Kasa Jarlseth (NOR)Ringeriks - Kraftzt
31BELLaurens De Vreese (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercatorzt
32SLONejc Bester (SLO)Savazt
33LATAndris Vosekalns (LAT)Alpha Baltic - UnityMarathons.comzt
34GREGeorgios Karatzios (GRE)SP Tablewarezt
35GERThomas Koep (GER)Raiko Argon 18zt
36GERAndreas Schillinger (GER)Team Netappzt
37GERBert Grabsch (GER)HTC - High Roadzt
38CANMartin Gilbert (CAN)Spidertech Powered by Planet Energy00:07
39BELPieter Jacobs (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercator00:09
40USASteven Cozza (USA)Team Netapp00:10
41BELStijn Neirynck (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercatorzt
42DENMichael Berling (DEN)Glud & Marstrand - Lrø Rådgivning00:21
43AUTRoman Gredler (AUT)Union - Raiffeisen - Tirol00:24
44RUSSergey Rudaskov (RUS)Itera - Katushazt
45AUSDeon Locke (AUS)Champion Systemzt
46NORDaniel Slatto Gomnes (NOR)Ringeriks - Kraftzt
47GERDirk Müller (GER)Nutrixxion - Sparkassezt
48AUSJay McCarthy (AUS)Jayco - AIS00:47
49AUSPatrick Lane (AUS)Jayco - AISzt
50NEDJan Bos (NED)Cycling Team Jo Piels00:51
51SLONik Burjek (SLO)Savazt
52GERPatrick Gretsch (GER)HTC - High Roadzt
53AUTPatrick Konrad (AUT)Tyrol - Team Radland Tirolzt
54AUSNick Aitken (AUS)Jayco - AISzt
55AUSMichael Hepburn (AUS)Jayco - AISzt
56AUSMalcolm Rudolph (AUS)Jayco - AISzt
57DENChristian Moberg Jørgensen (DEN)Glud & Marstrand - Lrø Rådgivningzt
58RUSAndrey Solomennikov (RUS)Itera - Katushazt
59RUSPavel Kochetkov (RUS)Itera - Katushazt
60SUIRoger Beuchat (SUI)Champion Systemzt
61GERLinus Gerdemann (GER)Leopard - Trekzt
62SUIBernhard Oberholzer (SUI)Price Your Bikezt
63GERChristian Knees (GER)Team Ineoszt
64SLOVladimir Kerkez (SLO)Savazt
65SLOGasper Svab (SLO)Savazt
66SLOJure Bitenc (SLO)Savazt
67AUSLuke Durbridge (AUS)Jayco - AISzt
68BELSteven Van Vooren (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercator00:58
69AUTMaximilian Kuen (AUT)Tyrol - Team Radland Tirol01:12
70GERSteffen Radochla (GER)Nutrixxion - Sparkasse01:29
71AUTStefan Praxmarer (AUT)Union - Raiffeisen - Tirolzt
72NEDBrian Megens (NED)Cycling Team Jo Pielszt
73AUSMark O'Brien (AUS)SP Tableware01:34
74NEDKoen De Kort (NED)Skil - Shimano01:46
75DENKasper Linde Jorgensen (DEN)Glud & Marstrand - Lrø Rådgivningzt
76BELBert De Backer (BEL)Skil - Shimanozt
77SUISamuel Horstmann (SUI)Price Your Bikezt
78AUTWolfgang Geisler (AUT)WSA - Viperbikezt
79RUSDmitry Kosyakov (RUS)Itera - Katushazt
80AUSAlex Carver (AUS)Jayco - AISzt
81AUTDavid Wöhrer (AUT)Tyrol - Team Radland Tirolzt
82AUTMarc Obkircher (AUT)Tyrol - Team Radland Tirolzt
83GERChristoph Springer (GER)SP Tableware01:51
84SUILukas Kalt (SUI)Price Your Bike02:08
85RUSSergey Firsanov (RUS)Itera - Katusha02:10
86DENJimmi Sørensen (DEN)Glud & Marstrand - Lrø Rådgivningzt
87SUIJoel Eglin (SUI)Price Your Bikezt
88AUTMartin Weiss (AUT)Tyrol - Team Radland Tirolzt
89NEDLuc Hagenaars (NED)Eddy Merckx - Indelandzt
90CANZachary Bell (CAN)Spidertech Powered by Planet Energy02:17
91CANRyan Anderson (CAN)Spidertech Powered by Planet Energy02:28
92CANSvein Tuft (CAN)Spidertech Powered by Planet Energyzt
93DENThomas Vedel Kvist (DEN)Glud & Marstrand - Lrø Rådgivning02:35
94GERGrischa Niermann (GER)Rabobankzt
95NEDBert-Jan Lindeman (NED)Cycling Team Jo Pielszt
96NEDRens Te Stroet (NED)Cycling Team Jo Pielszt
97NORAlexander Randin (NOR)Ringeriks - Kraftzt
98LATMaris Bogdanovics (LAT)Alpha Baltic - UnityMarathons.comzt
99GREMagkoyras Neofytos Sakellaridis (GRE)SP Tablewarezt
100GERPatrick Bercz (GER)Eddy Merckx - Indelandzt
101GERMichael Kurth (GER)Eddy Merckx - Indelandzt
102GERFlorenz Knauer (GER)Seven Stoneszt
103GERAlexander Nordhoff (GER)Seven Stoneszt
104NEDEmmanuel Van Ruitenbeek (NED)Eddy Merckx - Indelandzt
105NEDArne Hassink (NED)Raiko Argon 18zt
106NEDJasper Hamelink (NED)Cycling Team Jo Pielszt
107BELJelle Wallays (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercatorzt
108GEREric Baumann (GER)Team Netappzt
109GBRMark McNally (GBR)An Post - Sean Kelly Team02:42
110BELPieter Ghyllebert (BEL)An Post - Sean Kelly Teamzt
111BELNico Eeckhout (BEL)An Post - Sean Kelly Teamzt
112FRAThomas Damuseau (FRA)Skil - Shimano02:44
113AUSMitchell Docker (AUS)Skil - Shimanozt
114SUILoic Aubert (SUI)Price Your Bikezt
115GERJan Deutschmann (GER)Raiko Argon 1802:52
116CANHugo Houle (CAN)Spidertech Powered by Planet Energyzt
117GERMathias Vogl (GER)Union - Raiffeisen - Tirol02:57
118GERDavid Hesselbarth (GER)Team Netappzt
119RUSMikhail Antonov (RUS)Itera - Katushazt
120GERStefan Ganser (GER)Eddy Merckx - Indeland03:07
121GERFlorian Monreal (GER)Eddy Merckx - Indelandzt
122BELPreben Van Hecke (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercator05:12
123NORFrans-Leonard Markaskard Mustaparta (NOR)Ringeriks - Kraftzt
124BELKenny Terweduwe (BEL)An Post - Sean Kelly Team05:26
125AUTMario Schoibl (AUT)Tyrol - Team Radland Tirol05:47
126ITACesare Benedetti (ITA)Team Netapp05:57
127GERSebastian Forke (GER)Nutrixxion - Sparkasse06:41
128GERMartin Reimer (GER)Skil - Shimanozt
129RUSAlexander Prishpetniy (RUS)Itera - Katusha07:43
130AUSBen Dyball (AUS)Jayco - AIS08:54

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden