De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Ster Van Bessèges - 2011 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Ster Van Bessèges - 2011 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Frankrijk

Uitslagen 2011

Ster Van Bessèges 2011

FrankrijkFrankrijk - 2 Februari 2011 - 6 Februari 2011


Algemeen klassement - 6 Februari 2011


1FRAAnthony Ravard (FRA)AG2R - La Mondiale17:46:10
2ITAMarco Marcato (ITA)Vacansoleil - DCM0:00:07
3NEDJohnny Hoogerland (NED)Vacansoleil - DCMzt
4FRAPierrick Fedrigo (FRA)La Française des Jeux0:00:15
5FRAJérôme Coppel (FRA)Saur - Sojasun0:00:19
6FRACyril Gautier (FRA)Europcar0:00:20
7FRASteven Tronet (FRA)Roubaix Lille Metropole - Dalkiazt
8FRAMaxime Bouet (FRA)AG2R - La Mondialezt
9FRAArthur Vichot (FRA)La Française des Jeuxzt
10RUSVladimir Gusev (RUS)Team Katusha0:00:23
11ESTRein Taaramäe (EST)Cofidis0:00:26
12BELBjörn Leukemans (BEL)Vacansoleil - DCM0:00:28
13FRAStéphane Poulhies (FRA)Saur - Sojasun0:00:31
14RUSYury Trofimov (RUS)Team Katushazt
15BELStaf Scheirlinckx (BEL)Verandas Willems - Accent0:00:33
16RUSAlexander Porsev (RUS)Team Katusha0:00:35
17BELBert De Backer (BEL)Skil - Shimanozt
18FRAFabien Bacquet (FRA)Big Mat - Aubervilliers 93zt
19BELJarl Salomein (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercatorzt
20NEDRoy Curvers (NED)Skil - Shimanozt
21BELPieter Jacobs (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercatorzt
22FRARenaud Dion (FRA)Bretagne - Schullerzt
23FRACédric Pineau (FRA)La Française des Jeuxzt
24FRAAnthony Delaplace (FRA)Saur - Sojasunzt
25FRARomain Lemarchand (FRA)AG2R - La Mondialezt
26FRAArnaud Labbe (FRA)Cofidiszt
27FRAHubert Dupont (FRA)AG2R - La Mondialezt
28MDAAlexandr Pliuschin (MDA)Team Katusha0:00:38
29FRAJérémy Roy (FRA)La Française des Jeuxzt
30BELSteven Van Vooren (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercator0:00:39
31NEDDirk Bellemakers (NED)Landbouwkrediet0:00:41
32BELJames Vanlandshoot (BEL)Verandas Willems - Accentzt
33LTUEvaldas Siskevicius (LTU)VC La Pomme Marseillezt
34RUSAlexander Mironov (RUS)Team Katushazt
35NEDArnoud Van Groen (NED)Verandas Willems - Accentzt
36FRAArmindo Fonseca (FRA)Bretagne - Schullerzt
37FRAAlexandre Pichot (FRA)Europcarzt
38FRASébastien Minard (FRA)AG2R - La Mondialezt
39SUIMartin Elmiger (SUI)AG2R - La Mondialezt
40BELBert Scheirlinckx (BEL)Landbouwkredietzt
41BELSander Armée (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercatorzt
42FRAMickael Delage (FRA)La Française des Jeuxzt
43BELJohan Coenen (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercatorzt
44FRAKévin Lalouette (FRA)Roubaix Lille Metropole - Dalkiazt
45BELFrederik Veuchelen (BEL)Vacansoleil - DCMzt
46FRAThomas Voeckler (FRA)Europcarzt
47FRADimitri Le Boulch (FRA)Big Mat - Aubervilliers 93zt
48BELFrédéric Amorison (BEL)Landbouwkredietzt
49FRAJonathan Hivert (FRA)Saur - Sojasun0:01:03
