De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Coppa Sabatini Gran Premio città di Peccioli - 2011 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Coppa Sabatini Gran Premio città di Peccioli - 2011 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Italië

Uitslagen 2011

Coppa Sabatini Gran Premio città di Peccioli 2011

ItaliëItalië - 6 Oktober 2011


Coppa Sabatini Gran Premio città di Peccioli - 6 Oktober 2011


1ITAEnrico Battaglin (ITA)Colnago - CSF Inox04:55:06
2ITADavide Rebellin (ITA)Miche - Guerciottizt
3ESPDaniel Moreno Fernández (ESP)Team Katushazt
4ITAGiovanni Visconti (ITA)Farnese Vini - Nerizt
5AUSSimon Gerrans (AUS)Team Ineoszt
6NORLars Petter Nordhaug (NOR)Team Ineoszt
7GERStefan Schumacher (GER)Miche - Guerciottizt
8ESPDavid De La Fuente Rasilla (ESP)Geox - TMCzt
9ITAEmanuele Sella (ITA)Androni Giocattolizt
10ITADomenico Pozzovivo (ITA)Colnago - CSF Inox00:06
11AUSMichael Rogers (AUS)Team Ineoszt
12COLFabio Andres Duarte Arevalo (COL)Geox - TMCzt
13COLMiguel Angel Rubiano Chavez (COL)d'Angelo Antenucci - Nippozt
14RUSAlexander Zdanov (RUS)d'Angelo Antenucci - Nippozt
15ITALuca Paolini (ITA)Team Katushazt
16ESPXavier Florencio Cabre (ESP)Geox - TMCzt
17ITAEdoardo Girardi (ITA)De Rosa - Ceramica Flaminiazt
18SWEThomas Lövkvist (SWE)Team Ineoszt
19ITARiccardo Chiarini (ITA)Androni Giocattolizt
20POLPrzemyslaw Niemec (POL)Lampre - ISDzt
21ITAFausto Fognini (ITA)Team DSL00:13
22KAZDmitri Fofonov (KAZ)Astanazt
23MDAOleg Berdos (MDA)De Rosa - Ceramica Flaminiazt
24ITAFabio Taborre (ITA)Acqua & Sapone - Caffe Mokambo00:16
25ITAFrancesco Masciarelli (ITA)Astana00:19
26ITAMatteo Di Serafino (ITA)Androni Giocattoli00:22
27ITAAndrea Piechele (ITA)Colnago - CSF Inoxzt
28COLJuan Sebastian Tamayo Martinez (COL)Team DSL00:24
29ITAAlessandro Petacchi (ITA)Lampre - ISD00:29
30ITAGiuseppe Di Salvo (ITA)Miche - Guerciottizt
31ITAPaolo Bailetti (ITA)De Rosa - Ceramica Flaminia00:33
32ITAFilippo Pozzato (ITA)Team Katusha00:39
33ITAEnrico Magazzini (ITA)Lampre - ISDzt
34ITALuca Zanasca (ITA)Centri Della Calzatura - Cavaliere00:44
35ESPDavid Gutierrez Gutierrez (ESP)Geox - TMCzt
36COLCarlos Alberto Betancur Gómez (COL)Acqua & Sapone - Caffe Mokambozt
37CRORobert Kiserlovski (CRO)Astanazt
38ITAFederico Canuti (ITA)Colnago - CSF Inoxzt
39ITAAlessandro Donati (ITA)Acqua & Sapone - Caffe Mokambozt
40KAZYevgeniy Nepomnyachshiy (KAZ)Astanazt
41ESPJuan Jose Cobo Acebo (ESP)Geox - TMCzt
42UKRVitaliy Buts (UKR)Lampre - ISD00:51
43ITALuca Mazzanti (ITA)Farnese Vini - Nerizt
44ITAGiampaolo Cheula (ITA)Geox - TMCzt
45RUSEvgeni Petrov (RUS)Astanazt
46ITAAristide Ratti (ITA)Team DSL00:57
47ITASacha Modolo (ITA)Colnago - CSF Inox01:02
48ITAFrancesco Di Paolo (ITA)Acqua & Sapone - Caffe Mokambo01:08
49ITADamiano Margutti (ITA)De Rosa - Ceramica Flaminia01:09
50ITAFederico Rocchetti (ITA)De Rosa - Ceramica Flaminiazt
51FINKjell Carlström (FIN)Team Ineoszt
52ITAPaolo Tiralongo (ITA)Astanazt
53ITAGiampaolo Caruso (ITA)Team Katusha01:12
54ESPJoaquim Rodríguez Oliver (ESP)Team Katusha01:24
55ITAHenry Frusto (ITA)d'Angelo Antenucci - Nippozt
56KAZAlexandre Dyachenko (KAZ)Astana01:29
57KAZDmitriy Gruzdev (KAZ)Astanazt
58ITALuca Solari (ITA)Androni Giocattoli01:45
59SWEFredrik Kessiakoff (SWE)Astana01:50
60UKRDenys Kostyuk (UKR)Lampre - ISD02:08
61ITADiego Caccia (ITA)Farnese Vini - Nerizt
62ITAElia Favilli (ITA)Farnese Vini - Nerizt
63ITAManuel Belletti (ITA)Colnago - CSF Inox02:14
64POLKrzysztof Szczawinski (POL)Miche - Guerciotti02:43
65ITASimone Masciarelli (ITA)Acqua & Sapone - Caffe Mokambozt
66ITAMarco Corti (ITA)Geox - TMCzt
67KAZAndrey Zeits (KAZ)Astanazt
68ITAAntonio Santoro (ITA)Androni Giocattolizt
69ESPRamón Domené Reyes (ESP)Androni Giocattolizt
70RUSArkimedes Arguelyes Rodriges (RUS)Team Katusha04:26
71ITAPaolo Ciavatta (ITA)Acqua & Sapone - Caffe Mokambozt
72ITAFabio Felline (ITA)Geox - TMCzt
73ITAMassimo Graziato (ITA)Lampre - ISDzt

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden