De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Ronde Van Murcia - 2011 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Ronde Van Murcia - 2011 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Spanje

Uitslagen 2011

Ronde Van Murcia 2011

SpanjeSpanje - 4 Maart 2011 - 6 Maart 2011


Algemeen klassement - 5 Maart 2011


1FRAJérôme Coppel (FRA)Saur - Sojasun0:00:11
2RUSDenis Menchov (RUS)Geox - TMC0:00:17
3NEDWout Poels (NED)Vacansoleil - DCM0:01:46
4COLFabio Andres Duarte Arevalo (COL)Geox - TMC0:01:47
5FRAAlexandre Geniez (FRA)Skil - Shimano0:02:04
6FRAFabrice Jeandesboz (FRA)Saur - Sojasun0:02:06
7ESPFrancisco Perez Sanchez (ESP)Movistar0:02:12
8ESPDavid Blanco Rodriguez (ESP)Geox - TMC0:02:21
9BLRVasil Kiryienka (BLR)Movistar0:02:22
10ESPJosé Herrada Lopez (ESP)Caja Rural0:02:28
11ESPRafael Valls Ferri (ESP)Geox - TMC0:02:41
12ESPDaniel Navarro García (ESP)Saxo Bank - Sungard0:02:51
13FRAGuillaume Levarlet (FRA)Saur - Sojasun0:02:53
14NORLars Petter Nordhaug (NOR)Team Ineos0:02:59
15ESPJavier Moreno Bazan (ESP)Caja Rural0:03:11
16ESPIker Camano Ortuzari (ESP)Endura Racing0:03:20
17FRAYannick Talabardon (FRA)Saur - Sojasun0:03:36
18POLMichal Golas (POL)Vacansoleil - DCM0:03:37
19ESPJordi Simón Casulleras (ESP)Caja Rural Amateur0:03:38
20USAThomas Danielson (USA)Garmin - Cervelo0:03:41
21ITADario David Cioni (ITA)Team Ineos0:03:44
22ESPMiguel Minguez Ayala (ESP)Euskaltel - Euskadi0:03:56
23ESTRené Mandri (EST)Endura Racing0:04:06
24ESPVicente David Bernabéu Armengol (ESP)Andalucia - Caja Granada0:04:14
25ITASanto Anza (ITA)Vacansoleil - DCMzt
26GBRCharles Wegelius (GBR)United Health Care Presented by Maxxis0:04:33
27ITAMirko Selvaggi (ITA)Vacansoleil - DCM0:04:37
28CHICarlos Ivan Oyarzun Guiñez (CHI)Movistar0:04:41
29USAPeter Stetina (USA)Garmin - Cervelo0:04:59
30NEDMaarten De Jonge (NED)Endura Racing0:05:14
31GERSimon Geschke (GER)Skil - Shimano0:05:19
32ESPMarcos Garcia Fernandez (ESP)KTM - Murcia0:05:26
33RUSSergey Firsanov (RUS)Itera - Katusha0:05:27
34ESPSamuel Nicolas (ESP)Nationaal Team Van Spanjezt
35ESPAdrian Palomares Villaplana (ESP)Andalucia - Caja Granada0:05:36
36NEDSteven Kruijswijk (NED)Rabobank0:05:42
37FRALudovic Turpin (FRA)Saur - Sojasun0:05:49
38ESPArkaitz Duran Aroca (ESP)Geox - TMC0:05:53
39NEDTom Jelte Slagter (NED)Rabobank0:06:05
40CANChristian Meier (CAN)United Health Care Presented by Maxxis0:06:09
41NEDMartijn Keizer (NED)Vacansoleil - DCM0:06:12
42ITAMorris Possoni (ITA)Team Ineos0:06:27
43SWEAlexander Wetterhall (SWE)Endura Racing0:06:29
44ESPSalvador Guardiola Tora (ESP)KTM - Murcia0:06:32
45ESPJaume Rovira Pous (ESP)KTM - Murcia0:06:37
47ESPJesús Hernández Blázquez (ESP)Saxo Bank - Sungard0:06:40
48ESPMikel Nieve Iturralde (ESP)Euskaltel - Euskadi0:06:47
49ESPJosé Alberto Benitez Roman (ESP)Andalucia - Caja Granada0:06:53
50ESPImanol Erviti Ollo (ESP)Movistar0:07:00
51ESPIñigo Cuesta Lopez De Castro (ESP)Caja Rural0:07:14
52ESPIgor Antón Hernandez (ESP)Euskaltel - Euskadi0:07:36
53UKRVolodymir Gustov (UKR)Saxo Bank - Sungard0:07:42
54ESPJavier Ramirez Abeja (ESP)Andalucia - Caja Granada0:07:47
55UKRRuslan Pidgornyy (UKR)Vacansoleil - DCM0:07:52
56ITAAlberto Ongarato (ITA)Vacansoleil - DCM0:07:58
57GBRDavid Clarke (GBR)Endura Racing0:08:01
58IRLDaniel Martin (IRL)Garmin - Cervelo0:08:14
59ESPHéctor González Baeza (ESP)KTM - Murcia0:08:21
60ESPRubén Fernández Andújar (ESP)Caja Rural Amateur0:08:27
61GBRChris Froome (GBR)Team Ineos0:08:50
62ESPHiginio Fernandez Suarez (ESP)Caja Rural0:08:52
63ESPOscar Garcia Casarrubios Pintor (ESP)KTM - Murcia0:08:53
64USAChristian Vandevelde (USA)Garmin - Cervelo0:09:04
65POLJaroslaw Marycz (POL)Saxo Bank - Sungard0:09:24
66DENJonas Aaen Jørgensen (DEN)Saxo Bank - Sungard0:09:28
67ITAManuele Boaro (ITA)Saxo Bank - Sungard0:09:39
68FRAMatthieu Sprick (FRA)Skil - Shimano0:09:42
69NEDRoy Curvers (NED)Skil - Shimano0:09:48
70GERJohannes Fröhlinger (GER)Skil - Shimanozt
71GBRRussell Downing (GBR)Team Ineoszt
72FRAPaul Poux (FRA)Saur - Sojasun0:09:56
73ESPPablo Lechuga Rodriguez (ESP)Andalucia - Caja Granada0:10:24
74FRALaurent Mangel (FRA)Saur - Sojasun0:10:48
75ESPManuel Ortega Ocana (ESP)Andalucia - Caja Granada0:11:01
76ESPPascual Orengo Lopez (ESP)Burgos 2016 - Castilla y Leon0:11:28
77GBRAlex Dowsett (GBR)Team Ineos0:11:43
78AUSMichael Matthews (AUS)Rabobank0:12:02
79NEDDennis Van Winden (NED)Rabobank0:12:48
80ESPJavier Benitez Pomares (ESP)KTM - Murcia0:12:56
81USAChristopher Jones (USA)United Health Care Presented by Maxxis0:13:03
82NEDMichel Kreder (NED)Garmin - Cervelo0:13:09
83LTUIgnatas Konovalovas (LTU)Movistar0:13:10
84GERFlorian Bissinger (GER)Arbö Gebrüder Weiss - Oberndorfer0:13:17
85BELSep Vanmarcke (BEL)Garmin - Cervelo0:13:49
86RUSAlexei Markov (RUS)Nationaal Team Van Rusland0:13:57
87RUSAlexander Khatuntsev (RUS)Nationaal Team Van Rusland0:15:10
88NEDAlbert Timmer (NED)Skil - Shimano0:15:29
89USADavid Zabriskie (USA)Garmin - Cervelo0:15:37
90ESPCarlos Sastre Candil (ESP)Geox - TMC0:16:26
91ESPFrancisco García Nicolás (ESP)Nationaal Team Van Spanje0:16:40
92RUSAlexander Serov (RUS)Nationaal Team Van Rusland0:16:41
93ESPEloy Teruel Rovira (ESP)Nationaal Team Van Spanje0:18:01
94AUSJonathan Clarke (AUS)United Health Care Presented by Maxxis0:20:26
95GERRobert Förster (GER)United Health Care Presented by Maxxis0:20:51
96AUSJohn Jack Anderson (AUS)Endura Racing0:20:54
97ESPEgoitz Garcia Echeguibel (ESP)Caja Rural0:21:43
98ESPAitor Galdos Alonso (ESP)Caja Rural0:21:49
99GERMartin Reimer (GER)Skil - Shimano0:22:01
100NEDTheo Bos (NED)Rabobank0:22:08
101ESPRuben Reig Conejero (ESP)Caja Rural0:22:21
102ESPJose Luis Roldan Carmona (ESP)Andalucia - Caja Granada0:23:10
103ESPJon Izagirre Insausti (ESP)Euskaltel - Euskadi0:24:09
104ESPRuben Perez Moreno (ESP)Euskaltel - Euskadi0:24:30
105USABradley White (USA)United Health Care Presented by Maxxis0:25:03
106AUSGraeme Allen Brown (AUS)Rabobank0:25:09
107ESPAlan Perez Lezaun (ESP)Euskaltel - Euskadi0:25:21
108AUTChristian Pavitschitz (AUT)Arbö Gebrüder Weiss - Oberndorfer0:28:34
109RUSKirill Yatsevich (RUS)Itera - Katusha0:31:23
110AUTPhilipp Groemer (AUT)Arbö Gebrüder Weiss - Oberndorfer0:31:26
111AUTLukas Ranacher (AUT)Arbö Gebrüder Weiss - Oberndorfer0:33:30
112RUSEvgeny Kovalev (RUS)Itera - Katusha0:36:45
113ESPJose Maria Alcaraz Franco (ESP)KTM - Murcia0:36:55
114RUSIvan Kovalev (RUS)Nationaal Team Van Rusland0:39:59
115ROULars Pria (ROU)Arbö Gebrüder Weiss - Oberndorfer0:46:13
46ESPCarlos Barredo Llamazales (ESP)Rabobank0:06:39

Etappe 1 - San Pedro del Pinatar - Alhama de Murcia - 178,7 km - 4 Maart 2011Medium berg


1AUSMichael Matthews (AUS)Rabobank04:26:09
2GBRRussell Downing (GBR)Team Ineoszt
3ITADavide Appollonio (ITA)Team Ineoszt
4ESPAitor Galdos Alonso (ESP)Caja Ruralzt
5GERMartin Reimer (GER)Skil - Shimanozt
6DENJonas Aaen Jørgensen (DEN)Saxo Bank - Sungardzt
7GERRobert Förster (GER)United Health Care Presented by Maxxiszt
8NEDRoy Curvers (NED)Skil - Shimanozt
9ESPEgoitz Garcia Echeguibel (ESP)Caja Ruralzt
10ESPJuan Jose Cobo Acebo (ESP)Geox - TMCzt
11FRAJérôme Coppel (FRA)Saur - Sojasunzt
12GERJohannes Fröhlinger (GER)Skil - Shimanozt
13ESPRubén Plaza Molina (ESP)Movistar00:02
14POLMichal Golas (POL)Vacansoleil - DCMzt
15ESTRené Mandri (EST)Endura Racingzt
16ESPSalvador Guardiola Tora (ESP)KTM - Murciazt
17ESPRafael Valls Ferri (ESP)Geox - TMCzt
18FRALudovic Turpin (FRA)Saur - Sojasunzt
19CHICarlos Ivan Oyarzun Guiñez (CHI)Movistarzt
20GBRAlex Dowsett (GBR)Team Ineoszt
21RUSDenis Menchov (RUS)Geox - TMCzt
22ESPMarcos Garcia Fernandez (ESP)KTM - Murciazt
23ESPJordi Simón Casulleras (ESP)Caja Rural Amateurzt
24ITAMorris Possoni (ITA)Team Ineoszt

Etappe 2 - Estrella de Levante (Murcia) - Sierra Espuña - 183,2 km - 5 Maart 2011Medium berg


1RUSDenis Menchov (RUS)Geox - TMC0:00:05
2FRAJérôme Coppel (FRA)Saur - Sojasunzt
3COLFabio Andres Duarte Arevalo (COL)Geox - TMC0:00:25
4NEDWout Poels (NED)Vacansoleil - DCM0:00:27
5FRAAlexandre Geniez (FRA)Skil - Shimano0:00:57
6NORLars Petter Nordhaug (NOR)Team Ineos0:01:17
7FRAGuillaume Levarlet (FRA)Saur - Sojasunzt
8FRAFabrice Jeandesboz (FRA)Saur - Sojasunzt
9ESPDavid Blanco Rodriguez (ESP)Geox - TMCzt
10ESPFrancisco Perez Sanchez (ESP)Movistar0:01:22
11ESPRafael Valls Ferri (ESP)Geox - TMC0:01:34
12BLRVasil Kiryienka (BLR)Movistar0:01:38
13ESPJosé Herrada Lopez (ESP)Caja Rural0:01:40
14ESPJavier Moreno Bazan (ESP)Caja Rural0:01:55
15ESPDaniel Navarro García (ESP)Saxo Bank - Sungardzt
16ITASanto Anza (ITA)Vacansoleil - DCM0:02:00
17FRAYannick Talabardon (FRA)Saur - Sojasun0:02:24
18ESPJordi Simón Casulleras (ESP)Caja Rural Amateurzt
19NEDMaarten De Jonge (NED)Endura Racingzt
20ESPIker Camano Ortuzari (ESP)Endura Racingzt
21ESPMiguel Minguez Ayala (ESP)Euskaltel - Euskadizt
22POLMichal Golas (POL)Vacansoleil - DCMzt
23ESPMarcos Garcia Fernandez (ESP)KTM - Murcia0:02:32
24USAThomas Danielson (USA)Garmin - Cervelo0:02:34

Etappe 3 - Murcia - Murcia - 12,4 km - 6 Maart 2011Individuele Tijdrit


1FRAJérôme Coppel (FRA)Saur - Sojasun0:00:08
2RUSDenis Menchov (RUS)Geox - TMC0:00:12
3GBRAlex Dowsett (GBR)Team Ineos0:00:19
4BLRVasil Kiryienka (BLR)Movistar0:00:26
5ITAManuele Boaro (ITA)Saxo Bank - Sungardzt
6SWEAlexander Wetterhall (SWE)Endura Racing0:00:28
7ESPEloy Teruel Rovira (ESP)Nationaal Team Van Spanje0:00:30
8USAChristian Vandevelde (USA)Garmin - Cervelo0:00:31
9USADavid Zabriskie (USA)Garmin - Cervelo0:00:33
11ESPIker Camano Ortuzari (ESP)Endura Racingzt
12AUSMichael Matthews (AUS)Rabobank0:00:40
13FRAPaul Poux (FRA)Saur - Sojasunzt
14POLJaroslaw Marycz (POL)Saxo Bank - Sungardzt
15ESPJavier Moreno Bazan (ESP)Caja Rural0:00:41
16ESPDaniel Navarro García (ESP)Saxo Bank - Sungard0:00:46
17IRLDaniel Martin (IRL)Garmin - Cervelozt
18GBRChris Froome (GBR)Team Ineoszt
19CHICarlos Ivan Oyarzun Guiñez (CHI)Movistar0:00:48
20ESPJosé Herrada Lopez (ESP)Caja Ruralzt
21USAThomas Danielson (USA)Garmin - Cervelo0:00:49
22FRAFabrice Jeandesboz (FRA)Saur - Sojasunzt
23DENJonas Aaen Jørgensen (DEN)Saxo Bank - Sungardzt
24NEDAlbert Timmer (NED)Skil - Shimanozt
10ESPCarlos Barredo Llamazales (ESP)Rabobank0:00:38

Persbericht

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden