De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Grand Prix Velo Manavgat - 2021 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Grand Prix Velo Manavgat - 2021 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Turkije

Uitslagen 2021

Grand Prix Velo Manavgat 2021

TurkijeTurkije - 20 Februari 2021


Grand Prix Velo Manavgat - 20 Februari 2021


1MASMohd Hariff Salleh (MAS)Terengganu Cycling Team3:13:35
2POLAlan Banaszek (POL)zt
3UKRAndriy Kulyk (UKR)zt
4ITAAndrea Guardini (ITA)Giotti Victoria - Savini Duezt
5TUROnur Balkan (TUR)Salcano Sakarya BBzt
6RUSMaksim Piskunov (RUS)zt
7ALGYoucef Reguigui (ALG)Terengganu Cycling Teamzt
8RUSMamyr Stash (RUS)Spor Totozt
9ALGNassim Saidi (ALG)zt
10GREGeorgios Bouglas (GRE)zt
11RUSDenis Denisov (RUS)zt
12FRAJonathan Couanon (FRA)Nippo - Provence - Pts Contizt
13ITAMirco Maestri (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
14JAPHijiri Oda (JAP)Nippo - Provence - Pts Contizt
15PANCristopher Robín Jurado López (PAN)Panamá es Cultura y Valoreszt
16ALGYacine Hamza (ALG)zt
17RUSMikhail Viunoshev (RUS)zt
18ITATomas Trainini (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
19RUSIlia Schegolkov (RUS)zt
20RUSSergey Rostovtsev (RUS)zt
21BLRRaman Tsishkou (BLR)Belazzt
22UZBAleksey Fomovskiy (UZB)zt
23RUSAlexander Smirnov (RUS)Lokosphinxzt
24BLRVlaszimir Harakhavik (BLR)zt
25USANoah Granigan (USA)Wildlife Generation Pro Cyclingzt
26UZBDmitriy Sirko (UZB)zt
27BLRSiarhei Shauchenka (BLR)Minsk Cycling Clubzt
28ITADavide Gabburo (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
29TURBatuhan Özgür (TUR)zt
30BLRIvan Charniauski (BLR)Minsk Cycling Clubzt
31KAZAlexandr Bekenov (KAZ)zt
32UKRVitaliy Novakovskyi (UKR)Eurocar - Grawe Ukrainezt
33BLRAlexei Shnyrko (BLR)zt
34RUSBulat Khalikov (RUS)zt
35GREIoannis Vorrias (GRE)zt
36SUIJan Stöckli (SUI)zt
37POLNorbert Banaszek (POL)zt
38BLRDzianis Mazur (BLR)Belazzt
39RUSDmitrii Borzov (RUS)zt
40RUSViacheslav Ivanov (RUS)zt
41UKRMykhaylo Kononenko (UKR)zt
42BLRRaman Ramanau (BLR)Belazzt
43UKRMaksym Vasilyev (UKR)Eurocar - Grawe Ukrainezt
44PANFranklin Archibold Castillo (PAN)Panamá es Cultura y Valoreszt
45RUSVlas Shichkin (RUS)zt
46ALGMohamed Amine Nehari (ALG)zt
47UZBBehzodek Rakhimbaev (UZB)zt
48BLRArtsiom Kudravets (BLR)zt
49AZEElchin Asadov (AZE)zt
50RUSArtur Ershov (RUS)zt
51TUREmre Yavuz (TUR)Spor Totozt
52RUSKonstantin Pronin (RUS)zt
53POLTobiasz Pawlak (POL)zt
54UZBDmitriy Bocharov (UZB)zt
55COLKristian Javier Yustre Rodriguez (COL)Giotti Victoria - Savini Duezt
56POLSzymon Tracz (POL)Nippo - Provence - Pts Contizt
57USAMax Bien (USA)zt
58BLRAliaksei Shmantsar (BLR)Belazzt
59BLRMark Grinkevich (BLR)zt
60HUNMáté Schumann (HUN)zt
61KAZBolat Niyazov (KAZ)zt
62AZEAmral Abdulazizli (AZE)zt
63RUSSergey Malnev (RUS)Lokosphinxzt
64KAZRamis Dinmukhametov (KAZ)zt
65TURTahir Bugra Yigit (TUR)Spor Totozt
66KAZOrken Slamzhanov (KAZ)zt
67SRBDavid Lukovic (SRB)zt
68ALGHamza Mansouri (ALG)zt
69UKRAndrii Movchan (UKR)Eurocar - Grawe Ukrainezt
70BLRYauheni Karaliok (BLR)Minsk Cycling Clubzt
71KAZDaniil Fominykh (KAZ)zt
72UKRAndrii Hanzin (UKR)zt
73SUIDominic Kunz (SUI)zt
74RUSAleksandr Komin (RUS)zt
75UKRKirilo Tsarenko (UKR)zt
76UKRYevhenii Kriachko (UKR)Eurocar - Grawe Ukrainezt
77UKRMaksim Bilyi (UKR)zt
78RUSVitalii Tereshenok (RUS)zt
79USASeth Jones (USA)zt
80UKRDenys Khotulov (UKR)zt
81BLRArtur Kiryevich (BLR)zt
82RUSValery Islamov (RUS)zt
83ITAPaolo Simion (ITA)Giotti Victoria - Savini Duezt
84UKROleksandr Shevchenko (UKR)Eurocar - Grawe Ukrainezt
85AZEMahmud Mammadov (AZE)zt
86SVKLukás Kubis (SVK)Dukla Banska Bystricazt
87UKRRoman Gladysh (UKR)zt
88RUSNikita Starchenko (RUS)zt
89ALGAbdelraouf Bengayou (ALG)zt
90BLRVasili Strokov (BLR)Minsk Cycling Clubzt
91RUSStepan Grigoryan (RUS)zt
92UKRAndriy Vasylyuk (UKR)zt
93ROUSerghei Tvetcov (ROU)Wildlife Generation Pro Cyclingzt
94ITAFabio Mazzucco (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
95ITALuca Covili (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
96MASMuhamad Nur Aiman Mohd Zariff (MAS)Terengganu Cycling Teamzt
97USAKent Ross (USA)Wildlife Generation Pro Cyclingzt
98BLRUladzislau Sauchyts (BLR)zt
99ALGAzzedine Lagab (ALG)zt
100PANNolberto Ezequiel Hernandez (PAN)Panamá es Cultura y Valoreszt
101COLCarlos Julián Quintero Norena (COL)Terengganu Cycling Teamzt
102USAJason Saltzman (USA)Wildlife Generation Pro Cyclingzt
103RUSEvgenii Ovchinnikov (RUS)zt
104KOSBlerton Nuha (KOS)zt
105RUSArtyom Ulyanov (RUS)zt
106PANRandish Abdul Lorenzo (PAN)Panamá es Cultura y Valoreszt
107UKRVolodymyr Dzhus (UKR)Eurocar - Grawe Ukrainezt
108UKRMykyta Yakovlev (UKR)zt
109KAZSergey Luchshenko (KAZ)Salcano Sakarya BBzt
110KAZMaxim Gridchin (KAZ)Apple Teamzt
111SRBStefan Stefanovic (SRB)zt
112BLRKolya Shumov (BLR)zt
113AZEIbad Abbasov (AZE)zt
114PANAlex Antonio Strah Méndez (PAN)Panamá es Cultura y Valoreszt
115BLRDzianis Marchuk (BLR)zt
116RUSViacheslav Polozov (RUS)Lokosphinxzt
117BLRKanstantsin Bialiauski (BLR)Belazzt
118RUSEgor Igoshev (RUS)zt
119SVKFilip Lohinský (SVK)zt
120NORIver Knotten (NOR)Nippo - Provence - Pts Contizt
121RUSIvan Novolodskii (RUS)zt
122BLRYauheni Akhramenka (BLR)Belazzt
123SVKAndrej Liska (SVK)Cycling Academy Trencínzt
124MEXUlises Alfredo Castillo Soto (MEX)Wildlife Generation Pro Cyclingzt
125UKROleksandr Shchypak (UKR)zt
126HUNKrisztián Árvai (HUN)zt
127ITAAlessandro Tonelli (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
128RUSRoman Maikin (RUS)zt
129RUSVladislav Chernorutskiy (RUS)zt
130UKRVladyslav Shcherban (UKR)zt
131KAZSergey Karmazhakov (KAZ)zt
132UKRVitaliy Buts (UKR)zt
133UZBDamir Zabirov (UZB)zt
134ERIMetkel Eyob (ERI)Terengganu Cycling Teamzt
135SRBMarko Danilovic (SRB)zt
136UKROleksandr Golovash (UKR)zt
137RUSArtem Ovechkin (RUS)Terengganu Cycling Teamzt
138HUNViktor Filutás (HUN)Giotti Victoria - Savini Due0:15
139ITAEmanuele Onesti (ITA)Giotti Victoria - Savini Due0:17
140PANCarlos Arauz Beitia (PAN)Panamá es Cultura y Valoreszt
141FRARobin Meyer (FRA)Nippo - Provence - Pts Contizt
142SRBDorde Kupusovic (SRB)zt
143AZEAli Qurbanov (AZE)zt
144BLRMikhail Shemetau (BLR)zt
145SVKAdam Foltan (SVK)Dukla Banska Bystricazt
146KAZAssylkhan Turar (KAZ)zt
147KAZAlisher Zhumakan (KAZ)zt
148SVKMartin Chren (SVK)Dukla Banska Bystrica0:30
149SVKMatej Blasko (SVK)zt
150SUIDaniel-Jonas Fellmann (SUI)zt
151SVKPavol Kramarcík (SVK)zt
152SUIJonathan Bögli (SUI)Nippo - Provence - Pts Contizt
153ROUEmil Dima (ROU)Giotti Victoria - Savini Duezt
154UZBMuradjan Khalmuratov (UZB)0:35
155TUROguzhan Tiryaki (TUR)Spor Toto0:37
156TURFeritcan Samli (TUR)Spor Totozt
157AZEShahin Eyvazov (AZE)zt
158TURYunus Emre Yilmaz (TUR)Spor Totozt
159IRLCormac McGeough (IRL)Wildlife Generation Pro Cyclingzt
160POLPawel Bernas (POL)zt
161SVKJan Andrej Cully (SVK)Dukla Banska Bystricazt
162BLRStanislau Bazhkou (BLR)0:42
163BLRSiarhei Papok (BLR)Minsk Cycling Clubzt
164SVKSimon Nagy (SVK)Cycling Academy Trencín0:50
165SVKTobias Vanco (SVK)Dukla Banska Bystricazt
166SVKPavol Rovder (SVK)Dukla Banska Bystrica0:57
167UKRVitaliy Gryniv (UKR)1:07
168POLAdrian Kurek (POL)1:25
169AZESamir Jabrayilov (AZE)3:18
170POLDaniel Staniszewski (POL)3:27
DNFKAZDmitriy Potapenko (KAZ)-
DNFRUSEgor Komarov (RUS)-
DNFKAZIgor Yussifov (KAZ)-

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2021 - Alle rechten voorbehouden