De site voor alle sporten

Menu
 

Wielrennen - Spaans Nationaal Kampioenschap - 2011

Keuze van een seizoen :

Spanje

Uitslagen Dames

Uitslagen Heren

Spaans Nationaal Kampioenschap - Uitslagen Heren 2011

SpanjeSpanje - Castellón - 23 Juni 2011 - 26 Juni 2011


Individuele Tijdrit - U23 Heren - 23 Juni 2011


1ESPMario González Salas (ESP)Cántabra0:31:19
2ESPIgor Merino Cortázar (ESP)Euskadi0:00:26
3ESPOmar Fraile Matarranz (ESP)Euskadi0:00:32
4ESPJesús Ezquerra Muela (ESP)Cántabra0:00:41
5ESPIllart Zuazubiskar Gallastegi (ESP)Euskadi0:00:47
6ESPRomán Osuna Montes (ESP)Andalucia - Caja Granada0:00:54
7ESPVíctor Martín Hernandez (ESP)Castilla Y Leon0:01:02
8ESPJuan Carlos Riutort Martinez (ESP)Illes Balears0:01:03
9ESPCristian Astals (ESP)Catalana0:01:04
10ESPFrancisco Javier Moreno Allue (ESP)Caja Rural Amateur0:01:07
11ESPRubén Fernández Andújar (ESP)Caja Rural Amateur0:01:16
12ESPRamón Domené Reyes (ESP)Androni Giocattoli0:01:18
13ESPFrancisco Clavijo Garcia (ESP)Andalucia0:01:28
14ESPJesús Herrero (ESP)Nationaal Team Van Spanje0:01:40
15ESPVíctor Holgado Gilete (ESP)Extremeñazt
16ESPFernando Grijalba Perez (ESP)Castilla Y Leon0:01:43
17ESPJordi Simón Casulleras (ESP)Caja Rural Amateur0:01:45
18ESPDavid Diañez Candon (ESP)Aragonesa0:01:55
19ESPSamuel Nicolas (ESP)Nationaal Team Van Spanje0:02:03
20ESPCristóbal Sánchez (ESP)Comunidad Valenciana0:02:07
21ESPJorge Arcas Peña (ESP)Aragonesa0:02:16
22ESPFrancisco Tomas Garcia Rodriguez (ESP)Caja Rural Amateur0:02:19
23ESPJuan Ignacio Pérez Martin (ESP)Castilla Y Leon0:02:22
24ESPAlbert Torres Barceló (ESP)Illes Balears0:02:28
25ESPMarcos Miguel (ESP)Extremeñazt
26ESPRaúl Martinez de Morentin Manzanares (ESP)Navarra0:02:38
27ESPJoaquim Lopez Torrella (ESP)Nationaal Team Van Spanje0:02:43
28ESPSergio Míguez Bello (ESP)Gallega0:02:44
29ESPDavid González Arribas (ESP)Madrileñazt
30ESPÓscar Hernández Martinez (ESP)Comunidad Valencianazt
31ESPBeñat Txoperena Matxikote (ESP)Caja Rural Amateur0:02:47
32ESPMiguel Antonio Abellán (ESP)Nationaal Team Van Spanje0:03:03
33ESPMiquel Rosselló (ESP)Illes Balears0:03:11
34ESPDavid Fernandez Domingo (ESP)Asturiana0:04:02
35ESPAlberto Ara (ESP)Aragonesa0:04:39
36ESPPablo Collado (ESP)Asturiana0:06:09
37ESPJuan Fernando Berbel (ESP)Asturiana0:06:44

Individuele Tijdrit - amateur Heren - 23 Juni 2011


1ESPJosé Belda Mira (ESP)Guerola Terra I Mar0:30:18
2ESPEloy Teruel Rovira (ESP)Nationaal Team Van Spanje0:00:24
3ESPJosé Antonio De Segovia Botella (ESP)Supermercados Froiz0:00:50
4ESPAser Estevez Cividanes (ESP)Nationaal Team Van Spanje0:01:00
5ESPSergio Mantecon Gutierrez (ESP)Nationaal Team Van Spanje0:01:09
6ESPFrancisco Jose Pacheco Torres (ESP)Nationaal Team Van Spanje0:01:19
7ESPDavid Muntaner Juaneda (ESP)Nationaal Team Van Spanje0:01:26
8ESPSergio Escobar Roure (ESP)Nationaal Team Van Spanje0:01:42
9ESPAsier Maeztu Billalabeitia (ESP)Nationaal Team Van Spanje0:02:06
10ESPJavier Chacón Quesada (ESP)KTM - Murcia0:02:16
11ESPJosep Betalu (ESP)Vitaldent Arán0:03:00
12ESPJosé Aguilar Vega (ESP)0:03:18
13ESPMarc Vilanova Marsa (ESP)Ajuntament de Tarragona0:03:42
14ESPSebastián Mora Vedri (ESP)Nationaal Team Van Spanje0:03:46
15ESPJosé Manuel Gutiérrez (ESP)Camargo Ferroat0:03:47
16ESPGuillermo Ferrer Garcia (ESP)Mutua Levante Cafema0:04:18
17ESPFrancisco Jose Rodriguez (ESP)Bicicletas Salchi0:05:34
18ESPGabriel Hernández (ESP)Benicassim-Fib0:05:45
19ESPRubén Sánchez (ESP)Orensano Cczt
20ESPDiego Rodriguez Campos (ESP)Frío Julymar0:05:51

Individuele Tijdrit Heren - 24 Juni 2011Individuele Tijdrit


1ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Rabobank0:56:43
2ESPNicolas Jonathan Castroviejo (ESP)Euskaltel - Euskadi0:01:01
3ESPJose Ivan Gutierrez Palacios (ESP)Movistar0:01:47
4ESPJesús Herrada Lopez (ESP)Movistar0:02:10
5ESPAlejandro Manuel Marque Porto (ESP)Onda0:02:32
6ESPGorka Izagirre Insausti (ESP)Euskaltel - Euskadi0:02:35
7ESPJesus Del Nero Montes (ESP)Team Netapp0:03:07
8ESPJesus Rosendo Prado (ESP)Andalucia - Caja Granada0:03:17
9ESPLluís Guillermo Mas Bonet (ESP)Burgos 2016 - Castilla y Leon0:03:19
10ESPVíctor Cabedo Carda (ESP)Orbea0:03:36
11ESPArturo Mora Ortiz (ESP)Caja Rural0:03:42
12ESPDavid Blanco Rodriguez (ESP)Geox - TMCzt
13ESPRicardo Garcia Ambroa (ESP)Orbea0:04:00
14ESPVicente David Bernabéu Armengol (ESP)Andalucia - Caja Granada0:04:56
15ESPJon Pardo Abarzuza (ESP)Onda0:05:08
16ESPDelio Fernandez Cruz (ESP)Onda0:05:17
17ESPAntonio Cabello Baena (ESP)Andalucia - Caja Granada0:06:22
18ESPRuben Martinez Hernandez (ESP)Caja Rural0:06:51
19ESPCarlos Verona Quintanilla (ESP)Burgos 2016 - Castilla y Leon0:07:16

Wegwedstrijd - U23 Heren - 25 Juni 2011


1ESPRomán Osuna Montes (ESP)Andalucia - Caja Granada3:05:17
2ESPVíctor Martín Hernandez (ESP)Castilla Y Leonzt
3ESPHaritz Orbe Urrutia (ESP)Nationaal Team Van Spanjezt
4ESPÁndrés Sánchez (ESP)Extremeñazt
5ESPDario Hernandez Illana (ESP)Caja Rural Amateurzt
6ESPAdrián López Garrido (ESP)Murciana0:00:06
7ESPAlbert Torres Barceló (ESP)Illes Balears0:00:40
8ESPFrancisco Tomas Garcia Rodriguez (ESP)Caja Rural Amateurzt
9ESPDavid Serrano (ESP)Aragonesazt
10ESPJordi Simón Casulleras (ESP)Caja Rural Amateurzt
11ESPCarlos Barbero Cuesta (ESP)Castilla Y Leonzt
12ESPÓscar Hernández Martinez (ESP)Comunidad Valencianazt
13ESPCristóbal Sánchez (ESP)Comunidad Valencianazt
14ESPJuan Ignacio Pérez Martin (ESP)Castilla Y Leonzt
15ESPDiego Rubio Hernandez (ESP)Castilla Y Leonzt
16ESPFrancisco Javier Moreno Allue (ESP)Caja Rural Amateurzt
17ESPFrancisco Tomas Garcia Rodriguez (ESP)Caja Rural Amateurzt
18ESPRubén Fernández Andújar (ESP)Caja Rural Amateurzt
19ESPManuel Cañaveras (ESP)Castilla La Manchazt
20ESPSergio Angulo (ESP)Castilla La Manchazt
21ESPJesús Alberto Rubio Arribas (ESP)Castilla La Manchazt
22ESPManuel Sola Arjona (ESP)Andaluciazt
23ESPDavid González Arribas (ESP)Madrileñazt
24ESPAdriá Moreno Sala (ESP)Catalanazt
25ESPSamuel Nicolas (ESP)Nationaal Team Van Spanjezt
26ESPJesús Herrero (ESP)Nationaal Team Van Spanjezt
27ESPMiguel Antonio Abellán (ESP)Nationaal Team Van Spanjezt
28ESPImanol Iza Carrizo (ESP)Vascazt
29ESPFrancisco Clavijo Garcia (ESP)Andaluciazt
30ESPOmar Fraile Matarranz (ESP)Euskadizt
31ESPVíctor Holgado Gilete (ESP)Extremeñazt
32ESPDavid Diañez Candon (ESP)Aragonesazt
33ESPSergio Ruiz (ESP)Vascazt
34ESPJesús Del Pino Corrochano (ESP)Caja Rural Amateurzt
35ESPJosé Alberto Nocete (ESP)Andaluciazt
36ESPJoaquim Lopez Torrella (ESP)Nationaal Team Van Spanjezt
37ESPAlbert Just (ESP)Aragonesazt
38ESPAntonio Pedrero Lopez (ESP)Catalanazt
39ESPJorge Arcas Peña (ESP)Aragonesa0:01:55
40ESPIgor Merino Cortázar (ESP)Euskadizt
41ESPJesús Ezquerra Muela (ESP)Cántabrazt
42ESPFrancesco Zurita Martinez (ESP)Catalana0:01:59
43ESPJuan Carlos Riutort Martinez (ESP)Illes Balearszt
44ESPDavid Santillana (ESP)Murcianazt
45ESPAdolfo Vicente (ESP)Gallegazt
46ESPSalvador Gonzálvez (ESP)Illes Balearszt
47ESPFernando Reche Manzano (ESP)Murcianazt
48ESPRaúl Medín (ESP)Gallegazt
49ESPAlvaro Martín (ESP)Extremeñazt
50ESPFrancisco Javier Cantero Gomez (ESP)Andaluciazt
51ESPVíctor Gil (ESP)Valencianazt
52ESPVíctor Iturat (ESP)Catalanazt
53ESPÁlvaro Hernández (ESP)Madrileñazt
54ESPVíctor Puertas (ESP)Madrileñazt
55ESPAdrian Sart (ESP)Valencianazt
56ESPSergio Rodríguez Reche (ESP)Navarrazt
57ESPRaúl Martinez de Morentin Manzanares (ESP)Navarrazt
58ESPRafael Márquez Raigon (ESP)Andaluciazt
59ESPJesús Cañas (ESP)Castilla La Manchazt
60ESPFernando Quintana (ESP)Extremeñazt
61ESPMarcos Miguel (ESP)Extremeñazt
62ESPSergio Benítez (ESP)Madrileñazt
63ESPLuis Alberto Martin (ESP)Castilla La Manchazt
64ESPAdán Fra (ESP)Gallegazt
65ESPJonathan Sousa (ESP)Gallegazt
66ESPMiquel Rosselló (ESP)Illes Balearszt
67ESPJaume Escoriguela (ESP)Catalanazt
68ESPAntonio Angulo Sampedro (ESP)Cántabrazt
69ESPJuan Carlos Ramírez Navarro (ESP)Andaluciazt
70ESPJosé María Rico (ESP)Valencianazt
71ESPRomán Sáez (ESP)Valencianazt
72ESPJesús Quintanilla Marquina (ESP)Castilla La Manchazt
73ESPMarcos Jurado Rodriguez (ESP)Castilla La Manchazt
74ESPJon Oria (ESP)Vascazt
75ESPIllart Zuazubiskar Gallastegi (ESP)Euskadizt
76ESPSergio Míguez Bello (ESP)Gallegazt
77ESPÁlvaro Martínez (ESP)Murcianazt
78ESPRubén Navas (ESP)Castilla Y Leonzt
79ESPAsier Sancho (ESP)Navarrazt
80ESPIbai Salas Zorrozua (ESP)Vascazt
81ESPEfrén Carazo Aguilera (ESP)Castilla Y Leonzt
82ESPRamón Domené Reyes (ESP)Androni Giocattolizt
83ESPCarlos Iscar (ESP)Castilla Y Leonzt

Wegrit Heren - 26 Juni 2011


1ESPJosé Joaquin Rojas Gil (ESP)Movistar05:01:25
2ESPKoldo Fernandez De Larrea (ESP)Euskaltel - Euskadi00:28
3ESPJesús Herrada Lopez (ESP)Movistarzt
4ESPAngel Madrazo Ruiz (ESP)Movistarzt
5ESPPablo Lastras Garcia (ESP)Movistarzt
6ESPJuan Antonio Flecha Giannoni (ESP)Team Ineoszt
7ESPLuis Pasamontes Rodriguez (ESP)Movistarzt
8ESPVíctor Cabedo Carda (ESP)Orbeazt
9ESPMarcos Garcia Fernandez (ESP)KTM - Murciazt
10ESPGorka Verdugo Marcotegui (ESP)Euskaltel - Euskadizt
11ESPBeñat Intxausti Elorriaga (ESP)Movistarzt
12ESPEgoi Martinez De Esteban (ESP)Euskaltel - Euskadizt
14ESPDavid Lopez Garcia (ESP)Movistarzt
15ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Rabobankzt
16ESPGorka Izagirre Insausti (ESP)Euskaltel - Euskadi00:33
17ESPFrancisco José Ventoso Alberdi (ESP)Movistar01:42
18ESPJesus Rosendo Prado (ESP)Andalucia - Caja Granadazt
19ESPRicardo Garcia Ambroa (ESP)Orbeazt
20ESPConstantino Zaballa Gutierrez (ESP)Miche - Guerciottizt
21ESPDelio Fernandez Cruz (ESP)Ondazt
22ESPJosé Herrada Lopez (ESP)Caja Ruralzt
23ESPAmets Txurruka Ansola (ESP)Euskaltel - Euskadizt
24ESPVicente David Bernabéu Armengol (ESP)Andalucia - Caja Granadazt
25ESPIban Velasco Murillo (ESP)Euskaltel - Euskadizt
26ESPDavid Arroyo Duran (ESP)Movistarzt
27ESPFrancisco Mancebo Perez (ESP)Realcyclist.comzt
28ESPAntonio Piedra Perez (ESP)Andalucia - Caja Granadazt
29ESPCarlos Sastre Candil (ESP)Geox - TMCzt
30ESPSergio Pardilla Bellón (ESP)Movistarzt
31ESPFrancisco Javier 'Patxi' Vila Errandonea (ESP)De Rosa - Ceramica Flaminia03:14
32ESPAlejandro Manuel Marque Porto (ESP)Ondazt
33ESPJosé Alberto Benitez Roman (ESP)Andalucia - Caja Granadazt
34ESPNoel Martín Infante (ESP)Orbeazt
35ESPAitor Perez Arrieta (ESP)Lampre - ISDzt
36ESPImanol Erviti Ollo (ESP)Movistarzt
37ESPJose Ivan Gutierrez Palacios (ESP)Movistarzt
38ESPRaul Alarcon Garcia (ESP)Barbot - Efapelzt
39ESPPascual Orengo Lopez (ESP)Burgos 2016 - Castilla y Leon05:09
40ESPCarlos Verona Quintanilla (ESP)Burgos 2016 - Castilla y Leonzt
41ESPLuis Angel Maté Mardones (ESP)Cofidiszt
42ESPJose Luis Roldan Carmona (ESP)Andalucia - Caja Granadazt
43ESPJavier Ramirez Abeja (ESP)Andalucia - Caja Granadazt
44ESPRuben Perez Moreno (ESP)Euskaltel - Euskadizt
45ESPDavid Blanco Rodriguez (ESP)Geox - TMCzt
46ESPPablo Urtasun Perez (ESP)Euskaltel - Euskadizt
47ESPAlan Perez Lezaun (ESP)Euskaltel - Euskadizt
48ESPAritz Etxebarria Etxebarria (ESP)Orbea08:09
49ESPEduardo Gonzalo Ramirez (ESP)VC La Pomme Marseillezt
50ESPFrancisco Javier Aramendia Llorente (ESP)Euskaltel - Euskadizt
51ESPDaniel Navarro García (ESP)Saxo Bank - Sungardzt
52ESPDaniel Sesma Sorbet (ESP)Euskaltel - Euskadizt
53ESPRuben Reig Conejero (ESP)Caja Ruralzt
54ESPPello Bilbao Lopez De Armentia (ESP)Euskaltel - Euskadizt
55ESPJesús Hernández Blázquez (ESP)Saxo Bank - Sungardzt
56ESPRafael Valls Ferri (ESP)Geox - TMCzt
57ESPFrancisco Manuel Anton Marin (ESP)Burgos 2016 - Castilla y Leonzt
58ESPAlberto Morras Fernandez (ESP)Ondazt
59ESPArturo Mora Ortiz (ESP)Caja Ruralzt
60ESPEnrique Sanz Unzue (ESP)Movistarzt
61ESPMikel Bizkarra Etxeguibel (ESP)Orbeazt
62ESPBenjamin Noval Gonzalez (ESP)Saxo Bank - Sungardzt
63ESPFrancisco Perez Sanchez (ESP)Movistarzt
13ESPCarlos Barredo Llamazales (ESP)Rabobankzt

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden