De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - SEB Tartu Grand Prix - 2011 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - SEB Tartu Grand Prix - 2011 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Estland

Uitslagen 2011

SEB Tartu Grand Prix 2011

EstlandEstland - Tartu - 28 Mei 2011


SEB Tartu Grand Prix - 28 Mei 2011


1FRAJean-Eudes Demaret (FRA)Cofidis4:23:03
2ESTRené Mandri (EST)Endura Racingzt
3SWEJonas Ljungblad (SWE)Differdange - Magic Sportfoot.dezt
4SWELars Andersson (SWE)Nationaal Team Van Zwedenzt
5ESTRein Taaramäe (EST)Cofidiszt
6DENMichael Reihs (DEN)Christina Watches - Onfone0:00:44
7SWEJonas Bjelkmark (SWE)Cykelcity.se0:03:26
8LTUGediminas Kaupas (LTU)Differdange - Magic Sportfoot.dezt
9ESTGert Jõeäär (EST)Nationaal Team Van Estland0:03:29
10ITAAngelo Furlan (ITA)Christina Watches - Onfonezt
11SWEJonas Ahlstrand (SWE)Cykelcity.se0:04:17
12LATAleksejs Saramotins (LAT)Cofidiszt
13DENRené Jørgensen (DEN)Christina Watches - Onfonezt
14NZLJack Bauer (NZL)Endura Racingzt
15SWELinus Dahlberg (SWE)Nationaal Team Van Zweden0:05:42
16ESTMart Ojavee (EST)Ckt - Tmit - Champion Systemzt
17ITAAristide Ratti (ITA)Team DSLzt
18FINSami Tiainen (FIN)Nationaal Team Van Finlandzt
19ESTSilver Schultz (EST)EC Saint-Etienne Loirezt
20ESTAlo Jakin (EST)Nationaal Team Van Estlandzt
21ESTMartin Puusepp (EST)Guidon Chalettoiszt
22FRARémi Cusin (FRA)Cofidiszt
23ESTErki Pütsep (EST)Alpha Baltic - UnityMarathons.com0:05:52
24FRAAlexandre Blain (FRA)Endura Racing0:06:50
25LATAndzs Flaksis (LAT)Nationaal Team Van Letlandzt
26FINPaavo Paajanen (FIN)Nationaal Team Van Finland0:06:53
27BLRAlexei Tsikhanau (BLR)Nationaal Team Van Wit-Ruslandzt
28COLDiego Alejandro Tamayo Martinez (COL)Team DSLzt
29LATToms Skujins (LAT)VC La Pomme Marseillezt
30BLRNikita Zharoven (BLR)Nationaal Team Van Wit-Ruslandzt
31LATIndulis Bekmanis (LAT)Nationaal Team Van Letlandzt
32DENGuytan Lilholt (DEN)Christina Watches - Onfonezt
33ESTJoonas Jõgi (EST)Nationaal Team Van Estlandzt
34FRARudy Lesschaeve (FRA)Differdange - Magic Sportfoot.dezt
35LATViesturs Luksevics (LAT)Alpha Baltic - UnityMarathons.comzt
36SWEAlexander Wetterhall (SWE)Endura Racingzt
37COLJuan Sebastian Tamayo Martinez (COL)Team DSLzt
38GERFrank Dressler Lehnhof (GER)Differdange - Magic Sportfoot.dezt
39DENMarc Hester Hansen (DEN)Christina Watches - Onfonezt
40SWELucas Persson (SWE)Geox Fuji Test Teamzt
41AUSJohn Jack Anderson (AUS)Endura Racingzt
42ESPIker Camano Ortuzari (ESP)Endura Racingzt
43DENMichael Rasmussen (DEN)Christina Watches - Onfonezt
44LATIvars Prokofjevs (LAT)Nationaal Team Van Letland0:07:09
45POLPawel Kister (POL)Nationaal Team Van Polen0:07:11
46ESTCaspar Austa (EST)Nationaal Team Van Estlandzt
47POLKonrad Tomasiak (POL)Nationaal Team Van Polenzt
48FINJoonas Henttala (FIN)Nationaal Team Van Finlandzt
49LATEmils Liepins (LAT)Alpha Baltic - UnityMarathons.comzt
50SWEPhilip Lindau (SWE)Cykelcity.sezt
51ITAFausto Fognini (ITA)Team DSLzt
52FINMikko Paajanen (FIN)Nationaal Team Van Finlandzt
53SWEJesper Dahlström (SWE)Nationaal Team Van Zwedenzt
54BLRMikhail Besaha (BLR)Nationaal Team Van Wit-Ruslandzt
55RUSRoman Koltsov (RUS)Nationaal Team Van Ruslandzt
56RUSEvgeny Reshetko (RUS)Nationaal Team Van Ruslandzt
57SUIRoger Beuchat (SUI)Champion Systemzt
58SUIGuillaume Bourgeois (SUI)Champion Systemzt
59ESTAllan Oras (EST)Nationaal Team Van Estlandzt
60FRAYohan Bagot (FRA)Cofidiszt
61LUXCyrille Heymans (LUX)Differdange - Magic Sportfoot.dezt
62POLJaroslaw Kowalczyk (POL)Nationaal Team Van Polenzt
63GERPaul Voss (GER)Endura Racing0:10:32
64LATToms Flaksis (LAT)VC La Pomme Marseille0:11:31

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden