De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Volta a la Comunitat Valenciana - 2021 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Volta a la Comunitat Valenciana - 2021 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Spanje

Uitslagen 2021

Volta a la Comunitat Valenciana 2021

SpanjeSpanje - 14 April 2021 - 18 April 2021


Algemeen klassement - 18 April 2021


1SUIStefan Küng (SUI)Groupama - Fdj14:49:50
2PORNelson Filipe Santos Simoes Oliveira (POR)Movistar0:06
3ESPEnric Mas Nicolau (ESP)Movistar0:36
4FRAVictor Lafay (FRA)Cofidis0:45
5FRAElie Gesbert (FRA)Arkéa - Samsic1:01
6ESPLuis Angel Maté Mardones (ESP)Euskaltel - Euskadi1:37
7BELRemy Mertz (BEL)Bingoal - Wallonie Bruxelles1:53
8FRARemy Rochas (FRA)Cofidis2:03
9AUSMiles Scotson (AUS)Groupama - Fdj2:26
10FRAMatis Louvel (FRA)Arkéa - Samsic2:43
11ESPDiego López Fuentes (ESP)Equipo Kern Pharma2:47
12RUSSavva Novikov (RUS)Equipo Kern Pharma2:58
13ESPJonathan Lastra Martinez (ESP)Caja Rural - Seguros Rga3:11
14PURAbner González Rivera (PUR)Movistar3:20
15ESPGotzon Martin Sanz (ESP)Euskaltel - Euskadi3:30
16BELEliot Lietaer (BEL)B&b Hotels P/b KTM3:46
17COLJuan Diego Alba Bolivar (COL)Movistar4:15
18ECUJefferson Albeiro Cepeda Hernandez (ECU)Androni Giocattoli - Sidermec4:36
19ESPDaniel Navarro García (ESP)4:41
20USANathan Brown (USA)Rally Cyclingzt
21USAColin Joyce (USA)Rally Cycling4:52
22GERJohn Degenkolb (GER)Lotto - Soudal5:15
23ESPJordi Lopez Caravaca (ESP)Equipo Kern Pharma5:39
24ESPJesús Ezquerra Muela (ESP)Burgos - BH5:45
25GBRPaul Double (GBR)Mg.k Vis Vpm5:55
26NEDAlex Molenaar (NED)Burgos - BH6:39
27SUIAlexandre Balmer (SUI)Groupama - Fdj Continental7:02
28BELLennert Teugels (BEL)Tarteletto - Isorex7:45
29ESPAntonio Angulo Sampedro (ESP)Euskaltel - Euskadi8:20
30BELJelle Vanendert (BEL)Bingoal - Wallonie Bruxelles8:32
31ESPCarlos Eloy Garcia Pierna (ESP)Equipo Kern Pharma9:09
32FRAAlan Riou (FRA)Arkéa - Samsic9:11
33BRAVitor Zucco Schizzi (BRA)9:39
34FRAAlan Boileau (FRA)B&b Hotels P/b KTM10:52
35ESPMikel Iturria Segurola (ESP)Euskaltel - Euskadi12:19
36ESPUnai Cuadrado Ruiz De Gauna (ESP)Euskaltel - Euskadi12:43
37FRAThibault Guernalec (FRA)Arkéa - Samsic12:45
38ITASimone Consonni (ITA)Cofidis13:46
39FRAThibault Ferasse (FRA)B&b Hotels P/b KTM14:04
40ESPSebastián Mora Vedri (ESP)Movistar14:27
41ESPJosé Herrada Lopez (ESP)Cofidis14:54
42FRAKévin Ledanois (FRA)Arkéa - Samsic15:13
43BELTimothy Dupont (BEL)Bingoal - Wallonie Bruxelles15:37
44ESPJosé Joaquin Rojas Gil (ESP)Movistar15:59
45FRAFranck Bonnamour (FRA)B&b Hotels P/b KTM16:00
46BELLaurens Huys (BEL)Bingoal - Wallonie Bruxelles16:51
47FRAJonathan Hivert (FRA)B&b Hotels P/b KTM17:56
48FRAAntoine Raugel (FRA)Groupama - Fdj Continental17:58
49NEDMathijs Paasschens (NED)Bingoal - Wallonie Bruxelles18:04
50USAMagnus Sheffield (USA)Rally Cycling18:08
51ESPImanol Erviti Ollo (ESP)Movistar18:20
52ITADiego Rosa (ITA)Arkéa - Samsiczt
53NZLPaul Wright (NZL)Mg.k Vis Vpm18:25
54ITANicola Bagioli (ITA)B&b Hotels P/b KTM18:27
55ERINatnael Teweldemedhin Berhane (ERI)Cofidis18:33
56ESPIbon Ruiz Sedano (ESP)Equipo Kern Pharma18:41
57USAJoey Rosskopf (USA)Rally Cycling19:02
58ESPSergio Nestor Araiz Michel (ESP)Equipo Kern Pharma19:30
59USARobin Carpenter (USA)Rally Cycling19:53
60COLEdwin Alcibiades Avila Vanegas (COL)Burgos - BH20:01
61ESPTxomin Juaristi Arrieta (ESP)Euskaltel - Euskadi20:28
62COLJuan Felipe Osorio Arboleda (COL)Burgos - BH20:44
63ESPJon Irisarri Rincon (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
64BELGianni Marchand (BEL)Tarteletto - Isorex20:47
65ESPJoan Bou Company (ESP)Euskaltel - Euskadi21:32
66BELDimitri Peyskens (BEL)Bingoal - Wallonie Bruxelleszt
67ESPJon Aberasturi Izaga (ESP)Caja Rural - Seguros Rga22:36
68FRAMaxime Cam (FRA)B&b Hotels P/b KTM23:27
69POLSzymon Sajnok (POL)Cofidis24:25
70BELJohan Meens (BEL)Bingoal - WB Development Team26:05
71USAStephen Bassett (USA)Rally Cycling28:04
72ITAGuido Draghi (ITA)Mg.k Vis Vpm29:23
73ESPIván Moreno Sánchez (ESP)Equipo Kern Pharma29:30
74BELLaurenz Rex (BEL)Bingoal - Wallonie Bruxelles30:42
75VENOrluis Alberto Aular Sanabria (VEN)Caja Rural - Seguros Rga31:37
76ESPÁlex Jaime Fernández (ESP)Equipo Kern Pharma33:00
77ESPXabier Mikel Azparren Irurzun (ESP)Euskaltel - Euskadi36:19
78AUSCaleb Ewan (AUS)Lotto - Soudal37:26
79ESPAngel Fuentes Paniego (ESP)Burgos - BH39:10
80ESPFelipe Orts Lloret (ESP)Burgos - BH39:24
81ITAFrancesco Di Felice (ITA)39:31
82BELJonas van Genechten (BEL)B&b Hotels P/b KTM39:36
83ESPAngel Madrazo Ruiz (ESP)Burgos - BH40:04
84ITARaffaele Radice (ITA)Mg.k Vis Vpm40:50
85USAJonathan Brown (USA)41:59
86FRAArnaud Démare (FRA)Groupama - Fdj43:57
87ESPMikel Aristi Gardoki (ESP)Euskaltel - Euskadi44:03
88ESPMario Aparicio Muñoz (ESP)Burgos - BH44:32
89ITAJacopo Guarnieri (ITA)Groupama - Fdj45:08
90BELGerben Thijssen (BEL)Lotto - Soudal45:09
91NEDRamon Sinkeldam (NED)Groupama - Fdj45:13
92NEDBram Welten (NED)Arkéa - Samsic45:41
93IRLBen Walsh (IRL)46:22
94ITANiccolò Salvietti (ITA)Mg.k Vis Vpm46:29
95ESTOskar Nisu (EST)46:32
96BELMaxime De Poorter (BEL)Tarteletto - Isorex46:43
97BELGil D'Heygere (BEL)Tarteletto - Isorex47:01
98BELEnzo Wouters (BEL)Tarteletto - Isorex47:10
99ITAAttilio Viviani (ITA)Cofidis47:19
100BELJulien Van Den Brande (BEL)Tarteletto - Isorex47:56
101BELAlfdan De Decker (BEL)Tarteletto - Isorex47:57
102AUSCyrus Monk (AUS)48:03
103FRANathan Vandepitte (FRA)Bingoal - WB Development Team48:43
104ITAFrancesco Carollo (ITA)Mg.k Vis Vpm48:47
105USABrendan Rhim (USA)51:26
106BELBrent Van De Kerkhove (BEL)Tarteletto - Isorex53:46
107ALBYlber Sefa (ALB)Tarteletto - Isorex54:39

Etappe 1 - 14 April 2021Ontsnapping


1AUSMiles Scotson (AUS)Groupama - Fdj4:14:57
2GERJohn Degenkolb (GER)Lotto - Soudal0:28
3FRAAlan Riou (FRA)Arkéa - Samsiczt
4USAColin Joyce (USA)Rally Cyclingzt
5ITASimone Consonni (ITA)Cofidiszt
6FRAThibault Ferasse (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
7SUIStefan Küng (SUI)Groupama - Fdjzt
8FRAFranck Bonnamour (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
9ESPJonathan Lastra Martinez (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
10BELRemy Mertz (BEL)Bingoal - Wallonie Bruxelleszt
11NZLPaul Wright (NZL)Mg.k Vis Vpmzt
12FRAMatis Louvel (FRA)Arkéa - Samsiczt
13FRAAntoine Raugel (FRA)Groupama - Fdj Continentalzt
14ESPJordi Lopez Caravaca (ESP)Equipo Kern Pharmazt
15NEDAlex Molenaar (NED)Burgos - BHzt
16FRAJonathan Hivert (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
17RUSSavva Novikov (RUS)Equipo Kern Pharmazt
18FRAElie Gesbert (FRA)Arkéa - Samsiczt
19ESPJesús Ezquerra Muela (ESP)Burgos - BHzt
20FRAVictor Lafay (FRA)Cofidiszt
21PURAbner González Rivera (PUR)Movistarzt
22ESPDiego López Fuentes (ESP)Equipo Kern Pharmazt
23ERINatnael Teweldemedhin Berhane (ERI)Cofidiszt
24BELEliot Lietaer (BEL)B&b Hotels P/b KTMzt
25FRARemy Rochas (FRA)Cofidiszt
26ITANicola Bagioli (ITA)B&b Hotels P/b KTMzt
27BRAVitor Zucco Schizzi (BRA)zt
28FRAThibault Guernalec (FRA)Arkéa - Samsiczt
29PORNelson Filipe Santos Simoes Oliveira (POR)Movistarzt
30ESPLuis Angel Maté Mardones (ESP)Euskaltel - Euskadizt
31ESPEnric Mas Nicolau (ESP)Movistarzt
32COLDaniel Alejandro Mendez Noreña (COL)Equipo Kern Pharmazt
33ECUJefferson Albeiro Cepeda Hernandez (ECU)Androni Giocattoli - Sidermeczt
34USANathan Brown (USA)Rally Cyclingzt
35COLJuan Diego Alba Bolivar (COL)Movistarzt
36ESPCarlos Eloy Garcia Pierna (ESP)Equipo Kern Pharma1:07
37ESPJon Aberasturi Izaga (ESP)Caja Rural - Seguros Rga1:39
38BELTimothy Dupont (BEL)Bingoal - Wallonie Bruxelleszt
39USAMagnus Sheffield (USA)Rally Cyclingzt
40ESPSebastián Mora Vedri (ESP)Movistarzt
41NEDMathijs Paasschens (NED)Bingoal - Wallonie Bruxelleszt
42ESPAntonio Angulo Sampedro (ESP)Euskaltel - Euskadizt
43USAJoey Rosskopf (USA)Rally Cyclingzt
44FRAMaxime Cam (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
45FRAAlan Boileau (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
46ESPJosé Herrada Lopez (ESP)Cofidiszt
47PORAndré Rodrigues Carvalho (POR)Cofidiszt
48COLEdwin Alcibiades Avila Vanegas (COL)Burgos - BHzt
49ITAGuido Draghi (ITA)Mg.k Vis Vpmzt
50ESPIbon Ruiz Sedano (ESP)Equipo Kern Pharmazt
51ESPImanol Erviti Ollo (ESP)Movistarzt
52ESPUnai Cuadrado Ruiz De Gauna (ESP)Euskaltel - Euskadizt
53ESPJosé Joaquin Rojas Gil (ESP)Movistarzt
54ESPDaniel Navarro García (ESP)zt
55ESPSergio Nestor Araiz Michel (ESP)Equipo Kern Pharmazt
56ESPIván Moreno Sánchez (ESP)Equipo Kern Pharmazt
57ESPGotzon Martin Sanz (ESP)Euskaltel - Euskadizt
58GBRPaul Double (GBR)Mg.k Vis Vpmzt
59SUIAlexandre Balmer (SUI)Groupama - Fdj Continentalzt
60FRAKévin Ledanois (FRA)Arkéa - Samsiczt
61ESPTxomin Juaristi Arrieta (ESP)Euskaltel - Euskadizt
62ESPMikel Iturria Segurola (ESP)Euskaltel - Euskadizt
63BELLennert Teugels (BEL)Tarteletto - Isorexzt
64BELGianni Marchand (BEL)Tarteletto - Isorexzt
65USAStephen Bassett (USA)Rally Cyclingzt
66USARobin Carpenter (USA)Rally Cyclingzt
67BELJelle Vanendert (BEL)Bingoal - Wallonie Bruxelleszt
68BELDimitri Peyskens (BEL)Bingoal - Wallonie Bruxelleszt
69ESPJon Irisarri Rincon (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
70VENOrluis Alberto Aular Sanabria (VEN)Caja Rural - Seguros Rga5:48
71COLJuan Felipe Osorio Arboleda (COL)Burgos - BH11:29
72ESPAngel Madrazo Ruiz (ESP)Burgos - BHzt
73BELJonas van Genechten (BEL)B&b Hotels P/b KTMzt
74BELLaurenz Rex (BEL)Bingoal - Wallonie Bruxelleszt
75USABrendan Rhim (USA)zt
76ESPAngel Fuentes Paniego (ESP)Burgos - BHzt
77ESPÁlex Jaime Fernández (ESP)Equipo Kern Pharmazt
78POLSzymon Sajnok (POL)Cofidiszt
79ESPFelipe Orts Lloret (ESP)Burgos - BHzt
80ITAFrancesco Di Felice (ITA)zt
81ITARaffaele Radice (ITA)Mg.k Vis Vpmzt
82USAJonathan Brown (USA)zt
83BELJohan Meens (BEL)Bingoal - WB Development Teamzt
84BELLaurens Huys (BEL)Bingoal - Wallonie Bruxelleszt
85ITADiego Rosa (ITA)Arkéa - Samsiczt
86AUSCaleb Ewan (AUS)Lotto - Soudal13:34
87COLAlejandro Osorio Carvajal (COL)Caja Rural - Seguros Rga13:39
88ESPOier Lazkano Lopez (ESP)Caja Rural - Seguros Rga14:08
89ITANiccolò Salvietti (ITA)Mg.k Vis Vpm17:50
90BELBrent Van De Kerkhove (BEL)Tarteletto - Isorex17:53
91ITAFrancesco Carollo (ITA)Mg.k Vis Vpmzt
92NEDRamon Sinkeldam (NED)Groupama - Fdjzt
93NEDBram Welten (NED)Arkéa - Samsiczt
94ESPJoan Bou Company (ESP)Euskaltel - Euskadizt
95FRANathan Vandepitte (FRA)Bingoal - WB Development Teamzt
96BELGerben Thijssen (BEL)Lotto - Soudalzt
97BELEnzo Wouters (BEL)Tarteletto - Isorexzt
98IRLBen Walsh (IRL)zt
99AUSCyrus Monk (AUS)zt
100BELMaxime De Poorter (BEL)Tarteletto - Isorexzt
101ESTOskar Nisu (EST)zt
102ITAAttilio Viviani (ITA)Cofidiszt
103ITAJacopo Guarnieri (ITA)Groupama - Fdjzt
104BELGil D'Heygere (BEL)Tarteletto - Isorexzt
105ITAFilippo Conca (ITA)Lotto - Soudalzt
106ALBYlber Sefa (ALB)Tarteletto - Isorexzt
107FRAArnaud Démare (FRA)Groupama - Fdjzt
108BELAlfdan De Decker (BEL)Tarteletto - Isorexzt
109BELJeroen Eyskens (BEL)zt
110BELJulien Van Den Brande (BEL)Tarteletto - Isorexzt
111ESPMario Aparicio Muñoz (ESP)Burgos - BHzt
112ESPXabier Mikel Azparren Irurzun (ESP)Euskaltel - Euskadizt
113ESPMikel Aristi Gardoki (ESP)Euskaltel - Euskadizt
114GBRMatthew Holmes (GBR)Lotto - Soudal33:31
115BELJasper De Buyst (BEL)Lotto - Soudal
116IRLSean Nolan (IRL)

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 2 - 15 April 2021Sprint


1FRAArnaud Démare (FRA)Groupama - Fdj4:09:23
2BELTimothy Dupont (BEL)Bingoal - Wallonie Bruxelleszt
3AUSCaleb Ewan (AUS)Lotto - Soudalzt
4ITASimone Consonni (ITA)Cofidiszt
5ESPSebastián Mora Vedri (ESP)Movistarzt
6ITAJacopo Guarnieri (ITA)Groupama - Fdjzt
7COLEdwin Alcibiades Avila Vanegas (COL)Burgos - BHzt
8USAColin Joyce (USA)Rally Cyclingzt
9ESPFelipe Orts Lloret (ESP)Burgos - BHzt
10BELGil D'Heygere (BEL)Tarteletto - Isorexzt
11ESPJosé Joaquin Rojas Gil (ESP)Movistarzt
12FRAMatis Louvel (FRA)Arkéa - Samsiczt
13ESPAngel Fuentes Paniego (ESP)Burgos - BHzt
14ESPMikel Aristi Gardoki (ESP)Euskaltel - Euskadizt
15ESPÁlex Jaime Fernández (ESP)Equipo Kern Pharmazt
16BELAlfdan De Decker (BEL)Tarteletto - Isorexzt
17ESTOskar Nisu (EST)zt
18FRAAlan Riou (FRA)Arkéa - Samsiczt
19NEDAlex Molenaar (NED)Burgos - BHzt
20FRAFranck Bonnamour (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
21ITARaffaele Radice (ITA)Mg.k Vis Vpmzt
22FRARemy Rochas (FRA)Cofidiszt
23FRAAlan Boileau (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
24BELMaxime De Poorter (BEL)Tarteletto - Isorexzt
25ESPJesús Ezquerra Muela (ESP)Burgos - BHzt
26ITANicola Bagioli (ITA)B&b Hotels P/b KTMzt
27ESPGotzon Martin Sanz (ESP)Euskaltel - Euskadizt
28PORNelson Filipe Santos Simoes Oliveira (POR)Movistarzt
29SUIStefan Küng (SUI)Groupama - Fdjzt
30AUSMiles Scotson (AUS)Groupama - Fdjzt
31FRAElie Gesbert (FRA)Arkéa - Samsiczt
32USAMagnus Sheffield (USA)Rally Cyclingzt
33BELRemy Mertz (BEL)Bingoal - Wallonie Bruxelleszt
34COLJuan Felipe Osorio Arboleda (COL)Burgos - BHzt
35NEDRamon Sinkeldam (NED)Groupama - Fdjzt
36FRAThibault Guernalec (FRA)Arkéa - Samsiczt
37ESPEnric Mas Nicolau (ESP)Movistarzt
38BELEliot Lietaer (BEL)B&b Hotels P/b KTMzt
39NEDBram Welten (NED)Arkéa - Samsiczt
40BELEnzo Wouters (BEL)Tarteletto - Isorexzt
41ESPAntonio Angulo Sampedro (ESP)Euskaltel - Euskadizt
42ESPUnai Cuadrado Ruiz De Gauna (ESP)Euskaltel - Euskadizt
43FRAAntoine Raugel (FRA)Groupama - Fdj Continentalzt
44FRAKévin Ledanois (FRA)Arkéa - Samsiczt
45ESPLuis Angel Maté Mardones (ESP)Euskaltel - Euskadizt
46ITADiego Rosa (ITA)Arkéa - Samsiczt
47POLSzymon Sajnok (POL)Cofidiszt
48COLJuan Diego Alba Bolivar (COL)Movistarzt
49BELJohan Meens (BEL)Bingoal - WB Development Teamzt
50FRAVictor Lafay (FRA)Cofidiszt
51USANathan Brown (USA)Rally Cyclingzt
52PURAbner González Rivera (PUR)Movistarzt
53ESPJonathan Lastra Martinez (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
54NZLPaul Wright (NZL)Mg.k Vis Vpmzt
55ESPDiego López Fuentes (ESP)Equipo Kern Pharmazt
56ITAGuido Draghi (ITA)Mg.k Vis Vpmzt
57ECUJefferson Albeiro Cepeda Hernandez (ECU)Androni Giocattoli - Sidermeczt
58FRAJonathan Hivert (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
59GERJohn Degenkolb (GER)Lotto - Soudalzt
60GBRPaul Double (GBR)Mg.k Vis Vpmzt
61ITANiccolò Salvietti (ITA)Mg.k Vis Vpmzt
62ITAFrancesco Di Felice (ITA)zt
63RUSSavva Novikov (RUS)Equipo Kern Pharmazt
64USAJoey Rosskopf (USA)Rally Cyclingzt
65BELGerben Thijssen (BEL)Lotto - Soudalzt
66FRAMaxime Cam (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
67SUIAlexandre Balmer (SUI)Groupama - Fdj Continentalzt
68ESPImanol Erviti Ollo (ESP)Movistarzt
69IRLBen Walsh (IRL)zt
70BELLennert Teugels (BEL)Tarteletto - Isorexzt
71ERINatnael Teweldemedhin Berhane (ERI)Cofidiszt
72ESPDaniel Navarro García (ESP)zt
73PORAndré Rodrigues Carvalho (POR)Cofidiszt
74FRAThibault Ferasse (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
75ESPJosé Herrada Lopez (ESP)Cofidiszt
76BELJonas van Genechten (BEL)B&b Hotels P/b KTMzt
77ESPIbon Ruiz Sedano (ESP)Equipo Kern Pharmazt
78BELLaurens Huys (BEL)Bingoal - Wallonie Bruxelleszt
79ESPJoan Bou Company (ESP)Euskaltel - Euskadizt
80ITAFrancesco Carollo (ITA)Mg.k Vis Vpm0:18
81BELJulien Van Den Brande (BEL)Tarteletto - Isorexzt
82BELLaurenz Rex (BEL)Bingoal - Wallonie Bruxelleszt
83ITAAttilio Viviani (ITA)Cofidis0:55
84ESPMario Aparicio Muñoz (ESP)Burgos - BH0:59
85NEDMathijs Paasschens (NED)Bingoal - Wallonie Bruxelles1:04
86USARobin Carpenter (USA)Rally Cycling1:06
87ESPAngel Madrazo Ruiz (ESP)Burgos - BHzt
88ESPJon Irisarri Rincon (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
89AUSCyrus Monk (AUS)1:16
90ESPCarlos Eloy Garcia Pierna (ESP)Equipo Kern Pharmazt
91BRAVitor Zucco Schizzi (BRA)zt
92USAJonathan Brown (USA)1:23
93BELDimitri Peyskens (BEL)Bingoal - Wallonie Bruxelles1:29
94BELJelle Vanendert (BEL)Bingoal - Wallonie Bruxelleszt
95ESPJordi Lopez Caravaca (ESP)Equipo Kern Pharmazt
96ESPXabier Mikel Azparren Irurzun (ESP)Euskaltel - Euskadi2:13
97FRANathan Vandepitte (FRA)Bingoal - WB Development Team2:42
98ESPJon Aberasturi Izaga (ESP)Caja Rural - Seguros Rga2:52
99ESPIván Moreno Sánchez (ESP)Equipo Kern Pharma5:07
100ESPTxomin Juaristi Arrieta (ESP)Euskaltel - Euskadizt
101ESPSergio Nestor Araiz Michel (ESP)Equipo Kern Pharmazt
102USABrendan Rhim (USA)zt
103BELBrent Van De Kerkhove (BEL)Tarteletto - Isorex7:08
104BELGianni Marchand (BEL)Tarteletto - Isorexzt
105COLAlejandro Osorio Carvajal (COL)Caja Rural - Seguros Rgazt
106BELJeroen Eyskens (BEL)zt
107ALBYlber Sefa (ALB)Tarteletto - Isorexzt
108USAStephen Bassett (USA)Rally Cycling7:50
109ESPMikel Iturria Segurola (ESP)Euskaltel - Euskadizt
110VENOrluis Alberto Aular Sanabria (VEN)Caja Rural - Seguros Rga8:05
111COLDaniel Alejandro Mendez Noreña (COL)Equipo Kern Pharma
112ITAFilippo Conca (ITA)Lotto - Soudal
113ESPOier Lazkano Lopez (ESP)Caja Rural - Seguros Rga

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 3 - 16 April 2021Berg


1ESPEnric Mas Nicolau (ESP)Movistar4:11:47
2FRAVictor Lafay (FRA)Cofidis0:02
3FRAElie Gesbert (FRA)Arkéa - Samsic0:08
4ESPLuis Angel Maté Mardones (ESP)Euskaltel - Euskadi0:29
5ESPGotzon Martin Sanz (ESP)Euskaltel - Euskadi0:31
6BELRemy Mertz (BEL)Bingoal - Wallonie Bruxelleszt
7PORNelson Filipe Santos Simoes Oliveira (POR)Movistar0:35
8FRARemy Rochas (FRA)Cofidis0:38
9SUIStefan Küng (SUI)Groupama - Fdjzt
10ESPMikel Iturria Segurola (ESP)Euskaltel - Euskadi1:33
11ESPJonathan Lastra Martinez (ESP)Caja Rural - Seguros Rga1:35
12PURAbner González Rivera (PUR)Movistar2:05
13BELJelle Vanendert (BEL)Bingoal - Wallonie Bruxelleszt
14ESPDaniel Navarro García (ESP)zt
15ECUJefferson Albeiro Cepeda Hernandez (ECU)Androni Giocattoli - Sidermec2:09
16COLJuan Diego Alba Bolivar (COL)Movistarzt
17BELLaurens Huys (BEL)Bingoal - Wallonie Bruxelles2:11
18ESPDiego López Fuentes (ESP)Equipo Kern Pharmazt
19FRAMatis Louvel (FRA)Arkéa - Samsic2:14
20BELEliot Lietaer (BEL)B&b Hotels P/b KTMzt
21RUSSavva Novikov (RUS)Equipo Kern Pharma2:18
22USANathan Brown (USA)Rally Cyclingzt
23ESPJoan Bou Company (ESP)Euskaltel - Euskadi2:22
24ESPJordi Lopez Caravaca (ESP)Equipo Kern Pharma2:40
25AUSMiles Scotson (AUS)Groupama - Fdj3:01
26GBRPaul Double (GBR)Mg.k Vis Vpmzt
27USAColin Joyce (USA)Rally Cycling3:47
28GERJohn Degenkolb (GER)Lotto - Soudal4:38
29ESPJesús Ezquerra Muela (ESP)Burgos - BHzt
30BRAVitor Zucco Schizzi (BRA)zt
31SUIAlexandre Balmer (SUI)Groupama - Fdj Continentalzt
32ESPAntonio Angulo Sampedro (ESP)Euskaltel - Euskadi5:03
33BELLennert Teugels (BEL)Tarteletto - Isorex5:10
34NEDAlex Molenaar (NED)Burgos - BH5:15
35ITADiego Rosa (ITA)Arkéa - Samsic5:56
36ESPCarlos Eloy Garcia Pierna (ESP)Equipo Kern Pharma6:18
37COLJuan Felipe Osorio Arboleda (COL)Burgos - BH7:39
38FRAAlan Boileau (FRA)B&b Hotels P/b KTM8:41
39FRAAlan Riou (FRA)Arkéa - Samsiczt
40ESPUnai Cuadrado Ruiz De Gauna (ESP)Euskaltel - Euskadi9:19
41ESPSergio Nestor Araiz Michel (ESP)Equipo Kern Pharma11:25
42BELGianni Marchand (BEL)Tarteletto - Isorexzt
43ESPJosé Joaquin Rojas Gil (ESP)Movistar12:45
44ESPJosé Herrada Lopez (ESP)Cofidiszt
45ITASimone Consonni (ITA)Cofidiszt
46BELTimothy Dupont (BEL)Bingoal - Wallonie Bruxelleszt
47FRAKévin Ledanois (FRA)Arkéa - Samsiczt
48POLSzymon Sajnok (POL)Cofidiszt
49BELJohan Meens (BEL)Bingoal - WB Development Teamzt
50FRAThibault Ferasse (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
51ESPSebastián Mora Vedri (ESP)Movistarzt
52FRAThibault Guernalec (FRA)Arkéa - Samsiczt
53NEDMathijs Paasschens (NED)Bingoal - Wallonie Bruxelleszt
54ESPTxomin Juaristi Arrieta (ESP)Euskaltel - Euskadizt
55FRAFranck Bonnamour (FRA)B&b Hotels P/b KTM14:08
56FRAJonathan Hivert (FRA)B&b Hotels P/b KTM15:33
57USAMagnus Sheffield (USA)Rally Cycling16:09
58BELLaurenz Rex (BEL)Bingoal - Wallonie Bruxelleszt
59COLEdwin Alcibiades Avila Vanegas (COL)Burgos - BHzt
60USAJoey Rosskopf (USA)Rally Cyclingzt
61USAStephen Bassett (USA)Rally Cyclingzt
62ESPImanol Erviti Ollo (ESP)Movistarzt
63ERINatnael Teweldemedhin Berhane (ERI)Cofidiszt
64BELDimitri Peyskens (BEL)Bingoal - Wallonie Bruxelleszt
65ITANicola Bagioli (ITA)B&b Hotels P/b KTMzt
66ESPIbon Ruiz Sedano (ESP)Equipo Kern Pharmazt
67ESPJon Irisarri Rincon (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
68ESPXabier Mikel Azparren Irurzun (ESP)Euskaltel - Euskadizt
69USARobin Carpenter (USA)Rally Cyclingzt
70VENOrluis Alberto Aular Sanabria (VEN)Caja Rural - Seguros Rgazt
71ESPJon Aberasturi Izaga (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
72FRAAntoine Raugel (FRA)Groupama - Fdj Continental16:40
73NZLPaul Wright (NZL)Mg.k Vis Vpm16:53
74COLAlejandro Osorio Carvajal (COL)Caja Rural - Seguros Rga17:47
75ESPIván Moreno Sánchez (ESP)Equipo Kern Pharma20:53
76ESPÁlex Jaime Fernández (ESP)Equipo Kern Pharmazt
77FRAMaxime Cam (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
78AUSCaleb Ewan (AUS)Lotto - Soudal22:02
79ESPMario Aparicio Muñoz (ESP)Burgos - BH24:03
80ESPMikel Aristi Gardoki (ESP)Euskaltel - Euskadi24:37
81NEDRamon Sinkeldam (NED)Groupama - Fdj26:27
82FRAArnaud Démare (FRA)Groupama - Fdjzt
83BELMaxime De Poorter (BEL)Tarteletto - Isorexzt
84BELBrent Van De Kerkhove (BEL)Tarteletto - Isorexzt
85BELGerben Thijssen (BEL)Lotto - Soudalzt
86ITAAttilio Viviani (ITA)Cofidiszt
87BELEnzo Wouters (BEL)Tarteletto - Isorexzt
88BELGil D'Heygere (BEL)Tarteletto - Isorexzt
89USAJonathan Brown (USA)zt
90ALBYlber Sefa (ALB)Tarteletto - Isorexzt
91BELJonas van Genechten (BEL)B&b Hotels P/b KTMzt
92NEDBram Welten (NED)Arkéa - Samsiczt
93ESPFelipe Orts Lloret (ESP)Burgos - BHzt
94AUSCyrus Monk (AUS)zt
95ESPAngel Fuentes Paniego (ESP)Burgos - BHzt
96FRANathan Vandepitte (FRA)Bingoal - WB Development Teamzt
97IRLBen Walsh (IRL)zt
98ESTOskar Nisu (EST)zt
99ITAFrancesco Di Felice (ITA)zt
100ITANiccolò Salvietti (ITA)Mg.k Vis Vpmzt
101ITAGuido Draghi (ITA)Mg.k Vis Vpmzt
102BELJulien Van Den Brande (BEL)Tarteletto - Isorexzt
103ESPAngel Madrazo Ruiz (ESP)Burgos - BHzt
104ITAJacopo Guarnieri (ITA)Groupama - Fdjzt
105ITARaffaele Radice (ITA)Mg.k Vis Vpm26:32
106BELAlfdan De Decker (BEL)Tarteletto - Isorexzt
107ITAFrancesco Carollo (ITA)Mg.k Vis Vpm28:09
108USABrendan Rhim (USA)32:10
109PORAndré Rodrigues Carvalho (POR)Cofidis
110BELJeroen Eyskens (BEL)

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 4 - 17 April 2021Individuele Tijdrit


1SUIStefan Küng (SUI)Groupama - Fdj0:16:12
2PORNelson Filipe Santos Simoes Oliveira (POR)Movistar0:11
3FRAThibault Guernalec (FRA)Arkéa - Samsic0:40
4AUSMiles Scotson (AUS)Groupama - Fdj0:41
5FRAArnaud Démare (FRA)Groupama - Fdj1:03
6FRAMatis Louvel (FRA)Arkéa - Samsic1:08
7ESPSebastián Mora Vedri (ESP)Movistar1:09
8FRAAlan Riou (FRA)Arkéa - Samsic1:12
9ESPXabier Mikel Azparren Irurzun (ESP)Euskaltel - Euskadi1:13
10ESPDiego López Fuentes (ESP)Equipo Kern Pharma1:14
11POLSzymon Sajnok (POL)Cofidis1:17
12RUSSavva Novikov (RUS)Equipo Kern Pharma1:18
13GERJohn Degenkolb (GER)Lotto - Soudal1:21
14USAMagnus Sheffield (USA)Rally Cycling1:26
15ESPEnric Mas Nicolau (ESP)Movistar1:27
16FRAVictor Lafay (FRA)Cofidis1:28
17ESPCarlos Eloy Garcia Pierna (ESP)Equipo Kern Pharma1:34
18FRAElie Gesbert (FRA)Arkéa - Samsic1:35
19ESPJosé Herrada Lopez (ESP)Cofidis1:36
20ESPImanol Erviti Ollo (ESP)Movistar1:38
21FRAAlan Boileau (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
22ITASimone Consonni (ITA)Cofidis1:39
23BELGianni Marchand (BEL)Tarteletto - Isorex1:41
24USAColin Joyce (USA)Rally Cycling1:43
25ESPÁlex Jaime Fernández (ESP)Equipo Kern Pharma1:44
26ESPJesús Ezquerra Muela (ESP)Burgos - BH1:45
27ESPLuis Angel Maté Mardones (ESP)Euskaltel - Euskadi1:46
28SUIAlexandre Balmer (SUI)Groupama - Fdj Continental1:51
29ITAJacopo Guarnieri (ITA)Groupama - Fdj1:54
30FRAKévin Ledanois (FRA)Arkéa - Samsic1:55
31BELGerben Thijssen (BEL)Lotto - Soudalzt
32PURAbner González Rivera (PUR)Movistarzt
33FRAThibault Ferasse (FRA)B&b Hotels P/b KTM1:57
34FRAAntoine Raugel (FRA)Groupama - Fdj Continental1:59
35ESPIbon Ruiz Sedano (ESP)Equipo Kern Pharmazt
36NEDRamon Sinkeldam (NED)Groupama - Fdjzt
37BELRemy Mertz (BEL)Bingoal - Wallonie Bruxelles2:00
38ITADiego Rosa (ITA)Arkéa - Samsic2:01
39FRAMaxime Cam (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
40BELLennert Teugels (BEL)Tarteletto - Isorex2:02
41NEDAlex Molenaar (NED)Burgos - BHzt
42ESPDaniel Navarro García (ESP)2:03
43ESPTxomin Juaristi Arrieta (ESP)Euskaltel - Euskadizt
44FRARemy Rochas (FRA)Cofidiszt
45USARobin Carpenter (USA)Rally Cycling2:07
46ESPJordi Lopez Caravaca (ESP)Equipo Kern Pharma2:08
47ESPAngel Madrazo Ruiz (ESP)Burgos - BH2:09
48BELEliot Lietaer (BEL)B&b Hotels P/b KTM2:10
49NZLPaul Wright (NZL)Mg.k Vis Vpm2:13
50ESPJonathan Lastra Martinez (ESP)Caja Rural - Seguros Rga2:14
51ESPAngel Fuentes Paniego (ESP)Burgos - BH2:20
52USAJoey Rosskopf (USA)Rally Cyclingzt
53ESPMario Aparicio Muñoz (ESP)Burgos - BH2:21
54GBRPaul Double (GBR)Mg.k Vis Vpmzt
55ESPMikel Iturria Segurola (ESP)Euskaltel - Euskadi2:23
56ITAGuido Draghi (ITA)Mg.k Vis Vpmzt
57ESPJoan Bou Company (ESP)Euskaltel - Euskadi2:24
58ESPSergio Nestor Araiz Michel (ESP)Equipo Kern Pharma2:25
59ESPGotzon Martin Sanz (ESP)Euskaltel - Euskadi2:26
60NEDBram Welten (NED)Arkéa - Samsic2:27
61BELTimothy Dupont (BEL)Bingoal - Wallonie Bruxelles2:29
62FRAFranck Bonnamour (FRA)B&b Hotels P/b KTM2:30
63ESPFelipe Orts Lloret (ESP)Burgos - BH2:34
64ESPMikel Aristi Gardoki (ESP)Euskaltel - Euskadi2:39
65ITAFrancesco Di Felice (ITA)2:41
66ESPJosé Joaquin Rojas Gil (ESP)Movistarzt
67VENOrluis Alberto Aular Sanabria (VEN)Caja Rural - Seguros Rgazt
68COLJuan Felipe Osorio Arboleda (COL)Burgos - BH2:42
69COLJuan Diego Alba Bolivar (COL)Movistar2:44
70ESPAntonio Angulo Sampedro (ESP)Euskaltel - Euskadizt
71BELJonas van Genechten (BEL)B&b Hotels P/b KTM2:46
72FRANathan Vandepitte (FRA)Bingoal - WB Development Team2:47
73ESPUnai Cuadrado Ruiz De Gauna (ESP)Euskaltel - Euskadi2:51
74BELDimitri Peyskens (BEL)Bingoal - Wallonie Bruxelles2:56
75ESPJon Irisarri Rincon (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
76ITANicola Bagioli (ITA)B&b Hotels P/b KTMzt
77ESPIván Moreno Sánchez (ESP)Equipo Kern Pharma2:57
78BELJohan Meens (BEL)Bingoal - WB Development Teamzt
79AUSCaleb Ewan (AUS)Lotto - Soudal3:00
80USANathan Brown (USA)Rally Cycling3:01
81FRAJonathan Hivert (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
82ERINatnael Teweldemedhin Berhane (ERI)Cofidis3:02
83ECUJefferson Albeiro Cepeda Hernandez (ECU)Androni Giocattoli - Sidermec3:05
84ESPJon Aberasturi Izaga (ESP)Caja Rural - Seguros Rga3:08
85IRLBen Walsh (IRL)zt
86ITAAttilio Viviani (ITA)Cofidis3:10
87ESTOskar Nisu (EST)3:18
88ITANiccolò Salvietti (ITA)Mg.k Vis Vpmzt
89COLEdwin Alcibiades Avila Vanegas (COL)Burgos - BH3:19
90NEDMathijs Paasschens (NED)Bingoal - Wallonie Bruxelles3:20
91BELBrent Van De Kerkhove (BEL)Tarteletto - Isorex3:24
92BELMaxime De Poorter (BEL)Tarteletto - Isorex3:29
93USAStephen Bassett (USA)Rally Cycling3:32
94AUSCyrus Monk (AUS)3:33
95ITAFrancesco Carollo (ITA)Mg.k Vis Vpmzt
96USAJonathan Brown (USA)3:46
97USABrendan Rhim (USA)zt
98BELGil D'Heygere (BEL)Tarteletto - Isorex3:47
99BELLaurenz Rex (BEL)Bingoal - Wallonie Bruxelles3:52
100ITARaffaele Radice (ITA)Mg.k Vis Vpm3:55
101BELEnzo Wouters (BEL)Tarteletto - Isorex3:56
102BELLaurens Huys (BEL)Bingoal - Wallonie Bruxelles4:17
103ALBYlber Sefa (ALB)Tarteletto - Isorexzt
104COLAlejandro Osorio Carvajal (COL)Caja Rural - Seguros Rga4:22
105BRAVitor Zucco Schizzi (BRA)4:23
106BELJulien Van Den Brande (BEL)Tarteletto - Isorex4:24
107BELJelle Vanendert (BEL)Bingoal - Wallonie Bruxelles4:25
108BELAlfdan De Decker (BEL)Tarteletto - Isorex4:38

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 5 - 18 April 2021Sprint


1FRAArnaud Démare (FRA)Groupama - Fdj1:56:25
2ESPJon Aberasturi Izaga (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
3BELTimothy Dupont (BEL)Bingoal - Wallonie Bruxelleszt
4ITASimone Consonni (ITA)Cofidiszt
5USAColin Joyce (USA)Rally Cyclingzt
6AUSCaleb Ewan (AUS)Lotto - Soudalzt
7NEDAlex Molenaar (NED)Burgos - BHzt
8NEDBram Welten (NED)Arkéa - Samsiczt
9BELGerben Thijssen (BEL)Lotto - Soudalzt
10ITAFrancesco Di Felice (ITA)zt
11ESPAntonio Angulo Sampedro (ESP)Euskaltel - Euskadizt
12ESPXabier Mikel Azparren Irurzun (ESP)Euskaltel - Euskadizt
13ITAAttilio Viviani (ITA)Cofidiszt
14BELAlfdan De Decker (BEL)Tarteletto - Isorexzt
15ESPJosé Joaquin Rojas Gil (ESP)Movistarzt
16ESTOskar Nisu (EST)zt
17ITAFrancesco Carollo (ITA)Mg.k Vis Vpmzt
18ITAJacopo Guarnieri (ITA)Groupama - Fdjzt
19FRAMatis Louvel (FRA)Arkéa - Samsiczt
20ESPMikel Aristi Gardoki (ESP)Euskaltel - Euskadizt
21COLEdwin Alcibiades Avila Vanegas (COL)Burgos - BHzt
22BELJonas van Genechten (BEL)B&b Hotels P/b KTMzt
23USABrendan Rhim (USA)zt
24BELEnzo Wouters (BEL)Tarteletto - Isorexzt
25POLSzymon Sajnok (POL)Cofidiszt
26ESPÁlex Jaime Fernández (ESP)Equipo Kern Pharmazt
27USAMagnus Sheffield (USA)Rally Cyclingzt
28PORNelson Filipe Santos Simoes Oliveira (POR)Movistarzt
29VENOrluis Alberto Aular Sanabria (VEN)Caja Rural - Seguros Rgazt
30FRAElie Gesbert (FRA)Arkéa - Samsiczt
31BELGil D'Heygere (BEL)Tarteletto - Isorexzt
32ALBYlber Sefa (ALB)Tarteletto - Isorexzt
33ESPGotzon Martin Sanz (ESP)Euskaltel - Euskadizt
34BELRemy Mertz (BEL)Bingoal - Wallonie Bruxelleszt
35BELBrent Van De Kerkhove (BEL)Tarteletto - Isorexzt
36SUIStefan Küng (SUI)Groupama - Fdjzt
37ESPFelipe Orts Lloret (ESP)Burgos - BHzt
38FRAFranck Bonnamour (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
39ITANiccolò Salvietti (ITA)Mg.k Vis Vpmzt
40FRAAlan Boileau (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
41USAJoey Rosskopf (USA)Rally Cyclingzt
42ESPSebastián Mora Vedri (ESP)Movistarzt
43BELEliot Lietaer (BEL)B&b Hotels P/b KTMzt
44NEDRamon Sinkeldam (NED)Groupama - Fdjzt
45RUSSavva Novikov (RUS)Equipo Kern Pharmazt
46ITADiego Rosa (ITA)Arkéa - Samsiczt
47ESPImanol Erviti Ollo (ESP)Movistarzt
48ESPJesús Ezquerra Muela (ESP)Burgos - BHzt
49GERJohn Degenkolb (GER)Lotto - Soudalzt
50FRAAntoine Raugel (FRA)Groupama - Fdj Continentalzt
51USAStephen Bassett (USA)Rally Cyclingzt
52ESPJonathan Lastra Martinez (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
53ESPLuis Angel Maté Mardones (ESP)Euskaltel - Euskadizt
54ESPUnai Cuadrado Ruiz De Gauna (ESP)Euskaltel - Euskadizt
55ESPDiego López Fuentes (ESP)Equipo Kern Pharmazt
56ESPEnric Mas Nicolau (ESP)Movistarzt
57IRLBen Walsh (IRL)zt
58COLJuan Diego Alba Bolivar (COL)Movistarzt
59FRARemy Rochas (FRA)Cofidiszt
60ESPJon Irisarri Rincon (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
61FRAVictor Lafay (FRA)Cofidiszt
62FRAAlan Riou (FRA)Arkéa - Samsiczt
63COLJuan Felipe Osorio Arboleda (COL)Burgos - BHzt
64BELJohan Meens (BEL)Bingoal - WB Development Teamzt
65ESPIván Moreno Sánchez (ESP)Equipo Kern Pharmazt
66ESPAngel Fuentes Paniego (ESP)Burgos - BHzt
67BELLaurenz Rex (BEL)Bingoal - Wallonie Bruxelleszt
68FRANathan Vandepitte (FRA)Bingoal - WB Development Teamzt
69AUSMiles Scotson (AUS)Groupama - Fdjzt
70ESPDaniel Navarro García (ESP)zt
71SUIAlexandre Balmer (SUI)Groupama - Fdj Continentalzt
72ERINatnael Teweldemedhin Berhane (ERI)Cofidiszt
73ESPTxomin Juaristi Arrieta (ESP)Euskaltel - Euskadizt
74PURAbner González Rivera (PUR)Movistarzt
75ESPSergio Nestor Araiz Michel (ESP)Equipo Kern Pharmazt
76ITAGuido Draghi (ITA)Mg.k Vis Vpmzt
77ITANicola Bagioli (ITA)B&b Hotels P/b KTMzt
78GBRPaul Double (GBR)Mg.k Vis Vpmzt
79ESPMikel Iturria Segurola (ESP)Euskaltel - Euskadizt
80FRAKévin Ledanois (FRA)Arkéa - Samsiczt
81BELJelle Vanendert (BEL)Bingoal - Wallonie Bruxelleszt
82BRAVitor Zucco Schizzi (BRA)zt
83BELLaurens Huys (BEL)Bingoal - Wallonie Bruxelleszt
84ESPCarlos Eloy Garcia Pierna (ESP)Equipo Kern Pharmazt
85BELMaxime De Poorter (BEL)Tarteletto - Isorexzt
86USANathan Brown (USA)Rally Cyclingzt
87BELGianni Marchand (BEL)Tarteletto - Isorexzt
88ESPJordi Lopez Caravaca (ESP)Equipo Kern Pharmazt
89ITARaffaele Radice (ITA)Mg.k Vis Vpmzt
90AUSCyrus Monk (AUS)zt
91USAJonathan Brown (USA)zt
92BELLennert Teugels (BEL)Tarteletto - Isorexzt
93ESPAngel Madrazo Ruiz (ESP)Burgos - BHzt
94FRAThibault Guernalec (FRA)Arkéa - Samsiczt
95FRAMaxime Cam (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
96ESPJosé Herrada Lopez (ESP)Cofidiszt
97FRAThibault Ferasse (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
98ESPIbon Ruiz Sedano (ESP)Equipo Kern Pharmazt
99ECUJefferson Albeiro Cepeda Hernandez (ECU)Androni Giocattoli - Sidermeczt
100NZLPaul Wright (NZL)Mg.k Vis Vpmzt
101BELJulien Van Den Brande (BEL)Tarteletto - Isorexzt
102FRAJonathan Hivert (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
103ESPJoan Bou Company (ESP)Euskaltel - Euskadizt
104USARobin Carpenter (USA)Rally Cyclingzt
105ESPMario Aparicio Muñoz (ESP)Burgos - BH0:22
106NEDMathijs Paasschens (NED)Bingoal - Wallonie Bruxelleszt
107BELDimitri Peyskens (BEL)Bingoal - Wallonie Bruxelles0:25
108COLAlejandro Osorio Carvajal (COL)Caja Rural - Seguros Rga

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen


Uitslagen voor etappe

Startlijst

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2021 - Alle rechten voorbehouden