50FRACyril Lemoine (FRA)Saur - Sojasun0:01:08
51FRAStéphane Bonsergent (FRA)Bretagne - Schuller0:01:18
52SUIRubens Bertogliati (SUI)Team Type 10:02:16
53RUSPavel Brutt (RUS)Team Katusha0:02:20
54FRALloyd Mondory (FRA)AG2R - La Mondiale0:03:40
55FRASamuel Dumoulin (FRA)Cofidis0:04:31
56FRAJustin Jules (FRA)VC La Pomme Marseille0:04:42
57SLOJure Kocjan (SLO)Team Type 10:04:46
58FRABenjamin Giraud (FRA)VC La Pomme Marseille0:04:52
59FRAMorgan Kneisky (FRA)Roubaix Lille Metropole - Dalkiazt
60BELBart Dockx (BEL)Landbouwkredietzt
61FRAThierry Hupond (FRA)Skil - Shimanozt
62FRAMathieu Halleguen (FRA)Bretagne - Schullerzt
63FRAJulien Guay (FRA)Roubaix Lille Metropole - Dalkiazt
64FRASylvain Calzati (FRA)Bretagne - Schullerzt
65FRAYohan Cauquil (FRA)VC La Pomme Marseillezt
66FRAKévin Réza (FRA)Europcar0:04:54
67FRALoïc Desriac (FRA)Roubaix Lille Metropole - Dalkia0:05:06
68FRAChristophe Riblon (FRA)AG2R - La Mondiale0:05:09
69FRAMatthieu Sprick (FRA)Skil - Shimano0:05:14
70FRAMaxime Mederel (FRA)Big Mat - Aubervilliers 93zt
71FRAJulien Antomarchi (FRA)VC La Pomme Marseillezt
72FRAJohan Mombaerts (FRA)Big Mat - Aubervilliers 93zt
73FRARomain Mathéou (FRA)Saur - Sojasun0:05:39
74FRAJohan Le Bon (FRA)Bretagne - Schuller0:07:21
75BELPieter Ghyllebert (BEL)An Post - Sean Kelly Team0:07:39
76FRAJulien Fouchard (FRA)Cofidis0:08:47
77FRALászló Bodrogi (FRA)Team Type 10:08:59
78RUSVladimir Isaychev (RUS)Team Katusha0:09:24
79FRARémi Cusin (FRA)Cofidis0:10:15
80RUSArkimedes Arguelyes Rodriges (RUS)Team Katushazt
81FRAMathieu Drujon (FRA)Big Mat - Aubervilliers 930:10:19
82FRAJimmy Engoulvent (FRA)Saur - Sojasun0:10:20
83NEDBobbie Traksel (NED)Landbouwkrediet0:10:26
84BELSteven Caethoven (BEL)Verandas Willems - Accentzt
85NEDLieuwe Westra (NED)Vacansoleil - DCMzt
86ITADaniele Callegarin (ITA)Team Type 1zt
87FRATony Hurel (FRA)Europcarzt
88USAKiel Reijnen (USA)Team Type 1zt
89BELStijn Joseph (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercatorzt
90FRASaïd Haddou (FRA)Europcar0:10:38
91FRANicolas Vogondy (FRA)Cofidis0:12:37
92BELStijn Devolder (BEL)Vacansoleil - DCM0:12:47
93BELDries Hollanders (BEL)An Post - Sean Kelly Team0:14:18
94BELRob Goris (BEL)Verandas Willems - Accent0:14:37
95BELDominique Cornu (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercator0:15:49
96BELSven Jodts (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercator0:16:50
97SLOAldo Ino Ilesic (SLO)Team Type 10:18:28
98LATToms Skujins (LAT)VC La Pomme Marseille0:18:33
99LTUAidis Kruopis (LTU)Landbouwkrediet0:19:13
100FRAAnthony Colin (FRA)Roubaix Lille Metropole - Dalkia0:20:44
101FRABenoît Vaugrenard (FRA)La Française des Jeux0:21:01
102BELGianni Meersman (BEL)La Française des Jeux0:24:24
103NEDBram Schmitz (NED)Verandas Willems - Accent0:27:24
104LTUDarijus Dzervus (LTU)An Post - Sean Kelly Team0:29:14

Etappe 1 - Beaucaire - Bellegarde 153.1km - 2 Februari 2011Sprint


1BLRYauheni Hutarovich (BLR)La Française des Jeux3:32:23
2FRAAnthony Ravard (FRA)AG2R - La Mondialezt
3BELBjörn Leukemans (BEL)Vacansoleil - DCMzt
4FRACédric Pineau (FRA)La Française des Jeuxzt
5FRASaïd Haddou (FRA)Europcarzt
6LTUEvaldas Siskevicius (LTU)VC La Pomme Marseillezt
7NEDStefan Van Dijk (NED)Verandas Willems - Accentzt
8FRACyril Lemoine (FRA)Saur - Sojasunzt
9FRAStéphane Poulhies (FRA)Saur - Sojasunzt
10BELJarl Salomein (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercatorzt
11FRASébastien Chavanel (FRA)Europcarzt
12BELPieter Jacobs (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercatorzt
13BELStaf Scheirlinckx (BEL)Verandas Willems - Accentzt
14RUSAlexander Porsev (RUS)Team Katushazt
15BELJames Vanlandshoot (BEL)Verandas Willems - Accentzt
16BELStijn Devolder (BEL)Vacansoleil - DCMzt
17LTUAidis Kruopis (LTU)Landbouwkredietzt
18NEDArnoud Van Groen (NED)Verandas Willems - Accentzt
19FRACyril Gautier (FRA)Europcarzt
20LATToms Skujins (LAT)VC La Pomme Marseillezt
21NEDDirk Bellemakers (NED)Landbouwkredietzt
22FRAMathieu Drujon (FRA)Big Mat - Aubervilliers 93zt
23SLOAldo Ino Ilesic (SLO)Team Type 1zt
24NEDJohnny Hoogerland (NED)Vacansoleil - DCMzt
25FRAGuillaume Blot (FRA)Bretagne - Schullerzt

Etappe 2 - Nimes - Saint-Ambroix 149.4km - 3 Februari 2011Sprint


1FRALloyd Mondory (FRA)AG2R - La Mondiale4:03:38
2FRAAnthony Ravard (FRA)AG2R - La Mondialezt
3SLOAldo Ino Ilesic (SLO)Team Type 1zt
4FRAStéphane Poulhies (FRA)Saur - Sojasunzt
5ITAMarco Marcato (ITA)Vacansoleil - DCMzt
6FRABenjamin Giraud (FRA)VC La Pomme Marseillezt
7BELBert De Backer (BEL)Skil - Shimanozt
8BELBjörn Leukemans (BEL)Vacansoleil - DCMzt
9SLOJure Kocjan (SLO)Team Type 1zt
10NEDBobbie Traksel (NED)Landbouwkredietzt
11FRAAnthony Delaplace (FRA)Saur - Sojasunzt
12FRASamuel Dumoulin (FRA)Cofidiszt
13NEDArnoud Van Groen (NED)Verandas Willems - Accentzt
14NEDRoy Curvers (NED)Skil - Shimanozt
15FRAMorgan Kneisky (FRA)Roubaix Lille Metropole - Dalkiazt
16LTUEvaldas Siskevicius (LTU)VC La Pomme Marseillezt
17FRAJustin Jules (FRA)VC La Pomme Marseillezt
18BELJarl Salomein (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercatorzt
19RUSAlexander Porsev (RUS)Team Katushazt
20FRAFabien Bacquet (FRA)Big Mat - Aubervilliers 93zt
21FRASaïd Haddou (FRA)Europcarzt
22FRAMathieu Drujon (FRA)Big Mat - Aubervilliers 93zt
23NEDDirk Bellemakers (NED)Landbouwkredietzt
24NEDJohnny Hoogerland (NED)Vacansoleil - DCMzt
25FRASteven Tronet (FRA)Roubaix Lille Metropole - Dalkiazt

Etappe 3 - Saint-Victor-la-Coste-Laudun - L'Ardoise 152.5km - 4 Februari 2011Sprint


1FRASamuel Dumoulin (FRA)Cofidis3:27:20
2NEDJohnny Hoogerland (NED)Vacansoleil - DCMzt
3ITAMarco Marcato (ITA)Vacansoleil - DCMzt
4FRACyril Gautier (FRA)Europcarzt
5FRASteven Tronet (FRA)Roubaix Lille Metropole - Dalkiazt
6FRAPierrick Fedrigo (FRA)La Française des Jeuxzt
7FRAAnthony Ravard (FRA)AG2R - La Mondialezt
8FRAMaxime Bouet (FRA)AG2R - La Mondialezt
9FRAJérôme Coppel (FRA)Saur - Sojasunzt
10FRAArthur Vichot (FRA)La Française des Jeuxzt
11ESTRein Taaramäe (EST)Cofidis0:00:06
12RUSVladimir Gusev (RUS)Team Katushazt
13RUSYury Trofimov (RUS)Team Katusha0:00:11
14FRAJohan Le Bon (FRA)Bretagne - Schullerzt
15FRAMathieu Drujon (FRA)Big Mat - Aubervilliers 930:00:14
16SLOJure Kocjan (SLO)Team Type 10:00:15
17FRAJimmy Engoulvent (FRA)Saur - Sojasunzt
18FRAJustin Jules (FRA)VC La Pomme Marseillezt
19BELPieter Jacobs (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercatorzt
20BELBjörn Leukemans (BEL)Vacansoleil - DCMzt
21BLRYauheni Hutarovich (BLR)La Française des Jeuxzt
22FRAArnaud Coyot (FRA)Saur - Sojasunzt
23FRACédric Pineau (FRA)La Française des Jeuxzt
24NEDRoy Curvers (NED)Skil - Shimanozt
25FRARenaud Dion (FRA)Bretagne - Schullerzt

Etappe 4 - Alès - Alès 152.4km - 5 Februari 2011Sprint


1FRAStéphane Poulhies (FRA)Saur - Sojasun3:36:41
2ITAMarco Marcato (ITA)Vacansoleil - DCMzt
3FRAJustin Jules (FRA)VC La Pomme Marseillezt
4BLRYauheni Hutarovich (BLR)La Française des Jeuxzt
5FRABenjamin Giraud (FRA)VC La Pomme Marseillezt
6FRASamuel Dumoulin (FRA)Cofidiszt
7BELBjörn Leukemans (BEL)Vacansoleil - DCMzt
8FRAFabien Bacquet (FRA)Big Mat - Aubervilliers 93zt
9SLOJure Kocjan (SLO)Team Type 1zt
10BELJames Vanlandshoot (BEL)Verandas Willems - Accentzt
11NEDRoy Curvers (NED)Skil - Shimanozt
12FRACyril Gautier (FRA)Europcarzt
13RUSAlexander Porsev (RUS)Team Katushazt
14FRAMorgan Kneisky (FRA)Roubaix Lille Metropole - Dalkiazt
15FRAArthur Vichot (FRA)La Française des Jeuxzt
16NEDJohnny Hoogerland (NED)Vacansoleil - DCMzt
17FRAAnthony Ravard (FRA)AG2R - La Mondialezt
18BELBert De Backer (BEL)Skil - Shimanozt
19FRARomain Lemarchand (FRA)AG2R - La Mondialezt
20RUSVladimir Gusev (RUS)Team Katushazt
21FRASteven Tronet (FRA)Roubaix Lille Metropole - Dalkiazt
22BELStaf Scheirlinckx (BEL)Verandas Willems - Accentzt
23BELPieter Jacobs (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercatorzt
24FRASébastien Minard (FRA)AG2R - La Mondialezt
25FRAAlexandre Pichot (FRA)Europcarzt

Etappe 5 - Gagnières - Bessèges 145km - 6 Februari 2011Sprint


1FRASaïd Haddou (FRA)Europcar3:06:46
2BELSven Jodts (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercatorzt
3FRAAnthony Ravard (FRA)AG2R - La Mondialezt
4ITAMarco Marcato (ITA)Vacansoleil - DCMzt
5FRASamuel Dumoulin (FRA)Cofidiszt
6FRAStéphane Poulhies (FRA)Saur - Sojasunzt
7FRAFabien Bacquet (FRA)Big Mat - Aubervilliers 93zt
8SLOAldo Ino Ilesic (SLO)Team Type 1zt
9FRASteven Tronet (FRA)Roubaix Lille Metropole - Dalkiazt
10RUSAlexander Porsev (RUS)Team Katushazt
11FRABenjamin Giraud (FRA)VC La Pomme Marseillezt
12LTUAidis Kruopis (LTU)Landbouwkredietzt
13FRAJustin Jules (FRA)VC La Pomme Marseillezt
14BELBert De Backer (BEL)Skil - Shimanozt
15FRARomain Mathéou (FRA)Saur - Sojasunzt
16BELSteven Caethoven (BEL)Verandas Willems - Accentzt
17FRAMathieu Drujon (FRA)Big Mat - Aubervilliers 93zt
18FRACyril Gautier (FRA)Europcarzt
19NEDRoy Curvers (NED)Skil - Shimanozt
20BELBjörn Leukemans (BEL)Vacansoleil - DCMzt
21RUSVladimir Isaychev (RUS)Team Katushazt
22FRAArthur Vichot (FRA)La Française des Jeuxzt
23BELJarl Salomein (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercatorzt
24FRAAlexandre Pichot (FRA)Europcarzt
25FRAMaxime Bouet (FRA)AG2R - La Mondialezt

Persbericht

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden