De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Ronde Van Murcia - 2005 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Ronde Van Murcia - 2005 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Spanje

Uitslagen 2005

Ronde Van Murcia 2005

SpanjeSpanje - 2 Maart 2005 - 6 Maart 2005


Algemeen klassement - 5 Maart 2005


1ESPKoldo Gil Perez (ESP)Liberty Seguros - Würth Team15.53.08
2ESPAntonio Colom Mas (ESP)Illes Balears - Caisse d'Epargne0.30
3ITADamiano Cunego (ITA)Lampre - Caffita0.59
4ESPPedro Arreitunandia Quintero (ESP)Team Barloworld - Valsir1.09
5ESPEzequiel Mosquera Miguez (ESP)Kaiku - Caja Rural1.35
6USALevi Leipheimer (USA)Gerolsteiner1.47
7ESPJosé Luis Martinez Jimenez (ESP)Comunidad Valenciana - Elche1.54
8GERDanilo Hondo (GER)Gerolsteiner2.11
9NEDPieter Weening (NED)Rabobank2.16
10AUSRory Sutherland (AUS)Rabobank2.27
11ESPRicardo Serrano Gonzalez (ESP)Kaiku - Caja Rural2.28
12ESPDionisio Galparsoro Martinez (ESP)Kaiku - Caja Rural2.30
13FRALaurent Brochard (FRA)Bouygues Télécomzt
14ESPDavid Canada Gracia (ESP)Saunier Duval - Prodir2.34
15NEDTheo Eltink (NED)Rabobank2.36
16ESPRubén Plaza Molina (ESP)Comunidad Valenciana - Elche2.37
17RUSVladimir Karpets (RUS)Illes Balears - Caisse d'Epargne2.39
18BELJef Peeters (BEL)Chocolade Jacques - T Interim2.41
19POLSylvester Szmyd (POL)Lampre - Caffita2.46
20ITAGiuseppe Guerini (ITA)T-Mobile Team3.23
21ESPJuan Manuel Fuentes Angullo (ESP)Lampre - Caffita3.48
22ESPDavid Etxebarria Alkorta (ESP)Liberty Seguros - Würth Team4.09
23ESPLuis Pasamontes Rodriguez (ESP)Relax Colchon - Fuenlabrada4.26
24UKRKyrylo Pospyeyev (UKR)Acqua & Sapone - Adria Mobil4.39
25ESPCarlos Garcia Quesada (ESP)Comunidad Valenciana - Elche4.43
26ITAGiampaolo Cheula (ITA)Team Barloworld - Valsir5.25
27ESPXavier Florencio Cabre (ESP)Relax Colchon - Fuenlabrada5.27
28BELPieter Mertens (BEL)Chocolade Jacques - T Interim5.42
29ESPDavid Plaza Romero (ESP)Team Barloworld - Valsir6.12
30AUSBen Day (AUS)Mrbookmaker - Sports Tech6.21
31ESPIban Mayoz Etxebarria (ESP)Relax Colchon - Fuenlabrada6.32
32ESPRuben Oarbeascoa Ispizua (ESP)Kaiku - Caja Rural7.04
33GBRStephen Cummings (GBR)Landbouwkrediet - Colnago7.11
34LTUMarius Sabaliauskas (LTU)Lampre - Caffita7.21
35SLOGorazd Stangelj (SLO)Lampre - Caffitazt
36ESPDavid Arroyo Duran (ESP)Illes Balears - Caisse d'Epargne7.28
37ITARuggero Marzoli (ITA)Acqua & Sapone - Adria Mobilzt
38ESPFrancisco Cabello Luque (ESP)Comunidad Valenciana - Elche7.31
39ESPJavier Pascual Llorente (ESP)Comunidad Valenciana - Elche7.41
40PORNuno Ribeiro (POR)L.A. Aluminios - Liberty Seguros8.03
41ITAAndrea Tonti (ITA)Lampre - Caffita8.05
42ESPJose Luis Carrasco Gamiz (ESP)Illes Balears - Caisse d'Epargne8.35
43BELThierry De Groote (BEL)Landbouwkrediet - Colnago8.45
44DENRené Jørgensen (DEN)Team Barloworld - Valsir9.07
45ESPJosé Cayetano Julia Cegarra (ESP)Illes Balears - Caisse d'Epargne9.30
46NEDBastiaan Giling (NED)T-Mobile Team9.31
47AUSAllan Davis (AUS)Liberty Seguros - Würth Team10.15
48NEDRonald Mutsaars (NED)Rabobank10.49
49FINJukka Vastaranta (FIN)Rabobank10.56
50RUSAlexander Arekeev (RUS)Acqua & Sapone - Adria Mobil11.17
