De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Ronde Van Normandië - 2011 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Ronde Van Normandië - 2011 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Frankrijk

Uitslagen 2011

Ronde Van Normandië 2011

FrankrijkFrankrijk - 21 Maart 2011 - 27 Maart 2011


Algemeen klassement - 27 Maart 2011


1FRAAlexandre Blain (FRA)Endura Racing23:39:00
2FRAMathieu Simon (FRA)CC Nogent-Sur-Oise23:39:05
3NEDWesley Kreder (NED)Rabobank Continental Teamzt
4POLTomasz Olejnick (POL)23:39:13
5GBRLuke Rowe (GBR)Nationaal Team Van Groot-Brittanniëzt
6FRAJean-Marc Bideau (FRA)Bretagne - Schuller23:39:15
7FRAMathieu Halleguen (FRA)Bretagne - Schuller23:39:16
8BELTosh Van Der Sande (BEL)Omega Pharma-Lotto-Davo23:39:17
9NZLJack Bauer (NZL)Endura Racing23:39:18
10DENThomas Vedel Kvist (DEN)Glud & Marstrand - Lrø Rådgivningzt
11NORStian Remme (NOR)Joker - Merida23:39:19
12FRALaurent Pichon (FRA)Bretagne - Schuller23:39:20
13GERChristoph Pfingsten (GER)De Rijke23:39:22
14NEDRamon Sinkeldam (NED)Rabobank Continental Team23:39:25
15BELJonas van Genechten (BEL)Wallonie Bruxelles - Crédit Agricole23:39:26
16NEDSander Oostlander (NED)Skil - Shimano23:39:28
17FRAFabien Bacquet (FRA)Big Mat - Aubervilliers 93zt
18DENTroels Rønning Vinther (DEN)Glud & Marstrand - Lrø Rådgivning23:39:30
19NEDTom Dumoulin (NED)Rabobank Continental Team23:39:34
20FRANicolas Bazin (FRA)Big Mat - Aubervilliers 9323:39:37
21NORFrederik Wilmann (NOR)Joker - Merida23:39:38
22FRANiels Brouzes (FRA)Roubaix Lille Metropole - Dalkia23:39:39
23FRABenoît Sinner (FRA)23:39:40
24NEDRené Hooghiemster (NED)Ubbink - Koga23:39:41
25BELGilles Devillers (BEL)Wallonie Bruxelles - Crédit Agricolezt
26FRARonan Racault (FRA)Big Mat - Aubervilliers 93zt
27GBRKristian House (GBR)Rapha Condor - Sharp23:39:42
28RUSDmitry Kosyakov (RUS)Itera - Katushazt
29NEDBob Schoonbroodt (NED)De Rijke23:39:43
30GBRJonathan Tiernan-Locke (GBR)Rapha Condor - Sharp23:39:44
31RUSSergey Firsanov (RUS)Itera - Katusha23:39:46
32FRABenoit Jarrier (FRA)Véranda Rideau 7223:39:49
33BELBenjamin Verraes (BEL)Jong Vlaanderen - Bauknecht23:39:50
34FRAArnaud Démare (FRA)CC Nogent-Sur-Oisezt
35POLMickael Olejnik (POL)23:39:51
36SWEJohan Lindgren (SWE)Cykelcity.sezt
37BELTimothy Dupont (BEL)Jong Vlaanderen - Bauknechtzt
38BELGaëtan Bille (BEL)Wallonie Bruxelles - Crédit Agricole23:39:52
39FRACyrille Patoux (FRA)VC Rouen 76zt
40NEDJetse Bol (NED)Rabobank Continental Team23:39:55
41NEDMoreno Hofland (NED)Rabobank Continental Teamzt
42SWETobias Ludvigsson (SWE)Skil - Shimano23:39:56
43FRAQuentin Havé (FRA)Ussa Pavilly Barentin23:39:57
44SWEMichael Olsson (SWE)Cykelcity.se23:39:58
45FRAFranck Vermeulen (FRA)Véranda Rideau 7223:40:02
46RUSAndrey Solomennikov (RUS)Itera - Katusha23:40:04
47FRAJimmy Turgis (FRA)CC Nogent-Sur-Oise23:40:05
48NORVegard Stake Laengen (NOR)Joker - Merida23:40:08
49FRAGuillaume Malle (FRA)Véranda Rideau 7223:40:10
50BELStig Broeckx (BEL)23:40:11
51FRAAlexandre Gratiot (FRA)CC Nogent-Sur-Oisezt
52GERMarkus Fothen (GER)Nspzt
53NEDBarry Markus (NED)Rabobank Continental Team23:40:12
54NORLorents Ola Aasvold (NOR)Plussbank - Cervelo23:40:20
55FRAStéphane Rossetto (FRA)Nationaal Team Van Frankrijk23:40:26
56DENChristopher Juul-Jensen (DEN)Glud & Marstrand - Lrø Rådgivning23:40:54
57BELOlivier Pardini (BEL)Wallonie Bruxelles - Crédit Agricole23:41:39
58FRAJérémy Ortiz (FRA)Blois CAC 4123:41:54
59NOROystein Stake Laengen (NOR)Plussbank - Cervelo23:42:34
60GBRAndrew Fenn (GBR)An Post - Sean Kelly Team23:42:39
61BELWalt De Winter (BEL)Jong Vlaanderen - Bauknecht23:44:15
62RUSSergey Rudaskov (RUS)Itera - Katusha23:44:29
63GERMarkus Eichler (GER)Nsp23:44:43
64FRASébastien Harbonnier (FRA)Ile De France23:44:46
65BELPhilippe Legrand (BEL)Wallonie Bruxelles - Crédit Agricole23:44:54
66BELFabio Polazzi (BEL)Wallonie Bruxelles - Crédit Agricole23:45:29
67FRAFlorent Gougeard (FRA)23:45:45
68SWEJohan Landström (SWE)Cykelcity.se23:48:02
69BELKlaas Sys (BEL)VC Rouen 7623:48:05
70NAMDan Craven (NAM)Rapha Condor - Sharp23:48:54
71BELArthur Vanoverberghe (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercator23:49:38
72AUSZakkari Dempster (AUS)Rapha Condor - Sharp23:49:59
73AUSCasey Munro (AUS)Rapha Condor - Sharp23:50:20
74SWEAlexander Wetterhall (SWE)Endura Racing23:50:30
75BELThomas Sprengers (BEL)Omega Pharma-Lotto-Davo23:51:18
76GBRMark Christian (GBR)Nationaal Team Van Groot-Brittannië23:51:44
77BELNiels Van Dijck (BEL)Jong Vlaanderen - Bauknecht23:51:57
78NEDYoeri Havik (NED)De Rijke23:52:43
79GERBjörn Thurau (GER)Nsp23:53:08
80GBRErick Roswell (GBR)23:53:14
81NEDBouke Kuiper (NED)Ubbink - Koga23:54:11
82NEDSjoerd Kouwenhoven (NED)De Rijke23:55:31
83GERJacob Fiedler (GER)Nsp23:57:44
84GERTino Thömel (GER)Nsp23:58:14
85BELJeroen Lepla (BEL)Jong Vlaanderen - Bauknecht23:58:29
86FRAAlexandre Lemair (FRA)VC Rouen 7623:59:01
87FRADavid Boutville (FRA)VC Rouen 7623:59:07
88NEDWim Botman (NED)Ubbink - Koga24:01:56
89AUSJohn Jack Anderson (AUS)Endura Racing24:03:49
90NEDBart Van Haaren (NED)Ubbink - Koga24:03:51
91FRAJohan Le Bon (FRA)Bretagne - Schuller24:04:01
92NORBjørn Tore Nilsen Hoem (NOR)Plussbank - Cervelo24:04:06
93FRAGuillaume Blot (FRA)Bretagne - Schuller24:05:16
94FRAStéphane Bonsergent (FRA)Bretagne - Schuller24:05:26
95NEDWouter Wippert (NED)Omega Pharma-Lotto-Davo24:05:41
96FRAFlavien Dassonville (FRA)Big Mat - Aubervilliers 9324:06:52
97BELSteven De Neef (BEL)Jong Vlaanderen - Bauknecht24:07:28
98FRAKevin Denis (FRA)24:08:04
99GERRené Obst (GER)Nsp24:08:16
100BELMichiel Janssen (BEL)24:09:20
101FRAAlexis Bodiot (FRA)24:10:54
102NORSebastian Kvålsvoll (NOR)Plussbank - Cervelo24:11:44
103NORNiklas Akvik (NOR)Plussbank - Cervelo24:14:25
104DENKasper Linde Jorgensen (DEN)Glud & Marstrand - Lrø Rådgivning24:15:01
105DENDaniel Holm Foder (DEN)Glud & Marstrand - Lrø Rådgivning24:15:11
106BELStef Van Zummeren (BEL)24:15:38
107DENMichael Berling (DEN)Glud & Marstrand - Lrø Rådgivning24:30:05

