De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - International Rhodes Grand Prix - 2021 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - International Rhodes Grand Prix - 2021 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Griekenland

Uitslagen 2021

International Rhodes Grand Prix 2021

GriekenlandGriekenland - 4 April 2021


International Rhodes Grand Prix - 4 April 2021


1NORTord Gudmestad (NOR)Team Coop4:23:01
2ITAFilippo Fiorelli (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
3BELStan Van Tricht (BEL)Seg Racing Academyzt
4DENLouis Bendixen (DEN)Team Coopzt
5GERMiká Heming (GER)Maloja - Pushbikerszt
6CZEDaniel Turek (CZE)zt
7POLJakub Kaczmarek (POL)zt
8GBRHarrison Wood (GBR)Seg Racing Academyzt
9FRAStefan Bennett (FRA)zt
10FRAFlorent Castellarnau (FRA)zt
11GERPierre-Pascal Keup (GER)Lotto - Kern Hauszt
12BELMichiel Stockman (BEL)Sks Sauerland Nrwzt
13ITADaniel Savini (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
14NORKristian Aasvold (NOR)Team Coopzt
15NOREirik Lunder (NOR)Team Coop0:06
16ITAMarco Frigo (ITA)Seg Racing Academy0:11
17NORFredrik Dversnes (NOR)Team Coopzt
18AUTRiccardo Zoidl (AUT)0:14
19POLPawel Bernas (POL)zt
20NEDDaan Hoole (NED)Seg Racing Academyzt
21CYPAndreas Miltiadis (CYP)Gioszt
22SWEJacob Eriksson (SWE)Team Coop0:19
23ITAGiovanni Carboni (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
24ITAFilippo Zana (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè0:29
25GERKim Alexander Heiduk (GER)Lotto - Kern Haus2:24
26ESTKarl Patrick Lauk (EST)zt
27ROUEmil Dima (ROU)Giotti Victoria - Savini Duezt
28CZEJirí Petrus (CZE)Topforex - Att Investments Pro Cycling Teamzt
29GERPaul Taebling (GER)Maloja - Pushbikerszt
30GERLars Kulbe (GER)Sks Sauerland Nrw2:27
31POLAlan Banaszek (POL)zt
32CZETomás Bárta (CZE)Topforex - Att Investments Pro Cycling Teamzt
33NEDWessel Krul (NED)Seg Racing Academyzt
34FRACharles Planet (FRA)Novo Nordiskzt
35CYPAlexandros Agrotis (CYP)zt
36BELAbram Stockman (BEL)Sks Sauerland Nrwzt
37GERSven Thurau (GER)zt
38AUTMoran Vermeulen (AUT)zt
39USAScott McGill (USA)Aevolozt
40NEDBrian Kamstra (NED)Novo Nordiskzt
41GREDimitrios Christakos (GRE)zt
42CZEFilip Reha (CZE)Tufo - Pardus Prostejovzt
43SVKMatús Stocek (SVK)Topforex - Att Investments Pro Cycling Teamzt
44SUIJan Stöckli (SUI)zt
45GREPanagiotis Karatsivis (GRE)zt
46GERFrederik Raßmann (GER)zt
47ROUDaniel Crista (ROU)zt
48SVKAdam Foltan (SVK)Dukla Banska Bystricazt
49GREMiltiadis Giannoytsos (GRE)zt
50FRAMickaël Guichard (FRA)zt
51USAEric Brunner (USA)Aevolozt
52BULMartin Papanov (BUL)zt
53POLNorbert Banaszek (POL)zt
54CYPKonstantinos Pavlides (CYP)zt
55GBRSam Brand (GBR)Novo Nordiskzt
56GERJoshua Huppertz (GER)Lotto - Kern Hauszt
57GBRThomas Day (GBR)Seg Racing Academyzt
58SVKLukás Kubis (SVK)Dukla Banska Bystricazt
59POLTomasz Budzinski (POL)zt
60GREPangiotis Christapopoulos-Cheller (GRE)zt
61CZEPavel Grässle (CZE)Tufo - Pardus Prostejovzt
62SVKJuraj Bellan (SVK)Dukla Banska Bystricazt
63ITAEnrico Battaglin (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
64GERFabian Schormaier (GER)zt
65ITADavide Gabburo (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
66BULYordan Andreev (BUL)zt
67GREIoannis Iliadis (GRE)zt
68GERJonas Fabian Messerschmidt (GER)zt
69CZEJakub Hník (CZE)Tufo - Pardus Prostejovzt
70FRABoris Orlhac (FRA)zt
71CZEKarel Tyrpekl (CZE)Topforex - Att Investments Pro Cycling Teamzt
72GBRSean Flynn (GBR)Seg Racing Academyzt
73GERJohannes Adamietz (GER)zt
74GERJan Hugger (GER)Lotto - Kern Hauszt
75SVKPatrik Tybor (SVK)Dukla Banska Bystricazt
76GERAlexander Tarlton (GER)Lotto - Kern Hauszt
77GERChristian Koch (GER)Lotto - Kern Hauszt
78COLJohnatan Cañaveral Vargas (COL)Bardiani - CSF - Faizanèzt
79POLAdam Stachowiak (POL)zt
80USACorey Davis (USA)Maloja - Pushbikerszt
81GRECharalampos Kastrantas (GRE)zt
82GERDaniel Bichlmann (GER)Maloja - Pushbikerszt
83CZEPavel Gruber (CZE)Tufo - Pardus Prostejovzt
84GERMatthias Mangertseder (GER)zt
85SLOZiga Groselj (SLO)zt
86GREPolychronis Tzortzakis (GRE)2:58
87POLMarceli Boguslawski (POL)zt
88GREIoannis Vorrias (GRE)10:30
89CANTristan Jussaume (CAN)Aevolozt
90GREAimiliano Vila (GRE)zt
91CYPAlexandros Matsangos (CYP)10:53
92POLMichal Galka (POL)Maloja - Pushbikerszt
93GERMoritz Plambeck (GER)zt
94GREKiriakos Papastamatakis (GRE)11:14
95GERJohannes Hodapp (GER)Sks Sauerland Nrwzt
96SVKMarek Canecky (SVK)Dukla Banska Bystrica13:07
97GERJulian Borresch (GER)Sks Sauerland Nrw16:11
98SVKMartin Haring (SVK)Dukla Banska Bystricazt
99GBRSimeon Green (GBR)Eurocyclingtrips - Cmi Pro Cyclingzt
100USAGage Hecht (USA)Aevolozt
101USAAidan McNeil (USA)Aevolozt
102AUTMarco Friedrich (AUT)zt
103ROUSerban Luncan (ROU)zt
104GREAndreas Triantafillou (GRE)21:20
105USAGabriel Shipley (USA)zt
106BULNikolai Genov (BUL)23:17
107CZEPetr Klabouch (CZE)Topforex - Att Investments Pro Cycling Teamzt
108CZEPetr Hetfleis (CZE)Topforex - Att Investments Pro Cycling Teamzt
109GRENikolaos Zegklis (GRE)Eurocyclingtrips - Cmi Pro Cyclingzt
110GERTim Wollenberg (GER)Maloja - Pushbikers24:12
111GERLuca Dreßler (GER)Lotto - Kern Hauszt
112BULDeniz Ryustemov (BUL)zt
DNFUSAConor Schunk (USA)Aevolo-
DNFSUIDaniel Humm (SUI)-
DNFGREIoannis Mastrosavvakis (GRE)-
DNFFRAJoffrey Degueurce (FRA)Eurocyclingtrips - Cmi Pro Cycling-
DNFGEROle Theiler (GER)-
OTLPOLWojciech Pszczolarski (POL)Tufo - Pardus Prostejov-
OTLFRAThomas Peyroton Dartet (FRA)Eurocyclingtrips - Cmi Pro Cycling-
OTLAUSDeclan Irvine (AUS)Novo Nordisk-
OTLROUIustin-Ioan Vaidian (ROU)-
OTLROUIoan Dobrin (ROU)-
OTLGREIoannis Bilias (GRE)-
OTLGREAlexandros Avdelas (GRE)-
OTLFRAMehdi Benhamouda (FRA)Novo Nordisk-
OTLCZEMatyás Janos (CZE)Topforex - Att Investments Pro Cycling Team-
OTLSUIMarco Hässig (SUI)-
OTLGREIakovos Kouros (GRE)-
OTLNORDennis Gråsvold (NOR)Team Coop-
OTLGREChristos Volikakis (GRE)-
OTLNEDGerd De Keijzer (NED)Novo Nordisk-
OTLCZEMarek Dolnicek (CZE)Tufo - Pardus Prostejov-
OTLSUIDominic Kunz (SUI)-
OTLROUAdi Narcis Marcu (ROU)-
OTLROUValentin Plesea (ROU)-
OTLGREIoannis Kiriakidis (GRE)-
OTLGREChristos Skylodimos (GRE)-
OTLGREKonstantinos Ntanovasilis (GRE)-
OTLFRAGuillaume Soula (FRA)Eurocyclingtrips - Cmi Pro Cycling-
OTLGREPanagiotis Xouris (GRE)-
OTLGERDominik Bauer (GER)-
OTLGREEvangelos Ntegiannis (GRE)-
OTLBULStanislav Grabchev (BUL)-
OTLSVKPavol Rovder (SVK)Dukla Banska Bystrica-
OTLGREIoannis Karris (GRE)-
OTLGRETheodoros Marosoulis (GRE)-
OTLAUSSamuel Munday (AUS)Novo Nordisk-
OTLGERAlbert Gathemann (GER)-
OTLBULGeorgi Lumparov (BUL)-
OTLGREEpameinondas Palikaras (GRE)-
OTLSUIJan Steiner (SUI)-
OTLGREStamatios Savvakis (GRE)-
OTLCYPKostantinos Thymides (CYP)-
OTLCYPChristos Philokyprou (CYP)-
OTLCYPStavros Theophanous (CYP)-
OTLCZEDaniel Babor (CZE)Tufo - Pardus Prostejov-
OTLSUIJan André Freuler (SUI)-

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2021 - Alle rechten voorbehouden