51ESPEladio Jimenez Sanchez (ESP)Comunidad Valenciana - Elche11.40
52ESPJesús Hernández Blázquez (ESP)Liberty Seguros - Würth Team11.58
53FRAWalter Beneteau (FRA)Bouygues Télécom12.30
54FRAAlexandre Naulleau (FRA)Bouygues Télécom12.59
55ESPJavier Pascual Rodriguez (ESP)Comunidad Valenciana - Elche13.07
56ESPDaniel Moreno Fernández (ESP)Relax Colchon - Fuenlabrada13.08
57ESPJavier Ruiz de Larrinaga Ibanez (ESP)Kaiku - Caja Rural13.39
58ESPIsidro Nozal Vega (ESP)Liberty Seguros - Würth Team13.49
59FRAGiovanni Bernaudeau (FRA)Bouygues Télécom14.05
60ESPNacor Burgos Rojo (ESP)Relax Colchon - Fuenlabrada14.22
61ESPJon Bru Pascal (ESP)Kaiku - Caja Rural14.34
62BELLudo Dierckxsens (BEL)Landbouwkrediet - Colnago14.43
63ESPAdolfo Garcia Quesada (ESP)Comunidad Valenciana - Elche14.46
64ITAAndrea Tafi (ITA)Saunier Duval - Prodir14.58
65GERMarcus Burghardt (GER)T-Mobile Team15.03
66GEREric Baumann (GER)T-Mobile Team15.21
67ESPIvan Santos Martinez (ESP)Liberty Seguros - Würth Team15.22
68FRAMathieu Claude (FRA)Bouygues Télécom15.30
69ESPAngel Edo Alsina (ESP)Saunier Duval - Prodir15.34
70ESPJose Almagro Valero (ESP)Relax Colchon - Fuenlabrada15.48
71BELJohan Verstrepen (BEL)Landbouwkrediet - Colnago15.54
72NEDNiels Scheuneman (NED)Rabobank16.06
73BELMaarten Wynants (BEL)Chocolade Jacques - T Interim16.07
74ESPRafael Casero Moreno (ESP)Saunier Duval - Prodir16.14
75BELWesley Van Der Linden (BEL)Chocolade Jacques - T Interim16.15
76BELKurt Hovelynck (BEL)Chocolade Jacques - T Interim16.17
77SUIRoger Beuchat (SUI)Team Barloworld - Valsir16.21
78BELGregory Habeaux (BEL)Landbouwkrediet - Colnago16.49
79BELSteven Kleynen (BEL)Chocolade Jacques - T Interim16.51
80BELTom Stubbe (BEL)Chocolade Jacques - T Interim16.56
81AUTBernhard Kohl (AUT)T-Mobile Team17.02
82BELFrederik Veuchelen (BEL)Chocolade Jacques - T Interim17.20
83ITAMatteo Carrara (ITA)Team Barloworld - Valsir17.40
84DENMichael Rasmussen (DEN)Rabobank17.45
85ITAAntonio Salomone (ITA)Team Barloworld - Valsir19.01
86ESPJosé Vicente Garcia Acosta (ESP)Illes Balears - Caisse d'Epargne19.05
87ESPJavier Benitez Pomares (ESP)Relax Colchon - Fuenlabrada19.23
88AUTPeter Wrolich (AUT)Gerolsteiner19.39
89ITACrescenzo D'Amore (ITA)Acqua & Sapone - Adria Mobil19.45
90ESPJuan Carlos Dominguez Dominguez (ESP)Saunier Duval - Prodir19.54
91ITAAlessandro Spezialetti (ITA)Lampre - Caffita20.05
92ESPAntonio Berasategui Saez de Zuazola (ESP)Kaiku - Caja Rural20.13
93BELMaxime Monfort (BEL)Landbouwkrediet - Colnago20.21
94GERSven Krauss (GER)Gerolsteiner20.28
95ESPDavid De La Fuente Rasilla (ESP)Saunier Duval - Prodir20.58
96ITAGiulio Tomi (ITA)Team Barloworld - Valsir21.16
97DENBo Hamburger (DEN)Acqua & Sapone - Adria Mobil21.41
98NEDStefan Van Dijk (NED)Mrbookmaker - Sports Tech23.30
99SLOJure Golcer (SLO)Acqua & Sapone - Adria Mobil24.11
100AUTRené Haselbacher (AUT)Gerolsteiner24.57
101FRAYohann Gène (FRA)Bouygues Télécom25.15
102BELGeert Verheyen (BEL)Landbouwkrediet - Colnago25.29
103SUISven Montgomery (SUI)Gerolsteiner30.11
104CZEOndrej Sosenka (CZE)Acqua & Sapone - Adria Mobil30.18
105ITAAlessandro d'Andrea (ITA)Acqua & Sapone - Adria Mobil32.06
106GERUwe Peschel (GER)Gerolsteiner90

Etappe 1 - 2 Maart 2005Sprint


Murcia - Molina de Segura 162km


1GERDanilo Hondo (GER)Gerolsteiner3.47.08
2AUSAllan Davis (AUS)Liberty Seguros - Würth Teamzt
3GEREric Baumann (GER)T-Mobile Teamzt
4BELWesley Van Der Linden (BEL)Chocolade Jacques - T Interimzt
5NEDStefan Van Dijk (NED)Mrbookmaker - Sports Techzt
6ITACrescenzo D'Amore (ITA)Acqua & Sapone - Adria Mobilzt
7ESPRicardo Serrano Gonzalez (ESP)Kaiku - Caja Ruralzt
8ITAAntonio Salomone (ITA)Team Barloworld - Valsirzt
9ESPLuis Pasamontes Rodriguez (ESP)Relax Colchon - Fuenlabradazt
10ESPJose Ivan Gutierrez Palacios (ESP)Illes Balears - Caisse d'Epargnezt
11BELGregory Habeaux (BEL)Landbouwkrediet - Colnagozt
12ESPSergio Escobar Roure (ESP)Illes Balears - Caisse d'Epargnezt
13ITARuggero Marzoli (ITA)Acqua & Sapone - Adria Mobilzt
14ESPRubén Plaza Molina (ESP)Comunidad Valenciana - Elchezt
15FRAAnthony Ravard (FRA)Bouygues Télécomzt

Murcia - Molina de Segura 162km


Etappe 2 - Alhama de Murcia - Alhama de Murcia 22.2km - 3 Maart 2005Individuele Tijdrit


1GERDanilo Hondo (GER)Gerolsteiner25.35
2ESPRubén Plaza Molina (ESP)Comunidad Valenciana - Elche0.21
3ESPJose Ivan Gutierrez Palacios (ESP)Illes Balears - Caisse d'Epargne0.39
4GERMichael Rich (GER)Gerolsteiner0.50
5ESPAntonio Colom Mas (ESP)Illes Balears - Caisse d'Epargne0.51
6ESPDavid Plaza Romero (ESP)Team Barloworld - Valsir0.53
7RUSVladimir Karpets (RUS)Illes Balears - Caisse d'Epargne1.00
8ESPSergio Escobar Roure (ESP)Illes Balears - Caisse d'Epargne1.04
9USALevi Leipheimer (USA)Gerolsteiner1.17
10GERUwe Peschel (GER)Gerolsteiner1.18
11ESPJosé Luis Martinez Jimenez (ESP)Comunidad Valenciana - Elche1.20
12AUSBen Day (AUS)Mrbookmaker - Sports Tech1.22
13ESPKoldo Gil Perez (ESP)Liberty Seguros - Würth Team1.31
14ESPLuis Pasamontes Rodriguez (ESP)Relax Colchon - Fuenlabrada1.38
15POLSylvester Szmyd (POL)Lampre - Caffita1.45
16ITADamiano Cunego (ITA)Lampre - Caffita1.50
17LTUMarius Sabaliauskas (LTU)Lampre - Caffita1.55
18ESPEzequiel Mosquera Miguez (ESP)Kaiku - Caja Rural1.56
19AUSRory Sutherland (AUS)Rabobank1.57
20AUSAllan Davis (AUS)Liberty Seguros - Würth Team1.58
21ESPRicardo Serrano Gonzalez (ESP)Kaiku - Caja Ruralzt
22ESPDionisio Galparsoro Martinez (ESP)Kaiku - Caja Rural2.00
23FRALaurent Brochard (FRA)Bouygues Télécomzt
24ESPIsidro Nozal Vega (ESP)Liberty Seguros - Würth Team2.03
25NEDBastiaan Giling (NED)T-Mobile Team2.04
26ESPRuben Oarbeascoa Ispizua (ESP)Kaiku - Caja Rural2.05
27ESPXavier Florencio Cabre (ESP)Relax Colchon - Fuenlabrada2.08
28ESPFrancisco Cabello Luque (ESP)Comunidad Valenciana - Elchezt
29AUTRené Haselbacher (AUT)Gerolsteiner2.09
30ESPJavier Pascual Rodriguez (ESP)Comunidad Valenciana - Elche2.10
31BELJef Peeters (BEL)Chocolade Jacques - T Interim2.11
32ESPIvan Santos Martinez (ESP)Liberty Seguros - Würth Teamzt
33BELJurgen Van De Walle (BEL)Landbouwkrediet - Colnagozt
34GBRStephen Cummings (GBR)Landbouwkrediet - Colnago2.12
35ESPJosé Vicente Garcia Acosta (ESP)Illes Balears - Caisse d'Epargne2.14
36GERMarcus Burghardt (GER)T-Mobile Team2.19
37ESPDavid Etxebarria Alkorta (ESP)Liberty Seguros - Würth Team2.20
38NEDTheo Eltink (NED)Rabobank2.22
39NEDRemmert Wielinga (NED)Rabobankzt
40NEDPieter Weening (NED)Rabobankzt
41ESPDavid Canada Gracia (ESP)Saunier Duval - Prodirzt
42SLOGorazd Stangelj (SLO)Lampre - Caffitazt
43ESPDaniel Moreno Fernández (ESP)Relax Colchon - Fuenlabrada2.25
44ESPJose Luis Carrasco Gamiz (ESP)Illes Balears - Caisse d'Epargnezt
45ESPCarlos Garcia Quesada (ESP)Comunidad Valenciana - Elche2.27
46UKRKyrylo Pospyeyev (UKR)Acqua & Sapone - Adria Mobil2.28
47ITARuggero Marzoli (ITA)Acqua & Sapone - Adria Mobil2.29
48BELMaxime Monfort (BEL)Landbouwkrediet - Colnago2.32
49NEDRonald Mutsaars (NED)Rabobankzt
50ESPJuan Manuel Fuentes Angullo (ESP)Lampre - Caffita2.33
51ESPJavier Ruiz de Larrinaga Ibanez (ESP)Kaiku - Caja Rural2.34
52ITAGiuseppe Guerini (ITA)T-Mobile Team2.36
53BELTom Stubbe (BEL)Chocolade Jacques - T Interimzt
54GEREric Baumann (GER)T-Mobile Team2.37
55ITAAntonio Salomone (ITA)Team Barloworld - Valsirzt
56FINJukka Vastaranta (FIN)Rabobank2.39
57ESPPedro Arreitunandia Quintero (ESP)Team Barloworld - Valsir2.40
58ITAGiampaolo Cheula (ITA)Team Barloworld - Valsir2.42
59ESPJavier Pascual Llorente (ESP)Comunidad Valenciana - Elchezt
60ESPJoseba Beloki Dorronsoro (ESP)Liberty Seguros - Würth Team2.43
61ESPDavid Arroyo Duran (ESP)Illes Balears - Caisse d'Epargne2.44
62BELGeert Omloop (BEL)Mrbookmaker - Sports Tech2.46
63ESPIban Mayoz Etxebarria (ESP)Relax Colchon - Fuenlabradazt
64KAZSerguei Yakovlev (KAZ)T-Mobile Team2.47
65ESPJosé Antonio Lopez Gil (ESP)Kaiku - Caja Rural2.50
66ESPAdolfo Garcia Quesada (ESP)Comunidad Valenciana - Elche2.52
67ESPAngel Vallejo Domínguez (ESP)Relax Colchon - Fuenlabrada2.53
68NEDNiels Scheuneman (NED)Rabobank2.55
69ITAAlessandro Spezialetti (ITA)Lampre - Caffita2.56
70ESPJosé Cayetano Julia Cegarra (ESP)Illes Balears - Caisse d'Epargnezt
71CZEOndrej Sosenka (CZE)Acqua & Sapone - Adria Mobil2.59
72ESPJavier Benitez Pomares (ESP)Relax Colchon - Fuenlabradazt
73ESPJuan Jose Cobo Acebo (ESP)Saunier Duval - Prodir3.00
74FRAGiovanni Bernaudeau (FRA)Bouygues Télécomzt
75RUSAlexander Arekeev (RUS)Acqua & Sapone - Adria Mobilzt
76ESPAntonio Berasategui Saez de Zuazola (ESP)Kaiku - Caja Ruralzt
77BELLudo Dierckxsens (BEL)Landbouwkrediet - Colnago3.02
78FRAAnthony Ravard (FRA)Bouygues Télécom3.04
79ESPJose Almagro Valero (ESP)Relax Colchon - Fuenlabradazt
80PORNuno Ribeiro (POR)L.A. Aluminios - Liberty Seguroszt
81ITAAndrea Tonti (ITA)Lampre - Caffita3.06
82NEDStefan Van Dijk (NED)Mrbookmaker - Sports Tech3.08
83BELJens Renders (BEL)Mrbookmaker - Sports Techzt
84BELJohan Verstrepen (BEL)Landbouwkrediet - Colnago3.10
85ITACrescenzo D'Amore (ITA)Acqua & Sapone - Adria Mobil3.11
86GERSven Krauss (GER)Gerolsteiner3.12
87ESPJesús Hernández Blázquez (ESP)Liberty Seguros - Würth Team3.14
88AUTPeter Wrolich (AUT)Gerolsteiner3.15
89ITAMarco Marzano (ITA)Lampre - Caffita3.16
90ESPNacor Burgos Rojo (ESP)Relax Colchon - Fuenlabrada3.17
91FRAWalter Beneteau (FRA)Bouygues Télécom3.19
92SUISven Montgomery (SUI)Gerolsteinerzt
93ESPEladio Jimenez Sanchez (ESP)Comunidad Valenciana - Elche3.23
94BELMaarten Wynants (BEL)Chocolade Jacques - T Interimzt
95FRAYohann Gène (FRA)Bouygues Télécomzt
96SLOJure Golcer (SLO)Acqua & Sapone - Adria Mobil3.26
97ESPJon Bru Pascal (ESP)Kaiku - Caja Rural3.29
98ESPRafael Casero Moreno (ESP)Saunier Duval - Prodir3.30
99ESPJuan Carlos Dominguez Dominguez (ESP)Saunier Duval - Prodirzt
100BELPieter Mertens (BEL)Chocolade Jacques - T Interim3.31
101BELWesley Van Der Linden (BEL)Chocolade Jacques - T Interimzt
102BELGeert Verheyen (BEL)Landbouwkrediet - Colnago3.32
103BELKurt Hovelynck (BEL)Chocolade Jacques - T Interim3.33
104SUIRoger Beuchat (SUI)Team Barloworld - Valsir3.37
105BELSteven Kleynen (BEL)Chocolade Jacques - T Interim3.40
106FRAAlexandre Naulleau (FRA)Bouygues Télécom3.45
107BELThierry De Groote (BEL)Landbouwkrediet - Colnago3.46
108DENRené Jørgensen (DEN)Team Barloworld - Valsir3.48
109ITAAndrea Tafi (ITA)Saunier Duval - Prodir3.53
110DENBo Hamburger (DEN)Acqua & Sapone - Adria Mobil3.55
111ESPDavid De La Fuente Rasilla (ESP)Saunier Duval - Prodir3.57
112AUTBernhard Kohl (AUT)T-Mobile Team4.01
113BELGregory Habeaux (BEL)Landbouwkrediet - Colnago4.05
114ESPRuben Lobato Elvira (ESP)Saunier Duval - Prodir4.13
115BELFrederik Veuchelen (BEL)Chocolade Jacques - T Interim4.14
116FRAMathieu Claude (FRA)Bouygues Télécom4.25
117ESPAngel Edo Alsina (ESP)Saunier Duval - Prodir4.29
118ITAAlessandro d'Andrea (ITA)Acqua & Sapone - Adria Mobil4.52
119ITAGiulio Tomi (ITA)Team Barloworld - Valsirzt
120ITAMatteo Carrara (ITA)Team Barloworld - Valsir4.56
121ESPAngel Castresana Del Val (ESP)Mrbookmaker - Sports Tech4.57
122BELPeter Wuyts (BEL)Mrbookmaker - Sports Tech5.23
123DENMichael Rasmussen (DEN)Rabobank25

Etappe 3 - Mula - Fortuna 155.8km - 4 Maart 2005Sprint


1AUSAllan Davis (AUS)Liberty Seguros - Würth Team3.59.27
2GERDanilo Hondo (GER)Gerolsteinerzt
3ITAAntonio Salomone (ITA)Team Barloworld - Valsirzt
4ITACrescenzo D'Amore (ITA)Acqua & Sapone - Adria Mobilzt
5ESPAngel Edo Alsina (ESP)Saunier Duval - Prodirzt
6BELWesley Van Der Linden (BEL)Chocolade Jacques - T Interimzt
7ESPRicardo Serrano Gonzalez (ESP)Kaiku - Caja Ruralzt
8ESPSergio Escobar Roure (ESP)Illes Balears - Caisse d'Epargnezt
9ITARuggero Marzoli (ITA)Acqua & Sapone - Adria Mobilzt
10ITAMatteo Carrara (ITA)Team Barloworld - Valsirzt
11NEDRonald Mutsaars (NED)Rabobankzt
12GEREric Baumann (GER)T-Mobile Teamzt
13BELJohan Verstrepen (BEL)Landbouwkrediet - Colnagozt
14BELMaarten Wynants (BEL)Chocolade Jacques - T Interimzt
15BELLudo Dierckxsens (BEL)Landbouwkrediet - Colnagozt

Etappe 4 - Aguilas - Collado Bermejo 152.3km - 5 Maart 2005Berg


1ESPPedro Arreitunandia Quintero (ESP)Team Barloworld - Valsir4.14.59
2ESPKoldo Gil Perez (ESP)Liberty Seguros - Würth Teamzt
3ITADamiano Cunego (ITA)Lampre - Caffita0.40
4NEDPieter Weening (NED)Rabobank1.08
5ESPAntonio Colom Mas (ESP)Illes Balears - Caisse d'Epargne1.10
6ESPEzequiel Mosquera Miguez (ESP)Kaiku - Caja Ruralzt
7ESPDavid Canada Gracia (ESP)Saunier Duval - Prodir1.43
8NEDTheo Eltink (NED)Rabobank1.45
9ESPRicardo Serrano Gonzalez (ESP)Kaiku - Caja Rural2.01
10FRALaurent Brochard (FRA)Bouygues Télécomzt
11BELJef Peeters (BEL)Chocolade Jacques - T Interimzt
12ITAGiuseppe Guerini (ITA)T-Mobile Teamzt
13AUSRory Sutherland (AUS)Rabobankzt
14USALevi Leipheimer (USA)Gerolsteinerzt
15ESPDionisio Galparsoro Martinez (ESP)Kaiku - Caja Ruralzt
16ESPJosé Luis Martinez Jimenez (ESP)Comunidad Valenciana - Elche2.05
17POLSylvester Szmyd (POL)Lampre - Caffita2.32
18ESPJuan Manuel Fuentes Angullo (ESP)Lampre - Caffita2.46
19RUSVladimir Karpets (RUS)Illes Balears - Caisse d'Epargne3.10
20ESPDavid Etxebarria Alkorta (ESP)Liberty Seguros - Würth Team3.20
21GERDanilo Hondo (GER)Gerolsteiner3.42
22BELPieter Mertens (BEL)Chocolade Jacques - T Interimzt
23UKRKyrylo Pospyeyev (UKR)Acqua & Sapone - Adria Mobilzt
24ESPCarlos Garcia Quesada (ESP)Comunidad Valenciana - Elche3.47
25ITAGiampaolo Cheula (ITA)Team Barloworld - Valsirzt

Etappe 5 - Murcia - Mutcia 150.6km - 6 Maart 2005Sprint


1AUSAllan Davis (AUS)Liberty Seguros - Würth Team3.24.28
2GERDanilo Hondo (GER)Gerolsteinerzt
3BELWesley Van Der Linden (BEL)Chocolade Jacques - T Interimzt
4ITACrescenzo D'Amore (ITA)Acqua & Sapone - Adria Mobilzt
5FINJukka Vastaranta (FIN)Rabobankzt
6BELLudo Dierckxsens (BEL)Landbouwkrediet - Colnagozt
7ESPJavier Benitez Pomares (ESP)Relax Colchon - Fuenlabradazt
8ESPRicardo Serrano Gonzalez (ESP)Kaiku - Caja Ruralzt
9NEDStefan Van Dijk (NED)Mrbookmaker - Sports Techzt
10GEREric Baumann (GER)T-Mobile Teamzt
11FRALaurent Brochard (FRA)Bouygues Télécomzt
12ESPLuis Pasamontes Rodriguez (ESP)Relax Colchon - Fuenlabradazt
13FRAWalter Beneteau (FRA)Bouygues Télécomzt
14ITAAntonio Salomone (ITA)Team Barloworld - Valsirzt
15FRAGiovanni Bernaudeau (FRA)Bouygues Télécomzt

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden