De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Volta a la Comunitat Valenciana - 2021 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Volta a la Comunitat Valenciana - 2021 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Spanje

Uitslagen 2021

Volta a la Comunitat Valenciana 2021

SpanjeSpanje - 14 April 2021 - 18 April 2021


Algemeen klassement - 16 April 2021


1ESPEnric Mas Nicolau (ESP)Movistar12:36:22
2FRAVictor Lafay (FRA)Cofidis0:08
3FRAElie Gesbert (FRA)Arkéa - Samsic0:17
4ESPLuis Angel Maté Mardones (ESP)Euskaltel - Euskadi0:42
5BELRemy Mertz (BEL)Bingoal - Wallonie Bruxelles0:44
6PORNelson Filipe Santos Simoes Oliveira (POR)Movistar0:46
7SUIStefan Küng (SUI)Groupama - Fdj0:51
8FRARemy Rochas (FRA)Cofidiszt
9ESPJonathan Lastra Martinez (ESP)Caja Rural - Seguros Rga1:48
10ESPGotzon Martin Sanz (ESP)Euskaltel - Euskadi1:55
11PURAbner González Rivera (PUR)Movistar2:18
12COLJuan Diego Alba Bolivar (COL)Movistar2:22
13ECUJefferson Albeiro Cepeda Hernandez (ECU)Androni Giocattoli - Sidermeczt
14ESPDiego López Fuentes (ESP)Equipo Kern Pharma2:24
15FRAMatis Louvel (FRA)Arkéa - Samsic2:26
16BELEliot Lietaer (BEL)B&b Hotels P/b KTM2:27
17RUSSavva Novikov (RUS)Equipo Kern Pharma2:31
18USANathan Brown (USA)Rally Cyclingzt
19AUSMiles Scotson (AUS)Groupama - Fdj2:36
20ESPDaniel Navarro García (ESP)3:29
21USAColin Joyce (USA)Rally Cycling4:00
22ESPJordi Lopez Caravaca (ESP)Equipo Kern Pharma4:22
23GBRPaul Double (GBR)Mg.k Vis Vpm4:25
24GERJohn Degenkolb (GER)Lotto - Soudal4:45
25ESPJesús Ezquerra Muela (ESP)Burgos - BH4:51
26BELJelle Vanendert (BEL)Bingoal - Wallonie Bruxelles4:58
27NEDAlex Molenaar (NED)Burgos - BH5:28
28SUIAlexandre Balmer (SUI)Groupama - Fdj Continental6:02
29BRAVitor Zucco Schizzi (BRA)6:07
30ESPAntonio Angulo Sampedro (ESP)Euskaltel - Euskadi6:27
31BELLennert Teugels (BEL)Tarteletto - Isorex6:34
32ESPCarlos Eloy Garcia Pierna (ESP)Equipo Kern Pharma8:26
33FRAAlan Riou (FRA)Arkéa - Samsic8:50
34FRAAlan Boileau (FRA)B&b Hotels P/b KTM10:05
35ESPUnai Cuadrado Ruiz De Gauna (ESP)Euskaltel - Euskadi10:43
36ESPMikel Iturria Segurola (ESP)Euskaltel - Euskadi10:47
37FRAThibault Guernalec (FRA)Arkéa - Samsic12:56
38ITASimone Consonni (ITA)Cofidis12:58
39FRAThibault Ferasse (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
40BELLaurens Huys (BEL)Bingoal - Wallonie Bruxelles13:25
41BELTimothy Dupont (BEL)Bingoal - Wallonie Bruxelles14:03
42ESPSebastián Mora Vedri (ESP)Movistar14:09
43ESPJosé Joaquin Rojas Gil (ESP)Movistarzt
44FRAKévin Ledanois (FRA)Arkéa - Samsiczt
45ESPJosé Herrada Lopez (ESP)Cofidiszt
46FRAFranck Bonnamour (FRA)B&b Hotels P/b KTM14:21
47NEDMathijs Paasschens (NED)Bingoal - Wallonie Bruxelles15:13
48FRAJonathan Hivert (FRA)B&b Hotels P/b KTM15:46
49ITANicola Bagioli (ITA)B&b Hotels P/b KTM16:22
50ERINatnael Teweldemedhin Berhane (ERI)Cofidiszt
51FRAAntoine Raugel (FRA)Groupama - Fdj Continental16:50
52NZLPaul Wright (NZL)Mg.k Vis Vpm17:06
53ITADiego Rosa (ITA)Arkéa - Samsic17:10
54COLEdwin Alcibiades Avila Vanegas (COL)Burgos - BH17:33
55USAMagnus Sheffield (USA)Rally Cyclingzt
56USAJoey Rosskopf (USA)Rally Cyclingzt
57ESPImanol Erviti Ollo (ESP)Movistarzt
58ESPIbon Ruiz Sedano (ESP)Equipo Kern Pharmazt
59ESPSergio Nestor Araiz Michel (ESP)Equipo Kern Pharma17:56
60USARobin Carpenter (USA)Rally Cycling18:37
61ESPJon Irisarri Rincon (ESP)Caja Rural - Seguros Rga18:39
62COLJuan Felipe Osorio Arboleda (COL)Burgos - BH18:53
63BELDimitri Peyskens (BEL)Bingoal - Wallonie Bruxelles19:02
64ESPTxomin Juaristi Arrieta (ESP)Euskaltel - Euskadi19:16
65BELGianni Marchand (BEL)Tarteletto - Isorex19:57
66ESPJoan Bou Company (ESP)Euskaltel - Euskadi20:00
67ESPJon Aberasturi Izaga (ESP)Caja Rural - Seguros Rga20:25
68FRAMaxime Cam (FRA)B&b Hotels P/b KTM22:17
69POLSzymon Sajnok (POL)Cofidis23:59
70BELJohan Meens (BEL)Bingoal - WB Development Teamzt
71USAStephen Bassett (USA)Rally Cycling25:23
72ESPIván Moreno Sánchez (ESP)Equipo Kern Pharma27:24
73BELLaurenz Rex (BEL)Bingoal - Wallonie Bruxelles27:41
74ITAGuido Draghi (ITA)Mg.k Vis Vpm27:51
75VENOrluis Alberto Aular Sanabria (VEN)Caja Rural - Seguros Rga29:47
76ESPÁlex Jaime Fernández (ESP)Equipo Kern Pharma32:07
77AUSCaleb Ewan (AUS)Lotto - Soudal35:17
78ESPXabier Mikel Azparren Irurzun (ESP)Euskaltel - Euskadi35:57
79ESPFelipe Orts Lloret (ESP)Burgos - BH37:41
80ESPAngel Fuentes Paniego (ESP)Burgos - BHzt
81BELJonas van Genechten (BEL)B&b Hotels P/b KTMzt
82ITAFrancesco Di Felice (ITA)zt
83ITARaffaele Radice (ITA)Mg.k Vis Vpm37:46
84COLAlejandro Osorio Carvajal (COL)Caja Rural - Seguros Rga38:19
85ESPAngel Madrazo Ruiz (ESP)Burgos - BH38:46
86USAJonathan Brown (USA)39:04
87ESPMikel Aristi Gardoki (ESP)Euskaltel - Euskadi42:15
88ESPMario Aparicio Muñoz (ESP)Burgos - BH42:40
89FRAArnaud Démare (FRA)Groupama - Fdj43:55
90ITANiccolò Salvietti (ITA)Mg.k Vis Vpm44:02
91BELGil D'Heygere (BEL)Tarteletto - Isorex44:05
92BELMaxime De Poorter (BEL)Tarteletto - Isorexzt
93NEDRamon Sinkeldam (NED)Groupama - Fdjzt
94ITAJacopo Guarnieri (ITA)Groupama - Fdjzt
95ESTOskar Nisu (EST)zt
96BELEnzo Wouters (BEL)Tarteletto - Isorexzt
97NEDBram Welten (NED)Arkéa - Samsiczt
98BELGerben Thijssen (BEL)Lotto - Soudalzt
99IRLBen Walsh (IRL)zt
100BELAlfdan De Decker (BEL)Tarteletto - Isorex44:10
101BELJulien Van Den Brande (BEL)Tarteletto - Isorex44:23
102ITAAttilio Viviani (ITA)Cofidis45:00
103AUSCyrus Monk (AUS)45:21
104ITAFrancesco Carollo (ITA)Mg.k Vis Vpm46:05
105FRANathan Vandepitte (FRA)Bingoal - WB Development Team46:47
106USABrendan Rhim (USA)48:31
107BELBrent Van De Kerkhove (BEL)Tarteletto - Isorex51:13
108ALBYlber Sefa (ALB)Tarteletto - Isorexzt

Etappe 1 - 14 April 2021Ontsnapping


1AUSMiles Scotson (AUS)Groupama - Fdj4:14:57
2GERJohn Degenkolb (GER)Lotto - Soudal0:28
3FRAAlan Riou (FRA)Arkéa - Samsiczt
4USAColin Joyce (USA)Rally Cyclingzt
5ITASimone Consonni (ITA)Cofidiszt
6FRAThibault Ferasse (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
7SUIStefan Küng (SUI)Groupama - Fdjzt
8FRAFranck Bonnamour (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
9ESPJonathan Lastra Martinez (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
10BELRemy Mertz (BEL)Bingoal - Wallonie Bruxelleszt
11NZLPaul Wright (NZL)Mg.k Vis Vpmzt
12FRAMatis Louvel (FRA)Arkéa - Samsiczt
13FRAAntoine Raugel (FRA)Groupama - Fdj Continentalzt
14ESPJordi Lopez Caravaca (ESP)Equipo Kern Pharmazt
15NEDAlex Molenaar (NED)Burgos - BHzt
16FRAJonathan Hivert (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
17RUSSavva Novikov (RUS)Equipo Kern Pharmazt
18FRAElie Gesbert (FRA)Arkéa - Samsiczt
19ESPJesús Ezquerra Muela (ESP)Burgos - BHzt
20FRAVictor Lafay (FRA)Cofidiszt
21PURAbner González Rivera (PUR)Movistarzt
22ESPDiego López Fuentes (ESP)Equipo Kern Pharmazt
23ERINatnael Teweldemedhin Berhane (ERI)Cofidiszt
24BELEliot Lietaer (BEL)B&b Hotels P/b KTMzt
25FRARemy Rochas (FRA)Cofidiszt
26ITANicola Bagioli (ITA)B&b Hotels P/b KTMzt
27BRAVitor Zucco Schizzi (BRA)zt
28FRAThibault Guernalec (FRA)Arkéa - Samsiczt
29PORNelson Filipe Santos Simoes Oliveira (POR)Movistarzt
30ESPLuis Angel Maté Mardones (ESP)Euskaltel - Euskadizt
31ESPEnric Mas Nicolau (ESP)Movistarzt
32COLDaniel Alejandro Mendez Noreña (COL)Equipo Kern Pharmazt
33ECUJefferson Albeiro Cepeda Hernandez (ECU)Androni Giocattoli - Sidermeczt
34USANathan Brown (USA)Rally Cyclingzt
35COLJuan Diego Alba Bolivar (COL)Movistarzt
36ESPCarlos Eloy Garcia Pierna (ESP)Equipo Kern Pharma1:07
37ESPJon Aberasturi Izaga (ESP)Caja Rural - Seguros Rga1:39
38BELTimothy Dupont (BEL)Bingoal - Wallonie Bruxelleszt
39USAMagnus Sheffield (USA)Rally Cyclingzt
40ESPSebastián Mora Vedri (ESP)Movistarzt
41NEDMathijs Paasschens (NED)Bingoal - Wallonie Bruxelleszt
42ESPAntonio Angulo Sampedro (ESP)Euskaltel - Euskadizt
43USAJoey Rosskopf (USA)Rally Cyclingzt
44FRAMaxime Cam (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
45FRAAlan Boileau (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
46ESPJosé Herrada Lopez (ESP)Cofidiszt
47PORAndré Rodrigues Carvalho (POR)Cofidiszt
48COLEdwin Alcibiades Avila Vanegas (COL)Burgos - BHzt
49ITAGuido Draghi (ITA)Mg.k Vis Vpmzt
50ESPIbon Ruiz Sedano (ESP)Equipo Kern Pharmazt
51ESPImanol Erviti Ollo (ESP)Movistarzt
52ESPUnai Cuadrado Ruiz De Gauna (ESP)Euskaltel - Euskadizt
53ESPJosé Joaquin Rojas Gil (ESP)Movistarzt
54ESPDaniel Navarro García (ESP)zt
55ESPSergio Nestor Araiz Michel (ESP)Equipo Kern Pharmazt
56ESPIván Moreno Sánchez (ESP)Equipo Kern Pharmazt
57ESPGotzon Martin Sanz (ESP)Euskaltel - Euskadizt
58GBRPaul Double (GBR)Mg.k Vis Vpmzt
59SUIAlexandre Balmer (SUI)Groupama - Fdj Continentalzt
60FRAKévin Ledanois (FRA)Arkéa - Samsiczt
61ESPTxomin Juaristi Arrieta (ESP)Euskaltel - Euskadizt
62ESPMikel Iturria Segurola (ESP)Euskaltel - Euskadizt
63BELLennert Teugels (BEL)Tarteletto - Isorexzt
64BELGianni Marchand (BEL)Tarteletto - Isorexzt
65USAStephen Bassett (USA)Rally Cyclingzt
66USARobin Carpenter (USA)Rally Cyclingzt
67BELJelle Vanendert (BEL)Bingoal - Wallonie Bruxelleszt
68BELDimitri Peyskens (BEL)Bingoal - Wallonie Bruxelleszt
69ESPJon Irisarri Rincon (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
70VENOrluis Alberto Aular Sanabria (VEN)Caja Rural - Seguros Rga5:48
71COLJuan Felipe Osorio Arboleda (COL)Burgos - BH11:29
72ESPAngel Madrazo Ruiz (ESP)Burgos - BHzt
73BELJonas van Genechten (BEL)B&b Hotels P/b KTMzt
74BELLaurenz Rex (BEL)Bingoal - Wallonie Bruxelleszt
75USABrendan Rhim (USA)zt
76ESPAngel Fuentes Paniego (ESP)Burgos - BHzt
77ESPÁlex Jaime Fernández (ESP)Equipo Kern Pharmazt
78POLSzymon Sajnok (POL)Cofidiszt
79ESPFelipe Orts Lloret (ESP)Burgos - BHzt
80ITAFrancesco Di Felice (ITA)zt
81ITARaffaele Radice (ITA)Mg.k Vis Vpmzt
82USAJonathan Brown (USA)zt
83BELJohan Meens (BEL)Bingoal - WB Development Teamzt
84BELLaurens Huys (BEL)Bingoal - Wallonie Bruxelleszt
85ITADiego Rosa (ITA)Arkéa - Samsiczt
86AUSCaleb Ewan (AUS)Lotto - Soudal13:34
87COLAlejandro Osorio Carvajal (COL)Caja Rural - Seguros Rga13:39
88ESPOier Lazkano Lopez (ESP)Caja Rural - Seguros Rga14:08
89ITANiccolò Salvietti (ITA)Mg.k Vis Vpm17:50
90BELBrent Van De Kerkhove (BEL)Tarteletto - Isorex17:53
91ITAFrancesco Carollo (ITA)Mg.k Vis Vpmzt
92NEDRamon Sinkeldam (NED)Groupama - Fdjzt
93NEDBram Welten (NED)Arkéa - Samsiczt
94ESPJoan Bou Company (ESP)Euskaltel - Euskadizt
95FRANathan Vandepitte (FRA)Bingoal - WB Development Teamzt
96BELGerben Thijssen (BEL)Lotto - Soudalzt
97BELEnzo Wouters (BEL)Tarteletto - Isorexzt
98IRLBen Walsh (IRL)zt
99AUSCyrus Monk (AUS)zt
100BELMaxime De Poorter (BEL)Tarteletto - Isorexzt
101ESTOskar Nisu (EST)zt
102ITAAttilio Viviani (ITA)Cofidiszt
103ITAJacopo Guarnieri (ITA)Groupama - Fdjzt
104BELGil D'Heygere (BEL)Tarteletto - Isorexzt
105ITAFilippo Conca (ITA)Lotto - Soudalzt
106ALBYlber Sefa (ALB)Tarteletto - Isorexzt
107FRAArnaud Démare (FRA)Groupama - Fdjzt
108BELAlfdan De Decker (BEL)Tarteletto - Isorexzt
109BELJeroen Eyskens (BEL)zt
110BELJulien Van Den Brande (BEL)Tarteletto - Isorexzt
111ESPMario Aparicio Muñoz (ESP)Burgos - BHzt
112ESPXabier Mikel Azparren Irurzun (ESP)Euskaltel - Euskadizt
113ESPMikel Aristi Gardoki (ESP)Euskaltel - Euskadizt
114GBRMatthew Holmes (GBR)Lotto - Soudal33:31
115BELJasper De Buyst (BEL)Lotto - Soudal
116IRLSean Nolan (IRL)

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 2 - 15 April 2021Sprint


1FRAArnaud Démare (FRA)Groupama - Fdj4:09:23
2BELTimothy Dupont (BEL)Bingoal - Wallonie Bruxelleszt
3AUSCaleb Ewan (AUS)Lotto - Soudalzt
4ITASimone Consonni (ITA)Cofidiszt
5ESPSebastián Mora Vedri (ESP)Movistarzt
6ITAJacopo Guarnieri (ITA)Groupama - Fdjzt
7COLEdwin Alcibiades Avila Vanegas (COL)Burgos - BHzt
8USAColin Joyce (USA)Rally Cyclingzt
9ESPFelipe Orts Lloret (ESP)Burgos - BHzt
10BELGil D'Heygere (BEL)Tarteletto - Isorexzt
11ESPJosé Joaquin Rojas Gil (ESP)Movistarzt
12FRAMatis Louvel (FRA)Arkéa - Samsiczt
13ESPAngel Fuentes Paniego (ESP)Burgos - BHzt
14ESPMikel Aristi Gardoki (ESP)Euskaltel - Euskadizt
15ESPÁlex Jaime Fernández (ESP)Equipo Kern Pharmazt
16BELAlfdan De Decker (BEL)Tarteletto - Isorexzt
17ESTOskar Nisu (EST)zt
18FRAAlan Riou (FRA)Arkéa - Samsiczt
19NEDAlex Molenaar (NED)Burgos - BHzt
20FRAFranck Bonnamour (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
21ITARaffaele Radice (ITA)Mg.k Vis Vpmzt
22FRARemy Rochas (FRA)Cofidiszt
23FRAAlan Boileau (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
24BELMaxime De Poorter (BEL)Tarteletto - Isorexzt
25ESPJesús Ezquerra Muela (ESP)Burgos - BHzt
26ITANicola Bagioli (ITA)B&b Hotels P/b KTMzt
27ESPGotzon Martin Sanz (ESP)Euskaltel - Euskadizt
28PORNelson Filipe Santos Simoes Oliveira (POR)Movistarzt
29SUIStefan Küng (SUI)Groupama - Fdjzt
30AUSMiles Scotson (AUS)Groupama - Fdjzt
31FRAElie Gesbert (FRA)Arkéa - Samsiczt
32USAMagnus Sheffield (USA)Rally Cyclingzt
33BELRemy Mertz (BEL)Bingoal - Wallonie Bruxelleszt
34COLJuan Felipe Osorio Arboleda (COL)Burgos - BHzt
35NEDRamon Sinkeldam (NED)Groupama - Fdjzt
36FRAThibault Guernalec (FRA)Arkéa - Samsiczt
37ESPEnric Mas Nicolau (ESP)Movistarzt
38BELEliot Lietaer (BEL)B&b Hotels P/b KTMzt
39NEDBram Welten (NED)Arkéa - Samsiczt
40BELEnzo Wouters (BEL)Tarteletto - Isorexzt
41ESPAntonio Angulo Sampedro (ESP)Euskaltel - Euskadizt
42ESPUnai Cuadrado Ruiz De Gauna (ESP)Euskaltel - Euskadizt
43FRAAntoine Raugel (FRA)Groupama - Fdj Continentalzt
44FRAKévin Ledanois (FRA)Arkéa - Samsiczt
45ESPLuis Angel Maté Mardones (ESP)Euskaltel - Euskadizt
46ITADiego Rosa (ITA)Arkéa - Samsiczt
47POLSzymon Sajnok (POL)Cofidiszt
48COLJuan Diego Alba Bolivar (COL)Movistarzt
49BELJohan Meens (BEL)Bingoal - WB Development Teamzt
50FRAVictor Lafay (FRA)Cofidiszt
51USANathan Brown (USA)Rally Cyclingzt
52PURAbner González Rivera (PUR)Movistarzt
53ESPJonathan Lastra Martinez (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
54NZLPaul Wright (NZL)Mg.k Vis Vpmzt
55ESPDiego López Fuentes (ESP)Equipo Kern Pharmazt
56ITAGuido Draghi (ITA)Mg.k Vis Vpmzt
57ECUJefferson Albeiro Cepeda Hernandez (ECU)Androni Giocattoli - Sidermeczt
58FRAJonathan Hivert (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
59GERJohn Degenkolb (GER)Lotto - Soudalzt
60GBRPaul Double (GBR)Mg.k Vis Vpmzt
61ITANiccolò Salvietti (ITA)Mg.k Vis Vpmzt
62ITAFrancesco Di Felice (ITA)zt
63RUSSavva Novikov (RUS)Equipo Kern Pharmazt
64USAJoey Rosskopf (USA)Rally Cyclingzt
65BELGerben Thijssen (BEL)Lotto - Soudalzt
66FRAMaxime Cam (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
67SUIAlexandre Balmer (SUI)Groupama - Fdj Continentalzt
68ESPImanol Erviti Ollo (ESP)Movistarzt
69IRLBen Walsh (IRL)zt
70BELLennert Teugels (BEL)Tarteletto - Isorexzt
71ERINatnael Teweldemedhin Berhane (ERI)Cofidiszt
72ESPDaniel Navarro García (ESP)zt
73PORAndré Rodrigues Carvalho (POR)Cofidiszt
74FRAThibault Ferasse (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
75ESPJosé Herrada Lopez (ESP)Cofidiszt
76BELJonas van Genechten (BEL)B&b Hotels P/b KTMzt
77ESPIbon Ruiz Sedano (ESP)Equipo Kern Pharmazt
78BELLaurens Huys (BEL)Bingoal - Wallonie Bruxelleszt
79ESPJoan Bou Company (ESP)Euskaltel - Euskadizt
80ITAFrancesco Carollo (ITA)Mg.k Vis Vpm0:18
81BELJulien Van Den Brande (BEL)Tarteletto - Isorexzt
82BELLaurenz Rex (BEL)Bingoal - Wallonie Bruxelleszt
83ITAAttilio Viviani (ITA)Cofidis0:55
84ESPMario Aparicio Muñoz (ESP)Burgos - BH0:59
85NEDMathijs Paasschens (NED)Bingoal - Wallonie Bruxelles1:04
86USARobin Carpenter (USA)Rally Cycling1:06
87ESPAngel Madrazo Ruiz (ESP)Burgos - BHzt
88ESPJon Irisarri Rincon (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
89AUSCyrus Monk (AUS)1:16
90ESPCarlos Eloy Garcia Pierna (ESP)Equipo Kern Pharmazt
91BRAVitor Zucco Schizzi (BRA)zt
92USAJonathan Brown (USA)1:23
93BELDimitri Peyskens (BEL)Bingoal - Wallonie Bruxelles1:29
94BELJelle Vanendert (BEL)Bingoal - Wallonie Bruxelleszt
95ESPJordi Lopez Caravaca (ESP)Equipo Kern Pharmazt
96ESPXabier Mikel Azparren Irurzun (ESP)Euskaltel - Euskadi2:13
97FRANathan Vandepitte (FRA)Bingoal - WB Development Team2:42
98ESPJon Aberasturi Izaga (ESP)Caja Rural - Seguros Rga2:52
99ESPIván Moreno Sánchez (ESP)Equipo Kern Pharma5:07
100ESPTxomin Juaristi Arrieta (ESP)Euskaltel - Euskadizt
101ESPSergio Nestor Araiz Michel (ESP)Equipo Kern Pharmazt
102USABrendan Rhim (USA)zt
103BELBrent Van De Kerkhove (BEL)Tarteletto - Isorex7:08
104BELGianni Marchand (BEL)Tarteletto - Isorexzt
105COLAlejandro Osorio Carvajal (COL)Caja Rural - Seguros Rgazt
106BELJeroen Eyskens (BEL)zt
107ALBYlber Sefa (ALB)Tarteletto - Isorexzt
108USAStephen Bassett (USA)Rally Cycling7:50
109ESPMikel Iturria Segurola (ESP)Euskaltel - Euskadizt
110VENOrluis Alberto Aular Sanabria (VEN)Caja Rural - Seguros Rga8:05
111COLDaniel Alejandro Mendez Noreña (COL)Equipo Kern Pharma
112ITAFilippo Conca (ITA)Lotto - Soudal
113ESPOier Lazkano Lopez (ESP)Caja Rural - Seguros Rga

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 3 - 16 April 2021Berg


1ESPEnric Mas Nicolau (ESP)Movistar4:11:47
2FRAVictor Lafay (FRA)Cofidis0:02
3FRAElie Gesbert (FRA)Arkéa - Samsic0:08
4ESPLuis Angel Maté Mardones (ESP)Euskaltel - Euskadi0:29
5ESPGotzon Martin Sanz (ESP)Euskaltel - Euskadi0:31
6BELRemy Mertz (BEL)Bingoal - Wallonie Bruxelleszt
7PORNelson Filipe Santos Simoes Oliveira (POR)Movistar0:35
8FRARemy Rochas (FRA)Cofidis0:38
9SUIStefan Küng (SUI)Groupama - Fdjzt
10ESPMikel Iturria Segurola (ESP)Euskaltel - Euskadi1:33
11ESPJonathan Lastra Martinez (ESP)Caja Rural - Seguros Rga1:35
12PURAbner González Rivera (PUR)Movistar2:05
13BELJelle Vanendert (BEL)Bingoal - Wallonie Bruxelleszt
14ESPDaniel Navarro García (ESP)zt
15ECUJefferson Albeiro Cepeda Hernandez (ECU)Androni Giocattoli - Sidermec2:09
16COLJuan Diego Alba Bolivar (COL)Movistarzt
17BELLaurens Huys (BEL)Bingoal - Wallonie Bruxelles2:11
18ESPDiego López Fuentes (ESP)Equipo Kern Pharmazt
19FRAMatis Louvel (FRA)Arkéa - Samsic2:14
20BELEliot Lietaer (BEL)B&b Hotels P/b KTMzt
21RUSSavva Novikov (RUS)Equipo Kern Pharma2:18
22USANathan Brown (USA)Rally Cyclingzt
23ESPJoan Bou Company (ESP)Euskaltel - Euskadi2:22
24ESPJordi Lopez Caravaca (ESP)Equipo Kern Pharma2:40
25AUSMiles Scotson (AUS)Groupama - Fdj3:01
26GBRPaul Double (GBR)Mg.k Vis Vpmzt
27USAColin Joyce (USA)Rally Cycling3:47
28GERJohn Degenkolb (GER)Lotto - Soudal4:38
29ESPJesús Ezquerra Muela (ESP)Burgos - BHzt
30BRAVitor Zucco Schizzi (BRA)zt
31SUIAlexandre Balmer (SUI)Groupama - Fdj Continentalzt
32ESPAntonio Angulo Sampedro (ESP)Euskaltel - Euskadi5:03
33BELLennert Teugels (BEL)Tarteletto - Isorex5:10
34NEDAlex Molenaar (NED)Burgos - BH5:15
35ITADiego Rosa (ITA)Arkéa - Samsic5:56
36ESPCarlos Eloy Garcia Pierna (ESP)Equipo Kern Pharma6:18
37COLJuan Felipe Osorio Arboleda (COL)Burgos - BH7:39
38FRAAlan Boileau (FRA)B&b Hotels P/b KTM8:41
39FRAAlan Riou (FRA)Arkéa - Samsiczt
40ESPUnai Cuadrado Ruiz De Gauna (ESP)Euskaltel - Euskadi9:19
41ESPSergio Nestor Araiz Michel (ESP)Equipo Kern Pharma11:25
42BELGianni Marchand (BEL)Tarteletto - Isorexzt
43ESPJosé Joaquin Rojas Gil (ESP)Movistar12:45
44ESPJosé Herrada Lopez (ESP)Cofidiszt
45ITASimone Consonni (ITA)Cofidiszt
46BELTimothy Dupont (BEL)Bingoal - Wallonie Bruxelleszt
47FRAKévin Ledanois (FRA)Arkéa - Samsiczt
48POLSzymon Sajnok (POL)Cofidiszt
49BELJohan Meens (BEL)Bingoal - WB Development Teamzt
50FRAThibault Ferasse (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
51ESPSebastián Mora Vedri (ESP)Movistarzt
52FRAThibault Guernalec (FRA)Arkéa - Samsiczt
53NEDMathijs Paasschens (NED)Bingoal - Wallonie Bruxelleszt
54ESPTxomin Juaristi Arrieta (ESP)Euskaltel - Euskadizt
55FRAFranck Bonnamour (FRA)B&b Hotels P/b KTM14:08
56FRAJonathan Hivert (FRA)B&b Hotels P/b KTM15:33
57USAMagnus Sheffield (USA)Rally Cycling16:09
58BELLaurenz Rex (BEL)Bingoal - Wallonie Bruxelleszt
59COLEdwin Alcibiades Avila Vanegas (COL)Burgos - BHzt
60USAJoey Rosskopf (USA)Rally Cyclingzt
61USAStephen Bassett (USA)Rally Cyclingzt
62ESPImanol Erviti Ollo (ESP)Movistarzt
63ERINatnael Teweldemedhin Berhane (ERI)Cofidiszt
64BELDimitri Peyskens (BEL)Bingoal - Wallonie Bruxelleszt
65ITANicola Bagioli (ITA)B&b Hotels P/b KTMzt
66ESPIbon Ruiz Sedano (ESP)Equipo Kern Pharmazt
67ESPJon Irisarri Rincon (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
68ESPXabier Mikel Azparren Irurzun (ESP)Euskaltel - Euskadizt
69USARobin Carpenter (USA)Rally Cyclingzt
70VENOrluis Alberto Aular Sanabria (VEN)Caja Rural - Seguros Rgazt
71ESPJon Aberasturi Izaga (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
72FRAAntoine Raugel (FRA)Groupama - Fdj Continental16:40
73NZLPaul Wright (NZL)Mg.k Vis Vpm16:53
74COLAlejandro Osorio Carvajal (COL)Caja Rural - Seguros Rga17:47
75ESPIván Moreno Sánchez (ESP)Equipo Kern Pharma20:53
76ESPÁlex Jaime Fernández (ESP)Equipo Kern Pharmazt
77FRAMaxime Cam (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
78AUSCaleb Ewan (AUS)Lotto - Soudal22:02
79ESPMario Aparicio Muñoz (ESP)Burgos - BH24:03
80ESPMikel Aristi Gardoki (ESP)Euskaltel - Euskadi24:37
81NEDRamon Sinkeldam (NED)Groupama - Fdj26:27
82FRAArnaud Démare (FRA)Groupama - Fdjzt
83BELMaxime De Poorter (BEL)Tarteletto - Isorexzt
84BELBrent Van De Kerkhove (BEL)Tarteletto - Isorexzt
85BELGerben Thijssen (BEL)Lotto - Soudalzt
86ITAAttilio Viviani (ITA)Cofidiszt
87BELEnzo Wouters (BEL)Tarteletto - Isorexzt
88BELGil D'Heygere (BEL)Tarteletto - Isorexzt
89USAJonathan Brown (USA)zt
90ALBYlber Sefa (ALB)Tarteletto - Isorexzt
91BELJonas van Genechten (BEL)B&b Hotels P/b KTMzt
92NEDBram Welten (NED)Arkéa - Samsiczt
93ESPFelipe Orts Lloret (ESP)Burgos - BHzt
94AUSCyrus Monk (AUS)zt
95ESPAngel Fuentes Paniego (ESP)Burgos - BHzt
96FRANathan Vandepitte (FRA)Bingoal - WB Development Teamzt
97IRLBen Walsh (IRL)zt
98ESTOskar Nisu (EST)zt
99ITAFrancesco Di Felice (ITA)zt
100ITANiccolò Salvietti (ITA)Mg.k Vis Vpmzt
101ITAGuido Draghi (ITA)Mg.k Vis Vpmzt
102BELJulien Van Den Brande (BEL)Tarteletto - Isorexzt
103ESPAngel Madrazo Ruiz (ESP)Burgos - BHzt
104ITAJacopo Guarnieri (ITA)Groupama - Fdjzt
105ITARaffaele Radice (ITA)Mg.k Vis Vpm26:32
106BELAlfdan De Decker (BEL)Tarteletto - Isorexzt
107ITAFrancesco Carollo (ITA)Mg.k Vis Vpm28:09
108USABrendan Rhim (USA)32:10
109PORAndré Rodrigues Carvalho (POR)Cofidis
110BELJeroen Eyskens (BEL)

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 4 - 17 April 2021Sprint



Etappe 5 - 18 April 2021Sprint


Uitslagen voor etappe

Startlijst

Help

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2021 - Alle rechten voorbehouden