Proloog - Mondeville - 4,8 km - 21 Maart 2011Individuele Tijdrit


1SWETobias Ludvigsson (SWE)Skil - Shimano0:06:05.38
2GBRLuke Rowe (GBR)Nationaal Team Van Groot-Brittannië0:00:00.49
3GBRMark Christian (GBR)Nationaal Team Van Groot-Brittannië0:00:02.09
4NEDSander Oostlander (NED)Skil - Shimano0:00:02.75
5FRAJohan Le Bon (FRA)Bretagne - Schuller0:00:02.78
6BELGaëtan Bille (BEL)Wallonie Bruxelles - Crédit Agricole0:00:02.84
7FRABenoit Jarrier (FRA)Véranda Rideau 720:00:04.91
8NZLJack Bauer (NZL)Endura Racing0:00:05.01
9NEDRamon Sinkeldam (NED)Rabobank Continental Team0:00:05.44
10BELBenjamin Verraes (BEL)Jong Vlaanderen - Bauknecht0:00:06.08
11NEDJetse Bol (NED)Rabobank Continental Team0:00:06.25
12FRAArnaud Démare (FRA)CC Nogent-Sur-Oise0:00:06.45
13NEDMoreno Hofland (NED)Rabobank Continental Team0:00:06.52
14SWEJohan Lindgren (SWE)Cykelcity.se0:00:06.88
15GBRErick Roswell (GBR)0:00:07.10
16NEDTom Dumoulin (NED)Rabobank Continental Team0:00:07.20
17GERChristoph Pfingsten (GER)De Rijke0:00:08.08
18FRADavid Boutville (FRA)VC Rouen 760:00:08.82
19FRAFrederic Bichot (FRA)Véranda Rideau 720:00:09.21
20BELJeroen Lepla (BEL)Jong Vlaanderen - Bauknecht0:00:09.69
21NEDRené Hooghiemster (NED)Ubbink - Koga0:00:10.03
22DENTroels Rønning Vinther (DEN)Glud & Marstrand - Lrø Rådgivning0:00:10.17
23RUSDmitry Kosyakov (RUS)Itera - Katusha0:00:10.43
24SWESébastien Balkc (SWE)zt
25FRAJérémy Ortiz (FRA)Blois CAC 410:00:11.71
26FRANicolas Bazin (FRA)Big Mat - Aubervilliers 930:00:12.20
27SWEJonas Ahlstrand (SWE)Cykelcity.se0:00:12.36
28FRACyrille Patoux (FRA)VC Rouen 760:00:12.39
29FRAFranck Vermeulen (FRA)Véranda Rideau 720:00:12.48
30SWEJohan Landström (SWE)Cykelcity.se0:00:12.78
31NORFrederik Wilmann (NOR)Joker - Merida0:00:12.82
32BELNicolas Vereecken (BEL)0:00:12.96
33FRALaurent Pichon (FRA)Bretagne - Schuller0:00:12.99
34GBRAndrew Fenn (GBR)An Post - Sean Kelly Team0:00:13.32
35BELZico Waeytens (BEL)Omega Pharma-Lotto-Davo0:00:13.98

Etappe 1 - Colombelles - Forges les Eaux - 198 km - 22 Maart 2011Ontsnapping


1DENThomas Vedel Kvist (DEN)Glud & Marstrand - Lrø Rådgivning5:04:06
2NEDTom Dumoulin (NED)Rabobank Continental Teamzt
3SWEAlexander Wetterhall (SWE)Endura Racingzt
4BELBenjamin Verraes (BEL)Jong Vlaanderen - Bauknecht0:00:11
5FRAGuillaume Blot (FRA)Bretagne - Schullerzt
6FRAAlexandre Blain (FRA)Endura Racingzt
7BELDries Depoorter (BEL)zt
8NEDRemco Te Brake (NED)De Rijkezt
9FRACyrille Patoux (FRA)VC Rouen 76zt
10FRAArnaud Démare (FRA)CC Nogent-Sur-Oisezt
11GBRLuke Rowe (GBR)Nationaal Team Van Groot-Brittanniëzt
12FRAFrederic Bichot (FRA)Véranda Rideau 72zt
13DENMichael Berling (DEN)Glud & Marstrand - Lrø Rådgivningzt
14GERMarkus Eichler (GER)Nspzt
15AUSZakkari Dempster (AUS)Rapha Condor - Sharpzt
16BELJonas van Genechten (BEL)Wallonie Bruxelles - Crédit Agricolezt
17BELStig Broeckx (BEL)zt
18GBRMark Christian (GBR)Nationaal Team Van Groot-Brittanniëzt
19NEDYoeri Havik (NED)De Rijkezt
20FRAMaxime Le Montagner (FRA)zt
21FRAStéphane Bonsergent (FRA)Bretagne - Schullerzt
22BELNicolas Vereecken (BEL)zt
23GBRAndrew Fenn (GBR)An Post - Sean Kelly Teamzt
24FRAFabien Bacquet (FRA)Big Mat - Aubervilliers 93zt
25FRAVictor Fobert (FRA)CC Nogent-Sur-Oisezt

Etappe 2 - Forges les Eaux - Grand-Couronne - 84 km - 23 Maart 2011Sprint


1FRAGuillaume Blot (FRA)Bretagne - Schuller1:43:17
2BELJonas van Genechten (BEL)Wallonie Bruxelles - Crédit Agricolezt
3GBRLuke Rowe (GBR)Nationaal Team Van Groot-Brittanniëzt
4BELTimothy Dupont (BEL)Jong Vlaanderen - Bauknechtzt
5FRAMaxime Le Montagner (FRA)zt
6FRAAlexandre Blain (FRA)Endura Racingzt
7FRAFabien Bacquet (FRA)Big Mat - Aubervilliers 93zt
8GBRGraham Briggs (GBR)Rapha Condor - Sharpzt
9NEDBarry Markus (NED)Rabobank Continental Teamzt
10NEDWesley Kreder (NED)Rabobank Continental Teamzt
11BELTosh Van Der Sande (BEL)Omega Pharma-Lotto-Davozt
12SWEJonas Ahlstrand (SWE)Cykelcity.sezt
13FRAChristopher De Souza (FRA)VC Rouen 76zt
14GERChristoph Pfingsten (GER)De Rijkezt
15NEDRené Hooghiemster (NED)Ubbink - Kogazt
16SWEAlexander Wetterhall (SWE)Endura Racingzt
17DENMichael Berling (DEN)Glud & Marstrand - Lrø Rådgivningzt
18DENThomas Vedel Kvist (DEN)Glud & Marstrand - Lrø Rådgivningzt
19BELGilles Devillers (BEL)Wallonie Bruxelles - Crédit Agricolezt
20FRARonan Racault (FRA)Big Mat - Aubervilliers 93zt
21POLTomasz Olejnick (POL)zt
22NZLJack Bauer (NZL)Endura Racingzt
23FRAFrederic Bichot (FRA)Véranda Rideau 72zt
24AUSZakkari Dempster (AUS)Rapha Condor - Sharpzt
25DENTroels Rønning Vinther (DEN)Glud & Marstrand - Lrø Rådgivningzt

Etappe 3 - Grand-Couronne - Elbeuf sur Seine - 72 km - 23 Maart 2011Sprint


1FRAFabien Bacquet (FRA)Big Mat - Aubervilliers 931:38:03
2FRACyrille Patoux (FRA)VC Rouen 76zt
3NEDBarry Markus (NED)Rabobank Continental Teamzt
4SWEJonas Ahlstrand (SWE)Cykelcity.sezt
5NEDYoeri Havik (NED)De Rijkezt
6BELBenjamin Verraes (BEL)Jong Vlaanderen - Bauknechtzt
7FRAAlexandre Blain (FRA)Endura Racingzt
8FRAGuillaume Blot (FRA)Bretagne - Schullerzt
9FRAStéphane Bonsergent (FRA)Bretagne - Schullerzt
10NEDRemco Te Brake (NED)De Rijkezt
11BELTimothy Dupont (BEL)Jong Vlaanderen - Bauknechtzt
12FRAChristopher De Souza (FRA)VC Rouen 76zt
13AUSZakkari Dempster (AUS)Rapha Condor - Sharpzt
14BELTosh Van Der Sande (BEL)Omega Pharma-Lotto-Davozt
15GERChristoph Pfingsten (GER)De Rijkezt
16GERTino Thömel (GER)Nspzt
17NEDJetse Bol (NED)Rabobank Continental Teamzt
18FRAArnaud Démare (FRA)CC Nogent-Sur-Oisezt
19GBRAndrew Fenn (GBR)An Post - Sean Kelly Teamzt
20SWESébastien Balkc (SWE)zt
21BELNicolas Vereecken (BEL)zt
22BELJonas van Genechten (BEL)Wallonie Bruxelles - Crédit Agricolezt
23GERJacob Fiedler (GER)Nspzt
24GBRGraham Briggs (GBR)Rapha Condor - Sharpzt
25FRABenoît Sinner (FRA)zt

Etappe 4 - Elbeuf sur Seine - Flers - 188 km - 24 Maart 2011Ontsnapping


1FRAJean-Marc Bideau (FRA)Bretagne - Schuller4:21:42
2FRAGuillaume Malle (FRA)Véranda Rideau 72zt
3BELJonas van Genechten (BEL)Wallonie Bruxelles - Crédit Agricole0:00:12
4FRAArnaud Démare (FRA)CC Nogent-Sur-Oisezt
5FRAFabien Bacquet (FRA)Big Mat - Aubervilliers 93zt
6FRACyrille Patoux (FRA)VC Rouen 76zt
7FRANiels Brouzes (FRA)Roubaix Lille Metropole - Dalkiazt
8BELTimothy Dupont (BEL)Jong Vlaanderen - Bauknechtzt
9GBRGraham Briggs (GBR)Rapha Condor - Sharpzt
10BELDries Depoorter (BEL)zt
11BELOlivier Pardini (BEL)Wallonie Bruxelles - Crédit Agricolezt
12FRAGuillaume Blot (FRA)Bretagne - Schullerzt
13FRABenoît Sinner (FRA)zt
14FRAFrederic Bichot (FRA)Véranda Rideau 72zt
15FRANicolas Bazin (FRA)Big Mat - Aubervilliers 93zt
16GBRLuke Rowe (GBR)Nationaal Team Van Groot-Brittanniëzt
17NEDWesley Kreder (NED)Rabobank Continental Teamzt
18SWEJohan Lindgren (SWE)Cykelcity.sezt
19NEDYoeri Havik (NED)De Rijkezt
20FRABenoit Jarrier (FRA)Véranda Rideau 72zt
21FRAChristopher De Souza (FRA)VC Rouen 76zt
22NEDJetse Bol (NED)Rabobank Continental Teamzt
23NZLJack Bauer (NZL)Endura Racingzt
24RUSAndrey Solomennikov (RUS)Itera - Katushazt
25BELTosh Van Der Sande (BEL)Omega Pharma-Lotto-Davozt

Etappe 5 - Domfront - Agon-Coutainville - 168 km - 25 Maart 2011Sprint


1FRAFabien Bacquet (FRA)Big Mat - Aubervilliers 933:51:56
2FRALaurent Pichon (FRA)Bretagne - Schullerzt
3GERTino Thömel (GER)Nspzt
4FRAArnaud Démare (FRA)CC Nogent-Sur-Oisezt
5BELTimothy Dupont (BEL)Jong Vlaanderen - Bauknechtzt
6FRACyrille Patoux (FRA)VC Rouen 76zt
7BELBenjamin Verraes (BEL)Jong Vlaanderen - Bauknechtzt
8BELDries Depoorter (BEL)zt
9SWEJohan Lindgren (SWE)Cykelcity.sezt
10BELJonas van Genechten (BEL)Wallonie Bruxelles - Crédit Agricolezt
11NEDBarry Markus (NED)Rabobank Continental Teamzt
12BELGilles Devillers (BEL)Wallonie Bruxelles - Crédit Agricolezt
13NEDRené Hooghiemster (NED)Ubbink - Kogazt
14FRANiels Brouzes (FRA)Roubaix Lille Metropole - Dalkiazt
15BELTosh Van Der Sande (BEL)Omega Pharma-Lotto-Davozt
16NEDWesley Kreder (NED)Rabobank Continental Teamzt
17DENThomas Vedel Kvist (DEN)Glud & Marstrand - Lrø Rådgivningzt
18GBRLuke Rowe (GBR)Nationaal Team Van Groot-Brittanniëzt
19FRAAlexandre Blain (FRA)Endura Racingzt
20SWETobias Ludvigsson (SWE)Skil - Shimanozt
21SWEMichael Olsson (SWE)Cykelcity.sezt
22GERChristoph Pfingsten (GER)De Rijkezt
23AUSZakkari Dempster (AUS)Rapha Condor - Sharpzt
24NEDTom Dumoulin (NED)Rabobank Continental Teamzt
25NZLJack Bauer (NZL)Endura Racingzt

