De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Memorial Franck Vandenbroucke - 2011 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Memorial Franck Vandenbroucke - 2011 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

België

Uitslagen 2011

Memorial Franck Vandenbroucke 2011

BelgiëBelgië - 4 Oktober 2011


Memorial Franck Vandenbroucke - 4 Oktober 2011


1GERRüdiger Selig (GER)Leopard - Trek4:21:35
2AUSBaden Cooke (AUS)Saxo Bank - Sungardzt
3FRAAdrien Petit (FRA)Cofidiszt
4ITADavide Viganò (ITA)Leopard - Trekzt
5GERRoger Kluge (GER)Skil - Shimanozt
6BELBen Hermans (BEL)Radio Shackzt
7BELGreg Van Avermaet (BEL)BMC Racing Teamzt
8LATAleksejs Saramotins (LAT)Cofidiszt
9BELThomas Vernaeckt (BEL)Verandas Willems - Accentzt
10FRAJimmy Engoulvent (FRA)Saur - Sojasunzt
11BELMichaël Van Staeyen (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercatorzt
12NEDBram Tankink (NED)Rabobankzt
13USATaylor Phinney (USA)BMC Racing Teamzt
14BELJonas van Genechten (BEL)Wallonie Bruxelles - Crédit Agricole0:00:03
15BELDavy Commeyne (BEL)Landbouwkredietzt
16BELMaarten Wynants (BEL)Rabobankzt
17UKRYuriy Krivtsov (UKR)AG2R - La Mondialezt
18FRASylvain Chavanel (FRA)Quick Stepzt
19NEDRoy Curvers (NED)Skil - Shimanozt
20GEREric Baumann (GER)Team Netappzt
21FRAChristophe Laborie (FRA)Saur - Sojasunzt
22POLMichal Kwiatkowski (POL)Radio Shack0:00:07
23BELDries Devenyns (BEL)Quick Stepzt
24BELTom Dernies (BEL)Lotto - Bodysol - Pôle Continental Wallonzt
25FRASaïd Haddou (FRA)Europcarzt
26BELGorik Gardeyn (BEL)Vacansoleil - DCMzt
27BELEdwig Cammaerts (BEL)Landbouwkredietzt
28ITAMarcello Pavarin (ITA)Vacansoleil - DCMzt
29BELJeroen Lepla (BEL)Jong Vlaanderen - Bauknechtzt
30BELBert De Waele (BEL)Landbouwkredietzt
31BELLaurens De Vreese (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercator0:00:11
32RUSEvgeny Shalunov (RUS)Radio Shackzt
33FRAArnaud Gérard (FRA)La Française des Jeuxzt
34FRAAnthony Ravard (FRA)AG2R - La Mondiale0:00:14
35BELSébastien Delfosse (BEL)Landbouwkredietzt
36FRAMaxime Daniel (FRA)Sojasun Espoir - AC Noyal-Châtillonzt
37POLJaroslaw Marycz (POL)Saxo Bank - Sungardzt
38BELDieter Cappelle (BEL)Verandas Willems - Accentzt
39FRAAxel Domont (FRA)Chambéry Cyclisme Formationzt
40GERJohannes Fröhlinger (GER)Skil - Shimanozt
41NEDMaarten Tjallingii (NED)Rabobankzt
42FRASébastien Chavanel (FRA)Europcarzt
43BELNico Sijmens (BEL)Cofidiszt
44BELZico Waeytens (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercator0:00:19
45FRADavid Boucher (FRA)Omega Pharma - Lottozt
46FRAMathieu Teychenne-Coutet (FRA)Chambéry Cyclisme Formationzt
47NEDRobin Chaigneau (NED)Skil - Shimanozt
48PORManuel Antonio Cardoso Leal (POR)Radio Shack0:00:26
49BELKevin Van Impe (BEL)Quick Stepzt
50BELEvert Verbist (BEL)Verandas Willems - Accentzt
51BELSven Van Den Houte (BEL)Verandas Willems - Accentzt
52CANDavid Veilleux (CAN)Europcarzt
53FRAArnaud Courteille (FRA)La Française des Jeux0:00:30
54FRARony Martias (FRA)Saur - Sojasunzt
55BELJulien Vermote (BEL)Quick Stepzt
56GERAndreas Schillinger (GER)Team Netappzt
57BELGaëtan Bille (BEL)Wallonie Bruxelles - Crédit Agricolezt
58BELKlaas Lodewyck (BEL)Omega Pharma - Lottozt
59BELPieter Jacobs (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercatorzt
60BELGert Dockx (BEL)Omega Pharma - Lottozt
61FINJussi Veikkanen (FIN)Omega Pharma - Lottozt
62NEDJetse Bol (NED)Rabobankzt
63AUSWesley Sulzberger (AUS)La Française des Jeuxzt
64FRARomain Lemarchand (FRA)AG2R - La Mondialezt
65FRACyril Gautier (FRA)Europcarzt
66GERSimon Geschke (GER)Skil - Shimanozt
67FRAAlexandre Pichot (FRA)Europcarzt
68BELJonathan Dufrasne (BEL)Wallonie Bruxelles - Crédit Agricole0:00:42
69SUIMichael Schär (SUI)BMC Racing Team0:00:45
70NEDReinier Honig (NED)Landbouwkrediet0:00:46
71BELRomain Zingle (BEL)Cofidis0:00:49
72BELMaxime Monfort (BEL)Leopard - Trek0:00:59
73FRAArthur Vichot (FRA)La Française des Jeux0:01:00
74DENAndré Steensen (DEN)Saxo Bank - Sungard0:01:02
75NEDJoost Van Leijen (NED)Vacansoleil - DCM0:01:04
76DENKasper Klostergård Larsen (DEN)Saxo Bank - Sungard0:01:14
77BELJens Keukeleire (BEL)Cofidis0:01:25
78ITAAlessandro Ballan (ITA)BMC Racing Team0:01:43
79FRAArnaud Labbe (FRA)Cofidis0:02:07
80GERMarcus Burghardt (GER)BMC Racing Team0:02:11
81FRATony Hurel (FRA)Europcar0:02:42
82FRADamien Gaudin (FRA)Europcar0:02:44
83AUSMitchell Docker (AUS)Skil - Shimano0:05:59
84BELFrancesco Van Coppernolle (BEL)Jong Vlaanderen - Bauknechtzt
85BELWillem Wauters (BEL)Vacansoleil - DCM0:06:03
86NEDKenny Van Hummel (NED)Skil - Shimanozt
87ITAIvan Santaromita (ITA)BMC Racing Teamzt
88BELChristophe Prémont (BEL)Wallonie Bruxelles - Crédit Agricolezt
89BELOlivier Pardini (BEL)Wallonie Bruxelles - Crédit Agricole0:06:16
90BELSibrecht Pieters (BEL)Jong Vlaanderen - Bauknechtzt
91BELLaurent Evrard (BEL)Lotto - Bodysol - Pôle Continental Wallonzt
92BELFrederique Robert (BEL)Quick Step0:06:22

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden