De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - GP Kranj - 2011 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - GP Kranj - 2011 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Slovenië

Uitslagen 2011

GP Kranj 2011

SloveniëSlovenië - 2 Juli 2011


GP Kranj - 2 Juli 2011


1ITASimone Ponzi (ITA)Liquigas - Cannondale04:14:57
2SLOLuka Mezgec (SLO)Savazt
3SLOBlaz Furdi (SLO)Adria Mobilzt
4SLOJure Kocjan (SLO)Team Type 1zt
5ARGAriel Maximiliano Richeze Araquistaín (ARG)d'Angelo Antenucci - Nippozt
6ITADavide Cimolai (ITA)Liquigas - Cannondale00:00:19
7RUSAlexei Tsatevitch (RUS)Itera - Katushazt
8CZETomás Danacík (CZE)PSK Whirlpool - Authorzt
9ITAAlberto Di Lorenzo (ITA)Meridiana - Kamen00:00:56
10SLOVladimir Kerkez (SLO)Savazt
11SLOMatic Strgar (SLO)Vorarlberg - Corrateczt
12SLOJan Polanc (SLO)Radenskazt
13SLOKlemen Stimulak (SLO)Radenskazt
14SLOMatej Gnezda (SLO)Adria Mobilzt
15ITAFausto Fognini (ITA)Team DSLzt
16SVKRobert Nagy (SVK)Dukla Trencín - Meridazt
17SLOAldo Ino Ilesic (SLO)Team Type 1zt
18SRBZsolt Dér (SRB)Centri Della Calzatura - Cavalierezt
19SLOAndi Bajc (SLO)Manisasporzt
20COLDiego Alejandro Tamayo Martinez (COL)Team DSLzt
21ITAFrancesco Bellotti (ITA)Liquigas - Cannondalezt
22HUNPéter Kusztor (HUN)Atlas Personal - BMCzt
23AUTRoman Gredler (AUT)Union - Raiffeisen - Tirolzt
24SRBEsad Hasanovic (SRB)Partizan Srbija - Powermovezt
25CRODeni Banicek (CRO)Loborika - Favoritzt
26BULVladimir Koev (BUL)Torquay Sheker Konya - Vivelozt
27HUNGergely Ivanics (HUN)zt
28RUSDimitry Ignatiev (RUS)Itera - Katusha00:01:30
29SVKPavol Polievka (SVK)Dukla Trencín - Meridazt
30RUSAlexander Prishpetniy (RUS)Itera - Katushazt
31SRBMarko Stankovic (SRB)zt
32ARGRoberto Antonio Richeze Araquistaín (ARG)Ora Hotelszt
33ITADanilo Andrenacci (ITA)d'Angelo Antenucci - Nippozt
34SLORobert Jenko (SLO)Radenskazt
35FRAMartial Ricci Poggi (FRA)Team DSLzt
36ITAHenry Frusto (ITA)d'Angelo Antenucci - Nippo00:01:45
37RUSPavel Kochetkov (RUS)Itera - Katusha00:01:53
38SLOMark Dzamastagic (SLO)Savazt
39SLONejc Bester (SLO)Savazt
40ITAManuel Fedele (ITA)d'Angelo Antenucci - Nippozt
41ITAEmanuele Bindi (ITA)Meridiana - Kamenzt
42ITAMauro Finetto (ITA)Liquigas - Cannondalezt
43AUSCameron Wurf (AUS)Liquigas - Cannondalezt
44CROIvan Sever (CRO)zt
45ITASimone Campagnaro (ITA)d'Angelo Antenucci - Nippozt
46HUNPéter Simon (HUN)Ora Hotelszt
47CRODarko Blazevic (CRO)Meridiana - Kamenzt
48RUSSergey Rudaskov (RUS)Itera - Katushazt
49HUNGábor Fejes (HUN)zt
50SLOTomaz Nose (SLO)Adria Mobilzt
51HUNRida Cador (HUN)Ora Hotelszt
52SLOJure Berk (SLO)Radenskazt
53SLOMitja Mahoric (SLO)Adria Mobilzt
54SLOAndrej Rajsp (SLO)Radenskazt
55ITATiziano Dall'Antonia (ITA)Liquigas - Cannondalezt
56ITAAlan Marangoni (ITA)Liquigas - Cannondalezt
57ITAMauro Da Dalto (ITA)Liquigas - Cannondalezt
58RUSDmitry Kosyakov (RUS)Itera - Katushazt
59AUTMarco Haller (AUT)Adria Mobilzt
60SLOBlaz Jarc (SLO)Adria Mobilzt
61SLODean Podgornik (SLO)Manisaspor00:02:18
62SRBJovan Zekavica (SRB)Partizan Srbija - Powermove00:02:26
63CRODarko Krivanj (CRO)zt
64AUTStefan Praxmarer (AUT)Union - Raiffeisen - Tirol00:02:44
65SLOPrimoz Segina (SLO)Adria Mobil00:02:58
66SVKMartin Slotta (SVK)zt
67CZEDavid Dvorsky (CZE)PSK Whirlpool - Author00:03:44
68CZEJakub Vecera (CZE)PSK Whirlpool - Authorzt
69ITAAristide Ratti (ITA)Team DSL00:03:56

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden