De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Grand Prix Alanya - 2021 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Grand Prix Alanya - 2021 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Turkije

Uitslagen 2021

Grand Prix Alanya 2021

TurkijeTurkije - 6 Februari 2021


Grand Prix Alanya - 6 Februari 2021


1ITADavide Gabburo (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè3:49:18
2SUIFilippo Colombo (SUI)0:03
3ITAAlessandro Tonelli (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè0:55
4UZBMuradjan Khalmuratov (UZB)0:55
5USAAlex Hoehn (USA)Wildlife Generation Pro Cycling0:55
6COLKristian Javier Yustre Rodriguez (COL)Giotti Victoria - Savini Due0:55
7POLSzymon Tracz (POL)Nippo - Provence - Pts Conti0:55
8ITALuca Covili (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè0:59
9MEXUlises Alfredo Castillo Soto (MEX)Wildlife Generation Pro Cycling4:12
10BLRYauhen Sobal (BLR)Minsk Cycling Club4:12
11TUROguzhan Tiryaki (TUR)Spor Toto4:12
12MDACristian Raileanu (MDA)Team Sapura Cycling4:12
13TURHalil Ibrahim Dogan (TUR)4:12
14POLPiotr Brozyna (POL)4:12
15UKROleksandr Golovash (UKR)4:12
16BLRBranislau Samoilau (BLR)Minsk Cycling Club4:12
17ITAFabio Mazzucco (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè4:12
18KAZDaniil Fominykh (KAZ)4:12
19USANoah Granigan (USA)Wildlife Generation Pro Cycling4:12
20BLRKanstantsin Bialiauski (BLR)Belaz4:12
21ALGAzzedine Lagab (ALG)4:12
22UKRAnatoliy Budyak (UKR)Spor Toto4:12
23ITAMirco Maestri (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè4:12
24RUSEvgenii Tikhonin (RUS)4:12
25AUSJonathan Clarke (AUS)Wildlife Generation Pro Cycling4:20
26UKROleksandr Shchypak (UKR)4:20
27ROUSerghei Tvetcov (ROU)Wildlife Generation Pro Cycling4:24
28SUIFabio Spena (SUI)8:02
29HUNViktor Filutás (HUN)Giotti Victoria - Savini Due8:25
30UKRVitaliy Buts (UKR)8:51
31BLRYauheni Karaliok (BLR)Minsk Cycling Club8:51
32JAPHijiri Oda (JAP)Nippo - Provence - Pts Conti8:51
33BLRMikhail Shemetau (BLR)9:41
34RUSViacheslav Ivanov (RUS)9:41
35ITAEmanuele Onesti (ITA)Giotti Victoria - Savini Due10:25
36RUSRoman Maikin (RUS)11:07
37UKRAndriy Vasylyuk (UKR)11:07
39UKRMaksim Bilyi (UKR)11:07
40ITAPaolo Simion (ITA)Giotti Victoria - Savini Due11:07
41ROUEmil Dima (ROU)Giotti Victoria - Savini Due11:07
42TURSamet Bulut (TUR)Spor Toto12:55
43RUSIlia Schegolkov (RUS)12:55
44IRLCormac McGeough (IRL)Wildlife Generation Pro Cycling12:55
45ERIMetkel Eyob (ERI)Terengganu Cycling Team13:14
46TURAhmet Örken (TUR)Team Sapura Cycling14:05
47TURBurak Abay (TUR)14:05
48TURMustafa Sayar (TUR)Salcano Sakarya BB14:05
49SUIJan Sommer (SUI)15:09
50POLPawel Bernas (POL)15:09
51BLRRaman Ramanau (BLR)Belaz16:29
52UZBAleksey Fomovskiy (UZB)16:29
53SUIJonathan Bögli (SUI)Nippo - Provence - Pts Conti18:02
54RUSStepan Grigoryan (RUS)20:11
55POLTobiasz Pawlak (POL)20:11
56POLJakub Kaczmarek (POL)20:11
57BLRDzianis Mazur (BLR)Belaz21:41
58RUSDmitrii Borzov (RUS)22:36
59BLRKiryl Prymakou (BLR)Belaz22:36
60UKRDenys Khotulov (UKR)22:36
61UKRVitalii Pylypchuk (UKR)22:36
62TUREmin Koçan (TUR)22:36
63MASMohd Shahrul Mat Amin (MAS)Terengganu Cycling Team22:36
64ITAEnrico Zanoncello (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè22:36
65BLRAliaksandr Piasetski (BLR)Minsk Cycling Club22:36
66BLRKiryl Kavaliou (BLR)Belaz22:36
67BLRTsikhan Shchamialiou (BLR)Belaz22:36
68RUSVladislav Kulikov (RUS)22:36
69ALGNassim Saidi (ALG)22:36
70ITAAndrea Guardini (ITA)Giotti Victoria - Savini Due22:36
71ALGYoucef Reguigui (ALG)Terengganu Cycling Team24:05
72UKRVitaliy Novakovskyi (UKR)Eurocar - Grawe Ukraine24:05
73UKROleksander Smetaniuk (UKR)Lviv24:05
74UKROleksandr Shevchenko (UKR)Eurocar - Grawe Ukraine24:05
75UKRKirilo Tsarenko (UKR)24:05
DNFTURRamazan Günay (TUR)-
DNFUKRMaksym Vasilyev (UKR)Eurocar - Grawe Ukraine-
DNFSRBDorde Kupusovic (SRB)-
DNFRUSArtem Ovechkin (RUS)Terengganu Cycling Team-
DNFSRBStefan Stefanovic (SRB)-
DNFNORIver Knotten (NOR)Nippo - Provence - Pts Conti-
DNFKAZAssylkhan Turar (KAZ)-
DNFTURSerdar Anil Depe (TUR)-
DNFUKRYaroslav Kozakov (UKR)-
DNFBLRSiarhei Papok (BLR)Minsk Cycling Club-
DNFRUSDenis Denisov (RUS)-
DNFRUSSergey Malnev (RUS)Lokosphinx-
DNFRUSNikita Starchenko (RUS)-
DNFKAZAlexandr Bekenov (KAZ)-
DNFKAZAyan Beisenbayev (KAZ)-
DNFBLRStanislau Bazhkou (BLR)-
DNFKAZGabiden Azen (KAZ)-
DNFUZBDamir Zabirov (UZB)-
DNFTURErkan Güngör (TUR)-
DNFAZEAmral Abdulazizli (AZE)-
DNFALGAyoub Sahiri (ALG)-
DNFSUIKedup Gyagang (SUI)-
DNFTURCan Ahmet Kilic (TUR)-
DNFUKRVolodymyr Dzhus (UKR)Eurocar - Grawe Ukraine-
DNFSRBDavid Lukovic (SRB)-
DNFMASMuhamad Nur Aiman Mohd Zariff (MAS)Terengganu Cycling Team-
DNFKAZIgor Yussifov (KAZ)-
DNFRUSMatvei Mamykin (RUS)Nippo - Provence - Pts Conti-
DNFKAZSergey Karmazhakov (KAZ)-
DNFTUROnur Balkan (TUR)Salcano Sakarya BB-
DNFUKRDaniil Nikulin (UKR)-
DNFRUSVlas Shichkin (RUS)-
DNFRUSEgor Igoshev (RUS)-
DNFRUSAlexander Smirnov (RUS)Lokosphinx-
DNFRUSBulat Khalikov (RUS)-
DNFKAZSergey Luchshenko (KAZ)Salcano Sakarya BB-
DNFKAZMeirlan Iskakov (KAZ)-
DNFBLRMark Grinkevich (BLR)-
DNFTURSüleyman Urcu (TUR)-
DNFUZBDmitriy Bocharov (UZB)-
DNFRUSMikhail Viunoshev (RUS)-
DNFAZEAli Qurbanov (AZE)-
DNFALGYacine Hamza (ALG)-
DNFSUIJan Stöckli (SUI)-
DNFTURErcüment Boran (TUR)-
DNFPOLAlan Banaszek (POL)-
DNFTURIsmail Caliskan (TUR)-
DNFUKRIllya Klepikov (UKR)Eurocar - Grawe Ukraine-
DNFUSAMax Bien (USA)-
DNFMASIrwandie Lakasek (MAS)Terengganu Cycling Team-
DNFKAZRamis Dinmukhametov (KAZ)-
DNFRUSMamyr Stash (RUS)Spor Toto-
DNFKAZDmitriy Potapenko (KAZ)-
DNFIRQHamed Pasebankhajeh (IRQ)-
DNFUKRNazar Pokoyoviy (UKR)-
DNFRUSIvan Novolodskii (RUS)-
DNFRUSVitalii Tereshenok (RUS)-
DNFRUSSergey Rostovtsev (RUS)-
DNFRUSVladislav Chernorutskiy (RUS)-
DNFKAZBolat Niyazov (KAZ)-
DNFKAZTemirlan Temirov (KAZ)-
DNFBLRUladzislau Sauchyts (BLR)-
DNFTURMehmet Erken (TUR)-
DNFUZBDmitriy Sirko (UZB)-
DNFRUSArtur Ershov (RUS)-
DNFAZEShahin Eyvazov (AZE)-
DNFALGHamza Mansouri (ALG)-
DNFTURUfuk Geyik (TUR)-
DNFPOLAdrian Kurek (POL)-
DNFTURBurak Calt (TUR)-
DNFUKRYevhenii Kriachko (UKR)Eurocar - Grawe Ukraine-
DNFSRBMarko Danilovic (SRB)-
DNFSUIFabio Christen (SUI)Nippo - Provence - Pts Conti-
DNFKAZAlisher Zhumakan (KAZ)-
DNFTUREmre Yavuz (TUR)Spor Toto-
DNFUKRAndrii Hanzin (UKR)-
DNFBLRVasili Byaliauski (BLR)Minsk Cycling Club-
DNFUKRMykyta Yakovlev (UKR)-
DNFRUSViacheslav Polozov (RUS)Lokosphinx-
DNFRUSValery Islamov (RUS)-
DNFKAZMaxim Gridchin (KAZ)Apple Team-
DNFKAZMurat Zhaken (KAZ)-
DNFKAZOrken Slamzhanov (KAZ)-
DNFKAZRafaël Faizullin (KAZ)-
DNFBLRArtsiom Kudravets (BLR)-
DNFTURAbdulkadir Kelleci (TUR)-
DNFAZESamir Jabrayilov (AZE)-
DNFRUSMaksim Piskunov (RUS)-
DNFAZEIbad Abbasov (AZE)-
DNFALGMohamed Amine Nehari (ALG)-
DNSAZEMahmud Mammadov (AZE)-
DNSBLRDzianis Marchuk (BLR)-
DNSUZBBehzodek Rakhimbaev (UZB)-

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2021 - Alle rechten voorbehouden