Etappe 6 - Gouville sur Mer - Bagnoles de l'Orne - 172 km - 26 Maart 2011Ontsnapping


1FRAAlexandre Blain (FRA)Endura Racing03h54'27''
2FRAMathieu Simon (FRA)CC Nogent-Sur-Oisezt
3FRAMathieu Halleguen (FRA)Bretagne - Schullerzt
4RUSSergey Firsanov (RUS)Itera - Katushazt
5POLMickael Olejnik (POL)zt
6FRASébastien Harbonnier (FRA)Ile De Francezt
7BELTosh Van Der Sande (BEL)Omega Pharma-Lotto-Davozt
8NEDWesley Kreder (NED)Rabobank Continental Teamzt
9NORStian Remme (NOR)Joker - Meridazt
10POLTomasz Olejnick (POL)zt
11DENChristopher Juul-Jensen (DEN)Glud & Marstrand - Lrø Rådgivning03h54'31''
12BELFabio Polazzi (BEL)Wallonie Bruxelles - Crédit Agricole03h54'32''
13GBRJonathan Tiernan-Locke (GBR)Rapha Condor - Sharp03h54'34''
14FRAArnaud Démare (FRA)CC Nogent-Sur-Oise03h54'56''
15BELDries Depoorter (BEL)zt
16GBRGraham Briggs (GBR)Rapha Condor - Sharpzt
17NEDWouter Wippert (NED)Omega Pharma-Lotto-Davozt
18SWEJohan Lindgren (SWE)Cykelcity.sezt
19NEDRené Hooghiemster (NED)Ubbink - Kogazt
20BELBenjamin Verraes (BEL)Jong Vlaanderen - Bauknechtzt
21GBRLuke Rowe (GBR)Nationaal Team Van Groot-Brittanniëzt
22FRAJimmy Turgis (FRA)CC Nogent-Sur-Oisezt
23BELGilles Devillers (BEL)Wallonie Bruxelles - Crédit Agricolezt
24BELJonas van Genechten (BEL)Wallonie Bruxelles - Crédit Agricolezt
25NEDRamon Sinkeldam (NED)Rabobank Continental Teamzt

Etappe 7 - Bagnoles de l'Orne - Caen - 143 km - 27 Maart 2011Sprint


1GERTino Thömel (GER)Nsp2:58:52
2FRALaurent Pichon (FRA)Bretagne - Schullerzt
3NEDBarry Markus (NED)Rabobank Continental Teamzt
4BELTosh Van Der Sande (BEL)Omega Pharma-Lotto-Davozt
5GBRLuke Rowe (GBR)Nationaal Team Van Groot-Brittanniëzt
6FRAStéphane Bonsergent (FRA)Bretagne - Schullerzt
7NEDYoeri Havik (NED)De Rijkezt
8BELBenjamin Verraes (BEL)Jong Vlaanderen - Bauknechtzt
9BELTimothy Dupont (BEL)Jong Vlaanderen - Bauknechtzt
10FRARonan Racault (FRA)Big Mat - Aubervilliers 93zt
11FRAGuillaume Blot (FRA)Bretagne - Schullerzt
12FRAFabien Bacquet (FRA)Big Mat - Aubervilliers 93zt
13BELJonas van Genechten (BEL)Wallonie Bruxelles - Crédit Agricolezt
14FRACyrille Patoux (FRA)VC Rouen 76zt
15FRABenoît Sinner (FRA)zt
16BELStig Broeckx (BEL)zt
17FRAKevin Denis (FRA)zt
18FRAArnaud Démare (FRA)CC Nogent-Sur-Oisezt
19DENTroels Rønning Vinther (DEN)Glud & Marstrand - Lrø Rådgivningzt
20FRAAlexandre Lemair (FRA)VC Rouen 76zt
21DENKasper Linde Jorgensen (DEN)Glud & Marstrand - Lrø Rådgivningzt
22DENThomas Vedel Kvist (DEN)Glud & Marstrand - Lrø Rådgivningzt
23FRAMathieu Simon (FRA)CC Nogent-Sur-Oisezt
24NEDWesley Kreder (NED)Rabobank Continental Teamzt
25FRAAlexandre Blain (FRA)Endura Racingzt

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden