De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Ronde Van La Rioja - 2011 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Ronde Van La Rioja - 2011 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Spanje

Uitslagen 2011

Ronde Van La Rioja 2011

SpanjeSpanje - 24 April 2011


Ronde Van La Rioja - 24 April 2011


1ESPImanol Erviti Ollo (ESP)Movistar4:51:42
2COLJuan Pablo Suarez Suarez (COL)Une - Epmzt
3COLGiovanny Manuel Baez Alvarez (COL)Une - Epm0:00:02
4CRCAndrey Amador Bikkazakova (CRC)Movistar0:00:08
5ITADaniele Ratto (ITA)Geox - TMCzt
6ITAFabio Felline (ITA)Geox - TMCzt
7ESPJose Ivan Gutierrez Palacios (ESP)Movistarzt
8ESPSantiago Pérez Fernández (ESP)Barbot - Efapelzt
9PORFilipe Duarte Sousa Cardoso (POR)Barbot - Efapelzt
10PORSérgio Ferreira Sousa (POR)Barbot - Efapelzt
11ESPRicardo Garcia Ambroa (ESP)Orbeazt
12ESPPablo Lechuga Rodriguez (ESP)Andalucia - Caja Granadazt
13CHICarlos Ivan Oyarzun Guiñez (CHI)Movistarzt
14ESPDelio Fernandez Cruz (ESP)Ondazt
15ESPMarcos Garcia Fernandez (ESP)KTM - Murciazt
16ESPVíctor Cabedo Carda (ESP)Orbeazt
17ESPSalvador Guardiola Tora (ESP)KTM - Murciazt
18ESPJorge Azanza Soto (ESP)Euskaltel - Euskadizt
19ESPJosé Vicente Toribio Alcolea (ESP)Andalucia - Caja Granadazt
20URUFabricio Ferrari Barcelo (URU)Caja Ruralzt
21ESPAlejandro Manuel Marque Porto (ESP)Ondazt
22ESPJavier Moreno Bazan (ESP)Caja Ruralzt
23ESPAmets Txurruka Ansola (ESP)Euskaltel - Euskadizt
24ESPMikel Nieve Iturralde (ESP)Euskaltel - Euskadizt
25ESPDavid Gutierrez Gutierrez (ESP)Geox - TMC0:00:15
26COLWalter Fernando Pedraza Morales (COL)Une - Epm0:00:17
27COLCarlos Fernando Piamonte Rodriguez (COL)Une - Epmzt
28ESPJosé Herrada Lopez (ESP)Caja Rural0:00:20
29PORCésar Fonte (POR)Barbot - Efapel0:00:24
30ESPRaul Alarcon Garcia (ESP)Barbot - Efapel0:00:40
31ESPKoldo Fernandez De Larrea (ESP)Euskaltel - Euskadi0:01:25
32ESPFrancisco Javier Aramendia Llorente (ESP)Euskaltel - Euskadizt
33ESPRuben Perez Moreno (ESP)Euskaltel - Euskadizt
34COLJaime Alberto Castañeda Ortega (COL)Une - Epmzt
35ESPNoel Martín Infante (ESP)Orbeazt
36ESPJesus Rosendo Prado (ESP)Andalucia - Caja Granadazt
37ESPCarlos Verona Quintanilla (ESP)Burgos 2016 - Castilla y Leonzt
38ESPJavier Benitez Pomares (ESP)KTM - Murciazt
39ESPVíctor De La Parte Gonzalez (ESP)Caja Ruralzt
40RSAJacques Janse Van Rensburg (RSA)Burgos 2016 - Castilla y Leonzt
41PORRicardo Augusto Vilela Afonso (POR)Ondazt
42PORDavid Da Silva Livramento (POR)CC Tavirazt
43ESPJoaquin Sobrino Martinez (ESP)Caja Ruralzt
44ESPFrancisco Perez Sanchez (ESP)Movistarzt
45ESPFrancisco Javier Iriarte Garro (ESP)Movistarzt
46PORCelio Cristiano Sousa Alves (POR)Ondazt
47ESPAdrian Saez De Arregi Egurrola (ESP)Orbeazt
48ESPAntonio Piedra Perez (ESP)Andalucia - Caja Granadazt
49ESPJosé Antonio Carrasco Ramirez (ESP)KTM - Murciazt
50ESPOscar Garcia Casarrubios Pintor (ESP)KTM - Murciazt
51PORDaniel Eduardo Moreira Silva (POR)Ondazt
52ESPGuillermo Lana Baquedano (ESP)Caja Ruralzt
53ESPDavid Belda Garcia (ESP)Burgos 2016 - Castilla y Leonzt
54ESPJulian Sanchez Pimienta (ESP)Caja Ruralzt
55ESPJaume Rovira Pous (ESP)KTM - Murciazt
56ESPHéctor González Baeza (ESP)KTM - Murcia0:01:34
57ESPPascual Orengo Lopez (ESP)Burgos 2016 - Castilla y Leon0:03:15
58PORRicardo Jorge Correia Mestre (POR)CC Tavirazt
59ESPXabier Zabalo Imaz (ESP)Orbeazt
60PORAndré Fernando Martins Cardoso (POR)CC Tavirazt
61ESPJuan Javier Estrada Ruiz (ESP)Andalucia - Caja Granadazt
62ESPJavier Ramirez Abeja (ESP)Andalucia - Caja Granadazt
63ESPJon Aberasturi Izaga (ESP)Orbeazt
64ESPJuan Jose Cobo Acebo (ESP)Geox - TMCzt
65PORAntonio Felipe Amorim Oliveira (POR)Barbot - Efapelzt
66ESPGarikoitz Bravo Oiarbide (ESP)Caja Ruralzt
67COLEdward Stiver Ortiz Caro (COL)Une - Epmzt
68ESPEnrique Sanz Unzue (ESP)Movistarzt
69ESPAritz Bagües Kalparsoro (ESP)Orbeazt
70COLRafael Infantino Abreu (COL)Une - Epmzt
71COLFrancisco Jarley Colorado Hernandez (COL)Une - Epmzt
72PORHeldér Oliveira (POR)Onda0:04:12
73ESPJose Luis Cano Losa (ESP)Andalucia - Caja Granada0:04:30
74PORBruno Antonio Ferreira Pinto (POR)Barbot - Efapelzt
75ITAMatteo Pelucchi (ITA)Geox - TMC0:06:42
76ESPJon Pardo Abarzuza (ESP)Ondazt
77ESPArkaitz Duran Aroca (ESP)Geox - TMCzt
78GBRThomas Metcalfe (GBR)CC Tavirazt
79PORNelson Nuno Sequeria Vitorino (POR)CC Tavirazt
80ESPRuben Jimenez Ventosa (ESP)Burgos 2016 - Castilla y Leonzt
81ESPFrancisco Manuel Anton Marin (ESP)Burgos 2016 - Castilla y Leon0:07:54
82RSAChristopher Jennings (RSA)Burgos 2016 - Castilla y Leonzt
83ESPAritz Etxebarria Etxebarria (ESP)Orbeazt
84FRAPierre Cazaux (FRA)Euskaltel - Euskadizt
85PORSamuel José Rodrigues Caldeira (POR)CC Tavira0:10:44
86ESPOscar Grau Jorda (ESP)Burgos 2016 - Castilla y Leonzt
87ESPPablo Urtasun Perez (ESP)Euskaltel - Euskadizt
88PORJoão Mendonça Pereira (POR)CC Tavirazt
89PORLuis Filipe Albino Silva (POR)CC Tavirazt
90ESPJose Maria Alcaraz Franco (ESP)KTM - Murciazt
91PORCarlos Baltazar (POR)Barbot - Efapel0:17:06

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden