De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Ronde Van Murcia - 2007 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Ronde Van Murcia - 2007 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Spanje

Uitslagen 2007

Ronde Van Murcia 2007

SpanjeSpanje - 7 Maart 2007 - 11 Maart 2007


Algemeen klassement - 11 Maart 2007


1ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Caisse d'Epargne11.45.41
2ESPÁngel Vicioso Arcos (ESP)Relax - Gam0.35
3ESPManuel Lloret Zaragoza (ESP)Fuerteventura - Canarias0.52
4ESPKoldo Gil Perez (ESP)Saunier Duval - Prodir1.07
5ITAMichele Scarponi (ITA)Acqua & Sapone - Caffe Mokambo1.09
6GERJens Voigt (GER)Team CSC1.10
7ITAStefano Garzelli (ITA)Acqua & Sapone - Caffe Mokambo1.17
8RUSDenis Menchov (RUS)Rabobank1.23
9ITADamiano Cunego (ITA)Lampre - Fonditalzt
10RUSVladimir Karpets (RUS)Caisse d'Epargne1.37
11ESPVicente David Bernabéu Armengol (ESP)Fuerteventura - Canarias1.42
12ESPJosé Joaquin Rojas Gil (ESP)Caisse d'Epargne1.50
13ITADario Andriotto (ITA)Acqua & Sapone - Caffe Mokambo1.53
14ESPÓscar Sevilla Rivera (ESP)Relax - Gam1.56
15ITAGiuseppe Palumbo (ITA)Acqua & Sapone - Caffe Mokambozt
16ESPHaimar Zubeldia Aguirre (ESP)Euskaltel - Euskadi2.22
17ITAMarco Marzano (ITA)Lampre - Fondital2.24
18DENNicki Sørensen (DEN)Team CSC2.32
19DENLars Ytting Bak (DEN)Team CSC2.36
20NEDRobert Gesink (NED)Rabobank2.41
21ESPIsidro Nozal Vega (ESP)Karpin - Galicia2.46
22ESPLuis Perez Rodriguez (ESP)Andalucía - Cajasur2.48
23ESPPablo De Pedro Garcia (ESP)Grupo Nicolás Mateos2.56
24ESPConstantino Zaballa Gutierrez (ESP)Caisse d'Epargne2.58
25ITAMassimo Codol (ITA)Acqua & Sapone - Caffe Mokambo3.03
26ITAEddy Mazzoleni (ITA)Astana3.05
27ITAMatteo Carrara (ITA)Unibet.com3.07
28DENMichael Blaudzun (DEN)Team CSCzt
29NEDSebastian Langeveld (NED)Rabobank3.32
30ESPCarlos Castaño Panadero (ESP)Karpin - Galicia3.41
31ESPManuel Vazquez Hueso (ESP)Andalucía - Cajasur3.43
32RUSDmitry Kozontchuk (RUS)Rabobank3.50
33AUSBaden Cooke (AUS)Unibet.com3.55
34SWEGustav Erik Larsson (SWE)Unibet.com4.14
35ITAAndrea Masciarelli (ITA)Acqua & Sapone - Caffe Mokambo4.15
36POLMichal Golas (POL)Unibet.com4.17
37ESPJosé Alberto Benitez Roman (ESP)Saunier Duval - Prodir4.20
38ESPLuis Pasamontes Rodriguez (ESP)Unibet.com4.50
39ITADanilo Napolitano (ITA)Lampre - Fondital4.53
40ARGJuan José Haedo (ARG)Team CSC5.03
41ESPJoaquin Sobrino Martinez (ESP)Relax - Gam5.09
42GBRJeremy Hunt (GBR)Unibet.com5.30
43ITAGiampaolo Caruso (ITA)Lampre - Fondital5.38
44ITAPaolo Tiralongo (ITA)Lampre - Fondital5.45
45ITAGiuseppe Muraglia (ITA)Acqua & Sapone - Caffe Mokambo5.48
46AUSGraeme Allen Brown (AUS)Rabobank6.13
47ITAFrancesco Gavazzi (ITA)Lampre - Fondital6.33
48ESPJulian Sanchez Pimienta (ESP)Relax - Gam7.02
49ESPIñigo Cuesta Lopez De Castro (ESP)Team CSC7.23
50VENJosé Humberto Rujano Guillen (VEN)Unibet.com7.26
51ESPIker Flores Galarza (ESP)Fuerteventura - Canariaszt
52ITAGilberto Simoni (ITA)Saunier Duval - Prodir7.48
53POLSylvester Szmyd (POL)Lampre - Fondital7.49
54ESPJosé Ángel Gómez Marchante (ESP)Saunier Duval - Prodir7.53
55ITAPaolo Savoldelli (ITA)Astana8.01
56COLVictor Hugo Peña Grisales (COL)Unibet.com8.17
57KAZAndrey Kashechkin (KAZ)Astana8.18
58ESPRodrigo García Rena (ESP)Fuerteventura - Canarias8.32
59ESPDaniel Navarro García (ESP)Astana8.33
60ESPJose Ruiz Sanchez (ESP)Andalucía - Cajasur8.34
61CRCJosé Adrian Bonilla (CRC)Fuerteventura - Canarias8.49
62ITAMorris Possoni (ITA)Lampre - Fondital8.56
63ESPInigo Landaluze Intxaurraga (ESP)Euskaltel - Euskadi9.00
64ESPJoan Horrach Rippoll (ESP)Caisse d'Epargne9.01
65ESPSantiago Pérez Fernández (ESP)Relax - Gam9.15
66ESPJose Luis Carrasco Gamiz (ESP)Andalucía - Cajasur9.27
67ESPJorge Ferrio Luque (ESP)Andalucía - Cajasur9.34
68SUISteve Morabito (SUI)Astana9.35
69ESPBeñat Intxausti Elorriaga (ESP)Grupo Nicolás Mateos9.37
70ESPUnai Uribarri (ESP)Euskaltel - Euskadizt
71ESPMarcos Antonio Serrano Rodriguez (ESP)Karpin - Galicia9.40
72ESPClaudio José Casas Gallego (ESP)Andalucía - Cajasur10.08
73ESPOscar Garcia Casarrubios Pintor (ESP)Relax - Gam10.20
74ESPDavid Abal Diego (ESP)Karpin - Galiciazt
75ESPMario De Sarraga Orviz (ESP)Relax - Gam10.26
76ESPRuben Lobato Elvira (ESP)Saunier Duval - Prodir10.29
77ESPAntonio Olmo Menacho (ESP)Andalucía - Cajasur10.30
78ESPManuel Ortega Ocana (ESP)Andalucía - Cajasur10.31
79ESPIgor Antón Hernandez (ESP)Euskaltel - Euskadi10.43
80ESPJorge Perez Fernandez (ESP)Relax - Gam10.49
81FRAMathieu Perget (FRA)Caisse d'Epargne10.51
82ESPLuis Fernandez Oliviera (ESP)Karpin - Galicia10.54
83ESPArkaitz Duran Aroca (ESP)Saunier Duval - Prodir11.01
84ITAStefano Cavallari (ITA)Acqua & Sapone - Caffe Mokambo11.03
85FRASébastien Portal (FRA)Caisse d'Epargne11.04
86ESPDavid De La Fuente Rasilla (ESP)Saunier Duval - Prodir11.26
87COLMauricio Alberto Ardila Cano (COL)Rabobank11.43
88ESPJorge Azanza Soto (ESP)Euskaltel - Euskadi11.45
89DENMatti Breschel (DEN)Team CSC11.51
90ESPMiguel Ochoa Gonzalez (ESP)Grupo Nicolás Mateos11.52
91SUIMichael Schär (SUI)Astana12.10
92ESPVicente Ballester Martinez (ESP)Fuerteventura - Canarias12.15
93KAZAlexey Kolessov (KAZ)Astana12.32
94ESPDiego Milán Jiménez (ESP)Grupo Nicolás Mateos12.45
95ESPLander Aperribai Aranda (ESP)Euskaltel - Euskadi13.11
96ESPJosé Antonio Banos Ballester (ESP)Grupo Nicolás Mateos13.24
97ESPGonzalo Rabunal Rios (ESP)Karpin - Galicia13.27
98KAZYevgeniy Sladkov (KAZ)Astana14.20
99ESPGorka Amuriza Gumucio (ESP)Grupo Nicolás Mateos15.35
100ESPVicente Peiro Marqueno (ESP)Grupo Nicolás Mateos15.38
101ESPDavid Muñoz Baron (ESP)Fuerteventura - Canarias15.41
102ESPEnrique Salgueiro Alonso (ESP)Karpin - Galicia57

Etappe 1 - Pedro Pinatar - Las T. De Cotilla 166.1km - 7 Maart 2007Sprint


1ESPJosé Joaquin Rojas Gil (ESP)Caisse d'Epargne4.30.50
2ITADanilo Napolitano (ITA)Lampre - Fonditalzt
3ARGJuan José Haedo (ARG)Team CSCzt
4AUSBaden Cooke (AUS)Unibet.comzt
5ITAGiuseppe Palumbo (ITA)Acqua & Sapone - Caffe Mokambozt
6AUSGraeme Allen Brown (AUS)Rabobankzt
7DENLars Ytting Bak (DEN)Team CSCzt
8ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Caisse d'Epargnezt
9POLMichal Golas (POL)Unibet.comzt
10RUSVladimir Karpets (RUS)Caisse d'Epargnezt
11ESPConstantino Zaballa Gutierrez (ESP)Caisse d'Epargnezt
12ESPJosé Alberto Benitez Roman (ESP)Saunier Duval - Prodirzt
13GERJens Voigt (GER)Team CSCzt
14RUSDenis Menchov (RUS)Rabobankzt
15ESPHaimar Zubeldia Aguirre (ESP)Euskaltel - Euskadizt

Etappe 2 - Totana - Fortuna 162km - 8 Maart 2007Sprint

Deze etappe werd geannuleerd.


Etappe 3 - Pto.Lumbreras - San Pedro Pinatar 146km - 9 Maart 2007Sprint


1AUSGraeme Allen Brown (AUS)Rabobank3.12.48
2AUSBaden Cooke (AUS)Unibet.comzt
3ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Caisse d'Epargnezt
4ESPJoaquin Sobrino Martinez (ESP)Relax - Gamzt
5ITADanilo Napolitano (ITA)Lampre - Fonditalzt
6ESPÁngel Vicioso Arcos (ESP)Relax - Gamzt
7ESPRodrigo García Rena (ESP)Fuerteventura - Canariaszt
8ESPJosé Joaquin Rojas Gil (ESP)Caisse d'Epargnezt
9ITAGiuseppe Palumbo (ITA)Acqua & Sapone - Caffe Mokambozt
10ARGJuan José Haedo (ARG)Team CSCzt
11ESPManuel Vazquez Hueso (ESP)Andalucía - Cajasurzt
12ESPMario De Sarraga Orviz (ESP)Relax - Gamzt
13ESPÓscar Sevilla Rivera (ESP)Relax - Gamzt
14KAZAlexey Kolessov (KAZ)Astanazt
15ESPLuis Pasamontes Rodriguez (ESP)Unibet.comzt

Etappe 4 - Alhama de Murcia - Aledo 22.3km - 10 Maart 2007Individuele Tijdrit


1ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Caisse d'Epargne32.57 (42.428 km/h)
2ESPJosé Ángel Gómez Marchante (ESP)Saunier Duval - Prodir0.31
3ESPÁngel Vicioso Arcos (ESP)Relax - Gam0.35
4ESPManuel Lloret Zaragoza (ESP)Fuerteventura - Canarias0.52
5ESPIñigo Cuesta Lopez De Castro (ESP)Team CSC1.04
6VENJosé Humberto Rujano Guillen (VEN)Unibet.com1.07
7ESPKoldo Gil Perez (ESP)Saunier Duval - Prodirzt
8ITAMichele Scarponi (ITA)Acqua & Sapone - Caffe Mokambo1.09
9GERJens Voigt (GER)Team CSC1.10
10SWEGustav Erik Larsson (SWE)Unibet.com1.11
11ITAStefano Garzelli (ITA)Acqua & Sapone - Caffe Mokambo1.17
12RUSDenis Menchov (RUS)Rabobank1.23
13ITADamiano Cunego (ITA)Lampre - Fonditalzt
14ESPIgor Antón Hernandez (ESP)Euskaltel - Euskadi1.27
15ITAGilberto Simoni (ITA)Saunier Duval - Prodir1.29
16POLSylvester Szmyd (POL)Lampre - Fondital1.30
17RUSVladimir Karpets (RUS)Caisse d'Epargne1.37
18ESPVicente David Bernabéu Armengol (ESP)Fuerteventura - Canarias1.42
19ITAPaolo Savoldelli (ITA)Astanazt
20COLVictor Hugo Peña Grisales (COL)Unibet.com1.45
21ESPLuis Pasamontes Rodriguez (ESP)Unibet.com1.47
22ESPJosé Joaquin Rojas Gil (ESP)Caisse d'Epargne1.50
23ITADario Andriotto (ITA)Acqua & Sapone - Caffe Mokambo1.53
24ESPÓscar Sevilla Rivera (ESP)Relax - Gam1.56
25ITAGiuseppe Palumbo (ITA)Acqua & Sapone - Caffe Mokambozt
26CRCJosé Adrian Bonilla (CRC)Fuerteventura - Canarias1.57
27KAZAndrey Kashechkin (KAZ)Astana1.59
28ESPJulian Sanchez Pimienta (ESP)Relax - Gam2.12
29ESPRodrigo García Rena (ESP)Fuerteventura - Canarias2.13
30ESPDaniel Navarro García (ESP)Astana2.14
31ESPJose Ruiz Sanchez (ESP)Andalucía - Cajasur2.15
32ESPHaimar Zubeldia Aguirre (ESP)Euskaltel - Euskadi2.22
33ITAMarco Marzano (ITA)Lampre - Fondital2.24
34COLMauricio Alberto Ardila Cano (COL)Rabobank2.27
35ESPJorge Azanza Soto (ESP)Euskaltel - Euskadi2.29
36DENNicki Sørensen (DEN)Team CSC2.32
37ITAGiampaolo Caruso (ITA)Lampre - Fondital2.33
38DENLars Ytting Bak (DEN)Team CSC2.36
39ITAMorris Possoni (ITA)Lampre - Fondital2.37
40ITAPaolo Tiralongo (ITA)Lampre - Fondital2.40
41ESPInigo Landaluze Intxaurraga (ESP)Euskaltel - Euskadi2.41
42NEDRobert Gesink (NED)Rabobankzt
43ESPJoan Horrach Rippoll (ESP)Caisse d'Epargne2.42
44ITAGiuseppe Muraglia (ITA)Acqua & Sapone - Caffe Mokambo2.43
45ESPUnai Uribarri (ESP)Euskaltel - Euskadi2.45
46ESPIsidro Nozal Vega (ESP)Karpin - Galicia2.46
47ESPLuis Perez Rodriguez (ESP)Andalucía - Cajasur2.48
48SUIMichael Schär (SUI)Astana2.54
49ESPPablo De Pedro Garcia (ESP)Grupo Nicolás Mateos2.56
50ESPSantiago Pérez Fernández (ESP)Relax - Gamzt
51ESPConstantino Zaballa Gutierrez (ESP)Caisse d'Epargne2.58
52ESPVicente Ballester Martinez (ESP)Fuerteventura - Canarias2.59
53ITAMassimo Codol (ITA)Acqua & Sapone - Caffe Mokambo3.03
54ITAEddy Mazzoleni (ITA)Astana3.05
55ITAMatteo Carrara (ITA)Unibet.com3.07
56DENMichael Blaudzun (DEN)Team CSCzt
57ESPJose Luis Carrasco Gamiz (ESP)Andalucía - Cajasur3.08
58FRAMathieu Perget (FRA)Caisse d'Epargne3.12
59ESPJorge Ferrio Luque (ESP)Andalucía - Cajasur3.15
60KAZAlexey Kolessov (KAZ)Astana3.16
61SUISteve Morabito (SUI)Astanazt
62ESPBeñat Intxausti Elorriaga (ESP)Grupo Nicolás Mateos3.18
63ESPMarcos Antonio Serrano Rodriguez (ESP)Karpin - Galicia3.21
64ITAFrancesco Gavazzi (ITA)Lampre - Fondital3.28
65NEDSebastian Langeveld (NED)Rabobank3.32
66ESPCarlos Castaño Panadero (ESP)Karpin - Galicia3.41
67ESPManuel Vazquez Hueso (ESP)Andalucía - Cajasur3.43
68ESPClaudio José Casas Gallego (ESP)Andalucía - Cajasur3.49
69RUSDmitry Kozontchuk (RUS)Rabobank3.50
70POLMichal Golas (POL)Unibet.com3.54
71ESPLander Aperribai Aranda (ESP)Euskaltel - Euskadi3.55
72AUSBaden Cooke (AUS)Unibet.comzt
73ESPOscar Garcia Casarrubios Pintor (ESP)Relax - Gam4.01
74ESPDavid Abal Diego (ESP)Karpin - Galiciazt
75ESPMario De Sarraga Orviz (ESP)Relax - Gam4.07
76ESPRuben Lobato Elvira (ESP)Saunier Duval - Prodir4.10
77ESPGonzalo Rabunal Rios (ESP)Karpin - Galicia4.11
78ESPAntonio Olmo Menacho (ESP)Andalucía - Cajasurzt
79ESPManuel Ortega Ocana (ESP)Andalucía - Cajasur4.12
80ITAAndrea Masciarelli (ITA)Acqua & Sapone - Caffe Mokambo4.15
81ESPJosé Alberto Benitez Roman (ESP)Saunier Duval - Prodir4.20
82ESPIker Flores Galarza (ESP)Fuerteventura - Canarias4.21
83ESPDavid De La Fuente Rasilla (ESP)Saunier Duval - Prodir4.25
84ESPJorge Perez Fernandez (ESP)Relax - Gam4.30
85ESPLuis Fernandez Oliviera (ESP)Karpin - Galicia4.35
86ESPDavid Muñoz Baron (ESP)Fuerteventura - Canarias4.40
87ESPArkaitz Duran Aroca (ESP)Saunier Duval - Prodir4.42
88ITAStefano Cavallari (ITA)Acqua & Sapone - Caffe Mokambo4.44
89FRASébastien Portal (FRA)Caisse d'Epargne4.45
90ITADanilo Napolitano (ITA)Lampre - Fondital4.53
91ARGJuan José Haedo (ARG)Team CSC5.03
92ESPJoaquin Sobrino Martinez (ESP)Relax - Gam5.09
93GBRJeremy Hunt (GBR)Unibet.com5.30
94DENMatti Breschel (DEN)Team CSC5.32
95ESPMiguel Ochoa Gonzalez (ESP)Grupo Nicolás Mateos5.33
96AUSGraeme Allen Brown (AUS)Rabobank6.13
97ESPVicente Peiro Marqueno (ESP)Grupo Nicolás Mateos6.22
98ESPDiego Milán Jiménez (ESP)Grupo Nicolás Mateos6.26
99ESPEnrique Salgueiro Alonso (ESP)Karpin - Galicia6.56
100ESPJosé Antonio Banos Ballester (ESP)Grupo Nicolás Mateos7.05
101ESPGorka Amuriza Gumucio (ESP)Grupo Nicolás Mateos7.36
102KAZYevgeniy Sladkov (KAZ)Astana25

Etappe 5 - Ceuti - Murcia 151km - 11 Maart 2007Sprint


1ITADanilo Napolitano (ITA)Lampre - Fondital3.29.06
2AUSGraeme Allen Brown (AUS)Rabobankzt
3ESPJosé Joaquin Rojas Gil (ESP)Caisse d'Epargnezt
4ITAGiuseppe Palumbo (ITA)Acqua & Sapone - Caffe Mokambozt
5ESPÁngel Vicioso Arcos (ESP)Relax - Gamzt
6ESPRodrigo García Rena (ESP)Fuerteventura - Canariaszt
7ESPJoaquin Sobrino Martinez (ESP)Relax - Gamzt
8AUSBaden Cooke (AUS)Unibet.comzt
9CRCJosé Adrian Bonilla (CRC)Fuerteventura - Canariaszt
10ESPManuel Vazquez Hueso (ESP)Andalucía - Cajasurzt
11ESPMario De Sarraga Orviz (ESP)Relax - Gamzt
12KAZAlexey Kolessov (KAZ)Astanazt
13ESPJose Luis Carrasco Gamiz (ESP)Andalucía - Cajasurzt
14GERJens Voigt (GER)Team CSCzt
15POLMichal Golas (POL)Unibet.comzt
16ESPDiego Milán Jiménez (ESP)Grupo Nicolás Mateoszt
17ESPDavid Abal Diego (ESP)Karpin - Galiciazt
18ESPEnrique Salgueiro Alonso (ESP)Karpin - Galiciazt
19RUSDenis Menchov (RUS)Rabobankzt
20ITAMichele Scarponi (ITA)Acqua & Sapone - Caffe Mokambozt
21ESPÓscar Sevilla Rivera (ESP)Relax - Gamzt
22SUIMichael Schär (SUI)Astanazt
23DENNicki Sørensen (DEN)Team CSCzt
24VENJosé Humberto Rujano Guillen (VEN)Unibet.comzt
25ESPManuel Lloret Zaragoza (ESP)Fuerteventura - Canariaszt

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden