De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Puchar Mon - 2021 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Puchar Mon - 2021 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Polen

Uitslagen 2021

Puchar Mon 2021

PolenPolen - 18 Juli 2021


Puchar Ministra Obrony Narodowej - 18 Juli 2021


1DENLouis Bendixen (DEN)Team Coop3:26:40
2NORTord Gudmestad (NOR)Team Coopzt
3POLPatryk Stosz (POL)Voster - Atszt
4SLOTilen Finkst (SLO)Ljubljana Gusto Santiczt
5POLAdrian Banaszek (POL)zt
6POLBartosz Rudyk (POL)zt
7GERRobert Jägeler (GER)P&s Metalltechnikzt
8NEDDennis Van Der Horst (NED)zt
9NOROlav Hjemsæter (NOR)Team Coopzt
10CZETomás Bárta (CZE)Topforex - Att Investments Pro Cycling Teamzt
11POLNorbert Banaszek (POL)zt
12GRECharalampos Kastrantas (GRE)zt
13NEDMelvin Drost (NED)zt
14GERPhilip Weber (GER)zt
15UKRMaksym Vasilyev (UKR)Eurocar - Grawe Ukrainezt
16NORKristian Aasvold (NOR)Team Coopzt
17GERHenrik Pakalski (GER)Rad-Net Rose Teamzt
18POLJan Miazga (POL)zt
19LATKristers Ansons (LAT)Ampler Development Teamzt
20POLDawid Migas (POL)zt
21FINAntti-Jussi Juntunen (FIN)Ampler Development Teamzt
22CZEDaniel Babor (CZE)Tufo - Pardus Prostejovzt
23CZERichard Holec (CZE)zt
24GERConstantin Kasterich (GER)zt
25FINUkko Iisakki Peltonen (FIN)Ampler Development Teamzt
26UKRIllya Klepikov (UKR)Eurocar - Grawe Ukrainezt
27POLPiotr Pekala (POL)zt
28CZEPavel Gruber (CZE)Tufo - Pardus Prostejovzt
29CZEFilip Reha (CZE)Tufo - Pardus Prostejovzt
30POLAdam Zuber (POL)zt
31NEDTim Bierkens (NED)zt
32GERPeter Richter (GER)zt
33GERMichel Aschenbrenner (GER)P&s Metalltechnikzt
34LTUMantas Bitinas (LTU)Ampler Development Teamzt
35GERFranz Groß (GER)zt
36SLOMatic Macek (SLO)Ljubljana Gusto Santiczt
37NEDChiel Schulten (NED)zt
38NEDLeon Ellermann (NED)zt
39POLKacper Siminski (POL)zt
40SLOTeo Pecnik (SLO)Ljubljana Gusto Santiczt
41GBRJames Jobber (GBR)zt
42POLPatryk Dabski (POL)zt
43POLJakub Soszka (POL)zt
44UKRAndrii Movchan (UKR)Eurocar - Grawe Ukrainezt
45SVKMatús Stocek (SVK)Topforex - Att Investments Pro Cycling Teamzt
46GERMaximilian Meyer (GER)zt
47POLDamian Slawek (POL)zt
48POLFilip Biernacki (POL)zt
49NEDLars Van Uum (NED)zt
50NOREirik Lunder (NOR)Team Coopzt
51SLOJernej Hribar (SLO)Ljubljana Gusto Santiczt
52NORFredrik Dversnes (NOR)Team Coopzt
53GERPaul Rudys (GER)zt
54UKRYevhenii Kriachko (UKR)Eurocar - Grawe Ukrainezt
55POLMichal Sedzielewski (POL)zt
56GERLennart Lein (GER)zt
57GERLaurin Drescher (GER)Rad-Net Rose Teamzt
58GERTom Mai (GER)zt
59GERGiovanni Schmieder (GER)zt
60GERMax Benz-Kuch (GER)zt
61NEDJip Steman (NED)zt
62GERConstantin Lohse (GER)zt
63GBRMatthew Clements (GBR)zt
64CZERené Smékal (CZE)Tufo - Pardus Prostejovzt
65POLJan Krukowski (POL)zt
66BELMehdi Tigrine (BEL)zt
67POLMateusz Rajtak (POL)zt
68NEDJelle ter Weeme (NED)zt
69POLMaciej Paterski (POL)Voster - Atszt
70POLTobiasz Pawlak (POL)0:32
71SLOBlaz Avbelj (SLO)Ljubljana Gusto Santic0:35
72UKRVolodymyr Dzhus (UKR)Eurocar - Grawe Ukraine1:20
73SVKMarek Gajdula (SVK)Topforex - Att Investments Pro Cycling Team1:27
74GERTobias Nolde (GER)P&s Metalltechnik1:35
75GERNicolas Heinrich (GER)Rad-Net Rose Teamzt
76GERMoritz Kretschy (GER)Rad-Net Rose Teamzt
77POLMaciej Nocen (POL)zt
78POLAdam Nocen (POL)zt
79NEDChristiaan Lubbers (NED)zt
80POLJozef Mank (POL)1:57
81POLMarceli Boguslawski (POL)zt
82POLArtur Malkowski (POL)2:00
83GERTom Lindner (GER)P&s Metalltechnik2:43
84GERLuke Wilk (GER)P&s Metalltechnikzt
85GERMoritz Malcharek (GER)Rad-Net Rose Team2:45
86ESTErki Laanemäe (EST)Ampler Development Team2:50
87GERNiels Frigge (GER)3:42
88LATPauls Rubenis (LAT)Ampler Development Team4:33
89POLAntoni Ganko (POL)4:48
90CZEMartin Voltr (CZE)Topforex - Att Investments Pro Cycling Team4:58
91CZEMatyás Janos (CZE)Topforex - Att Investments Pro Cycling Teamzt
92POLKacper Bartkowski (POL)zt
93POLJakub Zuchora (POL)zt
94NEDMaarten Lubbers (NED)zt
95POLAlan Banaszek (POL)7:45
DNFPOLMateusz Grabis (POL)Voster - Ats-
DNFPOLAntoni Olszar (POL)-
DNFUKRSerhii Sydor (UKR)Eurocar - Grawe Ukraine-
DNFPOLSzymon Krawczyk (POL)Voster - Ats-
DNFPOLDawid Pluta (POL)-
DNFAUSDylan Hopkins (AUS)Ljubljana Gusto Santic-
DNFPOLHubert Drobek (POL)-
DNFNEDJoppe de Heij (NED)-
DNFPOLSzymon Janicki (POL)-
DNFCZEMarek Dolnicek (CZE)Tufo - Pardus Prostejov-
DNFPOLAdrian Krawczyk (POL)-
DNFPOLAleksander Krukowski (POL)-

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2021 - Alle rechten voorbehouden